Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-13, 18:19   #1
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Question

Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?


Od dawna chodzi mi po głowie to jak faceci reagują na rozstanie co myślą i czy cokolwiek robią. A najbardziej co się dzieje w umysłach facetów którzy zostawili dziewczynę która ich naprawdę kochała przez kolegów, problem którego nie dało się według niego przeskoczyć lub może czegoś innego. Czy po jakimś czasie przypomną sobie że była kiedyś taka osoba która bardzo ich kochała.
Albo czy przejdzie im kiedyś przez myśl ta kiedyś dla nich ukochana osoba którą tak karmili słowami że nigdy ją nie zostawią że kochają i to w stytuacji gdy im życie lub związek się nie układa.
To pierwsze pytanie do Panów a do Pań czy zdażało się wam że wasi ex zostawili was choć widzieli ze bardzo ich kochacie a dopiero jak im się nie układało przyznawali się wam że tęsknią i żałują że tak postąpili zostawiając was.
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 18:41   #2
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Od dawna chodzi mi po głowie to jak faceci reagują na rozstanie co myślą i czy cokolwiek robią. A najbardziej co się dzieje w umysłach facetów którzy zostawili dziewczynę która ich naprawdę kochała przez kolegów, problem którego nie dało się według niego przeskoczyć lub może czegoś innego. Czy po jakimś czasie przypomną sobie że była kiedyś taka osoba która bardzo ich kochała.
Albo czy przejdzie im kiedyś przez myśl ta kiedyś dla nich ukochana osoba którą tak karmili słowami że nigdy ją nie zostawią że kochają i to w stytuacji gdy im życie lub związek się nie układa.
To pierwsze pytanie do Panów a do Pań czy zdażało się wam że wasi ex zostawili was choć widzieli ze bardzo ich kochacie a dopiero jak im się nie układało przyznawali się wam że tęsknią i żałują że tak postąpili zostawiając was.
Poczytaj trochę na męskich forach, to zobaczysz jak to wygląda z ich perspektywy
Tylko ostrzegam, możesz przy tym kompletnie zatracić wiarę w ludzi
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 18:51   #3
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Poczytaj trochę na męskich forach, to zobaczysz jak to wygląda z ich perspektywy
Tylko ostrzegam, możesz przy tym kompletnie zatracić wiarę w ludzi

A mogłabym prosić o link na takie strony ??? Hehe może nie będzie tak źle
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 19:36   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 19:43   #5
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Nie chodzi mi o jakąś uniwersalną odpowiedz tylko po prostu jestem ciekawa jak mężczyźni wtedy sobie z tym radzą. Co myślą. I czy tęsknią? Oczywiście mi chodzi o to gdy facet zawinił a dziewczyna była w porządku. Czy kiedykolwiek żałowali tego że zerwali i myśleli o powrocie gdy ich kolejne związki się sypały lub nie układało w życiu. Albo po prostu zrozumieli że źle zrobili.

Edytowane przez Szangal1206
Czas edycji: 2012-10-13 o 19:49
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 19:45   #6
skrywana_fantazja
Wtajemniczenie
 
Avatar skrywana_fantazja
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: spod pierzyny xd
Wiadomości: 2 337
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Myślę, że moj byly nie żaluje mimo, że mu się w związku paprze.
skrywana_fantazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 19:51   #7
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o jakąś uniwersalną odpowiedz tylko po prostu jestem ciekawa jak mężczyźni wtedy sobie z tym radzą. Co myślą. I czy tęsknią? Oczywiście mi chodzi o to gdy facet zawinił a dziewczyna była w porządku. Czy kiedykolwiek żałowali tego że zerwali i myśleli o powrocie gdy ich kolejne związki się sypały lub nie układało w życiu.
zostawił Cię facet? chcesz od nas wiedzieć czy będzie za Tobą tęsknił i czy wróci?

nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Każdy przeżywa to na swój sposób, jedni zajmują się swoim życiem jakby nic się nie stało, inni biczują się w myślach, rozmyślają, a jeszcze inni chleją i wyrywają świeże mięso. Moim zdaniem nie ma się nad czym rozwodzić
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 20:01   #8
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 20:04   #9
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
zostawił Cię facet? chcesz od nas wiedzieć czy będzie za Tobą tęsknił i czy wróci?

nie ma uniwersalnej odpowiedzi. Każdy przeżywa to na swój sposób, jedni zajmują się swoim życiem jakby nic się nie stało, inni biczują się w myślach, rozmyślają, a jeszcze inni chleją i wyrywają świeże mięso. Moim zdaniem nie ma się nad czym rozwodzić

Nie nie zostawił mnie. Poprzedni związek już dawno się zakończył. I nawet nie chciałabym żeby mój ex do mnie wracał bo mam teraz przy sobie wsaniałego mężczyznę którego bardzo kocham. Jestem po prostu ciekawa jak faceci wtedy myślą.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O jejku czemu ty się tak czepiasz. Nie chcesz nic pisać to nie pisz. To pytanie nie jest tylko do ciebie
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 20:07   #10
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Nie nie zostawił mnie. Poprzedni związek już dawno się zakończył. I nawet nie chciałabym żeby mój ex do mnie wracał bo mam teraz przy sobie wsaniałego mężczyznę którego bardzo kocham. Jestem po prostu ciekawa jak faceci wtedy myślą.
to zapraszamy na rozstaniowy, tam dziewczyny też piszą o tym co odwalają ich ex po rozstaniach
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 20:14   #11
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o jakąś uniwersalną odpowiedz tylko po prostu jestem ciekawa jak mężczyźni wtedy sobie z tym radzą. Co myślą. I czy tęsknią? Oczywiście mi chodzi o to gdy facet zawinił a dziewczyna była w porządku. Czy kiedykolwiek żałowali tego że zerwali i myśleli o powrocie gdy ich kolejne związki się sypały lub nie układało w życiu. Albo po prostu zrozumieli że źle zrobili.
Widać taki troszkę naiwny idealizm przebijający się przez Twoje posty Ja Ci żadnych linków nie podam, bo to jak powiedzieć dziecku, że Święty Mikołaj nie istnieje - trzeba by być bez serca.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 20:22   #12
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Widać taki troszkę naiwny idealizm przebijający się przez Twoje posty Ja Ci żadnych linków nie podam, bo to jak powiedzieć dziecku, że Święty Mikołaj nie istnieje - trzeba by być bez serca.

Trochę dziwnie to ujęłaś. Ja poprostu jestem ciekawa. Zawsze mnie interesowało nie tylko to jak kobiety myśla ale jak tez myślą mężczyźni. A to jest jeden z tematów który mnie bardzo interesuje i chciałabym znać odpowiedzi drugiej strony czyli mężczyzn.
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 20:33   #13
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Od dawna chodzi mi po głowie to jak faceci reagują na rozstanie co myślą i czy cokolwiek robią. A najbardziej co się dzieje w umysłach facetów którzy zostawili dziewczynę która ich naprawdę kochała przez kolegów, problem którego nie dało się według niego przeskoczyć lub może czegoś innego. Czy po jakimś czasie przypomną sobie że była kiedyś taka osoba która bardzo ich kochała.
Albo czy przejdzie im kiedyś przez myśl ta kiedyś dla nich ukochana osoba którą tak karmili słowami że nigdy ją nie zostawią że kochają i to w stytuacji gdy im życie lub związek się nie układa.
To pierwsze pytanie do Panów a do Pań czy zdażało się wam że wasi ex zostawili was choć widzieli ze bardzo ich kochacie a dopiero jak im się nie układało przyznawali się wam że tęsknią i żałują że tak postąpili zostawiając was.

Moim zdaniem to nie ma uniwersalnej odpowiedzi.

Jak to sobie niby wyobrażasz?A wszystkie kobiety reagują tak samo?
Niektóre po rozstaniu się cieszą, inne płaczą, jeszcze inne żałują.Faceci nie są aż tak bardzo różni pod tym względem.Trafi się i dupek, którego to nie obejdzie a trafi się wrażliwiec, który będzie ryczał w poduszkę.


Poza tym po co Ci to właściwie wiedzieć?Przecież nie wiesz na kogo w życiu trafisz.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 22:10   #14
xaggg
Raczkowanie
 
Avatar xaggg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 351
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

A ja się zastanawiam co naprawdę myślałaś zakładając taki wątek
Przecież nikt nie wie, co myślał Twój chłopak zostawiając Cię, ani czy za Tobą zatęskni. A mam wrażenie, że tak naprawdę poszukujesz odpowiedzi na takie właśnie pytania
xaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 23:01   #15
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Trochę dziwnie to ujęłaś. Ja poprostu jestem ciekawa. Zawsze mnie interesowało nie tylko to jak kobiety myśla ale jak tez myślą mężczyźni. A to jest jeden z tematów który mnie bardzo interesuje i chciałabym znać odpowiedzi drugiej strony czyli mężczyzn.
No, a jak mają mysleć? Myślą tak jak kobiety - mózgiem (bądź innym dowolnym organem)

To nie jest zależne od płci, tylko od danej jednostki.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 09:03   #16
improbable
Raczkowanie
 
Avatar improbable
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Jestem po prostu ciekawa jak faceci wtedy myślą.
A jak wtedy myślą kobiety?
improbable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 09:17   #17
BizuteRaj
Raczkowanie
 
Avatar BizuteRaj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 144
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

hm no pytanie dobre, ale niestety zależne od konkretnej sytuacji i osoby.
Różni ludzie, w róznych sytuacjach, zachowują się różnie:P
BizuteRaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 09:33   #18
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Co mężczyźni wtedy naprawdę myślą?

Cytat:
Napisane przez Szangal1206 Pokaż wiadomość
Od dawna chodzi mi po głowie to jak faceci reagują na rozstanie co myślą i czy cokolwiek robią. A najbardziej co się dzieje w umysłach facetów którzy zostawili dziewczynę która ich naprawdę kochała przez kolegów, problem którego nie dało się według niego przeskoczyć lub może czegoś innego. Czy po jakimś czasie przypomną sobie że była kiedyś taka osoba która bardzo ich kochała.
Albo czy przejdzie im kiedyś przez myśl ta kiedyś dla nich ukochana osoba którą tak karmili słowami że nigdy ją nie zostawią że kochają i to w stytuacji gdy im życie lub związek się nie układa.
To pierwsze pytanie do Panów a do Pań czy zdażało się wam że wasi ex zostawili was choć widzieli ze bardzo ich kochacie a dopiero jak im się nie układało przyznawali się wam że tęsknią i żałują że tak postąpili zostawiając was.
zawsze to ja odchodziłam więc nie potrafię odpowiedzieć na pytanie skierowane do pań
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.