Kosmetyczka jest jak przyjaciółka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-02, 06:48   #1
eliza88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2

Kosmetyczka jest jak przyjaciółka


Kosmetyczka -mała czy duża nie może jej zabraknąć żadnej kobiecie. Ona jest jak przyjaciółka,zawsze możemy liczyć na to,co mamy w jej środku.

Kosmetyczek posiadam 3 ,każda inna i tylko jedna typowa kosmetyczka.
Pierwsza którą nazywam kosmetyczką to duży,metalowy kufer na kosmetyki do makijażu.
Są w nim pędzle,pudry,podkłady,cie nie,maskary,kredki i inne rzeczy,bez których obejść się nie mogę

Kosmetyczka nr.2 to mniejszy kuferek,materiałowy.
W nim znajdują się ukochane kosmetyki do pielęgnacji.Począwszy od żelu pod prysznic,przez balsam,mleczko,peelingi aż po krem. W osobnej przegródce są lakiery do paznokci i zmywacz

Kosmetyczka nr.3 to nieduża,materiałowa kosmetyczka,która jest ze mną zawsze,ponieważ noszę ją w torebce. I to właśnie ona zawiera w sobie to co niezbędne o każdej porze dnia ( i nocy? )
Jest w niej krem nawilżający w małej tubce. Małe pudełeczko z podkładem.Korektor,mała paletka cieni,maskara,czarna kredka. Balsam do ust i szminka nawilżająca,błyszczyk.
Mam też chusteczki do demakijażu,waciki i patyczki do uszu. Chusteczki higieniczne i żel antybakteryjny,do mycia rąk bez wody oraz krem do rąk. No i perfumetka z ulubionym zapachem

Gdybym jednak musiała wybrać kilka najważniejszych kosmetyków,bez których obejść się nie mogę to były by to: Krem nawilżający do twarzy,krem do rąk,tusz do rzęs,balsam do ust i błyszczyk. Oczywiście są to też dezodorant w kulce i perfumy.

Moje kosmetyczki pewnie zawartością nie różnią się od kosmetyczek innych kobiet.Bo która kobieta potrafi żyć bez przyjaciółki-kosmetyczki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki.jpg (27,9 KB, 3 załadowań)
eliza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.