Szampon i odżywka Hair Jazz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 14:16   #1
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385

Szampon i odżywka Hair Jazz


Hej Dziewczyny,
ostatnio w internecie natknęłam się na reklamę kosmetyków do pielęgnacji włosów firmy Hair Jazz konkretnie szampon i odżywkę.
Producent pisze, że gwarantuje szybszy wzrost włosów nawet do 3 razy, średni wzrost włosów 2,9 cm, maksymalny 4,5 cm oczywiście w ciągu jednego miesiąca.
Wszystko czyta się cudownie, wręcz z zapartym tchem, same pozytywne komentarze i grono zadowolonych klientek.
Normalnie ŁAŁA-Łi-ŁA!
Ale do rzeczy... chciałaby się dowiedzieć, czy któraś z Was stosowała te kosmetyki, co o nich sądzicie i czy rzeczywiście przyspieszają wzrost włosów. Wiem, że dużo osób polecało serię do włosów RevitaLash, która działa, ale ceny są mmm... zaporowe.
W przypadku Hair Jazz zestaw odżywka plus szampon 99 zł (podejrzana ta cena ale cóż).

Wklejam skład produktów
Składniki odżywki Hair Jazz:
AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, HYDROLYZED SOY PROTEIN, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-20, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, DIPALMITOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, CITRIC ACID, PROPYLEN GLYCOL, 5-BROMO-5-NITRO-1.3-DIOXANE, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL

Składniki szamponu Hair Jazz:
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAÏNE, COCAMIDE DEA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, EGG SHELL EXTRACT, ALCOHOL, CAMPHOR, METHYLISOTHIAZOLINONE, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINO NE, PYRIDOXIN HCL, PERFUM, CITRIC ACID, CARBOXYMETHYL CHITIN, PROPYLENE GLYCOL, 5-BROMO-5- NITRO-1,3 DIOXANE, C.I. 42090, ALPHA AMYL CINNAMAL, LINALOL
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 16:03   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Ja tu widzę potencjał na przeproteinowanie przy regularnym używaniu (proteiny sojowe, keratyna), za to na porost nie bardzo, ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 18:26   #3
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tu widzę potencjał na przeproteinowanie przy regularnym używaniu (proteiny sojowe, keratyna), za to na porost nie bardzo, ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
Też nie wiem co by tu miało porost przyspieszać, szczególnie że składy sa łudząco podobne do ostro reklamowanego Hair Bell
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 19:04   #4
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja tu widzę potencjał na przeproteinowanie przy regularnym używaniu (proteiny sojowe, keratyna), za to na porost nie bardzo, ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.
Właśnie też zwróciłam uwagę na dużą zawartość protein itd, co prawda producent mówi, że zestawu używa się na zmianę ze zwykłym szamponem i odżywką, 2 razy w tygodniu.
Wydaje mi się, że należałoby to potraktować raczej jako kurację a nie jako zamiennik zwykłego szmponu.

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;49115734]Też nie wiem co by tu miało porost przyspieszać, szczególnie że składy sa łudząco podobne do ostro reklamowanego Hair Bell [/QUOTE]
Też nie mam pojęcia, dlatego staram się zbadać temat może jest tu ktoś kto się z tym spotkał lub jeszcze lepiej-stosował
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 20:57   #5
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hair Jazz to dokładnie to samo co Hair Bell, nazwa została zmieniona. Używałam Hairbell i faktycznie działa. Hair Jazz też mam i czeka w kolejce do używania
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-30, 22:10   #6
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Hair Jazz to dokładnie to samo co Hair Bell, nazwa została zmieniona. Używałam Hairbell i faktycznie działa. Hair Jazz też mam i czeka w kolejce do używania
A mogłabyś napisać coś więcej np ile czasu musiałaś używać, żeby zobaczyć rezultaty, ile cm przybyło itd?

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Właśnie weszłam na Twojego bloga i poczytałam co i jak Kurcze chyba się skuszę
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 15:08   #7
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej dziewczyny . Miałam wlasnie zakładać wątek odnośnie
Tych produktów , bo rowniez natknęłam sie na nie w internecie .
I z racji tego ze jestem ogromnie zdeterminowania aby jak najszybciej zapuścić swoje włosy , postanowiłam zakupić podwójny zestaw i przetestować .
Używam tego od 5 dni , specjalnie przed kuracją zmierzyłam swoje włosy i miały 54cm , dzis zrobiłam to ponownie i po tych kilku dniach mam 1cm wiecej .
Bede robic pomiar raz na tydzień i po 30 dniach napisze ile mi urosły .
Co do nakładania to szampon jest bardzo wydajny i swietnie sie pieni , jednak włosy po nim są drutowate ( po spłukaniu ) odżywkę cieżko sie nakłada i tez włosy po niej sa sztywne . Na szczęście wieramy ją tylko w skore głowy a na włosy od wysokości ucha nakładam swoja maskę , zeby miec błyszczące włosy . Po kąpieli na gore wlosow używam rowniez odzywki w sprayu . Ale ogólnie jestem zadowolona ze po 5 myciach jest 1cm wiecej
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 16:31   #8
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez Gizell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Miałam wlasnie zakładać wątek odnośnie
Tych produktów , bo rowniez natknęłam sie na nie w internecie .
I z racji tego ze jestem ogromnie zdeterminowania aby jak najszybciej zapuścić swoje włosy , postanowiłam zakupić podwójny zestaw i przetestować .
Używam tego od 5 dni , specjalnie przed kuracją zmierzyłam swoje włosy i miały 54cm , dzis zrobiłam to ponownie i po tych kilku dniach mam 1cm wiecej .
Bede robic pomiar raz na tydzień i po 30 dniach napisze ile mi urosły .
Co do nakładania to szampon jest bardzo wydajny i swietnie sie pieni , jednak włosy po nim są drutowate ( po spłukaniu ) odżywkę cieżko sie nakłada i tez włosy po niej sa sztywne . Na szczęście wieramy ją tylko w skore głowy a na włosy od wysokości ucha nakładam swoja maskę , zeby miec błyszczące włosy . Po kąpieli na gore wlosow używam rowniez odzywki w sprayu . Ale ogólnie jestem zadowolona ze po 5 myciach jest 1cm wiecej
Wow super, koniecznie napisz jakie efekty po miesiącu. Ja zamówię najprawdopodobniej po świętach, bo obecnie muszę zaopatrzyć rodzinę w prezenty...
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 17:18   #9
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Pewnie , koniecznie napisze co będzie sie działo po miesiącu
Aż sama jestem ciekawa ile mi urosną
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 23:24   #10
kasik25
Raczkowanie
 
Avatar kasik25
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 39
GG do kasik25
Smile Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Witam

Ja również zakupiłam zestaw szampon + odżywka. Używałam jak narazie dwa razy. Ja stosuje te produkty zgodnie z zaleceniem dołączonym na kartce do paczki czyli naprzemiennie z innymi szamponami. W moim przypadku jest to John Frieda Go Blonder, ponieważ od kilku miesięcy nie farbuję włosów i chcę lekko i nieinwazyjnie rozjaśnić odrost. Do kuracji zamierzam również dołączyć maskę Castor Oil Hollywood Beauty, którą używałam dopiero raz, a wg producenta po miesiącu stosowania włosy rosną nawet 5 cm.. (stosowałam ją dopiero raz).

Proszę o dodanie również Waszych fotek aby móc ocenić przyrost po miesiącu, pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hary 08-12-2014.jpg (107,5 KB, 210 załadowań)
kasik25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:36   #11
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Kasik25 witam super że dołączasz rowniez do ,,zapuszczaczy " włosków zestawem hair jazz musze sprawdzic tą maskę o ktorej piszesz Oil Hollywood , nigdy nie słyszałam o niej a jesli ma dodatkowo przyspieszyć porost to warto ją miec . Jak bede pozniej w domu to z laptopa wstawię zdjecia swoich wlosow
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 18:42   #12
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Zdjęcia moich włosów , niestety mam podniszczone końce po sombre i nie są w dobrej kondycji :/ Podcinałam 2,5 miesiąca temu , były ładne i równiutkie , teraz też powinnam to zrobić ale na razie dam sobie spokój bo w końcu chce zapuszczać

<a href=http://allegro.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/928b253effb2.jpg.html><im g src=http://allegro.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/thumbs/928b253effb2.jpg alt=hosting zdjęć ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ /></a>


<a href=http://allegro.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/96cab4b2a8a8.jpg.html><im g src=http://allegro.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/thumbs/96cab4b2a8a8.jpg alt=hosting zdjęć ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ /></a>

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

zaraz mnie coś trafi , nie mogę za nic zdjęć wkleić kopiuje link i nic

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Dodałam zdjęcia do swojego albumu w moim profilu wiec tam można obejrzeć , tutaj nie potrafię wstawić
__________________
~~~~GIZELL~~~

Edytowane przez Gizell
Czas edycji: 2014-12-12 o 18:37
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 08:01   #13
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej dziewczynki tez szukałam wątku o hair jazz bo na facebooku mi wyskoczyła reklama. Kupiłam zestaw pojedynczy bo tez zapuszczam wloski.. ZObaczymy jestem po 6 aplikacji i czekam.. czekam.. )
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 12:01   #14
Zosia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej. Ja mam pytanie odnośnie zamawiania tego produktu. Złożyłam zamówienie, ale na stronie nie ma podanego numeru konta, na które mogłabym przelać pieniądze za zamówienie. Chyba, że nie widzę... Bardzo mi zależy żeby zamówić ten szampon. Jak Wy składałyście zamówienie?
Zosia1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 14:07   #15
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Oni wysyłają zamówienie, a Ty płacisz kurierowi przy odbiorze

Ja myłam już głowę 2 razy, 12 i 15 grudnia.
Robię to tak, że najpierw myje swoim szamponem, potem tym HairJazz. Trzymam chwilę i płukam wodą. Później na skórę głowy nakładam HJ, a na resztę włosów moją odżywkę. Trzymam tak pod ręcznikiem 10-20 minut i spłukuje wszystko bardzo dokładnie. Później odzywka w sprayu i modelowanie.
No co mogę teraz powiedzieć... włosy jeszcze nie urosły Za to jakby mniej się przetłuszczają.
Ja jeszcze dodatkowo od miesiąca regularnie pije sok z pietruszki i jabłka, co podobno też pomaga na porost włosów.

Zobaczymy

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2014-12-16 o 12:53
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 20:45   #16
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Pisałam , ale chyba nie doszło Muszę doczytać odnośnie soczku z pietruszki i jabłka bo jak pomaga na wzrost to też zaczynam pić

http://iv.pl/images/84514950876661634056.jpg

wstawiam zdjęcia moich efektów , jeżeli się tu nie wyświetlą to będą w moim albumie na profilu
__________________
~~~~GIZELL~~~

Edytowane przez Gizell
Czas edycji: 2014-12-18 o 21:03
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 17:11   #17
patka921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Gizell super efekty są widoczne, myslałam ze to sciema, ciekawe czy mozna to stosowac w ciazy...
patka921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 17:14   #18
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

patka no Gizelle ma niesamowity przyrost, az zazdrosc bierze ale taka zdrowa zazdrosc, motywujaca
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 17:30   #19
patka921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

naprawdę jestem w szoku ze to tak dziala a ja juz mam dosc swoich krótkich włosów, zrobiłam głupotę i scielam a teraz nie moge ich zapuscic. Jestem w ciazy i ciekawa jestem czy moge stosować ten zestaw jak myślicie?
patka921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-20, 12:28   #20
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Patka nie jesteśmy ginekologami, nie wiemy. Szampon zawiera bardzooo dużo protein - a czy zaszkodza, to musisz zapytać lekarza
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 15:56   #21
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Tego nie wiem czy można stosować to w ciąży , najlepiej zapytaj lekarza . Moim zdaniem szampon i odżywka nie powinny szkodzić dzidziusiowi ale zapytaj fachowca żeby mieć spokojna głowę . Tez sie cieszę ze włoski po tym rosną szczerze to tez na początku sceptycznie do tego podchodziłam ale jak sie okazało - działa poszukajcie sobie na instagramie leylamilani , ta to ma włosy ahhhhhh , tylko nie patrzcie w gogle a na instagram bo tam ma mnóstwo zdjeć i te cudne włosy w całej okazałości . Zmotywujmy sie i dążmy do celu by w końcu mieć takie włosy :p haha
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:41   #22
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

leylamilani włosy ma piękne, ale ja mam swoich za mało, żeby osiagnąć aż taki efekt i tu chyba nawet cud nie pomoże, mam wlosy po mamie
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:18   #23
Gizell
Raczkowanie
 
Avatar Gizell
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 76
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Pocieszę cie ze ja tez zbyt gęstych nie mam :p i az tak boskich jak ona miec pewno nie bede bo to genetyka jednak zapuszczajmy by miec chociaż podobne :p
__________________
~~~~GIZELL~~~
Gizell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 17:45   #24
agatonek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Również zakupiłam szampon i odżywkę z tej serii , jestem ciekawa jak moje włosy zareagują i czy urosną a może wypadną po miesiącu
na moim blogu będę na bieżąco zdawać relację miesięczną
zapraszam:

www.justmeandallstuff.blog.pl


zamieściłam zdjęcie włosów z początku kuracji
włoski zmierzone: 55cm zobaczymy jak będą rosły
agatonek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 13:32   #25
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

uzywałam 12,14,16,18 i 19 grudnia. 5 razy. Zrobiłam fotki i porównałam ze sobą nakładajac jedną na drugą. Wlosy nie urosły w ogóle. Zobaczymy po miesiącu, na razie jeszcze nie wydaje finalnej opinii, byc może za chwile skladniki zaczna aktywowac moje wlosy
Edit:
Wiele dziewczyn na fp harmony plus pyta o dzialanie tych produktów. Napisalam ze od 12 grudnia nie mam zadnego efektu wiec nadal czekam i stosuje. Komentarz zostal w 5 minut usunięty.

Edytowane przez Sweet_nuka
Czas edycji: 2014-12-23 o 13:48
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 20:27   #26
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

cześć, zastanawiam się czy to kupić, jakoś nie bardzo kumam na jakiej zasadzie miałoby to działać, jak Wasze efekty?
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 12:00   #27
k1k4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

czy jeszcze ktos moze sie wypowiedziec o efektach tej kuracji ? w internecie niestety malo wiarygodnych recenzji a nie chce wyrzucic w błoto 100 zl...
k1k4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 13:03   #28
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Cytat:
Napisane przez k1k4 Pokaż wiadomość
czy jeszcze ktos moze sie wypowiedziec o efektach tej kuracji ? w internecie niestety malo wiarygodnych recenzji a nie chce wyrzucic w błoto 100 zl...
uwazaj na recenzje na ich stronie, bo wiekszosc z osob ktore tam zachwalają produkt nie istnieje.
Ale co ja moge powiedziec, to ze zauwazylam, po 5 stosowaniach, ze wlosy zaczely rosnac. Pokaze niebawem odrost jaki mam od 19 listopada.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 18:14   #29
Ofka88
Przyczajenie
 
Avatar Ofka88
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 3
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Hej, tyle opinii się naczytałam, że już sama nie wiedziałam co czynić. 100 zł to nie majątek, kupiłam. Użyłam 3 razy co dwa dni. Włosy się plączą strasznie, są takie tępe, ale dużo maski, potem spray i olejek...da się przeżyć. Wrzucę foto długości, jak tylko ogarnę jak
Ofka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 07:57   #30
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Szampon i odżywka Hair Jazz

Dziewczęta dajcie te foteczki, plis
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 13:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.