My ugly smile :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-10, 12:46   #1
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429

My ugly smile :(


sory że tu pisze ale raczej do zadnego działu tego tematu nie mogłąm dopasować a dotyczy on wygladu,oj dotyczy...
mój uśmiech jest tragiczny...najgorsze jest to że nie chodzi o krzywe ząbki bo an krzywe to aparacik i po kłopocie.kiedy byłam mała zaczęła mi się robić wada zgryzu a mianowicie dolna szczęka bardziej wysunięta od górnej.nosiłam jakies tam rózne rzeczy póxniej 2 aparaty wkładane później stały...chodziło o to żeby rozszezyc górną szczeke zeby była wieksza od dolnej.no i po roku aparat zdjęli i zakonczyli leczenie.wsyzstko ok gdyby nie to że mimo tylu staran usmiech wygląda beznadzijnie.dolna szczęka jest tylko minimalnie 'wczesniej' niz górna.przez to rozsunięcie górnej porobiły się pomiędzy zębami przerwy:/kiedy sie usmiecham widac górne i dolne zabki w takim samym stopniu zamast bardzij górne.ten uśmiech jest jakby mały,schowany i jak się śmieje to wyglądam tak strasznie sztucznie.jeszcze te szpary...wygladam jak ajkieś dziecko z mleczakami....
pomóżcie bo ja już nie wiem co robic!!czekac z niecierpliwością na każdą nawet krótką odpowiedź....
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 12:54   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: My ugly smile :(

Rozumiem, ze Cię martwi ta sprawa, ale.. no nie wiem, my kobiety często wyolbrzymiamy pewne sprawy związane z naszym wyglądem Często czegos co dla nas jest tragedią - inni nawet nie zauważają Nie zdziwiłabym się, gdyby i w Twoim przypadku okazało się, że nie jest aż tak "tragicznie" Byłoby świetnie gdybyś załączyła swoją fotkę, wtedy zobaczyłybyśmy jak to wygląda... "obiektywnie"
Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 13:25   #3
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: My ugly smile :(

Joey z pewnością ma "troszkę" racji...
W dzisiejszych czasach można prawieże wszystko poprawić. Na pewno nie jest tak źle jak o tym piszesz! Każdy umiech (szczery) jest ładny! Główka do góry
http://www.tulsacosmeticimplantdentist.com/
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 13:43   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: My ugly smile :(

A ja do 20 roku życia miałam szparę pomiędzy jedynkami-taką,że zapałka się mieściła Nie powiem troche mi to przeszkadzało do momentu aż zaczęly mi kiełkować ósemki - 4 i to na raz !!! Nagle ząbki przytuliły się do siebie, a teraz nawet za mocno Mam tak ciasno ułożone uzębienie, że dentysta zabronił używać mi nici dentystycznych a czasami muszę użyć, bo szczoteczką zajęłoby to godziny ( czyszczenie ) No i nie jest za ciekawie. Tak więc moja rada czekaj na ósemki no jeżeli juz masz to może jakieś chirurgiczne zabiegi? Wyobrażam sobie ,że jest to dla Ciebie dramat ale uwierz z każdej sytuacji jest jakieś wyjście i na pewno je znajdziesz Może po prostu przestać sie przejmować?

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:01   #5
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: My ugly smile :(

ja też mam szpare między jedynkami górnymi, strasznie mi to przeszkadza, nawet nie tylko miedzy jedynkami ale dalej też zęby nie sa blisko siebie, to dlatego ze nie wyrosła mi jedna 4
zbieram na aparat stały, to duuuzy wydatek ja na mnie, ale nie chce obciażać moich rodziców tym, bo to jednak sporo kasy, staram sie sama uzbierać, bardzo mi zalezy na ładnych zebach więc staram sie a wiem że aparat stały działa cuda
może warto by się było zastanowic w twoim przypadku nad stałym aparatem?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 16:37   #6
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: My ugly smile :(

stały aparat miałam ale własnie po to żeby poszerzyc górna szczeke zeby wysuwala sie na pierwszy plan przed dolna (cos niespecjalnie im to wyszło)
później miało być tak że pani dentystka miała mi uzupełnić troche te jedynki zeby nie było szpar ale nie uzupełniła bo stwierdziła że coś tam:/ teraz wlasnie powaznie zastanawiam się czy ich nie uzupełnic tak ładnie u dentysty własnie.tylko tak się zastanawiam.bo ortodonta coś bąknął że moje uzębienie może się jeszcze zmieniać więc ze lepiej będzie poczekać pare lat.ale ja nei wiem no..może pójde się jeszcze spytać do innego,bo naprawde chciałabym to zrobic,ajesli na początku było to w planach to chyba az tak bardzo nie przeszkodzi..?
mona ,Ty to aj nie wiedziałam ze w ogóle mi jakies zeby beda rosły!!ttm to mnei pocieszyłąś


Ehinokokus
te zdjęcia to neizłe są:P

moze sie jakos z tym pogodzimy,zobacze,ale poprpstu moje ząbki są jak gwiazdy na niebie:małe,żółte i daleko od siebie :P(nienawidze tego żartu :P)
chociaż swoją drogą gdyby nie było tych szpar i ząbki byłyby troche ładniejsze to taki mały uśmiech też jest czasami uroczy...:P
dobra ale dalej przystaje przy tym ze mój uśmiech jest obrzydliwy...
w ogóle jaka jestem zaskoczona że tyle i tak szybko odpowiedzi
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 18:56   #7
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: My ugly smile :(

Widziałam kilka modelek, których zgryz był daleki od ideału.. miały np. dość "krótkie" zęby, nierówne, nachodzące na siebie itp. ale ich uśmiech i tak był piękny To czasem wygląda naprawde słodko A jeszcze fajnie jest jak zęby są wybielone, wtedy taki "dziwny" zgryz to już nie wada tylko coś co nadaje oryginalności.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.