Mamy październikowe 2018 cz. IV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-29, 12:57   #1501
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam czekać do kolejnego piątku jeśli w ciągu tych 7dni po TP nie postanowi wyjść sam to 5.10 mam się wstawić ostatecznie już na oddziale gdy szyjka nadal będzie zamknięta założą mi balonik na 24h i będziemy czekać na minimum 4cm rozwarcia, jeśli się zrobi to kolejnego dnia zaczną podawać oksytocynę i może uda się rozruszać akcje. Jeśli jednak nie to jak to mnie lekarz pocieszył scenariuszy może być wiele ale to już okaże się na miejscu. Bóle okresowe regularnie się pojawiają, straszaki bezbolesne również, młody jest bardzo nisko głowa napiera na spojenie co i odczuwałam bez badania. No ale co z tego skoro szyjka nawet nie zaczęła się wygładzać i przygotowywać do porodu, zdaniem lekarza niby nigdy nic nie wiadomo ale w czwartek nie przewidywał u mnie porodu w ciągu najbliższych dni. Jak widać się nie pomylił gdyż dwa dni po wizycie nadal nic nowego się nie dzieje. Także czekam już na cud żeby samo się chociaż trochę rozbujało, żadne ananasy, sprzątanie chaty i inne takie nie działają na mą "żelazną damę"

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
No i po co się zapisywałaś do mam październikowych?
Trzeba było zostać we wrześniowych, to by się dzidzia musiała sprężyć i wyjść
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 13:05   #1502
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Cały czas mam nadzieję po tych historiach tu czytanych, że i po wizycie zaczynały się i porody chociaż żeby to rozwarcie samo zaczęło się robić do tego piątku później oksytocynę itp biorę "na klatę" ale tego chodzenia z tym balonikiem i czekania na to czy pójdzie czy nie pójdzie wolałabym uniknąć. Także nie dziękuję za kciuki oby pomogły bo młody ma już 3500, główą w dół wisi od maja, łożysko 3 stopień dojrzałości także ekipa jest gotowa a matka torbę ma spakowana od 1,5miesiaca

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


No ja właśnie takiego wywoływania tez wolałabym uniknąć ;/ u nas najpierw kładą na tydzień do szpitala !!!!!! Żeby mieć wszystko pod kontrola a dopiero później podpinaja oxy. I to taka wegetacja, siedzisz, leżysz, 3x dziennie ktg i czekasz ;/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 14:17   #1503
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NiebieskiPudelek Pokaż wiadomość
Za dobrze mu u ciebie to sie nie spieszy widac u nas w grupie chlopaki jakies niesmiale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja uważam, że to leniuchy po co mają się pchać skoro mamusia przetransportuje wszędzie, potrzeby za prezesa załatwi, nakarmi dodatkowo w tyłki im cieplusio przez całą dobe niezależnie od warunków atmosferycznych
Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
No i po co się zapisywałaś do mam październikowych?
Trzeba było zostać we wrześniowych, to by się dzidzia musiała sprężyć i wyjść
Bo ja to chyba podświadomie czułam w kościach od samego początku generalnie początkowo przez prawie cały pierwszy trymestr ciąża wychodziła 8dni młodsza z USG niż z OM no ale później młody nadrobił więc nie wiem na co czeka, oby postanowił wyjść po weekendzie sam już bo tosz to październik już będzie
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
No ja właśnie takiego wywoływania tez wolałabym uniknąć ;/ u nas najpierw kładą na tydzień do szpitala !!!!!! Żeby mieć wszystko pod kontrola a dopiero później podpinaja oxy. I to taka wegetacja, siedzisz, leżysz, 3x dziennie ktg i czekasz ;/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój lekarz to w ogóle mistrz bo dopytujemy z mężem czy na pewno nie wcześniej niż przed tym 5.10 się nie zgłosić to nie i koniec chyba że chce sobie poleżeć bezczynnie na oddziale to zaprasza, a ktg to ja ani jednego nie miałam do tej pory bo on nie widział potrzeby zrobienia.. jak chce mogę jechać sobie na IP to mi zrobią no ale wtedy położą mnie na oddział od razu, a i tak wcześniej niż przed tym piątkiem nic nie zrobią bo tak mi mówił. Jak to określił oczywiście może Pani odmówić pozostania na oddziale ale to już później na własną odpowiedzialność. Więc staram się zwracać uwagę na ruchy młodego w ciągu dnia i ewentualnie gdyby były słabsze to nie będę się oglądać na lekarza tylko pojadę do szpitala niech sprawdzą młodego.
Niby w otoczeniu go chwalą w sieci też mnóstwo opinii pozytywnych telefon ciągle mu się urywa więc pacjentek ma full bo jak przychodzi do umówienia wizyty to kalendarz zawsze pełny do 3tyg na przód. Jednak jakoś to podejście do opieki na końcu ciąży mnie niepokoi nie wiem może to hormony po prostu

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 16:47   #1504
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że to leniuchy po co mają się pchać skoro mamusia przetransportuje wszędzie, potrzeby za prezesa załatwi, nakarmi dodatkowo w tyłki im cieplusio przez całą dobe niezależnie od warunków atmosferycznych Bo ja to chyba podświadomie czułam w kościach od samego początku generalnie początkowo przez prawie cały pierwszy trymestr ciąża wychodziła 8dni młodsza z USG niż z OM no ale później młody nadrobił więc nie wiem na co czeka, oby postanowił wyjść po weekendzie sam już bo tosz to październik już będzie Mój lekarz to w ogóle mistrz bo dopytujemy z mężem czy na pewno nie wcześniej niż przed tym 5.10 się nie zgłosić to nie i koniec chyba że chce sobie poleżeć bezczynnie na oddziale to zaprasza, a ktg to ja ani jednego nie miałam do tej pory bo on nie widział potrzeby zrobienia.. jak chce mogę jechać sobie na IP to mi zrobią no ale wtedy położą mnie na oddział od razu, a i tak wcześniej niż przed tym piątkiem nic nie zrobią bo tak mi mówił. Jak to określił oczywiście może Pani odmówić pozostania na oddziale ale to już później na własną odpowiedzialność. Więc staram się zwracać uwagę na ruchy młodego w ciągu dnia i ewentualnie gdyby były słabsze to nie będę się oglądać na lekarza tylko pojadę do szpitala niech sprawdzą młodego.
Niby w otoczeniu go chwalą w sieci też mnóstwo opinii pozytywnych telefon ciągle mu się urywa więc pacjentek ma full bo jak przychodzi do umówienia wizyty to kalendarz zawsze pełny do 3tyg na przód. Jednak jakoś to podejście do opieki na końcu ciąży mnie niepokoi nie wiem może to hormony po prostu

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Wiesz co z tym ktg to u mnie podobnie bardzo. Pytałam lekarz i on uważa ze w zdrowej ciszy nie ma potrzeby robić. Dopiero właśnie po terminie robią ale to w szpitalu już i to tez na zasadzie ze się idzie i się kładzie i po prostu się leży .....

Ja akurat miałam robione bo leżałam ostatnio 3 dni ale nic nowego tak czy siak to nie wniosło
Teraz tez będę miała robione w poniedziałek bo to wymóg jak się idzie do szpitala a ja pomimo ze idę tylko na ściąganie szwu to mam normalnie skierowanie na oddział położniczy jedyne co to mega się cieszę z usg bo tam bardzo dokładnie wszystko mierzą i maja super sprzęt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 17:00   #1505
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Wiesz co z tym ktg to u mnie podobnie bardzo. Pytałam lekarz i on uważa ze w zdrowej ciszy nie ma potrzeby robić. Dopiero właśnie po terminie robią ale to w szpitalu już i to tez na zasadzie ze się idzie i się kładzie i po prostu się leży .....

Ja akurat miałam robione bo leżałam ostatnio 3 dni ale nic nowego tak czy siak to nie wniosło
Teraz tez będę miała robione w poniedziałek bo to wymóg jak się idzie do szpitala a ja pomimo ze idę tylko na ściąganie szwu to mam normalnie skierowanie na oddział położniczy jedyne co to mega się cieszę z usg bo tam bardzo dokładnie wszystko mierzą i maja super sprzęt


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Uff no to podniosłaś mnie trochę na duchu, bo właśnie ten mój lekarz po badaniu USG sprawdzeniu serca przepływów uznał, że wyniki są bardzo dobre i nie ma co tak teraz myślę o skierowaniu bo w sumie nic nie dostałam tylko tego 5.10 kazał po prostu przyjechać po terminie już może nie potrzeba?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 17:41   #1506
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Cześć
Właśnie przybywam z informacją, że dzis o 5:55 urodziła się sn moja Gabrysia całe 3010 g i 53 cm
Esti - dziękuję bardzo jakoś super szybko i łatwo nie poszło, z moich 3 porodòw zdecydowanie najtrudniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mam czekać do kolejnego piątku jeśli w ciągu tych 7dni po TP nie postanowi wyjść sam to 5.10 mam się wstawić ostatecznie już na oddziale gdy szyjka nadal będzie zamknięta założą mi balonik na 24h i będziemy czekać na minimum 4cm rozwarcia, jeśli się zrobi to kolejnego dnia zaczną podawać oksytocynę i może uda się rozruszać akcje. Jeśli jednak nie to jak to mnie lekarz pocieszył scenariuszy może być wiele ale to już okaże się na miejscu. Bóle okresowe regularnie się pojawiają, straszaki bezbolesne również, młody jest bardzo nisko głowa napiera na spojenie co i odczuwałam bez badania. No ale co z tego skoro szyjka nawet nie zaczęła się wygładzać i przygotowywać do porodu, zdaniem lekarza niby nigdy nic nie wiadomo ale w czwartek nie przewidywał u mnie porodu w ciągu najbliższych dni. Jak widać się nie pomylił gdyż dwa dni po wizycie nadal nic nowego się nie dzieje. Także czekam już na cud żeby samo się chociaż trochę rozbujało, żadne ananasy, sprzątanie chaty i inne takie nie działają na mą "żelazną damę"

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki żeby samo ruszyło


Gratulacje dla wszystkich nowych mamuś

Ja mam jeszcze prawie miesiąc do terminu, wreszcie się ogarnęłam żeby w miarę spakować torbę do szpitala i zaczęłam się więcej zastanawiac nad tym jak to będzie. Skurczy typowych nie miewam zbyt często, za to po najmniejszym wysiłku boli mnie brzuch, wieczorem to już czasem płacze ze zmęczenia i bólu i przez to że mam kosmiczną zgage no ale jakoś trzeba jeszcze przetrwać tę końcówkę, w środę mam wizytę, ciekawe co tam słychać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 18:00   #1507
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Uff no to podniosłaś mnie trochę na duchu, bo właśnie ten mój lekarz po badaniu USG sprawdzeniu serca przepływów uznał, że wyniki są bardzo dobre i nie ma co tak teraz myślę o skierowaniu bo w sumie nic nie dostałam tylko tego 5.10 kazał po prostu przyjechać po terminie już może nie potrzeba?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
moja lekarka tez twierdzi ze nie robi sie ktg w prawidłowej ciąży. dopiero po terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-29, 18:03   #1508
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Uff no to podniosłaś mnie trochę na duchu, bo właśnie ten mój lekarz po badaniu USG sprawdzeniu serca przepływów uznał, że wyniki są bardzo dobre i nie ma co tak teraz myślę o skierowaniu bo w sumie nic nie dostałam tylko tego 5.10 kazał po prostu przyjechać po terminie już może nie potrzeba?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Jak się jest po terminie to ponoć nie trzeba skierowanie tylko się normalnie mówi co i jak i przyjmują - tak słyszałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 18:22   #1509
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Uff no to podniosłaś mnie trochę na duchu, bo właśnie ten mój lekarz po badaniu USG sprawdzeniu serca przepływów uznał, że wyniki są bardzo dobre i nie ma co tak teraz myślę o skierowaniu bo w sumie nic nie dostałam tylko tego 5.10 kazał po prostu przyjechać po terminie już może nie potrzeba?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Mój na ostatniej wyznaczył mi termin z usg, który jest na jutro. Kazał mi jechać do szpitala w dniu terminu z usg, żeby zbadali, jeżeli nie zostawią to co dwa dni kazał na ip stawiać się na ktg aż do dnia terminu z om, czyli za tydzień. Chciałam uniknąć sytuacji, żeby jeździć na tą ip i tam sterczeć i tłumaczyć po co ja tu jestem, znając życie będą mieli z tym problem po co ja przyjechałam skoro nic się nie dzieje... szkoda, że akcja nie chce sama się rozpocząć
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 18:23   #1510
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Mój na ostatniej wyznaczył mi termin z usg, który jest na jutro. Kazał mi jechać do szpitala w dniu terminu z usg, żeby zbadali, jeżeli nie zostawią to co dwa dni kazał na ip stawiać się na ktg aż do dnia terminu z om, czyli za tydzień. Chciałam uniknąć sytuacji, żeby jeździć na tą ip i tam sterczeć i tłumaczyć po co ja tu jestem, znając życie będą mieli z tym problem po co ja przyjechałam skoro nic się nie dzieje... szkoda, że akcja nie chce sama się rozpocząć


Ale przecież teraz jak dzieciaki są już takie duże to nie zmienia się na podstawie wymiarów tp. Mnie na ostatnich genetycznych tez niby wyszedł na 11.10 (z 1 i 2 na 13.10) ale lekarz kazał nie brać tego pod uwagę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 18:32   #1511
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ale przecież teraz jak dzieciaki są już takie duże to nie zmienia się na podstawie wymiarów tp. Mnie na ostatnich genetycznych tez niby wyszedł na 11.10 (z 1 i 2 na 13.10) ale lekarz kazał nie brać tego pod uwagę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zmienił na podstawie 1 prenatalnych, bo na 3 to rzeczywiście wyszło, że powinnam urodzić na początku sierpnia.
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-29, 19:16   #1512
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Moja calineczka za chwile konczy juz 3 tyg , ciuszki dalej luzne ale jeszcze chwilka i bede dobre
Pzdrawiam wszystkie wizazowe ciocie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9131.jpg (111,6 KB, 95 załadowań)
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 19:29   #1513
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Cześć
Właśnie przybywam z informacją, że dzis o 5:55 urodziła się sn moja Gabrysia całe 3010 g i 53 cm
Esti - dziękuję bardzo jakoś super szybko i łatwo nie poszło, z moich 3 porodòw zdecydowanie najtrudniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to mi przykro ale grunt,ze juz masz to za soba i wszystko jest ok
Jak bedziesz miec chwile to napisz tu wiecej szczegółów
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 19:30   #1514
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Moja calineczka za chwile konczy juz 3 tyg , ciuszki dalej luzne ale jeszcze chwilka i bede dobre
Pzdrawiam wszystkie wizazowe ciocie
no hej Emilcia my też pozdrawiamy jest boska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 19:35   #1515
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
no hej Emilcia my też pozdrawiamy jest boska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emilka slicznie dziekuje przesyla buziaki
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 19:39   #1516
NiebieskiPudelek
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskiPudelek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 464
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Emilka piekna ksiezniczka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”
NiebieskiPudelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 19:46   #1517
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NiebieskiPudelek Pokaż wiadomość
Emilka piekna ksiezniczka!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekujemy za tak mile slowa
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 19:49   #1518
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Jak się jest po terminie to ponoć nie trzeba skierowanie tylko się normalnie mówi co i jak i przyjmują - tak słyszałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, niby w 7 dniu od tp powinni przyjąć. Gorzej, że we Wroc i tak trudno o miejsce na patologii
Ja bede mieć w poniedziałek ktg, bedzie to w 38tc, moja lekarka mnie wysłała, a też wydawało mi się, że to dopiero po tp się robi...

Buziaki dla Emilki
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 19:55   #1519
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
moja lekarka tez twierdzi ze nie robi sie ktg w prawidłowej ciąży. dopiero po terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w poprzedniej ciąży też miałam zalecenie stawić się na ktg dopiero w dniu porodu, ale nie doczekałam, bo dwa dni wcześniej miałam wywoływany. Ale wtedy leżalam parę razy w szpitalu to tam mi robili. Teraz będę miała od 37 tygodnia, nie wiem, co ile, ale to przez cukrzycę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.

Edytowane przez TusiaeM
Czas edycji: 2018-09-29 o 19:56
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-29, 20:04   #1520
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Tak, niby w 7 dniu od tp powinni przyjąć. Gorzej, że we Wroc i tak trudno o miejsce na patologii
Ja bede mieć w poniedziałek ktg, bedzie to w 38tc, moja lekarka mnie wysłała, a też wydawało mi się, że to dopiero po tp się robi...

Buziaki dla Emilki
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 20:32   #1521
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Moja calineczka za chwile konczy juz 3 tyg , ciuszki dalej luzne ale jeszcze chwilka i bede dobre
Pzdrawiam wszystkie wizazowe ciocie
Ale slodziak sliczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 20:52   #1522
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
moja lekarka tez twierdzi ze nie robi sie ktg w prawidłowej ciąży. dopiero po terminie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po terminie już jesteśmy więc trochę mnie zdziwiło gdy powiedział że wszystko jest w porządku i nie trzeba
Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Jak się jest po terminie to ponoć nie trzeba skierowanie tylko się normalnie mówi co i jak i przyjmują - tak słyszałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Muszę napisać do znajomej czy miała skierowanie bo była po terminie właśnie przyjmowana, przecież o czym jak o czym ale o skierowaniu by pamiętał do szpitala w którym pracuje, chyba
Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Mój na ostatniej wyznaczył mi termin z usg, który jest na jutro. Kazał mi jechać do szpitala w dniu terminu z usg, żeby zbadali, jeżeli nie zostawią to co dwa dni kazał na ip stawiać się na ktg aż do dnia terminu z om, czyli za tydzień. Chciałam uniknąć sytuacji, żeby jeździć na tą ip i tam sterczeć i tłumaczyć po co ja tu jestem, znając życie będą mieli z tym problem po co ja przyjechałam skoro nic się nie dzieje... szkoda, że akcja nie chce sama się rozpocząć
Mój od początku mówił, że trzymamy się terminu z OM bo z USG może się zmieniać co wizytę a w pierwszym trym również miałam ta rozbieżność tyle że mały wychodził za mały. Z kolei mniej więcej w połowie znowu przyspieszał o tydzień czasem o dwa także teraz też podkreślał na wizycie, że trzymamy się terminu z OM bo to jedyny stały punkt odniesienia a z tym ktg mi właśnie powiedział, że będą już chcieli zostawić mnie na oddziale skoro jesteśmy po terminie więc nie spieszy mi się leżeć tam i patrzeć w sufit tyle mogę robić w domu we własnym łóżku

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2018-09-29 o 20:53
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 21:14   #1523
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Moja calineczka za chwile konczy juz 3 tyg , ciuszki dalej luzne ale jeszcze chwilka i bede dobre
Pzdrawiam wszystkie wizazowe ciocie
Ale jestem śliczna o jeju i taka maleńka ️ cudo

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 22:34   #1524
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Moja calineczka za chwile konczy juz 3 tyg , ciuszki dalej luzne ale jeszcze chwilka i bede dobre
Pzdrawiam wszystkie wizazowe ciocie
Cudowna czarnulka
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-29, 23:21   #1525
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Moja calineczka za chwile konczy juz 3 tyg , ciuszki dalej luzne ale jeszcze chwilka i bede dobre
Pzdrawiam wszystkie wizazowe ciocie
Słodziak kochany

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 08:50   #1526
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Moja calineczka za chwile konczy juz 3 tyg , ciuszki dalej luzne ale jeszcze chwilka i bede dobre
Pzdrawiam wszystkie wizazowe ciocie
Malutka Emilka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 17:21   #1527
Lucyna164
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 27
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Śliczności te Wasze maluszki 😍 Mój bąbelek w poprzedni czwartek miał już szacunkową wagę 3450.... Także aż się boję pomyśleć ile teraz waży i jak ja go urodzę 😌 We wtorek skorygowany termin porodu na podstawie pierwszych USG....
Lucyna164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:20   #1528
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lucyna164 Pokaż wiadomość
Śliczności te Wasze maluszki 😍 Mój bąbelek w poprzedni czwartek miał już szacunkową wagę 3450.... Także aż się boję pomyśleć ile teraz waży i jak ja go urodzę 😌 We wtorek skorygowany termin porodu na podstawie pierwszych USG....
U mnie dzis termin skorygowany a waga 3700... czemu on nie chce wyjsc
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:21   #1529
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
U mnie dzis termin skorygowany a waga 3700... czemu on nie chce wyjsc


Spokojnie w tym tygodniu wyjdzie. Czekał po prostu na październik


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:24   #1530
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Spokojnie w tym tygodniu wyjdzie. Czekał po prostu na październik


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam nadzieję ciężko już go nosić, chociaż brzuch nadal mam wysoko
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-28 15:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.