Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-27, 10:23   #631
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Przemęczyłam tylko Iwonę Wieczorek, bo mnie interesowała ta sprawa, a nie chcę tracić czasu na czytanie o tym. Dla pewności sprawdziłam jeszcze zabójstwo młodej dziewczyny w Zakopanem, ale tylko się utwierdziłam w tym, że to nie dla mnie.

Ogólnie szalenie monotonny głos, irytują mnie wstawki w stylu puszczanie oka do słuchacza. Na plus bogate słownictwo.

W sumie wolę czytać niż słuchać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo. Nie wiem dlaczego, ale nie jestem ale stanie skupić się na słuchaniu tych podcastow. Zdecydowanie wolę czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 10:25   #632
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Nie wiem dlaczego, ale nie jestem ale stanie skupić się na słuchaniu tych podcastow. Zdecydowanie wolę czytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też

Czytałaś reportaż i śmierci Iwony Cygan? Doskonała rzecz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 10:29   #633
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ja też

Czytałaś reportaż i śmierci Iwony Cygan? Doskonała rzecz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam ta książkę o całej sprawie tylko nie pamiętam tytułu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 10:29   #634
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87794299]A widzialyscie serial żmijiwisko? Kurczę, temat miał potencjał, a według mnie tak spieprzyli ten serial, że bardziej się nie dało. A ostatni odcinek to była taka porażka...[/QUOTE]

Nie oglądałam. Ale mnie osobiście mega zawiódł Rojst. A taki był reklamowany, że mroczny, że petarda bla bla. Też zakończenie totalnie z doopy.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 10:31   #635
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Czytałam ta książkę o całej sprawie tylko nie pamiętam tytułu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miasteczko zbrodni!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 10:51   #636
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Miasteczko zbrodni!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak świetna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 12:26   #637
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ja jestem team Justyna, nie mowie, ze nie widze wad (czasem zbyt dlugie opisy charakterow czy nieistotnego tla historii, rowniez dodawanie opinii od siebie i niemal przedstawianie ich jako faktow, szczegolnie przy opisach charakterow czy tlumaczenia zachowan), ale jej sprawy sa zazwyczaj unikatowe i malo znane, a material rzetelnie zebrany.
Stanowo ma slabsze i mocniejsze odcinki, ogolnie mi odpowiada, lecz razi przepychanie wlasnej opinii, wersji i hipotezy i budowanie odcinka pod to. Oczywiscie kazdy autor ma do tego prawo, ale przez to, ze opisywane przez nia sprawy sa dosc znane, widac pomijanie niektorych faktow lub bardzo skromny opis na rzecz innych, pasujacych do wlasnej teorii. Przy krotkich i gorzej przygotowanych podkastach by to jeszcze przeszlo, ale tutaj niestety razi.
Karolina Anna czy Kryminatorium sa idealni do sluchania w aucie po dridze do pracy czy sklepu, bo akurat tyle mi jazda zajmuje kryminatorium mnie wkurza w odcinkowych sprawach, bo jestrasznie duzo powtorzen i niektore odc jakby zrobione na sile. Nie lubie tez efektow dzwiekowych i ogolnie ‘dubbingow’ roznych glosow uzytych do roznych wypowiedzi.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 15:25   #638
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 15:37   #639
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Nie oglądałam. Ale mnie osobiście mega zawiódł Rojst. A taki był reklamowany, że mroczny, że petarda bla bla. Też zakończenie totalnie z doopy.
Zgadzam się, mega rozczarowujący serial, po prostu nuuuda
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 16:50   #640
nervusX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 73
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dołączam do fanów Justyny Mazur Sama się dziwię, bo z reguły nie lubię "flegmatycznego" mówienia, ale w jej podcastach to mi nie przeszkadza. Poza tym cenię ją za to, że potrafi się wczuć w sytuację, wydaje mi się bardzo empatyczną osobą. Fajnie też, że bierze się za sprawy z naszego, polskiego podwórka


Jakoś nie mogę znaleźć innego fajnego podcastu. Próbowałam się wkręcić w Kryminatorium, ale te dziwne dźwięki, o których pisałyście bardzo mi przeszkadzają. Nie lubię też tonu głosu prowadzącego, czasem jest taki "żądny sensacji" - u niego i w innych podcastach, do których robiłam podejścia bardzo mi to przeszkadzało.


Ktoś wspominał, że Justyna zrobiła odcinek o Tomku Jaworskim. Czy mogę prosić o tytuł odcinka? Słucham podcastów na Spotify i nie kojarzę tego nagrania


Najbardziej zszokował mnie odcinek "Wśród nocnej ciszy", o morderstwie w czasie pasterki. Przerażająca jest liczba świadków i to, jak bardzo kryli morderców.


Ostatnio odsłuchałam też drugi raz sprawę Mateusza Kaweckiego. Jak myślicie, co tam się wydarzyło? To jak bardzo została ta sprawa zaniechana przez policję, jest przerażające.
nervusX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 17:37   #641
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez nervusX Pokaż wiadomość
Dołączam do fanów Justyny Mazur Sama się dziwię, bo z reguły nie lubię "flegmatycznego" mówienia, ale w jej podcastach to mi nie przeszkadza. Poza tym cenię ją za to, że potrafi się wczuć w sytuację, wydaje mi się bardzo empatyczną osobą. Fajnie też, że bierze się za sprawy z naszego, polskiego podwórka


Jakoś nie mogę znaleźć innego fajnego podcastu. Próbowałam się wkręcić w Kryminatorium, ale te dziwne dźwięki, o których pisałyście bardzo mi przeszkadzają. Nie lubię też tonu głosu prowadzącego, czasem jest taki "żądny sensacji" - u niego i w innych podcastach, do których robiłam podejścia bardzo mi to przeszkadzało.


Ktoś wspominał, że Justyna zrobiła odcinek o Tomku Jaworskim. Czy mogę prosić o tytuł odcinka? Słucham podcastów na Spotify i nie kojarzę tego nagrania


Najbardziej zszokował mnie odcinek "Wśród nocnej ciszy", o morderstwie w czasie pasterki. Przerażająca jest liczba świadków i to, jak bardzo kryli morderców.


Ostatnio odsłuchałam też drugi raz sprawę Mateusza Kaweckiego. Jak myślicie, co tam się wydarzyło? To jak bardzo została ta sprawa zaniechana przez policję, jest przerażające.
Nie wiem kto tutaj rzucił to hasło, ale Justyna Mazur NIE nagrała odcinka o Tomku Jaworskim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 17:42   #642
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie wiem kto tutaj rzucił to hasło, ale Justyna Mazur NIE nagrała odcinka o Tomku Jaworskim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz właśnie mi na yt podpowiedziało, że Kryminalne historie zrobiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 17:44   #643
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87796213]Teraz właśnie mi na yt podpowiedziało, że Kryminalne historie zrobiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]I kryminatorium też zrobiło o tym odcinek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 18:10   #644
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

To ja pisałam i słowo daje, że byłam przekonana, że słuchałam to też u Justyny, a o ostatnio w Kryminalnych Historiach. Ale musiałam najwyraźniej słuchać gdzie indziej, niestety tyle tego jest, że czasem tracę rozeznanie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 19:24   #645
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez nervusX Pokaż wiadomość
Dołączam do fanów Justyny Mazur Sama się dziwię, bo z reguły nie lubię "flegmatycznego" mówienia, ale w jej podcastach to mi nie przeszkadza. Poza tym cenię ją za to, że potrafi się wczuć w sytuację, wydaje mi się bardzo empatyczną osobą. Fajnie też, że bierze się za sprawy z naszego, polskiego podwórka


Jakoś nie mogę znaleźć innego fajnego podcastu. Próbowałam się wkręcić w Kryminatorium, ale te dziwne dźwięki, o których pisałyście bardzo mi przeszkadzają. Nie lubię też tonu głosu prowadzącego, czasem jest taki "żądny sensacji" - u niego i w innych podcastach, do których robiłam podejścia bardzo mi to przeszkadzało.


Ktoś wspominał, że Justyna zrobiła odcinek o Tomku Jaworskim. Czy mogę prosić o tytuł odcinka? Słucham podcastów na Spotify i nie kojarzę tego nagrania


Najbardziej zszokował mnie odcinek "Wśród nocnej ciszy", o morderstwie w czasie pasterki. Przerażająca jest liczba świadków i to, jak bardzo kryli morderców.


Ostatnio odsłuchałam też drugi raz sprawę Mateusza Kaweckiego. Jak myślicie, co tam się wydarzyło? To jak bardzo została ta sprawa zaniechana przez policję, jest przerażające.


Dla mnie to morderstwo. Podobnie zdanie mam na temat sprawy Małgorzaty Śnieguła.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 19:29   #646
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Myślę, że Mateusz został zamordowany ale nie umiem wytłumaczyć jak to możliwie, że znalazł się na tym strychu w stodole. Makabryczna historia.
A Małgosia napewno została zabita. Rodzinka tego pożal się Boże mezusia śmierdzi na kilometr. Żal tej dziewczyny, sprawa zamieciona pod dywan, wszyscy ja olali, nawet się do tego nie przylozono. Morderca zostanie na zawsze bezkarny.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 19:43   #647
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Bardzo dobre pytanie!

Z jednej strony Anna mogła chcieć "udupić" swoją ex przyjaciółkę, z drugiej strony przecież w dniu zajścia te spory między kobietami już przygasły, raczej trudno mówić o zbrodni w afekcie.

No dziwi mnie to, że Anna chciałaby zrobić na złość dawnej przyjaciółce, ryzykując tym, że prawdziwy morderca żyje. Oto jest pytanie ..


Beata idzie w zaparte że jest niewinna.
Nie przyznaje się do winy, chociaż takowe mogłoby pomóc jej we wcześniejszym ułaskawieniu.

Ale ona nie chce się przyznać. Ktoś by powiedział:"co jej zależy się przyznać". A jak widać jej zależy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Beata nigdy do winy się nie przyznała a gdyby rzeczywiście była winna to już dla świętego spokoju by się przyznała i kto wie może od ładnych paru lat byłaby na wolności.
Mimo wszystko w głowie mi się nie mieści jak można skazać kogoś na lata więzienia tylko na podstawie zeznań kobiety, która zmieniała je jak rękawiczki. Jednak wierzę, że prawda w końcu wyjdzie na jaw.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 20:44   #648
nervusX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 73
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dzięki za wyjaśnienie w sprawie odcinka o Tomku Jaworskim. Może Justyna nagra kiedyś o nim odcinek. W ogóle mogłaby częściej nagrywać


No właśnie u Mateusza też bym obstawiała morderstwo. Choć to bardzo tajemnicza sprawa.


I też uważam, że Małgorzata Śnieguła została zamordowana. I jeśli to prawda, to straszne, że sprawcy mogą się czuć bezkarni.
nervusX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 21:12   #649
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez nervusX Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienie w sprawie odcinka o Tomku Jaworskim. Może Justyna nagra kiedyś o nim odcinek. W ogóle mogłaby częściej nagrywać


No właśnie u Mateusza też bym obstawiała morderstwo. Choć to bardzo tajemnicza sprawa.


I też uważam, że Małgorzata Śnieguła została zamordowana. I jeśli to prawda, to straszne, że sprawcy mogą się czuć bezkarni.
Nie no, Mateusz na pewno został zamordowany. Dzisiaj drugi raz przesłuchałam ten odcinek.

Mnie zastanawia to,dlaczego policjantom i innym organom ścigania tak zależało, żeby tej sprawy nie rozwiązać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-27, 21:43   #650
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie no, Mateusz na pewno został zamordowany. Dzisiaj drugi raz przesłuchałam ten odcinek.

Mnie zastanawia to,dlaczego policjantom i innym organom ścigania tak zależało, żeby tej sprawy nie rozwiązać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Straszne zaniedbania tam były, straszne. Aż się wierzyć nie chce. Wstydu nie mają Ci śledczy żeby tak jawnie kręcić i zaniedbywać śledztwo.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 22:47   #651
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Sprawa Mateusza bardzo smutna. Ja też myślę, że to było zabójstwo, ale jest jeszcze wątek biletu autobusowego, że rodzina nie mówi wszystkiego i że znaleziono przy nim bilet. No i że mógł jednak wrócić autobusem, oszukać wszystkich i zabić się w stodole. No ale też po tych innych dowodach mi to nie pasuje i prokuratura powinna to dokładnie zbadać.

Często myślę tez o sprawie Remigiusza Baczyńskiego i co się z nim stało czy wpadł do rzeki, czy ktoś mu coś zrobił. Tak długo nie ma odpowiedzi. No ale wiadomo nie zawsze łatwo jest znaleźć zwłaszcza w rzece. Jak byłam nad rzeką z chłopakiem w Toruniu w tym miejscu co on zaginął, to aż dreszcze mnie złapały. Ogólnie to jest bardzo ładny punkt widokowy.

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-04-27 o 22:48
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 09:10   #652
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Właśnie przesluchalam jeden z najnowszych odcinków Kryminatorium.

Jezu, jakie to było złe.
Koleś idzie w stronę jakiegoś teatrzyku z przedszkolaka- te różne głosy mające imitować różnych ludzi... No nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 09:51   #653
nervusX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 73
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Często myślę tez o sprawie Remigiusza Baczyńskiego i co się z nim stało czy wpadł do rzeki, czy ktoś mu coś zrobił. Tak długo nie ma odpowiedzi. No ale wiadomo nie zawsze łatwo jest znaleźć zwłaszcza w rzece. Jak byłam nad rzeką z chłopakiem w Toruniu w tym miejscu co on zaginął, to aż dreszcze mnie złapały. Ogólnie to jest bardzo ładny punkt widokowy.

Nie kojarzyłam jego historii, ale alkohol i trasa przy rzecze to nie jest dobre połączenie. Takie sprawy pojawiają się regularnie. Wydaje mi się, że częściej to może być wypadek, choć i zbrodnie na pewno się zdarzają jak np. w słynnej sprawie z Ewą Tylman (choć już się pogubiłam, czy chłopak, który z nią wracał został skazany?).


Kiedyś długo po głowie chodziła mi sprawa Agnieszki Miedziak z Krakowa, której ciało znaleźli w Zakrzówku. Ktoś pamięta tę sprawę? Z tego co kojarzę, ostatecznie ustalono, że to było samobójstwo.
nervusX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 12:42   #654
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Nie no, Mateusz na pewno został zamordowany. Dzisiaj drugi raz przesłuchałam ten odcinek.

Mnie zastanawia to,dlaczego policjantom i innym organom ścigania tak zależało, żeby tej sprawy nie rozwiązać...

Wysłuchałam ten odcinek i jestem przerażona i sama sprawą i niechlujstwem policji.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 19:32   #655
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Tak w ogóle powód podany przez prokuraturę dlaczego Małgorzata popełniła samobójstwo "przez bolesne miesiączki" na prawdę zwalił mnie z nóg Moim zdaniem prokuratura jest do zwolnienia i to w trybie dyscyplinarnym za rażące zaniedbania w sprawie. Zastanawia mnie również, czy tutaj nie doszło także do przekupstwa, ale tego zapewne już nigdy się nie dowiemy.
Już dało mi do myślenia jak parę godzin po tym jak Justyna dodała film został on...usunięty. Czyżby co poniektórym nie podobało się, że spawa nagłaśniana jest na nowo i może ktoś za to odpowiedzieć? Bardzo mi szkoda rodziców Małgosi i jej siostry, którzy po dzień dzisiejszy walczą o sprawiedliwość i mam nadzieje, że do tego dojdzie, bo aż nóż się w kieszeni otwierał jak się tego słuchało...

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Właśnie przesluchalam jeden z najnowszych odcinków Kryminatorium.

Jezu, jakie to było złe.
Koleś idzie w stronę jakiegoś teatrzyku z przedszkolaka- te różne głosy mające imitować różnych ludzi... No nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. W ogóle nie rozumiem jego fenomenu. Moim zdaniem jeden z gorszych kanałów o tematyce kryminalnej.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 19:48   #656
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez nervusX Pokaż wiadomość
Nie kojarzyłam jego historii, ale alkohol i trasa przy rzecze to nie jest dobre połączenie. Takie sprawy pojawiają się regularnie. Wydaje mi się, że częściej to może być wypadek, choć i zbrodnie na pewno się zdarzają jak np. w słynnej sprawie z Ewą Tylman (choć już się pogubiłam, czy chłopak, który z nią wracał został skazany?).


Kiedyś długo po głowie chodziła mi sprawa Agnieszki Miedziak z Krakowa, której ciało znaleźli w Zakrzówku. Ktoś pamięta tę sprawę? Z tego co kojarzę, ostatecznie ustalono, że to było samobójstwo.
Zgadzam się. Wiesz tylko w przypadku Ewy Tylman to właśnie najprawdopodobniej był wypadek. Dla mnie nie ma tu nic bardzo zagadkowego. Oboje byli po alkoholu, ona strasznie się zataczała i wpadła. Nie sądzę, że ją wpychał czy coś, pewnie sam pod wpływem alkoholu spanikował i popełnił ten błąd, że nie zadzwonił na pogotowie, nie próbował jej pomóc.

Tak kojarzę tę sprawę. Zagadkowa też dla mnie.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 19:55   #657
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Wiesz tylko w przypadku Ewy Tylman to właśnie najprawdopodobniej był wypadek. Dla mnie nie ma tu nic bardzo zagadkowego. Oboje byli po alkoholu, ona strasznie się zataczała i wpadła. Nie sądzę, że ją wpychał czy coś, pewnie sam pod wpływem alkoholu spanikował i popełnił ten błąd, że nie zadzwonił na pogotowie, nie próbował jej pomóc.

Tak kojarzę tę sprawę. Zagadkowa też dla mnie.
Też mam takie zdanie o sprawie Ewy Tylman. Po prostu wypadek.

Tak samo nie wiem, czemu ludzie uparcie doszukują się jakichś dziwnych teorii w śmierci Elisy Lam. Dla mnie dziewczyna była po prostu chora psychicznie i popełniła samobójstwo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 13:46   #658
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Tak w ogóle powód podany przez prokuraturę dlaczego Małgorzata popełniła samobójstwo "przez bolesne miesiączki" na prawdę zwalił mnie z nóg Moim zdaniem prokuratura jest do zwolnienia i to w trybie dyscyplinarnym za rażące zaniedbania w sprawie. Zastanawia mnie również, czy tutaj nie doszło także do przekupstwa, ale tego zapewne już nigdy się nie dowiemy.
Już dało mi do myślenia jak parę godzin po tym jak Justyna dodała film został on...usunięty. Czyżby co poniektórym nie podobało się, że spawa nagłaśniana jest na nowo i może ktoś za to odpowiedzieć? Bardzo mi szkoda rodziców Małgosi i jej siostry, którzy po dzień dzisiejszy walczą o sprawiedliwość i mam nadzieje, że do tego dojdzie, bo aż nóż się w kieszeni otwierał jak się tego słuchało...

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------





Dokładnie. W ogóle nie rozumiem jego fenomenu. Moim zdaniem jeden z gorszych kanałów o tematyce kryminalnej.
Dziś słuchałam jeszcze raz sprawy Małgorzaty. Skandal to jest jedyne słowo komentarza, które nadaje się do publikacji. Z tym miesiaczkami to jest jakiś żart. Przecież 12 latek by coś lepszego wymyślił jako uzasadnienie. Każdy jeden cwok z tej prokuratury powinien zostać zwolniony i dożywotni ban na wykonywanie zawodu. Do łopaty, a nie za śledztwa się brać.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też mam takie zdanie o sprawie Ewy Tylman. Po prostu wypadek.

Tak samo nie wiem, czemu ludzie uparcie doszukują się jakichś dziwnych teorii w śmierci Elisy Lam. Dla mnie dziewczyna była po prostu chora psychicznie i popełniła samobójstwo..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto ma podcast o elisie? Bo nie sluchacham jeszcze chyba

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 13:55   #659
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87802634]Dziś słuchałam jeszcze raz sprawy Małgorzaty. Skandal to jest jedyne słowo komentarza, które nadaje się do publikacji. Z tym miesiaczkami to jest jakiś żart. Przecież 12 latek by coś lepszego wymyślił jako uzasadnienie. Każdy jeden cwok z tej prokuratury powinien zostać zwolniony i dożywotni ban na wykonywanie zawodu. Do łopaty, a nie za śledztwa się brać.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Kto ma podcast o elisie? Bo nie sluchacham jeszcze chyba

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Jaśmin robiłam polskie napisy
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-29, 20:22   #660
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Jaśmin robiłam polskie napisy
Dzięki! Wysłuchałam dziś ten podcast. Cóż, ta sprawa nie budzi moich wątpliwości. Jestem przekonana, że dziewczynę spotkało nieszczęście z powodu jej choroby. Temat jest mi bliski, bo mam krewną, która choruje na dwubiegunówkę i jest to bardzo, bardzo trudny i przykry temat. Ta choroba jest po prostu potworna. Nie przez przypadek przez dziesięciolecia nazywana była psychoza. Moja krewna doświadczyła ostrego epizodu manii. Uwierzcie mi, ze to było po prostu przerażające. W życiu nie widziałam człowieka w takim stanie. Wcześniej chorowała "jedynie" na depresję, pod wpływem silnego stresu związanego z wyjazdem zagranicznym w celu zarobkowym, rozwinęła się mania. Myślę, że ta biedna dziewczyna Elisa miała podobna historie. Cała ta wycieczka, stres z tym związany były zapalnikiem do rozwinięcia się manii, a w manii ludzie mają niestworzone, zupełnie nieracjonalne pomysły. Nie chce pisać co robiła moja krewna, ale słowo daję, pomysł z wejściem do zbiornika wcale mnie nie dziwi, mając na względzie co wyprawiała kobieta z mojej rodziny. Bardzo przykra choroba i trudny temat dla całych rodzin. Fajne podsumowanie Jaśmin, że szkoda, że nadal jest jak w średniowieczu, ze niektórym łatwiej uwierzyć w demony i opętanie hotelowego ducha niż spojrzeć na problem realnie i potraktować jako okazje do przyjrzenia się czym jest ta choroba. Bardzo smutna historia. Myślę, że coś podobnego spotkało Magdę Żuk.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.