Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-06-11, 13:39   #31
aska68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę dają mnie własne porażki i klęski. Dlaczego? Poniewaz jestem osobą dość upartą i trudno mnie przyjmowac rady innych osób. Więc pozostają mnie własne blędy. Zdarzało sie mnie przezyć kilka poważnych klęsk życiowych, ale podniosłam się i dały one mnie tyle siły,że mogłam góry pokonywać, rzeki przepływać itd. A co najważniejsze mdały one mnie siły żyć dalej i godnie przymować kolejne porazki.
aska68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 14:19   #32
mandk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi moja mama. Kiedy patrzę na moją Mamę, chcę być taka jak ona. Dzięki niej stałam się wspaniałą kobietą, bez niej nie byłoby to możliwe. Każdego dnia dziękuję jej za wszystkie lekcje i wszystko czego mnie nauczyła. Moja Mama łączy w sobie cechy wielu znanych kobiet. Jest jak Grace Kelly – zawojowała świat, zawsze była dla mnie autorytetem i wzorem do naśladowania. To kobieta inteligenta, doświadczona, zawsze służąca dobrą radą. Moja Mama to wrodzona gracja i wdzięk. Jest kobietą o mocnym charakterze i perfekcyjną we wszystkim co robi. Silna psychicznie i fizycznie, zaradna, nigdy nie potrzebowała ludzi do pomocy. Dzielnie pokonywała przeszkodzy i kłody rzucane jej pod nogi. Sama dążyła do tego, by otworzyć własny biznes i do dziś jest w stanie utrzymać całą rodzinę. Dzięki swojemu uporowi i ciężkiej pracy, osiągnęła wielki sukces. Moja Mama jest jak Marylin Monroe – piękna, powabna, potrafiąca wspaniale dobierać stroje, zawsze pięknie ubrana – ucieleśnienie znakomitego stylu. Pomimo tego, że nie ma doskonałej figury, zwraca na siebie uwagę innych ludzi, przede wszystkim swoją elegancją. Zawsze sięga po swoje marzenia i pomaga spełniać nasze. Dzięki mojej Mamie jestem dziś lekarzem. To dzięki niej przetrwałam tak ciężkie studia, a moja siostra będzie już za kilka lat stomatologiem, również dzięki jej wielkiemu wsparciu. Ma piękne brązowe oczy, w które mogę wpatrywać się godzinami. Ma cudowny uśmiech, który potrafi rozbroić największych twardzieli. Bije od niej dobroć i przyjazna aura. Miło na nią patrzeć, jest uprzejma dla nowo napotkanych ludzi i łatwo nawiązuje znajomości. Jest romantyczką, kocha długie spacery wieczorami, uwielbia dostawać kwiaty i się nimi otaczać. Zawsze przygotowuje kolację przy świecach, nawet jeżeli to zwykły dzień. Jest rozmarzona i wrażliwa. Docenia najmniejsze szczegóły i piękno otaczającego jej świata. Jest optymistką, zaskakuje mnie każdego dnia swoją mądrością i kreatywnością. Moja Mama jest jak księżna Diana. Kocha ludzi, a przede wszystkim tych najbliższych. Kobieta o tak pięknym i dobrym sercu, że cudze dobro i potrzeby stawia nad własnymi. Zawsze ma czas dla rodziny, jest życzliwa, pomocna i przyjacielska. Obdarza swoją dobrocią i czułością wszystkich. Bezinteresowna, piękna i z klasą. Zadbana, nawet podczas przygotowywania obiadu. Moja Mama jest jak Audrey Hepburn, zdarza jej się zapalić papierosa, ale zawsze się śmiejemy i mówimy, że nawet to potrafi robić z klasą i elegancją. Poświęca się rodzinie i nasze szczęście liczy się dla niej bardziej niż jej własne. Jest także oddana mężowi, ale przede wszystkim oddana sobie. Nigdy się nie zmienia, nie kierują nią emocje. Dla wszystkich jednakowa i sprawiedliwa. Nikogo nie traktuje lepiej lub gorzej, wszystkim daje szanse. Jest troskliwa i dzięki niej mamy w domu mały zwierzyniec. Nie potrafi przejść obojętnie obok skrzywdzonego szczeniaka. Jest wszechstronnie uzdolniona mogłaby by być krawcową, kosmetyczką, kucharką lub florystką. Wszystko czego spróbuje zawsze jej wychodzi. Mama cieszy się z tego co ma i nigdy nie oczekuje więcej. Jest po prostu dobrą osobą. Nie da się jej nie kochać. Podsumowując, moja Mama to spełniona bizneswoman, o pięknym charakterze, cudownym wyglądzie i poczuciu humoru. Kobieta samowystarczalna, do której lgną ludzie. Wszystkim życzę takiej Mamy jak moja, ale również takich ludzi na Waszej drodze. Taki człowiek to skarb. KOCHAM MOJĄ MAMĘ NAD ŻYCIE.
mandk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 14:38   #33
marta_1234
Raczkowanie
 
Avatar marta_1234
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 83
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi wszystko i wszyscy, którzy mnie otaczają. Moja rodzina, znajomi, przyjaciele oraz wspaniała zielona i spokojna okolica, w której mieszkam. To sprawia, ze mam więcej energii i chęci do wszystkiego. Jestem z tego powodu szczęśliwa i zamierzam nadal taka być
marta_1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 15:01   #34
Kika24111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi wizja perspektywy przyszłości. Stawiam sobie coraz bardziej ambitne cele, pnąc się po szczeblach do góry niczym kot po drabinie w tym miesiącu bronię pracę licencjacką, wyprowadzam się z domu do miejscowości oddalonej o 120km, uciekając spod "skrzydeł" rodziców i usamodzielniając się zupełnie. Dodatkowo dzięki swoim wynikom w nauce, dostałam już propozycję pierwszej pracy w oparciu o długofalową współpracę. W międzyczasie w ciągu niespełna dwóch lat straciłam 25kg i walczę dalej o swoją sylwetkę. Wszystko zawdzięczam silnej woli, determinacji, chęci walki i ciągłemu podwyższaniu poprzeczki!
Kika24111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 15:59   #35
nakochi93
Przyczajenie
 
Avatar nakochi93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 9
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Radical daje siłę włosom,
A co daje mi siłę?
Słońce o poranku i uśmiechy ludzi,
czas kiedy nigdy mi się nudzi.
Pierwsze kwiaty na wiosnę ,
i ulubione piosenki .
Brzmi banalnie?
To nie koniec!
Siłę dają mi wszyscy ,
którzy swoje życie ze mną dzielą.
Jestem silna , tak jak oni.
Moi mili , niezawodni ...
Przyjaciele i rodzina.
Każde słowo . Każda chwila. Każdy dzień.
Nie jest to jednak wszystko!
Bo, bo gdy przyjrzysz mi się blisko,
z moich oczach zobaczysz coś wyjątkowego ,
coś niesamowicie dla mnie ważnego!
Marzenia.
Muszę mieć dużo siły do ich spełnienia.
nakochi93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:00   #36
pohikeri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Tak jak siła kosmetyków Radical pochodzi z natury, tak moja siła do życia pochodzi z miłości. Aplikuję ją codziennie, rano w południe i wieczorem. Smaruję nią chleb, wdycham, przytulam...
pohikeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 20:34   #37
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi podróże! Wszystkie wspomnienia z wspaniałych miejsc, które siedzą w mojej głowie i nadzieja na odwiedzenie kolejnych, jeszcze mi nieznanych. Myśl o wyjazdach sprawia, że każda moja chwila jest piękniejsza!
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 22:45   #38
youstyna89
youstyna89
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi małe przyjemności, które próbuję dostrzegać każdego dnia. Słoneczny poranek, niespodziewany komplement, chwila z książką lub gotowanie z mamą- codziennie staram się cieszyć z drobiazgów i widzieć wszystko przez różowe okulary
youstyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 11:09   #39
daarkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi ludzie, a w szczególności moja rodzina. Wystarczy uśmiech na ulicy, miłe dzień dobry od Pani z piekarni, albo po prostu uścisk mojego narzeczonego. Nigdy nie byłam typem samotniczki, więc to właśnie druga osoba jest moim powerem. Przy ludziach czuję się dobrze i to właśnie oni sprawiają, że jestem pełna sił i gotowa do działania przed każdym następnym dniem pełnym wyzwań.
daarkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 11:56   #40
AnetaL13
Raczkowanie
 
Avatar AnetaL13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 141
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania odnajduję każdego dnia w sobie samej. Nie potrafię czerpać motywacji z zewnątrz, odbieram to zawsze jako nakazy i zakazy narzucane mi przez otoczenie i tylko to, co wynika bezpośrednio z mojego wewnętrznego przekonania może mnie naprawdę nakręcić i popchnąć do spontanicznych działań. Czasem budzi się też we mnie nuta przekorna i gdy ktoś mówi mi, że nie dam rady, że to nie jest zajęcie dla mnie, ba w ogóle nie jest to coś dla kobiet, to wewnętrznie się jeżę i mówię - jak to ja sobie nie poradzę? oczywiście, że tak, udowodnić wam? I wtedy uczę się np. jeździć motocyklem, czy zapisuję się na ekstremalny bieg z przeszkodami, z którego wracam poobijana, z siniakami i obtarciami, ale szczęśliwa i uśmiechnięta od ucha do ucha. I im jest trudniej, im ciężej jest zdobyć to na czym mi zależy, tym moja ochota do działań i motywacja jest większa. Ot takie uparte ze mnie stworzenie ;-)
AnetaL13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 12:16   #41
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania czerpię z ludzi. Napędzają mnie bliscy, którzy we mnie wierzą i mocno wspierają w osiąganiu wyznaczonych celów. Ale także napędzają mnie moi przeciwnicy. W końcu gdy ktoś tylko czeka na moje potknięcie, motywacja żeby pokazać swoją moc, tylko wzrasta.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 16:40   #42
irma1947
Przyczajenie
 
Avatar irma1947
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Nie będę owijała w bawełnę - siłę do działania daje mi bliskość mojego mężczyzny i najwspanialszy na świecie sex. Dzięki temu mam siłę na wszystko, zawsze i wszędzie.
irma1947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:29   #43
11paoolace11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 15
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi moi bliscy- rodzina i przyjaciele. Ich wsparcie i miłość jest dla mnie ogromną pomocą. Dzięki nim czuję, że mogę więcej! Oprócz tego ogromną siłę dają mi marzenia i cele, które sobie wyznaczyłam. Przez to, że chcę je spełniać i osiągać jestem w stanie podjąć się wielu ciężkich, trudnych i wymagających cierpliwości rzeczy. To wszystko bardzo mobilizuje i dodaje skrzydeł!
11paoolace11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 17:50   #44
Afemini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mi siłę do działania dają moi najbliżsi wspierają, gdy łzy napływają do oczu. Przygotowują do walki, kiedy trzeba, a najważniejsze, że są przy mnie kiedy odnoszę sukcesy i zamiast mi zazdrościć cieszę się ze mną.
Afemini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 18:13   #45
Secretto23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

W pierwszej kolejności siłę do działania daje ja sama sobie , ponieważ żyję w przekonaniu że tylko my sami możemy w pełni siebie zmotywować i sprawić abyśmy były silne i dzielne , wszystko zaczyna się w naszych głowach, od naszego nastawienia zależy najwięcej to jak podchodzimy do życia do ludzi i do działań zależy od naszego wyobrażenia rzeczywistości Uważam, że jeśli ja sama nie jestem do czegoś przekonana i w coś nie wierzę to żadna siła mnie do tego nie przekona , muszę czuć to sama , muszę złapać tego bakcyla jak to się mówi Oczywiście w takiej sile do działania pomagają mi też najukochansze osoby czyli mój narzeczony, mama, brat a zarazem przyjaciel i młodsza siostrzyczka , która daje mi życiowego kopa do wszelkich działań jest moim rozrusznikiem i motywatorem . To dla nich i dzięki nim jestem niezniszczalna i gotowa do ciągłych działań i wyzwań, bo przecież nie żyje się tylko dla siebie żyjemy dla innych pozdrawiam cieplutko
Secretto23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:49   #46
Mytopea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Trzebiatów/Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi chęć bycia coraz lepszą we wszystkim, co robię. Chcę być coraz lepszym człowiekiem - córką, żoną, przyjaciółką i nauczycielką. Sięgam po nowe wyzwania, wyznaczam kolejne granice własnej wytrzymałości i możliwości. Powiększam swoją wiedzę, kompetencję, doskonalę umiejętności. Chcę coraz lepiej i szybciej jeździć na rowerze (coraz dalej już jeździłam - 200 km na raz było w zeszłym roku normą). Coraz dalej i szybciej biegać. Coraz lepiej wyglądać.
Każdego dnia mam szansę stawać się kimś lepszym. I zawsze staram się tę szansę wykorzystać. Stale czegoś się uczę, coś poznaję, staram się osiągać coraz więcej. Czasem się udaje, czasem muszę ponawiać próbę, ale to uczy konsekwencji. I to dzięki uporowi, obowiązkowości, potrzebie ciągłego doskonalenia mam codziennie energię, by działać.
__________________
Wczoraj jest historią, dziś jest darem, jutro jest tajemnicą.
Mytopea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 07:19   #47
Kicia45
Przyczajenie
 
Avatar Kicia45
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint
Witam wielką siłę daje mi moja ukochana i jak na razie jedyna wnuczka . Do tej pory moje życie było monotonne nie zważałam na nic nawet na siebie ani na to że coraz częściej zaczęły wypadać mi włosy . Ale od kąt jest tak słodka istotka na świecie zaczęłam więcej czasu poświęcać na swoje zdrowie i urodę . Konie użalania się nad sobą pora zadbać też o swoje włosy nie można wiecznie ukrywać ich pod czapką lub chustą
Kicia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 07:55   #48
Panalpinka
Szukanie dziury w całym
 
Avatar Panalpinka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 864
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Może bardzo prozaicznie odpowiem na to pytanie, ale mi siłę dają zaliczone w życiu porażki. Myślę, że życie składa się z wzlotów i upadków. Często próbując coś osiągnąć ponosimy porażkę, która niewątpliwie jest jak kubeł z zimną wodą na głowę, ale właśnie takie momenty dają mi siłę do dalszej walki. Nie ma ludzi idealnych, ale są tacy którzy bardziej chcą walczyć i mniej. Ja należę do tych zdecydowanie bardziej walecznych i jak nie uda mi się wejść drzwiami, to spróbuję oknem. W końcu kaskaderstwa nauczyłam się za dzieciństwa.
Panalpinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 08:12   #49
ania077
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 130
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siła jest kobietą..., mówią. Dlaczego więc tej siły czasem brak? Może zbyt duże wymagania społeczeństwa? Mamy byc idealne, perfekcyjne w każdej dziedzinie życia. Szczupłe, piękne, tolerancyjne, perfekcyjne pracownice, idealne żony, cierpliwe matki, kochające córki i synowe. Może ta presja powoduje, że tej siły czasem brak. Osobiście siłę do życia daje mi prawo do tego, by byc czasem słabą. Nie muszę byc idealna w każdej dziedzinie życia- wystarczy, że się staram. To często daje mi siłę do tego, by zostac dłużej w łóżku- śniadanie może byc przecież później. Jeśli czasem spóźnię się do pracy- nikt od tego nie zginie. Każdy ma prawo do gorszego dnia. Od kiedy to zrozumiałam, pojęłam, że siłę daje mi bycie od czasu do czasu... niezbyt silną!
ania077 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 09:59   #50
niezapominajka62
Przyczajenie
 
Avatar niezapominajka62
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 14
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania każdego dnia czerpię z własnego wnętrza.Odpowiednie pozytywne nastawienie do życia,docenianie drobnych przyjemności oraz tego co mam.Celebrowania wspólnych chwil z kochanymi dla mnie osobami oraz moim przezabawnym kotkiem Przygarnięty zimą z pobliskiego śmietnika mruczek wywołał u mnie więcej uśmiechu na buzi niż kilogramy czekolady Codziennie cieszę się,że kiedy wracam z pracy czeka na mnie w oknie,budząc się rano liże mnie na powitanie oraz łasi się.Po południu wspólnie bawimy się,ganiając się po domu,grając w piłeczki z dzwiekiem czy piszczace myszki.Zdecydowanie kot nastraja mnie codziennie pozytywnie
niezapominajka62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 10:32   #51
ostatnia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mi siłę do działania każdego dnia daje widok budzącej się mojej córki, która po otwarciu oczek wyciąga ręce, żeby mnie przytulić i szepcze mi wtedy do uszka " dzień dobry mamusiu kocham Cię". Po tych słowach z samego rana dostaję takiego powera do działania, że nic mnie nie zatrzyma, nie złamie i nie popsuje mi całego dnia. Każdego dnia dziękuję jej za tą siłę i wieczorami to ja pierwsza szepczę jej do uszka " dobranoc moje piękne słoneczko, dziękuję Ci za dzisiaj" i daję buziaka w czółko.
ostatnia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 14:30   #52
Felicite20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi własna mobilizacja i motywacja, gdyż zmobilizowałam swój organizm, aby uporać się z rzeczywistością, zaczęłam żyć aktywnie. Regularnie ćwiczę i zrzuciłam 15-18kg, które przybyły mi z powodu hormonów, wróciłam do dawnej sylwetki, uporałam się z cerą. Pozostało zrobić porządek z włosami, a tu może pomóc tylko Radical
Felicite20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 15:12   #53
makeupvic
Przyczajenie
 
Avatar makeupvic
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania dają mi moi przyjaciele i rodzina. Często jest tak, że gdy mam zamiar już odpuścić oni dają mi taki przypływ energii, dają rady, pokazują jak oni widzą daną sytuacje i uświadamiają mi, że tak na prawdę mogę zrobić dosłownie wszystko, jeśli tylko zechcę. Siłę daje mi też tak na prawdę wiara w sens tego co chcę osiągnąć. Zawsze muszę mieć świadomość po co coś robię, jak nie chcę żeby było lub co ewentualnie pragnę zmienić. Kolejną rzeczą mogłyby być nagrody, ale w moim przypadku jest na odwrót. Kiedy ktoś kto mnie nie lubi i życzy mi źle, mówi mi, że coś mi nie wyjdzie i jestem słaba, że nie uda mi się dotrzeć na szczyt, nabieram takiego POWERA! Po to żeby pokazać mu jak wiele jestem warta i co można osiągnąć kiedy czyni się progres, a nie siedzi w domu i nic nie robi! Zawsze staram się być w pewnym stopniu lepsza, nie jakaś chora rywalizacja, ale po prostu robię to na co mnie stać, pokazuję, że tak jak mówią moi bliscy ''jestem osobą działającą na 101%''. Ogólnie uważam, że siły można czerpać na prawdę na wiele sposobów, często też przeglądam internet w celach motywacyjnych, różne strony np. instagram, na którym znajduję zdjęcia ludzi, którzy żyją na maxa i zawsze dają taką pozytywną energię do działania nie tylko dla siebie ale także dla innych Po za tym gdy coś mam zrobić nie odkładam tego w czasie tylko robię to od razu, jak najszybciej zaczynam.
makeupvic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 15:19   #54
zaqwas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi słońce i moi najbliżsi to dzięki nim moje samopoczucie jest lepsze ,życie staje się piękniejsze !!
zaqwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 16:12   #55
gronola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Największą siłę dają mi moi bliscy i przyjaciele, którzy wiedzą jak moje pasje, które realizuję w pracy sprawiają mi radość i zawsze mnie wspierają. Często towarzyszą mi na różnych wyjazdach (jedną z moich pasji jest aktywna turystyka) i podpatrują jak sobie radzę w pracy Zawsze mogę liczyć na porady, sugestie i ciepłe słowo otuchy z Ich strony.
gronola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 16:46   #56
Laila01
Przyczajenie
 
Avatar Laila01
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 12
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania daje mi pozytywne myślenie, czyli optymistyczne nastawienie do ludzi i ogólnie mówiąc do życia. Pomaga mi w dążeniu do wyznaczonych celów oraz daje poczucie szczęścia. Pozytywne myślenie sprawia, że żyje mi się o wiele łatwiej, gdyż staram się nie zwracać uwagi na negatywne wydarzenia, które mogą stanąć na drodze ku moim marzeniom. Zauważyłam, że ludzie lubią mnie za mój optymizm, bo problemy traktuje jako nowe wyzwania, a nie powód do załamywania się. Moja pogoda ducha przekłada się na bardzo ważne poczucie własnej wartości, dzięki któremu wierzę w swoje możliwości i mogę czerpać radość z życia.
Obecnie widzę, że ludzie niestety są często pogrążeni we frustracji, zniechęceni do działania. Obserwując ich zauważam narzekanie, smutek, a nawet depresję. Z mediów również docierają do nas negatywne wiadomości. Nie da się uniknąć lekcji pokory, zmartwień, straty, choroby, jest to po prostu nierealne. Jednak ja w takich sytuacjach myślę sobie: "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni"€, każde zdarzenie mnie czegoś uczy.
Nadzieja na odnoszenie sukcesów, dążenie do celu, spełnianie marzeń, motywują mnie do dalszego działania i wierzenia w moc pozytywnego myślenia.

Edytowane przez Laila01
Czas edycji: 2016-06-14 o 16:58
Laila01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 17:10   #57
milka230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę do działania czerpię z pozytywnych chwil w życiu. Z planów, marzeń i celów jakie stawiam sobie w życiu. Siłę dają mi również momenty dotarcia do celu, pokonanie przeciwności, a potem satysfakcja i wtedy właśnie pojawia się moc do działania. Pewność siebie to również siła, którą odczuwam gdy wiem, że dobrze wyglądam i czuję się zdrowo należy o to jednak zadbać !!!
milka230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 17:15   #58
Elbeenka
elbeenka
 
Avatar Elbeenka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Pytanie odnośnie tego co daje mi siłę do działania jest niezwykle ciekawe i wywołało u mnie szeroki uśmiech na twarzy. Bycie pozytywną osobą zobowiązuje mnie do czerpania siły z czego się da, tak jak mówi powiedzenie "gdy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę", tak ja czerpie energię i siłę do działania z sytuacji, które dostaje od losu. Uważam, że życie jest jedną wielką zagadką, którą odkrywamy każdego dnia i tylko my możemy wykreować swoje szczęście. Moją siłą do działania jest przede wszystkim natura, oraz moja ogromna pasja do zwierząt. To właśnie dzięki temu postanowiłam pomagać zwierzętom i od tamtej pory jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne. Nawiązując do tematu bardziej włosowego, jako włosomaniaczka pragnęłabym czerpać siłę do działania również z pięknego wyglądu moich włosów, w końcu nie od dziś wiadomo, że kobieta czująca się atrakcyjnie nie tylko wewnętrznie, ale i zewnętrznie posiada niezwykłą siłę. Moje włosy ostatnio straciły na wyglądzie i sile, po wiosennym przesileniu, dlatego miło byłoby wygrać produkty Radical, dzięki którym moje włosy odzyskałyby dawną energię, Jako miłośniczka przyrody, doskonale znam niezwykłe właściwości skrzypu polnego, właśnie dlatego konkurs jest dla mnie jeszcze bardziej wyjątkowy i atrakcyjny.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia całej redakcji i wszystkim konkursowiczom

Edytowane przez Elbeenka
Czas edycji: 2016-06-13 o 17:18
Elbeenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 18:16   #59
silvergirl12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 8
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Siłę Twoim włosom daje Radical, a co daje Tobie siłę do działania? Mi siłę do działania daje widok moich zdrowych włosów! Proste!
silvergirl12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:12   #60
ANNKA49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs Radical - wygraj kurację wzmacniającą włosy i voucher Greenpoint :-)

Mnie siłę do działania daje ogromna chęć życia. Wiara, że wszystko co najlepsze jeszcze przede mną i wiara w ludzi, no i mój wielki dystans do siebie i świata. A przyjemność jaką odczuwam z tego co robię to mój sukces. Energię znajduję w śnie, jedzeniu i aktywności fizycznej.
Moja zasada; działanie napędza działanie!
ANNKA49 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 15:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.