Długie i zadbane rzęsy? oto zasady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-07, 11:48   #1
NusiaLusia
Rozeznanie
 
Avatar NusiaLusia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 566

Długie i zadbane rzęsy? oto zasady


WITAJCIE
Wiadomo, że aby mieć piękne rzęsy trzeba o nie niezmiernie dbać
Na internecie znajdziemy mnóstwo sposobów na nie, ale które wybrać aby przyniosły zadowalające dla nas efekty?
Jako, że zostałam obdarzona długimi rzęsami , zdradzę Wam jak o nie dbam aby ciągle były piękne aby moje spojrzenie było ciągle zniewalające.
PODSTAWOWE ZASADY:
  • Zmywaj codziennie makijaż,
  • Używaj w tym celu niedrażniących preparatów odpowiednich do delikatnych okolic oczu i rzęs,
  • Mocno nie trzyj rzęs podczas demakijażu,
  • Nie ciągnij za nie! co zdarzyło mi się zobaczyć jak to robi moja koleżanka!
  • Unikaj mydła i środków w składzie których są PARABENY!
  • Oczywiście ważne jest zdrowe odżywianie, jedź warzywa i owoce,
  • Codziennie rano i wieczorem wokół oczu i na powieki nałóż (delikatnie wklepując) żel ze świetlikiem i rumiankiem. Likwiduje on m.in złuszczanie naskórka wokół rzęs u osób stale wykonujących makijaż oczu przy użyciu cieni i tuszu. Dodatkowo rumianek działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo,
  • Dla cierpliwych zalecam stosowanie olejku rycynowego, wystarczy że weźmiesz starą szczoteczkę po tuszu, zamoczysz w olejku i nałożysz go tak jakbyś malowała rzęsy. Czynność należy powtarzać codziennie wieczorem po wszystkich wyżej wymienionych etapach
  • Jeśli nie satysfakcjonuje cię olejek to zamiast niego nakładaj odżywcze serum na noc bo rzęsy tak jak nasze włosy potrzebuję pielęgnacji i odżywienia!
  • Staraj się dać "odpocząć" rzęsom bo wymagają one regeneracji z racji z tego że są bardzo delikatne. Kiedy zostajesz w domu nie maluj ich,
  • O zgrozo nie nakładaj wielu warstw tuszu na nie! bo dodatkowo je obciążasz! Czytałam że dziewczyny nakładają minimum 3 warstwy PROSZĘ NIE RÓBCIE TEGO!
  • Jeśli chcesz je mocno podkręcić przez co dodatkowo zyskają na długości użyj zalotki, uwierz zdziała cuda!
Jak widzicie są to bardzo proste zasady na które wszystkie z Was stać. Nie są ona czasochłonne a dzięki nim Wasze oczka dzięki pięknym rzęsą będą zniewalające!
Słyszałam również o NOWOŚCI do rzęs firmy COLORIS- serum INVEO. Stworzyli je z myślą o wszystkich kobietach borykających się z problemem słabych i przerzedzonych rzęs. Jest to hypoalergiczne serum do rzęs rewitalizujące i pielęgnujące dzięki którym rzęsy staną się dłuższe, mocniejsze i ciemniejsze. Powiem szczerze że z chęcią bym je przetestowała bo jak widzicie na załączonych zdjęciach są one długie ale przerzedzone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0762 (460x478).jpg (22,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1085 (307x276).jpg (11,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1083 (282x288).jpg (11,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1081 (325x258).jpg (10,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004 (800x287).jpg (30,4 KB, 2 załadowań)

Edytowane przez NusiaLusia
Czas edycji: 2013-12-08 o 20:14 Powód: dodanie zdjęcia
NusiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.