Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 16:34   #901
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość


Przypomniałyście mi, że na mnie czeka Fallout New Vegas a mam już skończone 26 lat
O masz już wiem dlaczego się tak dogadujemy RÓWIEŚNICOale urodziny mam pod koniec września to jeszcze jestem młodsza
A co to jest Fallout New Vegas?Jakaś gierka?
Cytat:
Napisane przez confusion Pokaż wiadomość
Ja odinstalowałam simsy tylko dlatego, że wpadałam w kilku(nasto) godzinne ciągi i uniemożliwiały mi normalne życie
Haahahahahah no ja jeszcze w pracy nie mam zainstalowanych simsów
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2012-09-19 o 16:36
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:16   #902
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
O masz już wiem dlaczego się tak dogadujemy RÓWIEŚNICOale urodziny mam pod koniec września to jeszcze jestem młodsza
A co to jest Fallout New Vegas?Jakaś gierka?

Haahahahahah no ja jeszcze w pracy nie mam zainstalowanych simsów
Ti, Ti moje! Czuć "miętę"

Gra! Łazisz gościem w postnuklearnym świecie, prowadzisz normalne życie - czyli śpisz, jesz, piszesz, mordujesz Fallouta 3 przeszłam przed własnym chłopem

Cytat:
Napisane przez confusion Pokaż wiadomość
Ja odinstalowałam simsy tylko dlatego, że wpadałam w kilku(nasto) godzinne ciągi i uniemożliwiały mi normalne życie
I dobrze trzeba mieć jakieś zainteresowania.

Cytat:
Napisane przez confusion Pokaż wiadomość
Ja od października zostaję w tym samym mieszkaniu, ale zmienia mi się współlokatorka. Nawet dziewczyny nie znam i troszkę się obawiam
Może będzie fajniejsza Nastaw się pozytywnie, a jak nie, to opracujemy plan "wywalenie dziada".

Cytat:
Napisane przez riave Pokaż wiadomość
I dobrze w góry się właśnie jeździ by dać sobie trochę w kość i się nimi pozachwycać A ludzi to tam zawsze pełno, obojętnie kiedy pojedziesz, a z tymi właścicielami to różnie bywa, górale drażliwi są

Oby z tymi Ci się udało dogadać
Ja nie chciałam za bardzo jechać, ponieważ średnio stoję z chodzeniem pod górkę
Nasz był fajny, ale szczery aż do bólu. A górale to są niestety zdziercy szczególnie ci w powozach na Morskie Oko. 60 zł w górę od osoby, a mogą zabrać 14 (dorosłych, bo dzieci nie liczą) jednorazowo. Kwota nie podlega podobno opodatkowaniu, konie są umordowane.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:06   #903
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Ti, Ti moje! Czuć "miętę"

Gra! Łazisz gościem w postnuklearnym świecie, prowadzisz normalne życie - czyli śpisz, jesz, piszesz, mordujesz Fallouta 3 przeszłam przed własnym chłopem
No ba będzie romansik

No nie gadaj ja nie znam

Dziewczyny co się bardziej opłaca 2 bilety w środy z orange czy w środy jakiś program(?) 2D po 14 zł bilet?
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2012-09-19 o 18:43
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 19:04   #904
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

hej dziewczyny

czy przygarniecie nową osobę czy nie są mile widziane ?
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 20:10   #905
riave
Zadomowienie
 
Avatar riave
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 988
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Ja nie chciałam za bardzo jechać, ponieważ średnio stoję z chodzeniem pod górkę
Nasz był fajny, ale szczery aż do bólu. A górale to są niestety zdziercy szczególnie ci w powozach na Morskie Oko. 60 zł w górę od osoby, a mogą zabrać 14 (dorosłych, bo dzieci nie liczą) jednorazowo. Kwota nie podlega podobno opodatkowaniu, konie są umordowane.
Ale widzę, że się przekonałaś
Z tymi powozami/dorożkami to już mieli jakieś nieprzyjemności, ale jak widać dalej interes się trzyma, tak samo pamiętam ich prostesty na zakopiance
__________________
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, się nie żałuje

(A. Sapkowski)
riave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 20:42   #906
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Dziewczyny dajcie mi kopa jakiegoś, bo szlag mnie trafia, że czas przecieka mi przez palce, a moja motywacja do jakiegokolwiek działania jest ostatnio mniejsza niż zero. Totalny jesienny letarg mnie ogarnia i mam wrażenie, że niedługo nawet kiwnięcie palcem będzie dla mnie nadmiernym wysiłkiem...
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 20:53   #907
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie mi kopa jakiegoś, bo szlag mnie trafia, że czas przecieka mi przez palce, a moja motywacja do jakiegokolwiek działania jest ostatnio mniejsza niż zero. Totalny jesienny letarg mnie ogarnia i mam wrażenie, że niedługo nawet kiwnięcie palcem będzie dla mnie nadmiernym wysiłkiem...
Też się obawiałam, że jesień przetrwam bez chęci na cokolwiek... ale właśnie znalazła się stara Chajka (aparat analogowy) i coś czuję, że jesień poświęcę na latanie jak kot z pęcherzem z tym cudem w ręku po lesie i parku. Najlepiej znaleźć sobie coś do roboty, robić listy rzeczy do zrobienia itd., od razu łatwiej.
A ja się wczoraj położyłam o 23! Od lat się tak wcześniej nie kładłam i dzisiaj odrobinę łatwiej się wstawało.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 21:09   #908
riave
Zadomowienie
 
Avatar riave
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 988
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie mi kopa jakiegoś, bo szlag mnie trafia, że czas przecieka mi przez palce, a moja motywacja do jakiegokolwiek działania jest ostatnio mniejsza niż zero. Totalny jesienny letarg mnie ogarnia i mam wrażenie, że niedługo nawet kiwnięcie palcem będzie dla mnie nadmiernym wysiłkiem...
A co konkretnie chcesz zdziałać ? Na co tracisz ten czas i co chciałabyś zamiast tego robić?

Darkoz ja mam w domu taką swoją małą kolekcje starych aparatów, niektóre już nie działają, ale nie mogłam ich wyrzucić
__________________
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, się nie żałuje

(A. Sapkowski)

Edytowane przez riave
Czas edycji: 2012-09-19 o 21:10
riave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:30   #909
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

O tak w robieniu list spraw do załatwienia i czynności do wykonania jestem miszczem Szkoda, że później realizuję tylko ułamek tych planów i wpienia mnie to, że nie mam wewnętrznej motywacji żeby się spiąć i zrealizować chociaż raz plan w 100%. Wściekam się na siebie, że nic mi się nie chce i jednocześnie wcale mnie to nie motywuje do działania.
Nawet takie banalne sprawy jak w sumie przyjemna rozmowa telefoniczna z koleżanką mieszkającą daleko wisi na liście od miesiąca czy dwóch. Pamiętam o tym w pracy, ale ledwie sięgnę po telefon ktoś wchodzi do pokoju i tyłek zawraca, a w domu zapominam albo nie chce mi już gadać z nikim...

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez riave Pokaż wiadomość
A co konkretnie chcesz zdziałać ? Na co tracisz ten czas i co chciałabyś zamiast tego robić?
Cóż, wiele rzeczy by się zebrało, ale przydałaby się jakaś systematyczność w codziennych sprawach, nie odkładanie wszystkiego na później. Dobrze byłoby się zmobilizować i kupić buty sportowe, żeby zacząć chodzić na jakiś fitness. Ale ponieważ u mnie nie ma dużego wyboru i dobrych cen na porządne buty, to odkładam to, bo nie mam ochoty na całodzienną wyprawę do innego miasta. W ten sposób przez głupie buty wkurzam się, że nie mogę nawet poćwiczyć, że tylko siedzę w pracy i takie tam. A w domu nie ma mi kto truć głowy, żebym się wzięła w garść.
Muszę np. załatwić sprawę paru podpisów, co wymaga pójścia do paru osób. A że nie chce mi się z tymi ludźmi gadać, to odkładam sprawę do ostatniej chwili i codziennie wieczorem wkurzam się na siebie, że kolejny dzień minął, a ja tkwię w punkcie wyjścia
A czas tracę na siedzenie przed komputerem, krzątanie się po domu i jakieś bezsensowne czynności.

Już nawet nie wspominam o tym, że mam koncepcję dużego remontu przemyślaną w na drobniejszych szczegółach, ale na samą myśl, że miałabym to sama ogarnąć odechciewa mi się wszystkiego. Przeraża mnie ogrom pracy i kosztów, więc wolę nie zaczynać, niż utknąć z tym na lata.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2012-09-19 o 21:34
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:31   #910
riave
Zadomowienie
 
Avatar riave
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 988
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Więc może zacznij od początku i nie układaj zbyt dużych, skomplikowanych planów, powoli jak zaczniesz się przyzwyczajać to dodawaj kolejne punkty I nie złość się jak nie wykonasz 100% czasem naprawdę nie jest to możliwe, tak samo jak wykorzystywanie każdej sekundy naszego czasu na coś wartościowego. Nawet jak nie załatwisz kilku spraw, a uda Ci się załatwić większość, albo nawet tą jedną najważniejszą to lepiej się poczujesz. Moim zdaniem takie planowanie nie powinno być jakims rygorem, a być bardziej elastyczne. Tylko jak będziesz się tak wściekać na siebie to najbardziej prawdopodobne jest to, że własnie stracisz ochotę nic Ci się nie będzie chciało. To co jutro dzwonisz do koleżanki?

Chcesz chodzić na fitness? Zależy Ci na tych podpisach? Widzisz dokładnie co musisz zrobić w tym kierunku, ale tego nie robisz. Takie nastawienie bardziej na muszę niż chcę. Chcesz iśc na fitness to ustalasz sobie dzień i jedziesz po buty Kolejna sprawa to sama dobrze widzisz jak to działa na Twoje samopoczucie. Najtrudniej jest zacząć, nie wiem czy mam na to jakąś konkretną receptę, ale jak się zmobilizujesz raz i poczujesz, że już nie tkwisz w miejscu samopoczucie się poprawi, gwarantuję. Po prostu sama musisz zobaczyć sens w tych działaniach, że one Cię do czegoś prowadzą.
__________________
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, się nie żałuje

(A. Sapkowski)

Edytowane przez riave
Czas edycji: 2012-09-19 o 21:42
riave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:46   #911
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez riave Pokaż wiadomość
A co konkretnie chcesz zdziałać ? Na co tracisz ten czas i co chciałabyś zamiast tego robić?

Darkoz ja mam w domu taką swoją małą kolekcje starych aparatów, niektóre już nie działają, ale nie mogłam ich wyrzucić
Cytat:
Napisane przez riave Pokaż wiadomość
Więc może zacznij od początku i nie układaj zbyt dużych, skomplikowanych planów, powoli jak zaczniesz się przyzwyczajać to dodawaj kolejne punkty I nie złość się jak nie wykonasz 100% czasem naprawdę nie jest to możliwe, tak samo jak wykorzystywanie każdej sekundy naszego czasu na coś wartościowego. Nawet jak nie załatwisz kilku spraw, a uda Ci się załatwić większość, albo nawet tą jedną najważniejszą to lepiej się poczujesz. Moim zdaniem takie planowanie nie powinno być jaki rygorem, a być bardziej elastyczne. Tylko jak będziesz się tak wściekać na siebie to najbardziej prawdopodobne jest to, że własnie stracisz ochotę nic Ci się nie będzie chciało. To co jutro dzwonisz do koleżanki?

Chcesz chodzić na fitness? Zależy Ci na tych podpisach? Widzisz dokładnie co musisz zrobić w tym kierunku, ale tego nie robisz. Takie nastawienie bardziej na muszę niż chcę. Chcesz iśc na fitness to ustalasz sobie dzień i jedziesz po buty Kolejna sprawa to sama dobrze widzisz jak to działa na Twoje samopoczucie. Najtrudniej jest zacząć, nie wiem czy mam na to jakąś konkretną receptę, ale jak się zmobilizujesz raz i poczujesz, że już nie tkwisz w miejscu samopoczucie się poprawi, gwarantuję.
Tą teoretyczną stronę mam opanowaną, nawet jakiś czas temu na szkoleniu wkładali nam znowu do głów wiedzę z zakresu planowania w pracy, ustalania wagi i priorytetów spraw, więc ja to niby wszystko wiem, a i tak ostatnio często wychodzi z tego
Chyba najbardziej brakuje mi kogoś, kto by mnie zmotywował na początku, z kim mogłabym pogadać, kto wyciągnąłby mnie za uszy i zaciągnął do roboty.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 22:09   #912
riave
Zadomowienie
 
Avatar riave
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 988
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Wiem, wiem. Czasem bywa, że nie wychodzi, w końcu jesteśmy tylko ludźmi Nie zawsze ma się pod ręką kogoś kto da kopa w tyłek. Ja tez tak miewam, chociaż też wiem, że sama muszę się tego nauczyć.
Ja mogę Cię jedynie internetowo ciągnąć za uszy, ale nie wiem czy to coś da
Jak Ci ciężko zacząć samej to może jest jakaś osoba w Twoim otoczeniu która zacznie razem z Tobą i równocześnie pomoże?
__________________
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, się nie żałuje

(A. Sapkowski)
riave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 09:38   #913
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 407
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Elfia, wiem o czym mówisz. Mam dokładnie to samo . Wiem co mam do zrobienie, niektóre rzeczy to kwestia 10 minut, a ja dalej odkładam w nieskończoność. Zdarza mi się, że się do czegoś zmuszę- nie chce mi się przeokropnie, ale robię to- satysfakcja później jest ogromna
__________________
Bloguję

LunatyczkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 13:14   #914
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez riave Pokaż wiadomość
Darkoz ja mam w domu taką swoją małą kolekcje starych aparatów, niektóre już nie działają, ale nie mogłam ich wyrzucić
Takie aparaty mają charakter. Mój jest co prawda pozbawiony jakiejkolwiek automatyki, mam nadzieję, że nie prześwietlę wszystkich zdjęć.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:20   #915
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez riave Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Czasem bywa, że nie wychodzi, w końcu jesteśmy tylko ludźmi Nie zawsze ma się pod ręką kogoś kto da kopa w tyłek. Ja tez tak miewam, chociaż też wiem, że sama muszę się tego nauczyć.
Ja mogę Cię jedynie internetowo ciągnąć za uszy, ale nie wiem czy to coś da
Jak Ci ciężko zacząć samej to może jest jakaś osoba w Twoim otoczeniu która zacznie razem z Tobą i równocześnie pomoże?
Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
Elfia, wiem o czym mówisz. Mam dokładnie to samo . Wiem co mam do zrobienie, niektóre rzeczy to kwestia 10 minut, a ja dalej odkładam w nieskończoność. Zdarza mi się, że się do czegoś zmuszę- nie chce mi się przeokropnie, ale robię to- satysfakcja później jest ogromna
Chyba wygadanie się dobrze mi zrobiło A może potrzebowałam nieco luźniejszego dnia w pracy, żeby parę rzeczy ogarnąć? A może to wpływ tego, że dwoje znajomych spoza pracy wpadło do mnie po drodze. Akurat załatwiali coś w pobliżu. Niby to tylko kilka minut rozmowy, ale miło było się oderwać na chwilę od rutyny
W każdym razie dzisiaj udało mi się po wielu próbach dodzwonić do pracownicy pewnej firmy, z którą współpracujemy i załatwić sprawę, której nie mogłam załatwić do końca inaczej niż telefonicznie. Jeden problem z głowy umknął i od razu lżej mi się pracowało.
Z podpisami też załatwiłam sprawę prawie do końca. Do jutra powinnam to ogarnąć.
To koleżanki nie zadzwoniłam, ale miałam na głowie parę innych pilnych telefonów, więc ta sprawa musiała znowu poczekać na spokojne pół godzinki.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:58   #916
waniliowymakeup
Raczkowanie
 
Avatar waniliowymakeup
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Faerun / Amn / Wybrzeże Mieczy
Wiadomości: 240
GG do waniliowymakeup
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez LunatyczkaBB Pokaż wiadomość
Elfia, wiem o czym mówisz. Mam dokładnie to samo . Wiem co mam do zrobienie, niektóre rzeczy to kwestia 10 minut, a ja dalej odkładam w nieskończoność. Zdarza mi się, że się do czegoś zmuszę- nie chce mi się przeokropnie, ale robię to- satysfakcja później jest ogromna
podpisuję się pod tym największą satysfakcję przyniosło mi zmuszenie się do napisania pracy, której tematu w ogóle nie czułam, na kilka dni przed deadlinem praca się napisała w kilka godzin, miałam parę dni spokoju podczas gdy inni się męczyli, a w efekcie dostałam 4,5
__________________
recenzje książek
recenzje kosmetyków

odchudzanie

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę
Ku chwale Helma!
waniliowymakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:09   #917
confusion
Rozeznanie
 
Avatar confusion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 621
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Dziewczyny kopnijcie mnie w d... Nie chce mi się dziś ćwiczyć, mimo że po Ewie Chodakowskiej czuje się super :/ I widzę efekty, a dziś jakoś nie mogę.
Wieczorem przyjeżdża TŻ, więc muszę odpękać trening teraz
confusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:11   #918
oleeencja
Rozeznanie
 
Avatar oleeencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 674
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Czołem dziewczynki co tam u Was?
__________________
Po każdej burzy wychodzi słońce!
-ćwiczyć holenderski
-nie marudzić
-pokonać swojego lenia
-być bardziej cierpliwa!



Myśl pozytywnie!
oleeencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:23   #919
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Hej

Ja wczoraj w robocie długo byłam, nawet bardzo ale równie bardzo podobało mi się tam

Dzisiaj od rana basenik Godzinka zaliczona. Teraz gotuję leczo na obiad! mniam!

Też mam problem ze zmobilizowaniem się do pewnych, wydawałoby się prostych, czynności. Najgorsze, że przez to mam stresujące sytuacje.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 14:02   #920
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cześć Wam Ale mnie tu dawno nie było, trochę do nadrobienia jest jak dziś zobaczyłam mój plan zajęć to się tylko załamać. Szczególnie czwartek, od 10:20 do 20:55 I to od 19 basen nie ma opcji, muszę się przenieść na jakiś aerobik
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 14:05   #921
waniliowymakeup
Raczkowanie
 
Avatar waniliowymakeup
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Faerun / Amn / Wybrzeże Mieczy
Wiadomości: 240
GG do waniliowymakeup
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

ja na razie mam tylko plan poglądowy (bo u nas samemu zapisuje się na grupy cwiczeniowe "kto pierwszy ten lepszy"), a zapisy mam w srode o 9.00 przez internet ;D padne. bo chce sobie ustawic plan zeby miec poniedzialek zarabany, a reszte dni po 2-3 zajecia. Nawet na wolnym piatku mi juz tak nie zalezy jak kiedys, bo nie chce sie w nerwowce bic o miejsca.
__________________
recenzje książek
recenzje kosmetyków

odchudzanie

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę
Ku chwale Helma!
waniliowymakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 15:09   #922
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

waniliowymakeup fajnie masz... Już nawet bym zniosła to bicie o miejsca, i chętnie bym sobie zrobiła wolny piątek zamiast środy. Chociaż tyle że z tego WF się przeniosę gdzie indziej
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 15:13   #923
waniliowymakeup
Raczkowanie
 
Avatar waniliowymakeup
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Faerun / Amn / Wybrzeże Mieczy
Wiadomości: 240
GG do waniliowymakeup
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

a Ty na pierwszym roku, że WF masz? WF na studiach wspominam najgorzej jak mogę tzn. pierwszy semestr, bo były straszne kobiety, które się na nas wyżywały nie tylko fizycznie , ale potem przeniosłam się do takiej babeczki, która bardzo dbała o nasze potrzeby tzn. jak ktoś nie lubił siatki, to zabierała na siłownię. I była miła, nie krzyczała :P
__________________
recenzje książek
recenzje kosmetyków

odchudzanie

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę
Ku chwale Helma!
waniliowymakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 16:10   #924
gracieux
Zakorzenienie
 
Avatar gracieux
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Piernikowe miasto
Wiadomości: 3 985
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

mi się WF na studiach podobał u nas na drugim roku jest
miałam pilates 2 semestry
też mamy "kto pierwszy ten lepszy", więc trzeba będzie czatować, żeby dobre grupy złapać xD

i jeszcze planu nie ma
__________________

~I'm a hopeless romantic with a dirty mind~



90/2015
15/2016

gracieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 17:04   #925
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez confusion Pokaż wiadomość
Dziewczyny kopnijcie mnie w d... Nie chce mi się dziś ćwiczyć, mimo że po Ewie Chodakowskiej czuje się super :/ I widzę efekty, a dziś jakoś nie mogę.
Wieczorem przyjeżdża TŻ, więc muszę odpękać trening teraz
No właśnie tak rozkiminiam gdzie mogę dostać płyty z jej ćwiczeniami?Wiem,że były w Shape,ale przespałam moment

Cytat:
Napisane przez oleeencja Pokaż wiadomość
Czołem dziewczynki co tam u Was?
U mnie super,bo weeeeeeeeeeeeeeeekend się zaczyna,a tydzień był cięzki.
Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Hej

Ja wczoraj w robocie długo byłam, nawet bardzo ale równie bardzo podobało mi się tam

Dzisiaj od rana basenik Godzinka zaliczona. Teraz gotuję leczo na obiad! mniam!

Też mam problem ze zmobilizowaniem się do pewnych, wydawałoby się prostych, czynności. Najgorsze, że przez to mam stresujące sytuacje.
Normalnie piąteczka za basenik,bo też dzisiaj byłam i też godzinka zaliczona


A jutro zarządzam sprzątanie
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 17:12   #926
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Nie, na drugim, i u mnie właśnie na 2 roku jest :P Chyba brakowało mi jakichś cukrów i chemii, bo miałam tak straszną ochotę na colę, że jak ją już kupiłam to wypiłam w 3 łykach
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:12   #927
zaczarowana_panna
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana_panna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 603
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez confusion Pokaż wiadomość
Dziewczyny kopnijcie mnie w d... Nie chce mi się dziś ćwiczyć, mimo że po Ewie Chodakowskiej czuje się super :/ I widzę efekty, a dziś jakoś nie mogę.
Wieczorem przyjeżdża TŻ, więc muszę odpękać trening teraz
Już pewnie za późno, ale i tak:

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
No właśnie tak rozkiminiam gdzie mogę dostać płyty z jej ćwiczeniami?Wiem,że były w Shape,ale przespałam moment


U mnie super,bo weeeeeeeeeeeeeeeekend się zaczyna,a tydzień był cięzki.

Normalnie piąteczka za basenik,bo też dzisiaj byłam i też godzinka zaliczona


A jutro zarządzam sprzątanie
Na chomiku popatrz...Skalpel był i Turbo,a ta trzecia też już na pewno jest

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Nie, na drugim, i u mnie właśnie na 2 roku jest :P Chyba brakowało mi jakichś cukrów i chemii, bo miałam tak straszną ochotę na colę, że jak ją już kupiłam to wypiłam w 3 łykach
Chyba mi też brakuje...idę zobaczyć co tam słychać w maminej szafce (jakieś awaryjne ciastka zawsze powinny tam być)
zaczarowana_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:21   #928
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość

Na chomiku popatrz...Skalpel był i Turbo,a ta trzecia też już na pewno jest
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:35   #929
confusion
Rozeznanie
 
Avatar confusion
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 621
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

No ja jakoś znalazłam w sieci, ale dużo linków jest nieaktywnych. :/ A Turbo kupiłam z Shape'm.

I dzisiaj Turbo zaliczone Leń pokonany. Na moim brzuchu widać coś jakby tam były mięśnie i tyłek mam twardszy i taki bardziej uniesiony A od 1 września ćwiczyłam 11 razy (bo miałam ponad tydzień przerwy) Teraz już od 16 ćwiczę codziennie + maszeruję z psem, chodzę na nordic walking itp

Nie wierzyłam a te ćwiczenia działają!

Platku a dostałaś odlewkę?

Edytowane przez confusion
Czas edycji: 2012-09-21 o 18:49
confusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 19:24   #930
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Pozytywna grupa - przestajemy marudzić i bierzemy się w garść:)

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
No właśnie tak rozkiminiam gdzie mogę dostać płyty z jej ćwiczeniami?Wiem,że były w Shape,ale przespałam moment


U mnie super,bo weeeeeeeeeeeeeeeekend się zaczyna,a tydzień był cięzki.

Normalnie piąteczka za basenik,bo też dzisiaj byłam i też godzinka zaliczona


A jutro zarządzam sprzątanie
Ale zlanie jaźni! JA mam nawet czysto

Cytat:
Napisane przez gracieux Pokaż wiadomość
mi się WF na studiach podobał u nas na drugim roku jest
miałam pilates 2 semestry
też mamy "kto pierwszy ten lepszy", więc trzeba będzie czatować, żeby dobre grupy złapać xD

i jeszcze planu nie ma
Też mi się podobał WF. Ba! Ja kochałam dosłownie mój WF i miałam go przez dwa lata. Próbowałam później wbić się na zajęcia, rozmawiałam z kierownikiem, ale kto by tam dbał o kondycję studentów

Cytat:
Napisane przez confusion Pokaż wiadomość
No ja jakoś znalazłam w sieci, ale dużo linków jest nieaktywnych. :/ A Turbo kupiłam z Shape'm.

I dzisiaj Turbo zaliczone Leń pokonany. Na moim brzuchu widać coś jakby tam były mięśnie i tyłek mam twardszy i taki bardziej uniesiony A od 1 września ćwiczyłam 11 razy (bo miałam ponad tydzień przerwy) Teraz już od 16 ćwiczę codziennie + maszeruję z psem, chodzę na nordic walking itp

Nie wierzyłam a te ćwiczenia działają!

Platku a dostałaś odlewkę?
Gratulacje!
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-10 19:56:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.