Niedziela bez zakupów - cz. 3 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-11, 20:36   #91
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Niezbadane są wyroki Jego Makaronowości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie było? Pewnie dlatego, że promocja, więc ludzie się rzucili a że jutro niehandlowa, to już nie dokładali.

Wkurzają mnie niehandlowe niedziele. Bardzo.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 20:39   #92
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie było? Pewnie dlatego, że promocja, więc ludzie się rzucili a że jutro niehandlowa, to już nie dokładali.

Wkurzają mnie niehandlowe niedziele. Bardzo.
No. A najlepsze jest to, że miałam jutro zjeść z tego placki.

A tak zostaje mi cała niedziela na szynce w plastrach, bo nic innego mi nie wolno (mój organizm oraz miłościwie nam panujący spiskują razem, aby mnie wykończyć) a do każdego przepisu potrzebuję akurat cukinii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 20:44   #93
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No. A najlepsze jest to, że miałam jutro zjeść z tego placki.

A tak zostaje mi cała niedziela na szynce w plastrach, bo nic innego mi nie wolno (mój organizm oraz miłościwie nam panujący spiskują razem, aby mnie wykończyć) a do każdego przepisu potrzebuję akurat cukinii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam dzisiaj w warzywniaczku.
Byś została wirtualną ciocią i choć okazała chęć przepisania majątku, bym Ci posłała, a tak wrzucę do zupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 20:54   #94
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87494787]Kupiłam dzisiaj w warzywniaczku.
Byś została wirtualną ciocią i choć okazała chęć przepisania majątku, bym Ci posłała, a tak wrzucę do zupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To jest szantaż!

Szanuję, wychodzisz na prowadzenie w wyścigu o majątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 21:12   #95
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Brawo ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 21:22   #96
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
To jest szantaż!

Szanuję, wychodzisz na prowadzenie w wyścigu o majątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto by pomyślał, że wystarczy cukinia

To prawie jak w tej bajce O soli cenniejszej niż złoto, o królestwie, w którym nie było soli i wszystko smakowało okropnie i król obiecał, że ten, kto znajdzie sól, dostanie królestwo i królewnę
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 00:42   #97
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87494680]Ramen![/QUOTE]

Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-12, 09:26   #98
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:42
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 09:54   #99
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Nie wierzę w zakaz handlu na stacjach benzynowych. To nie przejdzie, nie ma co panikować i siać histerii.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 09:55   #100
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Ale tu nikt nie panikuje i nie sieje histerii
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 09:56   #101
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie wierzę w zakaz handlu na stacjach benzynowych. To nie przejdzie, nie ma co panikować i siać histerii.
Pokaż post z paniką i histerią, bo ja żadnego nie widzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-12, 10:19   #102
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Pokaż post z paniką i histerią, bo ja żadnego nie widzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie mówię, że w tym wątku ktoś panikuje, ale te memy chociażby albo artykuły na portalach ogłaszające, że zakaz handlu w niedziele dosięgnie też stacje benzynowe to dla mnie objaw panikowania.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 10:40   #103
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie mówię, że w tym wątku ktoś panikuje, ale te memy chociażby albo artykuły na portalach ogłaszające, że zakaz handlu w niedziele dosięgnie też stacje benzynowe to dla mnie objaw panikowania.
Czyli każdy artykuł na jakiś temat to panika? Serio, ciekawa jestem tego, co rozumiesz jako panika, bo dla mnie pisanie na jakiś temat to żadna panika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 10:56   #104
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Czyli każdy artykuł na jakiś temat to panika? Serio, ciekawa jestem tego, co rozumiesz jako panika, bo dla mnie pisanie na jakiś temat to żadna panika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gdzie napisałam, że każdy?? Jestem ciekawa tego, dlaczego wszystko musisz brać tak dosłownie? Sorry, ale jak widzę artykuły na onecie, wp czy innej interii zaczynające się od opisów jak to zaraz nigdzie nie pojedziemy w niedzielę samochodem albo będziemy pukać do sąsiada jak zabraknie papieru toaletowego, bo rząd zabroni handlu na stacjach paliw to tak, uważam, że to sianie paniki.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 10:58   #105
fairywho
Raczkowanie
 
Avatar fairywho
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 153
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Fajnie było kiedyś, kiedy mogłam sobie w sobotę rano spokojnie posprzątać, potem spędzić czas z rodziną i znajomymi, czasem popracować, a w niedzielę zaplanować posiłki, kupić świeże produkty, zorganizować się na kolejny tydzień i trochę odpocząć. To były czasy. Na dobrą sprawę po relaksującej sobocie to i siłę i chęć mogłabym mieć na pójście do kościoła, kto wie.

Teraz w soboty tłumy wielkie, nic świeżego, latam od sklepu do sklepu, żeby wszystko kupić, bo półki puste. Najlepiej iść z samego rana, a to znaczy, że w piątek siedzę i myślę, na co będziemy mieli ochotę przez cały tydzień. W ciągu tygodnia, jeśli już znajdę czas i siłę na zakupy po całym dniu pracy i tak wszystkiego nie dostanę. W poniedziałek nawet nie ma po co iść, we wtorek może już coś lepszego dowiozą, ale też nie zawsze, piątek towarowo to prawie jak sobota. Zostaje środa i czwartek, jeśli chcę normalnie po ludzku iść do jednego sklepu i w tym jednym sklepie kupić warzywa, pieczywo, sok i serek.

I jeszcze ostatnio mi kumpela z pracy powiedziała, że to w sumie dobrze, że sklepy zamknięte w niedziele. Kiedyś tak było i było dobrze. I można się przyzwyczaić.

Z czasem coraz bardziej odczuwam te pozamykane sklepy.
fairywho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 11:29   #106
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

U nas jest jedna piekarnia 24h.
I postanowili ją otworzyć również 06.01.
W komentarzach wiadomix, jesteście bezduszni blablabla.
W piekarni - koleja do drzwi, jak co niedziela.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 11:31   #107
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87495998]U nas jest jedna piekarnia 24h.
I postanowili ją otworzyć również 06.01.
W komentarzach wiadomix, jesteście bezduszni blablabla.
W piekarni - koleja do drzwi, jak co niedziela.[/QUOTE]Perse nie poznałam Cię i się zastanawiałam, co to za nowy wojownik w walce z niehandlowymi niedzielami

Standard - zamknijta sklepy, dajta ludziom żyć, czemu w tych żabkach każą ludziom w święta pracować, po czym w święta i niedzielę handlowe wielkie kolejki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 11:32   #108
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Nic tylko czekać, na post że jesteś fairywho po prostu niezorganizowana
Jedzenie pół biedy (ja w sobotę rano na wyścigi, bo po południu na półkach zero przecinek nic), ale mi zakaz dokucza w sprawach meblowych / wyposażeniowych itp.

W tygodniu nie mam szansy i ochoty jeździć zmęczona, choćby 1h do domu a potem niech będzie 1h do sklepu i wracać po nocy - ale co kogo to obchodzi.
Zaraz będzie seria porad, możesz po pracy - no nie, z kilku powodów z których nie muszę się tłumaczyć (np. konieczna długość wizyty w przykładowej ikei)

Sobotnich tłumów nienawidzę, a nawet jeśli pojadę, to w takim humorze : nic nie wybiorę...
Suma sumarum, nie jeżdżę, nie wydaję (odpada w ciemno na necie), kasa zostaje u mnie. Państwo biedniejsze o 23%, ja wkurzona.
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 11:35   #109
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Perse nie poznałam Cię i się zastanawiałam, co to za nowy wojownik w walce z niehandlowymi niedzielami

Standard - zamknijta sklepy, dajta ludziom żyć, czemu w tych żabkach każą ludziom w święta pracować, po czym w święta i niedzielę handlowe wielkie kolejki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeden z moich rozlicznych muzycznych kochanków

Dzisiaj oczywiście już mi TŻ poszedł po babeczkę.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-12, 12:27   #110
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Nic tylko czekać, na post że jesteś fairywho po prostu niezorganizowana
Jedzenie pół biedy (ja w sobotę rano na wyścigi, bo po południu na półkach zero przecinek nic), ale mi zakaz dokucza w sprawach meblowych / wyposażeniowych itp.

W tygodniu nie mam szansy i ochoty jeździć zmęczona, choćby 1h do domu a potem niech będzie 1h do sklepu i wracać po nocy - ale co kogo to obchodzi.
Zaraz będzie seria porad, możesz po pracy - no nie, z kilku powodów z których nie muszę się tłumaczyć (np. konieczna długość wizyty w przykładowej ikei)

Sobotnich tłumów nienawidzę, a nawet jeśli pojadę, to w takim humorze : nic nie wybiorę...
Suma sumarum, nie jeżdżę, nie wydaję (odpada w ciemno na necie), kasa zostaje u mnie. Państwo biedniejsze o 23%, ja wkurzona.



Ładna pogoda jest dzisiaj, tak byśmy z tżem pojechali do ikei na zakupy
Tam zawsze trzeba mieć trochę czasu na przejście, nie mówiąc już o samym dojeździe. Wczoraj to nawet nie było mowy, bo kolejki na pół sklepu, żeby wszystko z listy skompletować to w trzech sklepach byliśmy, bo pustki...


Za to dzisiaj na basen idziemy, bo przecież obsługa basenu nie ma rodziny
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 12:38   #111
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 095
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie mówię, że w tym wątku ktoś panikuje, ale te memy chociażby albo artykuły na portalach ogłaszające, że zakaz handlu w niedziele dosięgnie też stacje benzynowe to dla mnie objaw panikowania.
Ja tutaj bardziej widzę satyrę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 13:54   #112
Traszanka
Raczkowanie
 
Avatar Traszanka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fairywho Pokaż wiadomość
Fajnie było kiedyś, kiedy mogłam sobie w sobotę rano spokojnie posprzątać, potem spędzić czas z rodziną i znajomymi, czasem popracować, a w niedzielę zaplanować posiłki, kupić świeże produkty, zorganizować się na kolejny tydzień i trochę odpocząć. To były czasy. Na dobrą sprawę po relaksującej sobocie to i siłę i chęć mogłabym mieć na pójście do kościoła, kto wie.
Tez zauwazylam, że od kiedy wprowadzono zakaz to weekend mija mi w jakims szalonym tempie. Bo w piatek po pracy to tylko szybko do domu, zrobic obiad i spacer z psem, w sobotę jak wyjdę o 12 na zakupy to wracam o 17 do domu (z czego lekko godzine-dwie trace na stanie w kolejkach czy transport publiczny) i jestem kompletnie zje**na wiec znowu tylko spacer z psem, jakies jedzenie i wieczorowe lezenie w lozku. Niedziela to juz z kolei dzien gdzie przygotowuje sie juz na poniedzialek (doslownie - obiad do pracy, ciuchy, dłuzsza kąpiel itd) albo sprzątam (bo w sobote nie mam sily) albo siedze bez sensu w domu bo wszystkie najlepsze wydarzenia dzieja sie w piatek/ sobote. I tak tydzien za tygodniem a ja w ogole nie czuje jakbym odpoczywala.
Traszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 14:28   #113
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Traszanka Pokaż wiadomość
Tez zauwazylam, że od kiedy wprowadzono zakaz to weekend mija mi w jakims szalonym tempie. Bo w piatek po pracy to tylko szybko do domu, zrobic obiad i spacer z psem, w sobotę jak wyjdę o 12 na zakupy to wracam o 17 do domu (z czego lekko godzine-dwie trace na stanie w kolejkach czy transport publiczny) i jestem kompletnie zje**na wiec znowu tylko spacer z psem, jakies jedzenie i wieczorowe lezenie w lozku. Niedziela to juz z kolei dzien gdzie przygotowuje sie juz na poniedzialek (doslownie - obiad do pracy, ciuchy, dłuzsza kąpiel itd) albo sprzątam (bo w sobote nie mam sily) albo siedze bez sensu w domu bo wszystkie najlepsze wydarzenia dzieja sie w piatek/ sobote. I tak tydzien za tygodniem a ja w ogole nie czuje jakbym odpoczywala.

Robisz zakupy 5 godzin? Umarłabym, gdybym miała tyle czasu spędzić w sklepie. Chyba, że masz na myśli ogólnie wyjście do jakiegoś centrum handlowego, bo jeśli samo obskoczenie biedronki czy lidla zajmuje ci tyle czasu to współczuję.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 14:36   #114
Traszanka
Raczkowanie
 
Avatar Traszanka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Robisz zakupy 5 godzin? Umarłabym, gdybym miała tyle czasu spędzić w sklepie. Chyba, że masz na myśli ogólnie wyjście do jakiegoś centrum handlowego, bo jeśli samo obskoczenie biedronki czy lidla zajmuje ci tyle czasu to współczuję.
Najczęsciej jeżdżę do centrum handlowego. I nie chodzi tu o jakas fanaberie tylko o fakt, że jest tam najbliższy sklep zoologiczny i przy okazji mam wszystkie sklepy w jednym miejscu - włącznie z marketem, do tego najtanszym pod wzgledem oferty. Z czego, jak mowilam, zakupy to najczęsciej jakies 3h, reszta to stanie w kolejkach, czekanie na busa, dojazd busem itd. Mieszkam w dzielnicy ktora jest raczej uboga pod kątem oferty sklepowej, bo nie ratuje mnie osiedlowy market z trzykrotną przebitką cen.
Traszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 19:57   #115
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fairywho Pokaż wiadomość
Fajnie było kiedyś, kiedy mogłam sobie w sobotę rano spokojnie posprzątać, potem spędzić czas z rodziną i znajomymi, czasem popracować, a w niedzielę zaplanować posiłki, kupić świeże produkty, zorganizować się na kolejny tydzień i trochę odpocząć. To były czasy. Na dobrą sprawę po relaksującej sobocie to i siłę i chęć mogłabym mieć na pójście do kościoła, kto wie.



Teraz w soboty tłumy wielkie, nic świeżego, latam od sklepu do sklepu, żeby wszystko kupić, bo półki puste. Najlepiej iść z samego rana, a to znaczy, że w piątek siedzę i myślę, na co będziemy mieli ochotę przez cały tydzień. W ciągu tygodnia, jeśli już znajdę czas i siłę na zakupy po całym dniu pracy i tak wszystkiego nie dostanę. W poniedziałek nawet nie ma po co iść, we wtorek może już coś lepszego dowiozą, ale też nie zawsze, piątek towarowo to prawie jak sobota. Zostaje środa i czwartek, jeśli chcę normalnie po ludzku iść do jednego sklepu i w tym jednym sklepie kupić warzywa, pieczywo, sok i serek.



I jeszcze ostatnio mi kumpela z pracy powiedziała, że to w sumie dobrze, że sklepy zamknięte w niedziele. Kiedyś tak było i było dobrze. I można się przyzwyczaić.



Z czasem coraz bardziej odczuwam te pozamykane sklepy.

Kiedyś w sklepach był tylko ocet


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 20:06   #116
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Ja się zastanawiam jak tu zrobić zakupy na przyszły tydzień, bo jedziemy na weekend do znajomych i wracamy w niedzielę. Ani jutro ani w piątek nie mam możliwości zrobienia większych zakupów, więc chyba kupię cokolwiek, żebym mogła wziąć w poniedziałek do pracy a resztę będę kombinować w tygodniu.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 05:27   #117
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-19 o 20:42
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 05:55   #118
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam jak tu zrobić zakupy na przyszły tydzień, bo jedziemy na weekend do znajomych i wracamy w niedzielę. Ani jutro ani w piątek nie mam możliwości zrobienia większych zakupów, więc chyba kupię cokolwiek, żebym mogła wziąć w poniedziałek do pracy a resztę będę kombinować w tygodniu.
A 26 to czasem nie jest handlowa niedziela????aaaa doczytałam że teraz jedziecie....

Wlasnie: jaka "logiką"kierowali się ustalający te handlowe niedziele?Przed świętem Trzech Króli była niehandlowa a za tydzień jest....Brak logiki totalnie.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2020-01-16 o 06:00
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 05:55   #119
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
A 26 to czasem nie jest handlowa niedziela????
Ale my jedziemy teraz, w ten weekend.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 05:59   #120
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Niedziela bez zakupów - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale my jedziemy teraz, w ten weekend.
tak doczytałam-jeszcze nie wypiłam kawy
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 12:07:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.