Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-23, 11:48   #1
Fajnykoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20

Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?


Witam. Chciałbym na początku poprosić o tylko poważne odpowiedzi.

Sytuacja jest taka, że jestem z dziewczyną prawie 2 lata, a ona nie chce ze mną uprawiać seksu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że nie jest w ogóle religijna oraz nikt jej nigdy żadnej krzywdy nie zrobił bo jestem jej pierwszym poważnym chłopakiem. Chodzi mi tylko o normalny seks, bo na oralny się godzi wielką chęcią. Często jest tak, że gdy piszemy to ona pisze że chce ze mną to zrobić i czego by ze mną wtedy nie robiła, więc w pewnej chwili napisałem że serio chciałbym to zrobić, bo jesteśmy razem długo i tutaj zaczął się cyrk. Zdenerwowała się strasznie i powiedziała "jeśli Ci się śpieszy z seksem to masz [złe słowo]" i coś tam jeszcze powiedziała, że debilem jestem bo ona mi mówiła, że tam ją boli... owszem mówiła, ale przy robieniu palcówki nic ją nie bolało. Nie wiem co mam o tym myśleć. Jestem sfrustrowany brakiem seksu po takim czasie. Co o tym myślicie?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-10-23 o 11:54 Powód: Słownictwo.
Fajnykoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 12:14   #2
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość
Witam. Chciałbym na początku poprosić o tylko poważne odpowiedzi.

Sytuacja jest taka, że jestem z dziewczyną prawie 2 lata, a ona nie chce ze mną uprawiać seksu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że nie jest w ogóle religijna oraz nikt jej nigdy żadnej krzywdy nie zrobił bo jestem jej pierwszym poważnym chłopakiem. Chodzi mi tylko o normalny seks, bo na oralny się godzi wielką chęcią. Często jest tak, że gdy piszemy to ona pisze że chce ze mną to zrobić i czego by ze mną wtedy nie robiła, więc w pewnej chwili napisałem że serio chciałbym to zrobić, bo jesteśmy razem długo i tutaj zaczął się cyrk. Zdenerwowała się strasznie i powiedziała "jeśli Ci się śpieszy z seksem to masz [złe słowo]" i coś tam jeszcze powiedziała, że debilem jestem bo ona mi mówiła, że tam ją boli... owszem mówiła, ale przy robieniu palcówki nic ją nie bolało. Nie wiem co mam o tym myśleć. Jestem sfrustrowany brakiem seksu po takim czasie. Co o tym myślicie?
Ile macie lat?
Skoro nie względy wiary, to może nie czuje się na to gotowa, może boi się ciąży (znam dziewczyny, które nie ufały nawet tabletkom antykoncepcyjnym). Porozmawiaj z Nią na spokojnie, nie naciskaj.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 12:17   #3
Fajnykoles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 20
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87271485]Ile macie lat?
Skoro nie względy wiary, to może nie czuje się na to gotowa, może boi się ciąży (znam dziewczyny, które nie ufały nawet tabletkom antykoncepcyjnym). Porozmawiaj z Nią na spokojnie, nie naciskaj.[/QUOTE]

Mamy prawie 18. Mówiłem jej, że będę się zabezpieczał. Skoro nie jest gotowa to dlaczego pisze mi teksty z których wnioskuje, że chce to zrobić, a potem tak reaguje?
Fajnykoles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 12:27   #4
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Dziewczyna jest młoda, oczywiście ma pociąg, dlatego tak pisze. Co nie oznacza w żaden sposób gotowości na seks. Może Ci nie ufa, może nie ufa prezerwatywie.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 12:30   #5
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość
Mamy prawie 18. Mówiłem jej, że będę się zabezpieczał. Skoro nie jest gotowa to dlaczego pisze mi teksty z których wnioskuje, że chce to zrobić, a potem tak reaguje?
No cóż, jesteście jeszcze bardzo młodzi. Pisanie tu według mnie niewiele wnosi, bo być może ona chce i pisze o tym, ale nie czuje się gotowa i nie może się przemóc, może nie czuje się bezpiecznie przy Tobie czy po prostu boi się, że zajdzie w ciążę. Według mnie nie ma co naciskać ani drążyć tematu, bo chyba nie chciałbyś żeby zmuszała samą siebie?
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 13:33   #6
stefek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 14
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87271527]...Pisanie tu według mnie niewiele wnosi...[/QUOTE]

Uwazam ze to forum jest po to zeby tutaj napisać, omówic sytuacje, moze ktos miał podobna i doradzic/naprowadzic czym to moze byc spowodowane.

Autorze, najlepiej porozmawiaj z nią, dlaczego nie chce tego zrobić, powiedz zeby była szczera, ze poczekasz tyle ile bedzie potrzebowała... tylko niech Ci wytlumaczy co sie dzieje i uszanujesz jej decyzje.
stefek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 13:40   #7
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez stefek11 Pokaż wiadomość
Uwazam ze to forum jest po to zeby tutaj napisać, omówic sytuacje, moze ktos miał podobna i doradzic/naprowadzic czym to moze byc spowodowane.

Autorze, najlepiej porozmawiaj z nią, dlaczego nie chce tego zrobić, powiedz zeby była szczera, ze poczekasz tyle ile bedzie potrzebowała... tylko niech Ci wytlumaczy co sie dzieje i uszanujesz jej decyzje.
Zgadzam się, po to jest forum, więc czytaj ze zrozumieniem Ach... Nie ma jak wyrywanie z kontekstu byle dowalić komuś. No nic, może rzeczywiście zabrzmiało inaczej niż zamierzałam.
,,pisanie" w znaczeniu ,,pisanie dziewczyny Autora" nic nie wnosi, bo może napisać wszystko, że chce współżycia i inne tego typu teksty, o których wspomina Autor, ale jak przyjdzie co do czego to nie chce, bo ma jakaś blokadę. Chodziło mi o to, żeby nie polegać na tym co napisała, bo cała jej postawa pokazuje, że jednak nie jest gotowa i nie ma co na nią naciskać.

Edytowane przez b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Czas edycji: 2019-10-23 o 13:42
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-23, 13:59   #8
Lukrovana
Raczkowanie
 
Avatar Lukrovana
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 127
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość
Mamy prawie 18. Mówiłem jej, że będę się zabezpieczał. Skoro nie jest gotowa to dlaczego pisze mi teksty z których wnioskuje, że chce to zrobić, a potem tak reaguje?
Całe życie przed wami, a ona najwidoczniej nie czuje sie gotowa i to dośc naturalne w tym wieku. Jezeli to dla ciebie taka bariera to lepiej juz ja zostawic niz naciskać.
Lukrovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 09:42   #9
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość
Witam. Chciałbym na początku poprosić o tylko poważne odpowiedzi.

Sytuacja jest taka, że jestem z dziewczyną prawie 2 lata, a ona nie chce ze mną uprawiać seksu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że nie jest w ogóle religijna oraz nikt jej nigdy żadnej krzywdy nie zrobił bo jestem jej pierwszym poważnym chłopakiem. Chodzi mi tylko o normalny seks, bo na oralny się godzi wielką chęcią. Często jest tak, że gdy piszemy to ona pisze że chce ze mną to zrobić i czego by ze mną wtedy nie robiła, więc w pewnej chwili napisałem że serio chciałbym to zrobić, bo jesteśmy razem długo i tutaj zaczął się cyrk. Zdenerwowała się strasznie i powiedziała "jeśli Ci się śpieszy z seksem to masz [złe słowo]" i coś tam jeszcze powiedziała, że debilem jestem bo ona mi mówiła, że tam ją boli... owszem mówiła, ale przy robieniu palcówki nic ją nie bolało. Nie wiem co mam o tym myśleć. Jestem sfrustrowany brakiem seksu po takim czasie. Co o tym myślicie?

W tym wieku ma prawo już o tym myśleć,fantazjować itd...ALe ma prawo nie przekładać tego na czyny,widzę że nie umiecie o tym normalnie rozmawiać? a to źle.

A. Twoje naciskanie na pewno Ci nie pomorze,prędzej zniechęcisz jeszcze bardziej.
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 10:13   #10
MiszelWizaz
Raczkowanie
 
Avatar MiszelWizaz
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 70
Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Macie po 17 lat.. Ja też w tum wieku strasznie się bałam tego całego seksu. Jedna sprawa, że czuje się pociągi do tego, a z drugiej masz problem z przełamaniem się, boli cię w środku, poza tym tyle jest okazji by zajść.. wystarczy, że gumka sie obsunie albo pęknie. To wszystko może być i w jej głowie. Wiesz, lepiej czekać z seksem, a zacząć wszystko od rozmowy.. szczerej i wyjaśniającej. Ja wiem, że chuć i w ogóle, ale jeżeli ona nie jest gotowa to powinieneś poczekać. Z drugiej strony zaraz będzie miała 18, więc nie będzie problemu by iść do ginekologa i poprosić też o przepisanie tabletek antykoncepcyjnych, co też ją będzie ją w pewnym sensie odciążało psychicznie.
__________________
: roza:
MiszelWizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:13:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.