kobiety ładniejsze ode mnie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-25, 12:10   #1
201610240904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 93

kobiety ładniejsze ode mnie...


Przejmujecie się tym, że są kobiety ładniejsze od was? Porównujecie się? Nie to nie troll. Wszędzie w internecie widzimy piękne kobiety, więc na pewno wiele z was ma kompleksy. Jak sobie z tym radzicie?

Nie myślicie, że wasz facet mógłby chcieć być z kimś ładniejszym, gdyby mógł?
201610240904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:11   #2
Karel4Lucembursky
Raczkowanie
 
Avatar Karel4Lucembursky
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Slezsko
Wiadomości: 33
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Nie przejmujcie się tym, że nie wyglądacie jak dziewczyny z okładek - one też tak nie wyglądają.
Karel4Lucembursky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:19   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
Przejmujecie się tym, że są kobiety ładniejsze od was? Porównujecie się? Nie to nie troll. Wszędzie w internecie widzimy piękne kobiety, więc na pewno wiele z was ma kompleksy. Jak sobie z tym radzicie?

Nie myślicie, że wasz facet mógłby chcieć być z kimś ładniejszym, gdyby mógł?

Ty też byś mogła być z kimś ładnejszym "gdybyś mogła".

Ale raczej nie na tym polega wchodzenie w związek, ze się łapie przypadkowe coś, co akurat na drzewo nie zdążyło uciec.

Wiec nie, nie skupia to moich myśli że nie jestem najpiękniejsza na świecie i mój chłop jak tylko "będzie mógł (? w sumie ciekawe cóż to może oznaczać, ze "gdyby mógł" np. "jak w wgra w totolotka?" ) to poleci do ładniejszej.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Karel4Lucembursky Pokaż wiadomość
Nie przejmujcie się tym, że nie wyglądacie jak dziewczyny z okładek - one też tak nie wyglądają.

Tez prawda.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:23   #4
201610240904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 93
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ty też byś mogła być z kimś ładnejszym "gdybyś mogła".

Ale raczej nie na tym polega wchodzenie w związek, ze się łapie przypadkowe coś, co akurat na drzewo nie zdążyło uciec.

Wiec nie, nie skupia to moich myśli że nie jestem najpiękniejsza na świecie i mój chłop jak tylko "będzie mógł (? w sumie ciekawe cóż to może oznaczać, ze "gdyby mógł" np. "jak w wgra w totolotka?" ) to poleci do ładniejszej.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------




Tez prawda.

rozwiniesz myśl?


Nie mam na myśli typowych piękności z zagranicznych magazynów. A kobiety o urodzie Julii Kuczyńskiej, Pauliny Krupińskiej, czy Marty Żmudy- Trzebiatowskiej. Wiadomo, że facet GDYBY mógł wybrałby taką atrakcyjną kobietę... o ile nie ma w głowie sita.
201610240904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:26   #5
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
rozwiniesz myśl?


Nie mam na myśli typowych piękności z zagranicznych magazynów. A kobiety o urodzie Julii Kuczyńskiej, Pauliny Krupińskiej, czy Marty Żmudy- Trzebiatowskiej. Wiadomo, że facet GDYBY mógł wybrałby taką atrakcyjną kobietę... o ile nie ma w głowie sita.
No ja bym nie wybrała, bo wygooglałam i cudów nie widzę.

PS. To subiektywne, jak widzisz.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 12:41   #6
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Uważam, że należy dbać o siebie i wyglądać najlepiej jak to możliwe. Nie należy się przejmować, że jakaś gwiazda wygląda lepiej, mają profesjonalnych makijażystów i większe środki finansowe
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:03   #7
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No ja bym nie wybrała, bo wygooglałam i cudów nie widzę.

PS. To subiektywne, jak widzisz.
Też cudów nie widzę, myślałam, że chodzi o jakieś boginie z teledysków

Poza tym, ktoś już słusznie zauważył, że dziewczyny z okładek również nie wyglądają jak "dziewczyny z okładek", jeśli nie pracuje nad nimi sztab profesjonalistów i grafików Poza tym połowa piękności ma teraz coś poprawiane, coś nadmuchane, naprostowane itd. Nie ma brzydkich ludzi, są tylko niedofinansowani.

I nie, nie mam kompleksów, bo np. mój zadek nie wygląda jak dupencja Kim Kardaszian, a nogi nie są tak długie jak pęciny Tajlor Słift. Bez przesady. Trochę fitnesu, zadbać o siebie, oko podmalować, uśmiech na twarz i wszystkie jesteśmy piękne
__________________
Złośliwa Wiedźma
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 13:06   #8
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
rozwiniesz myśl?


Nie mam na myśli typowych piękności z zagranicznych magazynów. A kobiety o urodzie Julii Kuczyńskiej, Pauliny Krupińskiej, czy Marty Żmudy- Trzebiatowskiej. Wiadomo, że facet GDYBY mógł wybrałby taką atrakcyjną kobietę... o ile nie ma w głowie sita.

Rozwinę.
Owszem, zakładam roboczo, ze istnieją za przeproszeniem, "pustostany" dla których liczy się tylko i wyłącznie wygląd.
Ale w takim przypadku, to ja bym z takim "pustostanem" nie chciała być, bo za jaką karę

A jak Ty wybierasz mężczyznę, to tylko wygląd się liczy? Nic więcej?
przecież to, że ktoś ładny, nie oznacza że: miły dla nas, fajny, dobrze nam z nim, pasujemy do siebie, mamy podobne plany na budowanie przyszłości, jest chemia, koleżeństwo, porozumienie dusz, ze się w nim na zawołanie zakochamy i milion innych składowych tego, że 2 ludzi nie tylko się w sobie zadurza, ale na dodatek po spadnięciu klapek z oczu pierwszego zadurzenia, chce ze sobą dalej być.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:06   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
rozwiniesz myśl?


Nie mam na myśli typowych piękności z zagranicznych magazynów. A kobiety o urodzie Julii Kuczyńskiej, Pauliny Krupińskiej, czy Marty Żmudy- Trzebiatowskiej. Wiadomo, że facet GDYBY mógł wybrałby taką atrakcyjną kobietę... o ile nie ma w głowie sita.
Wlasnie ma tylko sitko zamiast mozgu jesli leci tylko na wyglad.
Mieszkam w krk codziennie widze na ulicy pelno pieknych kobiet i moj facet tez. Tu nie o wyglad chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:14   #10
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Wlasnie ma tylko sitko zamiast mozgu jesli leci tylko na wyglad.
Mieszkam w krk codziennie widze na ulicy pelno pieknych kobiet i moj facet tez. Tu nie o wyglad chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A w Krakowie to jakieś ładniejsze? Bo dla mnie w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu są podobnie ładne i brzydkie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:20   #11
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A w Krakowie to jakieś ładniejsze? Bo dla mnie w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu są podobnie ładne i brzydkie.
W duzym miescie wiekszy wybor wiec napisalam o jakie miasto chodzi. Duza roznorodnosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 13:22   #12
201610240904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 93
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A w Krakowie to jakieś ładniejsze? Bo dla mnie w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu są podobnie ładne i brzydkie.

ładnych kobiet jest dużo, mi chodziło o takie prawdziwe piękności.
201610240904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:37   #13
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
ładnych kobiet jest dużo, mi chodziło o takie prawdziwe piękności.

Jak się w kimś zakochujemy, to widzimy jego piękność i jest to pięknośc dla nas największa.

Wiesz, obiektywnie rzecz biorąc, to ja ślepa nie jestem i widzę, ze są meżczyźni przystojniejsi od mojego. Nawet nie musi być to men z rozkładówki kalendarza.
No mam oczy to to widzę.
Ale to są dla mnie po prostu, jacyś tam inni ludzie, którzy nie interesuja mnie w ogóle jako potencjalni partnerzy. Bo ja kocham mojego chłopa i dla mnie on jest najlepszy i najprzystojniejszy i nawet lubię się z nim kłócić i lubię jego wady mimo ze mnie wpieniają jak nic innego na świecie i nawet to lubię, ze umie mnie tak wpienić jak nikt inny na świecie. I zwyczajnie, nie szukam innego bo z tym mam plan siedzieć do śmierci, nawet jak już całkiem zdziwaczeje, zestarzeje się jak grzyb i ogłuchnie jak pień.
Zakładam, ze on ma tak samo, a nie ze by popląsał z jakąś Żmudą, jakby tylko ona palcem skinęła.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:44   #14
WeronikaMa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Zawsze będziemy porównywały się do innych kobiet i zawsze znajdzie się jakaś ładniejsza, ale jeżeli jesteś z TYM właściwym facetem (czyli jeżeli jesteś szczęściarą , to on i tak będzie wolał Twoje towarzystwo. Są też takie przypadki facetów, którzy są notorycznymi poligamistami i na nich nie ma siły... niestety
__________________
Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najpiękniejsze Audrey Hepburn
http://wizerunekkobiety.pl/
WeronikaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:50   #15
201610240904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 93
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jak się w kimś zakochujemy, to widzimy jego piękność i jest to pięknośc dla nas największa.

Wiesz, obiektywnie rzecz biorąc, to ja ślepa nie jestem i widzę, ze są meżczyźni przystojniejsi od mojego. Nawet nie musi być to men z rozkładówki kalendarza.
No mam oczy to to widzę.
Ale to są dla mnie po prostu, jacyś tam inni ludzie, którzy nie interesuja mnie w ogóle jako potencjalni partnerzy. Bo ja kocham mojego chłopa i dla mnie on jest najlepszy i najprzystojniejszy i nawet lubię się z nim kłócić i lubię jego wady mimo ze mnie wpieniają jak nic innego na świecie i nawet to lubię, ze umie mnie tak wpienić jak nikt inny na świecie. I zwyczajnie, nie szukam innego bo z tym mam plan siedzieć do śmierci, nawet jak już całkiem zdziwaczeje, zestarzeje się jak grzyb i ogłuchnie jak pień.
Zakładam, ze on ma tak samo, a nie ze by popląsał z jakąś Żmudą, jakby tylko ona palcem skinęła.

Widziałam wiele razy jak facet zostawiał kobietę dla atrakcyjniejszej. A wcześniej niby kochał. Wystarczyło, że ta ładniejsza zrobiła mu nadzieję... smutne to jest dla mnie.
201610240904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:59   #16
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Kurczę, to ja o ile się w ogóle porównuję to zazwyczaj na swoją korzyść A jak uznaję, że ktoś jest o wiele ładniejszy, to otoczenie (w tym faceci, z którymi się umawiam) wmawia mi, że wcale tak nie jest, że ja jestem ładniejsza, więc przestaję się nad tym w ogóle zastanawiać Więc dla mnie problem w ogóle nie istnieje. Sama uwielbiam ładne kobiety i jak się trafi jakaś bardzo ładna to nie jestem zazdrosna, raczej wpadam w zachwyt i mogłabym ciągle na taką patrzeć Nigdy też nie pomyślałam nawet przez sekundę, że facet, z którym się umawiam chciałby mieć ładniejszą kobietę.

Myślę, że to kwestia szczęścia. Mężczyźni, z którymi miałam coś wspólnego mieli multum wad, ale akurat pod względem dowartościowywania mnie i dawania pewności, że nie chcieliby żadnej innej, sprawdzali się w 100%. Nie mogłabym być z kimś, kto marzyłby o jakiejś Żmudzie czy innej Krupie i uznawał, że pod względem wyglądu nie dorastam jej do pięt
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:00   #17
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
Widziałam wiele razy jak facet zostawiał kobietę dla atrakcyjniejszej. A wcześniej niby kochał. Wystarczyło, że ta ładniejsza zrobiła mu nadzieję... smutne to jest dla mnie.
Eee wątpię, żeby zostawił ją dlatego, bo tamta była ładniejsza. Zostawił pewnie, bo tamta miała coś w sobie.
Nie trzeba być nawet atrakcyjnym, żeby kogoś przyciągnąć.

A odpowiadając na twoje pytanie. Ja często ogólnie czuje się gorsza, bo mam niską samoocenę i porównuje się z innymi, niestety.
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:03   #18
201610240904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 93
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Kurczę, to ja o ile się w ogóle porównuję to zazwyczaj na swoją korzyść A jak uznaję, że ktoś jest o wiele ładniejszy, to otoczenie (w tym faceci, z którymi się umawiam) wmawia mi, że wcale tak nie jest, że ja jestem ładniejsza, więc przestaję się nad tym w ogóle zastanawiać Więc dla mnie problem w ogóle nie istnieje. Sama uwielbiam ładne kobiety i jak się trafi jakaś bardzo ładna to nie jestem zazdrosna, raczej wpadam w zachwyt i mogłabym ciągle na taką patrzeć Nigdy też nie pomyślałam nawet przez sekundę, że facet, z którym się umawiam chciałby mieć ładniejszą kobietę.

Myślę, że to kwestia szczęścia. Mężczyźni, z którymi miałam coś wspólnego mieli multum wad, ale akurat pod względem dowartościowywania mnie i dawania pewności, że nie chcieliby żadnej innej, sprawdzali się w 100%. Nie mogłabym być z kimś, kto marzyłby o jakiejś Żmudzie czy innej Krupie i uznawał, że pod względem wyglądu nie dorastam jej do pięt
Ja sama tak o sobie myślę i faceci też mogą. Napisałam na forum, bo miałam nadzieję, że ktoś mi coś doradzi- jak zmienić myślenie. Takie myślenie po prostu zatruwa mi życie.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez higirl Pokaż wiadomość
Eee wątpię, żeby zostawił ją dlatego, bo tamta była ładniejsza. Zostawił pewnie, bo tamta miała coś w sobie.
Nie trzeba być nawet atrakcyjnym, żeby kogoś przyciągnąć.

A odpowiadając na twoje pytanie. Ja często ogólnie czuje się gorsza, bo mam niską samoocenę i porównuje się z innymi, niestety.

i jak z tym walczyć... taka samoocena jest bardzo uciążliwa.
201610240904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:10   #19
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
Przejmujecie się tym, że są kobiety ładniejsze od was? Porównujecie się? Nie to nie troll. Wszędzie w internecie widzimy piękne kobiety, więc na pewno wiele z was ma kompleksy. Jak sobie z tym radzicie?

Nie myślicie, że wasz facet mógłby chcieć być z kimś ładniejszym, gdyby mógł?
Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
Widziałam wiele razy jak facet zostawiał kobietę dla atrakcyjniejszej. A wcześniej niby kochał. Wystarczyło, że ta ładniejsza zrobiła mu nadzieję... smutne to jest dla mnie.

Kompleksy dlatego, ze widze w internecie piekne kobiety? Na ulicy i w pracy tez je widze, wiele pieknych kobiet znam i jeszcze kompleksow z tego powodu sie nie nabawilam.

Gdyby moj facet chcial byc z kims ladniejszym, to by byl, przeciez go nie trzymam, on ma wolny wybor.

W ogole co to za watek.

Ja rozumiem, ze mozna dazyc do jakis tam idealow, ale zeby miec kompleksy, ze ktos gdzies daleko jest ode mnie ladniejszy?

W samym moim otoczeniu znajde pewnie tyle samo ladniejszych co brzydzych. Jednym sie podobam innym nie.

Faceci rzucaja dla ladniejszych jak i dla brzydzych. Zdziwie cie moze, ale piekne tez czesto bywaja zdradzane i porzucane.

Zreszta cos co dla ciebie jest piekne, dla kogos nie musi.

Jeden lubi grubaski, drugi rude, trzeci azjatki.

Te panie, ktore wymienilas, wygladaja normalnie, jakis wielkich cudow po oczach bijacych nie widac, brzydkie tez oczywiscie nie sa, ale zeby z ich powodow miec kompleksy?

Wiem, ze wakacje, ze nuda, ale zeby takie problemy sobie wymyslac?
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 14:13   #20
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
i jak z tym walczyć... taka samoocena jest bardzo uciążliwa.
Na pewno większość wizażanek poradziłaby ci psychologa Ogólnie jest to dobre rozwiązanie, ale trzeba mieć na to czas, chęci i pieniążki.

Są w necie książki ,które poruszają tę tematykę, nie wiem czy coś dają, bo czytałam je bardzo pobieżnie. Ale na pewno samoocena mi wzrosła z wiekiem, bo jak byłam w gimnazjum analizowałam po prostu każde swoje słowo, które do kogoś powiedziałam. Paranoja. Teraz jest lepiej znacznie, ale nie tak, jakbym chciała. Ile masz lat?

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Wiem, ze wakacje, ze nuda, ale zeby takie problemy sobie wymyslac?
Dla ciebie to jest błahostka, dla kogoś bardzo męczący problem. Nie powinno się bagatelizować i dzielić na te warte uwagi i tzw. "problemy z dupy"
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:18   #21
WojekSamoDobro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 12
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Może spróbuję odpowiedzieć z perspektywy mężczyzny.

Oczywiście są ludzie którzy lecą tylko na wygląd, jednak wydaje mi się że każdy prędzej czy później zrozumie że jednak to nie wszystko. Jeśli nie, to szkoda na takich ludzi czasu. Na moim przykładzie mogę powiedzieć że sam się na takim podejściu przejechałem. Byłem w dwóch związkach zbudowanych głównie na fizyczności i to był koszmar który zostawił mi spore blizny na psychice. Moja obecna dziewczyna, obiektywnie rzecz ujmując, Miss Universe by nie wygrała. Dla mnie jednak jest najpiękniejszą kobietą na świecie i nie zamieniłbym jej na żadną pustą gwiazdkę. Dlatego że mimo pewnych zgrzytów (o których pisałem w innym temacie) doskonale się rozumiemy, dogadujemy, wypracowujemy wspólne kompromisy w wielu kwestiach i ogólnie dobrze nam ze sobą. Po prostu jest doskonała. I to nie jest tak że wygląd ma drugorzędne znaczenie, po prostu często w momencie w którym kogoś coraz lepiej poznajesz to ta osoba staje się dla ciebie piękniejsza, zaczynasz dostrzegać coraz więcej zalet i akceptujesz wady.

Także nie przejmuj się tym że ktoś się od ciebie ładniejszy, po prostu szukaj faceta który doceni to kim jesteś
WojekSamoDobro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 14:49   #22
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Wiem, ze sa ladniejsze kobiety ode mnie, szczuplejsze (to na pewno ), bogatsze, madrzejsze, zabawniejsze itp., ale nie stanowi to dla mnie problemu. Lubie siebie, podobam sie sobie, chce sie zmieniac na lepsze. Nie czuje zazdrosci i zawisci. Na ulicy podziwiam wrecz wiecej kobiet niz mezczyzn. Mezczyzn w sumie w ogole, ale jak widze dziewcyzne z ladnymi nogami lub pupa lub w fajnych ciuchach, to sie pogapie, a co! Moge! Ale nie czuje zazdrosci, nie psuje mi to humoru, ale troche motywuje lub po prostu naciesze oko . Lesbijka nie jestem :P. Sa one dla mnie raczej motywacja.

Uroda to rzecz wzgledna. Dla mojej przyjaciolki calkiem inne dziewczyny sa ladne, dla mnie inne. Do facetow mamy rozny gust i tak jest z kazdym. To ze dla Ciebie pierwsza dziewczyna byla ladniejsza od drugiej, to Twoje porownanie. Ten facet moze uwazac inaczej, a moze uwazac tak samo. Wg mnie nie kocha sie za wyglad. Dlaczego oceniasz ich tak plytko? Moze zwiazek nie wypalil z innych wzgledow niz wyglad. Roznie moze byc.

Porownywanie sie bardzo moze niszczyc. Widze jak zle na tym wychodzi np. moja inna przyjaciolka. Lepiej popracowac nad swoja samoocena, bo cos takiego moze zniszczyc psychike i uprzykrzyc zycie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 15:20   #23
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Rzadko którą kobietę uznaję za ładniejszą od siebie... zazwyczaj wygrywam każde porównanie.

Jedyną płaszczyzną na którą zwracam szczegolną uwagę u innych kobiet jest inteligencja, wykształcenie, sposób bycia i komunikowania się z otoczeniem. Kobieta zaradna, wygadana, inteligentna, obyta z ludźmi i mająca z nimi swietny kontakt - zawsze wygra z kims kto jest tylko piekny.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 15:53   #24
higirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Rzadko którą kobietę uznaję za ładniejszą od siebie... zazwyczaj wygrywam każde porównanie.
serio czy sarkazm?
higirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 16:06   #25
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Rzadko którą kobietę uznaję za ładniejszą od siebie... zazwyczaj wygrywam każde porównanie.

Jedyną płaszczyzną na którą zwracam szczegolną uwagę u innych kobiet jest inteligencja, wykształcenie, sposób bycia i komunikowania się z otoczeniem. Kobieta zaradna, wygadana, inteligentna, obyta z ludźmi i mająca z nimi swietny kontakt - zawsze wygra z kims kto jest tylko piekny.
Piąteczka!


Idę sobie ostatnio ulicą i widzę wysoką dziewczynę w trampkach, dżinsowych szortach i białej bluzce z falbaną przy dekolcie, takiej z opadającym ramieniem. Długie blond włosy. Autentycznie się zachwyciłam. Nie dość, że ładna, to jeszcze ubrana z troską o szczegóły.
Ale jakoś nie miałam chęci lecieć do domu i się pochlastać, bo atrakcyjną dziewczynę zobaczyłam.
Zresztą... Oglądałam raz z mężem jakieś wybory miss, i on, jak to facet, komentuje: ta fajna, ta ujdzie, ta odpada...
Co się okazało? Że jemu podobają się zupełnie inne dziewczyny, niż mnie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 16:20   #26
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Ee, chyba nie. Mam twarz rozdeptanego ziemniaka, tymczasem on jest przystojny i czasem podrywają go panie dużo atrakcyjniejsze ode mnie. Ale jakoś nie panikuję. Może dlatego, że on doskonale wie, czego chce. Gdyby był jednym z tych wizażowych desperatów, którzy jedynym marzeniem jest uczepienie się czego popadnie, to pewnie bym się obawiała, że zwieje do pierwszej lepszej ładniejszej, która łaskawie na niego spojrzy. Ale mój chłopak jest ze mną z jakiegoś powodu, więc wierzę, że wie co robi i nie zawracam sobie głowy innymi kobietami.
Zresztą piękne kobiety to miły widok.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 16:28   #27
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
rozwiniesz myśl?


Nie mam na myśli typowych piękności z zagranicznych magazynów. A kobiety o urodzie Julii Kuczyńskiej, Pauliny Krupińskiej, czy Marty Żmudy- Trzebiatowskiej. Wiadomo, że facet GDYBY mógł wybrałby taką atrakcyjną kobietę... o ile nie ma w głowie sita.
Kuczynska nic mi nie mowi, Krupinska ma ladna cere, Trzebiatowska tez ok. Ale zebym sie zachwycala którąś to ale zawsze podziwiam jak ludzie ładnieją kiedy trafiają do szolbiznesu
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 16:28   #28
Ovinee
Raczkowanie
 
Avatar Ovinee
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 49
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Dzisiaj zagłębiłam temat z tego samego powodu. Doszłam do wniosku, że może ta laska czy tamta jest ładniejsza ode mnie, ale na pewno są cechy, w których ja będę lepsza. A ładną miską się nie najesz Wrzuć na luz, zrób lekki makijaż, załóż ładną bieliznę dzięki czemu poczujesz się bardziej dowartościowana a faceci zwrócą na to uwagę.
Ovinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 17:01   #29
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
Przejmujecie się tym, że są kobiety ładniejsze od was? Porównujecie się? Nie to nie troll. Wszędzie w internecie widzimy piękne kobiety, więc na pewno wiele z was ma kompleksy. Jak sobie z tym radzicie?
Nie. Nie mogę nawet powiedzieć, że się przejmuję czy nie przejmuję, bo ta kwestia nie pochłania nawet ułamka moich myśli. Nie zastanawiam się nigdy czy jakaś kobieta jest ode mnie ładniejsza, bo jedyne co mnie interesuje w kwestii urody, to czy sama jestem z siebie zadowolona. A jestem.
Cytat:
Nie myślicie, że wasz facet mógłby chcieć być z kimś ładniejszym, gdyby mógł?
Nie myślę.
Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
Nie mam na myśli typowych piękności z zagranicznych magazynów. A kobiety o urodzie Julii Kuczyńskiej, Pauliny Krupińskiej, czy Marty Żmudy- Trzebiatowskiej. Wiadomo, że facet GDYBY mógł wybrałby taką atrakcyjną kobietę... o ile nie ma w głowie sita.
Wygooglałam i muszę powiedzieć, że wymienione tutaj kobiety moim zdaniem absolutnie niczym się nie wyróżniają i giną w tłumie.
Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
ładnych kobiet jest dużo, mi chodziło o takie prawdziwe piękności.
Prawdziwa piękność to bardzo subiektywne wrażenie. Nieraz pokazywano mi typy takich prawdziwych piękności, które ja uznałam za co najmniej nieciekawe.
Cytat:
Napisane przez poprostuola91 Pokaż wiadomość
Widziałam wiele razy jak facet zostawiał kobietę dla atrakcyjniejszej. A wcześniej niby kochał. Wystarczyło, że ta ładniejsza zrobiła mu nadzieję... smutne to jest dla mnie.
Atrakcyjniejszej dla ciebie czy dla niego? Bo to dwie różne rzeczy. Ten facet mógł ex i nową partnerkę uważać za równie atrakcyjne.
No i najważniejsze - dlaczego uważasz, że to właśnie wygląd był przyczyną rozstania?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 18:22   #30
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: kobiety ładniejsze ode mnie...

Dziewczyny, które wymieniłaś autorko są być może atrakcyjne dla Ciebie. ale to rzecz bardzo względna, ktoś inny nawet się za nimi nie obejrzy.

Zawsze znajdzie się ktoś piękniejszy, ale porównując się nieustannie zatruwasz sobie życie i to czymś, na co nie masz absolutnie wpływu. Musisz podbudować swoją pewność siebie, poczuć się atrakcyjną w swojej skórze i przestać myśleć o tabunie obcych, ładnych dziewczyn w kategorii zagrożenia.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-06 22:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.