Zapuszczamy grzywkę - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 18:56   #1441
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Hej dziewczyny! Przyłączam sie do Was - po wielu wielu latach postanowilam zapuscic grzywke Podobnie jak i wrocic do naturalnego koloru wloskow, pogrubic lekko brwi... Na wiosne natchnelo mnie na zmiany w kierunku natury A grzywa jak na zlosc mam wrazenie ze od ostatniego podciecia (z miesiac temu albo troche wiecej) nic a nic nie podrosla. Tez mi sie marza takie fryzury jakie nosza gwiazdy Hollywood, zdecydowana wiekszosc nie ma grzywki i wyglada z tym swietnie Ciekawa jestem, czy u mnie tez to wyjdzie na korzysc, na razie sobie tego nie wyobrazam hehe
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:32   #1442
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
pogrubic lekko brwi..
JAK??? ja mam brwi jakby ich nie było wcale... nie dość że kilka włosków to jeszcze są strasznie jasne a włosy mam brązowe naturalne i wyglądam jak... szkoda gadać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 20:33   #1443
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
JAK??? ja mam brwi jakby ich nie było wcale... nie dość że kilka włosków to jeszcze są strasznie jasne a włosy mam brązowe naturalne i wyglądam jak... szkoda gadać
Po pierwsze przestalam chodzi do kosmetyczki na wosk, tylko wyrywam sobie sama pęsetą i to tylko tam, gdzie zdecydowanie NIE chce miec w przyszlosci brwi A reszte zostawiam w spokoju, łącznie z tymi ktore kiedys bym wyrwala. Po drugie zmienilam sposob czesania ich - teraz czesze je dokladnie zgodnie z kierunkiem wzrostu (czyli tak, zeby byly jak najgrubsze), a to co odstaje przycinam - w ten sposob sa grubsze, a zachowuja ladny ksztalt Gdzies w necie znalazlam artykul, ze tak wlasnie powinno sie robic, bylo tam tez o tym jak poprawnie okreslic gdzie brwi powinny sie zaczynac, wyginac i konczyc, itp. Po trzecie zaopatrzylam sie w kredke (brązową, nie czarną, bo mam jasnobrązowe włosy) i delikatnie je nią podkreslam, w zasadzie jeszcze przed przeczesaniem. Daje to naturalne i ladne wykonczenie Pewnie cienie do brwi sprawdzilyby sie jeszcze lepiej
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 21:15   #1444
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Po pierwsze przestalam chodzi do kosmetyczki na wosk, tylko wyrywam sobie sama pęsetą i to tylko tam, gdzie zdecydowanie NIE chce miec w przyszlosci brwi A reszte zostawiam w spokoju, łącznie z tymi ktore kiedys bym wyrwala. Po drugie zmienilam sposob czesania ich - teraz czesze je dokladnie zgodnie z kierunkiem wzrostu (czyli tak, zeby byly jak najgrubsze), a to co odstaje przycinam - w ten sposob sa grubsze, a zachowuja ladny ksztalt Gdzies w necie znalazlam artykul, ze tak wlasnie powinno sie robic, bylo tam tez o tym jak poprawnie okreslic gdzie brwi powinny sie zaczynac, wyginac i konczyc, itp. Po trzecie zaopatrzylam sie w kredke (brązową, nie czarną, bo mam jasnobrązowe włosy) i delikatnie je nią podkreslam, w zasadzie jeszcze przed przeczesaniem. Daje to naturalne i ladne wykonczenie Pewnie cienie do brwi sprawdzilyby sie jeszcze lepiej
też myślę o tym, żeby się w taką kredkę zaopatrzyć a generalnie nie podobają mi się do końca moje brwi, mam takie grubsze przy nosie a dopiero później, na zewnątrz się zwężają... bardziej podoba mi się jak całe są mniej więcej jednakowej grubości, nie za cienkie, nie za grube.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 21:27   #1445
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez claudiiin Pokaż wiadomość
Po pierwsze przestalam chodzi do kosmetyczki na wosk, tylko wyrywam sobie sama pęsetą i to tylko tam, gdzie zdecydowanie NIE chce miec w przyszlosci brwi A reszte zostawiam w spokoju, łącznie z tymi ktore kiedys bym wyrwala. Po drugie zmienilam sposob czesania ich - teraz czesze je dokladnie zgodnie z kierunkiem wzrostu (czyli tak, zeby byly jak najgrubsze), a to co odstaje przycinam - w ten sposob sa grubsze, a zachowuja ladny ksztalt Gdzies w necie znalazlam artykul, ze tak wlasnie powinno sie robic, bylo tam tez o tym jak poprawnie okreslic gdzie brwi powinny sie zaczynac, wyginac i konczyc, itp. Po trzecie zaopatrzylam sie w kredke (brązową, nie czarną, bo mam jasnobrązowe włosy) i delikatnie je nią podkreslam, w zasadzie jeszcze przed przeczesaniem. Daje to naturalne i ladne wykonczenie Pewnie cienie do brwi sprawdzilyby sie jeszcze lepiej
kurcze to jednak mi chyba nic nie pomoze, bo są po prostu za cienkie i jest ich za mało żeby to coś dało
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 08:48   #1446
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Co do brwi to ja mam bardzo grube, ale je kocham. Niestety są jasno brązowe a włosy mam ciemne przez szamponetki z Castinga i ciągle muszę robić je na ciemno.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 12:55   #1447
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

dotted - spokojnie, też mam masę małych, dokuczliwych babyhair, jeśli to o nich mówisz :P ciesz się z nich!


dziewczyny, jeśli mowa o brwiach to essence ma fajnego seta do stylizacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EyebrowStylistSet_05.jpg (54,8 KB, 18 załadowań)
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 22:46   #1448
marta200
Raczkowanie
 
Avatar marta200
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 432
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

hej dziewczyny i ja się dopisuję,sporo już zapuściłam grzywkę, ale jak oglądam "prawo Agaty" to mam ochotę ściąć....
marta200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 21:26   #1449
dotted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
dotted - spokojnie, też mam masę małych, dokuczliwych babyhair, jeśli to o nich mówisz :P ciesz się z nich!
Wiem, cieszę się, ale wyglądają tragicznie
Kupiłam ostatnio olejek Alterra i zauważyłam, że szybciej rosną Ogólnie chciałabym wrócić do mojej starej fryzury... Miałam dłuuuugie włosy i zero grzywki

Edytowane przez dotted
Czas edycji: 2012-04-08 o 21:50
dotted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 22:16   #1450
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

ooo tak, fryzura marzeń. Długie, piękne, zdrowe włosy.. i zero grzywki, która fruwa jak szalona jeszcze trochę... ale wydaje mi się, że za daleko już zaszłam, żeby zrezygnować tak teraz, tyle okropnych fryzur i "bad fringe days", muszę dotrwać do momentu, gdy osiągnę cel, spojrzę w lustro i powiem "taką fryzurę zawsze chciałam" i wtedy zetnę, hahaha
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 13:50   #1451
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Podcięłam włosy w zeszłym tygodniu (przed pełnią ), przerzuciłam przedziałek na drugą stronę, ale ciągle coś było nie tak. Dziś mnie olśniło, że najlepiej wyglądam z jakąś opaską, grzywa idzie do tyłu i nigdzie nic nie wisi
Musiałam się tym z Wami podzielić

Szczęśliwej reszty świąt
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 14:04   #1452
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

też bym chciała nosić opaski... ale niestety mam zakola i ogromne czoło
czasami noszę na 2 boki grzywkę, ale ogólnie zapuszczam ją po to żeby mieć ułożoną tak jak w awatarze tylko dłuższą
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 15:15   #1453
dotted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
ooo tak, fryzura marzeń. Długie, piękne, zdrowe włosy.. i zero grzywki, która fruwa jak szalona jeszcze trochę... ale wydaje mi się, że za daleko już zaszłam, żeby zrezygnować tak teraz, tyle okropnych fryzur i "bad fringe days", muszę dotrwać do momentu, gdy osiągnę cel, spojrzę w lustro i powiem "taką fryzurę zawsze chciałam" i wtedy zetnę, hahaha
Haha, nie jesteś sama, też zawsze tak mam, że zapuszczam włosy tak, jak chcę, a potem stwierdzam, że potrzebuję zmiany. Ścinam i ubolewam Nienawidzę, jak wieje wiatr i rozwiewa mi grzywkę, którą niedawno układałam Niech ona szybciej rośnie, mam jej już tak dość!
dotted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 11:12   #1454
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez dotted Pokaż wiadomość
Haha, nie jesteś sama, też zawsze tak mam, że zapuszczam włosy tak, jak chcę, a potem stwierdzam, że potrzebuję zmiany. Ścinam i ubolewam Nienawidzę, jak wieje wiatr i rozwiewa mi grzywkę, którą niedawno układałam Niech ona szybciej rośnie, mam jej już tak dość!
o tak, wiatr robi z nas idiotki.
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:10   #1455
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Dołączam mimo że grzywkę zapuszczam już jakiś czas Początkowo była na skos dość gęsta ale w momencie kiedy postanowiłam ją zacząć zapuszczać przesunęłam przedziałek bliżej środka (wciąż zostawiając jej większą część na boku) i pozwoliłam sobie swobodnie rosnąć kiedy już podrosła ostatecznie przeniosłam przedziałek na środek i na dzień dzisiejszy prezentuje się mniej więcej w ten sposób


Postaram się zrobić niebawem lepsze zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ab.jpg (84,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cd.jpg (89,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ef.jpg (50,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gh.jpg (82,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ij.jpg (76,2 KB, 32 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:26   #1456
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

osobiście też się czaje na opaskę, ale jakoś nie mam przekonania, że to coś, co dodaje mi uroku grzywkę układam na bok i jakoś leci.

obcinałam ostatnio męża maszynką. zaczął się potem wygłupiać i straszyć, że mi grzywkę obetnie, bo mi w oczy wchodzi. pomyslałam sobie wtedy, że nie przeżyłabym obecnie jej skrócenia każdy centymetr się liczy
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 12:31   #1457
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

moja grzywka przeżyła rozjaśnianie pod niebieski toner
chociaż w wannie widziałam dość sporo ułamanych końcówek ale to chyba z innych rejonów głowy
Mnie się marzy wyjechać w lato nad morze i nie przejmować się, że rozwiewa mi włosy, ale do takiej długości grzywki mi jeszcze daleko którą bym zniosła na wietrze
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 17:41   #1458
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Mnie najbardziej drażni grzywka kiedy spadnie deszcz i włosy zaczynają mi się puszyć i falować we wszystkie strony a nie daj Boże jak później samoistnie wyschną po takiej ulewie wyglądam i czuję się wtedy jak owieczka i za cholerę nigdy nie mogłam ułożyć grzywki żeby jakoś po takich przejściach wyglądała więc myślę że zapuszczanie to dobry pomysł - zawsze będę mogła w takich ekstremalnych sytuacjach zebrać wszystkie włosy w rozwalony nieestetyczny kok i będę miała pewność że nic mi z niego nie wyleci i będzie głupio wyglądało przy twarzy
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 14:53   #1459
CherriesCherry
Przyczajenie
 
Avatar CherriesCherry
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 22
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Uh, z bólem do Was dołączam. Byłam wczoraj u fryzjera i zrobił mi grzywkę, ale taką jakiej znieść nie mogę, w życiu nie byłam tak niezadowolona (10 cm poszło się ...). Nie wspominając o stracie 25 cm z włosów (tu będę cierpieć przez najbliższy rok)
Tak więc czas zapuszczać
__________________
Dbam o włosy 11.04.2012
Zapuszczam pazurki 9.04.2012 <-kolejna próba
45kg - 47kg - 49kg - 50,7kg - 52kg - 54kg
CherriesCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 18:10   #1460
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez CherriesCherry Pokaż wiadomość
Uh, z bólem do Was dołączam. Byłam wczoraj u fryzjera i zrobił mi grzywkę, ale taką jakiej znieść nie mogę, w życiu nie byłam tak niezadowolona (10 cm poszło się ...). Nie wspominając o stracie 25 cm z włosów (tu będę cierpieć przez najbliższy rok)
Tak więc czas zapuszczać

Dlatego ja do fryzjera chodze w ostatecznosci Bo albo wracam z postrzepionymi wlosami i twardym hełmem od tony stylizatorow, albo ruda choc mial byc brąz, itd. Obecnie farbuje i podcina mi koncowki siostra i robi to najlepiej, bo potrafi sluchac i zrobic dokladnie to o co prosze.
Jesli moge cos poradzic to sprobuj zastosowac wcierki i cos doustnie, np. calcium panthotenicum (niewielki wydatek) - wielu dziewczynom przyspiesza porost

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej drażni grzywka kiedy spadnie deszcz i włosy zaczynają mi się puszyć i falować we wszystkie strony a nie daj Boże jak później samoistnie wyschną po takiej ulewie wyglądam i czuję się wtedy jak owieczka i za cholerę nigdy nie mogłam ułożyć grzywki żeby jakoś po takich przejściach wyglądała więc myślę że zapuszczanie to dobry pomysł - zawsze będę mogła w takich ekstremalnych sytuacjach zebrać wszystkie włosy w rozwalony nieestetyczny kok i będę miała pewność że nic mi z niego nie wyleci i będzie głupio wyglądało przy twarzy
Dokladnie! Deszcz to najwieksza masakra. Ja mam dosc konkretnie falowane wlosy i takie noszę, nie prostuje ich, jedynie grzywke prostuje bo z taka pokrecona wygladam komicznie. A deszcz momentalnie powoduje ze dzieli sie ona na kilka loczkow Nie znosze tego!
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...

Edytowane przez claudiiin
Czas edycji: 2012-04-13 o 18:11
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 19:14   #1461
dotted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 28
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Mnie się marzy wyjechać w lato nad morze i nie przejmować się, że rozwiewa mi włosy, ale do takiej długości grzywki mi jeszcze daleko którą bym zniosła na wietrze
Mi teeeż! Szkoda, że nie pomyślałam, że grzywka to więcej utrapień niż korzyści, kiedy ją sobie zrobiłam...

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej drażni grzywka kiedy spadnie deszcz i włosy zaczynają mi się puszyć i falować we wszystkie strony a nie daj Boże jak później samoistnie wyschną po takiej ulewie wyglądam i czuję się wtedy jak owieczka i za cholerę nigdy nie mogłam ułożyć grzywki żeby jakoś po takich przejściach wyglądała więc myślę że zapuszczanie to dobry pomysł - zawsze będę mogła w takich ekstremalnych sytuacjach zebrać wszystkie włosy w rozwalony nieestetyczny kok i będę miała pewność że nic mi z niego nie wyleci i będzie głupio wyglądało przy twarzy
Mam to samo... Wyglądam wtedy, jakbym nie myła włosów

Cytat:
Napisane przez CherriesCherry Pokaż wiadomość
Uh, z bólem do Was dołączam. Byłam wczoraj u fryzjera i zrobił mi grzywkę, ale taką jakiej znieść nie mogę, w życiu nie byłam tak niezadowolona (10 cm poszło się ...). Nie wspominając o stracie 25 cm z włosów (tu będę cierpieć przez najbliższy rok)
Tak więc czas zapuszczać
Wiem, co czujesz, rok temu obcięłam sobie za krótko włosy i dopiero teraz dochodzę do siebie

A teraz dobra wiadomość - jeszcze jakieś 2, 3 cm i grzywka będzie mi wchodziła za ucho! Włosy mi rosną jakiś centymetr, półtora na miesiąc, więc jeszcze jakieś trzy miesiące i wreszcie będę miała choć trochę bardziej normalną fryzurę... Bo teraz, z tą za długą grzywką nie wyglądam zbyt pięknie
dotted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 15:06   #1462
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Witam dziewczyny i dołączam...
Grzywkę po raz pierwszy ścięłam w sierpniu 2009 r (kiedy to było)
Miałam taką na skos i byłam całkiem zadowolona. Jednak potem zaniedbałam wizyty u fryzjera najpierw podcinałam sama, a później olałam sprawę i grzywka sobie rosła.
Aktualnie ta "grzywka" jest już dość długa, sięga sporo za ramiona.
Ale ostatnio znowu naszła mnie chęć na ścięcie włosów. Jakoś przestałam się sobie podobać jak zwiążę włosy w wysoki ogon to czuję się taka eee łysa??
Chociaż z drugiej strony jak rozpuszczę włosy to nie jest tak źle, ale jednak ja często muszę spinać włosy. I teraz kompletnie nie wiem co zrobić, boję się, że jak zetnę grzywkę to będę żałować. Ale teraz w związanych czuję się dziwnie.

Cóż za problem tylko takie problemy powinny być
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 17:02   #1463
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Aktualnie ta "grzywka" jest już dość długa, sięga sporo za ramiona.
Ale ostatnio znowu naszła mnie chęć na ścięcie włosów. Jakoś przestałam się sobie podobać jak zwiążę włosy w wysoki ogon to czuję się taka eee łysa??
Ja też się dziwnie czuję w kucyku z przedziałkiem.
A grzywkę zaczęłam zapuszczać z półtorej roku temu z tego powodu, że twarz mi się nieźle przetłuszczała (teraz już wiem, że to nie wina skóry, a podkładów z talkiem i innymi rzeczami)
Z drugiej strony jak się chcę grubą grzywkę to mniej włosów na tył zostaje.
Sama nie wiem co zrobić

A co do tego zestawu do brwi z essence- mnie się ciężko tym obsłużyć, nie umiem nosić takich wyrazistych, idealnych brwi, zawsze byłam przyzwyczajona, że brwi są gdzieś w tle i się nie rzucają w oczy.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 10:44   #1464
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
moja grzywka przeżyła rozjaśnianie pod niebieski toner
chociaż w wannie widziałam dość sporo ułamanych końcówek ale to chyba z innych rejonów głowy
Mnie się marzy wyjechać w lato nad morze i nie przejmować się, że rozwiewa mi włosy, ale do takiej długości grzywki mi jeszcze daleko którą bym zniosła na wietrze
Oooo to jest to, do czego również usilnie dążę. Spokojne siedzenie nad morzem. ^^ Jak narazie zostaje mi siedzenie w koczku z podpiętą grzywką (chociaż już łapie się pod gumkę)

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej drażni grzywka kiedy spadnie deszcz i włosy zaczynają mi się puszyć i falować we wszystkie strony a nie daj Boże jak później samoistnie wyschną po takiej ulewie wyglądam i czuję się wtedy jak owieczka i za cholerę nigdy nie mogłam ułożyć grzywki żeby jakoś po takich przejściach wyglądała więc myślę że zapuszczanie to dobry pomysł - zawsze będę mogła w takich ekstremalnych sytuacjach zebrać wszystkie włosy w rozwalony nieestetyczny kok i będę miała pewność że nic mi z niego nie wyleci i będzie głupio wyglądało przy twarzy


Hahah, mam to samo, a akurat w te deszczowe dni, gdy włosy mają bad hair day przez grzywkę trzeba zrobić coś ważnego i w miarę wyglądać
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 21:36   #1465
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

dziewczyny ratujcie, bo właśnie pojawiła się w mojej głowie myśl o podcięciu grzywki! muszę ją szybko utłuc
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 16:02   #1466
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie, bo właśnie pojawiła się w mojej głowie myśl o podcięciu grzywki! muszę ją szybko utłuc
Nie wolno Ci!
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 17:03   #1467
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie, bo właśnie pojawiła się w mojej głowie myśl o podcięciu grzywki! muszę ją szybko utłuc
a przestan, chcesz znow miec wiecznie tłuste strączki na czole? i walczyc z daszkiem, gdy zawieje wiatr? a w zimie wkurzac sie, ze czapka odgniotla wszystko, co tak pieczołowicie ukłądałas?

nie nie nie! zadnych grzywek. ja juz nie chce.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 19:39   #1468
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a przestan, chcesz znow miec wiecznie tłuste strączki na czole? i walczyc z daszkiem, gdy zawieje wiatr? a w zimie wkurzac sie, ze czapka odgniotla wszystko, co tak pieczołowicie ukłądałas?

nie nie nie! zadnych grzywek. ja juz nie chce.
Popieram

u mnie już prawie 8 miesięcy zapuszczania grzywy
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 21:19   #1469
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Mi TŻ uświadomił, że wcale nie zapuszczam od lipca, twierdzi, że przestałam obcinać już w maju. W takim razie minie za chwilę rok jak ją zapuszczam, a ona urosła ok 10 cm! Jak to mało przez rok jeśli by mi tak włosy rosły, to nieźle - 1,2cm na miesiąc bez wspomagaczy, ale, że grzywa zawsze rośnie szybciej to nie ma co się łudzić...
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 22:08   #1470
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez PandaBear Pokaż wiadomość
Nie wolno Ci!
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a przestan, chcesz znow miec wiecznie tłuste strączki na czole? i walczyc z daszkiem, gdy zawieje wiatr? a w zimie wkurzac sie, ze czapka odgniotla wszystko, co tak pieczołowicie ukłądałas?

nie nie nie! zadnych grzywek. ja juz nie chce.
dzięki ale dzisiaj na mieście to już miałam całkiem kryzys. a przyjechałam do domu, stanęłam przed lustrem i nie było aż tak źle jak mi się wydawało. często tak mam. było mi już niewygodnie, bo miałam rozpuszczone włosy i cały dzień mi tak dyndały i dyndały na wietrze i miałam przez to wrażenie, że muszą wyglądać okropnie a już najfajniej było w domu jak je zwinęłam w koczek szkoda tylko, że nie wychodzi mi taki rano, kiedy mam świeżo umyte włosy i chciałabym cały dzień chodzić w związanych żeby było wygodnie. ech, i tak źle, i tak niedobrze
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 13:15:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.