Narzeczona i inny facet. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-06, 12:12   #31
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Narzeczona i inny facet.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86570662]Częstotliwość występowania zjawiska dostania po mordzie nie mówi nic na temat słuszność zgłaszania tego. No sorry, lanie kochanków po mordzie jest nielegalne, a bycie kochankiem jest. Taka rzeczywistość.
(...)[/QUOTE]

Nie, to nie jest "rzeczywistość", a stan prawny. Rzeczywistość jest taka, że istnieje coś takiego, jak poczucie sprawiedliwości i niesprawiedliwości, czy może mniej szumnie: słuszności i "nie tak być powinno" pewnych rzeczy niezależnie od tego, co mówią przepisy. Poczucie kształtujące się w ludziach przez pokolenia. Jednak większość ludzi, którzy dostaliby po gębie od partnera / partnerki osoby, z którą się bujają, po prostu uzna "ok, rozumiem za co". Piszę o realnych ludziach i sytuacjach, a nie millenialnych mrzonkach i wyobrażeniach świata, w którym wszyscy lecą sobie za plecami w kulki i nikogo to nie wzrusza. Tak, w życiu czasami można dostać po mordzie i nie każde dostanie po mordzie kwalifikuje się do Trybunału Sprawiedliwości.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-03-06 o 12:18
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 12:17   #32
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest "rzeczywistość", a stan prawny. Rzeczywistość jest taka, że istnieje coś takiego, jak poczucie sprawiedliwości i niesprawiedliwości pewnych rzeczy niezależnie od tego, co mówią przepisy. Poczucie kształtujące się w ludziach przez pokolenia. Jednak większość ludzi, którzy dostaliby po gębie od partnera / partnerki osoby, z którą się bujają, po prostu uzna "ok, rozumiem za co".
O ile mi wiadomo nie istnieje żaden przepis zezwalający na przemoc fizyczną motywowaną prywatnym, subiektywnym poczuciem niesprawiedliwości. Jeśli jednak takowy istnieje, to zacytuj go proszę.
Tamten facet może doskonale zdawać sobie sprawę z motywacji autora, ale nie zmienia to faktu, że ma prawo zgłosić pobicie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 12:19   #33
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Narzeczona i inny facet.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86570713]O ile mi wiadomo nie istnieje żaden przepis zezwalający na przemoc fizyczną motywowaną prywatnym, subiektywnym poczuciem niesprawiedliwości. Jeśli jednak takowy istnieje, to zacytuj go proszę.
Tamten facet może doskonale zdawać sobie sprawę z motywacji autora, ale nie zmienia to faktu, że ma prawo zgłosić pobicie.[/QUOTE]

Napisałam wyraźnie, że to coś poza prawem. Lisbeth, ja wiem, że w Twoim świecie wyobrażeń o świecie wszystko jest inaczej, więc dyskusja nie ma sensu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 12:22   #34
wrrrrrrrrrrrrrrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 16
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Ale motyw i okoliczności inne
Prawnikom też zdarza się mówić, że prawo nie musi mieć punktów wspólnych z sprawiedliwością. Prawo jest zgodne z przepisami. Ani mniej ani więcej.
wrrrrrrrrrrrrrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 12:23   #35
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez wrrrrrrrrrrrrrrr Pokaż wiadomość
Ale motyw i okoliczności inne
Prawnikom też zdarza się mówić, że prawo nie musi mieć punktów wspólnych z sprawiedliwością. Prawo jest zgodne z przepisami. Ani mniej ani więcej.
I o to chodzi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 12:23   #36
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Napisałam wyraźnie, że to coś poza prawem. Lisbeth, ja wiem, że w Twoim świecie wyobrażeń o świecie wszystko jest inaczej, więc dyskusja nie ma sensu.
No to co ma właściwie na celu twoja wypowiedź? Ja piszę o stanie prawnym i związanych z nim możliwościami, a ty że "większość ludzi coś tam". No to ja się pytam co z tego, że większość? Bo serio nie rozumiem jak jakaś domniemana większość (już pomijam to, skąd wiesz, że to większość) miałaby decydować o słuszności postępowania ludzi, wobec których nielegalnie zastosowano przemoc fizyczną.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 12:28   #37
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez Lemur86 Pokaż wiadomość
Oświadczyłem się po ponad 3 latach. Przez cały ten czas ona bardzo naciskała na ślub, czego ja nie chciałem

Cytat:
Napisane przez Lemur86 Pokaż wiadomość
wchodząc na jej fejsa na komputerze widziałem bardzo długą rozmowę z nim.
Cytat:
Napisane przez Lemur86 Pokaż wiadomość
Nie chciała mnie wpuścić do własnego mieszkania ... Byłem tak wściekły, że ją lekko odepchnąłem i wszedłem sam, oczywiście zastałem tam w jej sypialni tego faceta. Straciłem nad sobą panowanie i przestałem myśleć, zacząłem się rzucać i dałem mu brzydko mówiąc w pysk
Nie dziwię się dziewczynie. Z takim furiatem, który sam wie czego chce, który nie szanuje czyjejś prywatności, który lubi najść, szamotać się z właścicielem, a potem bić obcych ludzi, bo odczuwa złość, to sam nigdy bym się nie zdecydował gdybym był kobietą.

Jedyna jej przewina jaką widzę, to taka, że powiedziała na odczepne, że będzie w jednym miejscu, a była u siebie. No, doprawdy - straszne. Zwłaszcza, że zna Cię od ponad 6 lat i zapewne mogła się domyślić, że gdyby powiedziała, że czas spędzi inaczej to ją najdziesz na co ona nie musiała mieć ochoty. Jak się później okazała - miała całkowitą rację.
Ona jest w swoim mieszkaniu i ma prawo przyjmować kogo chce, kiedy chce i jak chce. Nic Tobie do tego.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 12:59   #38
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Narzeczona i inny facet.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86569353]To nie jest kwestia tego, co ja uważam, jeśli mówimy o prawie. On po prostu tego prawa nie miał, bo wbijanie komuś na chatę i lanie kogoś w innej sytuacji niż obrona własna jest nielegalne.

To, co ja prywatnie uważam, już pisałam - facet zachował się jeszcze gorzej niż jego ex jeśli idzie o całokształt. Najbardziej w kwestii lania faceta, który akurat wobec niego żadnych zobowiązań nie miał i mógł sobie spać z kim chce. Ciekawe też, że "kara" spotkała właśnie jego, a nie osobę rzeczywiście winną [/QUOTE]Oooo, teraz mówimy o prawie?

Jak to jest, że prawo obowiazuje jak tobie pasuje?

On powinien po prostu zażądać pierscionka w momencie kiedy nie wypuściła go do mieszkania i tyle. Na zimno, powiedzieć do widzenia i wyjść.

Ale nie oszukujmy się, ja bym szmatę łopatą zatłukła w tym momencie, gdybym była na miejscu autora.

Choć tak, bicia faceta w tej sytuacji absolutnie nie popieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Natomiast jeżeli kłamała, migała się, a nie było mowy o końcu, czy przerwie w związku, to wiesz co? Było zerwać, bo mogłeś sobie tylko narobić biedy przez to wszystko. Dzięki bogu, że niczego temu facetowi nie zrobiłeś, bo mógłbyś nawet trafić do więzienia. I w imię czego? Związku, który już od dawna wyglądał dziwnie i powoli zdychał? Jeżeli - tfu tfu bo Ci tego nie życzę - jeszcze kiedykolwiek trafisz na kobietę, która nagle zacznie się od Ciebie odsuwać, wyjdą jakieś dziwne akcje, to mów do wiedzenia, zamiast latać, sprawdzać, bić się. Nie warto. Miej swoją godność, a nie zbudujesz jej bijąc po pyskach jakichś randomowych kolesi. Zbudujesz ją tylko "kopiąc w d..." bez ceregieli (w sensie rozstania) takie panny, jak ta opisana.
A to swoją drogą, pełna zgoda.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:00   #39
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Oooo, teraz mówimy o prawie?

Jak to jest, że prawo obowiazuje jak tobie pasuje?

On powinien po prostu zażądać pierscionka w momencie kiedy nie wypuściła go do mieszkania i tyle. Na zimno, powiedzieć do widzenia i wyjść.

Ale nie oszukujmy się, ja bym szmatę łopatą zatłukła w tym momencie, gdybym była na miejscu autora.

Choć tak, bicia faceta w tej sytuacji absolutnie nie popieram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------



A to swoją drogą, pełna zgoda.
A ja pełna zgoda z Tobą. (a teraz spokojnie czekajmy na zarzuty, że skoro POPIERAMY PRZEMOC, to gwałty, ludobójstwo i tortury również , bo wiadomo, że skoro się coś rozumie i potrafi się wczuć w czyjąś sytuację to się to popiera, a w świecie millennialnych snowflake'ów historia powinna się skończyć na wspólnej kawie zdradzanego ze zdradzającą i jej nowym gachem w maksymalnie hipsterskiej kawiarni, a w końcowej scenie powinien zostać świadkiem na ich ślubie)
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-03-06 o 13:04
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:06   #40
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Narzeczona i inny facet.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86570713]O ile mi wiadomo nie istnieje żaden przepis zezwalający na przemoc fizyczną motywowaną prywatnym, subiektywnym poczuciem niesprawiedliwości. Jeśli jednak takowy istnieje, to zacytuj go proszę.
Tamten facet może doskonale zdawać sobie sprawę z motywacji autora, ale nie zmienia to faktu, że ma prawo zgłosić pobicie.[/QUOTE]Obiektywnie czesto zdradzanego bardziej zaboli i dłużej będzie miał traumę niż zdradzający będzie miał siniaka.

Prawo mnie nie interesuje, bo nie jest obiektywne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:16   #41
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Oooo, teraz mówimy o prawie?

Jak to jest, że prawo obowiazuje jak tobie pasuje?
Nie rozumiem do czego ma być ten personalny przytyk. I o jakie "mi pasuje" tobie teraz chodzi. No albo facet ma do czegoś prawo, albo nie ma. Autor wątku prawo złamał, jego ex i jej facet nie. Tu nawet nie ma o czym dyskutować.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Obiektywnie czesto zdradzanego bardziej zaboli i dłużej będzie miał traumę niż zdradzający będzie miał siniaka.

Prawo mnie nie interesuje, bo nie jest obiektywne.
No prawo akurat jest obiektywne. Albo coś w nim jest, albo nie i nie zależy to od niczyjej opinii. Nieobiektywne mogą być dopiero interpretacje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 13:35   #42
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Narzeczona i inny facet.

"zatłukłabym szmatę łopatą" WTF ??? serio co się dzieje na tym wizażu

Prawo prawem, kierowanie się nim nie jest wyznacznikiem bycia dobrym człowiekiem bo prawo dopuszczało i dopuszcza rzeczy które moralne nie są, ale raczej nie trzeba być profesorem etyki (ani prawa) żeby ogarnąć że wbijanie komuś na chatę i bicie obcego typa to normalne i dobre zachowanie nie jest
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.

Edytowane przez thirky
Czas edycji: 2019-03-06 o 13:38
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:36   #43
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
"zatłukłabym szmatę łopatą" WTF ??? serio co się dzieje na tym wizażu
No tego już celowo nie komentuję, bo musiałabym złamać regulamin Poza tym już nic mnie nie zdziwi tutaj. Za ciągłe wycieczki osobiste i obrażanie nigdzie nie lecą punkty, a przed chwilą na podforum Seks znalazłam wątek, w którym wizażanek namawia do gwałtu i również zero konsekwencji, chociaż modka to widziała.

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2019-03-06 o 13:38
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:39   #44
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Narzeczona i inny facet.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86570966]No tego już celowo nie komentuję, bo musiałabym złamać regulamin Poza tym już nic mnie nie zdziwi tutaj. Za ciągłe wycieczki osobiste i obrażanie nigdzie nie lecą punkty, a przed chwilą na podforum Seks znalazłam wątek, w którym wizażanek namawia do gwałtu i również zero konsekwencji, chociaż modka to widziała.[/QUOTE]

no właśnie przed chwilą się na tamtym wątku wypowiadałam, a teraz to. zaczynam sobie przypominać czemu zrobiłam sobie dwuletnią przerwę od wizażu
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:39   #45
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
"zatłukłabym szmatę łopatą" WTF ??? serio co się dzieje na tym wizażu
Niektórzy się emocjonują ponad miarę i uważają, że nietykalność cielesna nie obowiązuje kiedy odczuwają dyskomfort spowodowany w ich mniemaniu przez inną osobę.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 13:44   #46
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
Dot.: Narzeczona i inny facet.

a ja nie winie dziewczyny i nie wyzywam jej od szmat... co już w ogóle przechodzi ludzie pojęcie...
6 lat związku, facet się zaręczył a później mi wciska kit, że on chce się wyszaleć no sorry, ile na tym forum jest kobiet, które czekają latami na ślub? które muszą znosić cierpliwie docinki innych ludzi i rodziny, które zwyczajnie cierpią i chowają wstyd bo facet dał pierścionek a resztę ma w .upie

w moich oczach ta dziewczyna ma po prostu godność i szacunek do siebie, czemu ma czekać? spotkała kogoś, zakochała się, czemu ma olać tą znajomość bo ma narzeczonego, który nie chce brać ślubu ? przecież to absurd!
ja dziewczynę podziwiam za odwagę bo wzięła swoje życie we własne rece i pomyślała o swoim szczęściu

a autor, jeszcze ta akcja z pobiciem... zgłosiłabym jeszcze nękanie na policję i zakaz zbliżania się bo wyglada na psychopatę

dorosli, zdrowi psychicznie ludzie panują nad emocjami

w życiu nikogo nie pobiłam i chociaż miałam ochotę wiele razy to potrafię się powstrzymać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:04   #47
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez SchokoBons85 Pokaż wiadomość
a ja nie winie dziewczyny i nie wyzywam jej od szmat... co już w ogóle przechodzi ludzie pojęcie...
6 lat związku, facet się zaręczył a później mi wciska kit, że on chce się wyszaleć no sorry, ile na tym forum jest kobiet, które czekają latami na ślub? które muszą znosić cierpliwie docinki innych ludzi i rodziny, które zwyczajnie cierpią i chowają wstyd bo facet dał pierścionek a resztę ma w .upie

w moich oczach ta dziewczyna ma po prostu godność i szacunek do siebie, czemu ma czekać? spotkała kogoś, zakochała się, czemu ma olać tą znajomość bo ma narzeczonego, który nie chce brać ślubu ? przecież to absurd!
ja dziewczynę podziwiam za odwagę bo wzięła swoje życie we własne rece i pomyślała o swoim szczęściu

a autor, jeszcze ta akcja z pobiciem... zgłosiłabym jeszcze nękanie na policję i zakaz zbliżania się bo wyglada na psychopatę

dorosli, zdrowi psychicznie ludzie panują nad emocjami

w życiu nikogo nie pobiłam i chociaż miałam ochotę wiele razy to potrafię się powstrzymać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszytko w sumie racja. Facet ja zwodzil, zakochała się, ok. Zdarza się. Akurat temu się nie dziwię.

Jednak w momencie gdy zrozumiała że to koniec z zaczęła zdradzać faceta to powinna uczciwie powiedzieć mu że to koniec. Wtedy moim zdaniem nic sobie do zarzucenia by nie miała.

Moim zdaniem Autor trochę zachowuje się jak dziecko któremu zabrano zabawkę. Miał dziewczyna której ani nie potrafił ze to koniec, ani za ślub. A byli ze sobą 6lat więc już chyba powinien wiedzieć czy chce z nią spędzać życie czy nie. Tymczasem teraz jest zadziwienie ze ona znalazła innego i poniekąd podjęła decyzję. Tyle że jeszcze mu tego wprost nie powiedziała.



Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:06   #48
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Wszytko w sumie racja. Facet ja zwodzil, zakochała się, ok. Zdarza się. Akurat temu się nie dziwię.

Jednak w momencie gdy zrozumiała że to koniec z zaczęła zdradzać faceta to powinna uczciwie powiedzieć mu że to koniec. Wtedy moim zdaniem nic sobie do zarzucenia by nie miała.

Moim zdaniem Autor trochę zachowuje się jak dziecko któremu zabrano zabawkę. Miał dziewczyna której ani nie potrafił ze to koniec, ani za ślub. A byli ze sobą 6lat więc już chyba powinien wiedzieć czy chce z nią spędzać życie czy nie. Tymczasem teraz jest zadziwienie ze ona znalazła innego i poniekąd podjęła decyzję. Tyle że jeszcze mu tego wprost nie powiedziała.



Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Ja tam nigdzie nie wyczytałem ze doszło do jakiejś „zdrady”.
Chyba ze zdradą jest posiadanie przyjaciela.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:10   #49
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja tam nigdzie nie wyczytałem ze doszło do jakiejś „zdrady”.
Chyba ze zdradą jest posiadanie przyjaciela.
no napisał że zastał go w sypialni, więc domyślam się że chodzi o zdradę
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 14:13   #50
wrrrrrrrrrrrrrrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 16
Dot.: Narzeczona i inny facet.

To, że obydwoje zachowywali się jak niezdecydowane dzieci, nie implikuje braku zdrady.
Chłopak zdradził w tym sensie, że powiedział A i nie powiedział B (ślub). Dziewczyna zdradziła, bo w narzeczeństwie emocjonalnie i fizycznie związała się z innym.
wrrrrrrrrrrrrrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:13   #51
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
no napisał że zastał go w sypialni, więc domyślam się że chodzi o zdradę
Ja się nie domyślam. Może się tam koleś po prostu schował przed autorem-furiatem.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:29   #52
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Kto zdradza, ten szmata, sorry.

Zatłukiwanie łopatą to hiperbolizacja, jakby ktoś miał wątpliwości.

Znowu za mocno uwierzyłam w inteligencję ludzką, żeby to podkreślić.

Zauważę tylko jeszcze, że autorowi było w tym związku dobrze, to dziewczynie przeszkadzał związek na odległość i to ona chciała ślubu. Więc to w jej gestii było to skończyć, zanim się puściła.

Nie, spanie z kimś bez zobowiązań to nie jest puszczanie się. Seks grupowy za pieniądze to nie jest puszczanie się. Ale zdradzanie partnera to jedyna czynność, jaka się pod to słowo dla mnie kwalifikuje.

Chyba że partner wie i się zgadza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez SchokoBons85 Pokaż wiadomość

w życiu nikogo nie pobiłam i chociaż miałam ochotę wiele razy to potrafię się powstrzymać
Gratulacje, ja również nigdy nikogo nie pobiłam.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja tam nigdzie nie wyczytałem ze doszło do jakiejś „zdrady”.
Chyba ze zdradą jest posiadanie przyjaciela.
W sypialni składali meble.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:33   #53
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Ja Was proszę wszystkich o spokojną dyskusję na poziomie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:33   #54
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
W sypialni składali meble.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sypialni był tylko ten facet. Jak pisałem - mógł się tam schować. Może grali w planszowki, a może składali meble. O seksie nie było ani słowa.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:39   #55
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
W sypialni był tylko ten facet. Jak pisałem - mógł się tam schować. Może grali w planszowki, a może składali meble. O seksie nie było ani słowa.
Zdrada nie musi być fizyczna.

Jeżeli facet mi mówi, że jest na imprezie służbowej, a siedzi w domu to już jest zdrada mojego zaufania.

Jeśli ktoś woli przyjaciela ode mnie co weekend i mnie okłamuje, to zdrada emocjonalna wystąpiła, nawet jesli platoniczna przy braku uczuć romantycznych czy seksualnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:45   #56
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Zdrada nie musi być fizyczna.

Jeżeli facet mi mówi, że jest na imprezie służbowej, a siedzi w domu to już jest zdrada mojego zaufania.

Jeśli ktoś woli przyjaciela ode mnie co weekend i mnie okłamuje, to zdrada emocjonalna wystąpiła, nawet jesli platoniczna przy braku uczuć romantycznych czy seksualnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam różnicy nie widzę do złości, czy dziewczyna siedzi na imprezie firmowej czy na imprezie z przyjacielem.
Generalnie facetowi odpowiadało, ze dziewczyna nie ma dla niego czasu dopóki się nie dowiedział, ze nie ma dla niego czasu przez przyjaciela, a nie przez bliżej niezidentyfikowana grupę osób, która łączy tylko wspólne miejsce pracy.

Nie rozumiem tego rozróżnienia, bo efekt jest przecież identyczny.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:53   #57
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja tam różnicy nie widzę do złości, czy dziewczyna siedzi na imprezie firmowej czy na imprezie z przyjacielem.
Generalnie facetowi odpowiadało, ze dziewczyna nie ma dla niego czasu dopóki się nie dowiedział, ze nie ma dla niego czasu przez przyjaciela, a nie przez bliżej niezidentyfikowana grupę osób, która łączy tylko wspólne miejsce pracy.

Nie rozumiem tego rozróżnienia, bo efekt jest przecież identyczny.
coś się tak na tego przyjaciela uparł? co to zdrady się nie zdarzają? powiedziała że jest na imprezie firmowej a siedzi z innym facetem w mieszkaniu - taa, na pewno się przyjaźnią moim zdaniem się zakochała w innym, okłamała autora wątku, on się zachował jak furiat, ot cała historia.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 14:55   #58
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja tam różnicy nie widzę do złości, czy dziewczyna siedzi na imprezie firmowej czy na imprezie z przyjacielem.
Generalnie facetowi odpowiadało, ze dziewczyna nie ma dla niego czasu dopóki się nie dowiedział, ze nie ma dla niego czasu przez przyjaciela, a nie przez bliżej niezidentyfikowana grupę osób, która łączy tylko wspólne miejsce pracy.

Nie rozumiem tego rozróżnienia, bo efekt jest przecież identyczny.
To w twoim stylu, żeby się pomylić i napisać, że będziesz na imprezie pracowniczej, kiedy tak naprawdę będziesz na dwuosobowej imprezie z człowiekiem, który nie jest zatrudniony w tej samej firmie.

Jasne, w sumie od ilu osób zaczyna się impreza, no nie ma tego w konstytucji, a jeśli oboje jesteście pracownikami gdzieś, to już będzie pracownicza.

Ale jak chcesz być taki cwany, to wybierz się na oddział dla niepełnosprawnych umysłowo, może kogoś przekonasz do swoich teorii. Bo każdy myślący człowiek niestety tego nie kupi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 18:12   #59
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
Dot.: Narzeczona i inny facet.

teraz wywołam pewnie wielką burzę, ale ja uważam, że facetowi się należało

nikt o zdrowych myślach nie będzie tkwił w błędzie tylko dlatego aby nie urazić czyichś uczuć

on miał jej uczucia gdzieś to i ona potraktowała go w ten sam sposób

jak dla mnie piątka dla tej dziewczyny

a do autora tylko dwa pytania:
- czy ty ją na prawdę tak mocno kochałeś? czy po prostu boli cię męskie ego, że śmiała cię zdradzić a nie czekać dalej grzecznie zamknięta w wieży?
- skoro ją kochałeś to dlaczego nie chciałeś się z nią ożenić tylko wolałeś „się wyszaleć” i co masz na myśli pisząc wyszaleć? bo mi przychodzą na myśl inne kobiety ^^

także, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz

szacunek dla tej dziewczyny, że wzięła swoje życie w swoje ręce nie czekając na księciunia, poważnie

dziewczyny z działu Intymne bierzcie przykład szczegolnie te z wątków w stylu „czemu on się jeszcze nie oświadczył” albo „jesteśmy narzeczeństwem od 7 lat”


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Kto zdradza, ten szmata, sorry.

Zatłukiwanie łopatą to hiperbolizacja, jakby ktoś miał wątpliwości.

Znowu za mocno uwierzyłam w inteligencję ludzką, żeby to podkreślić.

Zauważę tylko jeszcze, że autorowi było w tym związku dobrze, to dziewczynie przeszkadzał związek na odległość i to ona chciała ślubu. Więc to w jej gestii było to skończyć, zanim się puściła.

Nie, spanie z kimś bez zobowiązań to nie jest puszczanie się. Seks grupowy za pieniądze to nie jest puszczanie się. Ale zdradzanie partnera to jedyna czynność, jaka się pod to słowo dla mnie kwalifikuje.

Chyba że partner wie i się zgadza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



Gratulacje, ja również nigdy nikogo nie pobiłam.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

W sypialni składali meble.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

gratulacje tak trzymaj!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 18:16   #60
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Narzeczona i inny facet.

Cytat:
Napisane przez SchokoBons85 Pokaż wiadomość
szacunek dla tej dziewczyny, że wzięła swoje życie w swoje ręce nie czekając na księciunia, poważnie
Ale dlaczego jak brała sprawy w swoje ręce i zaczynała nową relację to zapomniała zerwać zaręczyny jak na uczciwego człowieka przystało i oddać pierścionek? Dlaczego po całej akcji ona go przeprosiła i zapewniała, że wciąż chce z nim być, chociaż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jest inaczej? Jechanie na dwa fronty jest godne podziwu? Chciałabyś być na miejscu autora?

Cytat:
Ona potem pisała do mnie, że przeprasza i nie chciała bym cierpiał, że jej zależy ale coś ją ciągnie do tego faceta... mówi mi to kobieta, ktora nosi na palcu pierścionek ode mnie ... ona codziennie prawie inicjuje kontakt ze mna, przeprasza, ale nie chce sie spotkac w cztery oczy, bo jest ciagle zajeta (wiadomo czym podejrzewam) i przeklada spotkanie.
Może wyjaśnisz co za wspaniały i godny podziwu plan ma w głowie ta dziewczyna, skoro tak ci imponuje i ją podziwiasz.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 17:14:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.