Skrzypowita itp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-05, 10:16   #1
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Lightbulb

Skrzypowita itp


Chcialabym poprawic sobie stan cery i oprocz rezygnacji (przynajmniej czesciowej ) ze slodyczy mam zamiar uzyc jakies witaminki wspomagajace np. wlasnie Skrzypowite. Ale czy sie oplaca?
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 14:52   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Skrzypowita itp

Czy sie opłaca? to zalezy co rozumiesz pod tym pytaniem, ja myślę, że Witaminki takie oczywiście pomagają, choc rzecz jasna lepsze są te naturalne. W aptekach jest sporo preparatów w tabletkach pomagającym włosom i skórze np Skrzypovita, Humavit, Skrzyp polny z witaminami, Merzspecjal, Revalid, H-pantoten...Rzecz w tym, że jedne działają u pewnych kobitek inne nie. Mi np Skrzypowita i Merzspecial niemal wcale nie służyły, a już z Humavitem i revalidem było zupełnie inaczej. Spróbuj, taki Humavit czy Skrzypowita to nie jest taki straszny wydatek, co innego juz Merzspecial czy Revalid. Myślę , że pomogą , tylko trzeba być cierpliwym, dac im na działanie nieco czasu ( u mnie efekty widoczne były po miesiącu) , stosowac regularnie wg zaleceń.Pozdrawiam.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 14:55   #3
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Skrzypowita itp

ja jestem skazana na wspomagacze ze wzgledu na stan cery. to prawda ze nie wszystko dziala jednakowo i zalezy od osoby.
ja osobiscie zauwazylam efekty po merzspecial dragees.. ze wzgedu na cene przezrzcilam sie inne suplementy
Skrzypowita stosuje od miesiaca i wdze efekty w postaci ladnej cery (mam sklonnosc do tradziku :/) jest bardzo zachwalana przez wiele osob.. mi pomoglo ale zobaczymy jak bedzie dalej (moze to tylko chwilowa poprawa)
co do wlosow i pazokci - nie widze oszalamiajcych efektow ale to z wzgl. ze na stan paznokci nigdy nie narzkalam choc niewatpliwie rosna szybciej a wlosy mam krecone i ze wzgledu na ich specyfike trudno mi sie dopatrzec wyraznych zmian ale mysle ze tez ma wplyw.. nato miast na wszelkie problemy skorne polecam suplemetacje - faktycznie przynosi efekty
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 19:48   #4
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Cool Dot.: Skrzypowita itp

Polecam lekturę tego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=23014 jest tam wiele ciekawych informacji i spostrzeżeń na temat stosowania wyciągu ze skrzypu polnego.
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 19:48   #5
Joanna.28
Przyczajenie
 
Avatar Joanna.28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Skrzypowita itp

Mi po tabletkach ze skrzypem strasznie szybko rosną paznokcie i są naprawdę twarde, nia łamią się i nie rozdwajają. Wcześniej jadłam "Skrzyp polny z witaminami", teraz mam Skrzypovitę. Ale to mniej więcej jedno i to samo.
Joanna.28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 20:27   #6
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Skrzypowita itp

Mi osobiście bardzo pomógł Skrzyp polny w tabletkach (taki "zwykły", w opakowaniu z fioletową nalepką). Co prawda długo to trwało, ale naprawdę było warto, zwłaszcza ze względu na włosy i paznokcie, które stały się wyraźnie mocniejsze, mniej wypadały (włosy) i w ogóle się nie łamały (paznokcie ). Co do cery, nie zauważyłam żadnej szczególnej poprawy, bo wtedy nie miałam z nią jeszcze takich problemów jak teraz Musisz jednak trafić na swój specyfik, bo nie wszystko pomaga każdemu Mi np. w ogóle nie pomógł Merz special ani Revalid (jedno i drugie dość drogie), ale mojej mamie przeciwnie...Pozdrowionka
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.