Nawrót choroby po leczeniu antybiotykiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-12-15, 11:01   #1
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099

Nawrót choroby po leczeniu antybiotykiem


Witam serdecznie!
Zwracam się z prośba o pomoc tutaj,bo już nie daję sobie rady z choróbskiem... 2 tygodnie temu zaczęłam kaszleć, z czasem pojawiła się gorączka, katar, ból głowy i gardła. Wybrałam się do lekarza, lekarz orzekł że coś się dzieje w krtani, przepisał lek o nazwie fosalid (lek na infekcje gardla, górnych dróg oddechowych) i doraźnie lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy na gardło. To było w czwartek 2 tygodnie temu. przez weekend czułam się coraz gorzej, we wtorek wybrałam się do mojego lekarza rodzinnego, lekarz orzekł że lek jest do niczego, infekcja zeszła niżej i słyszy że coś się dzieje w oskrzelach. Dostałam antybiotyk - forcid 1000, prócz tego osłonka, flavamed na kaszel. Po 1 pełnym dniu brania antybiotyku poprawa, zostałam na tydzień w domu, z każdym dniem lepiej. wróciłam w ten wtorek na uczelnię kończąc jednocześnie antybiotyk. Do czwartku było super. Od czwartku zaczyna się to samo... słyszę bulgotanie podczas oddychania, znów boli mnie gardło i głowa, na nowo zaczyna się katar i kaszel... I już nie wiem co mam robić. Znów do lekarza i antybiotyk? przeczekać i przeleżeć przez weekend na dostępnych środkach na przeziębienie? Doradźcie coś dziewczyny, bo sama nie wiem jak to interpretować.
Ps. przepraszam za tak długą wiadomośc
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:28   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Nawrót choroby po leczeniu antybiotykiem

Idź do lekarza, tym bardziej że święta się zbliżają - zwykłe środki na przeziębienie mogą być za słabe, a może Ci się rozwinąć jakaś jeszcze większa infekcja.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 12:20   #3
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Nawrót choroby po leczeniu antybiotykiem

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Idź do lekarza, tym bardziej że święta się zbliżają - zwykłe środki na przeziębienie mogą być za słabe, a może Ci się rozwinąć jakaś jeszcze większa infekcja.
obawiam się że niestety będzie to koniecznie.. dziękuję
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-17, 19:27   #4
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Nawrót choroby po leczeniu antybiotykiem

meduję że u lekarza byłam - kolejna infekcja zupełni odrębna- w płucach. kolejny antybiotyk. na święta mam nadzieję będę jak nowa
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.