Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 11:15   #391
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

nikt Cię nie wyrzuci, bez obaw a najbardziej motywująca jest chyba wasza obecność...fajnie mi się tutaj chudnie
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 11:24   #392
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cieszymy się !! w grupie zawsze raźniej
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 11:32   #393
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki już rano chciałam napisać ale oczywiście zaspałamno i jedynie zdążyłam wskoczyć na wagę i ruszyłam na miasto...Ale cała w skowronkach bo spadło mi równy kg...i czuje się bosko w nagrodę zafundowałam sobie pasek...żeby mieć jakąś przyjemność...

pozdrawiam Was buziaczki
Gratulacje jakoś wcześniej umknął mi Twój post

Cytat:
Napisane przez OnaJuzNieZyje Pokaż wiadomość
och, masz całą siłownie w domu!! Zazdroszczę

Bij nas bij! Nie przejmuj się ! Ktoś musi nam nami rękę trzymać... :P
No mam tego trochę, zapomniałam jeszcze o agrafce odchudzam się nie od dzisiaj, mam tendencje do tycia więc tak sobie tego sprzetu uzbierałam i wiem że używany przynosi efekty, no ale leń mnie dopadł dlatego jest jak jest

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
nikt Cię nie wyrzuci, bez obaw a najbardziej motywująca jest chyba wasza obecność...fajnie mi się tutaj chudnie
W grupie zawsze raźniej człowiek się bardziej motywuje jak ma się komu pochwalić i jak wie że innych to w jakiś sposób obchodzi
Wiem z doświadczenia, że na takich forach człowiek się zżywa z ludźmi Mi nawet udało się spotkac z dwoma dziewczynami z wizażowego swiata i cały czas staramy się utrzymywac jakiś kontakt ze sobą

Ja narazie uciekam, póki co jeszcze pracuje i dzisiaj mam na 13.30, ale tylko 4 godziny więc powinno szybko zleciec
Idę jeszcze coś zjeść bo moja godzina nadchodzi
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 11:34   #394
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

no i to jeszcze jaki jakoś łatwiej odmawiać sobie słodkości bo jest świadomość,że się samemu nie walczy
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 13:26   #395
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Basieńka...super Ja dzisiaj jadę do przyjaciółki do innego miasta więc już dzisiaj nie napiszę wiecej...wracam jutro to tutaj zajrzę Buziaki
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 13:36   #396
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez Orina28 Pokaż wiadomość
Basieńka...super Ja dzisiaj jadę do przyjaciółki do innego miasta więc już dzisiaj nie napiszę wiecej...wracam jutro to tutaj zajrzę Buziaki
miłego popołudnia Ci życzę kochana....
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 18:58   #397
DoMi_NikAaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 22
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cześć dziewczyny
Dawno tutaj nie byłam przepraszam
Widze, że u was odchudzanie idzie pełną parą.
U mnie niestety nie w tym tygodniu w pełni sobie odpuściłam, niestety ;( Ale co najważniejsze nie przytyłam. Stanełam na 2 kg które schudłam. Jutro już idę na siłownie i biorę się za siebie.
Muszę wam powiedzieć, że chciałam szybko schudnąć i to był mój błąd oprócz diety i ćwiczeń brałam też tabletki Therm Line(tak jak już wcześniej wspominałam). Przez te tabletki wylądowałam u lekarza, ponieważ miałam wysokie ciśnienie i źle się czułam. Gdy je zaczełam brać myślałam, że to moja szansa na schudnięcie. Czytałam tyle opini o nich, że osoby chudły po 6/8 kg po nich i niestety dałam się nabrać na to oszustwo. Teraz zaczynam się ZDROWO odchudzać bez żadnych super tabletek itp.

Jeszcze napisze mój dzisiejszy jadłospis:
- ciemny chleb z serkiem kanapkowym
- jogurt do picia
- ryba z sałatką
- musli z mlekie
- 2 jabłka
- zielona herbata
DoMi_NikAaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 19:06   #398
basienka1188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 205
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez DoMi_NikAaaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Dawno tutaj nie byłam przepraszam
Widze, że u was odchudzanie idzie pełną parą.
U mnie niestety nie w tym tygodniu w pełni sobie odpuściłam, niestety ;( Ale co najważniejsze nie przytyłam. Stanełam na 2 kg które schudłam. Jutro już idę na siłownie i biorę się za siebie.
Muszę wam powiedzieć, że chciałam szybko schudnąć i to był mój błąd oprócz diety i ćwiczeń brałam też tabletki Therm Line(tak jak już wcześniej wspominałam). Przez te tabletki wylądowałam u lekarza, ponieważ miałam wysokie ciśnienie i źle się czułam. Gdy je zaczełam brać myślałam, że to moja szansa na schudnięcie. Czytałam tyle opini o nich, że osoby chudły po 6/8 kg po nich i niestety dałam się nabrać na to oszustwo. Teraz zaczynam się ZDROWO odchudzać bez żadnych super tabletek itp.

Jeszcze napisze mój dzisiejszy jadłospis:
- ciemny chleb z serkiem kanapkowym
- jogurt do picia
- ryba z sałatką
- musli z mlekie
- 2 jabłka
- zielona herbata
Kochana ale teraz już wszystko u Ciebie wporządku ze zdrówkiem??? ja tez przyznam ze chcialam zaczac stosowac jakies tabletki ale tyle naczytalam sie w necie o skutkach ubocznych ze zrezygnowalam..i jestem zadowolona bo waga spada..wiem ze na poczatku spada szybciej pozniej wolniej ale mam cel i do momentu kiedy go nie osiągne nie zrezygnuje....

Życze juz tylko zdrowka i swietnego samopoczucia na nowej zdrowszej dietce: roza:

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

i oczywiscie widocznych efetkow
__________________
GIK
basienka1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 20:14   #399
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Melduję, że Wasze kopniaki chwilowo na mnie podziałąły i pokręciłam 30 min hula-hopem i posciskałam 300 x agraweczkę. Wiem, ze to nie dużo no ale dobre to niż nic. Jedzeniowo tez w miarę ok

Jeżeli chodzi o tabletki wspomagające odchudzanie to swego czasu próbowalam ale na mnie nie działają, nie dość że nic mi nie pomogły to miałam wrażenie że po przestaniu ich łykania szybciej grubłam Tak więc nie polecam. Therm line II jak łykałam to też czułam się źle, czułam taki dziwny metaliczny posmak w ustach aż niedobrze mi było

Próbowałam też Lineę i Bio cla.

No cóż, przynajmniej na własnej skórze przekonałam się że nie ma cudownych srodków, trzeba poprostu mniej żreć a więcej się ruszać i teraz mam zamiar się tego trzymac
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 20:28   #400
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Próbowałam też Lineę i Bio cla.

No cóż, przynajmniej na własnej skórze przekonałam się że nie ma cudownych srodków, trzeba poprostu mniej żreć a więcej się ruszać i teraz mam zamiar się tego trzymac
Na mnie linea też w ogole nie działała, nie zmniejszyła apetytu, ani ochoty na słodycze, zero...tylko nabawiłam się zaparć z jej pomocą.... Nigdy więcej!

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
Kochana ale teraz już wszystko u Ciebie wporządku ze zdrówkiem??? ja tez przyznam ze chcialam zaczac stosowac jakies tabletki ale tyle naczytalam sie w necie o skutkach ubocznych ze zrezygnowalam..i jestem zadowolona bo waga spada..wiem ze na poczatku spada szybciej pozniej wolniej ale mam cel i do momentu kiedy go nie osiągne nie zrezygnuje....
u mnie tak wolno spada, a to początek, że boje się co będzie poźniej jak ma jeszcze bardziej zwolnić.... nawet nie wiem c zy jest jakiś postęp bo nie mam wagi miałam jechać do domu na weekend, a jednak zostaje w mieście w którym studiuje i tak zważe się dopiero za tydzień to jest strasznie demotywujące, kiedy nie wie się, że to co się robi przynosi efekty

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
swiat_katarzyny oglądałam Twojego bloga, naprawdę nie widać po Tobie tych kilogramów, na zdjęciach wyglądasz super. Ja Ciebie rozumiem bo w biodrach mam podobnie jak Ty albo i więcej ale Ty jesteś wyższa bo o ile dobrze pamiętam to masz 175 cm??? a ja 169. Też lubię buty na wysokim obcasie po wtedy czuje się smuklejsza
Bardzo dziękuje Jednak prawda jest taka, że te kilogramy są ale to oznacza, że potrafie się dobrze ubrać i znam parę sztuczek
Cytat:
Napisane przez Araquiel Pokaż wiadomość
Ciasto francuskie i ser są tłuste, dlatego idą w boczki a co do obiadu: dokup sobie warzywek i jednego dnia makaron z warzywkami, drugiego warzywa zapieczone z serem, potem warzywa na cieście francuskim i git. Przynajmniej się rozłoży na trzy obiady, którymi tez się najesz a na pewno będą mniej kaloryczne i zdrowsze Moja taktyka, zeby zjeść czasem coś dobrego, ale trochę odciążyć kaloryczność
Zmądrzałam zrezygnowałam z ciasdta francuskiego i znó był ryż z groszkiem na obiad.... na kolacje zresztą też ale miałam taką ochotę na pieczony ser zółty, że musiałam sobie z tego ryżu taką ala zapiekanke zrobić
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:06   #401
DoMi_NikAaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 22
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez basienka1188 Pokaż wiadomość
Kochana ale teraz już wszystko u Ciebie wporządku ze zdrówkiem??? ja tez przyznam ze chcialam zaczac stosowac jakies tabletki ale tyle naczytalam sie w necie o skutkach ubocznych ze zrezygnowalam..i jestem zadowolona bo waga spada..wiem ze na poczatku spada szybciej pozniej wolniej ale mam cel i do momentu kiedy go nie osiągne nie zrezygnuje....

Życze juz tylko zdrowka i swietnego samopoczucia na nowej zdrowszej dietce: roza:

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

i oczywiscie widocznych efetkow


A dziękuję już lepiej
Ja pół roku temu gdy schudłam 6 kg brałam wtedy bio-cla z zieloną herbatą i działały na mnie te tabletki. Ale teraz uważam, że i bez tego też można sobie poradzić. To jest tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto, a bez ćwiczeń i diety nic sie nie osiągnie. Cieszę się, że to wkońcu zrozumiałam, bo mam do zrzucenia przynajmniej z 20 kg
DoMi_NikAaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 14:41   #402
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez DoMi_NikAaaa Pokaż wiadomość
A dziękuję już lepiej
Ja pół roku temu gdy schudłam 6 kg brałam wtedy bio-cla z zieloną herbatą i działały na mnie te tabletki. Ale teraz uważam, że i bez tego też można sobie poradzić. To jest tylko wyrzucanie pieniędzy w błoto, a bez ćwiczeń i diety nic sie nie osiągnie. Cieszę się, że to wkońcu zrozumiałam, bo mam do zrzucenia przynajmniej z 20 kg
Zmartwiałam się jak przeczytałam o tym wszystkim co Cię spotkało.
Sama chciałam je zacząć brać, ale teraz to już na pewno z nich rezygnuje.
Ćwiczenia i dieta, siłownia (w tym kardio) na pewno Ci pomoże.
Trzymam kciuki!!!:roz a:


A ja dzisiaj wróciłam dopiero do domu , z mega kacem....
Nie pamiętam kiedy tyle wypiłam...boli mnie głowa i che mi się cały czas pic
Mam za soje szaleństwa...:-(
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia

Edytowane przez Orina28
Czas edycji: 2011-11-19 o 14:43
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:08   #403
dwadziesciaplus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 38
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez Orina28 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj wróciłam dopiero do domu , z mega kacem....
Nie pamiętam kiedy tyle wypiłam...boli mnie głowa i che mi się cały czas pic
Mam za soje szaleństwa...:-(

Alko na dietce?
dwadziesciaplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 12:27   #404
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Hej Dziewczynki!
Mam nadzieję, że o mnie nie zapomniałyście...
niestety musiałam przerwać odchudzanie z przyczyn zdrowotnych, ale od come back!
Pozdrawiam! Miłej niedzieli!
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 12:52   #405
Orina28
Raczkowanie
 
Avatar Orina28
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez dwadziesciaplus Pokaż wiadomość
Alko na dietce?
tak, wiem, wiem
__________________
I ETAP: 67-60-59-58-57-56-55 Łącznie 6,4 kg do zrzucenia
Orina28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 13:21   #406
Tsuru
Przyczajenie
 
Avatar Tsuru
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Witam dziewczyny!
Na forum jestem już jakiś czas, do tej pory sporadycznie coś tam pisałam, a z reguły szukałam informacji o kosmetykach

Postanowiłam zacząć się odchudzać. Jakoś nie jestem przekonana do różnych specjalnych diet, więc trafiłam tutaj.

Mam 24 lata, 170cm wzrostu i ważę 79kg...
Moje aktualne wymiary:
biodra: 108cm
talia: 91cm
biust: 109cm
Chciałabym zejść do 65. To by była dla mnie idealna waga.

Zaczynam od dziś.
Na śniadanie płatki Nestle Fitness z chudym mlekiem
Przekąska: Banan i kawa
Obiad: pierś z kurczaka z małym ziemniaczkiem i kapustką kiszoną
Do tego zaczęłam pić herbatkę HERBAVEN Receptury Natury Sposób na Figurę.

Zaczynam jeść mniej, bardziej zdrowo i dużo pić. Niestety bardzo lubię piwo i różnego rodzaju drinki... Z tego mi będzie najtrudniej zrezygnować

Jak Wy sobie z tym radzicie?
Tsuru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:55   #407
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Jak tam dziewczyny weekend minął??? grzeczne byłyście

Jeżeli o mnie chodzi to średnio jestem z siebie zadowolona no ale tragedii nie było, były grzeszki ale w porównaniu z poprzednimi niedzielami to nie jest źle Zawsze tak mam, że w niedziele pochłaniam słodycze, dzisiaj też zjadłąm ale nie było tak źle.

Z ćwiczeniami też zawsze w weekend odpuszczam, dzisiaj i tak chociaż hula-hop pokręciłam.

Narazie jestem pozytywnie nastawiona Na wagę chyba narazie nie będę stawać bo czuję się ciężko i nie mam zamiaru się dołować. Kiedyś miałam manie ważenia się, teraz zważę się jak poczuje się lżej

Tsuru witaj powodzenia życzę
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 09:25   #408
dwadziesciaplus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 38
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Boooooze, trzaśnijcie mnie w czoło!

Wczoraj wróciłam do domu o 23:00 i zrobiłam sobie dwa tosty. Ale były dobre.

Do tego umówiłam się z facetem z Internetu, kompletna klapa.
dwadziesciaplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 09:56   #409
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez dwadziesciaplus Pokaż wiadomość
Boooooze, trzaśnijcie mnie w czoło!

Wczoraj wróciłam do domu o 23:00 i zrobiłam sobie dwa tosty. Ale były dobre.

Do tego umówiłam się z facetem z Internetu, kompletna klapa.
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 10:15   #410
dwadziesciaplus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 38
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Tak, tak, baciki się należą.

Ale jest sukces, po ponad dwóch tygodniach na diecie, muszę spinać swoje koszule agrafkami, bo są mi za duże w talii, w końcu już 56kg na wadze. Haha, a koszule rozm. 36, będę musiała przenieść się na 34. Ale się cieszę.

Edytowane przez dwadziesciaplus
Czas edycji: 2011-11-21 o 10:19
dwadziesciaplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:26   #411
Agacik18
Raczkowanie
 
Avatar Agacik18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 163
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez dwadziesciaplus Pokaż wiadomość
Tak, tak, baciki się należą.

Ale jest sukces, po ponad dwóch tygodniach na diecie, muszę spinać swoje koszule agrafkami, bo są mi za duże w talii, w końcu już 56kg na wadze. Haha, a koszule rozm. 36, będę musiała przenieść się na 34. Ale się cieszę.
zazdroszczę!
Agacik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:12   #412
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez dwadziesciaplus Pokaż wiadomość
Tak, tak, baciki się należą.

Ale jest sukces, po ponad dwóch tygodniach na diecie, muszę spinać swoje koszule agrafkami, bo są mi za duże w talii, w końcu już 56kg na wadze. Haha, a koszule rozm. 36, będę musiała przenieść się na 34. Ale się cieszę.

O rany-gratuluje!!!!
W jaki sposób to osiągnęłaś?
Ja skonczyłam ćwiczenia,po moich porzednich mialam takie zakwasy że nie mogłam następnego dnia wstać z łózka

No i mnie sie baty należą-zjadłam dzis na sniadanie dużą porcje domowego ciastai mam okropny apetyt na frytki,masakra jakaś
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 11:19   #413
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cześć dzioewczęta!
ale forum ucichło przez weekend... gdzie sie podziałyście wszystkie? nastawialam się na jakies mega zaległości a tu pustu - niełądnie
Cytat:
Napisane przez dwadziesciaplus Pokaż wiadomość
Alko na dietce?
ja w sobote robiłam impreze u siebie wi wpadł nie tylko alkohol, ale rownież sporo tłustego jedzenia - ziemniaki pieczone na oleju, kurczak, chipsy....bleeee..... jak podliczyłam to wyszło ponad 2000 kcal w całym dniu.... w niedziele wcale nie było lepiej... pochłonełam chyba tonę pierniczków w czekoladzie - ostatnie 2 dni to kompletna porażka! mam nadzieje, że przez to moja dieta nie ucierpiała - 2 tygodnie wyzeczeń zmarnować przez 2 dni?
Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
Jak tam dziewczyny weekend minął??? grzeczne byłyście

Jeżeli o mnie chodzi to średnio jestem z siebie zadowolona no ale tragedii nie było, były grzeszki ale w porównaniu z poprzednimi niedzielami to nie jest źle Zawsze tak mam, że w niedziele pochłaniam słodycze, dzisiaj też zjadłąm ale nie było tak źle.

Z ćwiczeniami też zawsze w weekend odpuszczam, dzisiaj i tak chociaż hula-hop pokręciłam.

Narazie jestem pozytywnie nastawiona Na wagę chyba narazie nie będę stawać bo czuję się ciężko i nie mam zamiaru się dołować. Kiedyś miałam manie ważenia się, teraz zważę się jak poczuje się lżej

Tsuru witaj powodzenia życzę
ah... weekendy są straszne - w przyszły nie bedzie lepiej, bo mam imieniny i na pewno rodzice z czymś wyskoczą a tż zabiera mnie na kolacje....

Cytat:
Napisane przez dwadziesciaplus Pokaż wiadomość
Tak, tak, baciki się należą.

Ale jest sukces, po ponad dwóch tygodniach na diecie, muszę spinać swoje koszule agrafkami, bo są mi za duże w talii, w końcu już 56kg na wadze. Haha, a koszule rozm. 36, będę musiała przenieść się na 34. Ale się cieszę.
A ja uważam, że skoro rozmiar 36 jest na ciebie za duży to już troszke przesadziłaś... nie pamietam ile mawsz wzrostu, ale jak masz wiecej niz 150 cm to naprawde robisz z siebie takiego szkieletorka - ale po co? 36 to piekny rozmiar! nie odchudzaj się lecz ćwicz aby ujędrnić ciało - nie rób krzywdy swojemu metabolizmowi
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:07   #414
dwadziesciaplus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 38
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
O rany-gratuluje!!!!
W jaki sposób to osiągnęłaś?
Ja skonczyłam ćwiczenia,po moich porzednich mialam takie zakwasy że nie mogłam następnego dnia wstać z łózka

No i mnie sie baty należą-zjadłam dzis na sniadanie dużą porcje domowego ciastai mam okropny apetyt na frytki,masakra jakaś
Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
A ja uważam, że skoro rozmiar 36 jest na ciebie za duży to już troszke przesadziłaś... nie pamietam ile mawsz wzrostu, ale jak masz wiecej niz 150 cm to naprawde robisz z siebie takiego szkieletorka - ale po co? 36 to piekny rozmiar! nie odchudzaj się lecz ćwicz aby ujędrnić ciało - nie rób krzywdy swojemu metabolizmowi

Dziewczyny,

Ja mierzę 158 cm, odchudzam się pod kontrolą dietetyka, który twierdzi, że 50-48kg, to moja idealna waga. Zaczynałam od 59 kg.

Nie wydziwiam, jem normalnie 5 posiłków dziennie, nie głodzę się, mało tego, uważam, że niektóre dziewczyny trochę tutaj przesadzają z ilością jedzenia, czyt. jedzą za mało.

A rozmiar 36 wziął się z tego, że jestem po prostu drobna i mała. Ale tłuszczyku było sporo na moim małym ciałku.


I zauważcie ten paradoks, jem z Was najwięcej, a chyba schudłam najwięcej przez ten czas. Ja namawiam Was, byście jadły duuuużooo! Zaraz wrzucę Wam moje wczorajsze menu od Pani doktor.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

ŚNIADANIE (8:00 - 9:00)

Owocowa sałatka śniadaniowa:
- 1 mandarynka,
- 1 kiwi,
- jogurt naturalny (mały),
- nasiona słonecznika, 1 łyżka.

Owoce pokroić w cząstki i wymieszać z jogurtem oraz słonecznikiem.

Do picia: Herbata zielona/ czerwona/ biała, 1 szkl.


II ŚNIADANIE (11:00 - 12:00)

Serek wiejski 3% z ananasem:
- serek wiejski (ziarnisty light 3%) - 150g- jedno opakowanie,
- 2 plastry ananasa z puszki.

Serek wymieszać z pokrojonym w cząstki ananasem.

Do picia: Herbata zielona/ czerwona/ biała, 1 szkl.

OBIAD (13:30 - 14:30)

Kurczak słodko- kwaśny:
- 1 mała pierś z kurczaka, ok. 150g,
- ananas konserwowy, 2 plastry,
- żółta papryka, 1/4 szt,
- zielona papryka, 1/4 szt,
- czerwona papryka, 1/4 szt,
- 50 ml soku ananasowego z puszki,
- bulion warzywny (może być z kostki), 100 ml,
- 1 łyżka miodu,
- 1łyżka octu winnego,
- sos chilli,
- olej, 1 łyżka.

Kurczaka pokroić w paski (1cm grubości) i podsmażyć na oleju na patelni, dodać pokrojoną w podobne paski paprykę i ananasa i na końcu wlać sok ananasowy i bulion drobiowy, dusić na małym ogniu aż płyny odparują, na końcu dodać miód, ocet winny i doprawić solą, pieprzem i sosem chilli.

Do picia: Woda mineralna niegazowana z cytryną, 1 szkl.


PODWIECZOREK (17:00 - 18:00)

Grejfrut musli:
- 1 grejfrut,
- 1 łyżka płatków owsiannych,
- 1 łyżeczka rodzynek,
- 1/2 małego jogurtu naturalnego.

Grejfrut pokroić w drobne cząstki, dodać płatki owsianne i rodzynki, składniki wymieszać z jogurtem.

Do picia: Woda mineralna z cytryną, 1 szkl.


KOLACJA (do 20:00)

Sałatka winogronowa:
- 10 dag winogron ciemnych i 10 dag winogron zielonych (ok. 20 kulek razem),
- 1 pomarańcze,
- 1/2 czerwonego jabłka,
- 1/2 łodygi selera naciowego,
- 5 dag orzechów włoskich,
- 75 ml małego jogurtu naturalnego, 1/2 opakowania,
- sól, pieprz.

Ciemne winogrona podzielić na połowy i oczyścić z pestek, winogrona zielone dodać w całości, pomarańcze podzielić na cząstki. Jabłko zetrzeć na grubej tarce. Owoce delikatnie wymieszać. Seler pokroić w cienkie paski i dodać do owoców. Orzechy drobno posiekać i połączyć z owocami, dodać jogurt i doprawić.

Do picia: Herbata ziołowa (rumiankowa, miętowa, melisa, pokrzywa etc.), 1 szkl.





No, i pamiętajcie, żeby rano od razu po przebudzeniu wypijać szklankę wody niegazowanej z cytryną!

Ten kurczak słodko- kwaśny jest przepyszny.

Aha, i zanim Pani doktor opracuje dla mnie faktyczną dietę odchudzającą (wedle moich upodobań smakowych), mam na razie tę- podkreślam, że jest to dieta wysokobłonnikowa, wspomagająca metabolizm (faktycznie się poprawił- zniknęły problemy ze wzdęciami, ciężkością, wypróżnianiem), dieta jest do stosowania od 14 do 21 dni.

Edytowane przez dwadziesciaplus
Czas edycji: 2011-11-21 o 12:25
dwadziesciaplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:24   #415
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

dwadziesciaplus - nie znam twojego ciała ale z opisu wyglądało to przerażająco dla mnie Skro dietetyk pozwala na stosowanie diety to ja już sie zamykam

a menu wygląda super - na moje oko za dużo owoców, ale może ja się nie znam

Muszę więcej jeść jogurtów naturalnych, conajmniej jeden dzienie a nie jeden tygodniowo

A ja na śniadanie zjałam musli z mlekiem, na obiad będzie cukinia z papryką i marchewką, na podwieczorek wafel ryżowy z dżemem a na kolacje pomidor w śmietanie.
Muszę trochę oczyścic organizm po tych dwóch dniach obżarstwa
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 12:56   #416
dwadziesciaplus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 38
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość

a menu wygląda super - na moje oko za dużo owoców, ale może ja się nie znam

Tak, specjalnie jest wiele owoców, bo to dieta wysokobłonnikowa, wspomagająca metabolizm i oczyszczająca, w tej drugiej będzie ich już mniej.

Róbcie, Dziewczynki, kurczaczka, jest niesamowity! Jest tak dobry, że można go ugotować dla "zwykłych śmiertelników", czyt. innych domowników, my jemy bez ryżu, a Ci nieodchudzający się mogą go zjeść z ryżem Paraboiled na przykład.

Edytowane przez dwadziesciaplus
Czas edycji: 2011-11-21 o 12:57
dwadziesciaplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:06   #417
Araquiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Ja się melduję, że weekend był porażkowy. Wyjazd do domu, odwiedziny babci etc. Wolę nie wiedzieć ile kalorii wchłonęłam Dzisiaj już na szczęście wyhamowałam i jest ok, wieczorkiem muszę poćwiczyć więcej, coby grzechy weekendowe choć odrobinę zmazać
Araquiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:07   #418
maartusiaa162
Raczkowanie
 
Avatar maartusiaa162
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 334
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cześć dziewczyny dawno tutaj nie zaglądałam, ale niestety nie mogłam
Moje odchudzanie stoi w miejscu, ale juz od dzisiaj zaczęłam i mam nadzieje, że uda mi sie wytrzymać do świąt
Zdałam sobie sprawe, że niestety nie uda mi się wyglądać dobrze w sylwestra, o czym marzylam, ale to ja zawalilam sprawe i zaczęłam odchudzać się za późno jak na razie mam zapał do odchudzania, więc się cieszę bo może jeśli nie bede ladnie wygladac na sylwestra to może chodziaż będę się lepiej czuć

Od dawna widzialam po sobie ze przytylam i bałam się wejśc na wage dzisiaj to zrobilam i się załamałam nigdy jeszcze tyle nie ważyłam ;( zawsze byłam przy tuszy i chcialam byc szczuplejsza, a teraz bede musiala się odchudzać zeby chociaz wrocic do swojej wagi ehhh jestem na siebie okropnie zla, że tak pozno sie za to wzielam
__________________
01.06.2012 r
76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62- 61 - 60

maartusiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:20   #419
dwadziesciaplus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 38
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Ej, jak robicie ten wpis pod waszymi postami z danymi o wadze? W ustawieniach podpis?

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez maartusiaa162 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny dawno tutaj nie zaglądałam, ale niestety nie mogłam
Moje odchudzanie stoi w miejscu, ale juz od dzisiaj zaczęłam i mam nadzieje, że uda mi sie wytrzymać do świąt
Zdałam sobie sprawe, że niestety nie uda mi się wyglądać dobrze w sylwestra, o czym marzylam, ale to ja zawalilam sprawe i zaczęłam odchudzać się za późno jak na razie mam zapał do odchudzania, więc się cieszę bo może jeśli nie bede ladnie wygladac na sylwestra to może chodziaż będę się lepiej czuć

Od dawna widzialam po sobie ze przytylam i bałam się wejśc na wage dzisiaj to zrobilam i się załamałam nigdy jeszcze tyle nie ważyłam ;( zawsze byłam przy tuszy i chcialam byc szczuplejsza, a teraz bede musiala się odchudzać zeby chociaz wrocic do swojej wagi ehhh jestem na siebie okropnie zla, że tak pozno sie za to wzielam

Będzie dobrze, trzymaj się twardo diety, a humor wróci!
dwadziesciaplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:23   #420
maartusiaa162
Raczkowanie
 
Avatar maartusiaa162
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 334
Dot.: Razem schudnijmy 10 kg i wiecej :)

Cytat:
Napisane przez dwadziesciaplus Pokaż wiadomość
Ej, jak robicie ten wpis pod waszymi postami z danymi o wadze? W ustawieniach podpis?
Musisz wejść w ustawienia konta i po lewej stronie będzię "edytuj podpis"

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dwadziesciaplus Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, trzymaj się twardo diety, a humor wróci!
Dzięki Mam nadzieje że uda mi się wytrwać
__________________
01.06.2012 r
76 - 75 - 74 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62- 61 - 60

maartusiaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.