Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-19, 19:53   #661
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
niestety już nie działa 1GROSZ plus jest taki, że nic nie kupię
Ja też nic nie kupiłam. Zrobiła się że mnie sknera, nie wydam 160 zl na zakupy w rosiu, Naturelle mam, inne perfumy to dla mnie smród nie z tej ziemi, a kremy nie są warte by dobijać do 160 zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 21:11   #662
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

A ja się pytam, gdzie podziały się prezenty za progi? Myślicie, że to celowe działania "genialnej" ekipy roszerowych marketingowców w naszym kraju? Zaczynam myśleć, że tak właśnie jest
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 10:44   #663
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

No ktoś się zorientował że zapomnieli wyłączyć kod 1GROSZ. Mam nadzieję że przynajmniej część z Was zdążyła zrobić rozsądne zamówienie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 13:01   #664
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No ktoś się zorientował że zapomnieli wyłączyć kod 1GROSZ. Mam nadzieję że przynajmniej część z Was zdążyła zrobić rozsądne zamówienie.
Najlepsze jest, że wczoraj dostałam meila z kodem 1GROSZ ważnym do 30.03.2019r. a wpisując go ręcznie czy też wchodząc z linka wywala komunikat, że kod jest nieważny
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 13:11   #665
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Problemy z kodem zaczęły się jak opublikowałam to info. Na powrót do dobrych kodów raczej bym nie liczyła. Korporacja nie jest instytucją charytatywną. Cały ten kilkuletni okres mega promocji miał na celu promowanie sklepu online, co jest korzystniejsze niż utrzymywanie drogich salonów w sieciach handlowych. Na zmiany wpłynęło szereg czynników. po przeniesieniu pieczątek na kartę online większość klientów zamawia przez internet. A dodatkowo niedziele niehandlowe wpłynęły na zmianę zwyczajów zakupowych klientów.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:40   #666
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 966
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22


Z kodem na 3 i 4 produkt gratis (Kupon 5) z papierowej ulotki dołączonej do zakupów YR oraz produktem za 19,90 zł i mleczkiem w gratisie za zakup podkładów wychodzi nienajgorsze zamówienie :

15234 Odbudowujący krem do włosów na noc 1 21.90 zł
91318 Podkład nawilżający Pure Light z Pipetą Beige 100 1 0.01 zł
71538 Podkład wygładzająco-rozświetlający Różowy beż 000 1 0.01 zł
88049 Ochronne serum przeciw łamaniu się włosów z olejkiem jojoba 1 23.90 zł
34626 Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour - próbka 1 REZENT
34626 Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour - próbka1PREZENT
P84613 Łagodzące mleczko do demakijażu 1 0.01 zł
Q35243 Peeling botaniczny na noc 1 19.90 zł
Łączna cena produktów: 65.73 zł
Koszt dostawy: 9.95 zł
Kod promocyjny: INSERTIA5
Razem do zapłaty: 75.68 zł
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 09:41   #667
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziwne działanie z tym wycofaniem prezentów za progi, bo wiele osób (w tym ja ) na siłę dobijało do wyznaczonej kwoty, aby dostać prezent i tak zamiast kupienia tylko docelowego produktu kupowało się więcej i wydawało dwa razy tyle niż w zamierzeniu
Słyszałyście o tej burzy na instagramie na temat produktów YR, a w szczególności tej serii do włosów odbudowującej? Podobno strasznie uczula, ale ja nie testowałam więc się nie wypowiem
Wczoraj szperałam na ich stronie w poszukiwaniu czegoś interesującego i wpadło do koszyka kilka rzeczy, ale nic nie kupiłam. Dziś dostałam maila z kodem na darmową wysyłkę, a trzeba tylko dokończyć zamówienie. Więc jeśli macie w planach zakup jakieś drobnostki i nie dobijecie do darmowej wysyłki to pozostawcie pełny koszyk na jakiś czas, a powinien przyjść kod. Ja mogę swój odstąpić: TRSGS5F5G9, bo jakoś nic mnie ostatnio w roszku nie zachęca
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 11:23   #668
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Odżywki do włosów YR to dla moich włosów jakoś żart. Nie robią nic, tylko zostawiają jakiś nalot na włosach. Natomiast szampony sprawdzają się dobrze. Jednak dzięki ostatnim działaniom YR wyszłam z jaskini w której przebywałam zbyt długo, uzytkujac tylko ich produkty, odkryłam że właściwie jest całe mnóstwo fantastycznych produktów w zdecydowanie lepszych cenach. Wierność się nie opłaca, tym bardziej że po 10 latach wypieli się na mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:45   #669
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez kuba222 Pokaż wiadomość

Z kodem na 3 i 4 produkt gratis (Kupon 5) z papierowej ulotki dołączonej do zakupów YR oraz produktem za 19,90 zł i mleczkiem w gratisie za zakup podkładów wychodzi nienajgorsze zamówienie :

15234Odbudowujący krem do włosów na noc121.90 zł
91318Podkład nawilżający Pure Light z Pipetą Beige 10010.01 zł
71538Podkład wygładzająco-rozświetlający Różowy beż 00010.01 zł
88049Ochronne serum przeciw łamaniu się włosów z olejkiem jojoba123.90 zł
34626Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour - próbka 1REZENT
34626Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour - próbka1PREZENT
P84613Łagodzące mleczko do demakijażu10.01 zł
Q35243Peeling botaniczny na noc119.90 zł
Łączna cena produktów: 65.73 zł
Koszt dostawy: 9.95 zł
Kod promocyjny: INSERTIA5
Razem do zapłaty: 75.68 zł
Fakt, kod fajny i zamowienie tez spoko. Nie ma ktoś luznego kodu ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 11:54   #670
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Świeżutka ulotka do stacjonarki na kwiecień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190321_124831-1-1.jpg (119,1 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190321_124855-1.jpg (130,0 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20190321_124917-1.jpg (139,3 KB, 114 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 17:32   #671
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Odżywki do włosów YR to dla moich włosów jakoś żart. Nie robią nic, tylko zostawiają jakiś nalot na włosach. Natomiast szampony sprawdzają się dobrze. Jednak dzięki ostatnim działaniom YR wyszłam z jaskini w której przebywałam zbyt długo, uzytkujac tylko ich produkty, odkryłam że właściwie jest całe mnóstwo fantastycznych produktów w zdecydowanie lepszych cenach. Wierność się nie opłaca, tym bardziej że po 10 latach wypieli się na mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie szampony yr to mega uczulenie i problemy zdrowotne leczone dlugo.

Moja siostra dostala uczulenia po myciu w zelu ziarna kawy i to tak silnego ze dlugo leczyla sie u dermatologa ( skora jak poparzona, schodzila jej platami( .
Ja nie mam pojecia co zrobili ze skladami ale z eco to niewiele wspolnego raczej maja.

W tym roku tylko jedno skromne zamowienie i raczej jezeli taka polityka firmy sie utrzyma to sie pozegnam z yr bo jest mnostwo swietnych firm eco gdzie sklady sa super i ceny konkurencyjne do rosia.
Sami strzelaja sobie w stope bood lat nie dbaja o stalych klientow - widocznie im nie zalezy.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-22, 04:14   #672
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Problemy z kodem zaczęły się jak opublikowałam to info. Na powrót do dobrych kodów raczej bym nie liczyła. Korporacja nie jest instytucją charytatywną. Cały ten kilkuletni okres mega promocji miał na celu promowanie sklepu online, co jest korzystniejsze niż utrzymywanie drogich salonów w sieciach handlowych. Na zmiany wpłynęło szereg czynników. po przeniesieniu pieczątek na kartę online większość klientów zamawia przez internet. A dodatkowo niedziele niehandlowe wpłynęły na zmianę zwyczajów zakupowych klientów.
No to zobaczymy, jak nas przyzwyczaili skoro teraz nie zamawiam nic a wcześniej jedna paczka na miesiąc byla (conajmniej)

Ja się nigdy na kosmetyki Rossia nie zafiksowalam, bo do twarzy mnie wszystko uczulalo, więc zamawiałam do ciała (i to też nie wszystko). A obiektywnie opłaca się je kupować tylko w tych mega promocjach, bo cena regularna nijak się ma do jakości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 09:40   #673
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Widzę, że strzelają sobie w stopy tym szczelniejszym systemem Chcą by ludzie znowu powrócili do stacjonarek chyba Ja tam od prawie roku, tak realnie patrząc, zamawiam w YR rzeczy w 3-4 osoby na 1 zamówienie - ja+mama+kuzynka+któraś z naszych znajomych i się kosztami dzielimy, bo ochota mi minęła taka szaleńcza na tę firmę

Z rzeczy z którymi na bank zostanę i które testowałam już jakiś czas i mogę polecić z ręką na sercu to:

- jeśli ktoś jeszcze gdzieś sprzedaje starszą wersję żelu HV do mycia twarzy (jeden z 2 najlepszych żeli jakimi myłam twarz) - nowa wersja niestety na dłuższą metę może wrażliwców przesuszać i bardzo nad tym ubolewam

- starsza wersja żel-kremu HV - mi skórę nawilżał i spoko całkiem pod prawie każdy podkład -nowej wersji jeszcze nie testowałam, bo za dużo kremików różnych firm mam w domu

- balsam do ust karite - potrafi ratować usta, ale nie jest to produkt niezastąpiony, bo podobnie działa o połowę tańszy sztyft z Alterry z Rosska

- pędzle te z jasną końcówką - sądzę, że za tę cenę to jakość naprawdę świetna, myłam je już kilka razy i nic im się nie stało, przyjemnie się z nimi pracuje i plam nie robią

- kredkę do brwi poleciłaby moja mama, ale chyba głównie dlatego, że idealnie jeden kolor trafiła do swojej cery i odcienia włosów

- żel chłodzący do stóp - genialna ulga po ćwiczeniach, marszach, czy pracy, oby skład pozostał ten sam

- wszelkie żele pod prysznic - mnie akurat nie uczulają, większość zapachów lubię, ale jeśli cena nadal będzie szła w górę i będą je rozwadniać, to zwrócę się np. ku B&BW, bo jak niedługo będę płacić za żel YR 35 zł, to za tę kwotę na promce kupię w tej 2 firmie żel naprawdę ratujący skórę (info potwierdzone )

- żele do rąk też spoko, ale cenowo się nie opłaca strasznie, bo w tej cenie, czy na dobrych promocjach można mieć choćby markę Yope, która moim zdaniem robi najlepsze mydła ever (od kiedy je stosuję nie mam problemu ze skórkami, a kremu do rąk używam max 2x na tydzień)

- ostatnie moje odkrycie to orzeźwiająca maseczka do twarzy - super daje efekt napięcia skóry, nawilżenia przy częstym stosowaniu i potrafi nawet podbić efekt nieco słabszego kremu, który np. nieczęsto stosowałyśmy ze względu na zbyt słabe działanie

- z wód lubiłam: bez, VNoire, Ambrę i nieodżałowane wody kolońskie 0 zapachu werbeny i ziel. herbaty - niestety wszystko wycofano lub rozwodniono na tyle, że nawet VN i VdA stały się dla mnie jedynie mgiełkami

Wiele produktów fajnych wycofano lub pod pozorem zmiany opakowań na bardziej eko zmieniono im składy. Zresztą ja do tej pory nie wiem na czym ma się opierać ta ekologia w wydaniu YR Bo posadzenie drzewa i w niektórych przypadkach gdzieś na samym końcu listy jakiś ekologiczny składnik produktu to troszkę za mało

Także reasumując, z YR pozostanę jedynie w przypadku naprawdę świetnych kodów i prezentów, w innym wypadku czasem wejdę po 1 taniutki produkt do stacjonarki raz na ruski rok
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 11:54   #674
nataliab1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

A ja się skusiłam na zamówienie z kodem GREEN19 i już nawet przyszło Powiem Wam że ten żel z PN o zapachu grejfruta i tymianku to totalna petarda

https://www.yves-rocher.pl/energizuj...t_and_tymianek

P.S. dzisiaj dostałam też newsletter z kodem WIOSNA - rabat 50% na zamówienie jakby ktoś chciał
nataliab1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 12:31   #675
cieszkamal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 37
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dzień dobry wszystkim, będe bardzo wdzięczna o kod na 3-ci i 4-ty produkt GRATIS
tj. kupon 5, to są kody, które dodają do paczek. Prosiłabym o wiadomośc pryw.
Bardzo dziękuję i pozdrawiam
cieszkamal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 19:41   #676
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

W sklepie internetowym nie dają żadnych prezentów za przekroczenie progów, czy tylko u mnie się nie pojawiają...?
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 06:39   #677
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Od kilku dni jest dyskusja że nie ma prezentów, baa...nawet nie ma sadz nią drzew za przekroczenie progów. Niektóre dziewczyny zamawiały z produktem za 1GROSZ i dowolnym produktem za 19,90zl, ale teraz z jakichś powodów ten kod z newslettera już nie działa....
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 07:44   #678
Iryna_Misouskaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
W sklepie internetowym nie dają żadnych prezentów za przekroczenie progów, czy tylko u mnie się nie pojawiają...?
Czat z konsultantem
Iryna_Misouskaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 09:56   #679
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

No to "urwali", że tak to ujmę... Wychodzi na to, że tylko w naszym kraju dzieją się takie rzeczy w roszerowym sklepie online. Nasi sąsiedzi Czesi mają prezenty za progi: https://m.yves-rocher.cz/darky
Mam sentyment do kosmetyków tej marki (szczególnie lubię perfumy, a także bestsellerową dwufazówkę, kilka produktów do twarzy, do ciała i do włosów), ale bardzo nie podoba mi się to, co się ostatnio dzieje

Cytat:
Napisane przez Iryna_Misouskaya Pokaż wiadomość
Czat z konsultantem
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 10:37   #680
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
No to "urwali", że tak to ujmę... Wychodzi na to, że tylko w naszym kraju dzieją się takie rzeczy w roszerowym sklepie online. Nasi sąsiedzi Czesi mają prezenty za progi: https://m.yves-rocher.cz/darky
Mam sentyment do kosmetyków tej marki (szczególnie lubię perfumy, a także bestsellerową dwufazówkę, kilka produktów do twarzy, do ciała i do włosów), ale bardzo nie podoba mi się to, co się ostatnio dzieje
Niemcy też mają...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 13:23   #681
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

i Francuzi ...
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 14:12   #682
love_figo
Raczkowanie
 
Avatar love_figo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

No szkoda, szkoda... Ja lubiłam zwłaszcza jak były dobre prezenty za progi np kremy - mi akurat bardzo przypasowały... dawne dzieje, ostatnio coraz gorsze były te prezenty. Ale jednak jakieś :p z takimi kodami jak ostatnio napewno nic nie zamówię.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
love_figo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 17:06   #683
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Czyli klienci z Polski gorzej traktowani? No to ja już podziękuję, szczególnie, że wodę kokosową wycofali i na jej miejsce dali kijową mgiełkę. Odżywki i żele kupuję też innych firm, dla mnie żadna strata. Dla Rośka najwyraźniej też klientki z Polski nie stanowią dużego udziału w sprzedaży

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 18:49   #684
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Myślę że prezenty za progi wrócą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 19:02   #685
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Muszę Wam przekazać, że w grupach perfumowych pojawiły się Ode a l'amour na sprzedaż. Ostatnio kupiłam miniaturki Cantate i Ispahanu, nie tyle żeby używać, ale bardzo chciałam poznać sztandarowe zapachy YR, które były w sprzedaży zanim zainteresowałam się marką i z tego powodu wylałam wiele łez. Musiałam znaleźć chociaż miniaturki
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:42   #686
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Muszę Wam przekazać, że w grupach perfumowych pojawiły się Ode a l'amour na sprzedaż. Ostatnio kupiłam miniaturki Cantate i Ispahanu, nie tyle żeby używać, ale bardzo chciałam poznać sztandarowe zapachy YR, które były w sprzedaży zanim zainteresowałam się marką i z tego powodu wylałam wiele łez. Musiałam znaleźć chociaż miniaturki
I co warte coś te zapachy? Tym bardziej łez?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 10:29   #687
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Nie zrobię już u nich zakupów skoro taki moją stosunek do polskich klientów
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 10:33   #688
Vogue22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Jako że skończył mi się żel "kawowy" chciałam z zapasów wziąć inny - znalazłam jeszcze żel z adidasa. Przyzwyczajona do YR, aż nos mi się "odświeżył" zapachem - typu limonka czy coś. Chyba za bardzo się przyzwyczaiłam do rośkowych kosmetyków, że w ogóle nie używałam innych. Ale tu dziewczyny macie rację - żadnego dobrego kodu, prezentów za progi nie ma, a zakup za 19,90 wybranego produktu żadna zachęta. Nawet odstraszająca
Vogue22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 11:10   #689
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Może to taki wybieg żeby sprawdzić, czy polski klient na to pójdzie. Dlatego totalnie robię detoks aż do prezentów albo promocji sięgającej 50% co najmniej.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 13:10   #690
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Fehn są ciekawe, na pewno inne od obecnie modnych ulepów które zasypują półki w perfumeriach (na czym cierpi moja perfumeryjna pasja, bo nie mam czego testować).
Cantate są przyprawowe, jeżeli któraś kojarzy Cinnabar Estee Lauder to właśnie Cinnabar + duża dawka róży, to bardzo jesienne perfumy. Widzę w nich kobietę w ciepłym sweterku, płaszczu na spacerze po parku w słoneczny październikowy dzień, to są Cantate.
Ispahan to orient, perfumy oparte głównie na ylang ylang co daje wrażenie sporej dawki nut kwiatowych i solarnych. One pasują do pięknej Arabki, która kupuje naturalne olejki z gardenii, róż, arganu żeby potem wykorzystać je w jakimś hammamie do pielęgnacji. Są bardzo trwałe.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.