Kancelaria Świętego Mikołaja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 13:43   #1
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Talking

Kancelaria Świętego Mikołaja


Wierzycie w Świętego Mikołaja?? ja bardzo, jak byłam młodsza to zawsze pisałam listy i mimo że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały że Go nie ma jakoś do tej pory nie mogę w to uwierzyć

Znalazłam fajną stronkę z listami do Św Mikołaja, niektóre mnie rozwaliły:

Mazda z Warszawy (17 lat) : "Dziś przyszłam do szkoły, a to już jest dobry uczynek!! Bardzo chciałabym dostać bardzo dużego pluszowego misia!! A dobry pomysł na prezencik dla moich najbliższych to wycieczka do Egiptu!! Chciałabym życzyć Świętemu Mikołajowi, aby na świecie było duzo grzecznych dzieci, ponieważ tylko wtedy bedzie potrzebny gdyż bedzie komu rozdawać prezenty!!"



Igulec: "Dzień dobry Mikołaju! Jestem Iga, mam (uwaga) 10 lat, 5 miesięcy, 4 tygodnie, 13 godzin i 43 minuty, 22 sekundy. Od małego dziecka uwielbam Boże Narodzenie. Zawsze w święta cieszyłam się prezentami, życzeniami i najważniejsze: tym,że cała rodzina jest w komplecie. Dziś nie miałam okazji do zrobienia czegoś wyjątkowego. A tak poza tym wszystko w porządku. Jestem wieloletnią fanką myszki Diddl. Dlatego bardzo bym chciała dostać chociaż jedną rzecz z tej kolekcji. Mojej mamusi i mojemu tatusiowi przydałby się mały odpoczynek w ciepłym kraju. Mojemu bratu jakaś książka o prawie międzynarodowym, gdyż studiuje prawo,a to jego ulubiona dziedzina. Życzę Tobie i pani Mikołajowej szczęścia."


i nie tylko dziecfi tam piszą:



Beatka : "Witaj Św. Mikołaju, dzisiaj wyszłam z psem (a jest mi ciężko bo niedługo rodze!!!). U mnie wszystko w porządku, tylko prezentu nie dostałam :-( Chciałabym, żeby mój dzidziuś urodził się zdrowy, no i żeby mnie nie bolało w tej chwili!!! A najbliższym przynieś Mikołaju dużo słodyczy! A dla mojego psa Denta Risk! A Tobie Mikołaju życze dużo zdrówka, siły, wytrwałości i odpoczynku w kurorcie."


to mnie roczuliło, wydaje mi się że to pisała baaardzo młoda przyszła mama....
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 13:45   #2
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Kancelaria Świętego Mikołaja

http://www.kancelaria.swietego.mikol...korespondencja zapomniałam link wkleić
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 14:21   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kancelaria Świętego Mikołaja

buahaha jak mialam 5 lat to napisalam list na jego finski adres prezentu nie przyslal, dostalam tylko list napisany po angielsku, ale wtedy jeszcze nie umialam angielskiego, a list zginal wiec dalej nie wiem co mi Mikolaj napisal
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.