Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 01:55   #1
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25

Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam


Zdecydowałam się założyć ten wątek, bo obszukałam całe forum i nie znalazłam nic podobnego. Dwudziestolatki , i trzydziestolatki najwyżej. A my piędziesięciolatki z plusem, jeszcze żyjemy na tym padole i choc targa nami menopauza, moda o nas zapomina a rady kosmetyczne w pismach skupiają się tylko nad młodszą karnacją,my mamy dobra szkołę życiową ( stan wojenny, kolejki,puste sklepy,zdobycie kawałek sera czy szynki) i dajemy sobie radęi to całkiem nieźle.
Dziewczyny po piędziesiątce, chcecie pogadać, wymienić się doświadczeniami radami, jak zgubić parę kilo, a jak zatuszować i w ogóle o wszystkim co Wam w duszy gra lub skrzypi Zapraszam na pogaduchy!
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 02:07   #2
vicky_
Zakorzenienie
 
Avatar vicky_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38 331
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

lepiej spróbować na podforum trzydzieści plus, tam powinno być więcej takich Wizażanek.
__________________
Nous devons soit nous aimer l'un l'autre, soit mourir.
vicky_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:39   #3
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Ja co prawda nie mam 50+ ale bardzo lubię rozmawiać ze starszymi odemnie kobietami,wiele można od nich się nauczyć a i poprostu pogadać,będę tu zaglądać jak nie wygonicie.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 15:35   #4
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Super Kalinka, przychodz kiedy chcesz,
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:14   #5
Truffla3
Raczkowanie
 
Avatar Truffla3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 159
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Na podforum trzydziesci plus, strona 7 istnieje faktycznie zakurzony juz watek 50+.Kiedys bylo to codzienne spotkanie wizazanek, ale niestety juz nie aktywne. A szkoda... Wlasnie tam poznalam wspaniala przyjaciolke i urzadzamy sobie mailowe pogaduchy
Fabbie, fajnie, ze zalozylas ten watek. W koncu tak jak piszesz ,jest nas sporo, tylko musimy sie ujawnic i napisac o naszych jakze sporych w tym wieku problemach ( i nie tylko). Mam 50 i maly plusik i wiem cos na ten temat.
__________________

Truffla3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 19:34   #6
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Jak to dobrze, że tak dojrzałe kobiety biegle poruszają się w internecie moja mama to nawet nie wie, jak komputer włączyć, tata też za bardzo za techniką nie nadąża... Pozdrawiam
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 23:13   #7
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Truffla 3, własnie mi o to chdziło, żeby podadać z kims w swom wieku. 20, 30, a nawet 40-tki, maja ine sprawy, problemy i radości. A my mamy za soba spro doświadczenia ale tez jeszcze sporo przed nami. Cieszmy się życiem i dzielmy się ze sobą wszystkim czym chemy i co się do dzielenia nadaje
pozdrowienia

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Basiago, pomóż Mamie i Ojcu, pokaż co trzeba. Mnie lata temu pokazały moje dzieci jak sie obsługiwać komputerem i iinternetem, ale do tej pory, kiedy mam jakis większy problem to i tak do nich dzwonię
Nikt sie nie urodził ze znajomością wszystkiego

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Truffla3, zawołaj do nas tą twoją przyjaciólkę, chętnie do tych pogaduch dołączę

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Truffla3, byłam na tym zakurzonym wątku. Ostatni wpis z ubieglego roku. Wątek sprawia wrazenie jak mieszkanie, które wszyscy dawno opuscili, Zakurzone, niechciane, puste. .Szkoda ze zaprzestałyście. Potrzebujemy siebie nawzajem, może nawet bardziej niż wtedy kiedy miałyśmy po 20, 30 lat mniej
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 23:31   #8
Truffla3
Raczkowanie
 
Avatar Truffla3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 159
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Doswiadczen mam sporo i moge smialo napisac, ze wlasnie teraz przyszedl czas na to, zeby cieszyc sie zyciem i posmakowac tego , czego sie dotychczas nie robilo z roznych powodow. Teraz, kiedy dzieci sa juz dorosle nie mysle siedziec tylko w fotelu przykryta kocem i robic skarpetki na drutach. Istnieje tyle mozliwosci, zeby wypelnic sobie czas!
Zadnaj nudy! I pozytywnie myslec-oto moja dewiza! Czy jest ktos, kto sie ze mna zgadza?
Pozdrawiam rowniez

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Febbi, ja rowniez uwazam, ze smialo moglysmy kontynuowac te nasze pogaduchy. Jednak nie mozna robic nic na sile Nie wiem, czy moja przyjaciolka da sie namowic, zeby tutaj wpadac, ale napewno sprobuje ja do tego namowic.
Teraz juz uciekam , bo moje 50+ cialo domaga sie poziomej pozycji-czyli spania!
Dobranoc i mam nadzieje, ze do jutra
__________________

Truffla3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:58   #9
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

witajcie fajny wątek, co prawda mam dopiero 20 lat, ale lubię pogadać czasami z dojżalszymi kobietkami ode mnie i dowiedzieć się więcej czegoś o życiu i innych ważnych sprawach..
Czuje na tym wątku ciepło bijące od was drogie panie i serdeczność dlatego będe do was zaglądała , jeżeli oczywiscie można
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:52   #10
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Witam. Chętnie dołączę.
Wprawdzie mam 49 lat ale więcej mam wspólnego z 50+ niż 30+.
Jestem już babcią a przy tym aktywnie korzystam z uroków życia. Komputer i internet są moim narzędziami pracy. Niestety na forum weszłam niedawno. Osatnio trochę z powodów rodzinnych wypadłam z tąd na trochę. Ale właśnie wróciłam i nic nie wskazuje abym miała kolejną przerwę.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:23   #11
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Cześć Dziewczyny, fajnie ,że jest nas coraz wiecej. Chce Wam powiedziec, ze własnie jestem w fazie przygotowawczej do DIETY WYPŁUKIWANIA TŁUSZCZU -( czy któraś z Was to stosowała) i bardzo licze na Wasze wsparcie i popychanie mnie do przodu. Dietę robie nie ze względu na wygląd (no, tchę też), ale głownie zdrowie. cisnienie, kolana, krzyz itd. potrzebuje zgubic ok 20 kg. trzymajcie kciuki.
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 17:13   #12
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Owszem, trochę znam tę dzietę. Nie stosowałam jej na sobie (piłam tylko wodę żurawinową i jem twaróg z olej lnianym lub jogurt z siemienim) ale na pozbycie się wody w organiźmie bo często puchną mi dłonie i nogi oraz dlatego, że chciałam wzmocnić się trochę.
Bardziej stosował ją mój Pan. I owszem schudł kilka kilo ale wyjechał w delegację na kilka miesięcy i zaprzestał. Jednakże twierdzi, że nie przytył. Ja bynajmniej nie zauważyłam różnicy.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:09   #13
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

a czy ja się mogę przyłączyć, co prawda mam 21 lat, ale lubię poznawać mądre kobiety w każdym wieku i mam nadzieję na dłuższe znajomości
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 22:16   #14
Truffla3
Raczkowanie
 
Avatar Truffla3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 159
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Ja niestety tej diety nie znam, ale fiu, fiu, fiu masz zamiar 20 kg. schudnac! Baaaardzo wysoka poprzeczka Trzymam kciuki, zeby udalo sie Tobie osiagnac ten cel. Musze chyba takze pomyslec nad jakas dieta, bo w jesienne i zimowe wieczory az rece mnie swierzbia, zeby podjesc wszystkie "zakazane" smakolyki...A sadelko rosnie
__________________

Truffla3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 01:31   #15
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

No, mam zamiar, ale czy sie uda? Zadowolona bede tez , jak zjade 10 kg, i utrzymam. W kazdym razie spróbuje. Tez lubie łodycze i smakołyki. I chyba to jest własnie rezultat, że pozwoliłam sobie na sernik(uwielbiam) i lody
Zycie pokaże. Jak się nie uda też nie będę się stresowac. Mineły te czasy że musiałam schudnąc za wszelką cene. To jest tez plus pewnego wieku

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:29 ----------

Bede Was informowac na biezaco jak mi idzie
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 14:03   #16
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Hello, dziewczyny! No co u nas tak cicho , gdzie Was wynioslo.
Może ja pierwsza zacznę i powiem cos o sobie. Mam 57 lat, dwoje doroslych dzieci , juz na swoim z polowkami, alle wnuczków jeszcze nie , choc jestem juz gotowa zostac babcia. Niestety nie zalezy to ode mnie,
Dzis mam troche dolek, bo wszystko nam sie chrzani z koncowka remontu, a ja juz mam dośc tego wiecznego kurzu,, desek i innych takich Tak niewiele zostalo do konca, tak ciezko do tego konca dobrnnac.
pozdrawiam Was Piędziesiateczki + te obecne i te przyszle ( tz te które dobją do 50_
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 14:38   #17
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

ja mam 21 lat, do 50 mam nadzieję, że dożyję. Obecnie pracuję i studiuję w Lublinie. Mieszkam z drugą połówką i dwoma kocicam
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 16:51   #18
Truffla3
Raczkowanie
 
Avatar Truffla3
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 159
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Hej dziewczyny! Ja sie tez zglaszam Wynioslo mnie dzisiaj na zakupy, bo w lodowce zostalo tylko swiatlo...Teraz mam troszke wolnego czasu, to do was wpadlam. Cos o sobie? Bardzo prosze :mam 53 lata, dwoje juz doroslych dzieci, zero wnukow, jednego meza i jednego kota. Ten kot, to jest prawdziwy-zeby nie bylo niejasnosci
Febbie, wyjdz z dolka! Jutro bedzie lepiejWierze Ci, ze mozesz miec dosyc remontu,kurzu i ...innych "takich", ale napewno efekty beda super!
Teraz juz uciekam. Calkiem spokojnie wypije trzecia kawe....
Febbie, jak Twoja dieta?

Pozdrawiam was wszystkie
__________________

Truffla3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 21:57   #19
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Powiem tak - dwóch synów daleko i dalej od domu, jedna synowa, jeden wnuk, jedna przyszła synowa (zaręczni), jeden własny chłop. Zwierząt zero, nawał pracy wręcz pracoholizm.

Nie lubię pisać o sobie na otwartym forum. Jestem dość nieufna i ostrożna - sorry. Mam powody.
Jakiś czas temu założyłam klub i tam "rozmawiamy" o rodzinie i osobistych sprawach.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 23:03   #20
EVA2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Witam !!
Jestem tu zupełnie nowa i jest to mój pierwszy post na forum.
Znalazłam Was przypadkiem, szukając nowych koleżanek, a może nawet jakiejś przyjaciółki, bo tak się złożyło, że dawne znajomości i przyjaźnie jakoś tak się pokończyły..............
Mieszkam w bliskiej okolicy stolicy, lubię zwierzęta ( mam 8 kotów i 3 psy) teatr i operetkę ( nie mam z kim tam bywać ), literaturę lekką, muzykę swojej młodości i klasyczną oraz rośliny ogrodowe i domowe.
Jestem wolontariuszką w przytuliskach dla bezdomnych zwierząt.
Mam 56 lat, 2 córki i własnego faceta.
No, chyba jak na pierwszy raz to aż za dużo napisałam
EVA2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 01:41   #21
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Witajcie wszystkie, fajnie ze nas jest coraz wiecej.
No wlasnie, zapomnialam o chlopie. Maz jest jeden , tez wlasnyto on jest szefem od remontu, ale jak dla mnie wszystko za wolno. Juz nie raz mi mowi `zatyrasz chlopa`Oprocz tego sa zwierzeta. jeden kot ( tego w glowie nie licze ) i jeden pies.. Trudno powiedziec, ze pies, bo mniejszy od kota, m- Yorki - tea cup.
Dolek mi juz przechodzi, pewnie ,ze jutro bedzie lepiej , masz racje Taffta.
Eva, i Ewka, piszemy o sobie tyle ile chcemy i mozemy,
Witam tez dzieci na wątku, Ramoncia i Lilith, fajnie ze chcecie byc z nami,

pozdrowienia do jutra

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:37 ----------

Taffta, dieta pomalutku, to dopiero faza przygotowawcza, prawdziwa dieta zacznie sie od soboty. glupio wybralam, bo na weekend, ale nie chce dluzej zwlekac
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:54   #22
EVA2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Witam w ten ponury dzień.................... ciągle pada....................p amiętacie ten wielki przebój Czerwonych Gitar?
A ja zapomniałam dodać do moich zainteresowań wielką miłość do morza, nad którym mogę spędzać każdy urlop.................... ...pomarzyć dobra rzecz.................... ...........a tu cały rok pracy do następnego urlopu

A propos dieta.................... ...ja też muszę schudnąć i to dużo..................min 20 kg i nie mam silnej woli. Chyba jakiegoś wsparcia potrzebuję. Nie wiem jak się do tego zabrać...............
EVA2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:07   #23
ewka49
Raczkowanie
 
Avatar ewka49
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: piękne, zacofane miasto
Wiadomości: 448
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Rety, dziewczyny! Ile musicie schudnąć? Czy ja dobrze czytam - 20 kg? Załamać się idzie!
Macie natychmiast wziąć się w garść, ale to natychmiast!!!!! : pala::p ala::pa la::pal a:

Waże 54 kg (mam 49 lat) i nie wiem jak można "udawać", że nie widzi się swojej wagi. Wprawdzie pewnie macie dopiero nadwagę a nie jesteście otyłe, ale błagam wszystko Wam za chwilę wysiądzie od krążenia poprzez wątrobę i kręgosłup.

Przepraszam jeśli jestem zbyt ostra ale to prawda co napisałam.
__________________
SPEŁNIONA 50-TKA -



Miłość jest największym sensem istnienia.
E.Hemingway
z miłości do natury...
www.domowykosmetyk.pl
ewka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 15:32   #24
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Czesc, Eva zacznij ze mna , bedzie mi raźniej i bedziemy sie nawzajem wspierac. Ja zaczynam jutro po 5 dniowych przygotowaniach, ta diete wyplukiwania tluszczu. Z tego co wyszperalam jest najlepsza i najzdrowasza , oczyszcza watrobe , nerki i takie tam. I da sie utrzymac . Osobiscie znam babke , ciut mlodsza ode mnie , ktora jest juz rok po tej diecie i wyglada super. szczuplutka jak nastolatka. a zeby bylo smieszniej i trydniej, pracuje w sklepie z zarciem. Dookola same smakołyki - to trzeba miec wolę. ( Jesli bedziesz chciala podziele się z toba szczególami.)
Ewka, tak jest bierzemy sie od zaraz w garść. !!! Natychmiast.!!!
Wszystko święta prawda co Ty piszesz, ale nie każdy ma dobre geny i rozne inne przyczyny które sprawiają, ze jeden jest taki a drugi inny. To przeciez zalezy od wielu spraw. I nie tylko od obżarstwa, ( jak przypuszczasz)
Ale pilnuj nas i krzycz na nas, gdybysmy się chcialy zalamac..
W ogłe to mi się myliscie , Eva i Ewka, , wiec nie zdziwcie sie , ze bede odpowiedac jednej maja na mysli druga.
trzymanko do nastepnego

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Czesc, Eva
u mnie wlascieiw jest ladny dzien, i nie wsciekle goracy, mozna w koncu oddychac, bo do tej pory sie dyszalo.
Pewnie ze pamietamy, mam ją nawet na dysku i pyeszczam sobie od czasu do czasu. Zawsze lubilam Cerwone gitary Eva zacznij ze mną dietę , bedzie mi raźniej i bedziemy sie nawzajem wspierac. Ja zaczynam jutro po 5 dniowych przygotowaniach, ta diete wyplukiwania tluszczu. Z tego co wyszperalam jest najlepsza i najzdrowasza , oczyszcza watrobe , nerki i takie tam. I da sie utrzymac . Osobiscie znam babke , ciut mlodsza ode mnie , ktora jest juz rok po tej diecie i wyglada super. szczuplutka jak nastolatka. a zeby bylo smieszniej i trydniej, pracuje w sklepie z zarciem. Dookola same smakołyki - to trzeba miec wolę. I to właściwie ona mnie zmobilizowała i poddała tą diete. ( Jesli bedziesz chciala podziele się z toba szczególami.)

Ewka, tak jest bierzemy sie od zaraz w garść. !!! Natychmiast.!!!
Wszystko święta prawda co Ty piszesz, ale nie każdy ma dobre geny i rozne inne przyczyny które sprawiają, ze jeden jest taki a drugi inny. To przeciez zalezy od wielu spraw. I nie tylko od obżarstwa, ( jak przypuszczasz)
Ale pilnuj nas i krzycz na nas, gdybysmy się chcialy zalamac..
W ogłe to mi się myliscie , Eva i Ewka, , wiec nie zdziwcie sie , ze bede odpowiedac jednej maja na mysli druga.
trzymanko do nastepnego

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Febbie Pokaż wiadomość
Czesc, Eva zacznij ze mna , bedzie mi raźniej i bedziemy sie nawzajem wspierac. Ja zaczynam jutro po 5 dniowych przygotowaniach, ta diete wyplukiwania tluszczu. Z tego co wyszperalam jest najlepsza i najzdrowasza , oczyszcza watrobe , nerki i takie tam. I da sie utrzymac . Osobiscie znam babke , ciut mlodsza ode mnie , ktora jest juz rok po tej diecie i wyglada super. szczuplutka jak nastolatka. a zeby bylo smieszniej i trydniej, pracuje w sklepie z zarciem. Dookola same smakołyki - to trzeba miec wolę. ( Jesli bedziesz chciala podziele się z toba szczególami.)
Ewka, tak jest bierzemy sie od zaraz w garść. !!! Natychmiast.!!!
Wszystko święta prawda co Ty piszesz, ale nie każdy ma dobre geny i rozne inne przyczyny które sprawiają, ze jeden jest taki a drugi inny. To przeciez zalezy od wielu spraw. I nie tylko od obżarstwa, ( jak przypuszczasz)
Ale pilnuj nas i krzycz na nas, gdybysmy się chcialy zalamac..
W ogłe to mi się myliscie , Eva i Ewka, , wiec nie zdziwcie sie , ze bede odpowiedac jednej maja na mysli druga.
trzymanko do nastepnego

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Czesc, Eva
u mnie wlascieiw jest ladny dzien, i nie wsciekle goracy, mozna w koncu oddychac, bo do tej pory sie dyszalo.
Pewnie ze pamietamy, mam ją nawet na dysku i pyeszczam sobie od czasu do czasu. Zawsze lubilam Cerwone gitary Eva zacznij ze mną dietę , bedzie mi raźniej i bedziemy sie nawzajem wspierac. Ja zaczynam jutro po 5 dniowych przygotowaniach, ta diete wyplukiwania tluszczu. Z tego co wyszperalam jest najlepsza i najzdrowasza , oczyszcza watrobe , nerki i takie tam. I da sie utrzymac . Osobiscie znam babke , ciut mlodsza ode mnie , ktora jest juz rok po tej diecie i wyglada super. szczuplutka jak nastolatka. a zeby bylo smieszniej i trydniej, pracuje w sklepie z zarciem. Dookola same smakołyki - to trzeba miec wolę. I to właściwie ona mnie zmobilizowała i poddała tą diete. ( Jesli bedziesz chciala podziele się z toba szczególami.)

Ewka, tak jest bierzemy sie od zaraz w garść. !!! Natychmiast.!!!
Wszystko święta prawda co Ty piszesz, ale nie każdy ma dobre geny i rozne inne przyczyny które sprawiają, ze jeden jest taki a drugi inny. To przeciez zalezy od wielu spraw. I nie tylko od obżarstwa, ( jak przypuszczasz)
Ale pilnuj nas i krzycz na nas, gdybysmy się chcialy zalamac..
W ogłe to mi się myliscie , Eva i Ewka, , wiec nie zdziwcie sie , ze bede odpowiedac jednej maja na mysli druga.
trzymanko do nastepnego
Miało być
Wogóle to mi się mylicie , a nie tak jak wyżej!
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 21:32   #25
EVA2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Dobry wieczór. Jasne, że chciałabym schudnąć. Ostatnio nawet udało mi się zrzucić 5 kg, ale była to dieta oparta na jedzeniu prawie wyłącznie białka i po kilku dniach poczułam kłopoty z nerkami, więc przerwałam, bo z dwojga złego..............
A na czym polega ta dieta wypłukiwania tłuszczu ?
Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie.
EVA2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 23:05   #26
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Cytat:
Napisane przez EVA2406 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór. Jasne, że chciałabym schudnąć. Ostatnio nawet udało mi się zrzucić 5 kg, ale była to dieta oparta na jedzeniu prawie wyłącznie białka i po kilku dniach poczułam kłopoty z nerkami, więc przerwałam, bo z dwojga złego..............
A na czym polega ta dieta wypłukiwania tłuszczu ?
Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie.
Tez jest sporo białka i warzyw. surowych i na parze. Bez cukru soli itluszczy. Jedyny tluszcz to olej lnianyTroche podobna do Diety Śródziemnomorskiej i troche do Dukana, ale jednak inna
Bardzo zdrowa i bezpieczna dieta , chociaż wymagająca nauczenia się na czym polega wypłukiwanie tłuszczu. Jak posiądziesz tą wiedzę i poznasz mechanizm samego wypłukiwania tłuszczu, to z łatwością będziesz zarządzać wypłukiwaniem tłuszczu z własnego ciała.
Przede wszystkim warto wiedzieć, że za wypłukiwanie tłuszczu odpowiedzialna jest wątroba a zniewolona niezdrowym jedzeniem przez lata jest po prostu niewydolna. Na początek wymaga oczyszczenie
Druga sprawa to poziom insuliny we krwi, czyli znany z wielu diet problem spożywania wysoko przetworzonej żywności o wysokim współczynniku glikemicznym (gdy zjesz np. hamburgera lub pączka – strawisz go błyskawicznie, natychmiast wzrośnie poziom glukozy we krwi i rozpocznie się intensywne wydzielanie insuliny i problem gotowy – czytaj moje poprzednie posty na ten temat).
Wypłukiwanie tłuszczu zapewnia picie tzw. koktajlu długowieczności i wody żurawinowej oraz ok. 1 łyżki dziennie
oleju lnianego zawierającego niespotykaną ilość tłuszczów Omega 3 – niezbędnych by prowadzić odchudzanie
Wypróbuj odchudzanie chociaż przez 2 tygodnie – namawia autorka książki "Plan wypłukiwania tłuszczu" Ann Louise Gittleman.
Te pierwsze 2 tygodnie odchudzanie mają oczyścić wątrobę i wspomóc jej zdolność rozkładania tłuszczów. Dzięki temu stracisz sporo nagromadzonego tłuszczu i zalegającej niepotrzebnie w organizmie wody. Może zdarzyć się, że dużo więcej ubędzie Ci w centymetrach niż na wadze. Tłuszcz i woda ważą najmniej.
Woda żurawinowa - 8 szklanek dziennie. Mieszanka soku żurawinowego i wody zapewnia wypłukiwanie tłuszczu, zapobiega zatrzymywaniu wody, oczyszcza układ limfatyczny z nagromadzonych odpadów, a także pomaga w usuwaniu cellulitu. Na bazarku można kupić prawie przez cały rok świeże żurawiny (20-25 zł za kg). Nie daj się oszukać żurawiną do mięs w słoiku – zawiera cukier. Tym bardziej nie daj się oszukać żurawiną kandyzowaną. Pół kilo świeżej żurawiny wystarcza na ok. tygodniowe odchudzanie. Zagotuj opłukane żurawiny aż zaczną pękać skórki, przetrzyj przez sitko (ja robię to robotem kuchennym) i podziel na 6-7 porcji na cały tydzień. Schowaj do lodówki lub pozamrażaj. Każdego dnia wyjmij 1 porcję i rozcieńcz w wodzie tak by powstało 2 litry płynu. To będzie Twój napój wypłukiwania tłuszczu do wypicia w 1 dzień.

Koktajl długowieczności - 2 razy dziennie: po przebudzeniu i przed snem by wspomóc odchudzanie, wydalanie i zaprowadzić równowagę hormonalną. Do 220 g wody żurawinowej dodaj 1 łyżkę stołową zmielonego siemienia lnianego.

Idąc po zakupy by prowadzić odchudzanie kupuj tylko :
Chude białka (do 220g dziennie): wszystkie rodzaje ryb, owoców morza, chudą wołowinę, cielęcinę, baraninę, kurczaka lub indyka bez skóry oraz serwatkę, tofu (białko przyspiesza przemianę materii o 25% oraz uaktywnia w wątrobie enzymy odtruwające ją), jajka (do 2 dziennie)
Warzywa - spożycie dzienne nieograniczone - szparagi, zielona fasolka, brokuły, brukselka, kapusta, kalafior, kapusta pekińska, marchew (jedna), ogórki, bakłażan, szpinak, eskariola, kapusta liściasta i włoska, liście gorczycy, sałata rzymska, rukola, cykoria, pietruszka, cebula, szczypiorek, czerwona i zielona papryka, grzyby, oliwki (trzy), rzodkiewki, kiełki fasoli mung, kiełki lucerny, pomidory, czerwona lub zielona sałata o luźnych główkach, cukinia, żółty kabaczek, kiełki bambusa i czosnek. To warzywa bogate w błonnik, najlepsze na odchudzanie przez wypłukiwanie tłuszczu opuściłam warzywa o nieznanych mi nazwach niedostępne w Polsce.
Owoce - 2 pełne porcje dziennie. Do wyboru: 1 małe jabłko, 1/2 grejpfruta, 1 mała pomarańcza, 2 średnie śliwki, 6 dużych truskawek, 10 dużych wiśni, 1 nektarynka, 1 brzoskwinia, 1 filiżanka jagód, borówek lub malin. Te owoce bogate są w enzymy i minerały. Mają przy tym niski indeks glikemiczny.

Zioła i przyprawy - według smaku. Pieprz cayenne, gorczyca, cynamon, imbir, koper, czosnek, anyż, goździki, liść bobkowy, nasiona i liście kolendry, pietruszka, ocet jabłkowy (b. ważny) i kminek. Przyprawy te przyspieszają metabolizm.
Przed śniadaniem wypij szklankę wody z sokiem z 1/2 cytryny - pomoże to wątrobie i nerkom przyspieszyć odchudzanie.
Do tego dołóż trochę ruchu – jak nie lubisz sportu, to chociaż godzinny spacer co dzień po drodze do pracy lub z pracy.
Aby przyspieszyć odchudzanie zastosuj wyszczuplające naturalne kosmetyki A.T.W. (czytaj moje poprzednie posty), które doskonale wpisują się w zdrową i bezpieczną dietę wypłukiwania tłuszczu i zapewniają utrzymanie doskonale jędrnej skóry podczas odchudzania i obkurczanie nadmiaru skóry po odchudzaniu
Produkty zakazane:
- wszelkie tłuszcze oprócz oleju lnianego,
- kofeina, col, napoje gazowane, alkohol, aspartam i cukier,
- sos sojowy, gotowe musztardy i sosy,
-wszystkie ziarna, pieczywo, płatki śniadaniowe, warzywa bogate w skrobię (ziemniaki, kukurydza, groszek, marchewka, pasternak, dynia, kabaczek i fasola),
- nabiał: mleko, jogurty, sery.
Tej fazy diety wypłukiwania tłuszczu nie powinny stosować osoby z chorobą nerek lub wątroby, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby które miewały w przeszłości zaburzenia przewodu pokarmowego oraz dzieci do lat 12.



faza 1 - 14 dni. w tym czasie gubisz tluszcz w talii, na udach i posladkach, mozesz schudnac nawet 7-8kg. oczyszczasz organizm pozbywasz sie nadmiaru tluszczu z komorek. miedzy posilkami pijesz napoj zurawinowy lub cytrynowy. rano i wieczorem pijesz koktajl dlugowiecznosci. unikasz tl. zwierzecych a zamiast nich wzbogacasz jadlospis dobrymi tluszczami roslinnymi omega-3.
wskazane: jajka, chude mieso i wedliny, chudy drob, ryby, owoce morza, fasolka szaparagowa, brokuly, kalafior, kapusta, ogorek, baklazan, papryka, szpinak, salata, cykoria, pietruszk, cebula, oliwki, pomidory, cytrusy, nekratynki, truskawki, jablka, porzeczki, borowki, jagody, gruszki

Daj znac czy cie interesuje, to podam Ci jak sie do niej przygotowac

Milego weekendu dla Was wszystkich Dziewczyny
unikaj: mleka, jogurtu, serow, pieczywa, platkow sniadaniowych, ziemniakow, kukurydzy, marchwi, fasoli, masla, cukru, tlustego miesa i wedlin
woda zurawinowa: 150ml soku z zurawin + 850ml wody
woda cytrynowa: szklanka wody z sokiem z 1/2 cytryny
koktajl dlugowiecznosci: szklanka wody zurawinowej+lyzeczka sproszkowanego siemienia lnianego

faza 2 - 14 dni. jesz bardziej kalorycznie, a mimo to chudniesz. wciaz pijesz duzo ale wode zurawinowa zastepujesz woda niegazowana. do koktajlu dlugowiecznosci dodajesz wiecej soku z zurawin (pol na pol z woda). mozesz dodac dwa weglowodany: ciemny chleb, zielony groszek, marchewke (do wyboru). jeden z nich wprowadz na poczatku, drugi pod koniec tygodnia. jesli przez dwa tygodnie nie uda ci sie schudnac tyle ile chcesz, mozesz przedluzyc te faze o tydzien lub nawet dwa. mozesz takze wlaczyc do jadlospisu cukinie, dynie, arbuza i kiwi.

faza 3 - na zawsze. jesz to samo co w 2 fazie ale wlaczasz kolejne dwa weglowodany np ziemniaki, fasole, kukurydze. mozesz jesc je nawet 4 razy dziennie. dodajesz tez oliwe z oliwek i dwa produkty nabialowe (mleko, zolty ser, jogurt - wybierz te ktore lubisz najbardziej). raz dziennie pijesz koktajl dlugowiecznosci i wode z sokiem z cytryny. mozesz tez pic czerwona herbate. jesli osiagnelas stala wage, mozesz dolozyc sobie jeszcze jeden weglowodan np. ryz.



.
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 23:07   #27
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Cytat:
Napisane przez Febbie Pokaż wiadomość
Tez jest sporo białka i warzyw. surowych i na parze. Bez cukru soli itluszczy. Jedyny tluszcz to olej lnianyTroche podobna do Diety Śródziemnomorskiej i troche do Dukana, ale jednak inna
Bardzo zdrowa i bezpieczna dieta , chociaż wymagająca nauczenia się na czym polega wypłukiwanie tłuszczu. Jak posiądziesz tą wiedzę i poznasz mechanizm samego wypłukiwania tłuszczu, to z łatwością będziesz zarządzać wypłukiwaniem tłuszczu z własnego ciała.
Przede wszystkim warto wiedzieć, że za wypłukiwanie tłuszczu odpowiedzialna jest wątroba a zniewolona niezdrowym jedzeniem przez lata jest po prostu niewydolna. Na początek wymaga oczyszczenie
Druga sprawa to poziom insuliny we krwi, czyli znany z wielu diet problem spożywania wysoko przetworzonej żywności o wysokim współczynniku glikemicznym (gdy zjesz np. hamburgera lub pączka – strawisz go błyskawicznie, natychmiast wzrośnie poziom glukozy we krwi i rozpocznie się intensywne wydzielanie insuliny i problem gotowy – czytaj moje poprzednie posty na ten temat).
Wypłukiwanie tłuszczu zapewnia picie tzw. koktajlu długowieczności i wody żurawinowej oraz ok. 1 łyżki dziennie
oleju lnianego zawierającego niespotykaną ilość tłuszczów Omega 3 – niezbędnych by prowadzić odchudzanie
Wypróbuj odchudzanie chociaż przez 2 tygodnie – namawia autorka książki "Plan wypłukiwania tłuszczu" Ann Louise Gittleman.
Te pierwsze 2 tygodnie odchudzanie mają oczyścić wątrobę i wspomóc jej zdolność rozkładania tłuszczów. Dzięki temu stracisz sporo nagromadzonego tłuszczu i zalegającej niepotrzebnie w organizmie wody. Może zdarzyć się, że dużo więcej ubędzie Ci w centymetrach niż na wadze. Tłuszcz i woda ważą najmniej.
Woda żurawinowa - 8 szklanek dziennie. Mieszanka soku żurawinowego i wody zapewnia wypłukiwanie tłuszczu, zapobiega zatrzymywaniu wody, oczyszcza układ limfatyczny z nagromadzonych odpadów, a także pomaga w usuwaniu cellulitu. Na bazarku można kupić prawie przez cały rok świeże żurawiny (20-25 zł za kg). Nie daj się oszukać żurawiną do mięs w słoiku – zawiera cukier. Tym bardziej nie daj się oszukać żurawiną kandyzowaną. Pół kilo świeżej żurawiny wystarcza na ok. tygodniowe odchudzanie. Zagotuj opłukane żurawiny aż zaczną pękać skórki, przetrzyj przez sitko (ja robię to robotem kuchennym) i podziel na 6-7 porcji na cały tydzień. Schowaj do lodówki lub pozamrażaj. Każdego dnia wyjmij 1 porcję i rozcieńcz w wodzie tak by powstało 2 litry płynu. To będzie Twój napój wypłukiwania tłuszczu do wypicia w 1 dzień.

Koktajl długowieczności - 2 razy dziennie: po przebudzeniu i przed snem by wspomóc odchudzanie, wydalanie i zaprowadzić równowagę hormonalną. Do 220 g wody żurawinowej dodaj 1 łyżkę stołową zmielonego siemienia lnianego.

Idąc po zakupy by prowadzić odchudzanie kupuj tylko :
Chude białka (do 220g dziennie): wszystkie rodzaje ryb, owoców morza, chudą wołowinę, cielęcinę, baraninę, kurczaka lub indyka bez skóry oraz serwatkę, tofu (białko przyspiesza przemianę materii o 25% oraz uaktywnia w wątrobie enzymy odtruwające ją), jajka (do 2 dziennie)
Warzywa - spożycie dzienne nieograniczone - szparagi, zielona fasolka, brokuły, brukselka, kapusta, kalafior, kapusta pekińska, marchew (jedna), ogórki, bakłażan, szpinak, eskariola, kapusta liściasta i włoska, liście gorczycy, sałata rzymska, rukola, cykoria, pietruszka, cebula, szczypiorek, czerwona i zielona papryka, grzyby, oliwki (trzy), rzodkiewki, kiełki fasoli mung, kiełki lucerny, pomidory, czerwona lub zielona sałata o luźnych główkach, cukinia, żółty kabaczek, kiełki bambusa i czosnek. To warzywa bogate w błonnik, najlepsze na odchudzanie przez wypłukiwanie tłuszczu opuściłam warzywa o nieznanych mi nazwach niedostępne w Polsce.
Owoce - 2 pełne porcje dziennie. Do wyboru: 1 małe jabłko, 1/2 grejpfruta, 1 mała pomarańcza, 2 średnie śliwki, 6 dużych truskawek, 10 dużych wiśni, 1 nektarynka, 1 brzoskwinia, 1 filiżanka jagód, borówek lub malin. Te owoce bogate są w enzymy i minerały. Mają przy tym niski indeks glikemiczny.

Zioła i przyprawy - według smaku. Pieprz cayenne, gorczyca, cynamon, imbir, koper, czosnek, anyż, goździki, liść bobkowy, nasiona i liście kolendry, pietruszka, ocet jabłkowy (b. ważny) i kminek. Przyprawy te przyspieszają metabolizm.
Przed śniadaniem wypij szklankę wody z sokiem z 1/2 cytryny - pomoże to wątrobie i nerkom przyspieszyć odchudzanie.
Do tego dołóż trochę ruchu – jak nie lubisz sportu, to chociaż godzinny spacer co dzień po drodze do pracy lub z pracy.
Aby przyspieszyć odchudzanie zastosuj wyszczuplające naturalne kosmetyki A.T.W. (czytaj moje poprzednie posty), które doskonale wpisują się w zdrową i bezpieczną dietę wypłukiwania tłuszczu i zapewniają utrzymanie doskonale jędrnej skóry podczas odchudzania i obkurczanie nadmiaru skóry po odchudzaniu
Produkty zakazane:
- wszelkie tłuszcze oprócz oleju lnianego,
- kofeina, col, napoje gazowane, alkohol, aspartam i cukier,
- sos sojowy, gotowe musztardy i sosy,
-wszystkie ziarna, pieczywo, płatki śniadaniowe, warzywa bogate w skrobię (ziemniaki, kukurydza, groszek, marchewka, pasternak, dynia, kabaczek i fasola),
- nabiał: mleko, jogurty, sery.
Tej fazy diety wypłukiwania tłuszczu nie powinny stosować osoby z chorobą nerek lub wątroby, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby które miewały w przeszłości zaburzenia przewodu pokarmowego oraz dzieci do lat 12.



faza 1 - 14 dni. w tym czasie gubisz tluszcz w talii, na udach i posladkach, mozesz schudnac nawet 7-8kg. oczyszczasz organizm pozbywasz sie nadmiaru tluszczu z komorek. miedzy posilkami pijesz napoj zurawinowy lub cytrynowy. rano i wieczorem pijesz koktajl dlugowiecznosci. unikasz tl. zwierzecych a zamiast nich wzbogacasz jadlospis dobrymi tluszczami roslinnymi omega-3.
wskazane: jajka, chude mieso i wedliny, chudy drob, ryby, owoce morza, fasolka szaparagowa, brokuly, kalafior, kapusta, ogorek, baklazan, papryka, szpinak, salata, cykoria, pietruszk, cebula, oliwki, pomidory, cytrusy, nekratynki, truskawki, jablka, porzeczki, borowki, jagody, gruszki

Daj znac czy cie interesuje, to podam Ci jak sie do niej przygotowac

Milego weekendu dla Was wszystkich Dziewczyny
unikaj: mleka, jogurtu, serow, pieczywa, platkow sniadaniowych, ziemniakow, kukurydzy, marchwi, fasoli, masla, cukru, tlustego miesa i wedlin
woda zurawinowa: 150ml soku z zurawin + 850ml wody
woda cytrynowa: szklanka wody z sokiem z 1/2 cytryny
koktajl dlugowiecznosci: szklanka wody zurawinowej+lyzeczka sproszkowanego siemienia lnianego

faza 2 - 14 dni. jesz bardziej kalorycznie, a mimo to chudniesz. wciaz pijesz duzo ale wode zurawinowa zastepujesz woda niegazowana. do koktajlu dlugowiecznosci dodajesz wiecej soku z zurawin (pol na pol z woda). mozesz dodac dwa weglowodany: ciemny chleb, zielony groszek, marchewke (do wyboru). jeden z nich wprowadz na poczatku, drugi pod koniec tygodnia. jesli przez dwa tygodnie nie uda ci sie schudnac tyle ile chcesz, mozesz przedluzyc te faze o tydzien lub nawet dwa. mozesz takze wlaczyc do jadlospisu cukinie, dynie, arbuza i kiwi.

faza 3 - na zawsze. jesz to samo co w 2 fazie ale wlaczasz kolejne dwa weglowodany np ziemniaki, fasole, kukurydze. mozesz jesc je nawet 4 razy dziennie. dodajesz tez oliwe z oliwek i dwa produkty nabialowe (mleko, zolty ser, jogurt - wybierz te ktore lubisz najbardziej). raz dziennie pijesz koktajl dlugowiecznosci i wode z sokiem z cytryny. mozesz tez pic czerwona herbate. jesli osiagnelas stala wage, mozesz dolozyc sobie jeszcze jeden weglowodan np. ryz.



.
Daj znac czy Cie interesuje, to podam Ci jak sie przygotowac do niej.

Dziewczyny życzę milego weekendu, wsiem
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 11:19   #28
EVA2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

No, nie powiem, jestem przerażona............... .........bez soli ................zupełnie?
Jak zjeść mięso czy pomidora bez soli..................... ?
Picie wody z żurawiną, czy wody z sokiem, super. Bardzo lubię.
Ale bez kawy.................?
Bez wody mineralnej, nawet lekko gazowanej . No, może teraz jak zima się zbliża. A jak z herbatą?
Jak wygląda to przygotowanie i gdzie kupić olej lniany? Czym doprawiasz jedzonko zamiast soli?
Dziękuję za informacje i pozdrawiam
EVA2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 16:19   #29
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Eva, wszystko Ci napisze, ale musze teraz leciec. W czasie weekendu bedzie wiecej czasu. To tylko tak strasznie wyglada, ale nie jest tak straszne jak Ci sie wydaje. Jest taki wątek na Wizaż pt. Wspólne odchudzanie - zapraszam - z niego wziełam cześć informacji praktycznych . tam są same młode dziewczyny, więc wolałam założyc swoj wątek, i pogadac z kims w moim mniej wiecej wieku. Co nie znaczy ,że nie można poczytać i skorzystać z ich rad i uwag. Poza tym mam ksiażkę pt. Dieta wypłukiwania tluszczu
Herbaty nie można i wogole kofeiny. A sól , nie wiesz ze jest niezdrowa, - tak samo jak cukier, nazwyana jest biała śmiercią.
Dzis pierwszy dzien mojej wlasciwej diety, juz po 5 dziach fazy przygotowawczej. Zjadlam sniadanko i czuje się super. Wiem ze jutro pojutrze moze byc gorzej, bo najgorszy jest pierwszy tydzien, ale mam nadzieje, ze dam rade.
pozdrowianie
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 02:54   #30
Febbie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Pięcdziesiątki z plusem- zapraszam

Eva, Sok zurawinowy musi byc bez cukru, . Jedzienie bez soli doprawiam ziolami, a olej lniany kupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia.
Przygotowanie wyglada tak, e zanim zaczniesz diete, musisz odstawic, sol cukier, kawe, herbate , alkohol. I dopiero wtedy mozna zaczac,
powodzenia,
Konczyl sie moj pierwszy dzien na diece, i dalej czuje sie super.
do natepnego
Febbie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.