Refleksje po własnym ślubie - nie popadajmy w amok przygotowań! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-02, 19:40   #31
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Refleksje po własnym ślubie - nie popadajmy w amok przygotowań!

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
To zależy od regionu, w moich okolicach wesele całonocne to koszt raczej 210-260 zł/os.. I to bez tortu


Mnie najbardziej zastanawia to, czy jak nie będzie orkiestry ani żadnych muzyków to nie zrobi się stypa Ale w restauracji może jakaś muzyczka będzie leciała.. muszę popytac, może poprosic żeby coś zarzucili
Skąd sukienkę kupowałaś?
Mieliśmy muzykę puszczoną w tle u nas stypy nie było, porozmawialiśmy, pośmialiśmy się, było bardzo fajnie
Suknię dałam do uszycia
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 18:24   #32
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Refleksje po własnym ślubie - nie popadajmy w amok przygotowań!

Kurcze, fajny wątek
Też planuje dokładnie takie małe przyjęcie, a dekoracje, samochód czy bukiet kompletnie mnie nie interesują. Miło czytać, że tak wiele osób jest zadowolonych z takiej kameralnej uroczystości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-12, 22:07   #33
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Refleksje po własnym ślubie - nie popadajmy w amok przygotowań!

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Kurcze, fajny wątek
Też planuje dokładnie takie małe przyjęcie, a dekoracje, samochód czy bukiet kompletnie mnie nie interesują. Miło czytać, że tak wiele osób jest zadowolonych z takiej kameralnej uroczystości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam. Samochód swój, dekoracje jakieś pojedyncze kwiatki, a bukiet pewnie poproszę mamę żeby mi zrobiła, bo potrafi pięknie układać kwiaty, wiązanki, stroiki -ma bardzo dobry smak

Na wątku ślubnym zgadałyśmy się, że obie chcemy ułożyć playlisty i pytałam z czego chcesz puszczać muzykę, w sensie czy pobrane utwory, czy inny sposob?

A suknie kupiłam na OLX za 650 zł i jestem bardzo zadowolona, bo jak patrzę na inne ogłoszenia, to żadna mi się tak nie podoba, niezależnie od ceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-12 o 22:11
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 04:10   #34
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Refleksje po własnym ślubie - nie popadajmy w amok przygotowań!

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Też tak mam. Samochód swój, dekoracje jakieś pojedyncze kwiatki, a bukiet pewnie poproszę mamę żeby mi zrobiła, bo potrafi pięknie układać kwiaty, wiązanki, stroiki -ma bardzo dobry smak

Na wątku ślubnym zgadałyśmy się, że obie chcemy ułożyć playlisty i pytałam z czego chcesz puszczać muzykę, w sensie czy pobrane utwory, czy inny sposob?

A suknie kupiłam na OLX za 650 zł i jestem bardzo zadowolona, bo jak patrzę na inne ogłoszenia, to żadna mi się tak nie podoba, niezależnie od ceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Układam playlistę na Spotify i z laptopa planuje puszczać. Zrobię tylko próbę wcześniej żeby mieć pewność, że internet na sali jest wystarczająco mocny i bez niespodzianek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 12:49   #35
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Refleksje po własnym ślubie - nie popadajmy w amok przygotowań!

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Układam playlistę na Spotify i z laptopa planuje puszczać. Zrobię tylko próbę wcześniej żeby mieć pewność, że internet na sali jest wystarczająco mocny i bez niespodzianek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Playlistę możesz zapisać na laptopie. Nie ściągniesz wtedy co prawda gotowych plików mp3, ale Spotify będzie odtwarzać playliste nawet bez dostępu do internetu. Ja tak zrobiłam przed ślubem, żeby nie mieć przykrych niespodzianek.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 13:18   #36
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Refleksje po własnym ślubie - nie popadajmy w amok przygotowań!

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Playlistę możesz zapisać na laptopie. Nie ściągniesz wtedy co prawda gotowych plików mp3, ale Spotify będzie odtwarzać playliste nawet bez dostępu do internetu. Ja tak zrobiłam przed ślubem, żeby nie mieć przykrych niespodzianek.
Lada dzień mialam się zapoznać właśnie z tą funkcjonalnością Dzięki bardzo za potwierdzenie, że można odsłuchiwać i bez internetu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 17:27   #37
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Refleksje po własnym ślubie - nie popadajmy w amok przygotowań!

Ja również nie jestem za tym aby wydawać nie wiadomo ile kasy na wesele byle by się pokazać. Lepiej zainwestować tą kwotę np w mieszkanie. Chociaż rozumiem osoby, które mają wielopokoleniowe rodziny.
My organizujemy wesele na 60 osób - zaczynam i tak twierdzić że to za dużo więc może jeszcze ta liczba się zmieni. Fakt że jak szukaliśmy ponad rok szybciej to już na 50 osób było ciężko znaleźć sale w rozsądnej cenie. My mamy sale chociaż bardziej ,, karczmę'' całą drewnianą. Nie jest duża. Nie wymaga też za dużego strojenia jedynie jakieś kwiaty i świeczki, ponieważ sama w sobie jest bardzo klimatyczna. Sala ma typowe menu weselne w okolicach 225 zł ale i menu okolicznościowe już od 150 zł. My wybraliśmy menu okolicznościowe. W tej cenie już są napoje ciasta i tort. Na tyle osób jest to wystarczające a nie widzę sensu aby dodatkowo inwestować w wiejski stół itp. Mamy DJ-a za 2000 zł. To była najtańsza opcja jaka znaleźliśmy. Będzie również fotograf. Nie będzie też atrakcji typu fotobudka, bar itp. Poprawin również nie będzie, jedynie obiad po południu dla rodziców, rodzeństwa, babci. Sukienkę kupię na pewno używaną.
Zawsze zależało mi aby mieć mimo wszystko wesele z tańcami. Ale też zależy mi na tym aby po prostu byli najbliżsi, żeby było co zjeść, potańczyć pobawić się bez niepotrzebnej spiny i pompy.
Chociaż narzeczonego mama z takiej wersji zadowolona nie była, 60 osób to planowała zaprosić od siebie w związku z tym że fundują synowi wesele. Ale my ustaliliśmy że płacimy za wszystko sami i wolimy skromniejszą imprezę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-07 18:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.