Doradźcie w sprawie dalszej drogi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-19, 07:12   #1
3502c0fa3a4cbdb079c4e62de08222b98570a09d_65c1769a65d45
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 8

Doradźcie w sprawie dalszej drogi


Hej. Mam trochę dylemat, zmieniłam pracę i zastanawiam się czy był to dobry pomysł i co ewentualnie dalej zrobić.

Ostatnich pare lat spędziłam w budżetówce, w księgowości ale robiłam takie rzeczy okoloksiegowe. Sytuacja tam zaczęła robić się słaba, ja tez potrzebowałam zmiany więc zaczęłam szukać pracy. Mam zrobione studia w innym kierunku, doświadczenie wg pracodawców tez chyba marne bo nikt nie chciał mnie przyjąć. Szukałam w małych, dużych firmach, korpo. Zaczęłam studia na FiR i dalej szukałam. W końcu się udało, w biurze rachunkowym. Nie był to mój szczyt marzeń ale stwierdziłam ze spoko, chyba jak „na start” będzie to dobre doświadczenie. No i obecnie jestem w tym biurze plus na 1 roku studiów zaocznych. Ale od pierwszych dni widze ze nie jest tam różowo, a właściwie bardzo słabo. W styczniu praktycznie wszyscy się pozwalniali, wszystko tam stoi na głowie. Atmosfera dziwaczna. Na szczęście dziewczyny są super, pomagają mi ale tez nie ma dużo czasu na pokazywanie co i jak bo robota goni. No i tak myśle nad tym wszystkim, czy jest sens by siedzieć w tym biurze ? Myślałam by trochę tam pobyć, nabyć doświadczenia (choć nie wiem czy nie tylko na papierku, patrząc na warunki jakie tam panują) i iść dalej, tylko czy warto tam zostać? Ogólnie warunki jakoś zniosę, jestem dość wytrzymała ale nie wiem czy rzeczywiście doświadczenie w biurze rachunkowym pomoże mi w znalezieniu choć trochę lepszej pracy w księgowości może był ktoś w podobnej sytuacji i jest coś w stanie powiedzieć.
3502c0fa3a4cbdb079c4e62de08222b98570a09d_65c1769a65d45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-13, 14:00   #2
taka_ona1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 16
Dot.: Doradźcie w sprawie dalszej drogi

To zależy jaki masz zakres obowiązków i czego się tam nauczysz. Jesli będziesz przykładowo robić kadry i pełną księgowość jest to szansa na dalszy rozwój. Tylko trzeba by było trochę tam popracować.
taka_ona1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-13 15:00:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.