DermaPen stamp MyM - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-18, 00:36   #451
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

To ta:
Filorga Fillmed Igła Nanosoft 3 X 34G / 0,6Mm
Ja zamawiałam w estetycznej jeśli się nie mylę. Po zalogowaniu są punkty, które można wymienić na pierdółki typu strzykawki itp. Szukałam gdzie najlepsza opcja dostawy.

No to klikam składniki do PQ Age I koniecznie to z bodajże MCCM (muszę wrócić w wątku) 10ml z L-karnityną, bo wykończyłam Dermaheal LL i chcę coś tańszego. Ale jednak o ile dekolt bez znieczulenia - ojtam, bo 1,5mm, tak uda 2,5mm - odświeżające uczucie Tak jakoś trochę drżę po i lecę po ciepły szlafrok.

Męczyłam twarz przykładnie godzinę. Dekolt pojechałam Dermaheal SB... zobaczę ile moja skóra trzyma rumień. Nie miałam odwagi na twarz w ciemno kłaść, a ten usiany plamami jak u starej kobiety, więc akurat. Ale dzisiaj to już pewna, doświadczona ręka. Na nic się nie nadziałam, nic nie zadrapałam. Skapnęło mi przy dekolcie trochę preparatu na kolana tylko.

5ml znieczulenia spokojnie wystarcza na twarz + szyję

Myślę co teraz z nawilżaczy na twarz brać, bo zdenkowałam HSR.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-10-18 o 00:47
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 07:40   #452
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka tak myślę sobie jak chcesz na zagęszczenie to tu jest duża ampułka z różnymi składnikami, wyjdzie Ci nawet na 10 razy po 1ml lub 5 razy. INFINI Premium Meso - N 135 1x10ml
Taniej wychodzi jak byś miała kupować jakiś komponent z MCCM do ćwiczeń nawet. Chyba, że poczekasz na to jak dojdzie do hurtowni estetik z MCCM PDRN+HA 1% bo mają ampułkę 5ml za 60zł.
Super, dzięki za info
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 13:33   #453
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ale jestem dzisiaj obolała i czerwona...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 13:40   #454
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Po Dermaheal SB czy po czym?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 14:41   #455
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Aniołek, dzięki za pocieszenie,moje nieudolne próby tylko mnie zachęciły do dalszych działań
Musisz tak troche jakby od dołu podkluć skóre-te igiełki mają trójkątny kształt zaokrąglony na jednym boku i prosty na drugim-powinnaś jakby prześliznąc sie na zaokrąglonym brzegu i zaczepić skóre końcówka-wtedy na pewno sie uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-18, 14:51   #456
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ogólnie po zabiegu… wtedy jak zrobiłam 30 minut to było takie kosmetyczne mizianko. Teraz czuje się jak po poparzeniu słonecznym. I dekolt po SB i twarz z szyją po HSR, ale liczę na efekty jak się tak przeorałam Uda wiadomo, bolą przez głębokość. Zreszta to duża powierzchnia na raz… Wyglądam jak po wypadku, mam nadzieje jutro mieć już bardziej jednolita skorę. Dzisiaj nigdzie nie idę, skóra zbyt wrażliwa, żeby ją malować, a później to zmywać. Jestem też lekko opuchnięta, ale delikatnie. Po prostu mam takie pełne policzki.



EDIT:
PRX T33: 33% TCA, 5% kwas kojowy, nadtlenek wodoru
Tyle znalazłam
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-10-19 o 02:44
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 06:48   #457
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Musisz tak troche jakby od dołu podkluć skóre-te igiełki mają trójkątny kształt zaokrąglony na jednym boku i prosty na drugim-powinnaś jakby prześliznąc sie na zaokrąglonym brzegu i zaczepić skóre końcówka-wtedy na pewno sie uda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę jeszcze poszukać filmów z tą igłą, nijak nie mogę sobie tego wyobrazić

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ogólnie po zabiegu… wtedy jak zrobiłam 30 minut to było takie kosmetyczne mizianko. Teraz czuje się jak po poparzeniu słonecznym. I dekolt po SB i twarz z szyją po HSR, ale liczę na efekty jak się tak przeorałam Uda wiadomo, bolą przez głębokość. Zreszta to duża powierzchnia na raz… Wyglądam jak po wypadku, mam nadzieje jutro mieć już bardziej jednolita skorę. Dzisiaj nigdzie nie idę, skóra zbyt wrażliwa, żeby ją malować, a później to zmywać. Jestem też lekko opuchnięta, ale delikatnie. Po prostu mam takie pełne policzki.

EDIT:
PRX T33: 33% TCA, 5% kwas kojowy, nadtlenek wodoru
Tyle znalazłam
O kurczę, ja mam za mało dni na regenerację żeby sobie na taki stan pozwolić, ciekawe jakie będziesz mieć efekty. Mi sie nawet podobało to co było po 30minutach na głebokość 0,75 Ja w tym tygodniu pojadę głębiej i zobaczę jak zadziała HSR pod oczy wtłoczony penem Przy okazji:ja zmarnowałam kartridż po twarzy i zapomniałam o pośladkach i rozstępach-tym razem nie zapomnę. Macie jakis pomysł na preparat do białych i baaaaaaardzo starych rozstępów?

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-10-19 o 06:50
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-19, 06:56   #458
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot no dłuższy czas robienia dermapenem skutkuje większym nakłuwaniem i dokładniejszym, ja tak zawsze robię bo jak już robić to porządnie. Skóre możesz mieć taką zaróżowioną nawet do kilku dni, więc nie martwić się a nawilżać i chronić teraz. Ja po czymś takim puder annabelle używam jak musze gdzieś wyjść aby wyrównać koloryt skóry.

Pytałaś o PQ Age czy skóra jest brązowa, ja u siebie tego nie zauważyłam kompletnie. Czy to z nakłuwaniem czy bez jak robiłam.
Jest PH preparatu wysokie więc nie ma mowy o mocnym złuszczaniu i brązowieniu.

A jak uda Twoje ogólnie po dwóch zabiegach już? zauważasz cokolwiek?

AAAnka
Tu masz ładnie pokazane...trzeba wyczuć, p4w dobrze pisze one są jakby haczykowe te igły, wklejałam tu kiedyś na forum zdjęcie. A i ważne byś tą niebieską linie widziała cały czas i żeby ona była prosto, na wprost miejsca nakłuwanego.
https://www.youtube.com/watch?v=lqtUO_sP63Y
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 11:19   #459
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dzięki, będę trenować
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 13:57   #460
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Wczoraj na pocztę użyłam po prostu super korektora z Too Faced, którego używałam jako podkładu przy moich plamach. Nic nie było widać. Już się nie mogę doczekać aż to zejdzie (zaczyna się wylinka) i będzie czas na kolejny PRX. Uwielbiam to, co mi robi z twarzą

I ciekawa jestem oczywiście, czy będą jakieś efekty po takim porządnym nakłuwaniu. Gdzieś mi mignął PQ Age w promocji, więc zamawiam.

Na udach na razie zero efektów, ale nie liczyłam na szybkie. Chciałabym ocenic tak po 6 razach.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 18:18   #461
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny który pen kupić? Patrzyłam na te od Miss Krasota na Ali (jak pisała Pani Robot), jednak kompletnie nie wiem, czy to jest dobre cenowo, czy szukać czegoś innego? Na co zwracać uwagę.. ech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-20, 02:22   #462
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Na Amazon peny są po ok 800zł, w Polsce ok 500-600zł. Mój póki co działa bez zarzutu.

Obejrzyj na Youtube recenzje typu Dr Pen A6 vs M8 i wybierz swój model. Aż tak dużo ich nie ma, chyba z 5-6 różnych.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 07:07   #463
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mam pytanie: nie zdążę do piatku kupić nic na rozstępy- czy mogę podczas zabiegu(pośladki) użyć zwykłego serum z kwasem hialuronowym(w buteleczce z dozownikiem) dla lepszego poślizgu ?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 07:16   #464
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka ja bym poczekała, zbyt duże ryzyko rozwijających się drobnoustrojów w takiej wielokrotnego użytku buteleczce z kwasem.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 07:37   #465
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka ja bym poczekała, zbyt duże ryzyko rozwijających się drobnoustrojów w takiej wielokrotnego użytku buteleczce z kwasem.
Takie tez miałam obawy-jednak wtłaczamy to w skórę...A mogę bez niczego zrobić?
Edit:
Tak sobie grzebię na Estetik i przy dziale Mezoterapia mikroigłowa (czyli tu sie zalicza dermapen) są preparaty w buteleczkach z pipetą...Ciekawa jestem czym sie wyrózniaja te preparaty że mimo takiej formy mozna je stosować w mezo mikroigł...?W sumie taka wersja "budżetowa".I zobaczcie na ile by starczyła :
https://estetik.pl/pl/p/Apis-Profess...ide-30ml/55243

Nieee no kurczę , zamykam tę stronę bo mi tyle fajności wpadło w oko( i do koszyka ) a z kasą już cienko....

No dobra. Rozrzutność górą.Nie, przepraszam-troska o zachowanie młodości Wróciłam i wzięłam:
MCCM Glutation,DIVES med. - DMAE ,MCCM Centella Asiatica Venome DMAE,MCCM Koktajl Witaminowy AEC

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-10-20 o 11:47
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 20:50   #466
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Na Amazon peny są po ok 800zł, w Polsce ok 500-600zł. Mój póki co działa bez zarzutu.

Obejrzyj na Youtube recenzje typu Dr Pen A6 vs M8 i wybierz swój model. Aż tak dużo ich nie ma, chyba z 5-6 różnych.
Dziękuję.
No i właśnie u Miss Krasota jest teraz A6 za 345, czyli brać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 22:23   #467
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Dziękuję.
No i właśnie u Miss Krasota jest teraz A6 za 345, czyli brać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To taki jak mój, tylko dałam dychę więcej Taniej raczej nie dostaniesz.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 06:54   #468
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka to jest w dziale mezoterapia mikroigłowa i tyczy się to raczej dermarollera z bardzo małymi igłami do 0,5mm aby na tej granicy naskórkowej zadziałać nawilżyć. Nie sugeruj się czasami działami/podkategoriami na stronach hurtowni, jak przyjdzie co o czego to i tak umyją ręce.
Znajoma zakupiła sobie preparat z Dives w kategorii mezoterapia igłowa, zapodała, i wyszło jej tak mocne uczulenie, pieczenie, swędzenie, ślady bąble zostały do tygodnia. Używała już komponentów z innej firmy więc chciała taniej mieć i napewno nie była uczulona na ten składnik. Napisała do hurtowni, że możliwe skażenie produktu jest, to umyli ręce i powiedzieli jej, że on nie jest do mezoterapii igłowej a mikroigłowej.

Ostatnio dostałam info, że na facebooku trąbią o HyaminoCare 75. Znowu prawdopodobnie doszło do skażenia i wychodzi mocne uczulenie na produkt. Produkt to stymulator tkankowy dosyć mocny bo widziałam efekty a takie babole robią niesterylnie, że już potracili klientów nie tylko od strony lekarzy.

Dobry wybór z ampułkami, starczą na bardzo długo czasami z wyborem warto się przespać i z rana złożyć zamówienie bo jak już spakują i wyślą to nie ma odwrotu.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 16:01   #469
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Wydaje mi się, że mamy dzień piąty po zabiegu. Wylinka HSR prawie zeszła, jutro powinno być już idealnie. Zaczerwienienia zeszły. Po SB nadal mam "strupa", który na razie nie ma zamiaru się złuszczyć. Zaczerwienienie również zeszło. Za to niestety mam opuchniętę okolice oczu Jak widać KH mozna tam wjechac tylko raz kiedyś.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 06:21   #470
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka to jest w dziale mezoterapia mikroigłowa i tyczy się to raczej dermarollera z bardzo małymi igłami do 0,5mm aby na tej granicy naskórkowej zadziałać nawilżyć. Nie sugeruj się czasami działami/podkategoriami na stronach hurtowni, jak przyjdzie co o czego to i tak umyją ręce.
Znajoma zakupiła sobie preparat z Dives w kategorii mezoterapia igłowa, zapodała, i wyszło jej tak mocne uczulenie, pieczenie, swędzenie, ślady bąble zostały do tygodnia. Używała już komponentów z innej firmy więc chciała taniej mieć i napewno nie była uczulona na ten składnik. Napisała do hurtowni, że możliwe skażenie produktu jest, to umyli ręce i powiedzieli jej, że on nie jest do mezoterapii igłowej a mikroigłowej.

Ostatnio dostałam info, że na facebooku trąbią o HyaminoCare 75. Znowu prawdopodobnie doszło do skażenia i wychodzi mocne uczulenie na produkt. Produkt to stymulator tkankowy dosyć mocny bo widziałam efekty a takie babole robią niesterylnie, że już potracili klientów nie tylko od strony lekarzy.

Dobry wybór z ampułkami, starczą na bardzo długo czasami z wyborem warto się przespać i z rana złożyć zamówienie bo jak już spakują i wyślą to nie ma odwrotu.
Ja właśnie kupiłam DIVES med. - DMAE, lekko sie zaniepokoiłam...

Dziś szykuje się kolejnej sesji, poprzednią robiłam kartridżem 12 igłowym. Mam do wyboru jeszcze kilka rodzajów(24,36,42) i tak sie zastanawiam:czy odczuwałyście różnice w zabiegach wykonanych 12 a np. 42?Moje pierwsze skojarzenie-to że zabieg szybciej spowoduje reakcję na skórze(mniej jeżdżenia po skórze) niż taki 12 igowy(mniej nakłuć w jednym momencie).Czy macie swoje preferencje?
I jeszcze pogłębię temat BB Glow.Chciałam zrobić z konturowaniem, wydaje mi się Aniołku,że Ty robiłaś to .Jaki był efekt?Widoczny?Kusi mnie nie rozjasnienie twarzy, a właśnie dodanie jej lekkiej złotej opalenizny i konturu.Ciało mam nadal opalone, a twarz blada( bo od lat filtrowana),traktowana kremem brązującym.Chciałam to ciut wyrównać i nadać kontur.
Pani Robot-czy już trenujesz na skórce brwi?;-)

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-10-22 o 11:32
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 14:18   #471
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Udało mi się namówić męża na Dermapen, zmotywowało go wypadanie włosów, ostatnio mu lecą jak nigdy
Kupiłam:
Venome Hair Filler 2,5
SRS Hair Capillaire 5
Liczę, że 3 zabiegi z tego będą, ciekawa jestem czy będą efekty. Ten Venome ma całkiem obiecujący skład jeżeli chodzi o męskie wypadanie włosów.
Mi się udało zregenerować skórę, poczekam jeszcze kilka dni i zrobię sobie Dermaheal HSR, narazie mam lekki uraz do Biorepeel, może jak się chłop rozkręci, to zużyję na niego
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 20:59   #472
Malabar
Raczkowanie
 
Avatar Malabar
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 90
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
Wiecie co, melduje się parę dni po Biorepeel i średnio jestem zadowolona.
Ja jestem po 2 zabiegach BioRePeel (robione w odstępie 2.5 tyg. i jestem zachwycona - efekt photoshopa! Do tego cudownie ograniczył mi łojotok i od 2 tyg nie mam ani jednego pryszcza, nawet przed okresem mnie nie wysypało. Przy czym moja skóra była "wyjściowo" w bardzo złym stanie - zapchane pory na całej twarzy, aktywny trądzik, mnóstwo nierówności....

Mam natomiast problem z wydobyciem tego produktu - jest tak duże ciśnienie w buteleczce, że nie mogę go nabrać, wchodzi sam gaz a produkt wycieka. Niestety zrobiłam głupotę, bo walcząc ze strzykawką wtłoczyłam nabrany już kwas z powrotem do butelki i nie wiem, czy nie skaziłam jakoś produktu. Boję się teraz użyć tych pozostałych 3 ml

Tak ciekawostka, 21. 10 dystrybutor BioRePeel wydał oświadczenie, że zakończył współpracę z hurtowniami Dermatic, Estetik oraz Hyaloo. Trzeba chyba szybko kupować na zapas, bo zaraz pewnie będą dostępne wyłącznie dla gabinetów

Edytowane przez Malabar
Czas edycji: 2021-10-23 o 21:39
Malabar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 22:44   #473
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja mam w Dermaheal SB... 6? 7? dni, a tutaj subtelny brąz i wylinki nie widać. Szczęście zrobiłam dekolt, a nie twarz. Wolę PRX czy PQ Age spróbować. Droższe 2-3x, ale nie muszę po nich dochodzić do siebie.

AAAnka nie miałam kiedy, jestem na ostatnim etapie kończenia mieszkania i tak codziennie coś.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 06:37   #474
gr8sky
Raczkowanie
 
Avatar gr8sky
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 53
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dziewczyny czy uzywalyscie ten preparat?

Jakie sa wasze opinie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20211025-072934.jpg (50,0 KB, 28 załadowań)
gr8sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 08:31   #475
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
(...)

AAAnka nie miałam kiedy, jestem na ostatnim etapie kończenia mieszkania i tak codziennie coś.
Jasne, ale jakbyś działała dawaj znać

W piatek przejechałam po twarzy na głębokośc 1mm bez znieczulenia i posladki 2,5mm też na żywca.
Zdziwiłam się , bo twarz ostatnio robiłam na 0,75 i była lekko czerwona, za tym razem ciut głębiej i troche dłużej, a czerwień zaraz znikała. Kończąc policzki, czoło było już jasne.Pod oczami 0,25 i luzik, nic nie czuć, wjechałam ta nawet 0,5 .Na drugi dzień zero śladów.

Chciałam dowiedzieć się czego używacie do dezynfekcji twarzy.Ja jadę na Octenisepcie, choć mnie troche szczypie. Chciałam kupić zapas, a tu okazało się że wycofywany jest...Jeszcze można go dostac ,ale nie wiadomo co dalej...Co proponujecie co jest skuteczne i delikatne do twarzy...?Skinsept pure jest ok?

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez gr8sky Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy uzywalyscie ten preparat?

Jakie sa wasze opinie?
Pierwszy raz kupiłam ampułę tej firmy, też Mesomix, tylko DMAE.Jeszcze nie testowałam

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-10-25 o 08:29
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 14:11   #476
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Malabar Pokaż wiadomość
Ja jestem po 2 zabiegach BioRePeel (robione w odstępie 2.5 tyg. i jestem zachwycona - efekt photoshopa! Do tego cudownie ograniczył mi łojotok i od 2 tyg nie mam ani jednego pryszcza, nawet przed okresem mnie nie wysypało. Przy czym moja skóra była "wyjściowo" w bardzo złym stanie - zapchane pory na całej twarzy, aktywny trądzik, mnóstwo nierówności....

Tak ciekawostka, 21. 10 dystrybutor BioRePeel wydał oświadczenie, że zakończył współpracę z hurtowniami Dermatic, Estetik oraz Hyaloo. Trzeba chyba szybko kupować na zapas, bo zaraz pewnie będą dostępne wyłącznie dla gabinetów
No ja właśnie nie jestem pewna, czy sam produkt mi nie posłużył czy fakt, że robiłam go miesiąc po PRX, ale wiem, ze opinie ma rewelacyjne więc może dam jeszcze szansę tej drugiej połowie buteleczki za jakiś czas Na jaką głębokość robiłaś?
Ale, żeby robić zapas, to raczej nie Chociaż swoją drogą to mam nadzieję, że inni producenci nie pójdą za ciosem, bo słabo by było jakby coś jeszcze wycofali.
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 16:39   #477
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja mam w Dermaheal SB... 6? 7? dni, a tutaj subtelny brąz i wylinki nie widać. Szczęście zrobiłam dekolt, a nie twarz. Wolę PRX czy PQ Age spróbować. Droższe 2-3x, ale nie muszę po nich dochodzić do siebie.

AAAnka nie miałam kiedy, jestem na ostatnim etapie kończenia mieszkania i tak codziennie coś.
Nie zrozumiałam... 6-7dni masz brązowy dekolt i żadnej wylinki?

Sorka dziewczyny ale miałam ciężki tydzień u sąsiadki z malowaniem chaty, nie było mnie praktycznie wcale przed kompem.
Jestem już w domu ale dzisiaj regeneracja, miałam coś pokombinować ale nie mam siły.

AAAnka tak robiłam kontury twarzy, widać było cienie delikatnie- wyszczuplenie większe twarzy. Na wiosnę znów będę robić tak samo ale będę musiała zamówić ampułki.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 17:25   #478
aniolek_000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 1
Dot.: DermaPen stamp MyM

Poradźcie proszę co na mega łojotok i dziury potrądzikowe. Mam nadzieję że mikroigłówka mi pomoże. Kawitacje, lasery, mikrodermabrazje nic nie pomagają
aniolek_000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 19:33   #479
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Na pewno warto spróbować, też mam blizny potrądzikowe i z każdym zabiegiem jest lepiej. Mikrodermabrazje sobie możesz darować, w tym przypadku to szkoda kasy, peeling kawitacyjny tym bardziej. Idz do gabinetu na Dermapen z ampułką na blizny, albo kup pena i ciśnij jak wiele osób tu To nie jest wcale takie straszne, po jednym razie cudow nie ma, ale ja bardzo wierzę w efekty długofalowe.
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-27, 07:10   #480
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
(...)
AAAnka tak robiłam kontury twarzy, widać było cienie delikatnie- wyszczuplenie większe twarzy. Na wiosnę znów będę robić tak samo ale będę musiała zamówić ampułki.
Dziękuję , ja równiez się na to skuszę wiosną

Muszę się podzielić wrażeniami z drugiej sesji . Tym razem było głebiej, reakcja skóry jednak słabsza jak pisałam. Przez sobotę i niedzielę używałam kremu Avene Cicalfate, potem mocno nawilżający ale lekki krem. Około poniedziałku zauważyłam mikrokaszkę na policzkach, na dole oraz kilka malutkich koło brwi.Wygląda to dziwnie, nie do końca jak pryszcze. Wczoraj zauważyłam po umyciu twarzy że mam spore złuszczanie i musiałam użyć delikatnego peelingu gommage. Nie wiem co to za cholera, czy zaszkodził mi ten krem (parafina-ale ja nigdy nie miałam z tym problemu), czy efekt martwego naskórka, który powoduje wysyp- jak w przypadku kwasów. Dziwi mnie ta okolica brwi-tam nie robiłam. Na pewno jechałam głebiej na policzkach i żuchwie, ale brwi?Dziś niektóre maleńkie "bombelki" zmieniły się w coś co bardziej juz przypomina mikropryszcze. Oczywiście uprzedzam pytania o higienę:zachowana maksymalna, wraz ze zmianą całej pościeli,twarz wycieram malutkimi ręcznikami, które traktuje w te dni jako jednorazowe.Pomyślałam o preparacie, że to może jego wina, ale robiłam też całą szyję i dekolt na 1mm i zero krostek...Nie ma tragedii, mam nadzieję że w nic gorszego się to nie rozwinie, no ale fajne to nie jest..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.