Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 08:58   #1321
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Ja bym postawiła na beże, ale jeśli chcesz smoky to może wykonaj go właśnie w odcieniach brązów, będzie wyglądał bardziej delikatnie niż klasyczne czarne smoky eye, a oczko będziesz miała podkreślone
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:38   #1322
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

kiika dziękuję za opinię też skłaniam się ku beżom i brązom, bo raczej mam jasną karnację i nie chcę straszyć w ciemnym makijażu, aczkolwiek smoky bardzo mi się podoba... u kogoś
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 22:28   #1323
ArsLonga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

W lekkim makijazu brak mi pewnosci siebie

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
2. Druga propozycja to makijaż składający się z dwóch kolorów: starego złota i niebieskiego

Podoba mi się ta propozycja, ale czy złoto na powiekach nie będzie sie kłóciło ze srebrną kolią i kolczykami?
__________________
"Ars longa, vita brevis..."
ArsLonga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 09:13   #1324
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

Masz piękną cerę! Jakiego podkładu/pudru/różu używasz?
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 09:17   #1325
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

Cytat:
Napisane przez Elizabeth9 Pokaż wiadomość
hej rowniez mam duze zielone oczy mowisz ze na codzien malujesz czarna gruba kreske po co?to tylko podkresla i powieksza oczy a przeciez masz duze co do makijazu dla twojej sukienki skoro na codzien malujesz sie dosc mocna postaraj sie o delikatny makijaz do sukienki na twoim zdjeciou a wydaje sie dosc ciemna proponuje lekki srebrny makijaz przyciemnione kaciki oczu od strony zewnetrznej w kolorze grafitu lub granatu nie rob kresek!pozatym do zielonych oczy bardzo pasuja takie kolory jak fiolet,odcienie brazu czekolady,miedz,sliwka,gr afit kolory szare a nawet odcienie zieleni zgnita zielen lub oliwkowa powodzenia
A ja proponuję zastosować nieco interpunkcji bo nie wiadomo jak Cie czytac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:07   #1326
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

Cytat:
Napisane przez ArsLonga Pokaż wiadomość
W lekkim makijazu brak mi pewnosci siebie




Podoba mi się ta propozycja, ale czy złoto na powiekach nie będzie sie kłóciło ze srebrną kolią i kolczykami?
Rozumiem to, ja osobiście też wolę mocniejszy makijaż i nawet na co dzień zawsze mocniej podkreślam oczy.

Myślę, że w takiej sytuacji lepsza będzie jednak propozycja nr 1 - lila to chłodny jasny odcień który będzie dobrze harmonizował z dodatkami które chcesz założyć, a ciemniejszy fiolet i niebieski nadadzą oku wyrazistości - ten makijaż także jest mocny i efektowny.

Jeśli jednak bardziej przypadła Ci do gustu propozycja nr 2 to może pomyśl o innych dodatkach? Przy Twojej lśniącej sukience w mocnym odcieniu kobaltu i wyrazistym makijażu wystarczyłyby efektowne kolczyki np w odcieniu starego złota i może z jakimś kobaltowym akcentem - zaletą takich kolczyków byłoby to, że będą się odznaczały - srebro może niknąć przy Twoich jasnych włosach (to może być coś ze sztucznej biżuterii - teraz naprawdę jest w tym duży wybór i piękne wzory). Ja już nie zakładałabym nic na szyję bo wydawałoby mi się, że wszystkiego jest za dużo ale oczywiście niczego Ci nie narzucam.

Poniżej zamieszczam zdjęcia z kolczykami (tak dla orientacji) które na szybko udało mi się znaleźć w internecie.

Daj znać na co się zdecydowałaś albo nie. Co postanowiłaś. Powodzenia!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:22   #1327
ArsLonga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

Cytat:
Napisane przez Mircalla Pokaż wiadomość
Masz piękną cerę! Jakiego podkładu/pudru/różu używasz?

Miło mi Niestety tylko w sztucznym świetle tak dobrze wygląda, w słońcu już trochę gorzej. A cerę mam tragiczną, pełną popękanych naczynek.

Używam najtańszych z możliwych, w kolejności nakładania:
  • Fluid - Lirene Dermoprogram - nature Matte foundation 7h, 13 cappucino
  • Korektor - Sensique, 2 in 1 Perfect Cover
  • Róż - Sensique Trendy Color nr 102
  • Puder prasowany - Miss Sporty - So Matte Perfect Stay, 001 Light

Wydaje na nie grosze, ale mimo wszystko sa to produkty, ktore nie powoduja u mnie uczulen ani podraznien. Produkty z wyzszej polki najczesciej sa dla mnie nieodpowiednie Nawet te z serii antyalergicznych
__________________
"Ars longa, vita brevis..."

Edytowane przez ArsLonga
Czas edycji: 2010-08-19 o 12:45
ArsLonga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 19:46   #1328
Elizabeth9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

Do IMMOLATION... jeżeli sie nie łapiesz to nie komentuj tego w taki sposób Pani polonistko
Elizabeth9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:51   #1329
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jaki makijaż oczu dla zielonookiej blondynki do niebieskiej sukienki na wesele?

Nie jestem zadna polonistka, a odrobina interpunkcji jeszcze nikomu nie zaszkodzila

Swoja droga - faktycznie masz przsliczna cere
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 21:39   #1330
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Za miesiac wesele mojego zięcia a ja w kropce. Mam TYLKO sukienke;p
Jest intensywnie różowa, ale nie 'dodowa' :P. Satynowa, do kolan, wiązana na szyi. z duzym dekoltem ;P
No i co byście do niej proponowały? Buty białe czy czarne? Co do Kosciola na ramiona?
No i przede wszystkim : jaki makijaż???
Mam długie, cieniowane, brązowo- rude włosy z grzywką na bok, niebieskie oczy, jasną cerę...
nie moge wklejć zdjecia, bo nie chce mi się załadować;/
HELP me, kochane!
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 22:02   #1331
ciezarowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

podbijam temat bo mam bardzo podobną sytuacje. wesele znajomych różowa sukienka z czarnymi dodatkami tylko z makijarzem mam problem...
a z wyglądu tez bardzo podobnie, brazowe włosy, niebieskie oczy
jasna cera

ciezarowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 12:00   #1332
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Ciezarowka ! Masz prawie IDENTYCZNĄ sukienke co ja, kolor taki sam i też czarna wstawka pod biustem

Tylko pytanie: Czy ktoś nam doradzi?
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 09:53   #1333
Keej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 42
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

ja proponuje ciemny makijaż z różowym akcentem, aczkolwiek nie jestem specjalistką jasnych cer
__________________
Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać.

- Marilin Monroe
Keej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:07   #1334
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

to ja wam zaproponuję różowy cień w wewnętrznym kąciku oka a w zewnętrznym kąciku szary(w tonacji średniej) natomiast na załamaniu w tonacji ciemnej bądź czarny super make up

jeśli chodzi o dodatki to zdecydowanie czarne
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:15   #1335
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Wypróbuje wieczorkiem
Dzięki

A jak myślicie... pasują balerinki czarne (bez obcasa) na wesele
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 16:15   #1336
ciezarowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

muniamusia ja myślę że baleriny czemu nie jeżeli jesteś wysoka i nie lubisz lub nie mozesz nosić obcasów to chyba idealne rozwiązanie. albo czarne sandałki na płaskim.

ja również nie zakładam obcasów ze względu na zaawansowaną ciąże
ciezarowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:14   #1337
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Za miesiac wesele mojego zięcia a ja w kropce. Mam TYLKO sukienke;p
Jest intensywnie różowa, ale nie 'dodowa' :P. Satynowa, do kolan, wiązana na szyi. z duzym dekoltem ;P
No i co byście do niej proponowały? Buty białe czy czarne? Co do Kosciola na ramiona?
No i przede wszystkim : jaki makijaż???
Mam długie, cieniowane, brązowo- rude włosy z grzywką na bok, niebieskie oczy, jasną cerę...
nie moge wklejć zdjecia, bo nie chce mi się załadować;/
HELP me, kochane!
Buty zdecydowanie czarne, na ramiona proponuję czarny szal lub jeszcze lepiej czarne, eleganckie bolerko (praktyczniejsze bo później może się jeszcze nie raz przydać)

Być może zdjęcie jest zbyt duże, dlatego nie możesz go załadować.

Cytat:
Napisane przez ciezarowka Pokaż wiadomość
podbijam temat bo mam bardzo podobną sytuacje. wesele znajomych różowa sukienka z czarnymi dodatkami tylko z makijarzem mam problem...
a z wyglądu tez bardzo podobnie, brazowe włosy, niebieskie oczy
jasna cera

Chętnie bym coś Wam doradziła ale nie widząc buzi ciężko jest coś dobrać na podstawie takiego opisu.

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
to ja wam zaproponuję różowy cień w wewnętrznym kąciku oka a w zewnętrznym kąciku szary(w tonacji średniej) natomiast na załamaniu w tonacji ciemnej bądź czarny super make up

jeśli chodzi o dodatki to zdecydowanie czarne
Co do dodatków to się zgadzam, co do makijażu nie. Dziewczyny piszą, że mają brązowe, bądź nawet brązowo-rude włosy więc kolor szary odpada mimo niebieskich oczu ( taki zestaw byłby idealny ale dla blondynek). Róż na powiekach przy takich włosach także uważam za ryzykowny ( tym bardziej, że sukienka jest już różowa).


Nie widzę Was więc tak jak już napisałam ciężko cokolwiek powiedzieć. "Na ślepo" jestem Wam w stanie zaproponować taki prosty zestaw:

Wewnętrzne kąciki na górze i na dole pomalowane cieniem złoto-beżowym (np. Essence nr 05 adorable), cała ruchoma powieka oraz załamanie pomalowane cieniem w kolorze starego złota (np. Rimmel Colour Rush nr 102 backstage), zewnętrzny kącik oka ( na górze i dole) wzmocniłabym czarnym matowym cieniem (np. My Secret Matt nr 510). Czarny cień nałożyć na złoto i delikatnie rozetrzeć, tak by był najintensywniejszy w zewnętrznym kąciku. Na dole do połowy oka czarna kreska, na górze nad linią rzęs również czarna kreska. Rzęsy wytuszowane czarną maskarą. Brwi delikatnie przyciemnić.
Policzki i buzię wykonturować bronzerem, róż nałożyłabym oszczędnie jedynie na miejsca które uwypuklają się w uśmiechu (takie "poduszeczki z policzków" mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) to nada buzi świeżości. Na usta nałożyłabym pomadkę w kolorze fuksji (jak najbardziej zbliżoną do koloru sukienki) to spowoduje harmonię między strojem a makijażem.
Taki makijaż będzie bardzo elegancki i wieczorowy. Jeśli chodzi o dodatki to przy takim makijażu obowiązkowo powinny być czarne bądź w kolorze starego złota (jak na zdjęciu).

Oczywiście nie każę Wam kupować konkretnie tych cieni które wypisałam - podałam je byście mogły zorientować się o jakie kolory mi chodzi.

Powodzenia!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:07   #1338
Wychowanska Magdalena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do Wychowanska Magdalena
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hejka
Ja Wam bardzo chętnie pomogę, ale jak dla mnie takie pisanie/zgadywanie nie ma sensu. Kolor oczu, włosów, czy sukienki nie wystarczy żeby doradzić wykonanie odpowiedniego makijażu. Jeżeli napiszę że do niebieskich oczu pasuje kolor brązowy to zdecydowanie za mało. Osoba, która bardzo rzadko się maluje i nie ma większego pojęcia o makijażu nie będzie wiedziała jak wykonać makijaż znając jedynie kolor Bardzo ważną rzeczą jest kształt oczu, twarzy, ust, czy oczy są blisko osadzone,nawet kształt nosa ma spore znaczenie Ja malując klientkę zwracam uwagę na każdy szczegół bo to na prawdę bardzo istotne! Dlatego też muszę zobaczyć zdjęcie twarzy, żeby móc właściwie pokierować jak wykonać makijaż który upiększy a nie odwrotnie Poza tym dobrego makijażu nie da się wykonać jednym kolorem. Trzeba wiedzieć w którym miejscu nałożyć ciemniejszy cień, w którym jaśniejszy a jakim kolorem podkreślić tęczówkę. Każde oko ma inny kształt więc trzeba wiedzieć w jaki sposób dane oko modelować...itd . To wszystko może i wygląda na bardzo skomplikowane ale jeśli już będę widziała buźkę, postaram się tak wytłumaczyć żeby nie było z makijażem większego problemu. Tak więc czekam na zdjęcia Jeśli nie chcecie pokazywać zdjęcia na forum, ślijcie na pocztę. Pozdrawiam, Magda.
__________________
Zapraszam na moją stronkę www.camouflage.com.pl
Wychowanska Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:15   #1339
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Dziękuję Ciemnooka
Zrobiłam sobie przed chwilą dokładnie taki makijaż, jak zaproponowałaś i stwierdziłam : "Ona musi być profesjonalną kosmetyczką albo powinna w tym kierunku pójść!.." BO świetnie wyszło!
Wielkie dzięki. Ja bym nie wpadła nigdy na to z tym czarnym cieniem i z tą pomadką!

Eeeej a jak mam 1,68 to jestem wysoka i moge w balerinach?
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 10:27   #1340
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Dziękuję Ciemnooka
Zrobiłam sobie przed chwilą dokładnie taki makijaż, jak zaproponowałaś i stwierdziłam : "Ona musi być profesjonalną kosmetyczką albo powinna w tym kierunku pójść!.." BO świetnie wyszło!
Wielkie dzięki. Ja bym nie wpadła nigdy na to z tym czarnym cieniem i z tą pomadką!

Eeeej a jak mam 1,68 to jestem wysoka i moge w balerinach?
Cieszę się bardzo, że udało mi się trafnie doradzić.

Nie jestem profesjonalną kosmetyczką ale zawsze marzyłam o pracy w zawodzie wizażysty. Może kiedy skończę studia, zacznę naukę w szkole wizażu i charakteryzacji, póki co hobbistycznie wykonuję od czasu do czasu makijaże okolicznościowe .

Myślę, że możesz spokojnie iść w balerinach, a jeśli masz szczupłą sylwetkę to tym bardziej płaski but nie będzie przeszkadzał. Według mnie 1,68m to już wzrost wysoki, ja jestem niska (1,60m) więc zwykle wybieram buty na obcasie.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:52   #1341
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Cieszę się bardzo, że udało mi się trafnie doradzić.

Nie jestem profesjonalną kosmetyczką ale zawsze marzyłam o pracy w zawodzie wizażysty. Może kiedy skończę studia, zacznę naukę w szkole wizażu i charakteryzacji, póki co hobbistycznie wykonuję od czasu do czasu makijaże okolicznościowe .

Myślę, że możesz spokojnie iść w balerinach, a jeśli masz szczupłą sylwetkę to tym bardziej płaski but nie będzie przeszkadzał. Według mnie 1,68m to już wzrost wysoki, ja jestem niska (1,60m) więc zwykle wybieram buty na obcasie.
No to ja popieram Twoje zamiary co do szkoły wizażu! Oby więcej takich profesjonalistek!
Bo niedawno byłam u jadnej "kosmetyczki" i musiałam po wyjściu zmazać wszystko mokrą husteczką bo nie dało sie patrzeć! Totalne jakieś emo ze mnie zrobiła.. mialo byc na slub- wyszlo jak na pogrzeb. Mowie Ci...

Do najszczuplejszych nei naleze ale mimo to pojde w balerinach Nie lubim szpilek

Raz jeszcze dzięki
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:00   #1342
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

w istocie rzeczy kolor rudy nie pasuje do różu ale nie ma foto więc trudno doradzić..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:25   #1343
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
No to ja popieram Twoje zamiary co do szkoły wizażu! Oby więcej takich profesjonalistek!
Bo niedawno byłam u jadnej "kosmetyczki" i musiałam po wyjściu zmazać wszystko mokrą husteczką bo nie dało sie patrzeć! Totalne jakieś emo ze mnie zrobiła.. mialo byc na slub- wyszlo jak na pogrzeb. Mowie Ci...

Do najszczuplejszych nei naleze ale mimo to pojde w balerinach Nie lubim szpilek

Raz jeszcze dzięki
W takim razie idź w balerinach bo jak pójdziesz w szpilkach nie będziesz się czuć swobodnie i przez to nie będziesz się dobrze bawić, a przecież o to tu właśnie chodzi.

Niestety z makijażystkami jest jak z fryzjerem - żeby znaleźć dobrego trzeba się trochę naszukać a po drodze można spotkać wiele kiepskich. Najgorsze w tym jest to, że idzie się na makijaż żeby dobrze wyglądać a tu nagle można przeżyć ciężki szok, w dodatku jak się pomyśli o pieniążkach które się zapłaciło za to "arcydzieło" to się człowiekowi słabo robi. Ja uważam, że żeby pracować w tym zawodzie trzeba po pierwsze to naprawdę lubić, po drugie mieć pewien zmysł plastyczny żeby potrafić dobrać do twarzy kolor i intensywność makijażu.

Powodzenia i szampańskiej zabawy!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-24 o 11:26
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:53   #1344
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Masz rację : zabawa jest NAJważniejsza :pi jemy:

Pozdrawiam
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]




Edytowane przez MuniaMusia
Czas edycji: 2010-08-25 o 17:16
MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:50   #1345
AnnaChu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Biało - malinowa sukienka a jaki makijaż?

Jaki najlepszy makijaż będzie pasował do sukienki góra biała dół malinowy, włosy blond ? szczerze nie malowałam nigdy mocno oczu a tej soboty chciałam w końcu zabłysnąć pomóżcie dziewczyny !
AnnaChu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:49   #1346
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Za miesiac wesele mojego zięcia a ja w kropce. Mam TYLKO sukienke;p
Jest intensywnie różowa, ale nie 'dodowa' :P. Satynowa, do kolan, wiązana na szyi. z duzym dekoltem ;P
No i co byście do niej proponowały? Buty białe czy czarne? Co do Kosciola na ramiona?
Dla mnie czarne i białe odpadają - za duży kontrast. Ja bym wzięła beżowe, w kolorze skóry - teraz bardzo modne i do każdego koloru pasują.
Na ramiona szal.

EDIT: doczytałam teraz, że sukienka ma czarną wstawkę, więc buty czarne oczywiście.


@Ciemnooka - bardzo ciekawa ta Twoja wersja makijażu Aż sama ją wypróbuję, tylko trochę mnie przeraża czerwień na oku z różem sukienki, ale co tam

Edytowane przez Velvetrope
Czas edycji: 2010-08-27 o 14:01
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 15:53   #1347
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez Velvetrope Pokaż wiadomość
@Ciemnooka - bardzo ciekawa ta Twoja wersja makijażu Aż sama ją wypróbuję, tylko trochę mnie przeraża czerwień na oku z różem sukienki, ale co tam
Ale ja nie proponowałam czerwieni na oczach. W tym makijażu w ogóle nie ma czerwieni...
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 16:07   #1348
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Ale ja nie proponowałam czerwieni na oczach. W tym makijażu w ogóle nie ma czerwieni...
Jestem chyba niedowidząca ... :-/ Przeczytałam czerwony zamiast czarny

Dzięki, że mi uwagę zwróciłaś

EDIT: Nawet bez czerwonego koncepcja mi się podoba. Przynajmniej nie muszę czerwonego cienia kupować
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 16:29   #1349
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez Velvetrope Pokaż wiadomość
Jestem chyba niedowidząca ... :-/ Przeczytałam czerwony zamiast czarny

Dzięki, że mi uwagę zwróciłaś

EDIT: Nawet bez czerwonego koncepcja mi się podoba. Przynajmniej nie muszę czerwonego cienia kupować
Każdemu czasem się zdarza niedowidzieć... To przez tą pogodę.

Cieszę się, że Ci się podoba, daj znać jak wypróbujesz i nie zapomnij o fuksjowym różu na ustach.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:50   #1350
Velvetrope
Rozeznanie
 
Avatar Velvetrope
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 591
Dot.: Jaki makijaż do różowej sukienki na wesele? HELP :)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość

Cieszę się, że Ci się podoba, daj znać jak wypróbujesz i nie zapomnij o fuksjowym różu na ustach.
Oki, nie wiem czy będę miała fuksję, ale dam znać
Velvetrope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.