Zgłoszenie do poprawki - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-19, 18:58   #631
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 20:02   #632
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Jak to w ogóle teraz będzie z poprawkami w nowym KWC? Jest w nim cała masa błędów np złe kategorie (choćby wiele olejków i ser do włosów zostało przydzielonych do masek i odżywek, bo dość późno powstała dla nich osobna kategoria), błędne właściwości typu filtr w kremach, które go wcale nie mają.
Jest sens to zgłaszać tutaj, kto ma się tym w ogóle zajmować?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 20:10   #633
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2016-03-19 o 20:12
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 10:54   #634
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Czy da się odzyskać poprawki wprowadzone po migracji (np. składy wcierki Saponics albo serum z witaminą C Yonelle; więcej nie pamiętam)?
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 18:19   #635
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Chyba nie ma wszystkich zdjęć. Kosmetyki dodane przeze mnie też potraciły zdjęcia.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 19:28   #636
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Kosmetyki, którym zgłosiłyśmy składy w odpowiednim wątku i które Werka dodała w trakcie przenosin niestety ich nie mają.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 19:02   #637
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-28, 19:49   #638
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 09:27   #639
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Werka, mogę prosić o uzupełnienie zdjęć kosmetyków poniżej?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...wa-wersja.html - nowa wersja podkładu, a w zmienionym KWC uzupełniono zgłoszenie zdjęciem starej
nowa to ta:



https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-and-body.html



https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...-sensible.html



Z góry dziękuję
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 11:08   #640
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 11:17   #641
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 10:47   #642
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Przecież jakaś połowa produktów w nowym KWC jest do poprawy Brakuje zdjęć. Składy są złe, bo podczas przenosin bazy system je rozwalał, mieszał i podmieniał. Kategorie są złe np część olejków i ser do włosów jest w maskach i odżywkach a reszta w olejkach i serach, która została dodana w trakcie.
Sądzicie, że w rok to ogarniecie? Bo jak widać dalej uważacie, że to zadanie dla wolontariuszy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 10:58   #643
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2016-03-31 o 11:02
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:14   #644
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Modzi to jedno, przenoszenie bazy to zupełnie co innego. Z perspektywy widzę, że zgodzenie się na robienie tego na takich warunkach było błędem. Nie dlatego, że straciłam masę czasu, ale dlatego, że gdyby ktoś to robił za pieniądze, byłoby to zrobione lepiej. Baza wymagała nie przeniesienia, a gruntownego sprzątania. W wielu przypadkach ogarnięcia od zera (odautorskie opisy, literówki, błędne nazwy, niezgłaszane nowe wersje wymieszane ze starymi, przykłady można mnożyć).
W formularzu, który wypełniałyśmy było pole: uwagi do moderacji. Jak teraz o tym myślę, to zastanawiam się, czy w ogóle była kontrolna moderacja [ale niby jak 2-3 osoby miały przejrzeć 60tys kosmetyków]? Kategorie i właściwości były wymyślane na gorąco, wiele doszło w trakcie. Pule podobnych kosmetyków rozdzielono między różne osoby. Ogromny margines błędu. Nikt tego nie ujednolicił.
Chcecie mieć ładne, duże zdjęcia, z pudełkami itd. Fajnie. Skąd je weźmiecie? Z rossnetu, z sephory? To wątpliwe etycznie. Tamte firmy płacą za ich obróbkę.
W idealnym świecie baza moderowałaby się sama, permanentnie. Przed dodaniem recenzji ktoś sprawdzałby poprawność opisu, dodawał skład, aktualizował cenę; w nowej wersji: zaznaczał odpowiednie kratki. W rzeczywistości nikogo to nie obchodzi.
Naprawdę - jeśli chcecie to ratować, nikt nie zrobi tego porządnie za darmo. To miesiące pracy.
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:24   #645
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:43   #646
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Ja też nie chcę od Edipresse kasy i brałabym w tym dalej udział dla przyjemności właśnie. Brałabym, gdyby stał za tym sensowny, spójny plan oraz dialog. Niestety jak się okazało, żadnego planu nie ma, tylko prowizorka od samego początku. Dialogu jak widać także brak.
Naprawdę ktoś jeszcze wierzy w to, że wizazanki ogarną ten chaos? Zainwestujcie raz a porządnie w profesjonalistów, to może da się to jeszcze uratować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:52   #647
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Jak to nie ma dialogu. Jakiś spam-bot zaproponował mi właśnie testy farby do włosów Czy to nie miłe?
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 12:57   #648
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
Jak to nie ma dialogu. Jakiś spam-bot zaproponował mi właśnie testy farby do włosów Czy to nie miłe?
Czyżbyś nie chciała zostać ambasadorką?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 18:01   #649
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale co zgłaszać? Przypisanie właściwości niezgodnych z rekomendacjami producenta?
100% Olej kokosowy Mokosh to wg KWC żel o SPF 15 – 30.
Błoto z Morza Martwego tej samej firmy ze wskazaniem cellulit, wyszczuplanie (ze względu na działanie detoksykujące), trądzik, terapia łuszczycy, AZS i chorób reumatycznych - znajduje się w pielęgnacji twarzy, filtry - cera tłusta, trądzikowa i właściwości - antybakteryjne, matujące, nawilżające, przeciw zaczerwieniom.
Takie samo wysuszone błoto konfekcjonowane przez White Flower, wg KWC ma konsystencję kremu (czy też kremową).
Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off - SPF 15 - 30, pojemność [48 kapsułek] 50 - 100 ml.
Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem w kategorii "Koncentraty, serum, preparaty punktowe".

KWC jest w tej chwili kompletnie niefunkcjonalne. Pomyłek i konsekwencji braku podkategorii jest mnóstwo. Do tego błędy w składach. To dotyczy prawdopodobnie większości zgłoszeń. Co tu zgłaszać?

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2016-03-31 o 20:44
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 19:49   #650
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Ale co zgłaszać? Przypisanie właściwości niezgodnych z rekomendacjami producenta?
(...)
Pomyłek i konsekwencji braku podkategorii jest mnóstwo. Do tego błędy w składach. To dotyczy prawdopodobnie większości zgłoszeń.
KWC jest w tej chwili kompletnie niefunkcjonalne.
Ciekawe kiedy wreszcie ktoś to pojmie Widać dwa tygodnie to za mało.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 12:12   #651
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Cześć! Wybaczcie taką długą ciszę, ale mam problemy zdrowotne. Werka mnie jednak skutecznie ściągnęła z łóżka

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
dziękuję

niestety zauważyłam, że więcej zgłoszonych przeze mnie kosmetyków zniknęło z kwc, załamka, tyle tworzyłam opisy, zdjęcia...

masła shea z dafi nijak nie mogę znaleźć, tołpy, na pewno jest ich więcej
Spokojnie, nic nie wyleciało. Chłopaki mają problemy z bazą, ale zapewniam, że wszystko powróci. Może to niestety chwilę potrwać

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przecież jakaś połowa produktów w nowym KWC jest do poprawy Brakuje zdjęć. Składy są złe, bo podczas przenosin bazy system je rozwalał, mieszał i podmieniał. Kategorie są złe np część olejków i ser do włosów jest w maskach i odżywkach a reszta w olejkach i serach, która została dodana w trakcie.
Sądzicie, że w rok to ogarniecie? Bo jak widać dalej uważacie, że to zadanie dla wolontariuszy.
Nie, nie uważam, że jest to praca dla wolontariuszy. Tak, sądzę, że opisane przez Ciebie problemy ogarniemy szybciej, niż przed upływem roku. Niestety podziału na kategorie i filtry dokonano na długo przed zmianami w firmie i niestety, ale nie udało nam się tego naprawić do startu. Wiem, że jest tam masa błędów, za co posypuję głowę popiołem - mimo, że nie była to moja wina.

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
Modzi to jedno, przenoszenie bazy to zupełnie co innego. Z perspektywy widzę, że zgodzenie się na robienie tego na takich warunkach było błędem. Nie dlatego, że straciłam masę czasu, ale dlatego, że gdyby ktoś to robił za pieniądze, byłoby to zrobione lepiej. Baza wymagała nie przeniesienia, a gruntownego sprzątania. W wielu przypadkach ogarnięcia od zera (odautorskie opisy, literówki, błędne nazwy, niezgłaszane nowe wersje wymieszane ze starymi, przykłady można mnożyć).
W formularzu, który wypełniałyśmy było pole: uwagi do moderacji. Jak teraz o tym myślę, to zastanawiam się, czy w ogóle była kontrolna moderacja [ale niby jak 2-3 osoby miały przejrzeć 60tys kosmetyków]? Kategorie i właściwości były wymyślane na gorąco, wiele doszło w trakcie. Pule podobnych kosmetyków rozdzielono między różne osoby. Ogromny margines błędu. Nikt tego nie ujednolicił.
Chcecie mieć ładne, duże zdjęcia, z pudełkami itd. Fajnie. Skąd je weźmiecie? Z rossnetu, z sephory? To wątpliwe etycznie. Tamte firmy płacą za ich obróbkę.
W idealnym świecie baza moderowałaby się sama, permanentnie. Przed dodaniem recenzji ktoś sprawdzałby poprawność opisu, dodawał skład, aktualizował cenę; w nowej wersji: zaznaczał odpowiednie kratki. W rzeczywistości nikogo to nie obchodzi.
Naprawdę - jeśli chcecie to ratować, nikt nie zrobi tego porządnie za darmo. To miesiące pracy.
Cześć pohybel. Ponownej moderacji przed startem kwc dokonywała jedna osoba - ja. Teraz pomaga przy tym werka i z doskoku pozostałe moderatorki. Tak, każde zgłoszenie do ponownej moderacji było/jest/będzie przeglądane. Część jeszcze 'wisi', bo IT nadal miało problemy z naprawieniem wadliwych składów.

Ładne, duże zdjęcia pochodzą z packshotów, które częściowo otrzymujemy od producentów. Ponownie robi sephora, rossmann. O to się nie martw.

To miesiące pracy, pracuję cztery. Jak piszesz - wymaga to miesięcy. Czy mogłabyś ocenić moją pracę, jak już uda mi się troszkę posprzątać?

Jestem cholernie dumna z tego, że trzy moderatorki ze mną nadal są. Wiem, że wcześniej był totalny olew na dziewczyny, były zostawione same sobie. W jeden dzień tego nie odkręcę, w cztery miesiące też nie. Mogę jedynie prosić o kredyt zaufania.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę od Edipresse kasy i brałabym w tym dalej udział dla przyjemności właśnie. Brałabym, gdyby stał za tym sensowny, spójny plan oraz dialog. Niestety jak się okazało, żadnego planu nie ma, tylko prowizorka od samego początku. Dialogu jak widać także brak.
Naprawdę ktoś jeszcze wierzy w to, że wizazanki ogarną ten chaos? Zainwestujcie raz a porządnie w profesjonalistów, to może da się to jeszcze uratować.
Chimay, czy wchodzi w grę twój przyjazd do Polski jeszcze przed czerwcem? Jeśli jakimś sposobem będziesz w Warszawie, to wpadaj proszę. Pisz pm i stawiamy się, żeby pogadać. Piszę serio.

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
Jak to nie ma dialogu. Jakiś spam-bot zaproponował mi właśnie testy farby do włosów Czy to nie miłe?
To już niestety nie jest mój obszar, to buyro reklamy. Czy możesz mi przekleić mejla, którego dostałaś (z adresem, z którego przylazł)? Zawsze możesz też zablokować opcję otrzymywania wiadomości promo w profilu.
Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Ale co zgłaszać? Przypisanie właściwości niezgodnych z rekomendacjami producenta?
100% Olej kokosowy Mokosh to wg KWC żel o SPF 15 – 30.
Błoto z Morza Martwego tej samej firmy ze wskazaniem cellulit, wyszczuplanie (ze względu na działanie detoksykujące), trądzik, terapia łuszczycy, AZS i chorób reumatycznych - znajduje się w pielęgnacji twarzy, filtry - cera tłusta, trądzikowa i właściwości - antybakteryjne, matujące, nawilżające, przeciw zaczerwieniom.
Takie samo wysuszone błoto konfekcjonowane przez White Flower, wg KWC ma konsystencję kremu (czy też kremową).
Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off - SPF 15 - 30, pojemność [48 kapsułek] 50 - 100 ml.
Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem w kategorii "Koncentraty, serum, preparaty punktowe".

KWC jest w tej chwili kompletnie niefunkcjonalne. Pomyłek i konsekwencji braku podkategorii jest mnóstwo. Do tego błędy w składach. To dotyczy prawdopodobnie większości zgłoszeń. Co tu zgłaszać?
Właśnie to zgłaszać. Dziękuję. Zajmiemy się poprawkami.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 13:01   #652
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Cytat:
Nie, nie uważam, że jest to praca dla wolontariuszy.
Nie piszesz wprost - czy to znaczy, że przez następne x mcy będziecie ogarniać we cztery 60 tys kosmetyków, czy zastaną zatrudnione do tego inne osoby? Czy nadal stawiacie na to, że użytkownicy będą sami wyłapywać błędy?
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:25   #653
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość

Chimay, czy wchodzi w grę twój przyjazd do Polski jeszcze przed czerwcem? Jeśli jakimś sposobem będziesz w Warszawie, to wpadaj proszę. Pisz pm i stawiamy się, żeby pogadać. Piszę serio.

Jestem teraz w kraju, ale przyjazd do redakcji nie wchodzi w grę, bo stety lub niestety jak staję przed wyborem objechania rodziny i przyjaciół których widuję raz na rok a powtórzeniem Wam tego samego, co tu piszę, to wybieram to pierwsze. Lubię Wizaż, ale nie aż tak.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 15:18   #654
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Właśnie to zgłaszać. Dziękuję. Zajmiemy się poprawkami.
Ciemno to widzę.

Tu mamy np. popularny róż.
Pastel Joues [Fine and Light Powder Blush] (Róż w kamieniu)

W starej wersji, nowa jest bez parabenów, ale czy ją zgłoszono, czart wie. Atrybut efekt z błędem, bo warianty z brokatem też są. Innych filtrów brak, a przecież nowy katalog ma się na nich opierać.
Większość zgłoszeń tak wygląda... A wyszukiwarka działa, jak działa. W jaki sposób, opierając się o jej funkcje, sprawdzać konkretne kosmetyki. Oczywiście w ich nazwach też są pomyłki...

Rochelle_, kiedy będzie aktywne sortowanie produktów wg producentów/marek w kolejności alfabetycznej? Bez tego nie umiem korzystać z katalogu. Przeszukiwanie KWC przypomina obecnie, wybacz porównanie, grzebanie w śmietniku. Te wezwania do pomocy nie brzmią więc zachęcająco.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2016-04-01 o 15:21
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 22:24   #655
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 14:30   #656
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 11:55   #657
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 23:16   #658
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 15:34   #659
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

W profilu pomadki Sensique Volume and Shine wciąż widnieje poprzednie starsze opakowanie:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ume-shine.html

Może warto je zamienić na aktualne?
Załączam!

Poza tym te pomadki kosztują 9,99 a nie 3,99.

Nie wiem zatem, czy to zapomniana wersja czy po prostu nieuaktualniona, ponieważ szminki są w drogerii i mają się dobrze, więc sami zdecydujcie, czy poprawiacie czy nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sensique.jpg (176,7 KB, 3 załadowań)
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 16:28   #660
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Zgłoszenie do poprawki

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/profil.php?id=357515
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-07 10:04:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.