Co napisać do typa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-02-10, 22:39   #31
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Co napisać do typa?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Przecież nie musisz pisać, że go widziałaś w listopadzie. Możesz napisać po prostu, że Ci mignął na ściance / siłce czy gdzie tam. Jak się wyprze to napiszesz, że chyba w takim razie bez okularów jesteś ślepa jak kret. Ale konwersacje już zaczęłaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie nizeły plan, dzięki
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-10, 23:46   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Co napisać do typa?

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Przecież nie musisz pisać, że go widziałaś w listopadzie. Możesz napisać po prostu, że Ci mignął na ściance / siłce czy gdzie tam. Jak się wyprze to napiszesz, że chyba w takim razie bez okularów jesteś ślepa jak kret. Ale konwersacje już zaczęłaś.
W sumie niezłe. Będzie chciał podtrzymać rozmowę, to podtrzyma. Nie, to trudno.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 20:14   #33
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Co napisać do typa?

Nie mam co robić, więc zaktualzuję co się nie wydarzyło, a mogło
Otóż nie napisałam w końcu. Czemu? Nie wiem, pewnie ze strachu, że bym coś ściemniała.
Chyba dobrze zrobiłam bo w moim klubie sportowym był konkus. Ja nie mogłam wziąć udziału (mimo, że chciałam) bo miałam wypadek i zdrowieje jeszcze, ale klub wrzucił fotki na facebooka z konkursu. Typ był na podium
Te konkursy są dość często i często gęby na tych zawodach się powtrzają, więc pewnie go jeszcze spotkam i jak nadal będę chciała to odezwę się na żywo do niego. W realu mi idzie lepeij niż przez fejsbuki i inne instagramy.

P.S.
Oczywiście nie zamierzam porzucić teraz innych form szukania partnera i czekać w nieskończoność na tego typa, ale miło wiedzieć, że istnieje szansa, że może będzie dane nam się spotkać
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 07:07   #34
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Co napisać do typa?

Zgadzam się, że zagadywanie z dupy po takim czasie byłoby dziwne, ale zawsze można było ściemnić np. że jakiś znajomy, z którym do tej pory tam chodziłaś odpadł ostatnio i że kiedyś Ci tam mignął jak wychodziłaś i czy nie byłby chętny pochodzić razem jeśli też sam chodzi...
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 13:55   #35
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Co napisać do typa?

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
Nie mam co robić, więc zaktualzuję co się nie wydarzyło, a mogło
Otóż nie napisałam w końcu. Czemu? Nie wiem, pewnie ze strachu, że bym coś ściemniała.
Chyba dobrze zrobiłam bo w moim klubie sportowym był konkus. Ja nie mogłam wziąć udziału (mimo, że chciałam) bo miałam wypadek i zdrowieje jeszcze, ale klub wrzucił fotki na facebooka z konkursu. Typ był na podium
Te konkursy są dość często i często gęby na tych zawodach się powtrzają, więc pewnie go jeszcze spotkam i jak nadal będę chciała to odezwę się na żywo do niego. W realu mi idzie lepeij niż przez fejsbuki i inne instagramy.

P.S.
Oczywiście nie zamierzam porzucić teraz innych form szukania partnera i czekać w nieskończoność na tego typa, ale miło wiedzieć, że istnieje szansa, że może będzie dane nam się spotkać
No to pozostaje życzyć powodzenia
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-13 14:55:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.