Bóle kości - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 23:56   #61
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Bóle kości

Bez obaw ,może to faktycznie reumatyzm a bolą Cię często oczy,masz jakieś migawki,zawroty głowy,czy bóle głowy?
Z tego co wiem aby stwierdzic SM należy zrobic rezonans magnetyczny,jest to choroba osób młodych niestety od 20-40roku życia,a i zdarza się w wieku 16 lat.
Wszystko to przeczytałam dziś,zwiedziłam chyba każde możliwe forum i każdy możliwy artykuł.
Choroba ta nie jest śmiertelna ,ale daje ostre rzuty.Ja dziś chodzę nakręcona jak szwajcarski zegarek od rana po prostu,a o skierowanie na rezonans tak trudno..
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 00:01   #62
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Bóle kości

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Bez obaw ,może to faktycznie reumatyzm a bolą Cię często oczy,masz jakieś migawki,zawroty głowy,czy bóle głowy?
Z tego co wiem aby stwierdzic SM należy zrobic rezonans magnetyczny,jest to choroba osób młodych niestety od 20-40roku życia,a i zdarza się w wieku 16 lat.
Wszystko to przeczytałam dziś,zwiedziłam chyba każde możliwe forum i każdy możliwy artykuł.
Choroba ta nie jest śmiertelna ,ale daje ostre rzuty.Ja dziś chodzę nakręcona jak szwajcarski zegarek od rana po prostu,a o skierowanie na rezonans tak trudno..
NO raczej nie mam takich objawów poza tym cholernym bólem stawów i zaczął się ona jakieś 2 miesiące po wyjeździe z PL.
Zmienił mi się klimat na bardziej wietrzny, zimny i niestety wilgotny, gdzie deszcz jest 10 razy na dzień i w ogóle w W. Brytanii można odnotować 100 stanów pogodowych w ciągu 1 dnia.
Źle widzę z daleka, np. nr autobusu, czy jakąś cenę ze sklepowej pólki mi cięzko dojrzeć, ale ogólnie w okularach nie chodzę-radzę sobie dość dobrze bez.
To teraz będę myśleć jak ta głupia, czy to nie SM, bo gdzie ja w WB wykonam rezonans? Dobre sobie...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 00:08   #63
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Bóle kości

O ja głupia,niepotrzebnie straszyłam przy SM znacznie psuję się wzrok,więc jeżeli nie zauważyłaś u siebie podobnych objawów,to nie powinnaś się przejmowac.A tak na pocieszenie mogę powiedziec,że z tego co czytałam niektóre osoby żyją sobie spokojnie i 20 lat bez żadnych rzutów,normalnie tak jak każdy człowiek,ta choroba podobno tylko tak źle wygląda z zewnątrz chociaż rozumiem Cię doskonale bo dzis od rana przeżywam taki sam stres,nie jestem zagranicą,ale żadne mi to pocieszenie,bo aby dostac skierowanie na rezonans w PL to dopiero są jaja...
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 00:13   #64
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Bóle kości

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
O ja głupia,niepotrzebnie straszyłam przy SM znacznie psuję się wzrok,więc jeżeli nie zauważyłaś u siebie podobnych objawów,to nie powinnaś się przejmowac.A tak na pocieszenie mogę powiedziec,że z tego co czytałam niektóre osoby żyją sobie spokojnie i 20 lat bez żadnych rzutów,normalnie tak jak każdy człowiek,ta choroba podobno tylko tak źle wygląda z zewnątrz chociaż rozumiem Cię doskonale bo dzis od rana przeżywam taki sam stres,nie jestem zagranicą,ale żadne mi to pocieszenie,bo aby dostac skierowanie na rezonans w PL to dopiero są jaja...
TO wiedziałam, że wzrok siada, bo jedna z moich koleżanek właśnie w ten sposób dowiedziała się o SM.

Generalnie w PL jeszcze jakoś leczą, choć nie jest to takie łatwe-czasami. Zaś w WB. leczą wszystko Paracetamolem i Ibuprofenem-konowały to mało powiedziane! MIałam okazję być w doktora w Anglii właśnie z tym cholernym bólem stawów i kazał mi sobie kupić Paracetamol oraz spać na podłodze. LITOŚCI! Eh, szkoda gadać.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 00:16   #65
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Bóle kości

Spac na podłodze? a myślałam,że to tylko tutaj lekarze mają odlotowe pomysły,bo nie znam osoby ,która poszła do lekarza pierwszego kontaktu z jakąś bardziej poważną chorobą niż grypa,katar ,kaszel czy angina i został potraktowany odpowiednio,teraz to pacjencji muszą przyjśc do lekarza i powiedziec mu co w trawie piszczy,a i tak nie wiadomo jak zareaguje,czy potraktuje poważnie,czy wyśmieje.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:14   #66
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bóle kości

Bóle kości trzeba zgłaszać lekarzowi, nauczycielka mojej kuzynki długo zwlekała i zrzucała to na zmęczenie, na pracę w ruchu itp. a potem zabrał ją z tego świata rak kości
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:18   #67
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Bóle kości


Ile ta kobieta miała lat? słyszałam że rak kości jest bardzo często jedynie przeżutem...
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 21:39   #68
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bóle kości

Możliwe, jak zdiagnozowali to już nie było co leczyć
Była w przedziale 30-40, nie pamiętam dokladnie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:16   #69
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Bóle kości

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Możliwe, jak zdiagnozowali to już nie było co leczyć
Była w przedziale 30-40, nie pamiętam dokladnie.
Ale mi na noc ciśnienie podniosłaś
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 22:54   #70
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bóle kości

Nic nie chciałam sugerować Chociaż, Eva Cassidy poczuła nawrót raka właśnie w kościach, nie ma jej z nami od ponad 10 lat...

Młodych osób ból kości w trakcie wzrostu to normalna sprawa. Ja jestem niska, więc mnie to nie groziło

Najczęściej ból kości jest mylony z bólem stawów.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 00:40   #71
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Bóle kości

Cytat:
Napisane przez alus222 Pokaż wiadomość
Niestety muszę Was zasmucić. Otóż ja mam 24 lata od dawna już nie rosnę, a nogi bolą i bolą . To jest jakaś tragedia. Nie wiem czy ktoś ma tak samo jak ja, ale mnie bolą na zmianę pogody, jak się denerwuję chyba też, jak zmarznę, jak cos mi się dzieje np. jakaś infekcja czy nawet jak dostaję okresu . Ból się pojawia przważnie na dole nóg od kolan w dół ale czasami jest na całości nogi, w dodatku sobie wędruje. Boli mnie jedna noga, za chwilę zauważam, ze już jednak nie boli ta, tylko druga, za chwile drą mnie oie naraz . Nikt nie wie dlaczego tak się dzieje, wysyłali mnie lekarze do reumatologa, ale on wykluczył roumatyzm i na tym stanęło, a mnie dalej nogi bolą, czasami ból mam też w rękach. Przynajmniej dobrze wiedzieć , ze nie ja jedyna mam takie problemy. Może to nic strasznego więc. Chociaż czasami miałąm już paranoje i wymyślałąm różne choroby, a ostatnio to już sobie myśle, ze może jakiś dziad się mi gdzieś w kościach czy kręgosłupie zagnieździł, jakiś gronkowiec czy cuś . w każdym razie bóle mam już od kilku lat ( też mi mówili, ze rosnę, ale od dawno już nie rosnę i ból jest nadal) i jestem bezsilna. Pozostały mi tylko proszki przeciwbólowe i grube skrpety. Pozdrowionka dla wszystkich z bólem.


Witam w klubie.Ja mam juz prawie 26 lat i ciagle mecze sie z tym bolem-dokladnie tak jak opisalas-od kolan(same kolana nie bola) w dol.Bol idzie od srodka i mam wlasnie wrazenie,ze od kosci.Przewaznie wieczorem kiedu poloze sie spac nogi zaczynaja bolec.Wyciagam je,prostuje,ale to nie przynosi zadnej ulgi.Ostanie dwa dni jakos nic mi nie doskwieralo,a teraz juz siedzac przed kompem czuje,ze nogi bola...
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 10:56   #72
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Bóle kości

Ja to od wczoraj wieczora schizuję się rakiem kości nie mogłam w ogóle wczoraj spac,jakieś koszmarne koszmary mi się śniły,a dzisiaj nawet jeśc nie mogłam,od razu biegunka
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:54   #73
Valentino
Zadomowienie
 
Avatar Valentino
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 023
Dot.: Bóle kości

hej.. ja mam podobny problem. też często bolą mnie kości i zauwarzyłam,że to kiedy zmienia sie pogoda. ale to strasznie uciążliwe i nie przyjemne... ostatnio wczoraj mnie to dopadło. musze szybko sie wybrać do lekarza bo czuje sie z tym jak stara babcia :/
__________________
There is something more eternal than our love...




Valentino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:07   #74
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bóle kości

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja to od wczoraj wieczora schizuję się rakiem kości nie mogłam w ogóle wczoraj spac,jakieś koszmarne koszmary mi się śniły,a dzisiaj nawet jeśc nie mogłam,od razu biegunka
Spokojnie, to rzadkie przypadki Wątpliwości przekaż lekarzowi.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 17:55   #75
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Bóle kości

Cytat:
Napisane przez Mysia_Pysia Pokaż wiadomość
Dość często bolą mnie kości. Najczęściej nogi od kolana w dół. Zazwyczaj ból pojawia się wieczorem.

Ostatnio ból odczuwam też w kolanach, stopach, przedramieniu, dłoni. Czasem czuję też takie ukłucie w kości.

Przeważnie ból nie był bardzo silny, ale od wczoraj boli naprawdę mocno

W środę idę do ortopedy (z krzywym kręgosłupem i przy okazji powiem o tych kościach).

Mama mówi, że kości mogą boleć na zmianę pogody.



Sama już nie wiem...

Czy ktoś miał podobne bóle?
takie bóle mogą być powodem zmian pogody(reumatyczne,może być dziedziczony),lub w wieku dojrzewania-wzrostu szybkim wzrostem kości.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-01-22 o 17:56
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:35   #76
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Bóle kości

Ja się również dołączam. Bóle kolan miałam od dziecka, wystarczyło że odkryłam tę nogę poł plopiryny, ciepła kołderka i przechodziło, A teraz od kilku dni, nadgarstki, łokcie, 1kostka i kolana, po dobrym dogrzaniu przestają boleć, ale trochę zimna i znów. Martwię się i też mam skłonność do wpisyania objawów do google
Jeszcze nie dawno leczyłam ból karku i szyji, 2 tyg się z cholerstwem męczyłam, aż mi lekarka skierownie na rtg szyji dała, na szczęcie żadnych zmian zwyrodnieniowych.

Wy też macie taki rwący ból, który jest sam z siebie a nie z ruchów? Ja mam 24 lata i nie rosnę!
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:01   #77
aaasiiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Bóle kości

aaaaaaaaa, mnie tez bola kosci ;/ mam 19 lat, stopa boli mnie od miesiaca, i w ogole wszystko, w ramionach mnie strzyka, kilka dni temu tak mnie biodro bolalo ze nie moglam chodzic, wczoraj ramie i kark i w ogole ;/ tez czytam mnostwo w internecie i mam juz wyobrazenie ze mam raka albo cos ;(
aaasiiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 17:29   #78
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Bóle kości

Dla tych które zbyt dużo 'buszują' po internecie i szukają sobie chorób [w tym ja oczywiście],fajny artykuł
http://wolnemedia.net/?p=11849
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 13:45   #79
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Bóle kości

Lekarka się zlitowała i dała skierowanie na badania krwi. I co?OB, morfologia, CRP w normie a RF ujemny, a bóle są....

Zasugerowała skutek uboczny tabletek anty, hmmm... możliwe??
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 09:12   #80
aaasiiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Bóle kości

Cytat:
Napisane przez gosiaczekkk85 Pokaż wiadomość
Lekarka się zlitowała i dała skierowanie na badania krwi. I co?OB, morfologia, CRP w normie a RF ujemny, a bóle są....

Zasugerowała skutek uboczny tabletek anty, hmmm... możliwe??


o dzizys, to moze mnie tez od tabl bola;/ w sumie biore dopiero od 3 miesiecy.....
aaasiiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 00:38   #81
justinn88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Bóle kości

witam ,ja mam ten sam problem, bole od kilku dni..kiedys juz mialam cos takiego ale minęlo, wydawalo mi się że to od zwykłego zmęczenia organizmu..dzis kiedy czytam te wszystkie fora i po przeczytaniu tej strony: http://www.informed.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1264&sid= 1e475fb0865d0d12cf5c24f29 077ab43 , myslalam ze sie zalamie:/ jest tu napisane podejrzenie choroby fibromalgii..''U chorych na fibromialgię stwierdzono zaburzenia czwartej fazy snu (NREM - bez szybkich ruchów gałek ocznych). W EEG stwierdzono nakładanie się wielu powtarzających się fal α, co jest jednak również spotykane u osób wyczerpanych emocjonalnie lub z zespołem bezdechu śródsennego'' Wyczerpanie i bezdech by sie zgadzał..jutro ide po skierowanie na bad. krwi, bo zaczęłam się bać..
justinn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:06   #82
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bóle kości

Spokojnie, większość ludzi jest przemęczona fizycznie lub emocjonalnie. A badania krwi to nie wyrocznia wszelkich chorób.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:08   #83
Quert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Bóle kości

Witajcie. Też borykałem się z tymi bólami. Mam obecnie 17 lat i ok. rok temu udałem się do ortopedy okazało się że zbyt szybko rosne dlatego kości długo ukształtują się. Mam strasznie ruchome stawy, zaczął nimi ruszać mogę wygiąć kciuk a inni tego nie potrafią (powiedział że mógłbym byc gimnastykiem- potraficie wygiąć się i dotknąć z tyłu nogami głowę ? :P)dlatego kości bolą. Kazał brać kawałek tabletki polopiryna i ból przechodzi. Obecnie nic mnie nie boli.

Edytowane przez Quert
Czas edycji: 2009-02-17 o 14:10
Quert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 17:02   #84
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Bóle kości

Cytat:
Napisane przez Quert Pokaż wiadomość
potraficie wygiąć się i dotknąć z tyłu nogami głowę?
Nie, ale potrafię zgiąć sam opuszek palca, bez zginania pozostałych paliczków oraz dotknąć kciukiem przedramienia.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:34   #85
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Bóle kości

dziewczyny a jesli nogi bola przy lezeniu badz siedzeniu? czy to miesnie?

borykam sie z tym problemem od jakis dwoch tygodni, odczywam dokuczliwy, tepy bol w udach i stawie biodrowym podczas siedzenia i lezenia. nie wiem jak to opisac, poprostu jakbym nie polozyla nogi to i tak niewygodnie i "boli" od srodka.. moja mam nazywa to "darcie nóg" ale mnie zaczyna to wkurzac bo nawet przed kompem nie moge usiedziec. Gdzie - do reuamtologa czy ortopedy?
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:42   #86
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Bóle kości

Najpierw do rodzinnego po skierowanie
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 11:01   #87
potrzebujaca pomocy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bóle kości

Witam
znalazlam sie na tym forum bo mam takie same problemy jak wy z nogami a historia alus222 jest identyczna jak moja.tylko u mnie do tego najpierw lekarz pierwszego kontaktu podejrzewal toczen a teraz caly czas idzie w strone reumatyzmu choc wyniki wychodza dobrze teraz ide w lutym do reumatologa ale ja ja wytrzymam do tego czasu i nie chce mnie skierowac ani do chirurga ani do ortopedy ani na usg.a ja czasami juz nie wytrzymuje bola mnie nogi od kolan w dol i czasami tak bardzo ze nie daje radya jak dotykam ich to tak jak by mnie kosci bolaly.jak tak ma byc cale zycie to ja nie wiem jak to bedzie.prosze o jakas rade co zrobic.leki przeciwbolowe juz nie dzialaja.aha najpierw mnie bolaly tylko na zmane pogody na okres a teraz juz caly czas.pozdrawiam
potrzebujaca pomocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:11   #88
Sabcia19
Raczkowanie
 
Avatar Sabcia19
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 124
Dot.: Bóle kości

Witam.
Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak mnie nogi bolą, zeby to był od nie dawna a tu od dzieciństwa nie preferuje tabletek. Boli a mam 21 lat i nie wydaje mi się żebym rosła
__________________
Włosomaniaczka
odchudzanko, o tak


"Nie szukaj szczęścia, ale dawaj je innym, a wtedy samo przyjdzie do Ciebie."
Sabcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 18:49   #89
magda093p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Bóle kości

Hey
A powiedzcie.. jak was bolą nogi to jak dokladnie? i to tylko wieczorem? czy nie zalezy od pory dnia? noc macie spokojną?
magda093p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:22   #90
selah92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Bóle kości

Witam.

Mam taki problem: od kilku lat zdarza mi się, że podczas chodzenia zaczyna boleć mnie chyba kość piszczelowa... zawsze miałam tak z prawą nogą ( od kolana w dół) ale od niedawna ból odczuwam też w nodze lewej. Nie uprawiam jakoś szczególnie sportów. Kiedyś tańczyłam ale dla własnej przyjemności, nie jakoś wyczynowo więc nie skakałam itd. Ból zaczął się wcześniej. Obecnie gdy mnie dopadnie to płaczę z bólu. Nie mogę ruszyć nogą , zwłaszcza prawą. Ba, nie mogę się nawet dotknąć...

Może mi ktoś podpowiedzieć co może mi być?
selah92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 03:27:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.