Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 10:46   #4471
Zosia105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 61
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Gratulacje, super bardzo się cieszę że nasz już malutka przy sobie. Daj znać o ile wcześniej urodziłas i coś się zapowiadało czy nagle Cię zaskoczyło. Ja mam jeszcze ponad dwa miesiące, a tak mi ciężko że nie wiem jak to przetrwam.
Zosia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 12:01   #4472
haniutka33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 180
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Zosia105 Pokaż wiadomość
Gratulacje, super bardzo się cieszę że nasz już malutka przy sobie. Daj znać o ile wcześniej urodziłas i coś się zapowiadało czy nagle Cię zaskoczyło. Ja mam jeszcze ponad dwa miesiące, a tak mi ciężko że nie wiem jak to przetrwam.
Urodziłam w 37tc w sumie nic się nie zapowiadało, z zaskoczenia o 6 rano odeszły mi wody. Pojechałam do szpitala i o 11 wzięli mnie na blok operacyjny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haniutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:33   #4473
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez haniutka33 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... wczoraj troszkę wcześnie ale przyszła na świat Moja córeczka Amelka ️ jest zdrowa, waży 2580 i 53cm. Jestem przeszczesliwa i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne jak i za starające się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogromne gratulacje i dużo zdrówka życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:24   #4474
straszniesieboje
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez haniutka33 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... wczoraj troszkę wcześnie ale przyszła na świat Moja córeczka Amelka ️ jest zdrowa, waży 2580 i 53cm. Jestem przeszczesliwa i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne jak i za starające się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzo bardzo szczerze gratuluje ciesze sie ze malutka zdrowa zycze pieknych chwil razem
straszniesieboje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 19:58   #4475
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez iskierka95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podczytywałam Was cały czas. Dwa miesiące temu spóźniał mi się okres, panikowałam, że mogę być w ciąży, a miałam pokomplikowanych jeszcze kilka spraw. W tym cyklu zaczęliśmy się starać, na jutro mam termin miesiączki, ale zrobiłam test już dziś, bo nie mogłam się powstrzymać. Od razu pojawiły się dwie grube kreski. To jeszcze nic pewnego, wiem. Jestem zapisana do ginekologa na piątek, chciałam zrobić cytologię. Jeśli to ciąża, wiem że jeszcze nie będzie nic widać. Ale ogarnął mnie strach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-25, 20:00   #4476
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez haniutka33 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... wczoraj troszkę wcześnie ale przyszła na świat Moja córeczka Amelka ️ jest zdrowa, waży 2580 i 53cm. Jestem przeszczesliwa i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne jak i za starające się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale się cieszę! Historie z happy endem to to czego nam potrzeba!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez haniutka33 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny... wczoraj troszkę wcześnie ale przyszła na świat Moja córeczka Amelka ️ jest zdrowa, waży 2580 i 53cm. Jestem przeszczesliwa i trzymam kciuki za wszystkie ciężarne jak i za starające się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Historie z happy endem to to czego nam potrzeba!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-26, 12:24   #4477
Tulipanowyslonecznik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 293
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć wszystkim

Na dziś miałam wyznaczony termin porodu. Wczoraj wypłakałam się na cmentarzu, a dziś póki co usiłuję trzymać sie....

T. 23.01 - na początku myślałam, że dziś będę już w drugiej ciąży, ale nie mogliśmy zacząć, bo dopiero początkiem kwietnia poznałam przyczynę - cytomegalia. Trzeba było powtórzyć badania.

W piątek usłyszałam najpiękniejsze słowa od czterech miesięcy - jest ok, macie zielone światło.

Mam nadzieję, że już niedługo i ja będę mogła podzielić się dobrą nowiną.
Tulipanowyslonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 13:28   #4478
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Tulipanowyslonecznik Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Na dziś miałam wyznaczony termin porodu. Wczoraj wypłakałam się na cmentarzu, a dziś póki co usiłuję trzymać sie....

T. 23.01 - na początku myślałam, że dziś będę już w drugiej ciąży, ale nie mogliśmy zacząć, bo dopiero początkiem kwietnia poznałam przyczynę - cytomegalia. Trzeba było powtórzyć badania.

W piątek usłyszałam najpiękniejsze słowa od czterech miesięcy - jest ok, macie zielone światło.

Mam nadzieję, że już niedługo i ja będę mogła podzielić się dobrą nowiną.
Trzymamy kciuki, dawaj znać na bieżąco!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 10:45   #4479
Verbena0901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 87
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Haniutka wielkie ,ogromne gratulacje.Duzo zdrowia milości i cierpliwosci
Tulipanowyslonecznik-no to do dzieła.Oby szybko poszło.
Verbena0901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-27, 14:51   #4480
Cobra176
Przyczajenie
 
Avatar Cobra176
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 7
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja zaczęłam starania po pierwszej @ po zabiegu. Udało się po drugiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cobra176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 09:28   #4481
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny Powoli chciałabym dołączyć do was. T miałam 20.04 (17 tc z powodu ZD). Jeszcze jestem przed @ (przy PCOS trochę poczekam...) ale wczoraj miałam pierwszą wizytę u gina, który zalecił mi zacząć brać suplementy dla kobiet w ciąży. Nic nie polecił tylko podał minimum co musi być: jod - 150 mg, Wit D3 - 2000 IU, kwas foliowy 400 mg + metafolina 400 mg. Chciałabym do tego dorzucić jeszcze DHA.
Myślałam o Pregna start ale tam brakuje tego DHA... Znacie może jakieś witamy które by zawierały wszystko co trzeba i były w jednym pudełku? Bo ja już dostałam oczopląsu. Będę wdzięczna
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 09:47   #4482
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ola jesteśmy w identycznej sytuacji. Ja miałam 30.04 t. 18tydz ZD również. Czekam na miesiączkę, wizyta u gina w następnym tygodniu zobaczymy co powie...kiedy pozwolili Ci się starać? Jeśli chodzi o dha to zawiera go vitaminer prenatal dha, w jednym pudełku masz zarówno tabletki z witaminą jaki i dha. Ja je biorę obecnie.
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 09:53   #4483
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja biore Pragna start i omegaregen mama (kwasy w płynie)
Ja planuje zaczac starania na poczatku lipca (mam skierowanie na badania poziomu kwasu foliowego, homocysteiny, witaminy D, aż sie boje je robić że wyjda zle poziomy)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 10:15   #4484
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Też myślę o lipcu, ale zobaczymy. Póki co przeżywam powrót do pracy, mam nadzieję że koleżanki nie będą o zbyt wiele rzeczy pytać i drążyć... Tych preparatów generalnie jest mnóstwo, pewnie w większości mają podobny skład.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Poprzednio szybko Ci so udało?
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 10:27   #4485
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej Maxim7 na razie lekarz nic nie mówił o staraniach bo na usg okazało się, że w macicy albo mam skrzep (na 98%) albo nie zostałam dokładnie wyczyszczona (2% szansy). Okaże się po miesiączce (czy skrzep to wyleciał).
Nieśmiało myślałam by zacząć starania w lipcu.... ale teraz modlę się, żeby nie być w tych 2 %...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

vitaminer prenatal dha ma mało kwasu foliowego... po 2 godzinach studiowania składów i czytania rankingu pana tabletki skłaniam się ku Feminion 1 lub Prenatal Uno. Do obu musiałabym dorzucić DHA. Fajnie też wygląda skład Composita Mama DHA
eh, za dużo tego jest...
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 10:46   #4486
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez SmutnaOla Pokaż wiadomość
Hej Maxim7 na razie lekarz nic nie mówił o staraniach bo na usg okazało się, że w macicy albo mam skrzep (na 98%) albo nie zostałam dokładnie wyczyszczona (2% szansy). Okaże się po miesiączce (czy skrzep to wyleciał).
Nieśmiało myślałam by zacząć starania w lipcu.... ale teraz modlę się, żeby nie być w tych 2 %...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

vitaminer prenatal dha ma mało kwasu foliowego... po 2 godzinach studiowania składów i czytania rankingu pana tabletki skłaniam się ku Feminion 1 lub Prenatal Uno. Do obu musiałabym dorzucić DHA. Fajnie też wygląda skład Composita Mama DHA
eh, za dużo tego jest...
Hej gdzieś na necie widziałam porównanie tabletek dla osób starających się, niestety nie pamiętam gdzie ale wiem, że femibion właśnie nie był polecany bo było za mało witamin. Ja przed ciążą brałam ovarin, osobno Wit. D 4000 j, pregne start i folian (zmetylowany kw. Foliowy) .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 10:55   #4487
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja tez studiowalam wszystkie sklady. Pregna start ma naprawde spoko sklad, kwas foliowy plus foliany i jod 200 na czym mi zalezalo (bo duzo prepatatow ma 150) ja jeszcze biore koenzym q10 +wit e zeby poprawic jakos komorek jajowych. Mi poprzednim razem udalo sie zajsc w pierwszym cyklu staran to byla pierwsza ciaza. Mam nadzieje ze teraz tez sie uda szybko i najważniejsze zdrowo. Narazie jestem dobrej mysli zobaczymy co bedzie jak zobaczę 2 kreski.
Maxim ja wrocilam do pracy 2 tygodnie temu, bylo ciezko bo ludzie nie wiedzili jak sie zachowac, kazdy pytal z mega wspolczuciem w oczach jak sie czuje (balam sie ze wpadne w jakas histerię) ale jakos przetrwalam. Najgorzej bylo jak jedna koleżanka nie wiedziala ze ,,poronilam" i krzyczala radosnie że jak tam super u mnie, że zwolnienie przyniosłam? No i to bylo ciezkie jak sama musialam wydusic z siebie ze nie jestem juz w ciazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 13:14   #4488
nowa13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 47
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Polecam porównanie na stronie pantabletka; ja biorę na zmianę Femibion 1, DoppelHerz mama aktiv premium i dorzucam witaminę D 1000j bo mało wychodzę z racji tego że mieszkam w dużym mieście. Siedzieliśmy z mężem chyba dwie czy trzy godziny czytając składy i szukając najlepszej opcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nowa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 14:11   #4489
maxim7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 221
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Sosnanieradosna...współcz uje Ci tego komentarza, ale koleżanka nie wiedziała, trzeba jej to wybaczyć....ja kilka dni po t wybrałam się do Ikei żeby się "rozerwać" przy kasach pracownik poprosił mnie do przodu, jako kobietę w ciąży. Całą drogę do domu płakałam...

Suplementy są ważne, ale w tej ciąży z zd brałam prenatal uno niby taki super a tu proszę...w ciąży ze zdrowym synem tylko folik, żadnych dha i innych specyfików a mały zdrów aż za nadto. Nie ma reguły, ale brąz trzeba.
maxim7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 14:55   #4490
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Sosnanieradosna... bardzo mi przykro tych pytań... to musiało być straszne, takie rozdrapywanie rany...u mnie na szczęście jak powiedziałam koleżance, że nie chcę o tym rozmawiać to przekazała innym którzy wiedzieli.
Maxim.. o mój boże... tak mi przykro

Ja w końcu zdecydowałam się na Composita Mama DHA. Ma wszystko co Pregna start (a nawet więcej) plus DHA. Poza tym jeszcze, za radą Sosnanieradosna, dokupię sobie koenzym q10 +wit e na jajeczka (Dzięki! )

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Maxim, ja wcześniej brałam MamaDHA Premium Plus... polecony przez gina, też niby taki super... Ale myślę, że jak ma się na początku coś źle podzielić to się podzieli niezależnie od tego ile suplementów będzie się brało
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 17:26   #4491
Karolaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cześć dziewczyny,

Ja też nieśmiało zaczynam tutaj zaglądać.

T. miałam 01.04 i jestem już po pierwszej @(po 34 dniach od T). Ja wróciłam do pracy po 6tyg. i początek był trudny. Muszę dodać, że środowisko pracy w większości męskie. Jeden kolega nie wiedząc co się stało zapytał czemu mi jeszcze brzucha nie widać. Ta sytuacja mnie trochę dobiła, ale ogólnie powrót do pracy zaliczam na duży plus. Ewidentnie czas szybciej leci i mniej o tej całej sytuacji z ciąża nieudaną myślę i analizuje po raz setny.

Ja planuje zacząć starania w okolicach sierpnia bądź września. Narazie biorę tylko prenatal uno i właściwie nie mam pojęcia czy coś jeszcze suplementować. Chyba skorzystam z Waszych porad i dodam coś jeszcze.

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i gratuluję ogromnie tym, którym się udało

Jak czytam te wszystkie szczęśliwe zakończenia, to aż się buzia sama uśmiecha.

Pozdrawiam Was serdecznie.
Karolaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 18:22   #4492
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

A ja idę jutro na pierwszą wizytę, na pewno jeszcze nie serduszkową, bo to o wiele za wcześnie. W sumie to zapisałam się do ginekologa już dłuższy czas temu, z myślą o zrobieniu cytologii, bo minął rok od poprzedniej, nie spodziewałam się, że uda się w pierwszym cyklu starań. Jestem przerażona, na początek chce sprawdzić ,czy to nie ciąża pozamaciczna i może obecność zarodka. Mam mega stres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 18:33   #4493
Beznadziejny_przypadek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 233
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

U mnie jutro minie 5 miesięcy po T. Dziś byłam na wizycie u gina i wszystko jest ok. Suplementuję pragnę start już od połowy lutego, ale jakoś nie spieszy mi się do "zaskoczenia". Supelementy biorę na wszelki wypadek jakby nam się znienacka przytrafiło... Myślę że może w lipcu czy sierpniu zaczniemy coś w tym kierunku działać. Ciąża t. Była moją pierwszą i zaszłam w 2 cyklu bez zabezpieczania się, bez żadnych starań...
Za wszystkie z Was które już "zaskoczyły" i te które planują mocno trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beznadziejny_przypadek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 18:49   #4494
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Karolaaaa89, też miałam t 01.04, tylko rok wcześniej. Wtedy wydawało mi się, że tak długo muszę czekać ze staraniami. A tu minęło już tyle czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 19:02   #4495
Sosnanieradosna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1 060
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Iskierka95 bedzie dobrze, trzeba byc dobrej mysli. Zycze duzo zdrowka i spokoju.
Życzę kazdej z nas zebysmy cieszyly sie spokojnymi i zdrowymi ciazami oraz zdrowymi dziećmi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sosnanieradosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 19:19   #4496
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Iskierka95 mocne kciuki za jutro !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-28, 22:39   #4497
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Iskierka wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 07:54   #4498
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Iskierka95, czekamy na dobre informacje wszystko będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 19:33   #4499
iskierka95
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 672
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Właśnie wyszłam z gabinetu. Póki co wszystko co powinnyśmy zobaczyć jest na miejscu, prawidłowo umiejscowiony pęcherzyk ciążowy. Zaczynamy zabawę, następna wizyta za 2 tygodnie mam nadzieję, że już wtedy usłyszę bicie serduszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iskierka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-29, 20:34   #4500
SmutnaOla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 414
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Super! Gratuluje! Teraz czekamy na kolejne dobre wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SmutnaOla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.