Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-11, 17:31   #121
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Kto zgadnie który pkt rozbawił mnie najbardziej?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Aussie, chyba wszystkie
U nas również wieje i pada cały dzień, podobnie było w nocy.

Dircik, a jaki to traumatyczny zabieg stomatologiczny masz na szczęście za sobą?

Kama, współczuję zaistniałej sytuacji. Znam również takie z autopsji. Niestety. Ja to mówię: całe życie z wariatami żeby nie rozpamiętywać i rozładować napięcie, jakie we mnie wtedy siedzi. Tak, bezsilność czasami nas dobija a lekcja płynąca z powyższego? Jakkolwiek byś się starała, ta kobieta byłaby niezadowolona. ten typ tak ma. Głową muru nie przebijesz
Zresztą mamy wolność słowa... a niektórzy traktują to zbyt dosłownie jako wolność pełną gębą.

Reign historia z mrówkami faktycznie nie zasługuje na komentarz... chociaż
No nie mieści się w głowie (chociaż pojemna hehe...) jakie pomysły przychodzą ludziom do głowy. Ale niesmak pozostaje na długo...
Reign, mniejsza o paznokcie ważne żebyś zadowolona była z pracy

Cinderella, bardzo ładna lampa, od razu też mam na nią ochotę. Przydałaby się nad morzem...

Marjolka no śliczna z Ciebie kobieta

Kasztanka, sukienkę czerwoną w ważki przygarnęłabym od razu

Gosia, ten minimalizm wzbudził mój niepokój Żartuję ( bo czasami tutaj tak poważnie)
Ale z drugiej strony... ja tam nie popadam ze skrajności w skrajność Całym rokiem ( nie pracowałam) acz małymi kroczkami wprowadzałam umiarkowanie nie tylko w jedzeniu i piciu
Tyle, że mnie to jakoś szczególnie nie uszczęśliwiało bo co tu dużo gadać... pokusa ( ba żeby jedna) pochodzi z tego świata hehe... albo może inaczej... staram się pielęgnować w sobie dziecko, a sama wiesz że dziecko ma często na coś ochotę A jak jemu nie ulec...

Byłam u dermatologa. Kwasik żuwederm ( nie, nie na pewno nie on był winowajcą całego zamieszania...) puścił to mogę w końcu twarz potraktować czymś więcej niż tylko tonikiem ( no dobra, czasami na noc, tak żeby nikt nie widział "maściłam" się olejkiem Whamisa, w ilości 2. krople na twarz).
Dostałam od Dr krem nawilżający CeraVE to się dziś porządnie nawilżę
https://www.superpharm.pl/cerave-906...E&gclsrc=aw.ds
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 18:07   #122
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

LaMary - nie ma się czym chwalić - była to skomplikowana ekstrakcja (pierwsza w moim dorosłym życiu). Ząb (leczony dawno temu kanałowo) i tak był przeznaczony do usunięcia ze względów ortodontycznych, ale postanowił jeszcze na koniec swego żywota spowodować stan zapalny, więc na dodatek był kłopot ze znieczuleniem.
Teraz już się dobrze czuję, ale ... zostałam poinformowana, że trzeba by w następnej kolejności przeprowadzić zabieg augmentacji, który też ani do tanich, ani przyjemnych nie należy
Kama - masz jakieś przemyślenia w tej materii? Mam zwiewać, czy tylko się bać, ale przeżyję?

Czy któraś z Was przechodziła takie tortury?
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 20:07   #123
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Tak, lampa Cinde bardzo ładna Miałam jakiś czas temu ochotę na podobną, ale klimaty morskie (portugalsko-hiszpańsko-greckie) chodziły za mną w ubiegłe lato, a mnie się wszystko szybko nudzi. Poza białym kolorem

La Mary miałam ten krem i on jest jakby go nie było. Tzn ma bardzo, bardzo lekką konsystencję. Daleko macie od apartamentu do plaży? Pięknie tam.

Dircik czyli implant się kłania? Tez mnie to czeka, tylko ja jeszcze przed ekstrakcją i w sumie to wcale mi się nie spieszy

Gosia znam film i bloga tych panów. Przeczytałam też swojego czasu wszystkie książki o minimalizmie, które były dostępne na rynku i ... nigdzie mnie to nie zaprowadziło, bo zmiany należy wprowadzać mądrze, stopniowo i przemyślanie, żeby były wykonalne, a większość z tych poradników piszą blogerzy, a nie specjaliści od zachowań kompulsywnych. Najlepiej czytało mi się MNIEJ Marty Sapały, ale to dlatego, że ona ma wykształcenie pozwalające napisać dobrą książkę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 20:44   #124
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Pani Robot, przeczytam sobie tę książkę Marty Sapały. Ja z reguły niestety mam słomiany zapał, chciałabym już od razu i na głęboką wodę. Teraz znów mam taki zryw, tzn. mam nadzieję, że wyjdzie coś więcej z tego. Lubię zakupy, ale dają mi zadowolenie tylko na chwilę, a później mam wyrzuty sumienia, że za dużo rzeczy gromadzę.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 22:59   #125
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Kto zgadnie który pkt rozbawił mnie najbardziej?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Czesto sa wszystkie 3 w jednym zdaniu

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Oglądam wczoraj Parasite. Widziałyście? Polecam, chociaż film niełatwy

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Widzialam pare miesiecy temu, rewelacja
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 08:14   #126
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kawa zapraszam
W biurku znalazłam rozpoczętą paczkę pierników czekoladowych nadziewanych marmoladą śliwkową. oj, twarde chyba za długo leżakowały
Zjem...

Też mam problem z zębem tyle że z górną 6. Przez cofanie się dziąseł mam odsłonięta mocno szyjkę zębową, niestety stan korzenia nie jest najlepszy ( z zewnątrz ząb wygląda dobrze poza tą odsłonięta szyjką)więc nawet mi stomatolog nie zabezpieczył zęba kompozytem. Prawdopodobnie czeka mnie mój pierwszy w życiu implant
Zaczynam się sypać od zębów...

Pani Robot, do morza mamy wg strony internetowej 4 min. Ale spacer na plażę zajmuje nam trochę więcej czasu.

Wczoraj słuchałam recenzji na YT p. T.Raczka ( uwielbiam jego wideorecenzje) o filmie 365 dni...
Nie, żebym zaraz miała lecieć na film do kina, bo to nie moje klimaty, chociaż film mocno reklamowany jako polski erotyk ...już wybrzmiewa tak prześmiewczo
W każdym razie Oskara film na pewno nie dostanie Zresztą literackiego Nobla tez nie będę przywoływała hehe... żeby juz sie ciagle nie podpierać emotkami <- a jednak nie potrafię hehe...
Film wg p. Raczka zasługuje jednak na uwagę... bo piękne w filmie są widoki, krajobrazy, przyroda. A najpiękniejszy w całym filmie jest niejaki Włoch Mikele Morone który przyćmiewa urodą nawet te wspomniane krajobrazy
Punktacja 4/10 dla Mikele
Mikele... ach ci przystojni Włosi

Dzisiaj mam wizytę u ginekologa, raz do roku, zawsze w styczniu, tym razem mamy już luty... ociągam się coś

Miłego dnia dziewczyny

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-02-12 o 08:15
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-12, 14:52   #127
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Dircik, jeśli dobry chirurg mowi o augmentacji kosci a Ty planujesz implant to trzeba To spora inwestycja, kosc musi być ok, bo łatanie późniejszych powikłan jest znacznie gorsze. Nie znam tego z praktyki, ale na pewno nie jest gorszy od pokrywania recesji dziąseł. U mnie kolejny, jeszcze bardziej nieprzyjemny zabieg na dziasle się kłania...ale tez się jakos nie spiesze…
Kasztanka, a jak stosunki mąż-kot? To ze Ty jesteś zakochana to widać U mnie brat kiedys był wielkim psiarzem, koty obojętne, potem w domu się pojawił na stałe jeden kot- ok, ale potem, jak sam zaczał organizować kocie zycie...Młodego kota do starszego kota jako towarzystwo, imie dla nowej kotki, potem przygarniecie kociaka, którego corka znalazła na smietniku...NO i teraz brat jest kociarzem, maja dwa ukochane i rozpuszczone koty, które garna się do swego pana a on jest z tego strasznie dumny.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-12, 22:33   #128
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Dircik, jeśli dobry chirurg mowi o augmentacji kosci a Ty planujesz implant to trzeba To spora inwestycja, kosc musi być ok, bo łatanie późniejszych powikłan jest znacznie gorsze. Nie znam tego z praktyki, ale na pewno nie jest gorszy od pokrywania recesji dziąseł. U mnie kolejny, jeszcze bardziej nieprzyjemny zabieg na dziasle się kłania...ale tez się jakos nie spiesze…
Kasztanka, a jak stosunki mąż-kot? To ze Ty jesteś zakochana to widać U mnie brat kiedys był wielkim psiarzem, koty obojętne, potem w domu się pojawił na stałe jeden kot- ok, ale potem, jak sam zaczał organizować kocie zycie...Młodego kota do starszego kota jako towarzystwo, imie dla nowej kotki, potem przygarniecie kociaka, którego corka znalazła na smietniku...NO i teraz brat jest kociarzem, maja dwa ukochane i rozpuszczone koty, które garna się do swego pana a on jest z tego strasznie dumny.
W zeszlym tygodniu wyszlismy na sushi, ja sobie spokojnie jem, a maz "ale mozemy juz isc, bo stesknilem sie za kotkiem?" I sprzed kilku dni mam piekne zdjecie meza drzemiacego na kanapie w salonie i trzymajacego Bowiego (po ktorym widac, ze tylko marzy, zeby sie wyrwac z powrotem na wolnosc) w objeciach.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 11:20   #129
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Zakupy walentynkowe (prezenty ode mnie dla mnie i czerwona sukienka w kropki od meza dla mnie).
Dwa topy:




I dwie spodnice:




I sukienka, taka sama jak ta granatowa, ktora kupilam przedwczoraj, jestem zakochana
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 11:24   #130
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Słodkie są takie zachowania względem zwierząt kocha się jak swoje dzieci.

PaniRobot to chyba Ty kupiłaś żel Cerave? Jak oceniasz ?
Muszę kupić coś do mycia twarzy a słyszałam same dobre opinie o tych kosmetykach.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Kaszyanka pierwszy t shirt w moim stylu. Oczywiście wybrałabym rozmiar za duży

Tez kupiłam sobie prezent (zegarek) oraz wybieram się na jakiś zabieg.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 11:54   #131
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Słodkie są takie zachowania względem zwierząt kocha się jak swoje dzieci.

PaniRobot to chyba Ty kupiłaś żel Cerave? Jak oceniasz ?
Muszę kupić coś do mycia twarzy a słyszałam same dobre opinie o tych kosmetykach.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Kaszyanka pierwszy t shirt w moim stylu. Oczywiście wybrałabym rozmiar za duży

Tez kupiłam sobie prezent (zegarek) oraz wybieram się na jakiś zabieg.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pokaz zegarek.
Zel Cerave ostatnio wklejalam, mam wersje pieniaca sie do skory mieszanej/tlustej, jest bardzo ok
Uzywam dwa razy dziennie z Luna, ladnie sie pieni, i dobrze domywa resztki makijazu.

W temacie makijazu, pamietam, jak pare miesiecy temu bylo glosno o eyelinerze Kat Von D, ze niby jest taki trway, ze przetrwa wszystko - i bylo zdjecie jakiejs laski po wypadku samochodowym w karetce - twarz poobijana, tusz rozmazany, a eyeliner w stanie idealnym. Nie potwierdzam, mam go dzisiaj na powiekach i "skrzydelka" mi sie calkiem wytarly, reszta tez sie jakos szczegolnie dobrze nie trzyma

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Co do brania wiekszego rozmiaru, to ja mam waskie ramiona, obecnie nosze rozmiar 38/40 (zalezy, ile sukienka ma miejsca na biust, a spodnica na tylek, bo te czesci ciala mam okraglo-wystajace ). I ciuch w rozmiarze 40 juz przewaznie jest za duzy w ramionach, mam 165 cm wzrostu. Dzisiaj mierzylam sukienke, ktora managerka sklepu miala na sobie, bo ona slicznie w niej wygladala no i lipa, bo 38 pasuje wszedzie, ale w ramionach mi zwisa tak z 5 cm ponizej linii, gdzie to odciecie rekawa powinno byc.

Ten sam problem (tylko w jeszcze wiekszym natezeniu, bo nie dosc, ze ramiona byly za szerokie, to jeszcze za dlugie, powinnam urosnac z 10 cm do tej kiecki chyba) mialam z ta sukienka:
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-13, 12:03   #132
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Hej dziewczyny jestem młoda (niedawno skończyłam 30) i powiedzmy że piękna chętnie bym dołączyła do waszego wątku.

Kasztanka ale piękne sukienki uwielbiam ubrania w kwiaty!
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 12:07   #133
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem młoda (niedawno skończyłam 30) i powiedzmy że piękna chętnie bym dołączyła do waszego wątku.

Kasztanka ale piękne sukienki uwielbiam ubrania w kwiaty!
Witamy
Chyba bedziesz najmlodsza w naszym gronie
Te sukienki w kwiaty piekne, az mi sie plakac chce, ze nie lezaly na mnie odpowiednio.
Ale z drugiej strony mam pewnie grubo ponad 50 innych sukienek w kwiaty, wiec nie ma co rozpaczac
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 17:15   #134
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Anyżkowa, cerave do mycia twarzy używam od lat, na poczatku ze Stanów sprowadzałam. Używam tego https://www.apteka-melissa.pl/produk...-ml,28218.html

Reign, do Polski planujemy się wybrać na Wielkanoc, ale jeszcze nie mamy biletów. Latem lecimy do Stanów. Wcześniej, w marcu do Londynu. Do NY i do Londynu bilety już kupioneOdnośnie estetycznej nie mam jeszcze planów, ale chciałabym coś zrobić.

Caffe, jak nec?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2020-02-13 o 17:20
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 17:19   #135
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Ale z drugiej strony mam pewnie grubo ponad 50 innych sukienek w kwiaty, wiec nie ma co rozpaczac
To imponująca masz kolekcję! Ja mam z 5 sukienek ogółem, oczywiście nie noszę
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 21:19   #136
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

U nas też już plany, plany Wielkanoc w Berlinie, Paryż w lipcu i południe Polski aż po Bieszczady

Wiecie, gdzie się udać na safari żeby zobaczyć "dużą piątkę"?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 21:38   #137
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
To imponująca masz kolekcję! Ja mam z 5 sukienek ogółem, oczywiście nie noszę
Ja tak mam ze spodniami, mam chyba 12 par, a nosze je bardzo BARDZO rzadko.

Policzylam, 52 sukienki w kwiaty na ok. 115 sukienek ogolem
I 19 spodnic w kwiaty na ok. 65 spodnic ogolem
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 22:47   #138
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Aussi - Kenia.
Aktualnie analizuje wszystkie miejsca w tym egzotycznym kraju. Teraz czytam o szczepieniach.

Czyli ogólnie cerave polecacie. To robię zakupy.

I chyba coś dobrego ma the ordinary do mycia twarzy. Tez kupie.

Kaszyanka masz imponujące ilości sukienek. Dla mnie abstrakcja. Jestem bardzo monotematyczna w ciuchach. Awangarda w princie to paski (dwukolorowe) i nie dopuszczam do ubierania się w więcej niż 3 kolory.
Co do fasonów - lubię oversize. Luźno, wygodnie i jak bluzka obcisła to dół już musi być luźniejszy. A t shirt zawsze bardzo luźny.






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 06:47   #139
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Aussi - Kenia.
Aktualnie analizuje wszystkie miejsca w tym egzotycznym kraju. Teraz czytam o szczepieniach.

Czyli ogólnie cerave polecacie. To robię zakupy.

I chyba coś dobrego ma the ordinary do mycia twarzy. Tez kupie.

Kaszyanka masz imponujące ilości sukienek. Dla mnie abstrakcja. Jestem bardzo monotematyczna w ciuchach. Awangarda w princie to paski (dwukolorowe) i nie dopuszczam do ubierania się w więcej niż 3 kolory.
Co do fasonów - lubię oversize. Luźno, wygodnie i jak bluzka obcisła to dół już musi być luźniejszy. A t shirt zawsze bardzo luźny.






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się upieram na Kenię, Masai Mara Triangle. A Tż tylko Sarangeti Tanzania. Hmm muszę zgłębić max temat. Dobrze że jeszcze mam trochę czasu, bo planowany wyjazd za rok

Kasztanka dla mnie masz kolekcję sukienek i spódnic. Wow.

Miłego dnia PS robicie coś specjalnego na dzisiejsze walentynki?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 07:15   #140
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Kaszyanka masz imponujące ilości sukienek. Dla mnie abstrakcja. Jestem bardzo monotematyczna w ciuchach. Awangarda w princie to paski (dwukolorowe) i nie dopuszczam do ubierania się w więcej niż 3 kolory.
Chciałabym zbudować sobie taka garderobe w kilku podstawowych kolorach, ale przy moim tempie zakupów zajmie to 10 lat.
Spodni mam ze 3 pary spódnice 1 i kilka sukienek, których nie noszę. Przybijam Ci monotematczna piątke

Swietujecie walentynki?
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 07:18   #141
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Miłego dnia PS robicie coś specjalnego na dzisiejsze walentynki?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
O, napisałam to samo pytanie i doczytałam teraz Twoje. Ja chyba nic specjalnego nie robię. Kupię sobie dla siebie swiece zapachowa, bo już mam długo upatrzoną, i może kwiaty. Dla męża coś dobrego do jedzenia przygotuje i spędzimy razem wieczór.
Jak macie pomysły na jakieś fajne i szybkie danie/minidanie to poproszę
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 07:41   #142
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Aussi tam chyba właśnie kończy się pora sucha a zaczyna padać.
Także sezon za rok można planować

Szepty Lasu nic nie planuje specjalnego. Koleżanki chcą poszaleć na mieście a mi się nie chce.
Na randkę nie idę.
Oczywiście nie mam ciśnienia, nie jest mi przykro, nic mnie nie omija.

Piękny dzień się szykuje. Powoli wychodzi słońce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 07:46   #143
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Ja bym leciała w podskokach żeby szaleć z koleżankami na mieście ale koleżanki daleko więc nie mam takiej okazji często
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 08:22   #144
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Chciałabym zbudować sobie taka garderobe w kilku podstawowych kolorach, ale przy moim tempie zakupów zajmie to 10 lat.
Spodni mam ze 3 pary spódnice 1 i kilka sukienek, których nie noszę. Przybijam Ci monotematczna piątke

Swietujecie walentynki?

Zamowilismy z mezem pizze, zjedlismy i teraz zdychamy, bo goraco.
Odpalilismy klimatyzacje w kazdym pomieszczeniu i w sumie pewnie za bardzo nic nie zrobimy do konca dnia, chcialabym tez sie polozyc wczesnie, bo sie umowilam jutro z kolezanka na zakupy - bede mierzyc ubrania, ktore wybralam sobie na uniform do nowej pracy, a ona akurat ma w tej samej firmie w przyszlym tygodniu rozmowe w sprawie pracy, wiec pochodzily sobie troche razem po sklepach.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 09:55   #145
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Hej, Szepty lasu
Włąsnie jedziemy z męzem do pobliskiego miasta na grecki obiad
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 10:47   #146
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kasztanka, może zacięłaś się w okolicach nerwu? Ale to tylko zgadywanie, nie mam wykształcenia medycznego. Na pewno warto iść do lekarza, jak boli.

Jestem po seansie Jokera - w końcu można go obejrzeć z własnej kanapy. Tak mnie straszono, że ciężki, że trudny - zgadza się, ale nie tylko, bo jest to również przejmująca, emocjonalna historia choroby i ludzkiej znieczulicy z wyśmienitą rolą Joaquina Phoenixa.
Zbierałam się ostatnio do odkurzenia innego filmu z tym aktorem - Ona. Szukałam też Pani Dalloway, ale chyba skończę z książką.

Witajcie

W końcu wątek prowadzonych rozmów o czymś ciekawym
Przyłączam się jakby co

Koleżanko na jakiej stronce oglądałaś Jokera?

Ja dopiero w sierpniu 30 skończę ale wcale aż na tyle się nie czuję
My nie obchodzimy walentynek. Nie jesteśmy romantyczni i dla Nas to święto jest zbędne, wolimy nie tylko od święta okazywać uczucia.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2020-02-14 o 11:09
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 15:24   #147
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Jestem zdania, że każda okazja do świętowania jest dobra, zatem obchodzę co tylko się da. IMG_20200214_133301_284.jpeg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Ps. To najmniejszy tymczas, jakiego kiedykolwiek miałam, kociątko musiałam karmić z butelki )
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 16:46   #148
Efenina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 27
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Wytłumaczcie mi dlaczego facet, jak już nie chce się dalej spotykać tego po prostu nie napisze, czy to takie trudne, napisać 1 zdanie w smsie ,że to koniec? Nie będę tu opisywać mojej sytuacji, bo przed chwilą opisałam ją w innym wątku, więc jak ktoś ma ochotę przeczytać i dać odpowiedź to będę wdzięczna
Efenina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 16:50   #149
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Efenina Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi dlaczego facet, jak już nie chce się dalej spotykać tego po prostu nie napisze, czy to takie trudne, napisać 1 zdanie w smsie ,że to koniec? Nie będę tu opisywać mojej sytuacji, bo przed chwilą opisałam ją w innym wątku, więc jak ktoś ma ochotę przeczytać i dać odpowiedź to będę wdzięczna
Bo jest tchórzem
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 16:58   #150
Efenina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 27
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Bo jest tchórzem
Właśnie tego tchórzostwa nie rozumiem , nawet jak boi się to napisać, to powinien się przemóc, przecież ja mu nic nie zrobię, mi chodzi tylko o głupi sms , typu dzięki za spotkanie, ale to nie to i już
Efenina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 07:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.