Poradźcie mi coś - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-20, 15:56   #1
Igaiga112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4

Poradźcie mi coś


2 miesiące temu na początku bardzo chciał trzymać mnie za r ę kę ☠Teraz żadnej☠inicjatywy nie przejmuje ☠Ja pierwsza mu sugeruje chodzenie za rękę trzyma mnie nie chętnie jak by miał mnie zaraz puścić ☠Albo zawsze wymyśla jakiś pretekst że musi coś wyjść z kieszeni ☠Jedynie jak ludzi nie ma, lub idziemy z jego kolegą to mnie przytula i trzyma mnie. Zazwyczaj po paru minutach mnie puszcza i idziemy jak kumple ☠

Moj partner uwielbia motory to jego największe hobby Boję się że zachwyci się super laska na motorze Pomiędzy nami jest różnica charakterów i zainteresowań ja jestem introwertykiem on bardziej rozrywkowy a ja cicha jak spotkaliśmy jego dawna znajoma to rozmawiali że dane jak najęci on nawet mnie nieprzedstawil jako swoja dziewczyne , głupio się czułam tylko stałam te 20 min i się uśmiechałam Jak byliśmy w kinie nawet mnie nie złapał za rękę bo wolał trzymać telefon Rozmawiałam z nim o tym to powiedział że przejmuję się głupotami powiedziałam mu że na początku było inaczej bardziej był czuły sam mnie chciał trzymać za rękę to stwierdził że nie pamięta tego

Poza tym jest zbyt szczery i grubo chowany

Powiedział mi że wyglądam na rowerze damce jak staruszka wracając z kapustą jak byłam zmęczona po przejażdżce rowerowej to skomentował - oj ktoś tu ma słabą kondycję

A fryzurę mam jak popielniczke

Niby mnie kocha a ciągle powtarza - ale nudy nie moge sie doczekać kiedy będzie ciepło to na motory pujde

Albo gdyby miał okazję to by poszedł z przyjaciółką do kina

A była dziewczyne która oskarzyla go o gwalt dobrze ja wspominał i zabrał mnie w te miejsca w których był z nią i że zawsze może na niego liczyć
Igaiga112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 17:20   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Poradźcie mi coś

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-02-20 o 18:32
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 17:43   #3
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Poradźcie mi coś

Cytat:
Napisane przez Igaiga112 Pokaż wiadomość
2 miesiące temu na początku bardzo chciał trzymać mnie za r ę kę Teraz żadnejinicjatywy nie przejmuje Ja pierwsza mu sugeruje chodzenie za rękę trzyma mnie nie chętnie jak by miał mnie zaraz puścić Albo zawsze wymyśla jakiś pretekst że musi coś wyjść z kieszeni Jedynie jak ludzi nie ma, lub idziemy z jego kolegą to mnie przytula i trzyma mnie. Zazwyczaj po paru minutach mnie puszcza i idziemy jak kumple

Moj partner uwielbia motory to jego największe hobby Boję się że zachwyci się super laska na motorze Pomiędzy nami jest różnica charakterów i zainteresowań ja jestem introwertykiem on bardziej rozrywkowy a ja cicha jak spotkaliśmy jego dawna znajoma to rozmawiali że dane jak najęci on nawet mnie nieprzedstawil jako swoja dziewczyne , głupio się czułam tylko stałam te 20 min i się uśmiechałam Jak byliśmy w kinie nawet mnie nie złapał za rękę bo wolał trzymać telefon Rozmawiałam z nim o tym to powiedział że przejmuję się głupotami powiedziałam mu że na początku było inaczej bardziej był czuły sam mnie chciał trzymać za rękę to stwierdził że nie pamięta tego

Poza tym jest zbyt szczery i grubo chowany

Powiedział mi że wyglądam na rowerze damce jak staruszka wracając z kapustą jak byłam zmęczona po przejażdżce rowerowej to skomentował - oj ktoś tu ma słabą kondycję

A fryzurę mam jak popielniczke

Niby mnie kocha a ciągle powtarza - ale nudy nie moge sie doczekać kiedy będzie ciepło to na motory pujde

Albo gdyby miał okazję to by poszedł z przyjaciółką do kina

A była dziewczyne która oskarzyla go o gwalt dobrze ja wspominał i zabrał mnie w te miejsca w których był z nią i że zawsze może na niego liczyć
Po jaką cholerę z nim jesteś? Lubisz się czuć upokarzana, odrzucona, niepotrzebna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 17:53   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Poradźcie mi coś

Myślę, że powinnaś skupić się na ortografii i interpunkcji, bo ciężko zrozumieć to co napisałaś. A co do sytuacji to jak dla mnie twój facet jest jakimś patusem, któremu sprawia przyjemność poniżanie cię. Wcale nie zdziwiłabym się, gdyby te oskarżenia o gwałt nie były bezpodstawne.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 11:35   #5
caramelkate
Przyczajenie
 
Avatar caramelkate
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 13
Dot.: Poradźcie mi coś

Ty jestes przewrażliwiona (zostawi Cie, bo lubi motory ), on nie ma kultury, wrażliwości, ogłady i w ogóle nic co by sprawiało, że warto z nim być. Jeszcze to oskarżenie o gwałt, nie wydaje Ci się to podejrzane?
caramelkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 09:57   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Poradźcie mi coś

Gdyby nie to oskarżenie o gwałt to bym powiedziała, że może gość po prostu nie lubi trzymania za rękę i jest kiepsko wychowany (co akurat jest rzeczą która może się zmienić, jak mu ktoś uświadomi że jest niekulturalny i powie jak powinien się zachowywać). Jego komentarze mogą wynikać z tego że jest raczej gruboskórny i wali prostu z mostu, zamiast się zastanowić jak jego komentarz zostanie odebrany.

Ale oskarżenie o gwałt sugerują jakieś dziwne, nieciekawe środowisko.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 11:06   #7
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Poradźcie mi coś

Tak kocha, że nawet Cię nie przedstawi, a za to obraża i celowo sprawia przykrość. Fajny związek.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-23, 13:52   #8
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Poradźcie mi coś

raczej bym zakończyła taki związek. Facet ma kobietę szanować (i kobieta faceta). Inaczej jaki to ma sens? Partner ma wspierać, kochać i sprawiac, że czujemy sie cudownie.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 09:50   #9
Igaiga112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Mój chłopak się przechwala.

On się przechwala mówię mu wczoraj że wzięłam urlop na majówkę 3 dni a on na to haha A ja mam 5 dni wolnego bo z wekkendem bo szlachta ma dobrze albo idziemy ulica a on mówi stać bo ja idę pan a ja mu powiedziałam a mnie tu nie ma ??

A bo on mi mówi że zapisze się do Gates ja mówię serio ? A on no co ty nie jestem taki głupi żeby w gates czy na strefie pracować

Idę w wczoraj z nim koło lasku parę drzewek a on to nie jest parę drzewek tylko las ja mu mówię no może dobrze mówisz a on bo ja mam zawsze rację ja się na wszystkim znam ja każdemu umie odpowiedzieć

Jak mu się chwalę wypłata to on a ja pracuje na jedną zmianę i mam więcej hahaha i na nocki nie muszę chodzić hahaha bo szlachta nie robi ma nocki

Albo ja mam wolne haha a ty będziesz pracować na Pana swego

Wczoraj mi pomagałam kopać on nagle usiadł i zaczął się ironicznie uśmiechać mówiąc źle to powiesz tak się kopie to jest dzura ja nie mówię kop w głąb tylko wykop

Albo mu się zwierzak że musiałam nic jak baran w szkole żeby się cokolwiek na uczuć A on ja nie musiałem się uczyć bo ja z lekcji pamiętałem i miałam troje i czwórki

Kiedyś mi się przyznał że nie pisze że mną sam z siebie bo nie ma ochoty bo już nie jest taki zapalony jak kiedyś

Wysyła serduszka nagiej dziewczynie która ma tatuaż na dupie i się tym zachwyca
Igaiga112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 10:36   #10
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Mój chłopak się przechwala.

Cytat:
Napisane przez Igaiga112 Pokaż wiadomość

Wczoraj mi pomagałam kopać on nagle usiadł i zaczął się ironicznie uśmiechać mówiąc źle to powiesz tak się kopie to jest dzura ja nie mówię kop w głąb tylko wykop
KOPLA bym go porzadnie w zad i radze ci to samo. Wykop go ze swojego zycia daleko w glab lasku i zapomnij o nim szybciej niz zacznie sie wocheende.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 10:58   #11
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 097
Dot.: Mój chłopak się przechwala.

Cytat:
Napisane przez Igaiga112 Pokaż wiadomość
On się przechwala mówię mu wczoraj że wzięłam urlop na majówkę 3 dni a on na to haha A ja mam 5 dni wolnego bo z wekkendem bo szlachta ma dobrze albo idziemy ulica a on mówi stać bo ja idę pan a ja mu powiedziałam a mnie tu nie ma ??

A bo on mi mówi że zapisze się do Gates ja mówię serio ? A on no co ty nie jestem taki głupi żeby w gates czy na strefie pracować

Idę w wczoraj z nim koło lasku parę drzewek a on to nie jest parę drzewek tylko las ja mu mówię no może dobrze mówisz a on bo ja mam zawsze rację ja się na wszystkim znam ja każdemu umie odpowiedzieć

Jak mu się chwalę wypłata to on a ja pracuje na jedną zmianę i mam więcej hahaha i na nocki nie muszę chodzić hahaha bo szlachta nie robi ma nocki

Albo ja mam wolne haha a ty będziesz pracować na Pana swego

Wczoraj mi pomagałam kopać on nagle usiadł i zaczął się ironicznie uśmiechać mówiąc źle to powiesz tak się kopie to jest dzura ja nie mówię kop w głąb tylko wykop

Albo mu się zwierzak że musiałam nic jak baran w szkole żeby się cokolwiek na uczuć A on ja nie musiałem się uczyć bo ja z lekcji pamiętałem i miałam troje i czwórki

Kiedyś mi się przyznał że nie pisze że mną sam z siebie bo nie ma ochoty bo już nie jest taki zapalony jak kiedyś

Wysyła serduszka nagiej dziewczynie która ma tatuaż na dupie i się tym zachwyca
Nie rozumiem sensu połowy zdań. Ale z tego, co rozumiem wystarczy, żeby pana kopnąć w trzy zadki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-07, 11:24   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mój chłopak się przechwala.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem sensu połowy zdań. Ale z tego, co rozumiem wystarczy, żeby pana kopnąć w trzy zadki.
Jak wyżej. Koleś jest toksyczny plus chyba też zwyczajnie głupi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 17:12   #13
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Poradźcie mi coś

Czemu jesteś z takim idiotą i prostakiem?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 18:04   #14
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Poradźcie mi coś

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Czemu jesteś z takim idiotą i prostakiem?
Kro jest?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 18:46   #15
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Poradźcie mi coś

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Kro jest?
??
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 21:22   #16
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Poradźcie mi coś

Poważnie się zastanów, czy warto jest marnować czas na bycie z kimś, kto się Ciebie wstydzi, mało tego - poniża Cię. Szkoda marnować życia na prostaka.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 10:55   #17
korinax22
Raczkowanie
 
Avatar korinax22
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 133
Dot.: Mój chłopak się przechwala.

Cytat:
Napisane przez Igaiga112 Pokaż wiadomość
On się przechwala mówię mu wczoraj że wzięłam urlop na majówkę 3 dni a on na to haha A ja mam 5 dni wolnego bo z wekkendem bo szlachta ma dobrze albo idziemy ulica a on mówi stać bo ja idę pan a ja mu powiedziałam a mnie tu nie ma ??

A bo on mi mówi że zapisze się do Gates ja mówię serio ? A on no co ty nie jestem taki głupi żeby w gates czy na strefie pracować

Idę w wczoraj z nim koło lasku parę drzewek a on to nie jest parę drzewek tylko las ja mu mówię no może dobrze mówisz a on bo ja mam zawsze rację ja się na wszystkim znam ja każdemu umie odpowiedzieć

Jak mu się chwalę wypłata to on a ja pracuje na jedną zmianę i mam więcej hahaha i na nocki nie muszę chodzić hahaha bo szlachta nie robi ma nocki

Albo ja mam wolne haha a ty będziesz pracować na Pana swego

Wczoraj mi pomagałam kopać on nagle usiadł i zaczął się ironicznie uśmiechać mówiąc źle to powiesz tak się kopie to jest dzura ja nie mówię kop w głąb tylko wykop

Albo mu się zwierzak że musiałam nic jak baran w szkole żeby się cokolwiek na uczuć A on ja nie musiałem się uczyć bo ja z lekcji pamiętałem i miałam troje i czwórki

Kiedyś mi się przyznał że nie pisze że mną sam z siebie bo nie ma ochoty bo już nie jest taki zapalony jak kiedyś

Wysyła serduszka nagiej dziewczynie która ma tatuaż na dupie i się tym zachwyca
Ciężko zrozumieć o co chodzi w tych wypowiedziach. Trochę brzmi jak dziecko z podstawówki.
Poza tym nic mu się w Tobie nie podoba, interesuje się innymi kobietami, a Ty z nim jestes bo co?
korinax22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 14:06   #18
SchokoBons85
Raczkowanie
 
Avatar SchokoBons85
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 376
Poradźcie mi coś

„Albo mu się zwierzak że musiałam nic jak baran”

„Wczoraj mi pomagałam kopać on nagle usiadł (...) źle to powiesz tak się kopie (...) ja mówię kop w głąb tylko wykop”

„Ja mu się chwalę wypłata” XDDDD

„Hahaha bo szlachta nie robi ma nocki”

„Idziemy ulica a on mówi stać bo ja idę pan”

Naćpałaś się?
To ja często nieskładnie pisze bo z tel. Szczegolnie jak mam dużo do napisania i jest pozna pora, ale to wyżej... to jest poziom 4-latka ;]

Edytowane przez SchokoBons85
Czas edycji: 2019-03-08 o 14:08
SchokoBons85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 16:33   #19
Igaiga112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 4
Czy to jest normalne

Ja i mój chłopak mamy 22 lata a moja siostrzenica 17 jest ladna szczupła dlugo wlosa blondynka ma duże niebieskie oczy symetryczne rysy twarzy piekna figurę ,a ja jestem w porownaniu do niej przecietna mam pospolitA urode .

Problem jest w tym że moj chlopak cały czas się pyta o nią czy ona może z nami jechać rowerami nad morze itd ciagle o niej mówi że jest fajna dziewczyną . Postanowiłam się spytać mojego chlopaka czy możemy zabrać jego kuzyna który ma 26 lat a on na to jedź ze sama .

Jak pojechaliśmy na rowery z moja siostrzeńca zaczął się przy niej popisywać na rowerze sztuczki i ciągle z nią gadał okazało się że mają wiele wspólnych tematów .

Jest mi przykro
Igaiga112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-24, 18:03   #20
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Poradźcie mi coś

Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 18:08   #21
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Poradźcie mi coś

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Jedyna właściwie adekwatna odpowiedź na ten cały wątek.

Niby czytam, niby znam wszystkie słowa, ale ich kombinacje tutaj nie mają żadnego sensu
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 18:14   #22
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Poradźcie mi coś

Nie myślałaś o tym, żeby rzucić tego buca w cholerę?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 18:16   #23
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Poradźcie mi coś

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Jedyna właściwie adekwatna odpowiedź na ten cały wątek.

Niby czytam, niby znam wszystkie słowa, ale ich kombinacje tutaj nie mają żadnego sensu

Lepiej się tu nie zanurzać za głęboko, można już nie wrócić do normalnego świata... Byłam, przeczytałam, w tył zwroooot, nic tu nie było, kompletnie nic tu nie ma, pusta strona, prawda?...
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 19:37   #24
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Poradźcie mi coś

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Lepiej się tu nie zanurzać za głęboko, można już nie wrócić do normalnego świata... Byłam, przeczytałam, w tył zwroooot, nic tu nie było, kompletnie nic tu nie ma, pusta strona, prawda?...


Ten wątek w formie wizualnej:

https://www.reddit.com/r/interesting...he_viewer_the/
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 19:42   #25
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Poradźcie mi coś

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość

Wow, przedziwne uczucie.

No i masz, nie dość, że przeczytałam ten wątek to jeszcze dobiłaś mnie jego wizualizacją, daj jeszcze ścieżkę dźwiękową, niech się nie podniosę jak już leżę.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 21:13   #26
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Poradźcie mi coś

Niech w końcu otworzą szkoły, bo dzieciarnia z nudów chleje na potęgę a potem wymyśla bzdury
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 21:45   #27
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Poradźcie mi coś

Cytat:
Napisane przez Igaiga112 Pokaż wiadomość
2 miesiące temu na początku bardzo chciał trzymać mnie za r ę kę ☠Teraz żadnej☠inicjatywy nie przejmuje ☠Ja pierwsza mu sugeruje chodzenie za rękę trzyma mnie nie chętnie jak by miał mnie zaraz puścić ☠Albo zawsze wymyśla jakiś pretekst że musi coś wyjść z kieszeni ☠Jedynie jak ludzi nie ma, lub idziemy z jego kolegą to mnie przytula i trzyma mnie. Zazwyczaj po paru minutach mnie puszcza i idziemy jak kumple ☠

Moj partner uwielbia motory to jego największe hobby Boję się że zachwyci się super laska na motorze Pomiędzy nami jest różnica charakterów i zainteresowań ja jestem introwertykiem on bardziej rozrywkowy a ja cicha jak spotkaliśmy jego dawna znajoma to rozmawiali że dane jak najęci on nawet mnie nieprzedstawil jako swoja dziewczyne , głupio się czułam tylko stałam te 20 min i się uśmiechałam Jak byliśmy w kinie nawet mnie nie złapał za rękę bo wolał trzymać telefon Rozmawiałam z nim o tym to powiedział że przejmuję się głupotami powiedziałam mu że na początku było inaczej bardziej był czuły sam mnie chciał trzymać za rękę to stwierdził że nie pamięta tego

Poza tym jest zbyt szczery i grubo chowany

Powiedział mi że wyglądam na rowerze damce jak staruszka wracając z kapustą jak byłam zmęczona po przejażdżce rowerowej to skomentował - oj ktoś tu ma słabą kondycję

A fryzurę mam jak popielniczke

Niby mnie kocha a ciągle powtarza - ale nudy nie moge sie doczekać kiedy będzie ciepło to na motory pujde

Albo gdyby miał okazję to by poszedł z przyjaciółką do kina

A była dziewczyne która oskarzyla go o gwalt dobrze ja wspominał i zabrał mnie w te miejsca w których był z nią i że zawsze może na niego liczyć

Nie wierzę w ten wątek
Na bank koleś nie ma 18 lat, tylko pewnie bliżej mu do - strzelam - 30!

Masakra.
Była laska oskarżyła go o gwałt i on ją jak dobrze czytam, dobrze wspomina?
Brakuje mi tu emotki jak w GG , a mianowicie :rzyg:.

Z tego co piszesz to ten gościu brzmi jak 15 latek. Serio, to jest porażające.

On Cię nie szanuje, ma Cię za lekko mówiąc g#no (bo dla mnie takim traktowaniem jak g#no są mocniejsze sprawy), odrzuca Cię na każdym kroku, pokazuje, że nie jesteś przez niego kochana. Jesteś przez niego nieakceptowana i najwyraźniej się Ciebie wstydzi. Nie przedstawił Cię jako swojej dziewczyny, tak?

Mnie by było tak głupio stać koło takiego głupka, przychodzi jego znajoma, kilka minut gadają, a Ty stoisz jak jakiś jak nie wiem kto i robisz za kogo, za maskotkę?
No żenua totalnie. Strasznie chyba bym się źle czuła.

Dla niego mam wrażenie jesteś tylko albo umilaczem czasu albo zwyczajnie kumpelą bo tak wartościowy i dojrzały facet się nie zachowuje.

Jeśli go nie odrzucisz to oznaka, że zostałaś w pewien rodzaju przez niego zmanipulowana, a na pewno fakt, że masz niskie poczcie własnej wartości i chyba nie wiem, ale klapki na oczach.

Zerwij tą znajomość bo koleś zachowuje się po prostu jak cham, to jest zachowanie poniżej krytyki i godności człowieka. Nie zasługujesz na takiego typa i takie zachowanie.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-24, 21:46   #28
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Poradźcie mi coś

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 12:09   #29
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Poradźcie mi coś

dlatego to troll
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-25 13:09:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.