Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 21:29   #1981
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 87
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Dziękuję Ci bardzo, że zechciałaś mi poradzić :-D Co do oczek sądzę, że druga i trzecia propozycja byłaby najlepsza biorąc pod uwagę całość stylizacji. Bardziej skłaniam się do drugiej aby właśnie dodać trochę złotego cienia.
Paznokcie... Podoba mi się przedostatnia propozycja. Rozumiem najpierw czarny lakier ale czym wymalować końcówki paznokci aby tak wyglądały (na złoty kolor oczywiście) ?
A właśnie jeszcze jaki błyszczyk będzie pasował- fajnie by było gdybym mogła go użyć jeszcze po Sylwestrze ale niekoniecznie ;-)
Napisz mi proszę ponieważ sama nigdy nie malowałam smoky eyes czy spotkałaś się gdzieś z filmikiem jak taki właśnie wykonać z podaniem potrzebnych kosmetyków kolorów i nazw ? I jak myślisz czy w ogóle zabierać się samodzielnie za taki makijaż oczu bez wcześniejszego doświadczenia w tym temacie ? Z góry dziękuję bardzo

Edytowane przez Natala6
Czas edycji: 2013-12-19 o 08:19
Natala6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 09:25   #1982
saandraanbr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej kobitki Zbliża się moja studniówka. Pomóżcie mi w doborze dodatków, makijażu, fryzury i koloru paznokci do sukienki granatowej asymetrycznej z cekinkami Dodam, że jestem blondynką, długie włosy i nie mam bladej karnacji Liczę na Was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4013.jpg (30,8 KB, 19 załadowań)
saandraanbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 19:15   #1983
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Natala6 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo, że zechciałaś mi poradzić :-D Co do oczek sądzę, że druga i trzecia propozycja byłaby najlepsza biorąc pod uwagę całość stylizacji. Bardziej skłaniam się do drugiej aby właśnie dodać trochę złotego cienia.
Paznokcie... Podoba mi się przedostatnia propozycja. Rozumiem najpierw czarny lakier ale czym wymalować końcówki paznokci aby tak wyglądały (na złoty kolor oczywiście) ?
A właśnie jeszcze jaki błyszczyk będzie pasował- fajnie by było gdybym mogła go użyć jeszcze po Sylwestrze ale niekoniecznie ;-)
Napisz mi proszę ponieważ sama nigdy nie malowałam smoky eyes czy spotkałaś się gdzieś z filmikiem jak taki właśnie wykonać z podaniem potrzebnych kosmetyków kolorów i nazw ? I jak myślisz czy w ogóle zabierać się samodzielnie za taki makijaż oczu bez wcześniejszego doświadczenia w tym temacie ? Z góry dziękuję bardzo
Co do pazurków to najpierw czarny a potem brokacik sypki (na mokry czarny lakier, potem bezbarwny na to)albo w lakierze. Co do makijażu to polecałabym kosmetyczkę ona to zrobi profesjonalnie ale i wyjdzie ci to znacznie taniej niż byś miała kupować tyle kosmetyków, pędzli itp. no chyba że będziesz miała więcej okazji i chcesz po prostu zainwestować aby się nauczyć to takie filmiki są na yt

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez saandraanbr Pokaż wiadomość
Hej kobitki Zbliża się moja studniówka. Pomóżcie mi w doborze dodatków, makijażu, fryzury i koloru paznokci do sukienki granatowej asymetrycznej z cekinkami Dodam, że jestem blondynką, długie włosy i nie mam bladej karnacji Liczę na Was
Granat jest świetną bazą kolorystyczną dlatego wiele kolorków będzie ci pasowało np:





to od ciebie zależy w jaki kolor pójdziesz
Moje propozycje fryzurek:



Makijaż coś delikatnego np:

Pazurki:
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 08:13   #1984
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 87
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Co do pazurków to najpierw czarny a potem brokacik sypki (na mokry czarny lakier, potem bezbarwny na to)albo w lakierze. Co do makijażu to polecałabym kosmetyczkę ona to zrobi profesjonalnie ale i wyjdzie ci to znacznie taniej niż byś miała kupować tyle kosmetyków, pędzli itp. no chyba że będziesz miała więcej okazji i chcesz po prostu zainwestować aby się nauczyć to takie filmiki są na yt
Tak wiem kosmetyczka zrobi to szybciej i na wysoki połysk ;-) Może uda mi się jeszcze znaleźć obok fryzjera u którego jestem umówiona.
Tak wiem, że na yt jest ich pełno tylko wiesz jedne takie sobie słabiutkie zapewne a inne to takie na których warto się wzorować. Mnie jako laikowi trudno ocenić ;-)
Kochana jaki błyszczyk do tego wszystkiego plisss i już nie będę męczyć Bardzo Ci dziękuję za cenne wskazówki
Natala6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 12:25   #1985
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Thumbs down Makijaż sylwestrowy

Prosze o pomoc w doborze makijażu do tej sukienki i dodatków
czarna sukienka złota bizuteria zlote buty zlota torebka i zloty zakiecik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-22 11.28.12.jpg (102,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-025.jpg (128,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-22 11.26.58.jpg (113,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-22 13.11.17.jpg (149,8 KB, 4 załadowań)
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 17:27   #1986
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Natala6 Pokaż wiadomość
Tak wiem kosmetyczka zrobi to szybciej i na wysoki połysk ;-) Może uda mi się jeszcze znaleźć obok fryzjera u którego jestem umówiona.
Tak wiem, że na yt jest ich pełno tylko wiesz jedne takie sobie słabiutkie zapewne a inne to takie na których warto się wzorować. Mnie jako laikowi trudno ocenić ;-)
Kochana jaki błyszczyk do tego wszystkiego plisss i już nie będę męczyć Bardzo Ci dziękuję za cenne wskazówki

Może coś delikatnego z manhattanu np: Tasty lips lipgloss 51g

__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.

Edytowane przez niusiak25
Czas edycji: 2013-12-22 o 17:29
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 18:38   #1987
marago25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 14
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witajcie! Zastanawiam się nad makijażem oczu do biało-srebrnej sukienki. Rozważam brązowe, ciemnozielone bądź granatowo- niebieskie smokey. Co polecacie? Mam ciemne, brązowe włosy i brązowe oczy, karnacja bardzo jasna.

Edytowane przez marago25
Czas edycji: 2013-12-28 o 18:40
marago25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 09:16   #1988
enatete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Makijaz do bialej sukienki

Hej. Mam problem, otoz chodzi o to, ze niebawem mam studniowke i mam biala sukienke i czarne buty, myslalam o zlotych dodatkach, ale mam problem z doborem makijazu. A bardziej chodzi mi o to czy postawic na ciemny kolor powiek czy jasny? Krwiste czerwone usta czy jakis bardziej stonowany kolor? Bardzo prosze o pomoc
enatete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 10:26   #1989
enatete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Makijaz do bailej sukienki

Hej. Mam problem, otoz chodzi o to, ze niebawem mam studniowke i mam biala sukienke i czarne buty, myslalam o zlotych dodatkach, ale mam problem z doborem makijazu. A bardziej chodzi mi o to czy postawic na ciemny kolor powiek czy jasny? Krwiste czerwone usta czy jakis bardziej stonowany kolor? Bardzo prosze o pomoc :
enatete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 10:40   #1990
Ania_Marysia
Raczkowanie
 
Avatar Ania_Marysia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 103
Dot.: Makijaz do bailej sukienki

Odradzam ciemne usta na studniówkę. Podczas zabawy ciężko nad nimi panować i zmienią się w ciemną obwódkę dookoła ust z "gołym" środkem :c A czasem możesz nimi "zahaczyć" o sukienkę (swoją lub koleżanki) albo, nie daj Boże, koszulę osoby towarzyszącej i będzie plama
Piszesz o złotych dodatkach, to sugerowałabym brązowe, brązowo - złote podkreślenie oka Jakieś smoky albo cuś ;> Zależy w czym Ci ładnie
Ania_Marysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 10:47   #1991
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Wiele zależy od Twojego typu urody. Jeśli jesteś blondynką postawiłabym na szary smookey eye, jeśli brunetką i pasują Ci brązy - na brązy w połączeniu ze złotem i zależnie od "mocy" oka dopasowała szminkę.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 11:27   #1992
laPalma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 43
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Proponowałabym nie za ostro z tym smokey, żeby nie wyszło kiczowato.
laPalma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 11:32   #1993
Ania_Marysia
Raczkowanie
 
Avatar Ania_Marysia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 103
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Odradzam ciemne usta na studniówkę. Podczas zabawy ciężko nad nimi panować i zmienią się w ciemną obwódkę dookoła ust z "gołym" środkem :c A czasem możesz nimi "zahaczyć" o sukienkę (swoją lub koleżanki) albo, nie daj Boże, koszulę osoby towarzyszącej i będzie plama
Piszesz o złotych dodatkach, to sugerowałabym brązowe, brązowo - złote podkreślenie oka Jakieś smoky albo cuś ;> Zależy w czym Ci ładnie
Ania_Marysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 16:43   #1994
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Na samym początku musze powiedzieć Ci że do białej sukienki czarne buty będą wyglądać ... hmmm ... jakbyś szła na maturę .

Postaw na inny kontrastowy kolor ale nie czerń . Super też będą wyglądać dodatki nude . Wówczas i usta zrób nude lub zostaw naturalne jeśli boisz się o zabrudzenia, a smokey eye ZAWSZE wygląda seksownie i od lat nie wychodzi z mody ! Zaznaczę również że na zdjęciach smokey wygląda bardzo ładnie ! Jesli chodzisz do dobrej makijażystki użyje specjalnego sprayu który utrwali makijaż na całą noc - nie ma szans na smugi i rozmazania !!! To oczywiście zależy od utrwalacza ale to już inna bajka ....
__________________
C I S Z A
Na widok kosmetyków wyglądasz tak :
Podobają choć Ci się choć troszkę moje opinie na kwc ???

Zajrzyj na http://izzunia.blogspot.com

ja też kocham kosmetyki ....
i za każde dobre słowo dziękuję
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 19:11   #1995
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Cytat:
Napisane przez Ania_Marysia Pokaż wiadomość
Odradzam ciemne usta na studniówkę. Podczas zabawy ciężko nad nimi panować i zmienią się w ciemną obwódkę dookoła ust z "gołym" środkem :c A czasem możesz nimi "zahaczyć" o sukienkę (swoją lub koleżanki) albo, nie daj Boże, koszulę osoby towarzyszącej i będzie plama
Piszesz o złotych dodatkach, to sugerowałabym brązowe, brązowo - złote podkreślenie oka Jakieś smoky albo cuś ;> Zależy w czym Ci ładnie
Dokładnie tak !
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:32   #1996
PannaHanna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kruszwica
Wiadomości: 54
Jakie dodatki do srebrnej sukni?

Hej dziewczęta Tak jak w tytule, potrzebuje pomocy przy doborze dodatków do sukienki, którą dołączam... Sukienkę planuję założyć na studniówkę. Mogłabym jak dziewczyna ze zdjęcia założyć czarne buciki i zrezygnować z dodatków bo rzeczywiście suknia wydaje mi się zdobi sama siebie.
Jeśli chodzi o makijaż to planowałam czarne smokey ze srebrym brokatem i czerwone usta. Do tego czerwone paznokcie, co o tym myślicie?
Macie może dla mnie jakieś propozycje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w-czym-pojsc-na-sylwestra-modne-sukienki-maxi_441894.jpg (42,4 KB, 17 załadowań)
__________________
'smaku Twego nie znam...choć tak często Cię mam.
...na końcu języka.'

;(.
PannaHanna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:40   #1997
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Jakie dodatki do srebrnej sukni?

Cytat:
Napisane przez PannaHanna2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta Tak jak w tytule, potrzebuje pomocy przy doborze dodatków do sukienki, którą dołączam... Sukienkę planuję założyć na studniówkę. Mogłabym jak dziewczyna ze zdjęcia założyć czarne buciki i zrezygnować z dodatków bo rzeczywiście suknia wydaje mi się zdobi sama siebie.
Jeśli chodzi o makijaż to planowałam czarne smokey ze srebrym brokatem i czerwone usta. Do tego czerwone paznokcie, co o tym myślicie?
Macie może dla mnie jakieś propozycje?
Dokładnie, buty czarne i żadnych dodatków, ewentualnie małe czarne kolczyki. Paznokcie- może po prostu french i kilka srebrnych cyrkonii. Usta mogą być czerwone, paznokcie niekoniecznie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 18:47   #1998
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Cytat:
Napisane przez izzzunia Pokaż wiadomość
Na samym początku musze powiedzieć Ci że do białej sukienki czarne buty będą wyglądać ... hmmm ... jakbyś szła na maturę .

Postaw na inny kontrastowy kolor ale nie czerń . Super też będą wyglądać dodatki nude . Wówczas i usta zrób nude lub zostaw naturalne jeśli boisz się o zabrudzenia, a smokey eye ZAWSZE wygląda seksownie i od lat nie wychodzi z mody ! Zaznaczę również że na zdjęciach smokey wygląda bardzo ładnie ! Jesli chodzisz do dobrej makijażystki użyje specjalnego sprayu który utrwali makijaż na całą noc - nie ma szans na smugi i rozmazania !!! To oczywiście zależy od utrwalacza ale to już inna bajka ....
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 21:27   #1999
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Cytat:
Napisane przez laPalma Pokaż wiadomość
Proponowałabym nie za ostro z tym smokey, żeby nie wyszło kiczowato.

Ja tez
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 20:49   #2000
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

chetnie bym pomogla ale nie mam pojecia jak wygladasz wiec ciezko cokolwiek podpowiedziec, nic nie napisalas o sobie najlepsze byloby zjdecie
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:34   #2001
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Jaki blyszczyk/pomadka do sukienki.

Szukam idealnej pomadki, blyszczyka do sukienki w tym kolorze na studniowke. Najlepiej gdyby to bylo cos z firm Lovely, Miss Sporty, Wibo.

Edytowane przez gruniaa
Czas edycji: 2014-01-04 o 21:35
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:09   #2002
_camilla
Raczkowanie
 
Avatar _camilla
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 74
Dot.: Jaki blyszczyk/pomadka do sukienki.

Kolor bardzo ładny, ja do takiego kolorku osobiście wybieram szminkę o odcieniu NUDE (Rimmel London - 720) Efekt nie jest wtedy przesadzony, jak z jakimiś ciemnymi różami itd. A pomadka o tym kolorze fajnie też współgra z smoky eyes.
Fajnie też wyglądałaby szminka w kolorze sukienki.
__________________
Keep me safe inside
Your arms like towers
Tower over me  
_camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:11   #2003
_camilla
Raczkowanie
 
Avatar _camilla
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 74
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Zawsze sprawdzi się klasyczny wieczorowy makijaż - ciemna kreseczka na powiece, podkreślone rzęsy, brwi - jeżeli jest taka potrzeba i czerwone usta, jeżeli kolor nie odpowiada, bo faktycznie ciężko nad nim zapanować w czasie zabawy to śmiało zastąpić możesz go odcieniem nude.
__________________
Keep me safe inside
Your arms like towers
Tower over me  
_camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 21:36   #2004
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Jaki blyszczyk/pomadka do sukienki.

Clear albo nude
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:57   #2005
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Makijaz do bialej sukienki

Cytat:
Napisane przez enatete Pokaż wiadomość
Hej. Mam problem, otoz chodzi o to, ze niebawem mam studniowke i mam biala sukienke i czarne buty, myslalam o zlotych dodatkach, ale mam problem z doborem makijazu. A bardziej chodzi mi o to czy postawic na ciemny kolor powiek czy jasny? Krwiste czerwone usta czy jakis bardziej stonowany kolor? Bardzo prosze o pomoc
A co ci bardziej pasuje, co lepiej podkreśla twoją urodę? Do białej sukienki można zrobić zarówno naturalny jak i np. wielokolorowy albo graficzny makijaż, nie będzie innych kolorów w stroju to nie będzie zbyt pstrokato.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 16:10   #2006
Wera014
Raczkowanie
 
Avatar Wera014
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 245
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Za niedługo mam studniówkę i nie mam kompletnie pojęcia w jaki makijaż iść, i jakie dodatki dobrać do sukienki. Na pewno naszyjnik, ale złoto czy srebro, czy jeszcze coś innego? A jeśli chodzi o makijaż, to wiem,że niektóre z was mają o tym na prawdę duże pojęcie i może miałby dla mnie jakiś pomysł?

sukienka
moja "twarz" xD
__________________



Wera014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 10:18   #2007
_camilla
Raczkowanie
 
Avatar _camilla
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 74
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Wera014 Pokaż wiadomość
Za niedługo mam studniówkę i nie mam kompletnie pojęcia w jaki makijaż iść, i jakie dodatki dobrać do sukienki. Na pewno naszyjnik, ale złoto czy srebro, czy jeszcze coś innego? A jeśli chodzi o makijaż, to wiem,że niektóre z was mają o tym na prawdę duże pojęcie i może miałby dla mnie jakiś pomysł?

sukienka
moja "twarz" xD
Co do biżuterii to proponuję złoto Moim zdaniem zdecydowanie bardziej pasuje do czerni niż srebro. Proponuję czerwone szpileczki, czerwony manicure i taki sam akcent w makijażu - może usta? Jeżeli dobrze się czujesz w odważnym makijażu.
Czarna kreska, umiejętnie podkreślone brwi i dobrze wytuszowane rzęsy zawsze wyglądają dobrze w zestawieniu z czerwonymi ustami.
Możesz też tą czerwień zamienić na nude.
Co do sukienki - to mi się niestety nie podoba. Ale to kwestia gustu.
__________________
Keep me safe inside
Your arms like towers
Tower over me  
_camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 13:47   #2008
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

również myślę,że złota biżuteria będzie odpowiednia. możesz również postawić na makijaż z jakimś złotymi dodatkami,może się fajnie komponować z Twoim kolorem włosów jedno jest pewne jeśli postawisz na mocny makijaż oka zrezygnuj z mocnego podkreślenia ust
__________________




KWC



Edytowane przez anna_belle
Czas edycji: 2014-01-12 o 13:48
anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 07:53   #2009
jola_mola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Też tak myślę, efekt powinien być bardzo ładny.
jola_mola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 13:16   #2010
repurple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Jestem w ciąży a chciałabym ubrać się w taką sukienkę tylko nie wiem jaki makijaż by do niej pasował. To będzie spotkanie w dobrej restauracji?
repurple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.