Dziewczyna mnie okłamuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-09, 19:31   #1
Nevida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 7

Dziewczyna mnie okłamuje


Witam. Potrzebuję waszej porady. Nie mam za bardzo z kim o tym porozmawiać, a ciężko sobie z tym samemu poradzić. Jesteśmy ze sobą od roku, mieszkamy razem od 2 miesięcy. Mieszka nam się razem dobrze, dogadujemy się ale wiadomo jak każda para czasami się kłócimy. Odkąd jesteśmy razem zauważyłem, że pisze z jakimś gościem, pytałem się kim dla niej jest i czemu sobie tak słodko piszą. Odpowiadała mi, że to jej kolega z którym się zna od lat i jest to syn przyjaciółki jej mamy. Zaufałem jej i nie drążyłem tematu. Zaczęło mnie to denerwować szczególnie, że wysyłali sobie buziaczki na dobranoc. W końcu jej powiedziałem, że mi to nie wygląda na zwykłą znajomość i najlepiej by było jakby z nim nie pisała. Powiedziała, że już z nim nie będzie pisać ale jak się okazało to pisała dalej. Przestała z nim pisać dopiero jak sorientowala się jego dziewczyna. To było gdzie już po 6 miesiącach związku. Powiedziała mi o tym jak zauważyłem, że razem znowu piszą. Po 2 miesiącach zobaczyłem, że przyszła jej wiadomość od niego. Zdenerwowałem się i zrobiłem awanturę, powiedziałem, że wszystko wiem i ma się przyznać. Jak się okazało nie był to syn przyjaciółki mamy ani kolega z dzieciństwa, poznała go trochę wcześniej niż mnie. W czasie naszego związku spotykała się z nim i ciągle pisała. Przez ten cały okres byłem okłamywany. Twierdzi, że z nim nigdy nic jej nie łączyło i nie potrafiła zerwać znajomości. Niby utrzymywali tylko kontakt koleżeński. W takim razie po co te kłamstwa całe gierki, czemu nie mogła mi o tym powiedzieć wcześniej. Wiele razy pytałem i dawałem jej szansę na to odpowiedzieć, to zawsze się wypierała. Teraz nie wiem jaki był cel tego wszystkiego. Może gdyby tamten zerwał ze swoją to by mnie zostawiła ale tego nie zrobił i teraz prosi o przebaczenie? Niby mnie Kocha a nie mogła być ze mną szczera i odrazu powiedzieć kim jest. Nie wiem co teraz zrobic, dać jej szansę czy to zakończyć wszystko. Boje się, że kiedyś znowu będzie mnie okłamywać, a ja nie chcę drugi raz tego przeżywać. Zależy mi na poważnym związku i nie chcę marnować czasu. Co radzicie?
Nevida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 20:34   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Dziewczyna mnie okłamuje

Cytat:
Napisane przez Nevida Pokaż wiadomość
W takim razie po co te kłamstwa całe gierki
Bo robiłeś jej akcje za posiadanie kolegi?
Cytat:
Napisane przez Nevida Pokaż wiadomość
"W końcu jej powiedziałem, że mi to nie wygląda na zwykłą znajomość i najlepiej by było jakby z nim nie pisała."
Kolega to kolega. Pisze to pisze. Bycie w związku nie znaczy, że nie można z kimś pisać, rozmawiać.

Nie powinna kłamać, wiadomo, ale nic nie jest takie czarno białe. Ma kumpla i ma zerwać z nim kontakt? W imię czego?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 20:53   #3
Nevida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dziewczyna mnie okłamuje

Ma wielu kolegów i z żadnym innym nie wysyłała sobie buziaczków na dobranoc. Nigdy się nie czepialem, tylko ten jeden był podejrzany i zawsze jak z nią rozmawiałem to robiła ze mnie głupka, a jak sie potem okazało po po roku zwiazku to był gość którego poznała przede mną i jej się podobał. Niby wybrała mnie, ale po co mnie przez ten cały czas okłamywała i kontynuowała z nim pisanie choć widziala, że to nie jest dobre dla naszego zwiazku

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Ahh jeszcze po tym jak dowiedziała się jego dziewczyna, że piszą ze soba to kazała mu przestać a moja go niby zablokowala i w walentynki przyjęła perfumy od niego w prezencie i go odblokowała

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Jak ja mam jej teraz zaufać jak potrafi mnie okłamywać przez tyle czasu?
Nevida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-09, 20:59   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziewczyna mnie okłamuje

powiem ci tak
nie ufasz jej i ten zwiazek nie rokuje dobrze
moim zdaniem jej zachowanie pokazuje ze nie jestes dla niej tak wazny jakbys chcial byc i na twoim miejscu zakonczylabym ta znajomosc
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 17:12   #5
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Dziewczyna mnie okłamuje

Cytat:
Napisane przez Nevida Pokaż wiadomość
Zależy mi na poważnym związku i nie chcę marnować czasu. Co radzicie?
Nie marnować czasu. Jesteś opcją, nie wiadomo czy nawet nie gorszą od tamtego i czy nie poleciałaby do niego w pisdu jakby tylko skinął palcem i powiedział, że już nie jest ze swoją i droga wolna. Także jak chcesz mieć byle tam dziewczynę żeby sobie mieć, to z nią siedź, ale na poważnie to jej nie bierz.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-10, 19:57   #6
maciejnaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dziewczyna mnie okłamuje

Masz dwa wyjścia:
a) zabawić się w tą samą gierkę. Daj jej emocje, pokaż że może Cię stracić. Też zacznij smsować słodko z inną osobą
b) to już jest koniec, ona szuka już innego tylko jest z Tobą bo nic lepszego nie ma w tym momencie wolnego.
maciejnaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-12, 19:53   #7
melon_dale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyna mnie okłamuje

On jest ten fajny, bo niedostępny. Ta dziewczyna jest mocno niedojrzała. Ma ciebie, flirtuje z innym. Jak chcesz czegoś na poważnie, to raczej nie z nią. Sądzę, że z tej mąki chleba nie upieczesz.
melon_dale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-13, 20:51   #8
Nevida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 7
Dot.: Dziewczyna mnie okłamuje

Wszyscy radzicie podobnie. Muszę się nad tym zastanowić. Bardzo ją Kocham, ale to jak mnie potraktowała nie daje mi spokoju. Dziękuję wszystkim za rady
Nevida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 07:25   #9
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Lightbulb Dot.: Dziewczyna mnie okłamujte

Cytat:
Napisane przez Nevida Pokaż wiadomość
Wszyscy radzicie podobnie. Muszę się nad tym zastanowić. Bardzo ją Kocham, ale to jak mnie potraktowała nie daje mi spokoju. Dziękuję wszystkim za rady
Wrocisz do tego wątku jeszcze z tego nic nie będzie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 23:53   #10
Rubia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyna mnie okłamuje

Moim zdaniem to dziewczyna zachowała się bardzo nie fair. Jedno to utrzymywanie kontaktu z kolegą czy przyjacielem, a drugie to okłamywanie Cie.

Wydaje mi się że gdyby nie miała przed Tobą nic do ukrycia to by Cię nie okłamywała.

Na Twoim miejscu, jeśli czujesz że ją kochasz i chcesz walczyć o Was to porozmawiałabym z nią i powiedziała że nie czuje się pewnie. Jeśli zerwie z nim kontakt to super, znaczy że nie był taki ważny.

A jeśli nie będzie w stanie zerwać z nim kontaktu to są dwa wyjścia: albo jej zaufasz i nie będziesz się katować negatywnymi myślami, albo, jeśli czujesz że nie potrafisz sobie z tym poradzić to niestety zakończyć ten związek.

Nie uda Wam się stworzyć szczęśliwego związku bez Twojego zaufania do niej.



Mam nadzieje że uda Wam się wyjść jakoś z tej sytuacji. Trzymaj się. Pozdrawiam.
Rubia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-17 00:53:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.