Moja turkusowo -niebieska siostra :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-26, 20:12   #31
dissolved__girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 604
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

kurcze,jak ja bym była Twoją siostrą to bym sie pchała w Twoje łapki aż bś mnie miała dosyć łądnie siostre umalowałaś
__________________
bo ludzie chcą
mieć kogoś do pary
w parze się parzyć
a potem lizać bąble


dissolved__girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:30   #32
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)


To teraz ja coś dorzucę od siebie:
No cóż, mnie sie nie podoba.
Dlaczego? ano bo ja nie lubię niebieskiego koloru w makijażu, tylko dlatego
Natomiast samo wykonanie jest bardzo ładne, bardzo precyzyjnbe i przyznać musze że siostra bardzo ładna kobietą jest.



Ale tyś mą ulubienicą
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 21:27   #33
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Daisy nie musisz się tłumaczyć tak Nie każdemu się musi podobać, ważne żebyś Ty była zadowolona z tego co robisz i się w tym spełniała
Mi osobiście makijaż się nie podoba. Na moim monitorze wygląda jak po prostu pojedynczy szaro-niebieski cień. Dodam, że mam nowy, dobry monitor Tak więc makijaż bez szału, a takiego koloru nie trawię.
Jak Ci poszło na zaliczeniu makijażu dziennego?
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 21:27   #34
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

siostra wcale nie wyglada na zmaltretowana,wrecz przeciwnie swiezo i zalotnie,i tak tez odbieram ten makijaz
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:11   #35
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

iziz08 - a dziekuje To zdecydowanie moja zasluga ! Ona w ogole wrocila po weekendzie z jej chlopakiem i byla wymeczona I wiecie ,ze cos sie stalo jej z powiekami ...Miala takie pomarszczone jak babcia , a dzis patrzylam na jej oczy jeszcze raz ,bo kiedys juz robilam jej kreski i wyszlo ok i byly znowu bardziej jedrne bez takich malutkich zmarszczek .I ona przyznala mi racje .Wiem ,ze to brzmi dziwnie ,ale ja nie wiedzialam ,ze cos takiego moze sie dziac z powiekami ...

Gween - to nie jest tak ,ze ja sie tlumacze i bije w piersi .Tlumacze sie dlaczego tak a nie inaczej mi sie podoba Nie pokazywalabym , gdybym byla niezadowolona...A propos koloru , to nie bylo w makijazu ani odrobiny szarego cienia .Byl turkus i niebieski , ja je widze wyraznie . I na swoim nowym aparacie i na swoim nowym monitorze A monitor musi byc dobrze wyregulowany z tego ,co wiem . Moj i tak nie jest najlepiej ...Z dziennego makijazu bylam bardzo zadowolona Dziekuje za pamiec ! No i za komentarz

Vibeska - dziekuje za komentarz Ja niebieski cien lubie i niestety jeszcze raz zawitam tutaj " na niebiesko "

dissolved__girl - chyba musze wymienic siostry ! Bardzo bym chciala,zeby ona byla tak entuzjastycznie nastawiona A najbardziej nie chciala pozowac do zdjec ...mialam dwie minuty na zrobienie tych fotek ! Dzieki za sympatyczny komentarz
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:23   #36
201710251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 86
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Daisy, mnie się podoba
Mnie na zajęciach z wizażu juz dawno temu oświecono, że niebieski+niebieski=ładny efekt.
I powiem Ci też, że podobnie jak Ty nie dzielę na typy urody wiosna, lato..
Znam z autopsji malowanie marudzących modelek, więc brawo za wytrwałość bo ja do cierpliwych nie należę
201710251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 22:32   #37
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

ola__fm - bardzo dziekuje za zrozumienie Fajnie ,ze sie zgadzamy ...Ja nawet nie mam nic przeciwko ,ze sie dziewczynom niebieski nie podoba ,ale prawde powiedziawszy to swiety by stracil cierpliwosc mowiac , ze jest tam turkus i niebieski ...I ja go widze , a niektorzy mi mowia ,ze widza szara plame, tylko niebieski , nie widac rozwego - bo ja akurat za to odpowiedzialnosci nie biore
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 22:58   #38
Martyna83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 536
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

ja tez niestety nie widze tych wszystkich kolorow na oczkach, ale wiadomo jak to jest, na kazdym monitorze wyglada to inaczej. pamietam jak umiescilam tu moja wersje fioletowego makijazu. na moim monitorze wygladal ladnie, ale pozniej poszlam do kolezanki weszlysmy na MM i na jej monitorze wygladalo to tak niedobrze, ze az zle sie poczulam. a wracajac do makijazu siostry, moze nie widac wszystkich kolorow ( przynajmniej na moim monitorze), ale podoba mi sie technika nalozenia cienia i kolor na ustach. uwazam, ze odcien pomadki doskonale pasuje do oczek
Martyna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 23:27   #39
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Martyna83- dzieki za zrozumienie Ja niedlugo bede pisac "Ciemnosc widze " jako jedyny komentarz Jeszcze nigdy nie mialam takich problemow z tym , co widze ja a co inni , juz zaczyna mnie to prawde powiedziawszy bawic Kij makijaz ,zrobil sie z tego czeski film Powinnam zrobic sonde , kto widzi turkus i niebieski , a kto nie ? Moj monitor tez nie jest doskonaly , dlatego zawsze chodze do pokoju obok Czyli swojego faceta , a on uzywa profesjonalnego panelu...


Cytuje: " Jezeli ktoras z Was ma karte graficzna nVidia albo inna podobna, proponuje wejsc do wlasciwosci grafiki [prawy klik na pulpicie]->wlasciwosci->ustawienia->zaawansowane->zakladka nvidia albo innej kart graf.->wejscie we wlasciwosci albo podobna zakladke->wyswietlanie->konfiguracja monitora i robimy krok po kroku to o co prosza. Efekt - sklaibrowane ustawienia monitora. Polecam ustawienie jasnosci na poziomie okolo 20-25% a kontrastu na okolo 50-60%. Gamma i inne parametry powinny byc skonfigurowane po przejsciu kalibracji." - koniec cytatu - moje kochanie chcialo byc przydatne
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 11:27   #40
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Mi też brakuje podkreślenia dolnej powieki, byłoby bardziej kobieco, teraz jest bardzo dziewczęco ale rozumiem ten ból, kiedy modelka się wierci i ucieka przed pędzelkiem
Pasuje siostrze ta kolorystyka

ps. Przepraszam że wrzucę coś nie na temat,ale udało mi się zdobyć próbki filtra iwostinu 50 SPF. Powiem Ci że spodziewałam się najgorszego ale krem w miarę dobrze nawilża i choć mocno bieli to dochodzę do wprawy w jego nakładaniu (wystarczy dokładnie wklepać). Co sądzisz o Iwostinie? Nie wiem czy używałaś, ale może wyczytałaś coś ciekawego na biochemii. avenki się chwali że nie reagują źle na makijaż, czyli co? w ogóle makijaż osłabia działanie filtra? Mi na iwostinie trzyma się lepiej niż makijaż bez filtra. Jestem zadowolona i ten produkt byłby bardziej na moją kieszeń Boję się też próbować innych. Czyli jesli dobrze się w nim czuję to znaczy że dobrze trafiłam?
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 11:34   #41
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

madie- musze isc do szkoly ,ale jak wroce ze szkoly i z pracy to odpisze
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 14:31   #42
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Ja nie modeluje buzi na codzien , jesli chodzi o korekte twarzy .Uwazam ,ze to bzdura - moge wyjasnic swoj stanowcze zdanie w razie potrzeby . Policzki sa podreslone rozswietlajacym rozem i u mnie to widac.
Daisy Ty masz wyraźnie zarysowane kości policzkowe, to też i potrzeby wielkiej by je podkreślać nie ma, ale siostra ma buzię pulchniejszą i tu przydałoby się delikatnie to skorygować.

Siostra ma cudne oczy, przepiękny kolor tęczówek, a ten makijaż mi trochę przeszkadza w ich podziwianiu, tzn. nie przeszkadza mi to, że jest niebieski, bo uważam, że to bzdura, że niebieskich oczu nie powinno podkreślać sie niebieskimi cieniami, blablabla, ale bzdurą absolutnie nie jest odpowiednia tonacja, aby podkreślić i oczyścić kolor oczu. I tutaj wydaje mi się ona ciut za jasna - mowa o tonacji, nie kolorystyce, żeby była jasność.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2007-11-27 o 18:19
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:36   #43
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

hoho ależ wy macie podobne usta! Widać ze jestescie siostrami, fajny makijaz.. taki zimowy
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:10   #44
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Ha, a mi przeszkadza ta rozbieżność pomiędzy słodką stylistyką makijażu a charakterem twojej siorki; nie mam nic złego na myśli, żeby nie było potem
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:51   #45
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

madie- mysle ,ze ogolnie dobrze trafilas jesli Ci pasuje .To juz sukces..Ja swojego czasu duzo czytalam , i te bardziej zindoktrynowane dziewczyny , mowia ,ze w ogole wszystko oslabia dzialania filtra, pocieranie twarzy ,czyli nakladanie makijazu pedzlami ,rozmawianie przez komorke, wycieranie nosa itd Ale dla mnie to jest jakies wariatkowo i nie trzymam sie tego jak 10 przykazan . Stosuje ilosc taka jaka mi wygodnie , jak nakladam makijaz to zawsze filtr avene bo nie stabilizuje go mika czy talc jak w przypadku innych ...Chodzi dokladnie o skladnik Parsol i jakies tam numerki...To on sie destabilizuje .I tej ochrony slonecznej nie ma jesli to tylko jeden filt , jesli sa inne jeszcze wtedy moze byc na przyklad polowiczna ...Ja nie mam zamiaru zmieniac wszystkich kosmetykow na bez-talkowe czy bez- mikowe ,wiec poszlam na latwine z ta avenka , ale tez uwazam ,ze cena jest bolesna...Poza tym Iwostinu nigdy nie uzywalam ,ale jak mam dni ,ze nie mam makijazu to mam chyba jeszcze cztery inne filtry - dwie trzydziestki , ktore bardzo lubie , jedna 40+ - jesli dobrze pamietam , i jedna 50 ...Ja mysle ,ze nie mozna sie dac zwiariowac z niczym Zdarza mi sie w ogole czasami wyjsc bez filtra ,ale pozniej widze zaraz wiecej piegow


tiare - nie dostanie Ci sie A czemu mialo by ? Zapytalam siostre czy sie zgadza na takie kolory , bo sama nie miala pomyslu ...Ja tez sie zgadzam ,ze makijaz troche mowi o tym kim jestesmy ,ale jak sie jest moja modelka to za wiele nie ma sie do gadania Na codzien moja siostra sie nie maluje w zasadzie

jennifer77 - dzieki za komentarz


madziunia80 - wydaje mi sie ,ze bede miala coraz wiecej "spiec " na linii teorii z wami odkad zaczelam szkole ...I nie chodzi o to ,ze ktos tu sie myli .Nie spotkalam jeszcze dwoch makijazystow ,ktorzy mowia to samo A mialam szczescie juz poznak kilka barwnych postaci ! Ostatnio dowiedzialam sie ,ze gdy ktos nie ma naturalnego zaglebienia w policzkach , nie powinno sie ich modelowac ...Byc moze lepiej by to wygladalo ,gdybym uzywa matowego rozu i rozswietlacza przynajmniej .Ja jeszcze nie mam swojego stylu ,nie jestem uksztaltowana makijazystka .Wszystko chlone jak gabka i eksperymentujac z roznymi rzaczami bede robic mnostwo bledow Moglabym wymodelowac np strony buzi ,zeby ja bardziej "zwezic " ...Moglam duzo rzeczy zrobic inaczej ...I to chodzi Innej tonacji tez moglam uzyc , ale akurat te "podkrecily " glebie jej teczowki , wiec z kolorow bylam zadowolona . Magda , za rok pewnie sie bede wstydzic tego , co tu wklejalam Ja jestem na etapie przeobrazania sie z poczwarki w motyla ! Dzieki za komentarz
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 19:58   #46
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Spięć?? Ale dlaczego spięć od razu?? To już nie można tak po prostu...po ludzku
Powodzenia w poszukiwaniu własnej drogi
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 20:42   #47
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Magda - uzylam cudzyslowu , bo lepsze okreslenie nie przyszlo mi na czas do glowy Poza tym nie mialam namysli " spiec -klotni " ,ale starcia pogladowe w teorii ...Zazwyczaj na poczatku i w komentarzach tlumacze dlaczego zrobilam tak a nie inaczej , co myslalam robiac ten makijaz , jaki mial byc jego charakter itd . Zeby wlasnie takich rzeczy uniknac pozniej ,zeby byla jasnosc ...Mysle ,ze wiekszosc z was juz troche mnie tutaj poznala i nikt nie moze mi zarzucic ,ze jestem konfliktowa czy jakos bez sensu uparta ...Moge byc stanowcza ,gdy bronie tego , co "stworzylam " ,ale chyba kazdy powinien byc jesli wierzy w to , co robi...Staram sie asertywnie przeprowadzac kazdy dialog - stanowczo , z szacunkiem do innych i do siebie ...Z niektorymi dziewczynami zdazylam sie juz zaprzyjaznic i wiecej dla mnie znaczy ich sympatia niz jakis makijaz ... Magda , Ty tez regularnie i sumiennie zawsze komentujesz moje makijaze , byloby z mojej strony arogancja , gdybym nie brala Twojego zdania pod uwage .Nie zawsze sie z wami zgadzam ,ale chyba nie na tym to polega ,zeby sie wam zawsze podobalo , a ja zawsze sie z kazdym komentarzem zgadzala.
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:02   #48
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Ja znam tylko granatowy APC, innego jeszcze nie mam. Jutro moze wstawie makijaz, to zobaczysz.
Mi sie podoba, na mokro wyglada nawet na atramentowy, tylko ze on ma drobinki blyszczace.
Ja wiem, ze to chodzi tez o ustawienia monitora. Dlatego ja zawsze do porownania ogladam tez u chlopaka dodatkowo . On sie dlugo informowal, zanim wybral sobie nowy monitor i dlugo sie nim bawil, wiec zawsze do porownania tam ogladam. Wlasnie z tego powodu zeby tez nic nie przeoczyc. Bo moze na moim nie byc widac czegos a na jego widac. Ale pamietam, ze kiedys bylo tak, ze u niego usta wygladaly czerwone a naprawde nie byly. Wiec sama nie wiem. Widocznie gra wiele wiele faktorow role w odbieraniu dobrych kolorow. Najwazniejszy to napewno aparat, a ja mam kiepski, wiec w tym punkcie i u niego kiepsko wygladaja zdjecia i u mnie, bo zdjecia sa do niczego.
Fajny masz podpis.
Ciesze sie, ze mnie polubilas. Ja tez Ciebie lubie i cenie Twoje zdanie.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:50   #49
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

fruity - jakos nie zapalalam miloscia do cieni APC A mam ich sporo ... Chce im dac nastepna szanse ,ale jakos sie nie moge przemoc ! Wroce do nich -pytanie tylko kiedy...Na swieta nie lece do Polski wiec bede miec wiecej czasu .Moze wtedy ...Podobnie jest z moim facetem On tez ma bzika na punkcie takich rzeczy i wszystko musi miec najlepsze - no , ma mnie Ze zjeciami to prawda , najwazniejsze jest swiatlo , a ja jakos slepa na takie niuanse jestem ...Bardzo bym sie chciala zakochac w fotografii , bo to by mi bardzo pomoglo ,ale jakos nie moge ...A aparat zmienilam -nawet pomagala mi Aga , bo ona sie na tym zna . Aparat jest swietny ,ale co z tego jak ja go nie potrafie ustawic ? Poza tym chcialabym tez jakos sie podszkolic w photoszopowaniu - na wlasny uzytek ,ale tyle tego ,ze mnie to przerasta !

Ogladalam Twoj watek i chcialam Ci cos napisac- wlasnie siedze oblozona ksiazkami , bo pisze prace z teorii o ksztaltach twarzy ,oczu, noskow itd ...No ,ale wlasnie nie chce napisac tego na szybko .Postaram Ci sie jakies materialy wyslac na pw w weekend
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 11:14   #50
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Daisy, muszę przyznać, że mi sie podoba, ale ja wolę makijaże, które prezentujesz na sobie :P
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 11:36   #51
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

coldold- a gdzie Cie wywialo na tak dlugo ? Widze ,ze wszystkie ostatnie komentarze to Twoje Sumienna z Ciebie dziewczyna A mnie sie juz nudzi malowanie tylko siebie , to robic sie coraz mniejsze wyzwanie ...wole innych Dzieki za komentarz
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 13:29   #52
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
coldold- a gdzie Cie wywialo na tak dlugo ? Widze ,ze wszystkie ostatnie komentarze to Twoje Sumienna z Ciebie dziewczyna A mnie sie juz nudzi malowanie tylko siebie , to robic sie coraz mniejsze wyzwanie ...wole innych Dzieki za komentarz
Miałam dużo nauki tęskniłam za MM i musiałam nadrobić zaległości.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 15:58   #53
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Magda - uzylam cudzyslowu , bo lepsze okreslenie nie przyszlo mi na czas do glowy Poza tym nie mialam namysli " spiec -klotni " ,ale starcia pogladowe w teorii ...Zazwyczaj na poczatku i w komentarzach tlumacze dlaczego zrobilam tak a nie inaczej , co myslalam robiac ten makijaz , jaki mial byc jego charakter itd . Zeby wlasnie takich rzeczy uniknac pozniej ,zeby byla jasnosc ...Mysle ,ze wiekszosc z was juz troche mnie tutaj poznala i nikt nie moze mi zarzucic ,ze jestem konfliktowa czy jakos bez sensu uparta ...Moge byc stanowcza ,gdy bronie tego , co "stworzylam " ,ale chyba kazdy powinien byc jesli wierzy w to , co robi...Staram sie asertywnie przeprowadzac kazdy dialog - stanowczo , z szacunkiem do innych i do siebie ...Z niektorymi dziewczynami zdazylam sie juz zaprzyjaznic i wiecej dla mnie znaczy ich sympatia niz jakis makijaz ... Magda , Ty tez regularnie i sumiennie zawsze komentujesz moje makijaze , byloby z mojej strony arogancja , gdybym nie brala Twojego zdania pod uwage .Nie zawsze sie z wami zgadzam ,ale chyba nie na tym to polega ,zeby sie wam zawsze podobalo , a ja zawsze sie z kazdym komentarzem zgadzala.
Kochana, no jasne, że nie musisz się zawsze z nami zgadzać. Wierzyć w siebie to jedna z najważniejszych maksym czlowieka szczęsliwego. W swojej wypowiedzi nie miałam nic złego na mysli i mam nadzieje, że nie odebrałas tego w ten sposób
Wyczytałam, że nie pokochałaś APC, u mnie podobnie, po krótkiej fascynacji, zupełnie mi przeszło, tak, jakbym straciła umiejętność malowania się nimi. Dziwne...
Pozdrawiam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 17:29   #54
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

coldold - ja tez teraz bede okropnie zajeta Przez dwa tygodnie nie powinnam nic innego robic tylko sie uczyc

madziunia80 - no cos Ty Chcialam ,zebys Ty wiedziala ,ze ja sie nie uwazam i nigdy nie bede uwazala za eksperta ,ale mam swoje zdanie . To wszystko . Ja tez padlam ofiara "wizazowego marketingu " ,ale mi te cienie w ogole nie pasuja ...Uwielbiam ich kuleczki rozswietlajace ,ale w cieniach oprocz koloru w pudeleczku nic fajnego nie ma .Postaram sie im dac jeszcze jedna szanse , bo mam ich 16 !
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:42   #55
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

makijaż wyszedł bardzo ładnie mimo wiercacej się modelki (trzeba było przypiąć pasami do kaloryfera...)
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:56   #56
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Laurany - bardzo Ci dziekuje , teraz jak patrze na to z perspektywy kilku dni to wydaje mi sie ,ze moglo byc lepiej Ale nie bede sie bila w piersi , bo po prostu to nie byl moj najlepszy dzien ...
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 08:12   #57
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Re: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Ja mam 8 cieni APC, wszystkie sypkie i w zasadzie używam tylko jednego - czekoladowego brązu (nr 22...chyba ;/), ten cień uwielbiam i mogłabym paciać się nim bez przerwy, no prawie bez przerwy, bo już z miesiąc go nie używałam Denerwuje mnie w tych cieniach to, że na sucho wychodzą dość blado, chyba, że naładuje się ich multum na powieki, a na mokro, no niestety wycieniowanie i roztarcie graniczy z cudem
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 12:01   #58
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

śliczny kolor ust Zdradź mi prosze numer tego błyszczyku Eveline
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 15:50   #59
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

madzia.a . - kolor to 506 z serii extreme lip volume .
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 16:49   #60
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Moja turkusowo -niebieska siostra :)

Próbowałam to wszystko przeczytać, ale mi się nie udało.... nie bijcie mnie...

Nooo ja tam widzę cieniowanie, dlaczego Wy go nie widzicie?

Fajnie by było gdyby była delikatniutka kreseczka na górnej powiece, ale taka cimnoniebieska, granatowa. Czarnej bym nie dawała, żeby za bardzo nie przytłoczyła. No ale jak Ci się siostra wierciła to rozumiem, że Ci mogła nie wyjść ta kreska. Znam ten ból... sama mam koleżankę, która się domaga zrobienia jej makijażu, a jak już ją w końcu maluję to się strrrrrrrrrrrrasznie wierci... i a to nie można jej dotknąć pędzlem na dolnej powiece bo ją to boli (? ?) a to tak zmyka oczy (a raczej je zaciska) że nie widać powiek, a to co trzy sekundy odchyla głowę i zerka w lusterko jak wygląda... a przy nakładaniu podkładu jest horror dlatego ostatnio kazałam jej, żeby sobie sama nałożyła... Wszystkie moje prośby i tłumaczenia są jak grochem o ścianę, ale ok, niech jej będzie, tylko czasem mnie to irytuje... aha, ale o czym ja miałam pisać? Już wiem, o makijażu Twojej siostry. Nooo makijaż fajny, świeży i letni. Ładnie wygląda róż na policzkach, ożywia twarz. Oczy są ładnie przypasowane do opaski na włosach. Na dolnej powiece jest beżowy cień? czy mi się tylko wydaje? Ja to w ogóle jestem zwolenniczką neutralnych dolnych powiek w makijażu dziennym, i sama daję tylko tyci tyci złotego beżu lub zwykłego beżu, nawet dolnych rzęs nie tuszuję...

Poza tym gratuluję odwagi do użycia tego błękitu, bo sama się go boję jak ognia...

I chyba mało na temat napisałam, ale co tam...

Pozdrawiam i ściskam

PS: Siostrę masz uroczą i czarującą.
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.