Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-29, 22:45   #2311
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obydwa PP weszły do stałej. Camel Coat jest jasniejszy, taki brąz camelowy własnie. Zas Tailor Grey to taki taupeowy kolor, bardzo ładny.
Moim zdaniem oba warto mieć. Ale jesli chcesz wybrać tylko jeden, chcesz zeby był widoczniejszy, a masz cerę na poziomie podkładów maca NC20 to Tailor Grey polecam. Bo Camel Coat momentami zlewa sie się z moim kolorem powieki. Dlatego jego używam głownie jako baze pod cienie. Natomiast Tailor Grey używam również sam.
Na zdjęciu ponizej mam włąsnei Camel Coat na powiece, a Tailor Grey w załamaniu. Z tym, ze używałam flesza do robienia zdjecia, wiec kolory trochę jaśniej niź w rzeczywistości wyszły.
Zdradź jeszcze jakiej kredki/linera użyłaś, wygląda bosko

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Obydwa mają zasadniczo wejść do stałej, ale póki co trudno jest chyba dostać zarówno jeden, jak i drugi kolor.
Dopytam jeszcze dla pewności: czy Perky i Stormy Pink też wchodzą do stałej?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 07:22   #2312
Ioqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

[QUOTE=kasiaj85;43027867]
Jeszcze jak chcesz coś do utrwalenia/przypudrowania to zerknij na Mineralize Skinfinish Natural (koniecznie natural bo zwykłe skinfinishe to rozświetlacze). Nie wiem czy blot + p&p nie będzie za dużym obciążeniem..
W MACu wszystkie pędzle do oczu są dwusetkami, od setki zaczynają się te do twarzy a trzysetki to do ust. Taki system mają
217 jest do blendowania i to był mój pierwszy pędzel z MACa a potem poszło jak burza. Dwa kolejne jakie nabyłam to był 239 (do nakładania i rozcierania) i 219 (pencil do szczegółów albo rozcierania kreski, albo do podkreślania dolnej powieki u mnie też sie sprawdza). Z twarzowych polecam 116 do różu i mój 138 ulubiony wrzecionowaty, jak sie uprzesz to nim możesz załatwić bronzer, róż i rozświetlacz )


Kasiaj, dzieki wielkie za wszystkie info o pedzlach! Zamowilam 138 kolejna bedzie magiczna 3 do oczu!

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obydwa PP weszły do stałej. Camel Coat jest jasniejszy, taki brąz camelowy własnie. Zas Tailor Grey to taki taupeowy kolor, bardzo ładny.
Moim zdaniem oba warto mieć. Ale jesli chcesz wybrać tylko jeden, chcesz zeby był widoczniejszy, a masz cerę na poziomie podkładów maca NC20 to Tailor Grey polecam. Bo Camel Coat momentami zlewa sie się z moim kolorem powieki. Dlatego jego używam głownie jako baze pod cienie. Natomiast Tailor Grey używam również sam.
Na zdjęciu ponizej mam włąsnei Camel Coat na powiece, a Tailor Grey w załamaniu. Z tym, ze używałam flesza do robienia zdjecia, wiec kolory trochę jaśniej niź w rzeczywistości wyszły.
Corii, slicznie! Fantastyczne kolory i super wykonanie

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A czasem to taka złośliwość losu, że im bardziej się człowiek napali i czym większe ma oczekiwania, tym gorzej wszystko "wychodzi" .

Może zajrzyj tam jeszcze kiedyś - a nuż trafisz na lepszą Macówkę i świeżą dostawę towaru . Wiesz, ja też nie zawsze wychodziłam stamtąd z tym, co miałam zaplanowane, ale jakoś się nie zniechęciłam . Choć nie ukrywam - żal był .
Mi zostaje tylko zamawianie on-line! Pamietam, ze na lotnisku w Monachium jest M.A.C. i nawet jest niezle wyposazony...i ceny tez troszke nizsze, wiec jak sie ktos bedzie mial przesiadke, to polecam! jak bede na Swieta w PL to obowiazkowa wizyta w Mac'u!!!!!!!
Ioqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 07:33   #2313
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dopytam jeszcze dla pewności: czy Perky i Stormy Pink też wchodzą do stałej?
Przyznam, że nie jestem pewna. Przy okazji dopytam i dam znać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 09:37   #2314
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obydwa PP weszły do stałej. Camel Coat jest jasniejszy, taki brąz camelowy własnie. Zas Tailor Grey to taki taupeowy kolor, bardzo ładny.
Moim zdaniem oba warto mieć. Ale jesli chcesz wybrać tylko jeden, chcesz zeby był widoczniejszy, a masz cerę na poziomie podkładów maca NC20 to Tailor Grey polecam. Bo Camel Coat momentami zlewa sie się z moim kolorem powieki. Dlatego jego używam głownie jako baze pod cienie. Natomiast Tailor Grey używam również sam.
Na zdjęciu ponizej mam włąsnei Camel Coat na powiece, a Tailor Grey w załamaniu. Z tym, ze używałam flesza do robienia zdjecia, wiec kolory trochę jaśniej niź w rzeczywistości wyszły.
Dzięki za obrazowe wyjaśnienie Miałam brać na pierwszym miejscu camel coat ale zmieniłam kolejność priorytetu i jednak Tailor Grey będzie dla mnie bardziej odpowiedni. Teraz tylko trzymać kciuki żeby był dostępny...
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 09:41   #2315
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zdradź jeszcze jakiej kredki/linera użyłaś, wygląda bosko

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------


Dopytam jeszcze dla pewności: czy Perky i Stormy Pink też wchodzą do stałej?
Gretchen, dziękuję
Kredka to Strong Willed z Indulge


A co do PP, tak jak pisałam, wszystkie te co wyszły w tej kolekcji Pro Long wchodzą/weszły do stałej PROCZ Perky, to niestety LE.
Jednakże u nas dostawy maca są jak są, te najbardziej chodliwe PP póki co się sprzedały, wiec nowa dostawa moze i niepredko być. Ale będą dostępne w ogóle. Po prostu przyjdzie poczekać.

Cytat:
Napisane przez Ioqua Pokaż wiadomość
Corii, slicznie! Fantastyczne kolory i super wykonanie
Dziękuję Kochana

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dzięki za obrazowe wyjaśnienie Miałam brać na pierwszym miejscu camel coat ale zmieniłam kolejność priorytetu i jednak Tailor Grey będzie dla mnie bardziej odpowiedni. Teraz tylko trzymać kciuki żeby był dostępny...
Trzymam kciuki
A propo - Tailor Grey dałam dzisiaj na brwi i podoba mi się efekt Tylko musze zmienić kolor włosów na brąz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-09-30 o 09:42
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 11:49   #2316
mgras76
Przyczajenie
 
Avatar mgras76
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witam wszystkich, czy w Poznaniu może otworzy się sklep mac? Jest budowana nowa galeria
mgras76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 12:37   #2317
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gretchen, dziękuję
Kredka to Strong Willed z Indulge

A co do PP, tak jak pisałam, wszystkie te co wyszły w tej kolekcji Pro Long wchodzą/weszły do stałej PROCZ Perky, to niestety LE.
Jednakże u nas dostawy maca są jak są, te najbardziej chodliwe PP póki co się sprzedały, wiec nowa dostawa moze i niepredko być. Ale będą dostępne w ogóle. Po prostu przyjdzie poczekać.
Oj coś czuję że Perky będę klikać na eBayu Strong Willed też wpada na listę muszmieciów
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 13:20   #2318
Ioqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

[QUOTE=Corii;43055636]




Dziękuję Kochana [COLOR="Silver"]

/QUOTE]


Corii, jesli moge zapytac, jakiego tuszu uzywasz? Widac, ze Twoje rzesy sa PRZECUDNE same w sobie
Ioqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 14:00   #2319
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ioqua Pokaż wiadomość
Corii, jesli moge zapytac, jakiego tuszu uzywasz? Widac, ze Twoje rzesy sa PRZECUDNE same w sobie
Dziękuję Na tym zdjęciu akurat mam They're Real Benefitu.
Tylko wiesz, ja mam rzęsy po kuracji Revitalashem, wiec zeby Cię to nie zmyliło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-09-30 o 14:01
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 14:51   #2320
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Corii ma zawsze super rzęsy, tusz ma tu mniejsze znaczenie .

Ja za to od kilku dni używam tego nowego "literkowego", 3D coś tam coś tam, i powiem, że jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie na razie tusz jest dość mokry i troche za duzo nabiera się go na szczotę, ale jakoś daję radę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 14:57   #2321
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witam

i o porade pytam jestem na etapie poszukiwan dobrego pudru wykonczeniowego, chodzi mi o naturalny efekt, bez podkreslenia moich baaaardzo widocznych porow i utrwalenie makijazu. Myslalam nad mineralize skinfinish natural, ale moze lepiej by sie sprawdzil ich puder sypki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 20:11   #2322
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ioqua Pokaż wiadomość
Kasiaj, dzieki wielkie za wszystkie info o pedzlach! Zamowilam 138 kolejna bedzie magiczna 3 do oczu!

Mi zostaje tylko zamawianie on-line! Pamietam, ze na lotnisku w Monachium jest M.A.C. i nawet jest niezle wyposazony...i ceny tez troszke nizsze, wiec jak sie ktos bedzie mial przesiadke, to polecam! jak bede na Swieta w PL to obowiazkowa wizyta w Mac'u!!!!!!!
nie ma sprawy! mam nadzieję, że będziesz zadowolona
zazdroszczę zamawiania online. u nas w PL niestety nie ma takiej opcji... a zakupy się ciężko robi jak do najbliższego MACa jest 100km...
Cytat:
Napisane przez mgras76 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, czy w Poznaniu może otworzy się sklep mac? Jest budowana nowa galeria
marne szanse... takie były plotki, ale Poznań ma jakiegoś okrutnego pecha z alshayą... już dawno temu, w malcie, miało byś TBS, tak się tym chwalili a tu nic. Podobnież ma być z MAC niestety :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 20:35   #2323
Ioqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy! mam nadzieję, że będziesz zadowolona
zazdroszczę zamawiania online. u nas w PL niestety nie ma takiej opcji... a zakupy się ciężko robi jak do najbliższego MACa jest 100km...

marne szanse... takie były plotki, ale Poznań ma jakiegoś okrutnego pecha z alshayą... już dawno temu, w malcie, miało byś TBS, tak się tym chwalili a tu nic. Podobnież ma być z MAC niestety :/
Kasiaj, raz jeszcze dziękuje niezmiernie za wszystkie rady zamówienie zrobione zgodnie z Twoimi poradami! Wiesz, w sumie fakt, ze on line jest wszytsko dostępne ale mogę zobaczyć wszystko tylko na zdjęciach. Brakuje mi "pomacania" na zywo mam nadzieje, ze w PL uda mi sie nadrobić zaległości
Ioqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:21   #2324
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
Witam

i o porade pytam jestem na etapie poszukiwan dobrego pudru wykonczeniowego, chodzi mi o naturalny efekt, bez podkreslenia moich baaaardzo widocznych porow i utrwalenie makijazu. Myslalam nad mineralize skinfinish natural, ale moze lepiej by sie sprawdzil ich puder sypki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Z sypkich mogę polecić biały Prep + Prime, tylko on daje raczej matowe niż satynowe wykończenie (dobrze utrwala). Wg mnie nie podkreśla porów, ale to jednak jest kwestia indywidualna. Z MACowych sypańców mogę jszcze polecić Set Powder - wkrótce ma się pojawić w limitowanej kolekcji, dostępnej jednak tylko w wybranych salonach (rzuć okiem na poprzednią stronę, Marti o tym pisała).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:27   #2325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z sypkich mogę polecić biały Prep + Prime, tylko on daje raczej matowe niż satynowe wykończenie (dobrze utrwala). Wg mnie nie podkreśla porów, ale to jednak jest kwestia indywidualna. Z MACowych sypańców mogę jszcze polecić Set Powder - wkrótce ma się pojawić w limitowanej kolekcji, dostępnej jednak tylko w wybranych salonach (rzuć okiem na poprzednią stronę, Marti o tym pisała).
Set Powder jest słabszy od pre+prime białego. Miałam od Kasiajki kiedyś próbkę tego pieirwszego, a p+p mam juz drugie opakowanie, wiec mam porównanie. Ale to też pewno indywidualna kwestia trochę, w zależności od rodzaju posiadanej cery. Przy czym na mnie p+p daje włąsnei lekko satynowe wykończenie
No i Set Powder już ejst w GalMoku i Teresach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:38   #2326
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Set Powder jest słabszy od pre+prime białego. Miałam od Kasiajki kiedyś próbkę tego pieirwszego, a p+p mam juz drugie opakowanie, wiec mam porównanie. Ale to też pewno indywidualna kwestia trochę, w zależności od rodzaju posiadanej cery. Przy czym na mnie p+p daje włąsnei lekko satynowe wykończenie
No i Set Powder już ejst w GalMoku i Teresach
Ja zużyłam jedno pudło Set Powdera i za trzy P+P. W sumie obydwa fajne, ale u mnie też z lekką przewagą dla P+P, za lepsze utrwalenie i efekt fotoszopa .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:58   #2327
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja zużyłam jedno pudło Set Powdera i za trzy P+P. W sumie obydwa fajne, ale u mnie też z lekką przewagą dla P+P, za lepsze utrwalenie i efekt fotoszopa .
A miałam pytać, miałąs moze p+p w kamieniu?
Ktoś pisał chyba, ze lepszy sypany.
Ja zaś nie miałam odwagi sie przekonać osobiście, bo szkoda mi topic ewnetualnie kase w błoto
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:01   #2328
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mgras76 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, czy w Poznaniu może otworzy się sklep mac? Jest budowana nowa galeria
Trzymam kciuki, niestety nic nigdy nie wiadomo - trąbili od 2012 r. że w CH Riviera w Gdyni będzie MAC, a nagle wszystko ucichło i ostatecznie nie będzie, nie podpisano umowy (z tego co wiem, ale mam jeszcze naiwnie nadzieję że to plotka). Może Poznaniowi się poszczęści?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:04   #2329
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, niestety nic nigdy nie wiadomo - trąbili od 2012 r. że w CH Riviera w Gdyni będzie MAC, a nagle wszystko ucichło i ostatecznie nie będzie, nie podpisano umowy (z tego co wiem, ale mam jeszcze naiwnie nadzieję że to plotka). Może Poznaniowi się poszczęści?
Nie będzie???? Przeciez to już było ponoc pewne na bank ....ale oni kombinują ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-09-30 o 22:06
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 22:18   #2330
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A miałam pytać, miałąs moze p+p w kamieniu?
Ktoś pisał chyba, ze lepszy sypany.
Ja zaś nie miałam odwagi sie przekonać osobiście, bo szkoda mi topic ewnetualnie kase w błoto
Nie, nie miałam prasowanego .
Szczerze mówiąc nie kusi mnie nawet, jakoś przyzwyczaiłam się do sypańców, a do torebki to mam prasowanego Les Voilettes, który nie chce się skończyć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:21   #2331
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie będzie???? Przeciez to już było ponoc pewne na bank ....ale oni kombinują ...
Słyszałam informację z drugiej ręki od dziewczyn z Sephory, mam nadal nadzieję że to nieprawda, ale niestety na to wskazuje że tak jest - w artykule na stronie "nasze miasto" sprzed kilku dni nie ma MAC na liście inwestorów, a myślę że by się na pewno pochwalili. Będzie wiadomo na pewno już za 3 tygodnie... na otwarciu
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2013-09-30 o 22:23
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:29   #2332
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Z Poznaniem też tak było. Kiedy zaczęli budować galerię przy dworcu, pojawiały się informacje, że właśnie tam powstanie salon MAC. A potem "nasze miasto" wśród planowanych marek wcale MAC-a nie wymieniało. Na stronie nowego centrum też nie ma mowy o MAC-u.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 22:48   #2333
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z sypkich mogę polecić biały Prep + Prime, tylko on daje raczej matowe niż satynowe wykończenie (dobrze utrwala). Wg mnie nie podkreśla porów, ale to jednak jest kwestia indywidualna. Z MACowych sypańców mogę jszcze polecić Set Powder - wkrótce ma się pojawić w limitowanej kolekcji, dostępnej jednak tylko w wybranych salonach (rzuć okiem na poprzednią stronę, Marti o tym pisała).
prep+prime troche sie boje, ze wzgledu na ten mat. Pudrow matujacych uzywam tylko na nos/czolo, jak oprosze sobie cala twarz, to pozniej siedze w pracy i pol dnia czuje jak skore na policzkach mi sciaga i sie skorupa robi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 04:34   #2334
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy polecicie mi jakiś dobry eyeliner z Maca? Szukam czegoś nowego, i ciekawa jestem czy moja ulubiona marka ma właśnie cos dobrego...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 05:22   #2335
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, niestety nic nigdy nie wiadomo - trąbili od 2012 r. że w CH Riviera w Gdyni będzie MAC, a nagle wszystko ucichło i ostatecznie nie będzie, nie podpisano umowy (z tego co wiem, ale mam jeszcze naiwnie nadzieję że to plotka). Może Poznaniowi się poszczęści?
Ja słyszałam o Katowicach, podobno w Silesii ma być MAC...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 08:20   #2336
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
prep+prime troche sie boje, ze wzgledu na ten mat. Pudrow matujacych uzywam tylko na nos/czolo, jak oprosze sobie cala twarz, to pozniej siedze w pracy i pol dnia czuje jak skore na policzkach mi sciaga i sie skorupa robi
To w takim razie zobacz może ten Set Powder .
Jak już pisałam ja w zasadzie do utrwalenia makijażu tylko sypańców używam, więc niestety trudno jest mi doradzić coś z prasowanych produktów MAC. Z prasowanych to miałam też parę razy Blota, ale jeśli nie szukasz matu, to i Blot dla Ciebie odpowiedni nie będzie.

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Czy polecicie mi jakiś dobry eyeliner z Maca? Szukam czegoś nowego, i ciekawa jestem czy moja ulubiona marka ma właśnie cos dobrego...
Ja polecam Fluidline (żelowy eyeliner w słoiczku).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 09:38   #2337
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja słyszałam o Katowicach, podobno w Silesii ma być MAC...
Gdzieżeś i kiedy Ty to słyszała?
Daj boże , ale akurat przeciez na slasku maca własnie nie planowali. Ciagle słyszałam ze tam im sie nie opłaca.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 10:15   #2338
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gdzieżeś i kiedy Ty to słyszała?
Daj boże , ale akurat przeciez na slasku maca własnie nie planowali. Ciagle słyszałam ze tam im sie nie opłaca.
Jakby wiedzieli, że to Twój rejon, to na pewno zmieniliby zdanie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:37   #2339
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jakby wiedzieli, że to Twój rejon, to na pewno zmieniliby zdanie .
Jak nie, jak tak Jak jestem w macu ciagle truje im czy na ślasku nic nie slychac o otwarciu tam maca, bo jedna stała klientkę już maja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:00   #2340
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
Czy polecicie mi jakiś dobry eyeliner z Maca? Szukam czegoś nowego, i ciekawa jestem czy moja ulubiona marka ma właśnie cos dobrego...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Liquidlast- nie do zdarcia Tylko aplikator ma beznadziejny, nie uzywam go.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.