Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-09, 18:41   #1
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440

Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!


Jako, że wczoraj nie doczekałam się utworzenia wątku w związku z moją wypowiedzią na tym forum https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post30398083 poszłam za ciosem i sama taki wątek założyłam

Otóż dla niewtajemniczonych chodzi o to, że na forum do którego link podałam toczyła się dyskusja o "związku z Turkiem". Jako, że Turek-Arab dwa bratanki ulepieni z tej samej (złej) gliny w ich naturze leży:

-porywanie kobiet (oj, oj to najbardziej popularny proceder )
-prawienie im złudnych komplementów
-wykorzystywanie ich i późniejsze porzucanie
-zmienianie się o 180 stopni po ślubie
-zmienianie kobiety w służącą
- wielokrotne jej zdradzanie
-zakaz wychodzenia z domu

iiiiiiiiiiiiiiiiiittttttt ttttttp.

Co najgorsze takie opinie biorą się z "opowieści dziwnej treści" albo jeszcze gorzej: z historii zasłyszanych w "Rozmowach w Toku"...

Ten wątek ma na celu nie tyle "wybielenie narodów arabskich" co ukazanie, że nasi rodzimi, polscy faceci też zdolni są do takich haniebnych procederów. (sic!)

Tak więc dziewczyny, jeżeli macie złe związkowe doświadczenia z facetami, wypowiedzcie się! Niech nasz naród wie, że wśród nas Polaków są również czarne owce...

O Matko, ale pojechałam wypowiedzią jak na akademii szkolnej

Chcę pokazać, że "nie ma złych czy dobrych muzułmanów, są tylko źli i dobrzy ludzie" jak to powiedziała jedna Wizażanka.

Jeżeli ten wątek umrze śmiercią naturalną, to uznam, że :
a) muzułmanie są źli

a
b)Polacy są dobrzy

Zapraszam do wypowiedzi!



[P.S. masahiko- dzięki za poprawienie mojego błędu!]
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2011-11-09 o 19:02
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:01   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Przykład kobiety z rodziny:
1. mąż nr 1- Polak- lał, okazał się skąpcem; rozwód 5 lat później.
2. mąż nr2 - Arab- obecnie trwa rozwód, pan nieźle grał rolę, dopóki nie zyskał obywatelstwa i prawa do podróży po krajach Unii- pani tyle go widziała, a kasy w niego sporo zainwestowała, pracą w Polsce się nie zhańbił, żył jak panisko. Wiem tylko, że musiałabym na głowę upaść, aby Araba sobie na męża wybrać- tak, tak wiem, uogólniam zaraz usłyszę.
Wniosek: pani nie umie wybierać z głową facetów, żyje w Bajkolandii, mąż nr 3 też pewnie będzie jakimś kosmitą.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2011-11-09 o 19:30
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 09:07   #3
sara_b
Przyczajenie
 
Avatar sara_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Przykład mojej mamy :
Mąż 1.(moj ojciec) - fajny faect, ale popełnił błąd , matka nie wybaczyla i rozwód po 15 latach małzeństwa i 10 latach bycia razem...
Facet 2.- zakompleksiony facet , dbający bardziej o swój samochód i pieska, o duzym poczuciu wlasniej wartości ...
Facet 3 . - prawniczek ( albo prawiczek ogólnie rzecz biorąc - mamisynek co o wszystko pytana mamusie ...
sara_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:29   #4
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

temat dosc ciekawy - obecnie mieszkam w kraju, gdzie naprawde jest duzo Arabow. Nasluchalam sie taaakich historii, tutejsi Polacy z wielkim zaangazowaniem mnie przestrzegaja przed Arabami, opowiadaja prawie jak urban legend o dziewczynach z Polski, ktore zaslysnely sie otwartoscia i towarzyskoscia tej nacji (fakt faktem oni sa bardzo komunikatywni), popisywaly sie, ze lepszy Arab od Polaka, a pozniej znikaly ze srodowiska, by powrocic samotne z brzuchem. Swoja droga polscy panowie (glosiciele tychze opowiastek) musieli czuc nadepnieta dume, ze nie nadarzają z bajerem, stad pewnie ta wielka satysfakcja ze nie ma czesto happy endu (bo przeciez zaden Polak nigdy kobiety nie zostawil, prawda?).

Osobiscie znam jedno malzenstwo Polka - Arab, on jest mlodszy kilka lat od niej, siedzi jej maksymalnie pod pantoflem, ona ma twardy charakter i jest bardzo dominujaca. On jest biedny i wyrwal sie z duuuzej biedy, ona trzyma kase i reprezentuje tzw. wielki swiat. On ledwo zna kulture katolicka, ona jest tak obcykana w sprawach arabskich, ze spokojnie meczet mogla by prowadzic. Generalnie rzadzi ona, od poczatku do konca, a trwa to kilka lat.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 10:44   #5
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Cytat:
Osobiscie znam jedno malzenstwo Polka - Arab, on jest mlodszy kilka lat od niej, siedzi jej maksymalnie pod pantoflem, ona ma twardy charakter i jest bardzo dominujaca. On jest biedny i wyrwal sie z duuuzej biedy, ona trzyma kase i reprezentuje tzw. wielki swiat. On ledwo zna kulture katolicka, ona jest tak obcykana w sprawach arabskich, ze spokojnie meczet mogla by prowadzic. Generalnie rzadzi ona, od poczatku do konca, a trwa to kilka lat.
- no tak było w mojej rodzinie; tyle że pan cicho siedział do czasu, potem pani, niby też twarda itp. tyle go widziała; też kilka lat, teraz rozpacz, że "to miłość wielka miała być, tyle pięknych słów mówił".
Znam też panią na wysokim stanowisku, 15 lat temu związała się po wakacjach z Arabem- mają 1 dziecko, przeszła z nim gehennę, po krótkim okresie zaczadzenia "bo my się tak kochamy" przeszła piekło: lał ją straszliwie. Po kilku latach w końcu z nim się rozwiodła, teraz pan na bajer złapał inną młodą- zrobił jej dzieciaka i tyle pana w moim mieście widziano.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 11:21   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- no tak było w mojej rodzinie; tyle że pan cicho siedział do czasu, potem pani, niby też twarda itp. tyle go widziała; też kilka lat, teraz rozpacz, że "to miłość wielka miała być, tyle pięknych słów mówił".
Znam też panią na wysokim stanowisku, 15 lat temu związała się po wakacjach z Arabem- mają 1 dziecko, przeszła z nim gehennę, po krótkim okresie zaczadzenia "bo my się tak kochamy" przeszła piekło: lał ją straszliwie. Po kilku latach w końcu z nim się rozwiodła, teraz pan na bajer złapał inną młodą- zrobił jej dzieciaka i tyle pana w moim mieście widziano.
moja znajoma nie ma i nie chce miec dzieci.

Mnie Arabowie nie kreca, sa za sniadzi, maja takie garbate nosy, no i nie lubie jak faceci sie az tak kleja do kobiety. Ale ja w ogole mam malo egzotyczny gust.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 11:25   #7
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
moja znajoma nie ma i nie chce miec dzieci.

Mnie Arabowie nie kreca, sa za sniadzi, maja takie garbate nosy, no i nie lubie jak faceci sie az tak kleja do kobiety. Ale ja w ogole mam malo egzotyczny gust.
- no mnie też nie kręcą, jako mężczyźni są dla mnie aseksualni, do tego ten śliski bajer "ju ar bjutiful".
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 12:02   #8
sara_b
Przyczajenie
 
Avatar sara_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

To tak jak moja siostrzenica ... Po uszy zakochana w Turku, sam jest w Polsce, nic o nim nie wiadomo, nie zna jego rodziców , obyczajów .. ale że mloda jest to nie da jej sie nic przetlumaczyc. a potem będzie płacz i pretensje "Dlaczego mnie przed nim nie ostrzegaliście"
sara_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 12:02   #9
sara_b
Przyczajenie
 
Avatar sara_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

To tak jak moja siostrzenica ... Zakochana po uszy w Turku a nic o nim nie wiadomo , przyjechał do Polski , nie zna jego rodziny , obyczajów ale młodej nie da sie przemówić do rozumu....

Edytowane przez sara_b
Czas edycji: 2011-11-10 o 12:04
sara_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 12:07   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- no mnie też nie kręcą, jako mężczyźni są dla mnie aseksualni, do tego ten śliski bajer "ju ar bjutiful".
we Francji mowia: "tres joli"
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 12:15   #11
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

ja pisałam z jednym arabem i powiem szczerze że to dziwny naród. Swoim kobietom zakrywają twarze, pisałam z jednym to napisał że dumny jest ze swojej religi a mnie się spytał czy mam ochotę na sprośne pisanie. D*** im się marzą.
Akutalnie nie mam faceta, ale nie rozpaczam(choć czasem mam chwilę słabości) ale moim zdaniem chłopak to tylko problem
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 13:51   #12
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

'Nasi" faceci nie są też tacy wspaniali. Zgadzam się z wypowiedzią jednej wizażanki "są źli i dobrzy ludzie".

Ja mogę opowiedziec o swojej pierwszej "miłości". Facet grzeczny, cichy, uprzejmy, wstydliwy. Związek jakośtam się układał, moi rodzice Go bardzo polubili, a On omotał ich sobie wokół palca. Przekabacił ich, żebym z Nim zamieszkała (w tym samym mieście, wiec miał duzo argumentów), rodzice się zgodzili. No i się zaczęło. Nie mogłam wychodzic sama do szkoły, on mnie przyprowadzał i odprowadzał, tak samo do sklepu, do kościoła, wszędzie. Jak szłam do rodziców to mnie odprowadzał i przychodził do mnie, jak u nich byłam to dzwonił (jak odbierała mama to pytał czy jestem, jak mama dawała mi słuchawkę to już był sygnał). Jak byłam u przyjaciółki to przychodził do niej do domu i pytał się jej mamy czy tam jestem. Nie wolno było mi nic robić. Wszystkie nr z mojego telefonu miał na swoim, jak pisała koleżanka to krzyczał, że facetów tak zapisuje. Nie podałam mu hasła do maila mojego, była wielka afera. Zmuszał mnie do wszystkiego, nawet jesli chodzi o sytuacje intymne, a ja nie mogłam mu uciec. Kiedyś mi się to udało, ale to nie koniec. Przez 1,5 roku meczył i nachodził moich przyjaciół i rodziców, no i mnie. Telefony, wizyty. Moi rodzice zrezygnowali z domowego telefonu, ja zmieniłam nr. Siedział dniami i nocami pod moją klatką, jak szłam na działkę z mamą łaził za nami,ale mój ówczesny facet go uspokoił i do tej pory nie widziałam go na oczy. Po związku musiałam leczyc się z depresji.

Kolejny mój związek, wspaniały, cudowny. Facet był dla mnie idealny (nie był urodziwy, ale miał wspaniały charakter). Wspólne pasje, zainteresowania, przyjaciele, którzy bardzo mnie lubili. Było wspaniale, pokazał mi jak korzystac z życia w 100 %, też mieszkaliśmy razem, ale w innym miescie. Jak przyjechałam do rodziców zadzwonił, że to koniec, bez wyjaśnien. Jak przyjechałam na drugi dzien to wziełam swoje rzeczy. Do tej pory nie wiem co było powodem rozstania. Po pół roku probował wrócic, jednak jak sie nie zgodziłam to usłyszałam tylko "nigdy Ciebie nie kochałem"

Moich przygód to koniec ale wspomne o sytuacji koleżanki.

Moja koleżanka spotyka się z facetem na seks, niby układ bez zobowiązan. Facet jest starszy od niej o 17 lat, jego syn jest od niej 2 lata młodszy. Facet po rozwodzie, ale obecnie mieszka z jakaś kobietą. Wciska kit mojej kol., że nie kocha swojej kobiety, że jest fatalna itd, mimo ze kilka lat z nią jest i sie jej oświadczył. Cały czas robi mojej kumpeli wodę z mózgu, jak Ona kogos pozna to On wypytuje i zniechęca ją do Niego. Traktuje ją jak na zawołanie, ostatnio jak się napił napisał, że chce zeby przyjechała, bo ma ochotę, a Ona jest jego. Nie potrafie jej nic przetlumaczyc do rozumu...
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 14:12   #13
sara_b
Przyczajenie
 
Avatar sara_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

No bo my baby jesteśmy naiwne ...
sara_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:03   #14
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Mam kolegę, który był muzułmaninem. W okresie "meczetowym" nie miał najmniejszego problemu spać z kim tylko miał ochotę (przystojny facet z manierami i niezłą gadką), ale muzułmanki nie tknął, bo je trzeba szanować. Był też przygotowywany do małżeństwa z jedną z dziewczyn w meczecie. Trzeba się z tym pogodzić, że ich religia nakazuje szanować kobiety-muzułmanki, a pozostałych już nie.

(Obecnie jest chrześcijaninem, zmienił się również jego stosunek do kobiet - teraz szanuje nas wszystkie, niezależnie od wyznania i koloru skóry, co wiąże się także z nietraktowaniem kobiet jako worka na nasienie.)
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 15:37   #15
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Mam kolegę, który był muzułmaninem. W okresie "meczetowym" nie miał najmniejszego problemu spać z kim tylko miał ochotę (przystojny facet z manierami i niezłą gadką), ale muzułmanki nie tknął, bo je trzeba szanować. Był też przygotowywany do małżeństwa z jedną z dziewczyn w meczecie. Trzeba się z tym pogodzić, że ich religia nakazuje szanować kobiety-muzułmanki, a pozostałych już nie.

(Obecnie jest chrześcijaninem, zmienił się również jego stosunek do kobiet - teraz szanuje nas wszystkie, niezależnie od wyznania i koloru skóry, co wiąże się także z nietraktowaniem kobiet jako worka na nasienie.)
- nie można "być sobie muzułmaninem", przejście na chrześcijaństwo, konwersja karane jest śmiercią. To nie jest religia wyboru, swobody sumienia. Chłopak coś ściemnia, nie wierzę, żeby wobec swoich się do tego przyznał.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 16:51   #16
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Przyklad mojej najblizszej kolezanki.

Wziela slub 3 lata temu z 'miloscia swojego zycia'. Od poczatku wiedziala, ze bedzie miala trudnosci z zajsciem w ciaze, bo ma wiele problemow zdrowotnych, wiec ustalili, ze dzieci miec nie beda.
Po 2 latach maz uparl sie na dziecko, powiedzial ze marzy o potomku i zrobi wszystko co trzeba, zeby zona mu urodzila chociaz jednego.
I ona biedna z tej milosci zaszla w ciaze, pierwsze 6 miesiecy lezala przykuta do lozka (ciaza oczywiscie zagrozona).

W 7 miesiacu okazalo sie, ze facet przez rok czasu spal z inna kobieta.
Czyli
-kiedy tak bardzo chcial miec dziecko
- kiedy starali sie o to dziecko
- kiedy ona w ciazy lezala i cierpiala z bolu
.. on spal z dwiema naraz.

Ona teraz jest w 9 miesiacu i podziwiam ja bardzo, bo nie sluchala jego 'wyjasnien' i natychmiast wywalila go z domu.

Ja wiem tylko jedno, jak go kiedys spotkam na ulicy to mu doslownie morde obije
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 09:24   #17
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- nie można "być sobie muzułmaninem", przejście na chrześcijaństwo, konwersja karane jest śmiercią. To nie jest religia wyboru, swobody sumienia. Chłopak coś ściemnia, nie wierzę, żeby wobec swoich się do tego przyznał.
Wszystko działo się w Polsce, tutaj nie można sobie ot, tak zabić konwertyty. Chłopak był trzy razy bardzo pobity, za czwartym zapłacił im "dżizję" aby dali mu spokój. Wzięli wszystkie jego oszczędności i do tej pory ma spokój, choć jest poddenerwowany przebywając w okolicach meczetu.
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:01   #18
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Mam kolegę, który był muzułmaninem. W okresie "meczetowym" nie miał najmniejszego problemu spać z kim tylko miał ochotę (przystojny facet z manierami i niezłą gadką), ale muzułmanki nie tknął, bo je trzeba szanować. Był też przygotowywany do małżeństwa z jedną z dziewczyn w meczecie. Trzeba się z tym pogodzić, że ich religia nakazuje szanować kobiety-muzułmanki, a pozostałych już nie.

(Obecnie jest chrześcijaninem, zmienił się również jego stosunek do kobiet - teraz szanuje nas wszystkie, niezależnie od wyznania i koloru skóry, co wiąże się także z nietraktowaniem kobiet jako worka na nasienie.)
gdzie tam oni przystojni no ale o gustach sie nie dyskutuje.... a co spania, to sorry, ale jesli nie bral tych panien sila tylko dobrowolnie szly do lozka, to generalnie no wiesz ... do tanga trzeba dwojga.

Przewaznie te ich gadki sa dosc proste, ja wiem, ze Polacy dla odmiany sa bardzo olewajacy (samo forum intymne peka w szwach od watkow typu dlaczego on nie dzwoni, albo o czym rozmawiac na pierwszej randce), ale naprawde trzeba byc lekko zdesperowanym, by pojsc w drugi biegun i zachwycic sie nachalnością... tfu tfu... mialo byc zaangazowaniem arabskim, a potem placz i zgrzytanie zebow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:46   #19
samotnaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wątek o kobietach wykorzystanych/porzuconych/zranionych przez polskich facetów!

Witam
samotnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.