Tradzik- Acnostan, Cynk ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 15:09   #1
incredible_noise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

Tradzik- Acnostan, Cynk ...


Witam Mam 16 lat i od dłuższego czasu mam problem z trądzikiem. Mam go na twarzy , plecach i ramionach (rzadko na dekolcie i szyi).
Używałam już wiele kosmetyków . Od La Roche Posay , Avene (czyli tych droższch) po te tańsze Nivea , Clean & Clear i po nich efekt był żaden lub znikomy .
Nawet wizyty u dermatologa nie bardzo pomogły. Póki brałam antybiotyki było w miarę ok. , ale później gdy przerwałam tą kurację i zaczęłam używać samych preparatów wszystko wróciło.
Teraz pomyślałam o tańszym i bardziej naturalnym sposobie pozbycia sie trądziku . Wymienię teraz nazwy specyfików : Acnostan T , tabletki drożdżowe , harbatka z bratka i cynk ( tabletki, pasta lub maść)
Jeśli ktoś z was stosował coś z wyżej wymienionych specyfików proszę o pomoc .
Jaki był efekt ? W jakim czasie podziałało ? Jak często to stosowałaś ? W jakiej postaci cynk jest lepszy ?
Z góry dzięki .
incredible_noise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:20   #2
RedForEver
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 62
Dot.: Tradzik- Acnostan, Cynk ...

Z całego serca polecam ci herbatkę z bratka
Miałam dość spory trądzik, przez który kiedyś nie wychodziłam w ogóle z domu, nie rozmawiałam z ludźmi, byłam dość źle traktowana w klasie, a dzięki niej mam o wieele lepszą cerę.
Tylko musisz pić go regularnie, przez dłuższy czas, no i możesz spodziewać się chwilowego pogorszenia - cera się oczyszcza

Co do cynku - maść jest całkiem niezła, za to pasta mnie zmasakrowała o-o. Straszniee wysusza, w moim przypadku poza tym nie zrobiła prawie nic.

Możesz spróbować jeszcze takich tabletek, bodajże Ceranova - z tego co pamiętam zawierają właśnie bratka, cynk i drożdże (?). Ja ich nie stosowałam, ale wydają się być całkiem fajne ^^
RedForEver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 21:38   #3
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Tradzik- Acnostan, Cynk ...

Jezu, ten temat przewija się przez prawie co 3 post.
Czy tak trudno odnaleźć?
Przykładowy link:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=672402

Znowu muszę się zarzekać, że to żadna reklama, ale ten żel jak napisałam jest w 100% skuteczny.

Mąż mojej kosmetyczki jest dermatologiem i wszystkie, nawet te najcięższe przypadki trądziku wyleczył za jego pomocą. Nawet nie zostały szpecące blizny, ani przebarwienia. Zawarty w nim eter powoduje jego całkowite wysuszenie i zanik.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-01-30 o 22:22
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 21:46   #4
SeksualnyChromosom
Przyczajenie
 
Avatar SeksualnyChromosom
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Tradzik- Acnostan, Cynk ...

Na starcie już Ci mowie ze wszystko to czym leczysz tradzik zewnetrznie nie sprawi ze sie go pozbędziesz , przyczyna lezy w srodku,sam długo walczyłem z tym problemem i generalnie najłatwiejszy sposob to zdrowa dieta . Ja na początku leczyłem sie postem na sokach i musze powiedzieć ze sok z buraków Mi bardzo pomogł , a teraz cisne zdrową diete duzo ruchu i o problemie dawno zapomniałem Droga zeby odkryc ta prosta pawde trwała latami - dermatolodzy,masci,tabsy etc.
__________________
I won't remember your name the next day, but tonight I'll rock your world like a DJ
SeksualnyChromosom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.