Fryzjer Szczecin - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-10, 19:04   #961
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez martaa1011 Pokaż wiadomość
Ja mojego wysyłam na Duńską do Radka Kowalczyka, płaci 20-25 zł i zawsze wraca super obcięty.
A on jest u siebie w salonie normalnie? Jakiś czas temu jak chciałam się do niego umówić to się dowiedziałam że wyjechał do Kopenhagi.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 13:21   #962
paula161
Przyczajenie
 
Avatar paula161
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej Dziewczyny
Nie jestem ze Szczecina więc się nie bardzo orientuję. Potrzebny mi fryzjer który przyciemni mi moje blond włosy o kilka tonów bo teraz mam platynę na głowie i kto będzie miał więcej doświadczenia w farbowaniu na blond pani Ewa z salonu Okey czy pan Adam Kwiek z House of beauty?
paula161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 22:37   #963
szara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam. Chciałabym napisać o kilku fryzjerach.
Mam cienkie , ciemnoblond włosy, do tego okrągłą buzię zakończoną w trójkąt. Generalnie niełatwo.
Najpierw chodziłam do studia LOr, ktore juz nie istnieje, z polecenia koleżanki. Z Panią fryzjerką był słaby kontakt. fryzury- słabe. Potem wyladowałam w Masumi, nie pamiętam imienia dziewczyny,fryzurę zrobiła fajną, ale kiepsko doradzała kolor,koniecznie ciepły itd, na nic moje apele ,że jestem latem chłodnym , że u mnie popiele i srebra. Słoneczny blond i koniec. w końcu juz zmęczona odmówiłam.Koloryzacji.
Trafiłam do Pana Ernesta Kawy ze studia Yes. No i tutaj super. Cena za cięcie ok. 70-80 zł. ale warto. Tnie eksta, powiem, że pierwszy to był raz kiedy po wyjsciu nie miałam ochoty czapki zakładać Bardzo fajnie dobiera kolory. Jak mnie raz ściął i pofarbowała Pani Asia ( dzięki) to mój mąż tydzień za mną po domu łaził. Niestety jest jeden minus, czeka się po miesiąc, dwa na wizytę. I kiedyś jakoś wróciłam zwyjazdu i musiałam się szybko ściąć, niestety nie było opcji. Kolejka. Trafiłam do Pana Jacka Karolczyka. I tu rozczarowanie... Ciecie za 100, strasznie dużo mówi, ale to tam nieistotne. Ciecie trwało dosłownie 15 minut, niesymetrycznie jakoś tak nie wiem, może to nieład miał byc artystyczny? generalnie nie narzucałam fryzury , zaufałam i błąd, chyba powinnam rzec o co mi chodzi --a ja przyzyczajona do Pana Ernesta , On jakoś wiedział bez dokładnych wskazówek. No dobra przebolałam jakoś. Koniec końców wylądowałam u Pana Jacka Mroczkowskiego. Już zestresowana dość szczegółowo opisałam czego ja nie lubię, przyznam, że cierpliwy był bardzo. Strasznie sympatyczny no i małomówy. Ja akurat to preferuję . Tnie fantastycznie.
Niestety cena dla mnie troszkę zaporowa. Miałam lepsze kilka miesięcy ,no i nie musiałam czekać . Byłam więc dwa razy. jeśli jednak ktoś nie narzeka na brak gotówki to bardzo polecam. Ja jeśli będę przy kasie , będę tam chodzić- jak nie uda mi się wcisnąć do Pana Ernesta, Postanowiłam spróbować jeszcze może do Pana Wojtka Rejdukowskiego ( kolezanka mi poleca) , ale juz mam stresa. Znowu bowiem muszę się szybko przed wyjazdem sie obciąć ( tak to z chłopięcymi fryzurami) a w Yesie terminy pod koniec pazdziernika, na Pana Jacka zaś chyba mi nie starczy. Jak bedzie wtopa- opiszę w razie czego, to pozostaje mi po prostu wpisać sie do Pana E. na rok z góry co 2 miesiace i ewentualnie odwoływać
Generalnie pozdrawiam Pana ErnestaK, i Pana Jacka M. Tych Panów szczerze polecam.
szara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 22:18   #964
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny, jeśli chodzi o koloryzację to polecam Panią Natalię która prowadzi salon Natella, ul. Kostki Napierskiego 51.
Pani Natalia pracuje na farbach firmy KUENE i wg mnie są świetnie, koloryzacja nie niszczy włosów i co ważne kolor szybko się nie wypłukuje. Bardzo miła i kompetentna osoba a nie byłam chyba łatwą klientką ponieważ przyszłam do niej z wieloma odcieniami włosów na głowie - miałam baleyage ( w tym rudawe pasma). Udało się uzyskać bardzo ładny naturalny blond.

Tą fryzjerkę poleciła mi mama mojego chłopaka- chodzi do niej od lat.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 15:27   #965
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Coś ostatnio cicho tutaj

Poszukuje fryzjera faceta, który podetnie moje długie włos maszynką (chodzi o końcówki) ale chciałabym pójść do fryjzera który to już robił a nie do takiego któremu wydaje się że da radę to zrobić jak usłyszałam od paru ;/ Czy ktoś może gdzieś już podcinał w ten sposób końcówki długich włosów i poleca?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 13:45   #966
inusska
porcelaindoll.pl
 
Avatar inusska
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy któraś z was korzystała z usług fryzjerskich w domu urody Aleksander Dragonov ? Ten pan ma bardzo dobre opinie i większość mówi o niskiej cenie, jednak nigdzie nie ma konkretów ile bierze za ścinanie czy farbowanie.
Pozdrawiam
inusska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 00:20   #967
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej niedawno przeprowadziłam się do Szczecina i poszukuje tu swojego fryzjera. Nie mam bardzo wielu wymagan poniewaz nie farbuje wlosow, jedyne co to obcinam czesto

a wiec gdzie ten cudowny ktoś kto pomaga w wyborze fryzury, doradza, wspolpracuje z klientem, ten kto nie scina wlosow do brody gdy sie mowi do lopatek :P, i ten ktory ze zedrze ze mnie kupe kasy. Jednym slowem tani salon szanujacy klientów i znajacy sie w swoim fachu.
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 09:21   #968
kamilgtnt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Smile Szczecin - Dobry nauczyciel fryzjerstwa

Witam!

Jestem uczniem na drugim roku fryzjerskim technikum i chciałbym dowiedzieć się od was gdzie znajdę dobrego nauczyciela fachu w SZCZECINIE (takiego, który poświęci czas, pokaże, nauczy itp).
Zależy mi bardzo na nauce zawodu. Wiem, że z umową byłoby ciężko dlatego chciałbym mieć praktyki na czarno, nie wymagam żadnych pięniędzy od nauczyciela.

Kilka dodatkowych info. o sobie:
Jestem miłym, zdyscyplinowanym i ambitnym 17latkiem.

Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc w tej sprawie prosze o PW lub napisanie pod postem.
kamilgtnt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 11:16   #969
gosia020389
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

Witam wszystkich, poszukuję jak w wątku najlepszego fryzjera w Szczecinie - cena nie gra roli, bo jak mi ktoś zniszczy włosy to łeb ukręcę. Widziałam na faceboku stronkę Pani Kamili Kruczek - przyjmuje na Zawadzkiego 52. Ma naprawdę świetne zdjęcia swoich klientek - sombre wychodzi jej bardzo ładnie, no ale nie chcę się naciąć. Czy ktoś był może u tej Pani? Jakieś opinie??

Edytowane przez gosia020389
Czas edycji: 2015-02-17 o 13:42
gosia020389 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 12:55   #970
szanel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witajcie Dziewczyny. Kilka lat temu byłam w salonie Jean Louis David w Szczecinie w Galaxy ( salon mieści się na tym samym piętrze co Real). Pracowała tam Pani Sylwia. Byłam oszołomiona tym co zrobiła mi na głowie-super. Bardzo chciałabym ją odnaleźć, bo tam już od dawna nie pracuje. Charakterystyczne było u niej posiadanie ogromnej ilości tatuaży na całym ciele, szczupła, wysoka, wtedy ciemnowłosa. Będę wdzięczna jeśli ktoś wskaże mi jej miejsce pracy. Z góry dziękuję.
szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 13:37   #971
szanel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czytałam w wielu postach dobre opinie o Panu Radku Kowalczyku z Duńskiej. Dużo dziewczyn pisało, że wyjechał do Danii. Dziś tam dzwoniłam i jest na miejscu.
Pozdrawiam.
szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 10:49   #972
dziolanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

witam,

z reguły nie piszę opinii, ale tutaj nie mogłam się oprzeć. Od lat szukam dobrego fryzjera do moich baaaardzo gęstych i długich włosów. I chyba w końcu znalazłam.
Czytałam opinie i postanowiłam spróbować. Umówilam się do p. ALeksandr przy ul. Willowej. Pojechałam. Byłam pełna obaw i chcialam juz uciekać, bo umówmy się warunki skromne i mogłabym jako aptekara czepiać się kurzu itd.... Potem chwila chyba z 10 minut zastanawiania się nad kolorem... wtedy mialam obawy, czy oby na pewno dobrze zrobilam...
Pan ALeksandr zastanawiał się dość długo nad zmieszaniem farb - miał wyjść soczysty rudy, ale nie za jaskrawy ani tez za mdły... stąd ta zwłoka. SPędziłam w salonie od 9.30 do 13. NIestety to norma u mnie, bo mam naprawdę chyba 5x więcej włosów niż normalnie owłosiony człowiek. Potem cięcie.
ABSOLUTNIE JESTEM ZADOWOLONA!!! Jest bardzo dokladny i ruchy są przemyslane. Nigdy nie lubiłam modelowania, ale zrobił to w taki sposób, ze moglabym tam siedziec do następnego dnia...

Za zuzycie całych zapasów farby i cięcie - 150 zł - jestem zadowolona, cena normalna )
Efekt taki, ze wszyscy od razu reagują. Polecam i od dziś jest moim fryzjerem ))
dziolanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 08:53   #973
VIKTORIAKURKOWA
Przyczajenie
 
Avatar VIKTORIAKURKOWA
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dla mnie najlepszą fryzjerką jest Kasia,pracująca przy Obrońców Stalingradu 3 w Studio Urody Victoria. Nie zawsze zgadza się do końca z wizją klientki,aczkolwiek te zawsze wychodzą zachwycone-ja z resztą tak samo. Każde moje farbowanie,rozjaśnianie,u czesanie,modelowanie odbywa się właśnie u niej od lat. Pani Kasia jest fryzjerką,która kieruje się trendami mody z rozsądkiem i ma wizję na nowy,lepszy image klientki od samego jej wejścia do salonu. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym,żeby ktoś powiedział cokolwiek złego o jej pracy. Wykonuje swój zawód z ogromną pasją. Nie testuje nowości na klientkach,tylko na sobie,co by klientce nie zrobić jakiejś paskudy na głowie,poprzez testowanie-dla mnie to istotne,żeby moje włosy były robione dobrym,sprawdzonym kosmetykiem. Ponad to nigdy nie robi problemu,by zamówić klientce produkt,którym ma robione włosy w salonie. Ostatnio w swoją ofertę wprowadziła rewelacyjny zabieg keratyny ekspresowej,który ceną nie zwala z nóg. Testowałam sobie usługi u innych fryzjerów,ale nigdy nie byłam tak zadowolona. Samo to,że ma klientki,które mieszkają za granicą i robią włosy tylko u niej,a dużo kobiet mówi o niej,że jest cudotwórcą. Bardzo fajna,skromna babka. Polecam.
VIKTORIAKURKOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 19:43   #974
Danusia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Question Dot.: Fryzjer Szczecin

Cześć, szukam dobrej i nie drogiej fryzjerki i super by było jak by była wizażystką lub przyjmowała razem z nią w Szczecinie. Potrzebuje jej na 23maja ślub. Niestety moje wszystkie opcje sie wysypały. Bardzo prosze o pomoc mam mało czadu.
Danusia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 19:01   #975
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: Fryzjer Szczecin

Aleks Draganov właśnie spierdzielił do Berlina i niestety nie jest uchwytny. Jestem nieziemsko zła, bo świetnie ciął włosy a ulotnił się z dnia na dzień:/

Edytowane przez Dragonblood
Czas edycji: 2015-05-13 o 19:03
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 22:25   #976
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Danusia93 Pokaż wiadomość
Cześć, szukam dobrej i nie drogiej fryzjerki i super by było jak by była wizażystką lub przyjmowała razem z nią w Szczecinie. Potrzebuje jej na 23maja ślub. Niestety moje wszystkie opcje sie wysypały. Bardzo prosze o pomoc mam mało czadu.

polecam Visage Team Mini Atelier
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 21:52   #977
kaasza
katioson
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

Szukam kogoś, kto dobrze zająłby się moimi lokami. Chciałabym je zregenerować oraz zmienić kolor. Macie kogoś sprawdzonego? A przy okazji co myślicie o gruponach? Warto?
kaasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 23:44   #978
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez kaasza Pokaż wiadomość
Szukam kogoś, kto dobrze zająłby się moimi lokami. Chciałabym je zregenerować oraz zmienić kolor. Macie kogoś sprawdzonego? A przy okazji co myślicie o gruponach? Warto?
Moim zdaniem nie warto. Jeśli chodzi o loki,to tak jak pisałam wcześniej. Tylko Kasia z salonu Victoria przy Obr.Stalingradu. Wiele moich znajomych robi u niej włosy,z czym jedna koleżanka ma burzę loków. Zawsze jest bardzo zadowolona. Przy okazji ceny nie ogołocą Ci portfela.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 12:24   #979
ewciakuu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Ombre Szczecin

Gdzie zrobię dobre ombre w Szczecinie?
ewciakuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-21, 08:22   #980
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny gdzie w Szczecinie zrobię dobrze keratynowe prostowanie?

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciakuu Pokaż wiadomość
Gdzie zrobię dobre ombre w Szczecinie?
sprawdz Monike Kotlińską albo Gosię Stachowiak
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 16:50   #981
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Fryzjer Szczecin

A sombre ktoś gdzieś robił ? własnie się zastanwiam nad Moniką Kotlińską,długo się czeka?
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 18:08   #982
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
A sombre ktoś gdzieś robił ? własnie się zastanwiam nad Moniką Kotlińską,długo się czeka?
na ombre i sombre poszłabym właśnie do niej albo do Stachowiak.Ja do M.K.idę we wtorek na keratynowe prostowanie
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 14:20   #983
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
sprawdz Monike Kotlińską albo Gosię Stachowiak
Jakie mają stawki (włosy dość długie - za łopatki) i terminy?

Ktoś testował to miejsce pod kątem ombre?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 16:53   #984
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Jakie mają stawki (włosy dość długie - za łopatki) i terminy?

Ktoś testował [URL=" miejsce[/URL] pod kątem ombre?
Nie wiem,ja robiłam tylko keratynowe prostowanie.Termin nie wiem,umówiłam się sama z siebie z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 18:51   #985
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Fryzjer Szczecin

A może ktoś powiedzieć coś o fryzjerce Asi ze studia urody Beaty Krajnik?Przyjmują na Duńskiej.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 13:23   #986
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
na ombre i sombre poszłabym właśnie do niej albo do Stachowiak.Ja do M.K.idę we wtorek na keratynowe prostowanie
ile zapłaciłaś za keratynowe prostowanie włosów? Zadowolona jesteś z efektu?
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 13:30   #987
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
ile zapłaciłaś za keratynowe prostowanie włosów? Zadowolona jesteś z efektu?
280,jestem zadowolona z efektu.Jednak więcej tam nie pójdę,babka tam mi wyszarpała włosy-cud,że je mam Była delikatna jak rzeznik.Oczywiście z 10 razy mówiłam jej,że boli jak cholera
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 12:29   #988
Elzee34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer Szczecin

jak kiedyś mieszkałam jakiś czas w szczecinie, to chodziłam do fryzjera do takiej firmy, która się chyba nazywała Evita Spa. Robią tam tez różne zabiegi kosmetyczne. Ja akurat chodziłam an koloryzację i strzyżenie i całkiem fajne fryzury zawsze mi proponowali
Elzee34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:17   #989
purpledress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Znacie kogoś kto świetnie układa włosy? Potrzebuję pomocy przy fryzurze na studniówkę, i to nie jakąś kiczowatą tylko taką raczej w stylu boho chic, coś z warkoczami, lekko niedbałe, np. takie:
4f516ff0a3191d9004ca711dc286ec89.jpg

7df4a6a19d0823b3481c04568b41f799.jpg

037a66294db7b72be0ca05bc3460657e.jpg

To bardzo pilne bo pewnie muszę załatwić termin z wyprzedzeniem!
purpledress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 19:07   #990
neah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej - szukam w szczecinie lub okolicach MŁODEGO fryzjera, tak do 30 lat, nie więcej, im młodszy tym lepiej wyczuwa trendy i będzie wieksza nic zrozumienia znacie jakiegos?
neah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.