Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 18:42   #2461
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Odp: Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez przecinakk Pokaż wiadomość
Cb 500 i horneta 600 podnosze bez problemu. ie wiem jak cb 500 ale jestes prawie pewny ze hornet wazy wiecej od tej sportowej RRki co niby bym plakal przy podnoszeniu. Ze niby twierdzisz ze od doswiadczenia zalezy jaki motocykl dam rade podniesc ? ;]
Gdybyś był drobną kobietą to byś płakał, z resztą nie chce mi się z Tobą dyskutować jak kiedy popadasz w taki histeryczno- kłótliwe nastrój. Sporo zależy też od tego jak moto się przewróci, jak leży że tak powiem głową i siodłem w dół to jestem skłonna twierdzić że przy 180-ciu kilo jego wago nawet Ty o wielki kulturysto nie dał byś rady

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600

Edytowane przez renia19941
Czas edycji: 2013-09-16 o 18:44
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:44   #2462
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

600-tka na pierwsze moto - never. Prosty przykład. Kolega kilka dni temu wrzucił na fejsa: "600 na pierwsze moto ? No problem. Sprzedane w piatek, tak wyglada w niedziele..."
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...52912830_n.jpg
Wiem, że mędrkowanie innych niewiele daje, ale z perspektywy osoby, która jeździ drugi sezon, z czego pierwszy na 650, uważam, że 600-tka, a już tym bardziej sportowa, jest ogromnym ryzykiem na pierwszą maszynę. No ale to też tylko moje skromne zdanie...
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:48   #2463
przecinakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 123
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

ALe nie jestem to mi nie gadaj ze 600tka za ciężka. jeszcze nie slyszalem zeby komus sie motocykl przewrocil "glowa w dol" ´, NIe liczac stuntu bo tam się czasem zdarzy ale rzadko. Slyszalem juz rozne rady co do pierwszych motocykli ale nigdy zeby ktos nie bral bo to za ciezkie i jak sie przewroci to nie podniesie
na 600tke to czy litra byle malpa potrafi wsiasc. A jak ktos cuduje z manetka to sam jest sobie winny.

Edytowane przez przecinakk
Czas edycji: 2013-09-16 o 18:50
przecinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:51   #2464
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez przecinakk Pokaż wiadomość
ALe nie jestem to mi nie gadaj ze 600tka za ciężka. jeszcze nie slyszalem zeby komus sie motocykl przewrocil "glowa w dol" ´, NIe liczac stuntu bo tam się czasem zdarzy ale rzadko. Slyszalem juz rozne rady co do pierwszych motocykli ale nigdy zeby ktos nie bral bo to za ciezkie i jak sie przewroci to nie podniesie
na 600tke to czy litra byle malpa potrafi wsiasc. A jak ktos cuduje z manetka to sam jest sobie winny.
Ty podniesiesz, ja nie, Ty jesteś chłop, ona nie, techniki można mieć różne, ale nie każdy ogarnie, a jak wypieprzy samotnie na jakiejś drodze, gdzie ruch znikomy, to klops. Ja bym raz kwitła na światłach z nogą pod SV-ką, gdyby nie chłopaki, z którymi jechałam. Poza tym waga wagą, ale jak ktoś jest nauczony jeździć na 250-tce czy nawet słabszej 600-tce o turystycznej specyfice, to mi nie powiesz, że z palcem w dupie ogarnie sporta. To ja teraz się boję ze swojego moto przesiąść na cebrę czy gixa, a co dopiero wsiadać od razu... Jak sobie przypomnę, że cbr 600 chciałam na pierwsze moto kupić kilka lat temu, to mi skóra na tyłku cierpnie.
A z manetką dużo cudować nie trzeba, w zeszłym tygodniu chłopaczkowi R6 spod dupy wyrwało, bo myślał, że jak ogarnął rometa, to z tym też sobie poradzi, wszak i to i to ma 2 koła to raz, a dwa W ŻYCIU nie uwierzę w gadkę pt. "kupię mocne moto, ale nie będę odkręcać, bo mam olej w głowie", mhm, taa.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6

Edytowane przez justyna_dt
Czas edycji: 2013-09-16 o 18:53
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:57   #2465
przecinakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 123
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

No to od dzisiaj widze juz nie liczy sie wyglad i specyfika motocykla przy kupnie tylko waga ? "no moj drogi TZ moze pomozesz wybrac mi motocykl ale taki do 150 kg bo wiecej nie podniose" xD a z tym kolesiem to bylo cudowanie. skoro z "rometa" na sporta sie przesiadl i mu uciekl to sam jest sobie winny" xD
przecinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 18:57   #2466
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Odp: Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez przecinakk Pokaż wiadomość
ALe nie jestem to mi nie gadaj ze 600tka za ciężka. jeszcze nie slyszalem zeby komus sie motocykl przewrocil "glowa w dol" ´, NIe liczac stuntu bo tam się czasem zdarzy ale rzadko. Slyszalem juz rozne rady co do pierwszych motocykli ale nigdy zeby ktos nie bral bo to za ciezkie i jak sie przewroci to nie podniesie
na 600tke to czy litra byle malpa potrafi wsiasc. A jak ktos cuduje z manetka to sam jest sobie winny.
Mnie się przewrócił "głowa w dół" , wierz mi lub nie ale w 2 osoby nie mogliśmy go ruszyć a w normalnych warunkach sama podnosiłam go bez problemu i wysiłku.
Co do "byle małpy" za stery samolotu tez potrafi wsiąść ale dobrze się to nie skończy.

Nie twierdzę że tylko waga jest decydującym czynnikiem jeśli chodzi o pierwsze 2oo, wspomniałam też o mocy nasz wybiórczo czytający przyjacielu.

A tak na marginesie, ja mówię, gadać mogą stare rury na bazarku w Górnych Rycipicach.

Justyna, no i tu się zgadzamy a ostatnio nieczęsto się to zdarzało

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600

Edytowane przez renia19941
Czas edycji: 2013-09-16 o 19:00
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:04   #2467
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Odp: Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez przecinakk Pokaż wiadomość
"no moj drogi TZ moze pomozesz wybrac mi motocykl ale taki do 150 kg bo wiecej nie podniose" xD xD
Mądra dziewczyna powinna zwrócić uwagę na to jako na jeden z ważniejszych elementów, mądry Tż od razu zwrocił by jej na to uwagę.

Sent from my GT-I8190N using Wizaz Forum mobile app
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 19:12   #2468
przecinakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 123
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

no opczywiscie. bo im wieksze doswiadczenie w jedzie na motocyklu tym wiecej czlowiek da rade podniesc. po co silownia skoro sa motocykle. zaczynamy od 250 i codziennie kilkadziestat razy przewracamy i podnosimy. Jak juz zbyt latwo bedzie szlo podnoszenie to znak ze na cos wiekszego mozna sie przesiasc
przecinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:14   #2469
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Odp: Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

To ja w temacie napiszę tylko tyle, że mój stary jak kupował moto (swoje pierwsze) to wahał się między hornetem a banditem 600. Przetestował oba podczas oglądania i wybrał bandziora ze względu na mniej km (z tego co pamiętam różnica była rzędu kilkunastu), twierdząc, że do tego trzeba mieć respekt Co prawda teraz czasem narzeka, że mu mocy brakuje i że mógł jednak horneta wybrać. Ale z drugiej strony - dobrze, że nie wybrał, bo się powoli mógł z jazdą oswoić
A co do masy - mój chłop do olbrzymów nie należy, ale jak mu po ślizgu na śliskiej nawierzchni się suzi położyła, to sam ledwo podniósł. A potem trzeba było jeszcze dopchać gdzieś w spokojne miejsce...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:29   #2470
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez przecinakk Pokaż wiadomość
no opczywiscie. bo im wieksze doswiadczenie w jedzie na motocyklu tym wiecej czlowiek da rade podniesc. po co silownia skoro sa motocykle. zaczynamy od 250 i codziennie kilkadziestat razy przewracamy i podnosimy. Jak juz zbyt latwo bedzie szlo podnoszenie to znak ze na cos wiekszego mozna sie przesiasc
Nie ale im większe doświadczenie tym mniej parkingówek czy innych drobnych gleb i chyba każdy to potwierdzi. Co innego raz na 2 lata podnosić 200 kg z gleby a co innego 10 razy w roku dźwignąć 150. Sporo też zależy od położenia środka ciękości.
Ale Przecinak, jak dla mnie to możesz sobie zafundować i Intrudera 1800 i wlec go z Niemiec do Polski na deskorolce, mam to gdzieś

Nie wiem jak inne dziewczyny ale jeśli ja daję jakiekolwiek rady to są one przeznaczone dla tych, którzy chcą z nich skorzystać. Ty najwyraźniej do nich nie należysz więc kupuj sobie co tam chcesz i życzę szerokości i gumowych drzew.
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:30   #2471
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Odp: Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Renia

przecinak, nie wiem, czy jest sens tu kozaczyć, zaskakujące, że tacy znawcy przed kolegami jakoś inaczej śpiewają no ale pewnych rzeczy nie przetłumaczy. Przytoczyłabym tu mało popularną opinię mojego kolegi o sadzaniu laików na sporty, ale mogłabym zostać wyrzucona, więc sobie daruję ale może wsiądźmy wszyscy na goldwingi, nie ograniczajmy się wagowo
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 19:36   #2472
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

kurcze, rzuciłam luźną myśl a tu taka dyskusja

dzięki za każdą opinię, na szczęście do wiosny jeszcze daleko
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:37   #2473
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
kurcze, rzuciłam luźną myśl a tu taka dyskusja

dzięki za każdą opinię, na szczęście do wiosny jeszcze daleko
Nie no, to zawsze jest burzliwy temat i wywołuje wiele emocji nie bez powodu może za dużo się człowiek napatrzył na pielgrzymki w odwiedziny do szpitala (nie chcę wspominać o bardziej... drastycznych).
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:49   #2474
przecinakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 123
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

dobra rada to dobra rada. a głupota zostanie głupotą. sarkazm sobie daruj bo to nie ja pisalem o wadze motocykla jako jednym z glownych kryteriow przy jego wyborze
przecinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 19:59   #2475
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez przecinakk Pokaż wiadomość
głupota zostanie głupotą
To stwierdzenie ogłaszam moją dzisiejszą myślą przewodnią
A od mojego sarkazmu to wiesz co możesz....
Ostatecznie skoro Cię to tak drażni to nie odpisuj na to co mówię, złość piękności szkodzi
Ktoś mądry kiedyś powiedział (niestety wyleciało mi z głowy kto, może któraś pamięta?), że "sarkazm to broń inteligentnego człowieka walczącego z otaczającą go głupotą"

Owszem, nie ty pisałeś o wadze jako głównym kryterium, wręcz przeciwnie, wobec tego chciałabym zobaczyć jak prowadzisz 250 kg szpeja pod górkę dalej niż 10 metrów, nie mówiąc już o wypchaniu go np z rowu (zdarza się najlepszym ).
Oczywiście zaraz udowodnisz wszystkim słownie że się da ale ja nadal twierdzę, że nie jest to komfortowe ani wygodne, zwłaszcza dla kogoś drobnego i lekkiego/ niskiego.
Tym pozytywnym akcentem kończę z tobą dyskusję.
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600

Edytowane przez renia19941
Czas edycji: 2013-09-16 o 20:08
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:03   #2476
przecinakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 123
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

a kto madrzejszy powiedzial cos w stylu" glupi zawsze znajdzie glupszego ktory bedzie go podziwial". wiec moge sie upierac ze 2+2 = 4 ale to ty bedziesz miala racje
Gdyby to ze praktycznie co zdanie przeczysz sama sobie i nawet o tym nie wiesz nie bylo tak zenujace to pewnie usmialbym sie do lez
malo kto by z rowu dal rade wyciagnac . czy to znaczy ze jak ktos nie da rady to nie ma takie motocykla kupowac sobie ? to twoj argument czy jak ? napisz ze sobie trollujesz bo nie wierze

Edytowane przez przecinakk
Czas edycji: 2013-09-16 o 20:12
przecinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:20   #2477
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez przecinakk Pokaż wiadomość
napisz ze sobie trollujesz bo nie wierze
Tak, trolluję sobie na tym forum od 5-ciu lat, wybaczcie dziewczyny. Tak naprawdę mam na imię Bogdan, ważę 115 kg i mam 57 lat, siedzę tu bo mam nudne życie i chciałem się dowartościować opowiadając pierdoły o których nie mam pojęcia
Na potrzeby spotkań w gronie forumowym przebieram się za 60- cio kilogramową blondynkę a moja żona Zdzisława (55 lat) przebiera się za mojego faceta. Motocykle pożyczamy od dzieci, wiedzę na ich temat też pożyczamy

Nareszcie to z siebie wyrzuciłem!
Dziewczyny, czy zaakceptujecie mnie takiego jakim jestem czy muszę iść na forum dla podstarzałych spaślaków ?
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:23   #2478
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Wink Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez renia19941 Pokaż wiadomość
Nie ale im większe doświadczenie tym mniej parkingówek czy innych drobnych gleb i chyba każdy to potwierdzi. Co innego raz na 2 lata podnosić 200 kg z gleby a co innego 10 razy w roku dźwignąć 150. Sporo też zależy od położenia środka ciękości.
Ale Przecinak, jak dla mnie to możesz sobie zafundować i Intrudera 1800 i wlec go z Niemiec do Polski na deskorolce, mam to gdzieś

Nie wiem jak inne dziewczyny ale jeśli ja daję jakiekolwiek rady to są one przeznaczone dla tych, którzy chcą z nich skorzystać. Ty najwyraźniej do nich nie należysz więc kupuj sobie co tam chcesz i życzę szerokości i gumowych drzew.
Renia uwielbiam Cię
Tu jesteśmy anonimowi, wydje mi się, że po prostu tu możemy się poradzić, wygadać. Ja na pierwsze moto chciałam jakąś 125, ale sąsiad mnie przekonał że to strata czasu i pieniędzy więc rozsądniej i bez szaleństw 250-400
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:24   #2479
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez renia19941 Pokaż wiadomość
Tak, trolluję sobie na tym forum od 5-ciu lat, wybaczcie dziewczyny. Tak naprawdę mam na imię Bogdan, ważę 115 kg i mam 57 lat, siedzę tu bo mam nudne życie i chciałem się dowartościować opowiadając pierdoły o których nie mam pojęcia
Na potrzeby spotkań w gronie forumowym przebieram się za 60- cio kilogramową blondynkę a moja żona Zdzisława (55 lat) przebiera się za mojego faceta. Motocykle pożyczamy od dzieci, wiedzę na ich temat też pożyczamy

Nareszcie to z siebie wyrzuciłem!
Dziewczyny, czy zaakceptujecie mnie takiego jakim jestem czy muszę iść na forum dla podstarzałych spaślaków ?
ajlowiu Renia!! ja Cię akceptuję!!!
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 20:24   #2480
przecinakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 123
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Myslalem ze sie obrazilas i juz nie odpiszesz "Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury,nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej"
przecinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:30   #2481
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Renia - nawet jeśli wujek S. jest Zdzisławą a to Ty w Waszym domu sikasz na stojąco - mi to lotto
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:31   #2482
renia19941
Rozeznanie
 
Avatar renia19941
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 810
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez przecinakk Pokaż wiadomość
Myslalem ze sie obrazilas i juz nie odpiszesz "Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury,nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej"
Po pierwsze ja się nie obrażam, mogę się co najwyżej wk**wić, po drugie to nie było do Ciebie, użyłam tylko Twojego durnego tekstu żeby Cię troszkę wyśmiać, po trzecie daruj sobie te cytaty skopiowane ze strony "opisygadugadu.pl".

Malwi, Paula, przyznajcie że nic nie zauważyłyście, Pati też się nie kapnęła,ehh gdyby tylko wiedziała to by pewnie ze mną nie jeździła nocą nad zalew wystarczy iść się odlać do damskiego wc i nikt się nie zorientuje
__________________
VT 750>>Clr 125>>Gs 500 E>>SV650S>>FZS600

Edytowane przez renia19941
Czas edycji: 2013-09-16 o 20:32
renia19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:34   #2483
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

o rany rany..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:35   #2484
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez renia19941 Pokaż wiadomość
...

Malwi, Paula, przyznajcie że nic nie zauważyłyście, Pati też się nie kapnęła,ehh gdyby tylko wiedziała to by pewnie ze mną nie jeździła nocą nad zalew wystarczy iść się odlać do damskiego wc i nikt się nie zorientuje
nawet przez sekundę mi to przez myśl nie przeszło
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:36   #2485
przecinakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 123
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

oczywiście ze skopiowane. dlatego wziąłem w cudzysłów sherlocku
No nic. Musze zaczac powoli jezdzic do ludzi i sprawdzac ktore z upatrzonych modeli dam rade podniesc ewentualnie z rowu wyciagnac. pochwale sie jak juz kupie maszyne.
__________________
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem.
Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury,
nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej

Edytowane przez przecinakk
Czas edycji: 2013-09-16 o 20:41
przecinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:40   #2486
Monichulaa
Zakorzenienie
 
Avatar Monichulaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 10 019
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez renia19941 Pokaż wiadomość
Tak, trolluję sobie na tym forum od 5-ciu lat, wybaczcie dziewczyny. Tak naprawdę mam na imię Bogdan, ważę 115 kg i mam 57 lat, siedzę tu bo mam nudne życie i chciałem się dowartościować opowiadając pierdoły o których nie mam pojęcia
Na potrzeby spotkań w gronie forumowym przebieram się za 60- cio kilogramową blondynkę a moja żona Zdzisława (55 lat) przebiera się za mojego faceta. Motocykle pożyczamy od dzieci, wiedzę na ich temat też pożyczamy

Nareszcie to z siebie wyrzuciłem!
Dziewczyny, czy zaakceptujecie mnie takiego jakim jestem czy muszę iść na forum dla podstarzałych spaślaków ?
Od poczatku czekałam na takie wyznanie od którejś z Was
__________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń,
nie będzie miał siły do walki."





A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować...
Monichulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:41   #2487
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Cytat:
Napisane przez renia19941 Pokaż wiadomość
Malwi, Paula, przyznajcie że nic nie zauważyłyście, Pati też się nie kapnęła,ehh gdyby tylko wiedziała to by pewnie ze mną nie jeździła nocą nad zalew wystarczy iść się odlać do damskiego wc i nikt się nie zorientuje
Masz mnie...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:48   #2488
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Widzę, że facet jak zwykle musi zamieszanie zrobić Jesteś w mniejszości i nie masz racji, więc tak czy siak zostaniesz zakrakany.

Mata na rozładowanie emocji, dostałam od przyjaciółki, el o el
http://www.youtube.com/watch?v=1beCS6xnBw8
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:52   #2489
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

hahaha jakie chłopaki mają ruchy
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:53   #2490
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Bo motor masz w pralce, MOTOCYKL między nogami 2 :D

Sam seks
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-20 11:39:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.