28 lat wiecznie samotny. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-06, 13:56   #121
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ale przecież takiej nie przerucha. Musiałby najpierw wziąć slub, a on chce głównie zakisić ogóra.

Dodatkowo bardzo zle życzysz jakiejś dziewczynie z oazy...
Jest takie powiedzonko, że każda potwora znajdzie swojego amatora. Nie to, żebym chciała w ten sposób obrazić autora, ale dużo w tym prawdy. Każdemu podoba się co innego, na inne aspekty zwraca uwagę. Może akurat autor spotka tam zainteresowaną nim spokojną, ułożoną niewiastę - nie imprezowiczkę, która będzie lubiła siedzieć w domu i nigdzie nie wychodzić. Kto wie?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 14:02   #122
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez przegryw1234 Pokaż wiadomość
Ale spoko już zrozumiałem że mężczyzna to musi być przystojny, wyrzeźbiony, z kasą, wygadany i lubiący się bawić.
Albo miłość to tylko u prostytutki.


Tak w czasach szkoły do takich próbowałem, dziewczyna w zwykłej bluzie z dyskontu według mnie jest dużo ładniejsza.
Boże, jak kisnę.

Autorze, wszystko wyolbrzymiasz, rozmowa z Tobą o związkach i kobietach jest jak rozmowa ze ślepym o kolorach, ale dobrze, odpowiedz mi na jedno pytanie.
Powiedz mi proszę, czym według Ciebie jest to mistyczne spokojne życie? Co byś z tą potencjalną dziewczyną robił?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 14:02   #123
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

miłość u prostytutki?????


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 14:03   #124
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez SchokoBons85 Pokaż wiadomość
miłość u prostytutki?????


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tzw płatnej miłości. Taki eufemizm na chwile miernego seksu ze znudzoną kobietą
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 14:18   #125
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Tzw płatnej miłości. Taki eufemizm na chwile miernego seksu ze znudzoną kobietą

nigdy nie zrozumiem dlaczego mężczyźni chodzą do prostytutek... w ogóle żyje w przeświadczeniu, że domy uciech wymarły parę dekad temu. jak w ogóle znaleźć taką prostytutkę i gdzie to z nią zrobić i jeszcze żeby była w moim guście, a jak nie będzie chemii? jedyne co kojarzę to te studentki od sponsoringu, no ale do czegoś takiego to trzeba być zadbanym biznesmenem, żeby kupić „jeansy”. A gdzie taki nieśmiały, zaniedbany, zakompleksiony chłopak dozna rozkoszy za pieniądze? Chyba tylko w internecie.

I jeszcze pisać przy tym miłość...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 14:28   #126
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Jest takie powiedzonko, że każda potwora znajdzie swojego amatora. Nie to, żebym chciała w ten sposób obrazić autora, ale dużo w tym prawdy. Każdemu podoba się co innego, na inne aspekty zwraca uwagę. Może akurat autor spotka tam zainteresowaną nim spokojną, ułożoną niewiastę - nie imprezowiczkę, która będzie lubiła siedzieć w domu i nigdzie nie wychodzić. Kto wie?
Nie wiem w jaki sposób wyznanie religijne miałoby się łączyć z temperamentem, poważnie, nie widzę żadnych powiązań, a w ruchach przykościelnych spędziłam kilkanaście lat. Dziewczyny w takich środowiskach - spokojne albo nie - szukają raczej wierzącego partnera, więc jeśli autor nie jest głęboko związany z religią, to nie widzę tam dla niego miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 16:25   #127
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Nie wiem w jaki sposób wyznanie religijne miałoby się łączyć z temperamentem, poważnie, nie widzę żadnych powiązań, a w ruchach przykościelnych spędziłam kilkanaście lat. Dziewczyny w takich środowiskach - spokojne albo nie - szukają raczej wierzącego partnera, więc jeśli autor nie jest głęboko związany z religią, to nie widzę tam dla niego miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piszę na podstawie własnych doświadczeń. Sama przez wiele lat należałam do jednej organizacji, mam też znajomych, którzy byli w podobnych. Raczej pijaków i imprezowiczów tam nie było. A to głównie nie podoba się autorowi.
Ale w sumie racja, nie musi być człowiekiem wierzącym. Wtedy nie będzie się zmuszał.
Zawsze zostaje jeszcze np. chodzenie do biblioteki i wypatrywanie szarych myszek.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 16:39   #128
przegryw1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Powiedz mi proszę, czym według Ciebie jest to mistyczne spokojne życie? Co byś z tą potencjalną dziewczyną robił?
A bo w domu niema nic do roboty? Ja na przykład sam gotuje, więc wspólne przygotowanie jakiegoś ciekawego dane, byłoby złe?.


Może was zaskoczę ale wciąż są ludzie którzy muszą wykonywać najgorszą robotę, i żyje jedynie od pierwszego do pierwszego, mając jedynie dach nad głową i co zjeść. Więc też się nie bawią. A ja po prostu lubię taki tryb życia, ale przynajmniej nie muszę się martwić o pieniądze, i mam zamiar w przeszłość mieć własny dom na uboczu.


Tylko szkoda że zdecydowana większość prostych zawodów jest okupywana przez mężczyzn, a kobieta się kształci, albo wypina dupę przed kamerą, i uważa się za wielka panią, ma wymagania co do partnera, i robola z góry skreśla, a jednocześnie bez jego codziennej pracy żyć nie umie.



Cytat:
Napisane przez SchokoBons85 Pokaż wiadomość
nigdy nie zrozumiem dlaczego mężczyźni chodzą do prostytutek...
Chociaż by to że, dzisiaj kobieta w wieku 25 lat jak miała już kilku partnerów seksualnych to nikogo nie dziwi, i to że na pierwszej randce pójdzie do łóżka to normalne, ale kobieta może śmiało wybierać z kim pójdzie się ruchać bo każdy się zgodzi, i to jest ok.
A nie każdy facet wygląda jak model z okładki więc muszą se inaczej radzić, no ale płacenie prostytutce jest według was pewnie gorsze, niż płacenie pewnie większych pieniędzy za drinki i randkę, na której i tak niema co liczyć jak się nie jest wygadanym badboyem. No i z prawiczkiem tez żadna by nie chciała iść, bo wiadomo szału nie będzie, a prostytutce to wisi jeśli tylko dostanie kase.



Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
jeśli autor nie jest głęboko związany z religią, to nie widzę tam dla niego miejsca.

Wieże w boga i nienawidzę bydlaka. Nie byłem nawet u bierzmowania, rodzice juz mnie nie mogli zmusić jak do komuni.

Edytowane przez przegryw1234
Czas edycji: 2019-03-06 o 16:42
przegryw1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 16:42   #129
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez przegryw1234 Pokaż wiadomość
A bo w domu niema nic do roboty? Ja na przykład sam gotuje, więc wspólne przygotowanie jakiegoś ciekawego dane, byłoby złe?.
Tłumaczenie: do garów, suko, na cholerę ci rozrywki? Ja ci nie wystarczam?

Cytat:
Tylko szkoda że zdecydowana większość prostych zawodów jest okupywana przez mężczyzn, a kobieta się kształci, albo wypina dupę przed kamerą, i uważa się za wielka panią, ma wymagania co do partnera, i robola z góry skreśla, a jednocześnie bez jego codziennej pracy żyć nie umie.
O! O! I widać sedno prawictwa autora. Chamstwo, kompleksy i nienawiść do kobiet.

Baby z przydziału dla proletariatu - urocze poglądy
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 17:07   #130
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Nie no. Ja wymiękam.
Na nic nasze rady i tłumaczenie oczywistości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 17:27   #131
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Wiem znajdź sobie dziewczynę którą na fobie społeczną. Będziecie razem kisić w domku. Jesteś strasznym odlutkiem, a to się leczy. Mentalnie jesteś staruszkiem. Tak normalni ludzie czasem chodzą do restauracjach, do kina itp. Wydaję mi się że jesteś skąpy. Boisz wydać pieniądze na wyjścia. Jak sobie wyobrażasz swoją pierwszą randkę. Czy gdzieś wyjdziecie czy szkoda będzie ci pieniędzy. Miałeś tindera?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jakim mieście mieszkasz?
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 17:34   #132
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Przypomina mi się ś.p. babcia, która narzekała na moje wypady na miasto z mamą - a co was tak na miasto ciągnie? W domu źle? Jedzenia w domu nie ma? Ale babcia miała 80+ lat, a nie 28.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 17:35   #133
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez przegryw1234 Pokaż wiadomość

Chociaż by to że, dzisiaj kobieta w wieku 25 lat jak miała już kilku partnerów seksualnych to nikogo nie dziwi, i to że na pierwszej randce pójdzie do łóżka to normalne, ale kobieta może śmiało wybierać z kim pójdzie się ruchać bo każdy się zgodzi, i to jest ok.
A nie każdy facet wygląda jak model z okładki więc muszą se inaczej radzić, no ale płacenie prostytutce jest według was pewnie gorsze, niż płacenie pewnie większych pieniędzy za drinki i randkę, na której i tak niema co liczyć jak się nie jest wygadanym badboyem. No i z prawiczkiem tez żadna by nie chciała iść, bo wiadomo szału nie będzie, a prostytutce to wisi jeśli tylko dostanie kase.
ale głupoty piszesz, nie każdy się zgodzi, ja pamiętam dwa razy jak mężczyźni mi odmówili seksu, więc tak można odmówić kobiecie.
myślisz, że nie ma 25-letnich dziewic?
nie każda kobieta wyglada tez jak modelka z okładki -,-
ale ty takich po prostu nie widzisz
masz ból tylka ze super modelka nie chce isc z tobą do łóżka i zaspokajać twoich potrzeb
szukasz niewolnicy? to idź zapłać za prostytutkę, może to właśnie jest dla ciebie bo nie szanujesz kobiet w ogóle jako ludzi
traktujesz je przedmiotowo, jak zabawki do seksu i jeszcze śmiesz wykazywać postawę ze ci się należy
jesteś żałosny, poważnie polecam teraz psychoterapeutę bo z takim myśleniem możesz być niebezpieczny
żebyś tylko nikogo nie zgwałcił w tym akcie desperacji... shame on you

napisz po prostu, ze chodzi ci tylko o seks
kobiety to czuja i dlatego od ciebie uciekają



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:13   #134
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez madzil Pokaż wiadomość
Wiem znajdź sobie dziewczynę którą na fobie społeczną. Będziecie razem kisić w domku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jakim mieście mieszkasz?
Ja mam fobię społeczną i znam parę innych dziewczyn z fobią społeczną, zła wiadomość dla autora - my też go nie chcemy xd
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:29   #135
przegryw1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez SchokoBons85 Pokaż wiadomość
ale głupoty piszesz, nie każdy się zgodzi, ja pamiętam dwa razy jak mężczyźni mi odmówili seksu, więc tak można odmówić kobiecie.
Skoro sama proponowałaś to byli to pewnie faceci co dostają wiele takich propozycji, łatwo jest powiedzieć nie jak się ma do czegoś dostęp bezproblemowy.
Mi zarzucasz że chce w końcu uprawiać seks, ale ty pewnie proponowałaś z miłości, bo chciałaś z nim spędzić życie i założyć rodzinę.


I po wasz wypowiedziach wyobrażam sobie jak z miła chęcią zakładzie rodziny z robolami co to pracują np przy wywózce śmieci za 2000 do 2500 brutto, taki choćby chciał to go nie stać, bo po co marnować na niego czas, jak można poznać wygadanego badboya co ma pieniądze, wystarczy rozłożyć nogi, ale oczywiście takie postępowanie jest w porządku.
No chyba że ten robol wygląda 10/10 to można go jeszcze przelecieć, ale tylko jak nie jest prawiczkiem, bo inaczej nie będzie wrażeń.
przegryw1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:34   #136
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez przegryw1234 Pokaż wiadomość
Skoro sama proponowałaś to byli to pewnie faceci co dostają wiele takich propozycji, łatwo jest powiedzieć nie jak się ma do czegoś dostęp bezproblemowy.
Mi zarzucasz że chce w końcu uprawiać seks, ale ty pewnie proponowałaś z miłości, bo chciałaś z nim spędzić życie i założyć rodzinę.


I po wasz wypowiedziach wyobrażam sobie jak z miła chęcią zakładzie rodziny z robolami co to pracują np przy wywózce śmieci za 2000 do 2500 brutto, taki choćby chciał to go nie stać, bo po co marnować na niego czas, jak można poznać wygadanego badboya co ma pieniądze, wystarczy rozłożyć nogi, ale oczywiście takie postępowanie jest w porządku.
No chyba że ten robol wygląda 10/10 to można go jeszcze przelecieć, ale tylko jak nie jest prawiczkiem, bo inaczej nie będzie wrażeń.
przecież ty nawet nie jesteś robolem. jak chcesz trollować to wymyśl coś ciekawszego bo pierdzielisz jak co drugi
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:36   #137
przegryw1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
przecież ty nawet nie jesteś robolem. jak chcesz trollować to wymyśl coś ciekawszego bo pierdzielisz jak co drugi
Nie jestem ale byłem, i całe liceum i studia pracowałem po budowach
przegryw1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:40   #138
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez przegryw1234 Pokaż wiadomość
Nie jestem ale byłem, i całe liceum i studia pracowałem po budowach
typie, faceci co pracują na budowach też ruchają, mają rodziny i dziewczyny. po prostu ty jesteś beznadziejny. twój zawód nie ma tu nic do rzeczy
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:41   #139
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez przegryw1234 Pokaż wiadomość
Nie jestem ale byłem, i całe liceum i studia pracowałem po budowach
I co w związku z tym? Wiele osób w młodym wieku podejmuje prace dorywcze, które nie wymagają wielkich kwalfikacji i najcześciej mają charakter fizyczny. To nie jest domena dzieci z patologicznych rodzin. Nijak też to ma potem przeniesienie na docelowy zawód wykonywany po zdobyciu wykształcenia albo wartość człowieka. Noszenie cegieł samo w sobie nie świadczy o szlachetności, tak samo jak bycie CEO.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-06, 18:43   #140
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
typie, faceci co pracują na budowach też ruchają, mają rodziny i dziewczyny. po prostu ty jesteś beznadziejny. twój zawód nie ma tu nic do rzeczy


Czyli jakie kryteria WOLNO mieć kobietom?

Co do wyglądu nie, bo próżne.
Co do zawodu nie, bo materialistki.
Co do doświadczenia nie, bo biedne prawiki podnoszą kwiki.
Co do wygadania nie, bo co z cichymi?
Co do bycia badboyem nie, bo niceguye płaczą.
Co do umiłowania rozrywek nie, bo w domu mało roboty?

Reasumując: posiadanie kryteriów doboru partnera jest be, należy dawać dupy każdemu kto zapyta, żeby czasami nie dyskryminować jakiegoś bidusia.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 18:46   #141
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość


Czyli jakie kryteria WOLNO mieć kobietom?

Co do wyglądu nie, bo próżne.
Co do zawodu nie, bo materialistki.
Co do doświadczenia nie, bo biedne prawiki podnoszą kwiki.
Co do wygadania nie, bo co z cichymi?
Co do bycia badboyem nie, bo niceguye płaczą.
Co do umiłowania rozrywek nie, bo w domu mało roboty?

Reasumując: posiadanie kryteriów doboru partnera jest be, należy dawać dupy każdemu kto zapyta, żeby czasami nie dyskryminować jakiegoś bidusia.
nie każemu kto zapyta, tylko przegrywom xD ale zresztą wtedy też by było że to z litości, a z tymi przystojniakami to z pożądania xD nic się nie poradzi chyba na takie przypadki. mam tylko nadzieję że nikomu nie zrobią krzywdy.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:01   #142
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Autorze, uprzejmie proszę byś skończył z tymi mizoginistycznymi tekstami i hejtem wszystkich kobiet jako ogółu. Chciałeś rad, otrzymałeś ich już trochę. Twoje ostatnie wypowiedzi są wręcz straszne, ziejesz nienawiścią do całej płci pięknej, z powodu własnych uprzedzeń. Proszę więc uprzejmie byś skończył pisać w tym tonie. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne z mojej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:02   #143
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Ja sobie tak czytam i mam wrażenie, ze gadanie do ściany odniosłoby większe rezultaty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:13   #144
przegryw1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Autorze, uprzejmie proszę byś skończył z tymi mizoginistycznymi tekstami i hejtem wszystkich kobiet jako ogółu. Chciałeś rad, otrzymałeś ich już trochę. Twoje ostatnie wypowiedzi są wręcz straszne, ziejesz nienawiścią do całej płci pięknej, z powodu własnych uprzedzeń. Proszę więc uprzejmie byś skończył pisać w tym tonie. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne z mojej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A wy macie uprzedzenia, do przeciętnych spokojnych gości, co to się nie wyróżniają z tłumu, jedyne co słyszę że jestem beznadziejny, bo nie prowadzę rozrywkowego stylu życia, i że nie jestem śmiały i wygadany.
Oskarżacie mnie o to że chce tylko seksu, ale proponowanie seksu kilku mężczyznom, oraz posiadanie już na koncie kilku partnerów seksualnych, nie świadczy o jakimś głębszym uczuciu do drugiej osoby.

Ale oczywiście facet chcący w końcu zaznać jakie to uczucie to coś złego.


Wy się nie odnosiłyście z szacunkiem do tego że chce poznać, zwykła dziewczynę, i prowadzić spokojne stabilne codzienne życie, wręcz nabijanie się że kobieta to tylko do garów bym zagonił.

Więc nie oczekujcie że będę szanował takie kobiety, co to jedynie wygadany, kasiastych modeli z okładek magazynów wyszukują, co to rozkładają przed nimi nogi aby ich dłużej zatrzymać.
przegryw1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:52   #145
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Ja mam fobię społeczną i znam parę innych dziewczyn z fobią społeczną, zła wiadomość dla autora - my też go nie chcemy xd
W sumie racja. Nic do autora nie dociera Tylko że kobiety są złe, r*chają gdzie popadnie byle z kim na byle czym. Oczywiście tylko z kasiastym.
Tylko zakon zostaje.
Szczerze mówiąc każdy może znaleźć dziewczynę tylko trzeba szukać, wychodzić do ludzi. Nawet mój kolega który jest trochę upośledzony to miał dziewczynę. Dla chcącego nic trudnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-06, 19:53   #146
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: 28 lat wiecznie samotny.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-06 20:53:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.