Po studnióweczce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-30, 15:37   #1
doriss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 130
Talking

Po studnióweczce


No ja juz po studniówce. Miałam 6 stycznia br. Zamieszczam zdjecie z balu może się komuś spodoba (i przyda) mój makijaż Sama się malowałam. Natomist fryzura to efekt pracy fryzjerki :P

(pomyliłam okienka, ale teraz już jest dobrze)
Pozdrawiam.
doriss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 15:47   #2
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Po studnióweczce

Moim zdaniem makijaż totalnie nie pasuje tu do niczego...Z tego wszystkiego jedynie biżuteria wydaje sie całkiem fajna Miałaś na sobie białe butki? Jeżeli tak to sorry ale to czego one pasowały? A co do włosów to mysle ze było by Ci lepiej w ciemniejszych kolorkach
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 16:38   #3
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Po studnióweczce

Hmm nie obraź sie ale mi sie nie podoba
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 17:08   #4
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Po studnióweczce

Witaj Doriss, mam nadzieję że zabawa była udana

Co do makijażu...jeśli mam być szczera, to do takiej sukienki zrobiłabym makijaż w zupełnie innej kolorystyce.
Nie podoba mi się ten brązowy cień i technika wykonania. Obrys cieniem jest ostry i zbyt daleko wyciągnięty na boki. Nie widzę dokładnie czy używałaś jeszcze kredki,widzę coś jakby fioletowy cień wokół oczu...zdjęcie jest trochę niewyraźne, ale generalnie wybrałaś nienajszczęśliwszy dla siebie kolor cieni.
Jeśli chodzi o pomadkę to również użyłabym trochę ciemniejszej, bardziej pod kolor sukni bo strasznie się gryzą obydwa te kolory.
No i tak ogólnie... jesli pomalowałabym mocniej usta to zrezygnowałabym z mocnego makijażu oczu, albo odwrotnie, ponieważ obecnie całość wydaje się przeładowana.

Pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 17:10   #5
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Po studnióweczce

Bardzo podoba mi się Twoja sukienka, zwłaszcza kolor. Do tego ładna z Ciebie dziewczyna, więc myślę, że takie połącznie mogłoby być powalające, ale z troszkę innym makijażem. Ja tam nie jestem ekspertem, więc mogę się mylić, ale wydaje mi się, że fajnie by było, gdyby np. na powiece pojawił się ten sam kolor, co na kiecce, albo chociaż na ustach. No chyba, że foto przekłamało kolory i szminka nie była tak czerwona. No i podobnie jak koleżanka, zastanawiam się czy to naprawdę są białe buty
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 17:26   #6
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Po studnióweczce

sliczna jestes i piekna sukienka, ale faktycznie makijaz nie byl na 1 miejsce, ale czy to wazne? i tak sie pewnie super bawilas
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 17:32   #7
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Po studnióweczce

Bardzo ładna sukienka. O makijażu nie wypowiem sie, bo dobrze go nie widzę. Może napisz jakimi kolorami pomalowałaś się.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 18:33   #8
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Po studnióweczce

Tez jestem tegoroczna maturzystka,studniowke mialam 14.stycznia,bylo absolutnie cudownieA teraz wuielkie odliczanie do matury
Teraz troche ponarzekam-pomadke zdecydowanie dalabym w odcieniu sukienki,zgadzajac sie z poprzedniczka,ze kolor pomadki i sukienki niestety b.sie gryza. Nie podoba mi sie sposob nalozenia cienia,ani jego kolor,ktory wlasciwie nie wiadomo do czego ma pasowac? Mhm...ale takie wpadki nie zaklocily tego,ze sliczne z ciebie dzewuszysko Pozdrawiam
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 18:35   #9
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Red face Dot.: Po studnióweczce

słabe te zdjatka, szkoda bo prawie nie widać co masz na buźce..
z tego co widze to chyba nie ta kolorystyka (na powiekach) - tak do całości..
(pokusiłabym sie o inne kolory na twarzy)
miałaś piękną suknie i biżuterie - bardzo elegancka
Mam nadzieję że impreza była udana
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 18:41   #10
monna@
Zadomowienie
 
Avatar monna@
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 168
Dot.: Po studnióweczce

Cytat:
Napisane przez doriss
No ja juz po studniówce. Miałam 6 stycznia br. Zamieszczam zdjecie z balu może się komuś spodoba (i przyda) mój makijaż Sama się malowałam. Natomist fryzura to efekt pracy fryzjerki :P

(pomyliłam okienka, ale teraz już jest dobrze)
Pozdrawiam.
Sukienka bardzo łądna ja bym jednak zrobiłą makijazy aalbo czarny z szarym albo w kjolorystyce rakiej bordowej i usteczka tez inny kolorek. ale nie martw sie itak wygladałaś ładnie mnie sie podoba fryzyrka i sukienka a makijazyk kazdy robi sobie jaki uwaza. pozdrowionka
monna@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 18:44   #11
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Po studnióweczce

Z góry przepraszam...będę krytykować :P
Widzę na Twoich zdjęciach trzy nieśmiertelne studniówkowe elementy,których nie znoszę :
*postarzający, naćkany różyczkami kok w którym nawet najładniejsza dziewczyna wygląda jak ciotka-klotka na weselu.
*białe buty (i ile dobrze widzę),dla mnie kwintesencja złego smaku,ale o oczywiście kwestia gustu.
*zbyt mocny makjaż,który bardzo Cię postarzył.
Masz wąskie usta co niekorzystnie podkresla ciemna pomadka.
Kolor cienia (dziwnie wyciągniętego ku górze) gryzie się z pomadka.
Brakuje mi modelowania twarzy różem lub pudrem brązującym.

Pozdrawiam Cię serdecznie
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 18:48   #12
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Po studnióweczce

no to ja sie moze na temat fryzurki wypowiem: jak tylko zobaczylam fotke to pomyslałam o calkiem innym upieciu wlosow po prostu tak mi to do glowy przyszlo gdy zobaczylam kroj i kolor sukienki ktora jest sliczna!! mysle ze genialnie prezentowalabys sie we wlosach upietych nizej, gladko zaczesanych do tylu, cos w rodzaju "latynowskiego upiecia", do tego z boku upiecia kwiat w odcieniu sukni i nablyszczacz do wlosow!! to moja wizja
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 18:54   #13
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Po studnióweczce

Będę szczera , aż do bólu.
Makijaż w ogóle nie podoba mi się.
Makijaż oczu:
- nie ten kolor cieni
- cienie za oste mają kontury, przytłaczają Twoje oczy
- na dolej powiece , coś widac - jakby rozmazany cień?
Makijaż ust:
kolor pomadki absolutnie nie pasuje do sukienki, aczkolwiek ładnie Ci w tym kolorze i ładnie masz je pomalowane

Barkuje też mi trochę modelowania owalu twarzy.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 19:12   #14
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: Po studnióweczce

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
*postarzający, naćkany różyczkami kok w którym nawet najładniejsza dziewczyna wygląda jak ciotka-klotka na weselu.
Pieknie to ujelas Olenko,ja rowniez nie moge sie nadziwic czemu te dziewuchy sie tak oszpecaja i postarzaja tymi kokami?Tfu. Do reszty podpunktow tez sie zgadzam,ale ten mnie urzekl swa trafnoscia i obrazowoscia
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 19:49   #15
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Po studnióweczce

witaj na MM
Mamy tu zwyczaj umieszczać listę kosmetyków użytych do wykonania makijażu, dlatego proszę byś je wypisała w pierwszym poście (możesz go wyedytować).
Sukienka bardzo ładna ale fryzura i makijaż zupełnie mi sie nie podobają. Widziałabym Cię w lżejszym i klasycznym uczesaniu (coś gładkiego). Makijaż zaś nie pasuje mi ani kolorystycznie do sukienki ani technicznie do Twojej twarzy. Może jakiś delikatnie przydymiony makijaz oczu , ewentualnie klasyczny-kreska czarnym eyelinerem, stonowany beż
na powiekach, mocno wytuszowane rzęsy zas szminka w kolorze bordowym, oberżynowym ale nie taka czerwona.
Mam nadzieję że bawiłaś się wyśmienicie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 20:14   #16
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Po studnióweczce

Śliczna kreacja Mnie sie wydaje że to aparat tak źle odzwierciedlił kolory w makijażu a widac to po włosach- moje tez czasem wychodzą na zdjęciach w takim niezbyt korzystnym kolorze. I jeszcze o włosach- fryzjerka powinna Ci dobrać lepsze upięcie do kształtu twarzy, żeby podkreślić jej owal a nie zaokraglić
Prosze nie zniechecaj się, zamieszczaj następne makijaże . Po to powstało to forum żebysmy się od siebie uczyły jak eksponowac nasze zalety a ukrywać drobne wady. Masz ładną buźkę i cerę (z tego co widzę) więc pozostaje tylko nauka cieniowania oka i dobór odpowiedniej pomadki- raczej zrezygnuj z matowych mocnych kolorów
Czekam na następne propozycje
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 21:13   #17
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Po studnióweczce

No coz, makijaz nie podoba mi sie... Kolor szminki nie pasuje do niczego, a ten fioletowy kolor cienia na dolnej powiece sprawia, ze oko wyglada na podbite. Bardzo Cię postarzył ten makijaż i ta fryzura. Do Twojej pieknej sukienki widziałabym gładki kok na karku lub gładkie rozpuszczone wlosy, można by pokombinować coś z kwiatem we włosach. Do tego makijaż przydymiony, coś z szaroscią... Ogólnie przychylam sie do opinii Dziewczyn wczesniej. Ale widać, ze dobrze się bawiłaś, a to najważniejsze
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 21:38   #18
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Wink Dot.: Po studnióweczce

Cytat:
Napisane przez doriss
No ja juz po studniówce. Miałam 6 stycznia br. Zamieszczam zdjecie z balu może się komuś spodoba (i przyda) mój makijaż Sama się malowałam. Natomist fryzura to efekt pracy fryzjerki :P

(pomyliłam okienka, ale teraz już jest dobrze)
Pozdrawiam.
Witaj,
Masz ładną młodą twarz - próbuj podkreślać jej walory, nie niszcz.
Zdecydowanie zbyt często króluje na "salonach fryzjerskich" moda na przerysowywanie fryzur. Już dawno trendy mody idą w kierunku bardziej naturalnym, mniej tapirowania włosów raczej ich nabłyszczanie. I wszystko po to by jak najdłużej utrzymać naszą atrakcyjność.
Delikatność to argument witalności, Twoja twarz w tym makijażu wydaje się być zbyt ciężka i mocno przesadzona w kolorystyce.
Myślę, że kolor sukni jest bardzo kobiecy, ale w Twoim przypadku zdecydowałabym się na złoto, ecru z domieszką jakiegoś zdecydowanego akcentu (zgodnie z dodatkami). A pro pos dodatków, buciki róznież muszą się komponować nie tylko ze strojem ale i z charakterem imprezy.
Nie zrażaj się naszymi opiniami, wszyscy się tutaj uczą.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez arleta_akb
Czas edycji: 2006-01-30 o 21:42 Powód: Błąd :)
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 22:11   #19
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Po studnióweczce

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Z góry przepraszam...będę krytykować :P
Widzę na Twoich zdjęciach trzy nieśmiertelne studniówkowe elementy,których nie znoszę :
*postarzający, naćkany różyczkami kok w którym nawet najładniejsza dziewczyna wygląda jak ciotka-klotka na weselu.
*białe buty (i ile dobrze widzę),dla mnie kwintesencja złego smaku,ale o oczywiście kwestia gustu.
*zbyt mocny makjaż,który bardzo Cię postarzył.
Masz wąskie usta co niekorzystnie podkresla ciemna pomadka.
Kolor cienia (dziwnie wyciągniętego ku górze) gryzie się z pomadka.
Brakuje mi modelowania twarzy różem lub pudrem brązującym.

Pozdrawiam Cię serdecznie
podpisuje sie pod powyzsza opinia, przykro mi, ale nie podoba mi sie ani twoja fryzura, ani makija
najwazniejsze jednak, ze ty sie dobrze czulas, bo to jest podstawa dobrej zabawy
moriam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 22:14   #20
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Po studnióweczce

Nie napiszę nic nowego - sukienka i biżuteria bardzo ładne a reszta... Też nie cierpię różyczek w koku więc fryzura mi się nie spodobała. Co do makijażu - kolor szminki zbyt jaskrawy i nieodpowiedni do takiego stroju. Kolor butów też mnie zastanawia - czemu białe?? ?? ??
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 22:54   #21
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Po studnióweczce

ładny kolor sukienki, ale ten makijaż Cie postarza, kolor pomadki za mocny..
czeko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 00:22   #22
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Po studnióweczce

wedlug mnie jesli mam byc szczera wygladasz jak mloda stara... czyli mloda ladna pogodna twarz okropna postarzajaca fryzura (kicz) i ten makijaz... bez ladu i skladu, ale za to super bizuteria... najwazniejsze to udana 100dniowka
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 10:09   #23
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Po studnióweczce

Ja naniosłam takie oto poprawki. Może mistrzostwo świata w makijażu komputerowym to to nie jest chciałam przedstawić jak, z mojego punktu widzenia, wyglądałabyś lepiej. Kolor pomadki nie wyszedł taki jak zamierzałam, ale nie chciałam robić z Twoich ust jednej ciemnej plamy Zrobiłam makijaż na miarę swoich możliwości.
Generalnie zamiast mocno kryjącej pomadki, użyłabym może konturówki i jakiegoś ciemnego błyszczyka, żeby usta wyglądały ciut delikatniej.

madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 12:07   #24
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Dot.: Po studnióweczce

A ja jestem jeszcze przed......




__________________
Okna funkcjonują w obie strony, lustra tylko w jedną .






goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 12:59   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Po studnióweczce

Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia do takiego zestawu. Generalnie taki makijaż i taka fryzura+suknia galowa wpłynęły na to, że wyglądasz poważnie. Przycisnęły Cię te stylizacje wszystkie...

Według mnie nic ze sobą nie pasuję.
Fryz dobry, ale nie dla Ciebie nie ten owal twarzy, nie ta moda.
Pomadka ok. ale ciut za jaskrawa.
Makijaż artysyczny nieład, ale nie na studniówkę...

Jak tak sobie podzielam kieckę od makijażu i fryzurę od różyczek oraz twarzy to to wszystko wygląda na niedopasowane do siebie.

Madie załączyła fajne zdjęcie makijażu i także widziałabym CIę w czymś takim. Lekkie powieki, usta mocniejsze. Fryzurka skromniejsza i naprawdę wyglądałabyś midzio.

Proszę się nie gniewać za taką krytyczną opinię-wiele ich tutaj padło.
Najważniejsze abyś Ty czuła się dobrze i bawiła się świetnie. Bo to tak naprawdę zostanie Ci w pamięci jako wspomnienie bez wad.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 13:04   #26
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Po studnióweczce

madie - podoba mi się Twoja propozycja tego makijażyku dla dorris
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 13:32   #27
Karolina_1983
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Karolina_1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 90
GG do Karolina_1983
Smile Dot.: Po studnióweczce

Ja swoją studniówkę miałam 4 lata temu i tez pamietam ze czasy były takie iz wszystkie kobitki czasały się w niemiłośiernie postarzające koki no musze przyznac ze i ja równiez taki kok miałam. dziś z perspektywy czasu załozyłabym najzwyklejsza małą czarną i ładnie wymodelowała włosy tak jest najlepiej i najswobodniej , ale cóż kto by nie chcial czegoś zmienic... wazne jest to że superowo się bawiłam a teraz jak z narzeczonym ogladamy kasete lub zdjęcia do rozpuku się smiejemy...
Karolina_1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 15:28   #28
zabciam
Zadomowienie
 
Avatar zabciam
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 1 159
GG do zabciam
Dot.: Po studnióweczce

Cytat:
Napisane przez madie
Ja naniosłam takie oto poprawki. Może mistrzostwo świata w makijażu komputerowym to to nie jest chciałam przedstawić jak, z mojego punktu widzenia, wyglądałabyś lepiej. Kolor pomadki nie wyszedł taki jak zamierzałam, ale nie chciałam robić z Twoich ust jednej ciemnej plamy Zrobiłam makijaż na miarę swoich możliwości.
Generalnie zamiast mocno kryjącej pomadki, użyłabym może konturówki i jakiegoś ciemnego błyszczyka, żeby usta wyglądały ciut delikatniej.

Witam
Mi tez nie za bardzo przypadł do gustu twój makijaz, nie bede juz pisac co i jak jest zle bo wszystko juz dziewczyny napisaly
Za to bardzo podoba mi sie makijaz ktory zaproponowała madie i mysle ze o wiele korzystniej bys w nim wygladała
pozdrawiam
__________________
NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI NA LOS NASZYCH BLIŹNICH!

https://wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!


http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 12:43   #29
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Po studnióweczce

do Kirsten Dunst jestes podobna
sukienka bardzo bardzo mi sie podoba
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 12:52   #30
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Po studnióweczce

Cytat:
Napisane przez anestet-ka
do Kirsten Dunst jestes podobna
sukien
zgadzam się, zauważalne podobieństwo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.