Serek wiejski, homogenizowany, twarożek. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-27, 16:30   #1051
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: serek wiejski

A mnie serki z włoszczowej nie smakują.
A jakie lubicie serki, takie o gęstej stałej bryłowatej konsystencji czy wodniste z wyrażnie oddzielającą się śmietanką ?
Ja szukam i lubie tylko te gęste, kiedy po otwarciu jest jedna bryła, tylko zanurzam łyżkę i wcinam
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 16:34   #1052
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: serek wiejski

ja tam uwielbiam jak jest gęsta śmietanka i wyraźnie grudki, takie jakby kamyczki, nieznoszę jak jest jedna wielka bryła a na wierzchu woda, lub śmietanka wodnista
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 18:47   #1053
brzydotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 521
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
ja tam uwielbiam jak jest gęsta śmietanka i wyraźnie grudki, takie jakby kamyczki, nieznoszę jak jest jedna wielka bryła a na wierzchu woda, lub śmietanka wodnista
Ja też lubię, gdy grudki są twarde i wyraźnie oddzielone od reszty, bo wtedy mogę najpierw spić moją ulubioną śmietankę, najlepiej jeszcze żeby była gęsta i z takimi pęcherzykami powietrza ^.^
Taki mały fragment poematu o idealnym wieśniaczku
brzydotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 19:11   #1054
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: serek wiejski

Ja tam uwielbiam taką bryłę ^^
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 20:43   #1055
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: serek wiejski

A ja lubię takie średnie, ani woda - jak w Krasnystawie, ani bryła. Taka Piątnica jest najlepsza

Dziś miałam serek wiejski z gerberkiem - dobre, ale wolę to zjeść osobno
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-27, 20:50   #1056
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: serek wiejski

Hehe a właśnie miałam napisać żeby z cynamonem..

Jak nie wieśniaczek to polecam w realu serek homogenizowany TIP i do tego cynamon i (w zależności od wyznania) miód/cukier/słodzik. PYCHA

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
kierunek Tesco
daj spokój. własnie wróciłam, 10 godzin z Actimelem :P

Cytat:
Napisane przez BodyTalk Pokaż wiadomość
Bardzo mnie denerwuje to, że niektóre wieśniaki, mimo, że nie minął termin, są skwaszone i zbite, jakby się zsiadły. Wtedy to już żadna przyjemność jeść takie pomyje.
o ranyy! to następnym razem oddaj taki mi, ja takie lubię
Ale wolę bardziej jak jest rzadki... najpierw pobawić się śmietanką, zeby była rzadziutka, a potem jeść sam "groszek"... dlatego lubię ten 3% bo jest właśnie taki delikatny, próbowałam zachwalonego tutaj Krasnystawu- tłusty, breja, be :P
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 08:02   #1057
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A mi ostatnio zupełnie odpaliło i stwierdziłam, że sprawdzę na 3-4 produktach działanie diety zgodnej z grupą krwi... i jako posiadaczka B odstawiłam w środę pomidory (oczywiście, biczuj! skąd potas?), kurczaka (zastępuję indykiem i rybą) i odstawiłam orzeszki (ahhh! moje pistacje, ahhh! moje masło fistaszkowe!) i w związku z tym właśnie wielkopomnym faktem nie można mówić przy mnie nic, co się kojarzy z pomidorami, które kocham, a meksyk mi się baarrrrdzo kojarzy!
Podejrzewam, że z tą dieta wytrzymam do dzisiejszej wizyty na straganiku warzywnym, gdzie z krzykiem rzucę sie na czerwoniutkie, soczyste piękne pomidory... ale co tam raz się zyje, wszystkiego trzeba spróbować
moim zdaniem diety tego typu sa bez sensu. chodzisz zla i rozdrazniona bo nie mozesz jesc tego co uwielbiasz, a po diecie i tak sie na to rzucasz...dieta nie powinna byc kara a sposobem na zycie. a pomidory napewno nie naleza do rzeczy tuczacych...

ja wczoraj zmieszalam serek homo TIP z reala (PYSZNY!) ze słodzikiem i cynamonem a do tego wkroiłam śliwkę. Zjadłam z kromką chleba sojowego. Super sprawa!
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-28, 08:14   #1058
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez Pancza Pokaż wiadomość
A ja polecam, jeśli się już znudził wiejski serek, homogenizowany z TSM dostępny w Kauflandzie, niebo w gębie Dzisiaj był ( jak zresztą od trzech dni ) z jabłkiem i cynamonem. To jest jedyne czego nie mogę sobie odmówić
Pancza! Dorwałam i kupiłam od razu dwa. Zrobiłam z cynamomen i imbirem - coś pięknego! Poezja! Delikatny kremowy smaczek! Tylko Mąż tak dziwnie na mnie patrzał "A to co?Dzisiaj nie wiejski?"

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
moim zdaniem diety tego typu sa bez sensu. chodzisz zla i rozdrazniona bo nie mozesz jesc tego co uwielbiasz, a po diecie i tak sie na to rzucasz...dieta nie powinna byc kara a sposobem na zycie. a pomidory napewno nie naleza do rzeczy tuczacych...
Jeśli o mnie chodzi, to ani zła, ani rozdrażniona, bo pomidory nie są ani głównym składnikiem mojego menu, ani też produktem, bez któego nie mogę żyć
Zaufaj, że gdybym miała problemy z wytrzymaniem z daleka od pomidorów, to bym się nie zmuszała - z doświadczenia wiem, że nie ma sensu na siłę stosować diety, której organizm nie akceptuje... Mam na tyle rozsądku, że jem to, co lubię i absolutnie nie odczuwam dyskomfortu związanego z niejedzeniem pomidorów! Zdecydowanie mój sposób żywienia jest dla mnie raczej przyjemnością, niż karą, spokojnie ;-)
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 18:23   #1059
nighmare
Raczkowanie
 
Avatar nighmare
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: las vegas,maleńka;]
Wiadomości: 183
Send a message via Skype™ to nighmare
Dot.: serek wiejski

Najlepszy jest z Rolmleczu
Polecam serek z 5 posiekanymi plastrami jablka i 5 posiekanymi plasterkami banana i cynamonem mniaaam!!
__________________

Oh oh oh oh oh
I ain't happy,
I'm feeling glad
I got sunshine in a bag
I'm useless but
Not for long
The future is coming on







nighmare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 07:54   #1060
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Pancza! Dorwałam i kupiłam od razu dwa. Zrobiłam z cynamomen i imbirem - coś pięknego! Poezja! Delikatny kremowy smaczek! Tylko Mąż tak dziwnie na mnie patrzał "A to co?Dzisiaj nie wiejski?"


Jeśli o mnie chodzi, to ani zła, ani rozdrażniona, bo pomidory nie są ani głównym składnikiem mojego menu, ani też produktem, bez któego nie mogę żyć
Zaufaj, że gdybym miała problemy z wytrzymaniem z daleka od pomidorów, to bym się nie zmuszała - z doświadczenia wiem, że nie ma sensu na siłę stosować diety, której organizm nie akceptuje... Mam na tyle rozsądku, że jem to, co lubię i absolutnie nie odczuwam dyskomfortu związanego z niejedzeniem pomidorów! Zdecydowanie mój sposób żywienia jest dla mnie raczej przyjemnością, niż karą, spokojnie ;-)
W takim razie bardzo sie ciesze i trzymam kciuki
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 07:59   #1061
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
W takim razie bardzo sie ciesze i trzymam kciuki
Hehe, dzięki, ja również trzymam za siebie kciuki.
Na szczęście mam na tyle rozsądną i bogatą dietę, że nie mam żadnych ciągot i napadów, więc jest szansa, że osiągnę mój wymarzony cel
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 08:28   #1062
szklanki
Przyczajenie
 
Avatar szklanki
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Posen
Wiadomości: 23
GG do szklanki
Dot.: serek wiejski

Ja również uwielbiam serek wiejski. Osobiście preferuję Piątnicę 3%. Pomaga mi utrzymać dietę niełączenia. Codziennie do pracy biorę 3 pomidory i taki właśnie serek plus przyprawa "włoska". Chociaż najlepszy jest prymat do sałatek włoski, ale uposażony w cukier niestety, co burzy niełączenie węgli z białkami. AA i taka pseudo - awanturka serek wiejski z tuńczykiem też pycha.
__________________
http://www.szklanki.net mój fotolog.
szklanki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 15:20   #1063
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: serek wiejski

Dziewczyny,wydaje mi sie,ze wiesniaki nie moga mies takiej bryłowatej konsystencji-mają kwaśny posmak.Według mnie powinny byc normalne,tz.wodniste,z pływającą śmietanką i oddzielonymi granulkami-takie maja normalny śmietankowy smak.
Wiecie co mi sie ostatnio przydarzylo?Kupilam dwa serki Tip.Wlozylam je do lodowki.Na drugi dzien zjadlam jednego wiesniaka.Byl normalny,oddzielona śmietanka,itp.Kolejnego ranka(dzien trzeci) otworzylam drugi z tych wiesniakow.Szok-zrobil sie brylowaty i kwaśny.Moze to wszystko zalezy od warunkow przechowywania?Chyba bede musiala kupic nowa lodowke,bo ta mi wykonczy wiesniaki .
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 19:25   #1064
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez Justinka_ Pokaż wiadomość
Moze to wszystko zalezy od warunkow przechowywania?Chyba bede musiala kupic nowa lodowke,bo ta mi wykonczy wiesniaki .

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
tak to zależy od przechowywania/przewozu itd. np. w jednym ze sklepow trzymali serki na najniższej połce, która bardzo mroziła, w efekcie serek sie zamrażał, w lodówce w domu niby puszczał ale to bylo juz świnstwo, zważony i kwaśny
podobnie jeśli kupimy i nie pojdziemy odrazu do domu tylko bedziemy jeszcze kilka godzin poza domem ( w upaly najgorzej) wtedy też często te tańsze serki zmieniaja konsystencje
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 20:16   #1065
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: serek wiejski

Matko a ja jak ostatnio kupiłam Piątnice to dojadał ktoś inny. Przejadłam się, teraz tylko serki homo z Kauflandu. Reflektuje ktoś jeszcze ? Za to twaróg z piątnicy miodzio
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 21:48   #1066
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: serek wiejski

jak mozna sie przejść serkami wiejskimi? to dla mnie nie pojete
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 07:40   #1067
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Pancza! Dorwałam i kupiłam od razu dwa. Zrobiłam z cynamomen i imbirem - coś pięknego! Poezja! Delikatny kremowy smaczek! Tylko Mąż tak dziwnie na mnie patrzał "A to co?Dzisiaj nie wiejski?"
No właśnie ten kremowy posmak jest w nim najlepszy
A serkami można się przejeść , oj można ...
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:06   #1068
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez Pancza Pokaż wiadomość
A serkami można się przejeść , oj można ...
nie wyobrażam sobie tego
od kilku miesięcy jem dzień w dzień i za każdym razem cieszę się jak dziecko uwielbiam ...
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:09   #1069
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
nie wyobrażam sobie tego
od kilku miesięcy jem dzień w dzień i za każdym razem cieszę się jak dziecko uwielbiam ...
Ja też tak miewam, czasami co dwa dni. I za każdym razem inaczej, więc każdy serek jest inny. A że kocham twarogi i serki to nie przejem się na pewno.
A te kauflandowskie homo są naprawdę pyszne. Do cynamonu nawet lepsze niż wiejski, który ma lekko słonawy posmak...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 08:17   #1070
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez Pancza Pokaż wiadomość
A serkami można się przejeść , oj można ...
Nie wiem, czy się można przejeść ale ja raz na kilka dni jem na kolację twaróg albo zwykły twarożek - tak profilaktycznie
A jak smakuje wieśniak dnia następnego, po takiej abstynencji
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:41   #1071
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy się można przejeść ale ja raz na kilka dni jem na kolację twaróg albo zwykły twarożek - tak profilaktycznie
A jak smakuje wieśniak dnia następnego, po takiej abstynencji
Ja to miałam, jak przez 2 dni nie jadłam wiejskiego, bo miałam tuńczykową fazę. Zjadłam wiejskiego ze szczyptą cynamonu i niczego innego. I taaakaa rozkosz dla podniebienia. A niby zwykły twarożek...
P.S.
Jest ktoś, kto tej śmietanki nie lubi?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 08:53   #1072
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: serek wiejski

dziś rano miałam wieeelką ochotę na serek...otwieram wieczko powoli..patrzę a tam jedna wielka bryła wyglądająca jak masło a na górze woda - dziwny zapach to ma i kwaśny smak..chyba nie będę tego jadła, a już drugiego niestety nie mam.buuu
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:05   #1073
Maizy
Rozeznanie
 
Avatar Maizy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 946
Dot.: serek wiejski

Właśnie spałaszowałam wieśniaczka z pomidorem i ogórkiem kiszonym.
Pyszne.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Maizy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:21   #1074
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
dziś rano miałam wieeelką ochotę na serek...otwieram wieczko powoli..patrzę a tam jedna wielka bryła wyglądająca jak masło a na górze woda - dziwny zapach to ma i kwaśny smak..chyba nie będę tego jadła, a już drugiego niestety nie mam.buuu
O tak... skąd ja to znam? I to w serkach, które mają aktualny termin ważności, dlatego ja kupuje serki tylko jak jeszcze dłuuuugi termin mają i chlupoczą po potrząśnięciu kubeczkiem Mąż zawsze ma ze mnie zabawę w marketach jak idę serki kupować, bo
1. najpierw przewalam te kartoniki w poszukiwaniu tych "najświeższych" - oglądam terminy na wieczkach
2. biorę i chlupoczę - czasami muszę zachlupotać kilkoma, aż znajdę odpowiednio świeży
3. po tych zabiegach biorę 1 (słownie jeden) maksymalnie 2 (no...) serki i idę dalej
Rytuał normalnie
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:37   #1075
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
O tak... skąd ja to znam? I to w serkach, które mają aktualny termin ważności, dlatego ja kupuje serki tylko jak jeszcze dłuuuugi termin mają i chlupoczą po potrząśnięciu kubeczkiem Mąż zawsze ma ze mnie zabawę w marketach jak idę serki kupować, bo
1. najpierw przewalam te kartoniki w poszukiwaniu tych "najświeższych" - oglądam terminy na wieczkach
2. biorę i chlupoczę - czasami muszę zachlupotać kilkoma, aż znajdę odpowiednio świeży
3. po tych zabiegach biorę 1 (słownie jeden) maksymalnie 2 (no...) serki i idę dalej
Rytuał normalnie
ooo właśnie! też zawsze szukam najdłużej ważnych Muszę przejąć od Ciebie patent z chlupotaniem
Ten wstrętny ser był z Krasnego, a Tobie innych firm trafiły się też takie maślane bryły?
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 09:41   #1076
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
ooo właśnie! też zawsze szukam najdłużej ważnych Muszę przejąć od Ciebie patent z chlupotaniem
Ten wstrętny ser był z Krasnego, a Tobie innych firm trafiły się też takie maślane bryły?
Patent z chlupotaniem sprawdza się w 100% - jak chlupocze to jest śmietanka i "luźny" serek, więc jest ok, jak nie chlupocze, to znaczy, że zwarta masa sie już zrobiła i będzie masło na górze.
Zdarzyło mi się w piątnicy, zarówno zwykłym, jak i lekkim - na górze serka robi się taka maślano-śmietanowata kołderka i sprawia, że serek jest niezjadliwy (choć bardziej pasuje to określenie niejadalny ). Serek obrzydliwek...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:04   #1077
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: serek wiejski

a ja uwielbiam jak jest gęsta śmietanka u góry, nie znoszę jak jest woda, ewentualnie przeżyje wodnistą śmietankę, takie mleczko
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:33   #1078
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
najcześciej robie zakupy w tesco (bo mam na przeciwko swojej szkoły :P ) i tam je kupuje. Czasem też w kauflandzie, lidlu (bo zaraz niedaleko domu ) i carrefourze Pełen serwis ^^

Ale aromaty to w tesco. Jest ich tyle do wyboru, bo delecta wypuściła nową serię
sorry ze tak cytuję stary stary post, ale czytam właśne cały wątek i spisuję pomysły
a pytanie jest do dziewczyn używajacych aromatów:
nie wychodzi to to za gorzkie?
ja wczoraj dodałam aromat migałowy i było niebardzo
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:42   #1079
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
sorry ze tak cytuję stary stary post, ale czytam właśne cały wątek i spisuję pomysły
a pytanie jest do dziewczyn używajacych aromatów:
nie wychodzi to to za gorzkie?
ja wczoraj dodałam aromat migałowy i było niebardzo
jak dasz więcej niż np. 3 kropelki to będziesz odczuwała chemiczny posmak, a to wtedy nie jest dobre
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 10:54   #1080
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: serek wiejski

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam jak jest gęsta śmietanka u góry, nie znoszę jak jest woda, ewentualnie przeżyje wodnistą śmietankę, takie mleczko
Hm... ja nie wiem. Mam w kubeczku wodę własnie wtedy jak na górze zrobi się smietanowomasłowa kołdra...
Zazwyczaj jest rzadziutka śmietanka (którą skwapliwie odlewam, bo nie lubię śmietany, a uwielbiam twarogi!), to mleczko, o którym piszesz...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.