3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 15:58   #1
monik16
Przyczajenie
 
Avatar monik16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Talking

3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD


Od dzisiaj do wakacji pozostało jeszcze tylko 90 dni! Czas więc wziąc się za siebie i pozbyc się wszystkich zbędnych kilogramów
Na wstępie chciałabym wam powiedziec coś o sobie Mam 16 lat, około 167 cm wzrostu i ważę przy tym jakieś 62 kg. BMI niby w porządku, ale wiem, że mogłoby byc dużo lepiej, dlatego do wakacji chcialabym się pozbyc około 8 kilogramów (moja docelowa waga to 54-55 kg).
Generalnie nie mam problemu z aktywnością fizyczną, uwielbiam uprawiac sport. Dwa razy w tygodniu chodzę na tenisa i tańczę (razem 4,5 h ruchu tygodniowo). Moim problemem jest raczej podjadanie. W szkole jestem w stanie przesiedziec kilka godzin na jednym jabłku i wodzie. Niestety w domu jest trochę gorzej. Zdarza mi się po prostu wrócic po wieczornych zajęciach, usiąśc przed telewizorem i jeśc, co popadnie Czasem też w weekendy nie jest najlepiej... Moim problemem są głównie nieregularne godziny posiłków: codziennie wracam ze szkoły o innej porze i bywa, że mój największy posiłek (obiad) jem dopiero 0 17, podczas gdy w ciągu dnia nie jadłam prawie nic
Jestem na tym forum, bo momentami brak mi motywacji, aby zrobic coś w kierunku utraty wagi. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto ma podobny cel jak ja i RAZEM SPRÓBUJEMY ZRZUCIC ZBĘDNE KILOGRAMY!!!
monik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 16:26   #2
dodi20
Raczkowanie
 
Avatar dodi20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śniadowo
Wiadomości: 131
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Ja w weekendy też sobie za duzo pozwalam a w tygodniu (poniedzialek-piatek) jest wzorowo.
Niedobrze
__________________
Dążę do celu...
63-62-61-60-59-58-57,5-56,9-56-55-54-53
dodi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:23   #3
manuchao
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 18
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Ja już przestałam z tym walczyć tak, żeby nie jeść wcale. Spędzam teraz trochę więcej czasu w kuchni i robię po prostu wszystko w wersji light
__________________
"Moda w której nie można wyjść na ulicę,
nie jest modą."

Coco Channel

waga początkowa: 69 kg
waga obecna: 69 kg
cel końcowy: 58 kg
manuchao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 21:34   #4
mysia_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Angry Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

U mnie tez troche kilogramów przybyło.Najgorsze ,ze uwielbiam słodycze i kazda kolejna dieta nic nie daje bo nie potrafie sie powstrzymac.Jak juz jest dobrze to brakuje mi slodkiego i po diecie.Teraz jestem zmotywowana na maksa no ale zobaczymy jak bedzie.
mysia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 22:12   #5
Kasia_9328
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Witam też mam ten sam cel do osiągnięcia co Ty mam nadzieje ze tym razem się uda bo ciągle kończy się tylko na gadaniu od jutra mniej jem i więcej sie ruszam ale jak zawsze nic z tego nie wychodzi.. Jeśli chcesz możemy razem się powspierać w tych 3 miesiącach ciężkiej pracy mam nadzieje że tym razem się uda i bede zadowolona
Kasia_9328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 22:45   #6
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cytat:
Napisane przez monik16 Pokaż wiadomość
Mam 16 lat, około 167 cm wzrostu i ważę przy tym jakieś 62 kg. BMI niby w porządku, ale wiem, że mogłoby byc dużo lepiej, dlatego do wakacji chcialabym się pozbyc około 8 kilogramów (moja docelowa waga to 54-55 kg).W szkole jestem w stanie przesiedziec kilka godzin na jednym jabłku i wodzie. Niestety w domu jest trochę gorzej. Zdarza mi się po prostu wrócic po wieczornych zajęciach, usiąśc przed telewizorem i jeśc, co popadnie
Mam podobnie jak Ty, tylko że lat 23 Jeśli chodzi o posiłki to może spróbuj właśnie jeść więcej w ciągu dnia, a mniej wieczorem. 17 to nie jest aż tak późno na obiad, ale np: zjedz nie całe 2 dania ale jedno albo 2 ale po połowie porcji. A jeśli np: jesz obiad jeszcze później to niech to będzie Twoja kolacja. Znam ten problem nieregularnego odżywiania bo mam 2 kierunki studiów i praktycznie zajęcia od 8 do 18 czasem 19. Jeśli mam przerwę to wyrywam się na obiad, a jeśli nie to biorę na zajęcia różne rzeczy do jedzenia, moje propozycje:

-duże śniadanie w domu z rana, na rozruszanie metabolizmu (i naprawdę wieczorem mniej się chce podjadać!!)
-do szkoły jakieś pyszne np: 2 kanapki polecam z chudą wędliną i papryką, ewentualnie jak chcesz coś urozmaiconego to dodaj inne warzywa np: sałatę, ogórek, albo plaster sera
-sałatki w pojemnikach (super sprawa, pysznie taką sałatkę zjeść na przerwie: np grecką, albo z kurczakiem i ananasem, albo taką zwykłą warzywną)
-batonik (knopers, prince polo, milky way, coś co Ci na pewno poprawi humor, doda energii, a ma niewiele kalorii - najwięcej prince polo bo 190, knopers ok 140, milky way 100)
-owoc - np: jabłko, mandarynki
-jogurty - pyszne są te jogurty bakoma men (z pestkami dyni albo słonecznikiem), albo 7zbóż, a także wszystkie inne, wystarczy wziąć ze sobą łyżeczkę do szkoły

Także możliwości jest mnóstwo, wystarczy ruszyć głową życzę Ci żebyś zaczęła przez cały dzień regularnie jadać, niekoniecznie musi to być przecież obiad (chociaż fajnie by było, ale to czasem niestety nierealne).

Sukcesów życzę zwłaszcza że Twój cel jest w 100% realny!!
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:05   #7
Kasia_9328
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

zielonykotek
mam pytanie czy udało Ci się jakoś zrzucić pare kg takim odżywianiem jakim napisałaś ?
Kasia_9328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 11:38   #8
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
Mam podobnie jak Ty, tylko że lat 23 Jeśli chodzi o posiłki to może spróbuj właśnie jeść więcej w ciągu dnia, a mniej wieczorem. 17 to nie jest aż tak późno na obiad, ale np: zjedz nie całe 2 dania ale jedno albo 2 ale po połowie porcji. A jeśli np: jesz obiad jeszcze później to niech to będzie Twoja kolacja. Znam ten problem nieregularnego odżywiania bo mam 2 kierunki studiów i praktycznie zajęcia od 8 do 18 czasem 19. Jeśli mam przerwę to wyrywam się na obiad, a jeśli nie to biorę na zajęcia różne rzeczy do jedzenia, moje propozycje:

-duże śniadanie w domu z rana, na rozruszanie metabolizmu (i naprawdę wieczorem mniej się chce podjadać!!)

Ilość posiłków i ich czas nie ma znaczenia dla metabolizmu. Były przeprowadzane badania w tym temacie. Dodam, że totalne głodówki nawet do 3 dni nie zmieniły znacząco metabolizmu.

-do szkoły jakieś pyszne np: 2 kanapki polecam z chudą wędliną i papryką, ewentualnie jak chcesz coś urozmaiconego to dodaj inne warzywa np: sałatę, ogórek, albo plaster sera

Pieczywo jest wzorowym sposobem na zatrzymanie spalania tłuszczu.

-sałatki w pojemnikach (super sprawa, pysznie taką sałatkę zjeść na przerwie: np grecką, albo z kurczakiem i ananasem, albo taką zwykłą warzywną)
-batonik (knopers, prince polo, milky way, coś co Ci na pewno poprawi humor, doda energii, a ma niewiele kalorii - najwięcej prince polo bo 190, knopers ok 140, milky way 100)

Nie chodzi o to że mało kalorii, ale że głównie to cukier. Czyli tak jak w śniadaniu - koniec chudnięca.

-owoc - np: jabłko, mandarynki
-jogurty - pyszne są te jogurty bakoma men (z pestkami dyni albo słonecznikiem), albo 7zbóż, a także wszystkie inne, wystarczy wziąć ze sobą łyżeczkę do szkoły

Także możliwości jest mnóstwo, wystarczy ruszyć głową życzę Ci żebyś zaczęła przez cały dzień regularnie jadać, niekoniecznie musi to być przecież obiad (chociaż fajnie by było, ale to czasem niestety nierealne).

Sukcesów życzę zwłaszcza że Twój cel jest w 100% realny!!
Dodam, że kiedy i ile posiłków nie ma żadnego wyraźnego znaczenia. Liczy się całodzienny bilans i to nie tylko kalorii, ale bardziej ważne jest co się jadło.
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:30   #9
monik16
Przyczajenie
 
Avatar monik16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cytat:
Napisane przez Kasia_9328 Pokaż wiadomość
Witam też mam ten sam cel do osiągnięcia co Ty mam nadzieje ze tym razem się uda bo ciągle kończy się tylko na gadaniu od jutra mniej jem i więcej sie ruszam ale jak zawsze nic z tego nie wychodzi.. Jeśli chcesz możemy razem się powspierać w tych 3 miesiącach ciężkiej pracy mam nadzieje że tym razem się uda i bede zadowolona
Dokładnie o to mi chodzi! A ta praca wcale nie musi byc taka ciężka, wystarczy naprawdę chciec Mam nadzieję, że uda nam się razem dojśc do wymarzonego celu Chyba takie wspólne odchudzanie jest najbardziej efektywne - w razie spadku motywacji zawsze będę tu wracac i już widzę, że mam w was wszystkich ogromne wsparcie! Dzięki wielkie za wszystkie pozytywne komentarze, zobaczycie, uda nam się!
monik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 14:46   #10
malvine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Hej
może znalazłby się ktoś chętny do wspólnego ruchu, chodzenia na siłownie i fitness w Trójmieście. Jestem studentką, chcącą schudnąć 5 kg. Liczę na Was! ;-)
malvine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 22:13   #11
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

joanna ba, dlaczego pieczywo zatrzymuje proces spalania tłuszczy?
Jeśli mówimy o chlebie żytnim, zrobionym w domu, w pełni zdrowym, jest tak samo? Ciężko w to uwierzyć... Tak samo sałatka warzywna z kurczakiem czy też samymi warzywami. Brzmi to absurdalnie i pytanie "W takim razie co mogę jeść by chudnąć?" nasuwa się samo...
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 22:28   #12
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
joanna ba, dlaczego pieczywo zatrzymuje proces spalania tłuszczy?
Jeśli mówimy o chlebie żytnim, zrobionym w domu, w pełni zdrowym, jest tak samo? Ciężko w to uwierzyć... Tak samo sałatka warzywna z kurczakiem czy też samymi warzywami. Brzmi to absurdalnie i pytanie "W takim razie co mogę jeść by chudnąć?" nasuwa się samo...
Witam, albowiem pieczywo - nieważne jakie to głównie węglowodany, które powodują wzrost poziomu cukru we krwi. Aby ten cukier zbić do normalnego poziomu, wytwarzana jest insulina. Ona z kolei blokuje wykorzystanie tłuszczu zgromadzonego w komórkach tłuszczowych przez organizm jako źródło energii ( a to jest właśnie proces chudnięcia ). To tak w skrócie dlaczego.

Porównywano jak zmienia się ten cukier w krwi, zależnie od rodzaju pieczywa ( pełnoziarniste i normalne ), dla porównania był cukier. I wyszło że chleb pełnoziarnisty jest w tym względzie porównywalny z cukrem ( dokładnie z glukozą ). Zródło : http://www.wheatbellyblog.com/2012/03/lets-get-high/

Wnioski zostawiam dla czytających.

A propos sałatki. Kurczak nie ma węglowodanów, a warzywa mają baaardzo mało w porównaniu do pieczywa. Więc poziom insuliny jest na niskim poziomie. Przytycie od tego nie grozi - chyba że jeść kilogramami

Dodaję komentarz do wykresu a powyższym linku. Poziom insuliny z normalnego ( około 150 pmol/l ) wzrasta do aż ponad 800, i jest podwyższony przez parę godzin. Wniosek jest taki, iż jedząc co parę godzin, przekąski z węglowodanami, możemy jeść nieprawdopodnie mało ( poniżej 1000 kcal ), a i tak nie schudniemy, kiedy poziom insuliny będzie wystarczająco wysoki. Z drugiej strony jedząc węglowodany tylko z warzyw , i ewentualnie mało słodkiego owoca, 2000 kcal, chudnie się. Sprawdziłam na sobie, i to się zgadza. A że lubię czasem za dużo owoców, to chudnięcie mizernie idzie czasem, ale jak tylko zero owoców, to waga leci jak szalona, mimo bardzo kalorycznego jedzonka.

Edytowane przez joanna_ba
Czas edycji: 2012-04-03 o 22:53 Powód: Uzupełnienie
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 11:19   #13
Kasia_9328
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

monik16
też myślę że lepiej się chudnie z kimś ;p więc mam nadzieje ze damy razem rade ; ) pozdrawiam ;*

Edytowane przez Kasia_9328
Czas edycji: 2012-04-04 o 11:20
Kasia_9328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:13   #14
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

joanno, bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Ogólnie przyjęte jest, że pieczywo tuczy, ale nie sądziłam, że powoduje tak duży skok insuliny w naszym organizmie. Niestety bardzo lubię pieczywo żytnie, domowe na zakwasie. Co prawda chudnąć nie muszę, ale chcę, maksymalnie 4kg, więc myślę, że jak od wielkiego dzwonu zjem kromkę nic wielkiego się nie stanie
Jeszcze raz dziękuję!

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

A jak mają się do tego np. kasze i płatki owsiane? Myślę, że wypadają lepiej niż pieczywo, jednak w dalszym ciągu to węgle...
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 00:30   #15
Kasia_9328
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

witam widać już u kogoś jakieś efekty ? jak tam z motywacja ? ;p
Kasia_9328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 09:44   #16
malgosia94
Przyczajenie
 
Avatar malgosia94
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

hej chętnie bym się do Was przyłączyła, bo sama już nie daję rady, wakacje niedługo a ja znów przytyłam :/ marzy mi się pokazać nowe piękne, zgrabne i szczupłe ciało tego lata. Mam nadzieję, że dzięki Wam mi się uda
mam 172 cm wzrostu i ważę ok 65 kg może więcej (boję się wejść na wagę)
Jutro zaczynam bo dziś i tak już zawaliłam!
malgosia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 10:28   #17
monik16
Przyczajenie
 
Avatar monik16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

jest postęp!!! dzisiaj rano weszłam na wagę a tam 59,5 kg ostatnio staram się jakoś rozsądniej jeść i w sumie udaje mi się poskromić głód po 18 trochę więcej też ćwiczę, chyba jestem na dobrej drodze - perspektywa wakacji i zgrabnych nóg w sukienkach i szortach to MEGA dobra motywacja a co tam u Was, mam nadzieję, że efekty równie zadowalające?
__________________
62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
monik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 18:20   #18
Kasia_9328
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Witam
u mnie narazie nie ma żadnych postępów nawet nie zaczynałam od 1 kwietnia bo jechałam na wycieczkę 2 dniową do warszawy i musieliśmy jeść same świństwa zupki z torebki na mieście jakieś pizze itp no a później były święta i nawet jakbym chciała tyle nie jeść to po prostu się nie da ale w końcu to święta. Od jutra zamierzam ograniczyć jedzenie " niepotrzebnych" rzeczy ;p mam nadzięje że jakoś mi się uda musze jeszcze pomyśleć nad jakimiś ćwiczeniami macie jakieś propozycje ? Pozdrawiam
;*
Kasia_9328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 22:23   #19
monik16
Przyczajenie
 
Avatar monik16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Mogę ci polecić różne ćwiczenia, ale wszystko zależy od tego, gdzie najbardziej chcesz schudnąć (brzuch, uda, pośladki?). Na początek może przejrzyj youtube'a, tam jest tego masa i polecam ćwiczenie przy muzyce, mega pozytywnie nastraja i aż nie chce się kończyć
__________________
62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
monik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 22:39   #20
joanna_ba
Raczkowanie
 
Avatar joanna_ba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 407
Send a message via Skype™ to joanna_ba
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cytat:
Napisane przez monik16 Pokaż wiadomość
Mogę ci polecić różne ćwiczenia, ale wszystko zależy od tego, gdzie najbardziej chcesz schudnąć (brzuch, uda, pośladki?). Na początek może przejrzyj youtube'a, tam jest tego masa i polecam ćwiczenie przy muzyce, mega pozytywnie nastraja i aż nie chce się kończyć
Hej, nie ma niestety odchudzania tam gdzie się chce. Geny decydują z których miejsc organizm będzie spalał tłuszcz.
joanna_ba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 11:44   #21
monik16
Przyczajenie
 
Avatar monik16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cytat:
Napisane przez joanna_ba Pokaż wiadomość
Hej, nie ma niestety odchudzania tam gdzie się chce. Geny decydują z których miejsc organizm będzie spalał tłuszcz.
Jasne, zdaję sobie z tego sprawę, ale można sobie trochę sprecyzować rodzaj ćwiczeń - na zasadzie ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała. Może to faktycznie trochę za wcześnie na ten etap... Na początek może wypróbuj tabatę - 4 minuty bardzo intensywnych ćwiczeń, podobno pomaga
__________________
62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
monik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 19:06   #22
malgosia94
Przyczajenie
 
Avatar malgosia94
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

dziś znów zawaliłam :/

planuję kupić Therm Line Forte, próbowała któraś z Was? Działa?
oczywiśćie chcę to połączyć z dietą i ćwiczeniami ale mam nadzieję, że dzięki temu będzie szybszy efekt :P
malgosia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 21:29   #23
martysia2701
Wtajemniczenie
 
Avatar martysia2701
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 342
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Dołączę się do Ciebie, jeśli można. Mam cel taki jak Ty, zgubić 8 kg to wakacji. Chyba racjonalny cel, dlatego zaczynamy walczyć ;D
Ja mam dużo ruchu, trenuje ręczną. Problem jest w podjadaniu, a raczej jedzeniu ogromnej ilości wszystkiego. Trzeba poskromić apetyt, zdecydowanie.
__________________
28.05 66,7kg
31.07 - kongres - 61 kg !
28.08 59,9kg! marzenie
martysia2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 22:14   #24
monik16
Przyczajenie
 
Avatar monik16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cytat:
Napisane przez martysia2701 Pokaż wiadomość
Dołączę się do Ciebie, jeśli można. Mam cel taki jak Ty, zgubić 8 kg to wakacji. Chyba racjonalny cel, dlatego zaczynamy walczyć ;D
Ja mam dużo ruchu, trenuje ręczną. Problem jest w podjadaniu, a raczej jedzeniu ogromnej ilości wszystkiego. Trzeba poskromić apetyt, zdecydowanie.
Ooo no to super, strasznie się cieszę, że jest taki pozytywny odzew
Hmmm, szczerze mówiąc to mi też wczoraj i dzisiaj nie poszło najlepiej, chociaż czwartek, piątek, sobota, niedziela były idealne jeśli chodzi o dietę i ćwiczenia... Mam nadzieję, że jutro już wszystko wróci do normy, głównie zawalam z wieczornym podjadaniem i jedzeniem słodyczy - po świętach cała lodówka ciast Za kilka dni dam znać jaki postęp
__________________
62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
monik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 04:59   #25
malgosia94
Przyczajenie
 
Avatar malgosia94
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 11
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cytat:
Napisane przez martysia2701 Pokaż wiadomość
Dołączę się do Ciebie, jeśli można. Mam cel taki jak Ty, zgubić 8 kg to wakacji. Chyba racjonalny cel, dlatego zaczynamy walczyć ;D
Ja mam dużo ruchu, trenuje ręczną. Problem jest w podjadaniu, a raczej jedzeniu ogromnej ilości wszystkiego. Trzeba poskromić apetyt, zdecydowanie.
skąd ja to znam, jak już zacznę jeść to czasami nie da rady przestać :/
ale zaczynam od dziś!
malgosia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:50   #26
martysia2701
Wtajemniczenie
 
Avatar martysia2701
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 342
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

no, ja też się biorę, w tydzień schudłam 0,6 kg, mimo, że ani treningów nie miałam , tylko siedziałam w domu i jadłam, więc dobrze. Dzisiaj zaczynam treningi, trochę bardziej opanowania w jedzeniu i do wakacji pozbędę się 8 kg )
__________________
28.05 66,7kg
31.07 - kongres - 61 kg !
28.08 59,9kg! marzenie
martysia2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 16:26   #27
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

To i ja tu 'wskoczę' z 7 kg by się przydało. Już 3 kg za mną.
Zaczęłam biegać, jeżdżę na rowerku stacjonarnym , do tego HH, dziś dołączę skakankę No i oczywiście mniej jem , oraz jem bardziej z głową. Słodycze ograniczyłam do minimum. Piję bardzo dużo zielonej i czerwonej herbaty, oraz wody. Napojów gazowanych nie piję już od paru lat<czasami okazyjnie się zdarzy> No i do tego naprzemienne prysznice, peelingi kawowe, masaże oliwą i syrenką - dla ujedrnienia!

Do dzieła dziewczęta!
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 18:16   #28
hornygirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 37
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Cześć, chętnie się przyłączę bo mam podobne plany

Przy wzroscie 1,6m waze 62 kg i wszystko byloby ok gdyby nie zaczal pojawiac sie brzuszek, ktorego nigdy nie mialam i z ktorym zle sie czuje
Ciężko mi jesc regularnie bo od rana do wieczora jestem na uczelni, ciezko tez wygospodarowac czas na cwiczenia ale będę twarda
Przyda się trochę wspólnej motywacji.
Zaczęłam cwiczyc jogę, oprocz tego czasem biegam, siadam na rowerek stacjonarny lub skacze na skakance, planuję zakupic rolki mam nadzieję że będę miała więcej motywacji do jeżdżenia niż do biegania
plus cwiczenia typu ciezarki, brzuszki, grzbietki, pompki, cos na uda i posladki...
Ogolnie wszystko super super tylko nie ma efektów, bo gubi mnie niesystematycznosc, zarowno cwiczen jak posilkow.
No i mam słabość do węglowodanów
Więc trzymajcie za mnie kciuki, a ja za was!
hornygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 21:58   #29
kaska2810
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Dobry wieczórChciałabym się do Was przyłączyć. Musze do 30 Czerwca zrzucić co najmniej 6kg...Uda się więcej będzie super Nie stosuje zadnej specjalnej diety, po prostu mniej jem, ćwiczę 5 razy w tygodniu po godzinie na siłowni do tego mam rollmasaż - polecam .Do mojego jedzenia dodaje tabletki Linea (ciekawe czy pomagają)I piję 4 filiżanki zielonej herbaty + woda niegazowana. Nie powiem,ze nie zdarza mi sie wypić jakies słodkie napoje bo je uwielbiam, ale ograniczam.
Więc jak "w kupie" siła?
kaska2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 18:57   #30
monik16
Przyczajenie
 
Avatar monik16
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: 3 miesiące do wakacji - 8 kilogramów do zrzucenia! :DD

Heeeej, potrzebuję mobilizacji, jakiegoś mocnego kopa, bo ostatnio coś mi nie idzie!!!
Waga niby minimalnie spada (grunt, że nie rośnie!), ale czuję, że mogłabym więcej ćwiczyć i wyeliminować te wszystkie zbędne, puste kalorie (podjadanie, przekąski, słodycze)... Powiedzcie jak u was z efektami, nie macie problemów z systematycznością etc.? Bierzemy się za siebie, bo czas ucieeeeka (moja dzisiejsza waga: 60,2 kg).
__________________
62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54
monik16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.