tabletki YAZ - zbiorczy! - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-03, 18:35   #1051
Ania11071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Wielkie dzięki za odpowiedź.. to bedzie mój pierwszy raz i może dlatego tak panikuję..
__________________
Mój wątek pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253731
Ania11071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 18:36   #1052
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ania11071 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za odpowiedź.. to bedzie mój pierwszy raz i może dlatego tak panikuję..
Proszę będzie dobrze
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 18:41   #1053
Ania11071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

))
__________________
Mój wątek pazurkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=253731
Ania11071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 19:33   #1054
MegNavy
Raczkowanie
 
Avatar MegNavy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 85
Dot.: YAZ - gdzie i za ile

Wrocław na Joanitów na przeciwko PKS ---> 39,90
MegNavy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:59   #1055
olka0207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cześć dziewczyny
Mam bardzo nieregularne okresy wynikające z zaburzeń hormonalnych.
Mój ginekolog przepisał mi Yaz na uregulowanie a zważywszy na to,że planuję rozpoczęcie współżycia z moim chłopakiem tabletki te stanowiłyby dobre zabezpieczenie przed niechcianą ciążą.

Lekarz kazał mi jednak zażyć pierwszą tabletkę w 5. dniu okresu.
Niestety,nie dość,że okres ten spóźnił się o jakieś 1,5 tyg. to w dodatku wyglądał tak,że tylko ok. 2 dni miałam minimalne krwawienie (dosłownie kilka kropel) - nie wiadomo nawet czy to był okres czy pojedyncze plamienie jednak mimo to wzięłam tabletkę dziś wieczorem.

Teraz zastanawiam się,czy nie będzie tego tytułu poważniejszych konsekwencji niż tabletki nie dające pełnej skuteczności przez co najmniej 7 następnych dni...
olka0207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 21:35   #1056
maya23
Raczkowanie
 
Avatar maya23
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: YAZ - gdzie i za ile

Srodkowe Wlochy-15.50 euro
jak bede w Polsce skorzystam z obojetnie jakiej apteki...
pozdrawiam
maya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 22:09   #1057
1jagnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

no dobrze ale jesli ja jestem tydzien po okresie i dzis kupilam tabletki i powiedzmy ze zaczne je brac to krwawienie kiedy wystapi ? boje sie ze cos mi sie pochrzani i wstrzyma mi sie okres albo bede miala jeszcze bardziej nieregularny niz mam... czasami mam regularny czasami nie... zreszta i moja mama i siostra tak mialy wiec nie wiem... moze ja tez tak bede miala ?
1jagnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 22:53   #1058
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez 1jagnie Pokaż wiadomość
no dobrze ale jesli ja jestem tydzien po okresie i dzis kupilam tabletki i powiedzmy ze zaczne je brac to krwawienie kiedy wystapi ? boje sie ze cos mi sie pochrzani i wstrzyma mi sie okres albo bede miala jeszcze bardziej nieregularny niz mam... czasami mam regularny czasami nie... zreszta i moja mama i siostra tak mialy wiec nie wiem... moze ja tez tak bede miala ?
Tabletki zaczyna się brać w pierwszym dniu miesiączki, a nie tydzień po. To jest bez sensu. Zaczekaj do następnej miesiączki i wtedy zacznij je brać.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 00:43   #1059
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: YAZ - gdzie i za ile

Anglia=darmowa antylkoncepcja to jest luksus
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 06:54   #1060
PauLiNeeCzKaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie - Gliwice
Wiadomości: 120
GG do PauLiNeeCzKaaa
Unhappy Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Potrzebuję pomocy Brałam wcześniej yasminelle. Czułam sie dobrze oprócz tego, że raz w mięsiącu dopadała mnie okropna migrena. Lekarka zmieniła mi na yaz.. W sumie to nawet nie wiem, dlaczego.. Pewnie dlatego, że był u niej przedstawiciel, bo przedtem wszystko na biurku miala yasminelle, a teraz yaz. W każdym razie stwierdziła, że lepiej się będe czuła i lepsze zabezpieczenie, a cena taka sama... No cóż cena w aptece nie była identyczna.. Mój problem polega, jednak na tym, że dostałam okropnej wysypki na twarzy i przy łydkach. Myślałam, że to od pewnego składnika w jedzeniu, który zjadłam i zaczęłąm brać leki przeciwalergiczne i pić wapno. Byłam spokojna, myślałam, że to kwestia 2 dni, jak zniknie.. Jednak niestety. codziennie jak wstaje jest coraz gorzej.. Dziś rano wstałam i jest gorzej niż wczoraj.. Nie wiem co robić.. Wzięłam dopiero 10 tabletek, czy mogę je odstawić całkowicie, a od nowego cyklu zacząć brać spowrotem yasminelle.. Bo w trakcie chyba nie mozna zmieniac.. Czy mam się z nimi przemęczyc do końca ale to 18 tabletek jeszcze.. Wizytę mam dopiero po 20 kwietnia... Pomocy!
PauLiNeeCzKaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 07:34   #1061
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez PauLiNeeCzKaaa Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy Brałam wcześniej yasminelle. Czułam sie dobrze oprócz tego, że raz w mięsiącu dopadała mnie okropna migrena. Lekarka zmieniła mi na yaz.. W sumie to nawet nie wiem, dlaczego.. Pewnie dlatego, że był u niej przedstawiciel, bo przedtem wszystko na biurku miala yasminelle, a teraz yaz. W każdym razie stwierdziła, że lepiej się będe czuła i lepsze zabezpieczenie, a cena taka sama... No cóż cena w aptece nie była identyczna.. Mój problem polega, jednak na tym, że dostałam okropnej wysypki na twarzy i przy łydkach. Myślałam, że to od pewnego składnika w jedzeniu, który zjadłam i zaczęłąm brać leki przeciwalergiczne i pić wapno. Byłam spokojna, myślałam, że to kwestia 2 dni, jak zniknie.. Jednak niestety. codziennie jak wstaje jest coraz gorzej.. Dziś rano wstałam i jest gorzej niż wczoraj.. Nie wiem co robić.. Wzięłam dopiero 10 tabletek, czy mogę je odstawić całkowicie, a od nowego cyklu zacząć brać spowrotem yasminelle.. Bo w trakcie chyba nie mozna zmieniac.. Czy mam się z nimi przemęczyc do końca ale to 18 tabletek jeszcze.. Wizytę mam dopiero po 20 kwietnia... Pomocy!
organizm adaptuje się 3 miesiące do nowego leku, moim zdaniem bierz dalej, zreszta ten temat dosc częto przewija się na wątku
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 07:43   #1062
PauLiNeeCzKaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie - Gliwice
Wiadomości: 120
GG do PauLiNeeCzKaaa
Unhappy Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

No to wiem.. Ale to wysypka alergiczna od 5 dni,a z dnia na dzień coraz gorzej.., a dziś to już jest taka czerwona i cała twarz, że problem nawet wyjść na ulicę, a do tego jeszcze słońce, które podrażnia. Nie mogę tak żyć przez 3 miesiące... Nie wiem czy odstawić od razu czy, co zrobić
PauLiNeeCzKaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 09:01   #1063
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez PauLiNeeCzKaaa Pokaż wiadomość
No to wiem.. Ale to wysypka alergiczna od 5 dni,a z dnia na dzień coraz gorzej.., a dziś to już jest taka czerwona i cała twarz, że problem nawet wyjść na ulicę, a do tego jeszcze słońce, które podrażnia. Nie mogę tak żyć przez 3 miesiące... Nie wiem czy odstawić od razu czy, co zrobić
moze nie odstawiaj i poradz sie lekarza , jak nie mozesz swojego to idz do innego
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 10:23   #1064
_nietoperek_
Raczkowanie
 
Avatar _nietoperek_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
GG do _nietoperek_
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

PauLiNeeCzKaaa koniecznie powinnaś poradzić się lekarza. Nie ma po co się męczyć.
_nietoperek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 11:17   #1065
shanon25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: YAZ - gdzie i za ile

Warszawa----> apteka ul.Świętokrzyska 32--> YAZ 35,90
apteka Cepelek, ul.Koszykowa 78-->YAZ 35,90
shanon25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 12:48   #1066
zwyczajna121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 58
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

hej dziewczyny mam takie pytnie czy któras z was orientuje sie czy tabletki przeczyszczajace Bisacodyl onizaja skutecznosci działania Yazu ??
zwyczajna121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 13:36   #1067
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Moja ginekolog zmieniła mi z yasminelle na yaz gdy jej powiedziałam że po yasminelle nadal przetłuszcza mi sie cera i włosy i libido jakby mniejsze. Dała też skierowanie na zbadanie poziomu testosteronu. Skoro yasminelle mi nie pomogła na tłusta cere to niby dlaczego yaz ma tu cos zdziałac skoro to ten sam sklad... hmm sama nie wiem ale cos mi sie wydaje że moja ginekolog strasznie sie uparla na ta firme... zobaczymy jak bedzie po yaz najwyzej zmienie ginekologa
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 14:33   #1068
maya23
Raczkowanie
 
Avatar maya23
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

gdzies czytalam ,ze yaz jest baaaaardzo podobny do yasminelle ale nie jest identyczny!!!
ma jakas minimalna dawke (juz na prawde nie pamietam czego-przepraszam)czegos,co yasminelle nie ma!
wiec moze dlatego ta zmiana
maya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 15:02   #1069
SaBrA1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

hej dziewczyny , ja jestem po pierwszym opakowaniu a dokładnie druga placebo(których nie biore) okresik super malutki w porównaniu z wczesniejszym( lało się jak z kranu ) prawie zadnych skutków ubocznych. JESTEM W 100% ZADOWOLONA
SaBrA1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 15:08   #1070
kasiaso
Raczkowanie
 
Avatar kasiaso
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 193
GG do kasiaso
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

koniec 2 opakowania (4 biała) a okresu ani widac, poprzednim razem dostałam przy 1 rozowej , zobaczymy teraz.........
__________________
JEZELI W NIEBIE NIE MA PSÓW TO CHCĘ ISC TAM GDZIE PO SMIERCI IDĄ ONE
kasiaso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 17:26   #1071
MegNavy
Raczkowanie
 
Avatar MegNavy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 85
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez olka0207 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam bardzo nieregularne okresy wynikające z zaburzeń hormonalnych.
Mój ginekolog przepisał mi Yaz na uregulowanie a zważywszy na to,że planuję rozpoczęcie współżycia z moim chłopakiem tabletki te stanowiłyby dobre zabezpieczenie przed niechcianą ciążą.

Lekarz kazał mi jednak zażyć pierwszą tabletkę w 5. dniu okresu.
Niestety,nie dość,że okres ten spóźnił się o jakieś 1,5 tyg. to w dodatku wyglądał tak,że tylko ok. 2 dni miałam minimalne krwawienie (dosłownie kilka kropel) - nie wiadomo nawet czy to był okres czy pojedyncze plamienie jednak mimo to wzięłam tabletkę dziś wieczorem.

Teraz zastanawiam się,czy nie będzie tego tytułu poważniejszych konsekwencji niż tabletki nie dające pełnej skuteczności przez co najmniej 7 następnych dni...
Miałam identyczną sytuację jak Ty.I zażyłam tabletkę.Czuję się znakomicie..żadnych skutków ubocznych
MegNavy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 17:46   #1072
*Freyka*
Raczkowanie
 
Avatar *Freyka*
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 38
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Dziękuje za odp.co do sprawy opalania w solarium.Wolałam zapytać,gdyż gdzieś usłyszałam że mogą wystąpić plamy na ciele

Mam problem,kończę już 2 rządek YAZ i...pomijając dni okresu,który skończył mi się po 5 dniach,mam wciąż krwawienia skąpe a ich barwa jest lekko brązowa...czy powinnam skonsultować to z ginekologiem?

pozdrawiam
*Freyka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 18:43   #1073
dwadziesciacztery
Raczkowanie
 
Avatar dwadziesciacztery
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 46
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maya23 Pokaż wiadomość
gdzies czytalam ,ze yaz jest baaaaardzo podobny do yasminelle ale nie jest identyczny!!!
ma jakas minimalna dawke (juz na prawde nie pamietam czego-przepraszam)czegos,co yasminelle nie ma!
wiec moze dlatego ta zmiana
poraz n-ty... yaz nie rózni sie skladem od yasminelle.... co najwyzej iloscia rozowych tabsow i obecnoscia bialych placebo... znam juz te ksiazeczki na pamiec
__________________
starzy przyjaciele są najlepsi, podobnie jak stare buty są najwygodniejsze...


dwadziesciacztery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 19:32   #1074
Hugowoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

witam wszystkie Wizarzystki
jestem na 2 tabletce placebo (pierwszego opakowania)- okresu narazie nie mam, zobaczymy kiedy dostane. W przerwie czuje się świetnie, nie mam humorków, bólu głowy
Pozdrawiam wszystkich
Hugowoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 20:26   #1075
banszi
Przyczajenie
 
Avatar banszi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Hej dziewczyny. Pojawił się u mnie dość dokuczliwy problem.Dzisiaj wzięłam 13 tabletkę Yaz-u ale od rana czuję pieczenie i swędzenie w okolicach sromu.. ( na pewno nie od stosunku- mężczyzny mojego aktualnie nie ma. ) zastanawiam się czy jest to 1 ze skutków stosowania tabletek. W ulotce wymienili owy skutek.Czy któraś z was miała podobnie? i 2 moje pytanie.. czy clotrimazolum nie osłabia działania tabletek? i może któraś z Was drogie Yaz-owiczki zna jakies domowe sposoby na pozbycie się tego uciążliwego swędzenia
banszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:11   #1076
SkarMisia87
Raczkowanie
 
Avatar SkarMisia87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 149
GG do SkarMisia87
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez banszi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Pojawił się u mnie dość dokuczliwy problem.Dzisiaj wzięłam 13 tabletkę Yaz-u ale od rana czuję pieczenie i swędzenie w okolicach sromu.. ( na pewno nie od stosunku- mężczyzny mojego aktualnie nie ma. ) zastanawiam się czy jest to 1 ze skutków stosowania tabletek. W ulotce wymienili owy skutek.Czy któraś z was miała podobnie? i 2 moje pytanie.. czy clotrimazolum nie osłabia działania tabletek? i może któraś z Was drogie Yaz-owiczki zna jakies domowe sposoby na pozbycie się tego uciążliwego swędzenia
Ja mam ten sam problem, też zaczęło się u mnie swędzenie w okolicy sromu, jest to bardzo uciążliwe i też nie wiem jak się tego mogę pozbyć
SkarMisia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:40   #1077
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Hej Dziewczyny...

Jeżeli wystąpiło u was pieczenie i swedzenie moze się zdarzyc ze złapałyscie jakiegos grzybka albo to moze tez byc zwiazane z suchoscia pochwy która towarzyszy braniu tabsów... Ale tak juz jest ze przy braniu tabsów jestesmy bardziej podatne na wszelkiego rodzaju infekcje, grzyby itp. i nie ma na to reguły. Ostatnio sama zmagałam sie z drobna infekcja i mój gim mi powiedział to co wyzej napisałam...jeśli stan sie bedzie utrzymywac Najlepiej jak wybierzecie sie do gina on bedzie wiedział najlepiej

Edytowane przez anusia-girl
Czas edycji: 2009-04-04 o 21:51
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:42   #1078
Hugowoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

właśnie dostałam okres (po 2 placebo) dzis o 23 biore 3 placebo
Hugowoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 21:45   #1079
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez banszi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Pojawił się u mnie dość dokuczliwy problem.Dzisiaj wzięłam 13 tabletkę Yaz-u ale od rana czuję pieczenie i swędzenie w okolicach sromu.. ( na pewno nie od stosunku- mężczyzny mojego aktualnie nie ma. ) zastanawiam się czy jest to 1 ze skutków stosowania tabletek. W ulotce wymienili owy skutek.Czy któraś z was miała podobnie? i 2 moje pytanie.. czy clotrimazolum nie osłabia działania tabletek? i może któraś z Was drogie Yaz-owiczki zna jakies domowe sposoby na pozbycie się tego uciążliwego swędzenia

I clotrimazolum nie osłabia działania tabsów bo mi to ostatnio gin zapisał i tez sie o to zapytałam... i dostałam tez Orungal <wiec jak cos one nie osłabiaja działania>

A domowe sposoby hmmm wiem że jak cos sie dzieje to dziewczyny na innych forach polecają tantum rosa (saszetki do rozpuszczania i przemywania do nabycia w aptece) ;] chodz ja osobiscie radze wizyte u lekarza

Edytowane przez anusia-girl
Czas edycji: 2009-04-04 o 21:47 Powód: dodanie informacji
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 22:19   #1080
_nietoperek_
Raczkowanie
 
Avatar _nietoperek_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
GG do _nietoperek_
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

A ja na codzień polecam płyn do higieny intymnej AA (mam wersję niebieską). Jest bardzo dobry na wszelkiego rodzaju podrażenienia, łagodzi też uczucie swędzenia Zawiera składniki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Używam go od ładnych paru lat i mogę polecić z czystym sumieniem. Zaczęłam go używać po przebytej infekcji i do dziś nie mam żadnych problemów a wiem, że niewiele trzeba żeby się nabawić jakiegoś świństwa.
_nietoperek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.