Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-09, 16:11   #541
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez RoyalPurple Pokaż wiadomość
Czy tabletki EllaOne mogły tak rozregulować mój organizm, że może być u mnie prawdopodobna ciąża? Wiem, że strasznie namieszałam i teraz już nic nie wiem...

Btw, tabletkę wzięłam wczoraj koło 16:30, dziś rano około 7:00 ze snu wyrwały mnie straszne mdłości, przy nagłym przebudzeniu praktycznie miałam wymioty w ustach, jednak ostatecznie do nich nie doszło. Zasnęłam znów koło 8:00 i obudziłam się dopiero po 14:00... Ogólnie cały czas jest mi niedobrze.
Jaka ciąża?

Weż już nic nie łykaj.
Dla swojego spokoju zrób betę z krwi po min. 10 dniach od ostatniego stosunku.

Wynik poniżej 5 to brak ciąży.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Powrót do recept na tabletkę po ma tylko 1 plus.
Przestaną łykać te tabletki jak cukierki.

A może tak wkładkę sobie załóż. Wyjdzie taniej niż tabletki anty i kilka tabletek po.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 18:02   #542
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Jaka ciąża?

Weż już nic nie łykaj.
Dla swojego spokoju zrób betę z krwi po min. 10 dniach od ostatniego stosunku.

Wynik poniżej 5 to brak ciąży.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Powrót do recept na tabletkę po ma tylko 1 plus.
Przestaną łykać te tabletki jak cukierki.

A może tak wkładkę sobie załóż. Wyjdzie taniej niż tabletki anty i kilka tabletek po.
No wlasnie nie wiedzialam, ze ludzie moga sami sobie robic takie cocojambo w organizmie jak lykanie tabletki po bez powodu.
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-09, 18:23   #543
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wiedzialam, ze ludzie moga sami sobie robic takie cocojambo w organizmie jak lykanie tabletki po bez powodu.
Zgadzam się. Szczególnie jak dziewczyna bierze anty. Dla mnie to głupota, przy dokładnym stosowaniu nie ma możliwości zajścia w ciążę.

Nie dziwne, że dziewczynie niedobrze jak doładowała sobie taką dawkę hormonów (nie dość, że anty to jeszcze tabletka PO).

Koleżanko - powstrzymaj się od współżycia, a najlepiej idź do lekarza, powiedz jak sytuacja wygląda.
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 12:19   #544
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez RoyalPurple Pokaż wiadomość
Przychodzę z dość zagmatwanym problemem. Otóż przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Naraya Plus od 1 czerwca 2017 roku (od 1 dnia cyklu). Zawsze jako "dodatkowe zabezpieczenie" stosowaliśmy prezerwatywę lub stosunek przerywany. W zasadzie do dziś partner nie skończył nigdy we mnie, JEDNAK 1 lipca doszło do sytuacji, w której bezpośrednio po wytrysku (nawet bez wytarcia, umycia penisa) zaczęliśmy współżyć kolejny raz. Następnego dnia, ot tak zrobiłam test owulacyjny. Przestraszyłam się, ponieważ wyszedł pozytywny! 2 grube kreski, gdzie wcześniej testy owulacyjne (robione z ciekawości) zawsze wychodziły negatywne. Zaczęłam panikować i wybrałam się do apteki po EllaOne, pomimo tego że nie pominęłam ani jednej tabletki antykoncepcyjnej, wszystkie przyjmuję co do minuty. Jak wiadomo, zastosowanie tabletki EllaOne powoduje obniżenie skuteczności hormonalnych środków antykoncepcyjnych i do końca cyklu trzeba używać prezerwatyw. Jednak... Wczoraj wieczorem i dziś rano doszło do sytuacji, iż współżyłam bez prezerwatywy. Znów nie doszło do wytrysku we mnie, jednak po Polak mądry po szkodzie i... przyjęłam kolejną tabletkę EllaOne. Do tego wykonałam dziś test ciążowy (7 dni po stosunku z 1 lipca) - negatywny oraz test owulacyjny - kreska testowa bardzo jasna...

Sama już nie wiem co mam myśleć o mojej sytuacji Bardzo się boję. Jak duże jest ryzyko ciąży w moim przypadku? Czy powinnam się martwić? I co z użyciem EllaOne dwukrotnie w jednym cyklu? Oraz o co chodziło z pozytywnym testem owulacyjnym, pomimo idealnego przyjmowania tabletek?
organizm to sobie rozregulowałaś nieźle.
polecam lekturę na początku, a nie takie cyrki. Po co testy owulacyjne jak bierzesz tabletki?
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 09:30   #545
wonder__woman
Raczkowanie
 
Avatar wonder__woman
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 236
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Skoro istnieje ryzyko, to zapytam i ja.

Brałam 3 miesiące tabletki, zdecydowałam zmienić na plastry, miałam w głowie cały czas informację, że należy plaster przykleić po tygodniu przerwy jakby rozpoczynało się kolejne opakowanie (w internecie też pełno tych informacji), tak też zrobiłam, tylko skróciłam sobie przerwę do 5 dni i przykleiłam plaster w 2 dni krwawienia, bo krwawienie dostałam w niedziele wieczorem (śluz podbarwiony), a we wtorek przykleiłam plaster, w środę kochałam się z facetem do końca. A teraz patrzę w ulotce od plastrów jest napisane, że przy zmianie z tabletek na plastry należy przykleić plaster w ciągu 24h od wystąpienia krwawienia. Była któraś w takiej sytuacji? Jest duże ryzyko zajścia w ciąże? Wcześniejsze opakowania tabletek były brane prawidłowo, raczej nie odblokowałaby mi się owulacja w sekundę.. szczególnie, że hormony są dalej dostarczane tylko inną drogą.
wonder__woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 11:49   #546
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wykluczenie ciazy

Cytat:
Napisane przez Hiiro Pokaż wiadomość
Widzialam kiedys w ulotce tabletek anty informacje, ze krwawienie z odstawienia moze wystepowac na poczatku ciazy, tylko jest wtedy mniejsze.
Moja siostra tak miała z pierwszym dzieckiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 20:49   #547
1222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Witam.
Moje cykle mają po 28 dni. Choć to różnie bywa w wyniku stresu, ale przyjmijmy, że w większosći przypadków liczą sobie 28 dni.
21 dnia cyklu, doszło do stosunek. Stosunek był zabezpieczony prezerwatywą, która nie uległa żadnemu zniszczeniu oraz nic z tych rzeczy. Stosunek na dodatek był przerywany i chłopak zdążył 'uciec ze mnie' przed końcem. Stosunek był przedsionkowy ( to znaczy, że członek nie do końca wszedł i błona dziewicza nie uległa zniszczeniu). Jaka jest szansa ciąży? Czy w ogóle jakaś jest? Nie jeste, gotowa na ciąże i strasznie świruje. Okres powinnam dostać teoretycznie dziś lub jutro. Prosze o pomoc.
1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 20:59   #548
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez 1222 Pokaż wiadomość
Witam.
Moje cykle mają po 28 dni. Choć to różnie bywa w wyniku stresu, ale przyjmijmy, że w większosći przypadków liczą sobie 28 dni.
21 dnia cyklu, doszło do stosunek. Stosunek był zabezpieczony prezerwatywą, która nie uległa żadnemu zniszczeniu oraz nic z tych rzeczy. Stosunek na dodatek był przerywany i chłopak zdążył 'uciec ze mnie' przed końcem. Stosunek był przedsionkowy ( to znaczy, że członek nie do końca wszedł i błona dziewicza nie uległa zniszczeniu). Jaka jest szansa ciąży? Czy w ogóle jakaś jest? Nie jeste, gotowa na ciąże i strasznie świruje. Okres powinnam dostać teoretycznie dziś lub jutro. Prosze o pomoc.
WUT? Powtórz podstawy z biologii, serio.
Zabezpieczony stosunek, a Ty pytasz o realia ciąży?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 06:11   #549
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Test ciążowy...

1222 nie ma szans na ciążę.

Edytowane przez mila1122
Czas edycji: 2017-07-12 o 11:54
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 13:30   #550
Natkawariatka199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 22
Biała maź z pochwy

Witam. Za 2 dni mam dostac okres. tydzien temu zauwazylam biała wydzieline z pochwy. Na początku takie grudeczki twarozkowe,pozniej maź,piekl mnie srom podczas oddawania moczu i dotyku,wargi sromowe swedzialy podczas lezenia. Wydaje mi sie ze cewka moczowa byla spuchnieta. Wszystko ustapilo,lecz biala maź pozostała nie jest jej duzo,jest jednolita biala taka nie rozciagliwa-bezzapachowa o kwasnym smaku.w dni plodne uprawialam petting. Przez przypadek palcem na ktorym byla zaschnieta sperma dotknelam lechtaczke. Czy to ciaza,czy jakas infekcja?
Natkawariatka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 15:44   #551
Natkawariatka199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

P.s. w dniach przed wystapieniem objawow tj.swedzenie,pieczenie nie utrzymywalam higieny tak jak zawsze poniewaz bylam na wyjezdzie i nie mialam warunkow
Natkawariatka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 16:20   #552
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Ciąża bierze się z seksu.

Masz typowe objawy infekcji.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 16:26   #553
Natkawariatka199
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak myslalam tylko chcialam sie upewnic. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
Natkawariatka199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 19:20   #554
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Koniecznie zrób coś z infekcją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 21:41   #555
lemonka33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

3 dnia okres uprawiałam petting i seks oralny. Nie było wytrysku. Chłopak nie dotykał moich miejsc intymnych, ja zaspokajałam go ręką. Po tym wszystkim poszłam do toalety ale zapomniałam umyć rąk i podtarłam się ręką na której miałam wcześniej preejakulat. Czy jest jakąkolwiek możliwość ciąży? Jakbym przeniosła plemniki na papier i tą samą stroną się podtarła. Pytam serio,bo za kilka dni termin okresu i zaczynam się denerwować
lemonka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 21:48   #556
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lemonka33 Pokaż wiadomość
3 dnia okres uprawiałam petting i seks oralny. Nie było wytrysku. Chłopak nie dotykał moich miejsc intymnych, ja zaspokajałam go ręką. Po tym wszystkim poszłam do toalety ale zapomniałam umyć rąk i podtarłam się ręką na której miałam wcześniej preejakulat. Czy jest jakąkolwiek możliwość ciąży? Jakbym przeniosła plemniki na papier i tą samą stroną się podtarła. Pytam serio,bo za kilka dni termin okresu i zaczynam się denerwować
Ciąży z tego nie będzie.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 06:56   #557
lemonka33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A czy ogólnie jest możliwe zajście w ciążę podczas pettingu?
lemonka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:14   #558
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lemonka33 Pokaż wiadomość
A czy ogólnie jest możliwe zajście w ciążę podczas pettingu?
Nie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:34   #559
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lemonka33 Pokaż wiadomość
3 dnia okres uprawiałam petting i seks oralny. Nie było wytrysku. Chłopak nie dotykał moich miejsc intymnych, ja zaspokajałam go ręką. Po tym wszystkim poszłam do toalety ale zapomniałam umyć rąk i podtarłam się ręką na której miałam wcześniej preejakulat. Czy jest jakąkolwiek możliwość ciąży? Jakbym przeniosła plemniki na papier i tą samą stroną się podtarła. Pytam serio,bo za kilka dni termin okresu i zaczynam się denerwować
Serio?! Myślałam, że takie pytania się skończyły.

By była ciążą potrzebna jest pochwa + członek i sperma, a nie gdzieś zaschnięty preejakulat na zewnętrznych narządach kobiecych.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-13, 18:31   #560
Andz126p
Rozeznanie
 
Avatar Andz126p
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 895
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez lemonka33 Pokaż wiadomość
3 dnia okres uprawiałam petting i seks oralny. Nie było wytrysku. Chłopak nie dotykał moich miejsc intymnych, ja zaspokajałam go ręką. Po tym wszystkim poszłam do toalety ale zapomniałam umyć rąk i podtarłam się ręką na której miałam wcześniej preejakulat. Czy jest jakąkolwiek możliwość ciąży? Jakbym przeniosła plemniki na papier i tą samą stroną się podtarła. Pytam serio,bo za kilka dni termin okresu i zaczynam się denerwować
Ech...
Serio?

NIE.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Andz126p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 17:31   #561
madzialiciaus
Raczkowanie
 
Avatar madzialiciaus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny
planujemy powiększenie rodziny i staramy się o dziecko z mężem już parę miesięcy. mam za sobą testy z krwi i moczu, niestety ujemne. ostatnio z podejrzeniem wyrostka trafiłam na SOR, okropny ból brzucha nie przechodził po lekach. zrobiono mi kilka badan w tym hcgb, wyrostek wykluczono ale... bhcg wyszło na około 7-9 dni przed miesiączka - 3,5! Zawsze miałam <0,100. zdziwiło mnie to, normalnie nie robiłabym sobie tego testu tak wcześnie Nie wiem co mam o tym myśleć... powtórzyć te badanie czy czekać jeszcze tydzień? Badanie wyszło przypadkiem a teraz zaprząta moje myśli co z tym fantem zrobić..pozdrawiam
madzialiciaus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:12   #562
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez madzialiciaus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
planujemy powiększenie rodziny i staramy się o dziecko z mężem już parę miesięcy. mam za sobą testy z krwi i moczu, niestety ujemne. ostatnio z podejrzeniem wyrostka trafiłam na SOR, okropny ból brzucha nie przechodził po lekach. zrobiono mi kilka badan w tym hcgb, wyrostek wykluczono ale... bhcg wyszło na około 7-9 dni przed miesiączka - 3,5! Zawsze miałam <0,100. zdziwiło mnie to, normalnie nie robiłabym sobie tego testu tak wcześnie Nie wiem co mam o tym myśleć... powtórzyć te badanie czy czekać jeszcze tydzień? Badanie wyszło przypadkiem a teraz zaprząta moje myśli co z tym fantem zrobić..pozdrawiam
Zrób badanie. Zobaczysz czy przerasta beta
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 18:59   #563
madzialiciaus
Raczkowanie
 
Avatar madzialiciaus
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 56
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzięki za szybką odpowiedź.
Właśnie zastanawiałam się czy ma to sens, myślałam, że może znajdą się kobietki które miały takie drgnięcie na początku, a później zakończyło się szczęśliwie
Powiedziałam sobie, że nie będę sie nakręcać i robić testów zbyt wcześnie, a los sam mnie pokierował na hcg, i to z takim wynikiem. Jestem po prostu wkurzona :P
madzialiciaus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 12:45   #564
jastrzabmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny! Tydzień temu w nocy z 8/9 lipca doszło do zbliżenia, niestety nie jesteśmy w stanie określić dokładnie czy do wytrysku doszło całkowicie poza mną. Stosunek zabezpieczony był prezerwatywą ale ta się zsunęła dlatego po 36h przyjęłam tabletkę ellaone. Cykle trwają około 24 dni, ostatnią miesiączkę miałam 24/06. Myślicie, że jest się czego bać? Teoretycznie powinnam być parę dni po owulacji, ale tak naprawdę kiedy ona nastąpi nie jesteśmy przewidzieć bez prowadzenia dokładnych obserwacji. Nigdy nie miałam przygód z gumkami więc strach i panika narastają. Miesiączkę powinnam dostać 18 ale wiem, że równie dobrze może jej nie być wcale przez ellę albo najzwyczajniej w świecie przez stres.. Mam lekkie dolegliwości w okolicy podbrzusza jednak nie różnią się niczym od tych, które zazwyczaj mam przy owulacji/zbliżającej się miesiączce. Nie zauważyłam też ani powiększonych piersi, ani żadnych zmian w organizmie, nastroju, etc. Wykańcza mnie stres..
jastrzabmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 13:25   #565
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez jastrzabmm Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Tydzień temu w nocy z 8/9 lipca doszło do zbliżenia, niestety nie jesteśmy w stanie określić dokładnie czy do wytrysku doszło całkowicie poza mną. Stosunek zabezpieczony był prezerwatywą ale ta się zsunęła dlatego po 36h przyjęłam tabletkę ellaone. Cykle trwają około 24 dni, ostatnią miesiączkę miałam 24/06. Myślicie, że jest się czego bać? Teoretycznie powinnam być parę dni po owulacji, ale tak naprawdę kiedy ona nastąpi nie jesteśmy przewidzieć bez prowadzenia dokładnych obserwacji. Nigdy nie miałam przygód z gumkami więc strach i panika narastają. Miesiączkę powinnam dostać 18 ale wiem, że równie dobrze może jej nie być wcale przez ellę albo najzwyczajniej w świecie przez stres.. Mam lekkie dolegliwości w okolicy podbrzusza jednak nie różnią się niczym od tych, które zazwyczaj mam przy owulacji/zbliżającej się miesiączce. Nie zauważyłam też ani powiększonych piersi, ani żadnych zmian w organizmie, nastroju, etc. Wykańcza mnie stres..
Czyli gumka zostala w Tobie?

Najpierw wziwłaś ellaone a teraz doszukujesz się jakiś dolegliwosci?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 13:35   #566
jastrzabmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Tak, reakcja była niemal natychmiastowa. Staram się niczego nie doszukiwać, ale panika momentami bierze górę niestety.
jastrzabmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-16, 13:50   #567
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Zrób betę. Ona rozwieje watpliwości
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 16:24   #568
ola090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Jakie jest ryzyko że zajdę w ciążę

D

Edytowane przez ola090
Czas edycji: 2017-07-17 o 16:51
ola090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 16:39   #569
ola090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dzień Dobry ostatnio uprawiałam seks z chłopakiem (10 lipca)przy użyciu prezerwatywy była ona dobrze założona i też nie pękła. Okres miałam dostać 15 lecz mam bardzo nie regularną miesiączkę ale dostałam go dziś. Ostatnio zauważyłam że na moich piersiach wyskoczyły zielono niebieskie żyły a moje sutki zaczęły wystawać i nie być wklęsłe jak do tych czas a przy dotykaniu sutki bolą mnie . Piersi mnie nie bolą ale boje się bo na innych forach piszą różne rzeczy . I zastanawiam się jakie jest ryzyko tego że zaszła bym w ciąże.Mam zawsze bardzo obfity okres a teraz jedynie miałam na początku nawet obfity lecz nagle on ustał po kilku godzinach i teraz prawie w ogóle nie ma tej krwi .Mam 16 lat więc to może tylko hormony wariują nie wiem już co o tym myśleć nie wiem czy ta informacja coś da ale leczę się na niedoczynność tarczycy . Proszę o szybką odpowiedz

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Czy może po prostu zbyt panikuję sperma została w zbiorniczku a prezerwatywa się nie zsunęła ani nic :/ i to naturalne dla młodych dziewczyn ? Jestem okropną panikarą więc bardzo się boje
ola090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 16:51   #570
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez ola090 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry ostatnio uprawiałam seks z chłopakiem (10 lipca)przy użyciu prezerwatywy była ona dobrze założona i też nie pękła. Okres miałam dostać 15 lecz mam bardzo nie regularną miesiączkę ale dostałam go dziś. Ostatnio zauważyłam że na moich piersiach wyskoczyły zielono niebieskie żyły a moje sutki zaczęły wystawać i nie być wklęsłe jak do tych czas a przy dotykaniu sutki bolą mnie . Piersi mnie nie bolą ale boje się bo na innych forach piszą różne rzeczy . I zastanawiam się jakie jest ryzyko tego że zaszła bym w ciąże.Mam zawsze bardzo obfity okres a teraz jedynie miałam na początku nawet obfity lecz nagle on ustał po kilku godzinach i teraz prawie w ogóle nie ma tej krwi .Mam 16 lat więc to może tylko hormony wariują nie wiem już co o tym myśleć nie wiem czy ta informacja coś da ale leczę się na niedoczynność tarczycy . Proszę o szybką odpowiedz

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Czy może po prostu zbyt panikuję sperma została w zbiorniczku a prezerwatywa się nie zsunęła ani nic :/ i to naturalne dla młodych dziewczyn ? Jestem okropną panikarą więc bardzo się boje
Nie jesteś w ciąży. Wcześniej pewnie Twoje piersi wyglądały tak samo, ale nie zwracałaś na nie uwagi.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.