Pomocy, jak go rozgryźć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-14, 14:21   #1
magenta9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Question

Pomocy, jak go rozgryźć?


Czesc
Mam problem z chloapkiem, z ktorym już jakis czas sie spotykam. Tzn spotykamy sie kiedy mozemy ale problem w tym ze mieszkamy w innych miastach( przy czym miasto rodzinne mamy wspolne). Problem polega na tym, ze ja nie jestem w stanie zrozumiec czego on tak naprawde chce.
Na poczatku rozmawialismy o tym, ze ani mnie ani jego nie iteresuje niezobowiazujaca znajomosc. Drugi fakt jest taki, ze on nie naciskal nigdy na seks co sila rzeczy mi sie podoba bo nie chcial mi wskoczyc do lozka po 2 czy trzeciej randce. Oczywiscie jakas fizycznosc jest. i duzo tez rozmawiamy o seksie, on chce i ja juz w sumie tez ale !
Ja nie wiem czy nie klamal. Po pierwsze jest bardzo pewny siebie i moim zdaniem przystojny. Taki troche narcyz i sam otwarcie sie do tego przyznaje. Po drugie zauwazyl ze ja sie zakochalam ... i kiedys wprost o to zapytal. ja postanowilam nie robic z siebie idiotki i odpowiedzialam ze to raczej zauroczenie ale faktycznie cos czuje . Z kolei kiedy ja zapytalam co on czuje, powiedzial ze na razie nie moze mowic o milosci ale uwaza mnie za bardzo wartosciowa i madra osobe i chce mnie poznawac dalej. Ok. Przyjelam to do wiadomosci...ale poczulam sie wtedy troche zawiedziona. Bo myslalam ze on cos do mnie czuje. Poniewaz to on zawsze inicjuje jakies czulosci, to on zaproponowal zebysmy zwracali sie do siebie "kochanie" etc.. To on sie pierwszy odzywa zawsze. Bo ja nie znosze sie narzucac i on doskonale o tym wie. praktycznie codziennie pisze albo mowi mi ze jestem sliczna. kilka dni temu nawet powiedzial ze chce znowu wrocic do Hiszpanii, zeby zwiedzic miejsca w ktorych nie byl i zapytal czy chcialabym z nim leciec, na co odpowiedzialam twierdzaco. Kiedy mowilam ze widzialam sie z kolega, byl zazdrosny i musialam sie tlumaczyc kto to dla mnie tak naprawde jest i po co sie spotkalismy. Wiec czegos tutaj nie rozumiem. Niby traktuje mnie jakbym byla jego dziewczyna a tak naprawde dzis znowu zapytal czy cos do niego czuje i ja znowu powiedzialam ze tak a on odpowiedzial "ze u niego tez nic sie nie zmienilo". czyli ciagle nic do mnie nie czuje. Nie wiem co mam robic :conf used: Naprawde mi na nim zalezy ale nie wiem czy to ma w ogole jakis sens powiedzcie mi co o tym myslicie
magenta9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:59   #2
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Pomocy Jak go rozgryźć

Cytat:
Napisane przez magenta9696 Pokaż wiadomość
Czesc
Mam problem z chloapkiem, z ktorym już jakis czas sie spotykam. Tzn spotykamy sie kiedy mozemy ale problem w tym ze mieszkamy w innych miastach( przy czym miasto rodzinne mamy wspolne). Problem polega na tym, ze ja nie jestem w stanie zrozumiec czego on tak naprawde chce.
Na poczatku rozmawialismy o tym, ze ani mnie ani jego nie iteresuje niezobowiazujaca znajomosc. Drugi fakt jest taki, ze on nie naciskal nigdy na seks co sila rzeczy mi sie podoba bo nie chcial mi wskoczyc do lozka po 2 czy trzeciej randce. Oczywiscie jakas fizycznosc jest. i duzo tez rozmawiamy o seksie, on chce i ja juz w sumie tez ale !
Ja nie wiem czy nie klamal. Po pierwsze jest bardzo pewny siebie i moim zdaniem przystojny. Taki troche narcyz i sam otwarcie sie do tego przyznaje. Po drugie zauwazyl ze ja sie zakochalam ... i kiedys wprost o to zapytal. ja postanowilam nie robic z siebie idiotki i odpowiedzialam ze to raczej zauroczenie ale faktycznie cos czuje . Z kolei kiedy ja zapytalam co on czuje, powiedzial ze na razie nie moze mowic o milosci ale uwaza mnie za bardzo wartosciowa i madra osobe i chce mnie poznawac dalej. Ok. Przyjelam to do wiadomosci...ale poczulam sie wtedy troche zawiedziona. Bo myslalam ze on cos do mnie czuje. Poniewaz to on zawsze inicjuje jakies czulosci, to on zaproponowal zebysmy zwracali sie do siebie "kochanie" etc.. To on sie pierwszy odzywa zawsze. Bo ja nie znosze sie narzucac i on doskonale o tym wie. praktycznie codziennie pisze albo mowi mi ze jestem sliczna. kilka dni temu nawet powiedzial ze chce znowu wrocic do Hiszpanii, zeby zwiedzic miejsca w ktorych nie byl i zapytal czy chcialabym z nim leciec, na co odpowiedzialam twierdzaco. Kiedy mowilam ze widzialam sie z kolega, byl zazdrosny i musialam sie tlumaczyc kto to dla mnie tak naprawde jest i po co sie spotkalismy. Wiec czegos tutaj nie rozumiem. Niby traktuje mnie jakbym byla jego dziewczyna a tak naprawde dzis znowu zapytal czy cos do niego czuje i ja znowu powiedzialam ze tak a on odpowiedzial "ze u niego tez nic sie nie zmienilo". czyli ciagle nic do mnie nie czuje. Nie wiem co mam robic :conf used: Naprawde mi na nim zalezy ale nie wiem czy to ma w ogole jakis sens powiedzcie mi co o tym myslicie
Raczej nic z tego nie bedzie.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 17:12   #3
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Pomocy Jak go rozgryźć

Cytat:
Napisane przez magenta9696 Pokaż wiadomość
Czesc
Mam problem z chloapkiem, z ktorym już jakis czas sie spotykam. Tzn spotykamy sie kiedy mozemy ale problem w tym ze mieszkamy w innych miastach( przy czym miasto rodzinne mamy wspolne). Problem polega na tym, ze ja nie jestem w stanie zrozumiec czego on tak naprawde chce.
Na poczatku rozmawialismy o tym, ze ani mnie ani jego nie iteresuje niezobowiazujaca znajomosc. Drugi fakt jest taki, ze on nie naciskal nigdy na seks co sila rzeczy mi sie podoba bo nie chcial mi wskoczyc do lozka po 2 czy trzeciej randce. Oczywiscie jakas fizycznosc jest. i duzo tez rozmawiamy o seksie, on chce i ja juz w sumie tez ale !
Ja nie wiem czy nie klamal. Po pierwsze jest bardzo pewny siebie i moim zdaniem przystojny. Taki troche narcyz i sam otwarcie sie do tego przyznaje. Po drugie zauwazyl ze ja sie zakochalam ... i kiedys wprost o to zapytal. ja postanowilam nie robic z siebie idiotki i odpowiedzialam ze to raczej zauroczenie ale faktycznie cos czuje . Z kolei kiedy ja zapytalam co on czuje, powiedzial ze na razie nie moze mowic o milosci ale uwaza mnie za bardzo wartosciowa i madra osobe i chce mnie poznawac dalej. Ok. Przyjelam to do wiadomosci...ale poczulam sie wtedy troche zawiedziona. Bo myslalam ze on cos do mnie czuje. Poniewaz to on zawsze inicjuje jakies czulosci, to on zaproponowal zebysmy zwracali sie do siebie "kochanie" etc.. To on sie pierwszy odzywa zawsze. Bo ja nie znosze sie narzucac i on doskonale o tym wie. praktycznie codziennie pisze albo mowi mi ze jestem sliczna. kilka dni temu nawet powiedzial ze chce znowu wrocic do Hiszpanii, zeby zwiedzic miejsca w ktorych nie byl i zapytal czy chcialabym z nim leciec, na co odpowiedzialam twierdzaco. Kiedy mowilam ze widzialam sie z kolega, byl zazdrosny i musialam sie tlumaczyc kto to dla mnie tak naprawde jest i po co sie spotkalismy. Wiec czegos tutaj nie rozumiem. Niby traktuje mnie jakbym byla jego dziewczyna a tak naprawde dzis znowu zapytal czy cos do niego czuje i ja znowu powiedzialam ze tak a on odpowiedzial "ze u niego tez nic sie nie zmienilo". czyli ciagle nic do mnie nie czuje. Nie wiem co mam robic :conf used: Naprawde mi na nim zalezy ale nie wiem czy to ma w ogole jakis sens powiedzcie mi co o tym myslicie

Tu mnie ma co rozgryzać. Jak dla mnie rozmawia z Tobą bo się nudzi. Jesteś czasoumilaczem. Nic z tego nie będzie, a Ty będziesz jeszcze płakać. Odpuść.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-04-14 o 17:14
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 18:27   #4
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Pomocy Jak go rozgryźć

Moim zdaniem pogrywa, o czym świadczą te pytania o uczucia. Po co drugi raz pytał o to samo, skoro u niego się nie zmieniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 19:14   #5
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

A jak długo się spotykacie?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 20:06   #6
Zamieszana
Raczkowanie
 
Avatar Zamieszana
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: P
Wiadomości: 97
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Jak często się widujecie? Nie widzę jakiegoś większego zaangażowania z jego strony niestety.
__________________
"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej." - Oscar Wilde
Zamieszana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 20:32   #7
magenta9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

spotykamy sie 5 miesiecy
magenta9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-14, 20:39   #8
magenta9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

widujemy sie co tydzien w zasadzie albo 2x w tyg

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87750698]Tu mnie ma co rozgryzać. Jak dla mnie rozmawia z Tobą bo się nudzi. Jesteś czasoumilaczem. Nic z tego nie będzie, a Ty będziesz jeszcze płakać. Odpuść.[/QUOTE]

Niestety potwierdzasz moje obawy...nie wiem tylko dlaczego sie tak bronie. i nie wiem jak z klasą to zakończyć. Chcę być czysta w jego grze...bo potwierdzacie moje obawy, że to tylko gra.

Ja chyba nie nadaję się po prostu do związku...nie mam już siły do tego wszystkiego. Ja tak nie potrafię.
magenta9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 20:55   #9
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez magenta9696 Pokaż wiadomość
widujemy sie co tydzien w zasadzie albo 2x w tyg

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



Niestety potwierdzasz moje obawy...nie wiem tylko dlaczego sie tak bronie. i nie wiem jak z klasą to zakończyć. Chcę być czysta w jego grze...bo potwierdzacie moje obawy, że to tylko gra.

Ja chyba nie nadaję się po prostu do związku...nie mam już siły do tego wszystkiego. Ja tak nie potrafię.
Ale jaka tam jego gra! Zagraj w swoją i niech nie będzie taki cwany. Powiedz, że meczy cię bo zachowuje się niepoważnie a ty nie będziesz bawić się w kotka i myszkę. Sam nie ma nic do zaoferowania a od ciebie wymaga jakiś deklaracji. Miło było ale nie takiego chłopaka szukasz i dowidzenia.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 09:42   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Proponować podróż do Hiszpanii w dobie, gdy ludzie tam masowo umierają, to obiecywanie przysłowiowych gruszek na wierzbie.
Pogrywa z tobą w znanym tylko sobie celu, wymaga od ciebie zaangażowania, nie dając nic w zamian. Jasno daje ci do zrozumienia, że nie masz na co liczyć.
Spuść go na drzewo, nic z tego nie będzie. Co najwyżej zostaniesz zapchajdziurą, którą on w stosownym momencie spławi, bo przecież zawsze mówił, że nic nie czuje.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 09:57   #11
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Racja, można go poznać po tym, jak bardzo realne plany proponuje. Podróż do Hiszpanii obecnie jest mocno odrealniona taka w stylu "pogadać to sobie możesz". Poza tym 5 miesięcy regularnego spotykania to już dosyć sporo. Jak po 5 miesiącach nic więcej nie poczuł, to już chyba nie poczuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-15, 12:26   #12
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Mnie się nie podoba, że cię wypytywał o tego kolegę i musiałaś się tłumaczyć. Skoro nie jesteście w związku, to nie musisz mu niczego wyjaśniać, twoja sprawa. Ja bym się o coś takiego mocno wkurzyła i powiedziała, co myślę.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 13:36   #13
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

'....Nie pisze pierwsza do swojego chlopaka bo nie chce sie narzucac...' ja pierd...e brak slów, kolejna ksiezniczka 🤦☠♂️🤦☠♂️🤦☠♂️
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 13:48   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
'....Nie pisze pierwsza do swojego chlopaka bo nie chce sie narzucac...' ja pierd...e brak slów, kolejna ksiezniczka 🤦☠♂️🤦☠♂️🤦☠♂️
Niekoniecznie. Może bać się odrzucenia i tego, że facet zarzuci jej bycie nachalną. Opisała nie do końca zdrową relację, więc nic dziwnego, że takie niby z pozoru proste i oczywiste, normalne sytuacje stają się problematyczne. Trudno czuć się pewnie, gdy facet sobie tak pogrywa, jak on z nią.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 14:29   #15
magenta9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez Tomeck Pokaż wiadomość
'....Nie pisze pierwsza do swojego chlopaka bo nie chce sie narzucac...' ja pierd...e brak slów, kolejna ksiezniczka 🤦☠♂️🤦☠♂️🤦☠♂️
To przepraszam? Mam pisac pierwsza, narzucac się i udawac, ze wszystko jest wporządku? wychodzę z założenia, że to facet powinien się starać. Jedyny dowod na to, ze ma ochote ze mna rozmawiac... I nie, nie jestem żadną księzniczka, daleko mi do niej...w kazdym aspekcie. Po prostu nie chce czuc, ze zmuszam go do kontaktu ze sobą. Nie chce wywierac na nikim takiego poczucia presji. Moze to brzmi glupio ok. Ale ja widze to w ten sposob :/

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Wczoraj bardzo długo myslalam o tym co napisałyście. Naprawdę potrzebowałam tego bardzo. I dało mi to jasną i klarowną wskazówkę, co muszę zrobic.
Niestety nie mialam wystarczajaco duzo odwagi i uwaga! napisalam pierwsza, ze musze mu cos powiedziec. Odpisal, ze zaraz zadzwoni, bo teraz jest u kolegi i jak tylko wyjdzie to zadzwoni. Ale ja znam siebie i wiem ze gdybym na to czekala i musiala mu to mowic to predzej slyszałby tylko moje szlochanie Dlatego postanowilam napisac. Napisałam tak :
" to nie jest dla mnie ani łatwe ani przyjemne ...ale tez nie chce i nie wyobrazam sobie, ze ta relacja ma tak wygladac. Po prostu najwyrazniej oczekujemy czegos innego. Gdyby zalezalo Ci tak jak mnie, to bylibysmy w zupelnie innym miejscu w tym momencie. I ja naprawde doskonale rozumiem, ze masz swoje zycie ale sam wiesz ze nie w tym rzecz. Po prostu raczej nie pasujemy do siebie. Bo ja sie w Tobie zakochalam, a Ty ciagle "niestety nic do mnie nie czujesz". Ale jestem przekonana, ze poznasz kogos, kto na maxa zkreci Ci w glowie. Bardzo ciezko mi to pisac ale z Twojej strony nie zagralo, wiec raczej nie ma sensu. I mozesz mierzyc mnie swoja miara ale bardzo zle mi z tym. "

Tak napisalam, po czym od razu dostalam odpowiedz... napisal "doskonale Cie rozumiem". Rozumiecie to? Wtedy bylo mi bardzo bardzo zle...i postanowilam wylaczyc telefon. Rano okazalo sie ze do mnie dzwonil. Napisal ze " dzwonil bo chcial ze mna o tym porozmawiac, i naprawde doskonale mnie rozumie. ja odpisalam rano " nie rozumiesz" po czym on znowu ze " rozumie" a ja sie juz nie odezwalam...
To jest chore! mam od rana okropny humor i chcialam sie czyms zajac. wiec mialam taki poranek "beauty". zrobilam makijaz, wlosy, chialam poczuc sie ladnie! zwyczajnie ladnie! i dodalam zdjecie na story na instagramie (oczywiscie nie mam zamiaru go nigdzie blokowac ani usuwac bo to bylby totalny brak klasy z mojej strony i znak ze totalnie sobie nie radze z ta sytuacja). Tak wiec dodalam to zdjecie na story, bo w sumie praktycznie codziennie cos wrzucam. wiec nie mogl pomyslec ze to na zlosc czy cos. bo tak nawet nie bylo. szczerze to chcialam po prostu zeby ktos inny poprawil mi humor. A wiecie ze na instagramie pelno takich osob.

I co sie stalo. zobaczyl ja. i odpowiedzial na nia. Odpowiedziaal na te relacje jak gdyby wczoraj nic nie zostalo powiedziane :conf used: nie wiem, czy probuje teraz poprostu przeczekac, mysli ze zapomne? albo ze nie wiem, zmienie zdanie ???????:confuse d:
magenta9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 16:09   #16
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Dla niego nic się nie stało, przecież nic do ciebie nie czuje.
Spłynęło po nim jak po kaczce i nie zdziwiłabym się, jakby twoje wyznanie nic miedzy wami nie zmieniło.
Miałaś focha i tyle.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 17:14   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Autorko, to jest ostatni mężczyzna na planecie Ziemia a na Twoje barki Bóg nałożył obowiązek związania się z tymże mężczyzną w celu uratowania ciągłości istnienia rasy ludzkiej?

Jeżeli się przez kogoś notorycznie źle czujemy, ciągle jesteśmy zagubieni w jakiejś relacji, to niezależnie nawet od jak najlepszych chęci, należy ją zakończyć. Dla własnego zdrowia psychicznego. Tylko on nawet tych chęci dobrych nie ma...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 17:52   #18
magenta9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorko, to jest ostatni mężczyzna na planecie Ziemia a na Twoje barki Bóg nałożył obowiązek związania się z tymże mężczyzną w celu uratowania ciągłości istnienia rasy ludzkiej?

Jeżeli się przez kogoś notorycznie źle czujemy, ciągle jesteśmy zagubieni w jakiejś relacji, to niezależnie nawet od jak najlepszych chęci, należy ją zakończyć. Dla własnego zdrowia psychicznego. Tylko on nawet tych chęci dobrych nie ma...
Ale ja to doskonale rozumiem....chce tylko sie totalnie sfokusowac na tym zebym w chwili slabosci umiala być asertywna... boje sie, ze za chwile wystarczy jego zwykle slowo i wroce do punktu wyjscia. Nie chce tego. Nie chce byc slaba... i chce wiedziec co zrobic kiedy on bedzie chcial mna byc moze manimpulowac. boje sie, ze on dalej sie bedzie chcial mna bawic ...tak dla sportu...
magenta9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 18:07   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez magenta9696 Pokaż wiadomość
Ale ja to doskonale rozumiem....chce tylko sie totalnie sfokusowac na tym zebym w chwili slabosci umiala być asertywna... boje sie, ze za chwile wystarczy jego zwykle slowo i wroce do punktu wyjscia. Nie chce tego. Nie chce byc slaba... i chce wiedziec co zrobic kiedy on bedzie chcial mna byc moze manimpulowac. boje sie, ze on dalej sie bedzie chcial mna bawic ...tak dla sportu...
Nic nie robić. Zerwać kontakt. Tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-15, 18:32   #20
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Związki na odległość nigdy się dobrze nie koncza, że no chyba że jest perspektywa zmiany takiego stanu. To po pierwsze. Po drugie nie zakochałaś się tylko zauroczyłaś. Po 3 nie w nim a wyobrażeniu o nim. A po resztę jest dupkiem. Nakręca Ciebie aby wzmocnić swoje za☠☠☠... Ego. Nic wiecej
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 19:03   #21
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez magenta9696 Pokaż wiadomość
Ale ja to doskonale rozumiem....chce tylko sie totalnie sfokusowac na tym zebym w chwili slabosci umiala być asertywna... boje sie, ze za chwile wystarczy jego zwykle slowo i wroce do punktu wyjscia. Nie chce tego. Nie chce byc slaba... i chce wiedziec co zrobic kiedy on bedzie chcial mna byc moze manimpulowac. boje sie, ze on dalej sie bedzie chcial mna bawic ...tak dla sportu...
Dziewczyno przepraszam Cie ale obudz sie i przestan robic z siebie taka biedna Zosie, facet gwizdnie a Ty polecisz . On nic do Ciebie nie czuje a Ty nad czym sie jeszcze zastanawiasz???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Na co Ty czekasz? Chcesz dalej zebrac o milosc? A gdzie Twoja godnosc? Szanuj siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 19:38   #22
magenta9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87754453]Dziewczyno przepraszam Cie ale obudz sie i przestan robic z siebie taka biedna Zosie, facet gwizdnie a Ty polecisz . On nic do Ciebie nie czuje a Ty nad czym sie jeszcze zastanawiasz???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Na co Ty czekasz? Chcesz dalej zebrac o milosc? A gdzie Twoja godnosc? Szanuj siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ale ja nie chce żebrać ani o miłość ani o atencję... być może dlatego jak wczesniej pislam, nie narzucalam sie nigdy. Po prostu raczej ignorowalam rozne dosyc jasne sygnaly. I przeciez nie prosilabym o wasze zdanie gdybym nie chciala niczego zmienic
Na nic nie czekam...po prostu nie chce zachowywac sie jaki 5 latka i blokowac go wszedzie bo to tez sprawi ze bedzie mial satysfacje prawdaz?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez OkiemMezczyzny Pokaż wiadomość
Związki na odległość nigdy się dobrze nie koncza, że no chyba że jest perspektywa zmiany takiego stanu. To po pierwsze. Po drugie nie zakochałaś się tylko zauroczyłaś. Po 3 nie w nim a wyobrażeniu o nim. A po resztę jest dupkiem. Nakręca Ciebie aby wzmocnić swoje za☠☠☠... Ego. Nic wiecej
Masz racje w tym ze wyidealizowalam go. Ale poniekad to tez jego wina. jest bardzo pewny siebie, zna swoje zalety i nie ukrywa tego nigdy. chyba faktycznie probuje podbudowac jeszcze bardziej swoje ego. Ale ja nie chce mu w tym pomoc. Chce sie odciac ale z klasa...
magenta9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 19:58   #23
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez magenta9696 Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce żebrać ani o miłość ani o atencję... być może dlatego jak wczesniej pislam, nie narzucalam sie nigdy. Po prostu raczej ignorowalam rozne dosyc jasne sygnaly. I przeciez nie prosilabym o wasze zdanie gdybym nie chciala niczego zmienic
Na nic nie czekam...po prostu nie chce zachowywac sie jaki 5 latka i blokowac go wszedzie bo to tez sprawi ze bedzie mial satysfacje prawdaz?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



Masz racje w tym ze wyidealizowalam go. Ale poniekad to tez jego wina. jest bardzo pewny siebie, zna swoje zalety i nie ukrywa tego nigdy. chyba faktycznie probuje podbudowac jeszcze bardziej swoje ego. Ale ja nie chce mu w tym pomoc. Chce sie odciac ale z klasa...
Ale nie musisz go blokowac wystarczy ze kulturalnie sie z nim pozegnasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 10:53   #24
magenta9696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Chyba juz nawet nie musze...po mojej odpowiedzi na jego reakcje (ktora najwyrazniej nie byla dla niego satysfakcjonujaca), przestal sie do mnie odzywac. Co prawda minela dopiero doba... w kazdym razie, widze jak bardzo interesuje go co czuje....to przykre... bardzo mi ciezko.
magenta9696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 11:19   #25
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez magenta9696 Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce żebrać ani o miłość ani o atencję... być może dlatego jak wczesniej pislam, nie narzucalam sie nigdy. Po prostu raczej ignorowalam rozne dosyc jasne sygnaly. I przeciez nie prosilabym o wasze zdanie gdybym nie chciala niczego zmienic
Na nic nie czekam...po prostu nie chce zachowywac sie jaki 5 latka i blokowac go wszedzie bo to tez sprawi ze bedzie mial satysfacje prawdaz?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



Masz racje w tym ze wyidealizowalam go. Ale poniekad to tez jego wina. jest bardzo pewny siebie, zna swoje zalety i nie ukrywa tego nigdy. chyba faktycznie probuje podbudowac jeszcze bardziej swoje ego. Ale ja nie chce mu w tym pomoc. Chce sie odciac ale z klasa...
A z czego miałby mieć satysfakcję? Z tego, że wreszcie przejrzałaś na

oczy?
Zresztą skoro nic do ciebie nie czuje, będzie miał to gdzieś.

I przestań rozwodzić się nad jego ego. Lepiej zadbaj o swoje.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 11:44   #26
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Pomocy, jak go rozgryźć?

Cytat:
Napisane przez magenta9696 Pokaż wiadomość
Chyba juz nawet nie musze...po mojej odpowiedzi na jego reakcje (ktora najwyrazniej nie byla dla niego satysfakcjonujaca), przestal sie do mnie odzywac. Co prawda minela dopiero doba... w kazdym razie, widze jak bardzo interesuje go co czuje....to przykre... bardzo mi ciezko.

Może to i nawet lepiej.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-16 12:44:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.