Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-29, 09:56   #721
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Cholera, wyłączyłam okno.
No to jeszcze raz.
https://www.wapteka.pl/
Darmowa dostawa od 49 zł, kurierem, do 3 maja.

Kliknęłam sobie serum Liq CC lekkie z wit C (miałyście???), wcierkę Jantar za fajną cenę 9 zł, balsam Tisane, a dla dzieciaczków po szczoteczce do zębów i plastry z Kubusiem Puchatkiem.
Ja miałam prawie wszystko z Liq i wszystko jest świetnej jakości, super składowe i w dobrej cenie jak za jakość. Dodatkowo firma polska, z tego co wiem. To lekkie CC daje efekty i jest bardzo fajne, chociaż lepsze efekty widziałam po wersji rich
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 09:57   #722
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
W Krakowie na Kleparzu w sobote a jak Pan nie ma to za tydzien bedzie


Dzięki, chyba prędzej sama złowię.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:07   #723
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
A klikniesz fotę, albo podeslesz linki do piżamek i t-shirtów?
Też ostatnio kilka ciuszków kupiłam. Ogolnie często kupuję w Smyku ubranka dla dzieci. W zasadzie najczęściej.
Potem w H&M, czasem w Lidlu i w Zarze na promocji.


Super!
No to nam się teraz tak zakonserwujesz, że kolejny zakup to pewnie paczka pieluch.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Kochane, bardzo liczę na odpowiedź na to nietypowe pytanie (dlatego pozwolę sobie napisać z dużych liter, czy tam wielkich)
GDZIE MOŻNA KUPIĆ SZCZUPAKA??
A żywy czy martwy? chcoaz ja po oba pojechałabym tam, gdzie ktoś ma stawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:11   #724
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość


Dzięki, chyba prędzej sama złowię.
dopisalam ze Ty chyba niedaleko Stawow Milickich jestes wiec ja bym tam uderzyla.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
A żywy czy martwy? chcoaz ja po oba pojechałabym tam, gdzie ktoś ma stawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja od razu zalozylam ze do pieczenia ale faktycznie moze do akwarium chce Anula.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:24   #725
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Chciałam sprostować swoją wypowiedź.
U nas się trochę poprzestawiało, bo teraz Misiek zamawia dużo a ja tyle co nic.





To musi serenady śpiewać
.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Karola
A co tam fajnego w Smyku kupiłaś?


Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Kurier właśnie przywiózł paczkę z Douglasa, daty produkcji serum to lipiec i październik 2019
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
W smyku to :

Trampki za 40 zł.
Skórzane sandałki za 70
Kilka t-shirt
Kilka szortów
I piżamki - szczerze średnia jakość bo są już sprane a piorę w 30 stopniach na delikatnym programie
Wszystko dla Młodego
Wcześniej kupowalam głównie Pepco no oczywiście buty smyk Deichmann i CCC Lasocki

Teraz to mnie jakaś klikawica dopadła bo odpoczatku epidemii kliknelam:
2 x smyk i będzie kolejny bo dostanę kupon za zakupy
2x ccc- sandałki i torebka
2 x Sinsay - raz sobie raz Młodemu
Oriflame i będzie kolejne
Muszę jeszcze mlodemu szorty w hm Zmówić
I paskownice
Te kremy z Bielenda muszę zamowic


Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Szykuję już dowód osobisty do pokazywania przy zakupie alkoholu
Za zakupy
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 11:44   #726
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Aabelia dziękuję

Anula wrzucam foty - piżamka jedna była w komplecie długi rękaw i krótki za 80 a pojedyncza na krótki za 40. Dwa zdjęcia prosto z pralki a rozmiar 92 gdzie w innych sklepach Młody ma 98
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200429_123332016.jpg (65,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200429_123402776.jpg (95,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200429_123348977.jpg (73,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200429_123628784.jpg (50,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200429_123619856.jpg (73,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200429_123320966.jpg (84,4 KB, 35 załadowań)
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 12:55   #727
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Aabelia dziękuję

Anula wrzucam foty - piżamka jedna była w komplecie długi rękaw i krótki za 80 a pojedyncza na krótki za 40. Dwa zdjęcia prosto z pralki a rozmiar 92 gdzie w innych sklepach Młody ma 98
Widzę, że Junior to fan dinozaurów.
Smok Edzio i Świnka Peppa w natarciu?:cojest :

Ania to się małą modnisią zrobiła. W zasadzie do tej pory to było jej wszystko jedno co założy (byle skarpetki kolorystycznie zgadzały się z kolorem bluzeczki, hahaha). Teraz muszą być sukienki, albo różne dziwaczne, szafiarskie połączenia. Opaska do włosów założona w pasie (a najlepiej kilka), kapelusz na głowę, torebka na ramię, klapki mamy na nogi, okulary na nos, sukienka na spodnie i w miasto.

Stroje iście estradowe, potrafi się tak przebierać kilka razy dziennie.

Grzesiu za to ma fazę na samochody. Dostał od babci komplet dla 4 latka (hehe:P) i każe sobie go zakładać.
Jak się zabrudzi, to wyciąga z kosza na bieliznę.

Oszaleć można.

Zakupiłam mu ostatnio koszulkę w pandę, ślimaka i stworki potworki i co ja się muszę naskakać, nagimnastykować i artystycznie wyżyć, żeby chciał to założyć, to głowa mała.
W sumie... kto by tam chciał chodzić ze ślimakiem na przedzie?

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Co do piżamek ze Smyka, to ja je ogólnie lubię. Zazwyczaj kupuję w dwupaku na promocji. Ale są baaardzo nierówne. Zarówno pod względem rozmiaru jak i jakości choć i tak mimo wszystko całkiem niezłe. Zwłaszcza spodnie, pasują w pasie i na długość. W H&M pomimo zawyżonej rozmiarówki w większości są za szerokie, przy tym krótkie. Przynaję jednocześnie, że rozmiarówka Smyka najbardziej sprzyja moim dzieciom. Miałam kilka rzeczy z Pepco i to głównie z darów (być może gdybym miała pod nosem ten sklep, mimo wszystko częściej bym tam zachodziła) ale odpadające napy skutecznie mnie zniechęciły.
Jakoś się do tego Smyka przyzwyczaiłam, choć wiadomo trzeba trafić, ale akurat u nich mam największe prawdopodobieństwo, że trafię.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Co do butów. To działka Miśka. Kupujemy na allegro. Fajne. Skórzane. Wygodne. Z rozmiarem też zawsze udaje się trafić. Ale tych butów to też dzieci dużo nie mają. Jedne sandały, jedne sportowe, jedne kapcie (w domu to i tak na bosaka albo w skarpetkach) jedne kalosze i półbuty. Wszystko kupowane sezonowo.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

No to się rozgadałam na tematy dzieciowe. Ale na fejsa to aż strach zajrzeć. Tu tak miło i spokojnie.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 13:05   #728
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anula miło poczytać tematy dzieciowe mój to fan autek , ciągników, koparek.pan od koparki mówi mi dzień dobry a kierowca śmieciarki macha :p jest także fanem zwierzątek wszelakich ale na szczęście zwierzątka mają swój rozum i przytomnie zwiewają ( no oprócz naszego kota ale to zwierz specyficzny)

Ubranka jeszcze ja mu wybieram ale chyba już niedługo będzie chciał sam.

Ostatnio fajne koszulki dostał od babci z takko i czekają na nas ubranka z 5 10 15 to zobaczę jak one

I jak fajnie wiedzieć że nie tylko mój chodzi boso po domu ku zgrozie obu babć
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:19   #729
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W temacie... szczupaka.

Ciężki mieliśmy marzec. Tata mój po dwukrotnym udarze. W zasadzie tydzień po tygodniu. Pierwszy raz, szybka reakcja, szybka pomoc, małe zniszczenia. Drugi raz, prawie równie szybka reakcja, ale organizm już tego nie wytrzymał. Personel medyczny też nie do końca "dał radę" ale nie będę już tego roztrząsać. "Czasy mamy, jakie mamy, a ludzie też są różni ". Zmiany są i to diametralne. Coś strasznego. Zwłaszcza w takich warunkach. Spisali się ratownicy, przez tatę nazywani "Supermeni" i ... ksiądz kapelan, niezwykle ludzki, pomocny i ... z powołaniem (przyniósł tacie wodę, kiedy nikt tego nie zrobił i dał mu tą nadzieję). Wspomnę jedynie, że tata w przeszłości wstąpił do seminarium, ale kiedy mu nakazali sadzić marchewki nacią do góry i wierzyć, zrezygnował (...) poprosił naszego księdza o pociechę, którego zawsze lubił, pomimo tego, że zrezygnował z uczestnictwa od momentu mieszania się w politykę- ten użył sloganu, że są tacy którzy mają gorzej KROPKA" Jak się domyślacie, marna to pociecha.

Jak śpiewał Kazik" nie da ukryć się, że są też tacy, którym jest lepiej.
Nie mogłam ani przy nim być ani w szpitalu ani przy rekonwalescencji. W zasadzie fachowa rekonwalescencja nie istnieje. Nie mogłam się nawet dodzwonić.
Nie będę dużo pisać na ten temat, bo albo zapełnię cały wątek, albo zamilczę... nie jest to łatwe, ale to nie ja jestem w tym najważniejsza. Bardzo kocham swojego tatę, więc możecie sobie wyobrazić to co czuję. Sam twierdzi, nawet teraz... że jestem dzielna, bo "mokre oczy" nigdy nie były moją domeną.Mam coś w sobie takiego, że reaguję, a nie płaczę...tylko trzęsę się po nocach.
Ale jak wspominałam, to nic w porównaniu z tym co czuje moja mama, czy moja siostra (całe szczęście, że jest blisko i mieszka nieopodal).
Wiecie, czasami tak jest, że człowiek za maską wesołkowatości ukrywa smutek. W zasadzie często.
W każdym razie...
Przypomniały mu się lata dzieciństwa i na urodziny (dokładnie noc świętojańska) zamarzył szczupak z ogniska. No to szukamy tego szczupaka.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2020-04-29 o 13:43
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:23   #730
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

AnulaQa, a nie masz w okolicy kogoś, kto ma stawy? Tam bym popytała
za Tatę. Niech mu się z każdą chwilą poprawia
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:40   #731
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Anula miło poczytać tematy dzieciowe mój to fan autek , ciągników, koparek.pan od koparki mówi mi dzień dobry a kierowca śmieciarki macha :p jest także fanem zwierzątek wszelakich ale na szczęście zwierzątka mają swój rozum i przytomnie zwiewają ( no oprócz naszego kota ale to zwierz specyficzny)

Ubranka jeszcze ja mu wybieram ale chyba już niedługo będzie chciał sam.

Ostatnio fajne koszulki dostał od babci z takko i czekają na nas ubranka z 5 10 15 to zobaczę jak one

I jak fajnie wiedzieć że nie tylko mój chodzi boso po domu ku zgrozie obu babć
Oj, ja też lubię.
Zwłaszcza kiedy kojarzę asortyment.

No to mój chłopak też kocha zwierzaki.
Ile to emocji jest kiedy kota sąsiadów zobaczy, albo pieska usłyszy.
Teraz ma fazę na ptaszki.
Taka pliszka nam skakała po balkonie, stwierdziłam- damy jej suche skórki chlebowe, niedojedzone przez pierworodną (twierdzi, że to robale). No i od tego momentu balkon zasyfiony ekstremami róznego rodzaju.
Misiek się puka w głowę, Grzesiu zadowolony.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
AnulaQa, a nie masz w okolicy kogoś, kto ma stawy? Tam bym popytała
za Tatę. Niech mu się z każdą chwilą poprawia
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tata bierze leki na stawy.

Dzięki. Siostra prosi, bo to jej, tata się zwierzył i zaczął opowiadać o dzieciństwie. A ona chwyta się każdej deski ratunku i wiele jest w stanie poświęcić. Wiecie, niby taka "oschła" i "zimna" charakterna, kłócąca się z pasją a kocha niesamowicie. I niezwykle dumna. Silna. Zawsze to w niej podziwiałam. Choć jak się obrażała, to naprawdę na długo (skorpion )
Jakoś miesiąc temu wyznała mi miłość i siostrzeńcom, siostrzenicy też... i zaczęłam się bać.
Miśkowi nic nie gadała.

Mnie też do taty bardzo ciągnie i do mamy też. I ciągle tak na rozdrożu jestem. Martwię się. Nie chcę zaszkodzić... Coś strasznego.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Czy ktoś kojarzy w ogóle Czaplinek (zachodniopomorskie)? Tata w dzieciństwie mieszkał tam przez 3 lata... ale pamięta bardzo mocno i zawsze z rozrzewnieniem. Marzy mu się powrót w tamte strony. Wycieczka na Kubę też. I ten szczupak nieszczęsny.
Ryby i raki dosłownie same wskakiwały do wiadra.
Twierdzi, że piękniejsze niż Kanary (siostra ze szwagrem byli w styczniu, oni w ogóle lubią podróżować... nawet turystycznie) Cansada? faktycznie?
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 13:43   #732
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

AnulaQa , duzo zdrowia dla Taty i mocn kciuki za szybka poprawe.

tutaj Stawy Milickie detal , szczupak za 26 zeta w detalu.


http://www.ryby.stawymilickie.pl/pl,...cznej,379.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:43   #733
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

To tyle prywaty.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:43   #734
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

AnulaQa , duzo zdrowia dla Taty i mocn kciuki za szybka poprawe.

tutaj Stawy Milickie detal , szczupak za 26 zeta w detalu.


http://www.ryby.stawymilickie.pl/pl,...cznej,379.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:44   #735
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
AnulaQa , duzo zdrowia dla Taty i mocn kciuki za szybka poprawe.

tutaj Stawy Milickie detal , szczupak za 26 zeta w detalu.


http://www.ryby.stawymilickie.pl/pl,...cznej,379.html
Dziękuję.
Kurna, lepiej znasz moje okolice ode mnie.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:45   #736
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:47   #737
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87802632]Treść usunięta[/QUOTE]
No i po co doprowadzasz mnie do płaczu?
.
.
.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:50   #738
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oj, ja też lubię.
Zwłaszcza kiedy kojarzę asortyment.

No to mój chłopak też kocha zwierzaki.
Ile to emocji jest kiedy kota sąsiadów zobaczy, albo pieska usłyszy.
Teraz ma fazę na ptaszki.
Taka pliszka nam skakała po balkonie, stwierdziłam- damy jej suche skórki chlebowe, niedojedzone przez pierworodną (twierdzi, że to robale). No i od tego momentu balkon zasyfiony ekstremami róznego rodzaju.
Misiek się puka w głowę, Grzesiu zadowolony.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------



Tata bierze leki na stawy.

Dzięki. Siostra prosi, bo to jej, tata się zwierzył i zaczął opowiadać o dzieciństwie. A ona chwyta się każdej deski ratunku i wiele jest w stanie poświęcić. Wiecie, niby taka "oschła" i "zimna" charakterna, kłócąca się z pasją a kocha niesamowicie. I niezwykle dumna. Silna. Zawsze to w niej podziwiałam. Choć jak się obrażała, to naprawdę na długo (skorpion )
Jakoś miesiąc temu wyznała mi miłość i siostrzeńcom, siostrzenicy też... i zaczęłam się bać.
Miśkowi nic nie gadała.

Mnie też do taty bardzo ciągnie i do mamy też. I ciągle tak na rozdrożu jestem. Martwię się. Nie chcę zaszkodzić... Coś strasznego.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Czy ktoś kojarzy w ogóle Czaplinek (zachodniopomorskie)? Tata w dzieciństwie mieszkał tam przez 3 lata... ale pamięta bardzo mocno i zawsze z rozrzewnieniem. Marzy mu się powrót w tamte strony. Wycieczka na Kubę też. I ten szczupak nieszczęsny.
Ryby i raki dosłownie same wskakiwały do wiadra.
Twierdzi, że piękniejsze niż Kanary (siostra ze szwagrem byli w styczniu, oni w ogóle lubią podróżować... nawet turystycznie) Cansada? faktycznie?

sa miejsca piekniesze niz Kanary. pytanie czy maja sloneczna pogode 12 miesiecy w roku? Tutaj biznes sie robi tylko dzieki pogodzie i usytuowaniu /4/5 h lotu / blisko bogatej Europy.....

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Kurna, lepiej znasz moje okolice ode mnie.
w teczce bylo zapisane
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 13:57   #739
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
sa miejsca piekniesze niz Kanary. pytanie czy maja sloneczna pogode 12 miesiecy w roku? Tutaj biznes sie robi tylko dzieki pogodzie i usytuowaniu /4/5 h lotu / blisko bogatej Europy.....

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------



w teczce bylo zapisane
Nie wiem. Muszę dopytać.
Choć przypuszczam, że zimy w latach 60 (mój tata rocznik 51) czy nawet 90 to coś innego niż teraz.

Kurna, dajcie namiary na szczupaka i po sprawie.
Nie lubię się rozklejać.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 14:20   #740
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nie wiem. Muszę dopytać.
Choć przypuszczam, że zimy w latach 60 (mój tata rocznik 51) czy nawet 90 to coś innego niż teraz.

Kurna, dajcie namiary na szczupaka i po sprawie.
Nie lubię się rozklejać.
Dwa lata temu, brat znajomej w wieku Twojego Taty miał udar, rehabilitacja zajęła kilka miesięcy, ale jest zdrowy. Trzymam mocno kciuki i życzę dużo zdrowia dla Taty
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 14:23   #741
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Czy ktoś kojarzy w ogóle Czaplinek (zachodniopomorskie)? Tata w dzieciństwie mieszkał tam przez 3 lata... ale pamięta bardzo mocno i zawsze z rozrzewnieniem. Marzy mu się powrót w tamte strony.
A jakże! Moi rodzice chwilę przed 50 doznali olśnienia że na nic ta ciągła pogoń, sprzedali wszystko i kupili chatę w środku lasu z dojściem do jeziora niedaleko Czaplinka
Ja spędzałam w tych rejonach wakacje dzieciństwa.
Teraz jak jadę do rodziców na wekend to się dziwie co tam tak cicho, powietrze inne, czas inaczej płynie... No bajka.
Trzymam kciuki za tatę aby tam wrócił!
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 14:47   #742
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Dwa lata temu, brat znajomej w wieku Twojego Taty miał udar, rehabilitacja zajęła kilka miesięcy, ale jest zdrowy. Trzymam mocno kciuki i życzę dużo zdrowia dla Taty
Dzięki, wracasz mi nadzieję!

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
A jakże! Moi rodzice chwilę przed 50 doznali olśnienia że na nic ta ciągła pogoń, sprzedali wszystko i kupili chatę w środku lasu z dojściem do jeziora niedaleko Czaplinka
Ja spędzałam w tych rejonach wakacje dzieciństwa.
Teraz jak jadę do rodziców na wekend to się dziwie co tam tak cicho, powietrze inne, czas inaczej płynie... No bajka.
Trzymam kciuki za tatę aby tam wrócił!
To jesteśmy prawie jak rodzina (może nawet i lepiej, że prawie)
Ja pragnęłam owce ganiać po halach, tylko Misiek marzył o "czymś większym". Ustąpiłam, ale sama nie wiem czy warto.

Zawsze kojarzyłaś mi się z silną babką i nadal mi się tak kojarzysz... ale ten Czaplinek to nas zbliżył.

Czy mogę liczyć na nocleg?




__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 16:48   #743
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Estee Lauder świeżutkie z 10.2019


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

AnulaQa dużo zdrówka dla taty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 16:54   #744
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Anula dużo zdrowia dla Taty o dla Was wszystkich wszystkiego dobrego .



Ja na szybko z okazja choć nie wiem czy dobra bo nie moja półka - screen na fotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20200429-175132.jpg (62,0 KB, 90 załadowań)
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 17:55   #745
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziękuję

Kilaneczka, opowiesz, coś więcej na temat członka rodziny wywijającego denaturatem? Wydaje się ciekawy.

Obejrzałam kilka skeczy Raperów znad Wisły.
Polecam.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 18:00   #746
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dziękuję

Kilaneczka, opowiesz, coś więcej na temat członka rodziny wywijającego denaturatem? Wydaje się ciekawy.

Obejrzałam kilka skeczy Raperów znad Wisły.
Polecam.
A co mam mówić...
-żona
-dziecko x2
-natręctwa
-zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (diagnoza moja, więc równie dobrze może być coś podobnego)
-zodiakalny baran
P. S denaturat się powoli denkuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 18:46   #747
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
To tyle prywaty.
Mocne za Tatę.
Jeśli można coś radzić, polecam Centrum Rehabilitacji w Reptach, stawiają na nogi, im szybciej się tam dotrze po udarze, tym lepiej, wiadomo.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 19:34   #748
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-30, 12:07   #749
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Anula dużo zdrowia dla Taty o dla Was wszystkich wszystkiego dobrego .



Ja na szybko z okazja choć nie wiem czy dobra bo nie moja półka - screen na fotce

Super, dzięki Chciałam dodać, że wchodzi na wszystko Lancome, nie tylko na podkład, aby cena była koło 200,-
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-01, 10:27   #750
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Trzymam , zdrowia!
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.