Miłośniczki H&M - cz. IV - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-10, 16:28   #1381
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wymiary spodenek, rozmiar 36:
przy pasie nierozciągnięte 31 cm
przy pasie rozciągnięte 40 cm
wysokość w naj.. wyższym miejscu 30 cm
szerokość nogawki 27 cm
dziękuję za wymiarki ale chyba jednak za małe na moją pupencję
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 16:50   #1382
_n_
Zadomowienie
 
Avatar _n_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
ja?? na ciebie?? nigdy w życiu . zawsze z wielka przyjemnością ci pomagam . tylko mój mąż troche narzeka na Ciebie, bo kupujac dla ciebie zazwyczaj przywiozę cos dla siebie . jesteś moja wymówką, "obiecalam Natalce, więc muszę jechac"
Kasiu bardzo mi miło być Twoją wymówką możesz się mną zasłaniać kiedy tylko chcesz, nie mam nic przeciw nadużycia tego argumentu

a odnośnie tej sprawy z zakupami dla innych wizażanek to są one potrzebne, ale czarna lista może właśnie sprawić, że będzie zakaz na tego rodzaju pomoc, a tego wiele z nas by nie zniosło tak naprawdę ciężko znaleźć wyjście, ale zaproponowane przez jakąś wizażankę punkty jak na allegro to ciekawy pomysł, choć wiadomo każdy kiedyś zaczyna i zawsze jest ten pierwszy raz kiedy prosimy o pomoc i kiedy pomagamy...
__________________
Ze wszystkimi nie wygrasz,
ale przecież nie ze wszystkimi
jest sens walczyć.
_n_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:00   #1383
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez _n_ Pokaż wiadomość
czarna lista może właśnie sprawić, że będzie zakaz na tego rodzaju pomoc
Nie sądzę. Jednak bardzo by się przydała.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:04   #1384
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Dziewczynki z Warszawy, czy któraś z Was widziała ten kostium? Jeśli tak to w którym H&M-ie i czy były małe rozmiary (góra 34-36 a dół 34)? Z góry dziękuję za pomoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:09   #1385
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Ja jeszcze nie kupowałam nic dla żadnej wizażanki, nie prosiłam też o pomoc w zakupie. Wg mnie powinna być stworzona jakaś czarna lista, bo wiemy teraz, że są tu nieuczciwe osoby, nie wiemy jednak które. Każda z nas może trafić na taką osobę i mieć później jakieś problemy
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:19   #1386
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Nieaktualne.

Edytowane przez Lili99
Czas edycji: 2010-05-10 o 21:22
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:19   #1387
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kupowałam nic dla żadnej wizażanki, nie prosiłam też o pomoc w zakupie. Wg mnie powinna być stworzona jakaś czarna lista, bo wiemy teraz, że są tu nieuczciwe osoby, nie wiemy jednak które. Każda z nas może trafić na taką osobę i mieć później jakieś problemy
Bardzo dobry pomysł, na targowisku z tego co wiem istnieje taka lista.
Ja kilka razy (z 3-4 korzystałam z pomocy), a sama pomagałam wielokrotnie (na pewno z 20 razy i tylko raz mnie olano;/;/).
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 17:26   #1388
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam 59,90
sliczna jest!! jutro się za nią rozejrzę

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kupowałam nic dla żadnej wizażanki, nie prosiłam też o pomoc w zakupie. Wg mnie powinna być stworzona jakaś czarna lista, bo wiemy teraz, że są tu nieuczciwe osoby, nie wiemy jednak które. Każda z nas może trafić na taką osobę i mieć później jakieś problemy
dokładnie dopiero dzisiaj się dowiedziałam że wśród sypiących się próśb o zakup są osoby niegodne zaufania
fajne chyba by były punkty za takie zakupienie czegoś dla kogoś, bo wtedy jeżeli ktoś będzie nieuczciwy zawsze może złapać takiego minusowego punkta który będzie widoczny też dla innych
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:45   #1389
Mindzius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 177
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chocolatina Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakiej cenie jest ta spodniczka z divided z różami i zamkiem?
widziałam tą spódniczkę, ale niestety nie pamiętam cen. Jak dla mnie w ogóle nie robi wrażenia na żywo , sądziłam że będzie lepsza
Mindzius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:47   #1390
Chocolatina
Wtajemniczenie
 
Avatar Chocolatina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 264
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mindzius Pokaż wiadomość
widziałam tą spódniczkę, ale niestety nie pamiętam cen. Jak dla mnie w ogóle nie robi wrażenia na żywo , sądziłam że będzie lepsza
ja niestety u siebie jej nie zobaczę bo u mnie nie ma divided
ale na zdj. fajnie wygląda ; )
Chocolatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:50   #1391
Emylii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 31
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

No,no,no... ile już stron
Czy w złotych albo na marszałkowskiej są jeszcze te bluzki z falbankami przy dekoldzie i spodenki z gumą?
Emylii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:52   #1392
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Widzę, że jest nas więcej.

Kupiłam dla dziewczyny z tego wątku słynną bluzkę z koronką na rękawkach, dostałam jednego mejla z prośbą o nr konta i cisza. Pisałam do Wizażanki kilka wiadomości, że czekam na wpłatę, albo jeżeli się rozmyśliła to proszę o PW z informacją, że mam bluzkę oddać do sklepu. Zero odpowiedzi. Przejrzałam wpisy na jej profilu i wiecie co, nie byłam pierwszą osobą, która chciała jej pomóc w zakupie czegoś, a nie dostała przelewu, bo dziewczyna bez słowa się wycofała.
Rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu na częste przesiadywanie na Wizażu, albo nie mieć dostępu do internetu, coś komuś nagle wypadło, różne sytuacje się zdarzają, wiadomo - życie. Ale nie rozumiem sytuacji, gdy chcę komuś pomóc, a ktoś robi mnie w konia, nawet nie chcąc uczciwie odpisać "słuchaj, sorry, oddaj bluzkę do sklepu (zawsze zatrzymuję paragon), nie mam teraz pieniędzy, rozmyśliłam się, nie chcę jej".

Niektóre Wizażanki powinny się wstydzić i cieszę się, że ten temat został poruszony.
Bardzo proszę o podanie nicka tej osoby/takich osób.
Bardzo chętnie ostudzę zapał wklejając punkty :/
I mówię to całkowicie poważnie.
Chamstwo i tyle.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:53   #1393
Mindzius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 177
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chocolatina Pokaż wiadomość
ja niestety u siebie jej nie zobaczę bo u mnie nie ma divided
ale na zdj. fajnie wygląda ; )
Zgodzę się na zdjęciu prezentuje się świetnie ale kiedy ją zobaczyłam na żywo zero zachwytu i zainteresowania chociaż pełno ludzi było przy nich. Mają taki sztywny materiał , nawet nie wiem jak to określić ;/
Mindzius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 17:57   #1394
Chocolatina
Wtajemniczenie
 
Avatar Chocolatina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 264
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mindzius Pokaż wiadomość
Zgodzę się na zdjęciu prezentuje się świetnie ale kiedy ją zobaczyłam na żywo zero zachwytu i zainteresowania chociaż pełno ludzi było przy nich. Mają taki sztywny materiał , nawet nie wiem jak to określić ;/
a to może i lepiej , zawsze parę groszy zostanie w portfelu, a już miałam się wziąć za przetrzepanie allegro w jej poszukiwaniu
Chocolatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:05   #1395
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Ja np. jestem pełna podziwu dla osób, które kupują coś dla innych Sama nie miałam jeszcze okazji nikomu pomóc, bo zaczęłam się tu udzielać stosunkowo niedawno, ale skorzystałam z pomocy dwóch Wizażanek
Swoją pomoc zaoferowała także FFashionistka, później jednak nie odpisała mi ani tu w wątku ani na PW. Oczywiście nie można wymagać od pomagających dyspozycyjności w każdym momencie, nie mogłam więc niczego oczekiwać, niemniej jednak wydało mi się dziwne, że zignorowała moje wiadomości. O ile moja sytuacja była zupełnie nieszkodliwa (no chyba, że za straty moralne mogę uznać rozbudzone nadzieje ), to kiedy taka osoba prosi kogoś o zakup ciuszków - zaczyna być nieprzyjemnie. Podzielam zatem zdanie większości, że przydałaby się Czarna Lista. System punktowy może nie być najtrafniejszym rozwiązaniem, bo godzi to w nowe użytkowniczki, które nie miały jeszcze okazji się "wykazać". Generalnie na Wizażu panuje zasada ograniczonego zaufania, którą i na tym forum można by było wprowadzić, więc Czarna Lista wydaje się jak najbardziej na miejscu (nie ma kogoś na liście = jest w porządku).
__________________


Tak właśnie.

Edytowane przez ola_gie
Czas edycji: 2010-05-10 o 18:07
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:08   #1396
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Nie wiem jak H&M to robi, ale ja zawsze mam wrażenie, że ich rzeczy dużo lepiej wyglądają na zdjęciach a często zupełnie inaczej. Pamiętam przekłamana zdjęcia sochowej koszulki - zupełnie inny kolor i takiej tuniki z The Blues, która na zdjęciach wyglądała jakby była wąska, prawie że obcisła, a na żywo jak ją ubrałam to niczym tunika ciążowa
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:09   #1397
Mindzius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 177
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chocolatina Pokaż wiadomość
a to może i lepiej , zawsze parę groszy zostanie w portfelu, a już miałam się wziąć za przetrzepanie allegro w jej poszukiwaniu
wg mnie nie warto, a tym bardziej za te pieniądze można kupić coś zdecydowanie lepszego mi np. strasznie się podoba spódniczka w kwiaty , która jest na tych głównych plakatach i w realu też prezentuje się świetnie
Mindzius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:11   #1398
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Ja się tak nieładnie przypomnę, może któraś z Was będzie jutro w H&M:

Dotarły do mnie informacje, że są w sklepach te spodenki na gumce, na które choruje od miesięcy za 39,90. Chyba z działu divided.
Czy mogłabym się zwrócić z prośbą, żeby jakaś dobra Duszyczka mi je zakupiła ?? Najlepiej w rozmiarze 36, jak nie to 38 a jak nie to 34. Strasznie mi na nich zależy Koszty zwracam natychmiast - już mi kilka dziewczyn kupowało rzeczy i zawsze jestem kontaktowa i szybka wpłacam pieniążki
Baaardzo proszę strasznie mi zależy
sprawdzilam i nie ma ich u mnie

dwupaku rajstop też nie ma ;(
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:13   #1399
Mindzius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 177
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fashionaddicted Pokaż wiadomość
Nie wiem jak H&M to robi, ale ja zawsze mam wrażenie, że ich rzeczy dużo lepiej wyglądają na zdjęciach a często zupełnie inaczej. Pamiętam przekłamana zdjęcia sochowej koszulki - zupełnie inny kolor i takiej tuniki z The Blues, która na zdjęciach wyglądała jakby była wąska, prawie że obcisła, a na żywo jak ją ubrałam to niczym tunika ciążowa
zgadzam się z Tobą duża ilość ubrań podoba mi się na zdjęciu , a jak już się wybiorę na zakupy i to zobaczę to mam zupełni inne odczucie i czasami nawet bym na to nie zwróciła uwagi
Mindzius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:14   #1400
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Dziewczyny doskonale Was rozumiem:miałam taką samą sytuację
Nie często mam okazję komuś pomóc ponieważ u mnie w mieście nie ma żadnych fajnych, lubianych tu na wizazu sklepów.Ale kiedyś dziewczyny prosiły o zakup torebki z Tesco, a że u mnie było ich pod dostatkiem postanowiłam pomóc i odwdzięczyc się za otrzymaną kilkukrotnie pomoc w zakupie.Kupiłam torebkę dla dziewczyny, której "niby" bardzo na niej zależało i która przynajmniej kilka razy pisała o tym na wątku,ale ta nie odpowiedziała na żadne z moich priv...A zalezało mi na czasie bo w Tesco jest tylko 5 dni na zwrot,przy czym ja w tym sklepie mogłabym byc raz w tygodniu.Całe szczęscie ,że było więcej chętnych na ta torebkę,bo inaczej musiałabym bawic się w allegro na co średnio miałam czas i ochotę
__________________


Po prostu Wiola
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:14   #1401
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Dziekuję mmm87 już mi je kupiła
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:28   #1402
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Widzialyscie ta sukienke? Jest bardzo szmatowata czy w miare ok?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:40   #1403
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja komus kupuję, głównie dlatego, że czesto inne osoby nie maja danego sklepu w wojewodztwie, a na allegro ceny sa nie raz z kosmosu no i dlatego, ze wiem, jak to jest, jak sie o czyms marzy, a nie mozna tego dostac. A skoro jestem w sklepie i to akurat jest to czemu mam nie kupic?
no własnie, podpisuje sie pod tym rekami i nogami . Ja bardzo chętnie pomoge w zakupie poszukiwanej rzeczy. jestem bardzo często "w drodze", więc co za problem podjechać, zerknąć i kupić. Tylko mam jedną zasadę: kupuje tylko w takich sklepach gdzie przyjmuja zwroty. Tym samym nic nie tracę, no moze trochę mojego prywatne czasu. Ale pomyslcie same ile czasu często marnotrawimy na bzdury?? A druga zasada: zazwyczaj pomagam dziewczynom, które kojarzę z forum i które często sie tutaj udzielają. A reszta.... no cóż, jak widzę kogoś zdesperowanego, to też pomogę
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:47   #1404
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

I jeszcze jedno pytanie czy w taki wzor panterki jest u nas juz dostepny szal?
__________________
Żona

Zakochana

Edytowane przez BBlondyneczkAA
Czas edycji: 2010-05-10 o 18:49
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:48   #1405
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Widzę, że rozpętałam wielką dyskusję Myślę jednak, że jest ona potrzebna. Wizaż ma to do siebie, że daje poczucie wirtualnej wspólnoty. Kiedy ktoś prosi o coś, a idę do H&M-u, dlaczego by nie pomóc? Tym bardziej, że my, kobiety, bardzo lubimy ładnie, modnie wyglądać i wiemy jak to, jest, kiedy coś sobie upatrzymy, a tego nigdzie w pobliżu nie ma. I ja to zrozumiałam.
Okazuje się także, że na wizażu, jak w życiu, zdarzają się złe osoby. Dlatego jestem za czarną listą.

Na szczęście udało mi się dziś oddać rzeczy wraz z rajstopami (kasjerka przyjęła z uśmiechem). Nie mogłam ich odstąpić na wizażu, ponieważ z Niemiec wysyłka jest bardzo droga, a w Polsce nie wiem, kiedy będę. Ta niesłowna wizażanka wiedziała o tym, dałam jej cały tydzień na przelew, którego nie zrobiła, bo twierdziła, że na razie nie ma pieniędzy. W tym samym czasie chwaliła się na wątku zakupowym innymi zakupami za niemałe pieniądze.

Może tyle wystarczy. Resztę pozostawiam do wniosków własnych...
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 18:54   #1406
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
Widzialyscie ta sukienke? Jest bardzo szmatowata czy w miare ok?
Ja jej nie widziałam jeszcze
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:00   #1407
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Widzę, że rozpętałam wielką dyskusję Myślę jednak, że jest ona potrzebna. Wizaż ma to do siebie, że daje poczucie wirtualnej wspólnoty. Kiedy ktoś prosi o coś, a idę do H&M-u, dlaczego by nie pomóc? Tym bardziej, że my, kobiety, bardzo lubimy ładnie, modnie wyglądać i wiemy jak to, jest, kiedy coś sobie upatrzymy, a tego nigdzie w pobliżu nie ma. I ja to zrozumiałam.
Okazuje się także, że na wizażu, jak w życiu, zdarzają się złe osoby. Dlatego jestem za czarną listą.

Na szczęście udało mi się dziś oddać rzeczy wraz z rajstopami (kasjerka przyjęła z uśmiechem). Nie mogłam ich odstąpić na wizażu, ponieważ z Niemiec wysyłka jest bardzo droga, a w Polsce nie wiem, kiedy będę. Ta niesłowna wizażanka wiedziała o tym, dałam jej cały tydzień na przelew, którego nie zrobiła, bo twierdziła, że na razie nie ma pieniędzy. W tym samym czasie chwaliła się na wątku zakupowym innymi zakupami za niemałe pieniądze.

Może tyle wystarczy. Resztę pozostawiam do wniosków własnych...

oooo to super, że udalo ci sie zwrócić te rajstopki.

A tak przy okazji. Mogę odstąpić czarną spódniczkę z divided black, rozmiar 38, kosztowała 19.90. Oczywscie z metkami i paragonem. Kupiłam jednej z Was, a ponieważ nie dopytałam o którą chodzi (czy ta z woman czy z divided), to kupiłam obydwie. Jedna juz leci do nowej właścicielki, a drugą albo zwrócę, albo oddam chętnej. Dla uściślenia - ona jest dokładnie taka sama jak ta w szerokie pasy, tylko czarna.
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:02   #1408
Chocolatina
Wtajemniczenie
 
Avatar Chocolatina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 264
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mindzius Pokaż wiadomość
wg mnie nie warto, a tym bardziej za te pieniądze można kupić coś zdecydowanie lepszego mi np. strasznie się podoba spódniczka w kwiaty , która jest na tych głównych plakatach i w realu też prezentuje się świetnie
a z jakiego ona jest działu i jaka cena ? ; )
Chocolatina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:04   #1409
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Truepiegi, w dalszym ciągu proszę o priv z nickiem.
Tylko w ten sposób, punktami, można się pozbyć takich osób, które lekkomyślnie podchodzą do "kup mi kup mi" po czym nie raczą odpisać, że rezygnują.
Bo nie o sam fakt rezygnacji chodzi (choć w przypadku, gdy prośba dotyczy rzeczy, których zwracać nie można owszem), ale o brak poszanowania cudzego czasu, pieniędzy i zburzenie poczucia zaufania do innych, wiarygodnych i uczciwie podchodzących do tego typu spraw, wizażanek.

Jedna osoba już punkty dostała. Może ostudzi to zapał innych, które nie pomyślą, nie sprawdzą czy ich stan konta wytrzyma jakiś zakup, a pierwsze biegną z prośbą o pomoc, przy czym gdy znajdzie się dobra dusza chcąca zakupić daną rzecz, nie odpowiedzą nawet/nie zapłacą/zwodzą :/
Koniec z tym.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 19:06   #1410
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. IV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja bym się nie zgodziła na częściową przedpłatę - jako kupująca i wysyłająca. Zresztą wtedy chętnych do pomagania byłoby na pewno mniej - nic na tym nie zyskujesz (poza satysfakcją ) a jeszcze ponosisz ryzyko, że nie zobaczysz już swoich pieniędzy.
Jak to nic nie zyskujesz?
Sprzedająca ma pewność, że kupująca jej nie wystawi


Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ja nie wiem gdzie ryzyko jest po stronie kupujacego, ktory moze czymhnac z przedplata i nigdy nie wrocic

Rozwiazanie jest jedno - nie prosic, nie kupowac
Nie przesadzajmy...
Jesteśmy tu po to, żeby sobie pomagać

Ja kupowałam już coś od wizażanek a także kupowałam coś dla wizażanek i nie było nigdy żadnych problemów, same pozytywne wrażenia
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.