"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-12, 21:28   #4741
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Teoretycznie tak, ale w praktyce jest chyba trochę inaczej - zauważyłam, że szczególnie dzisiejsza trzydziestolatki wyglądają jak lepsze wersje siebie. To znaczy w ostatnich latach rozpowszechniły się możliwości kosmetologiczne, możliwości medycyny estetycznej i często 30 latka wygląda lepiej niż wyglądała w wieku 20 lat (chociaż teoretycznie ciało powinna mieć starsze). Z czasem kobiety nabierają stylu, uczą się dobierać makijaż, uczą się "zarządzać" swoim ciałem, uczą się dobierać dietę, aby uzyskać szczupłą figurę, ale też stabilizują sytuację finansową i stać ich na medycynę estetyczną. Chociaż dużo jest osób, które mają karykaturalnie nabotoksowane usta to jednak jeśli ma się inteligencję wizualną i umie wybrać odpowiedniego kosmetologa czy lekarza to można wymodelować twarz bardzo subtelnie, że wygląda się fajniej a nie widać tych zabiegów. (szczególnie spektakularna jest zmiana u Patrycji Markowskiej.

Oto przykłady (ale nie traktuj ich dosłownie, tylko jak swego rodzaju trend)

Patrycja Markowska dzisiaj (czy też w ostatnich latach) (39 lat)




Patrycja markowska dawniej





Natalia Siwiec dzisiaj (36 lat)





Natalia Siwiec dawniej

Natalia S. To zly przykład. Duzo lepiej wyglądała " za mlodu" niz obecnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:56   #4742
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Moim zdaniem wszystkie podane przykłady za młodu wyglądały bardziej atrakcyjnie.
Wolę się "nie rozwijać" i spotykać się z nastolatkami. Nie widzę jakiejś większej atrakcyjności dziewczyn w wieku lat 25 w porównaniu z 19. Facet z wiekiem zyskuje, a dziewczyna najczęściej traci.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 22:35   #4743
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Facet z wiekiem zyskuje, a dziewczyna najczęściej traci.
Właśnie widać po panach z programu Zejdź na ziemię.


Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 22:43   #4744
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Dobra, to inny przykład (sorry za offtop)

Dorota Masłowska (mimo że to intelekt jest zdaje się jej największym atutem, mężczyźni/fani mówią, że bardzo seksownym, ale mówię o wyglądzie, choć też się wiąże z intelektem)

Dorota Masłowska w wieku dwudziestukilku lat









I w wieku trzydziestukilku







Która wam się bardziej podoba?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 22:47   #4745
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Dobra, to inny przykład (sorry za offtop)

Dorota Masłowska (mimo że to intelekt jest zdaje się jej największym atutem, mężczyźni/fani mówią, że bardzo seksownym, ale mówię o wyglądzie, choć też się wiąże z intelektem)

Dorota Masłowska w wieku dwudziestukilku lat









I w wieku trzydziestukilku







Która wam się bardziej podoba?
Żadna.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 08:23   #4746
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Dwight_Schrute, w tym twoim zdaniu "umysły często jeszcze nie skażone" wyczułam lęk. Może wolisz nastolatki, bo łatwiej je "urobić" i obawiasz się, że dwudziestokilkuletnia kobieta przeskoczy cię intelektualnie? Brzmisz tak, jakbyś czuł się zagubiony w tym powoli odchodzącym od androcentrycznego modelu świecie coraz to silniejszych kobiet i szukał oddechu w "nieskażonych umysłach nastolatek". Różnica między współczesną 19 latką a 24 latką jest często też taka, że 19 latka jest przed dosyć intensywnym rozwojem intelektualnym a druga właśnie po (bo dużo kobiet idzie na studia). Wolisz umysły mniej skażone intelektem, wiedzą, ale to zdradza twoją słabość. Boisz się startować do dwudziestokilkulatki, bo by cię przytłoczyła osobowością.

Wolisz ty ją tą osobowością przytłoczyć, co jest w sumie dosyć naturalne, ale z drugiej strony i we współczesnym świecie zalatuje desperacją, jakąś taką żałosną słabością, zagubieniem, niepewnością siebie.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-09-13 o 08:35
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 08:25   #4747
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Żadna.
Hahahaha, właśnie kliknęłam, żeby to samo napisać! ;D
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 09:03   #4748
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystkie podane przykłady za młodu wyglądały bardziej atrakcyjnie.
Wolę się "nie rozwijać" i spotykać się z nastolatkami. Nie widzę jakiejś większej atrakcyjności dziewczyn w wieku lat 25 w porównaniu z 19. Facet z wiekiem zyskuje, a dziewczyna najczęściej traci.
Co do ostatniego zdania, to naprawde: nie powiedziałabym... Mężczyźni z wiekiem często łysieją co w ogóle nie jest atrakcyjne. Tym, którzy o siebie nie dbają, rosną też brzuchy. Mężczyźni, którzy zyskują z wiekiem, to Ci, którzy naprawdę o siebie dbają, ale to podobnie działa z kobietami. Często widze zdjęcia młodego chłopaka pomiędzy 19-30 lat, i później tego samego w wieku 40-50 i, musze Cię zmartwić, bo w większości przypadków wcale z tym upływem lat nie "zyskują" Ale skoro Ci pomaga to z problemami emocjonalnymi i kompleksami, które ewidentnie masz, to możesz pocieszać się w ten sposób.

Poza tym, chyba pomyliłeś forum. To jest dla Ciebie odpowiednie: https://braciasamcy.pl/index.php?/pr...709-mosze-red/

Nie wiem co chcesz osiągnąć maniakalnym uświadamianiem kobietom na kobiecym forum, że z wiekiem brzydną i tracą swoją wartość - serio? To ani nie jest miłe ani potrzebne. Ewidentnie brakuje Ci klasy i dojrzałości.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Dwight_Schrute, w tym twoim zdaniu "umysły często jeszcze nie skażone" wyczułam lęk. Może wolisz nastolatki, bo łatwiej je "urobić" i obawiasz się, że dwudziestokilkuletnia kobieta przeskoczy cię intelektualnie? Brzmisz tak, jakbyś czuł się zagubiony w tym powoli odchodzącym od androcentrycznego modelu świecie coraz to silniejszych kobiet i szukał oddechu w "nieskażonych umysłach nastolatek". Różnica między współczesną 19 latką a 24 latką jest często też taka, że 19 latka jest przed dosyć intensywnym rozwojem intelektualnym a druga właśnie po (bo dużo kobiet idzie na studia). Wolisz umysły mniej skażone intelektem, wiedzą, ale to zdradza twoją słabość. Boisz się startować do dwudziestokilkulatki, bo by cię przytłoczyła osobowością.

Wolisz ty ją tą osobowością przytłoczyć, co jest w sumie dosyć naturalne, ale z drugiej strony i we współczesnym świecie zalatuje desperacją, jakąś taką żałosną słabością, zagubieniem, niepewnością siebie.
Zdecydowanie

Jak go czytam, to przypominają mi się pary starszych, obleśnych dziadków, którzy wybierają sobie za partnerki/żony śliczne, młodziutkie dziewczyny z Tajlandii czy Rosji... Im się wydaje, że nadal wyglądają jak Adonis, a prawda jest brutalna. Co ciekawe, najczęsciej te ich partnerki nie potrafią sklecić kilku zdań w ich ojczystym języku - ot, siedzi cicho, jest dostępna seksualnie kiedy tylko chcą, mają piękną, młodą żoną, z którą nic ich na poziomie emocjonalnym i intelektualnym nie łączy, i sa zadowoleni. Ona ma ich pieniądze i stabilizacje. Obrzydliwe

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-09-13 o 09:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 09:15   #4749
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Czyli według was bardziej atrakcyjny fizycznie jest 19 latek, a nie 25 latek. Spoko.
"Umysły nie skażone" tyczy się nowoczesnego feminizmu i wirusa poprawności politycznej.
Nie boję się przytłoczenia osobowością przez nikogo.
Ciekawe, że uświadamianie kobietom, że z wiekiem brzydną się nie podoba, ale już pisanie przez ciebie o łysieniu i brzuchach facetów jest spoko. Spodziewana hipokryzja się ulewa.

Wasze oburzenie zostało wywołane zderzeniem z faktami. Mocno to zabawne.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 09:20   #4750
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ciekawe, że uświadamianie kobietom, że z wiekiem brzydną się nie podoba, ale już pisanie przez ciebie o łysieniu i brzuchach facetów jest spoko. Spodziewana hipokryzja się ulewa.

Wasze oburzenie zostało wywołane zderzeniem z faktami. Mocno to zabawne.
Sam zacząłeś pierwszy, więc trzeba Cię było sprowadzić na ziemie, że wcale to tak fajnie z tymi starzejącymi mężczyznami nie jest jak Ci się wydaje...

Kiedyś będziesz obleśnym starszym facetem uprawiającym seks z tą Twoją piękną "19-latką", a ona będzie zaciskać piąstki i zamykać oczy wyobrażając sobie w głowie młodego mężczyznę O ile Cię bedzie na nią stać, w co wątpie po Twojej częstotliwości siedzenia na kobiecych forach i próżnowaniu tu swojego czasu
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:01   #4751
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87167277]Sam zacząłeś pierwszy, więc trzeba Cię było sprowadzić na ziemie, że wcale to tak fajnie z tymi starzejącymi mężczyznami nie jest jak Ci się wydaje...

Kiedyś będziesz obleśnym starszym facetem uprawiającym seks z tą Twoją piękną "19-latką", a ona będzie zaciskać piąstki i zamykać oczy wyobrażając sobie w głowie młodego mężczyznę O ile Cię bedzie na nią stać, w co wątpie po Twojej częstotliwości siedzenia na kobiecych forach i próżnowaniu tu swojego czasu [/QUOTE]
Czyli uważasz, że kobiety lecą tylko na pieniądze lub/i wygląd. Ciekawe.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 10:13   #4752
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Czyli uważasz, że kobiety lecą tylko na pieniądze lub/i wygląd. Ciekawe.
Młode u starszych pryków (bo o takich przypadkach mowa)? W 90% przypadków - tak. Ewentualnie mają "daddy issues".
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:16   #4753
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
"Umysły nie skażone" tyczy się nowoczesnego feminizmu i wirusa poprawności politycznej.
Wasze oburzenie zostało wywołane zderzeniem z faktami. Mocno to zabawne.
Ty także wydajesz się oburzony zderzeniem z faktami (inaczej nie odpisywałbyś) Nowoczesnego feminizmu - domyśliłam się i miałam to nawet napisać, uprzedzić cię, ale za tym feminizmem kryje się właśnie lęk przed intelektem, siłą kobiet, tylko inaczej to nazwałeś.

Nie jestem oburzona, tylko jest mi cię trochę szkoda, tak jak innych ludzi, którzy nie są sobą. Kogoś udają. Również tych, którzy nazywają siebie Lewakami czy lewaczkami, nawet Feministkami czy Magistrami . (to śmieszne jak ktoś nazywa siebie Lewakiem albo Prawicowcem bo to jest zestaw cech, gotowy szablon).

Ty wydajesz się nie szukać w sobie człowieka tylko wchodzisz w rolę. Mężczyzny. Bo to jest rola, maska. I myślisz sobie - będę głównie mężczyzną, nie muszę już się spieszyć, bo mężczyzna z wiekiem zyskuje. To podobnie jak ktoś chce być w życiu tzw. Kimś i zostaje lekarzem. Ale nie będzie dobrym lekarzem, bo aby być dobrym to trzeba najpierw docenić siebie i jak ktoś spojrzy w siebie to zauważy, że jest utalentowany w kierunku medycznym i zostanie nie tyle lekarzem co "Adamem Nowackim wybitnym neurochirurgiem", czyli zostanie sobą.

Ty, gdybyś chciał zostać sobą (a nie Kimś - Mężczyzną, Polakiem, Katolikiem, Profesorem), gdybyś tak sobą nie pogardzał, to odkryłbyś swoją pasję (albo bardziej docenił) albo uwierzył w siebie, pokochał swoją oryginalność i już nie bałbyś się tych pewnych siebie kobiet, bo sam byłbyś pewny siebie. Ale pewnością siebie wynikającą z ciebie a nie z bycia kimś innym. Ty jesteś człowiekiem. Zupełnie wyjątkowym, ale sobą gardzisz.

Jeśli będziesz chciał być głównie tzw. Kimś to będziesz całe życie musiał się dopasowywać do nie twojego schematu (czyli de facto będziesz starał się być poprawny politycznie, tylko że prawicowo, niczym się to od tego nie różni). Czyli jako tzw. Mężczyzna będziesz musiał szukać pracy nie takiej która cię rozwija, ale dzięki której zarobisz dużo kasy, aby stać cię było na fajną niunię, którą być może zdobędziesz (chociaż to jest tylko w teorii), ale przy której stale będziesz musiał być Mężczyzną i która będzie kochała ciebie tylko za pieniądze (i która de facto to ciebie zrobi w ch... a nie ty ją).

Czyli np. nie zostaniesz słynnym naukowcem, wybitnym pisarzem, bo zanim przeprowadziłbyś swoje badania, to laska by cię po prostu zostawiła. A czy nie fajniej jest być sobą i wybrać dziewczynę, która będzie cię kochała za to, że jesteś sobą a nie Mężczyzną? (mówiąc Mężczyzna - mówię tu o porównywaniu się do pewnego przerysowanego zestawu cech samca Alfa).

A nawet jak (pewnie tak będzie) nie będziesz miał pieniędzy, to wybierzesz sobie za żonę uległą, ale nie będziesz mógł być przy niej sobą, tylko Zestawem Cech Męskich i będziesz musiał umieć naprawić pralkę nawet jak nie będziesz umiał. (bo tak jest poprawnie politycznie)

Wspomniałeś o poprawności politycznej i o feministkach, ale czym się różnisz od kobiety, która określa siebie jako Lewaczka i musi być stale poprawna politycznie, aby nie wyjść z roli od ciebie, który nie widzisz w sobie wolnego człowieka ale tzw. Samca czy Mężczyznę, który stale musi siebie porównywać siebie ze stereotypowym zestawem cech.

Czy Norwid, który był (jak podejrzewam, bo artyści mają często to do siebie, że pozostają sobą przez całe życie, nie dają się poprawności) w zgodzie ze swoimi ideałami, własnoręcznie przez siebie wymyślonymi - czy gdyby dał sobie narzucić jakiś schemat i maskę to byłby dziś Norwidem? On wolał się realizować i skończyć w przytułku a nie latać pieniędzmi, które by mu pozwoliły realizować nie swój schemat.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:21   #4754
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Ty wydajesz się nie szukać w sobie człowieka tylko wchodzisz w rolę. Mężczyzny. Bo to jest rola, maska. I myślisz sobie - będę głównie mężczyzną, nie muszę już się spieszyć, bo mężczyzna z wiekiem zyskuje.
Oj, poznałam paru w życiu, którzy właśnie się szumieli u boku młodych dziewcząt... Ciągle im się wydaje, ze są młodzi i piękni i całe życie przed nimi. Tylko nagle się okazuje, że seks już nie za darmo, trzeba "dziewczynce" dać kieszonkowe, albo kupić torebke, bo inaczej pójdzie gdzie indziej... A jeszcze mój dalszy znajomy, 50-latek, który przebierał w takich młodych motylkach cale życie, padł na zwał w styczniu tego roku, po ognistym, porannym seksie ze swoją 24-latką.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-09-13 o 10:24
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:22   #4755
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Dziewczyny, odchodzimy od tematu. Skończcie już, plizz
A ja mam pytanie, czy coś wiadomo, co u rolnika, który był bardzo bogobojny i szukał też takiej dziewczyny.? Jedna z jego kandydatek wyszła za mąż i urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:32   #4756
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odchodzimy od tematu. Skończcie już, plizz
A ja mam pytanie, czy coś wiadomo, co u rolnika, który był bardzo bogobojny i szukał też takiej dziewczyny.? Jedna z jego kandydatek wyszła za mąż i urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba Ci chodzi o "przerysowanego katolika". To był dopiero niezły ananas. Szymon mu na imię. Podobno miał czekać z seksem do ślubu bo znalazł narzeczoną.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:32   #4757
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Szczerze? Mnie się wydaje hipokryzja gadanie, że faceci zyskują z czasem, kobiety nie - no nie, nie jest tak. Nie mam problemu z tym, że związała bym się z kimś kilka lat młodszym/kilka lat starszym i większa różnica wieku między mną a facetem byłaby dla mnie już nieatrakcyjna - no nie byłby ten starszy facet atrakcyjny, nie zyskuje. Ale samo ciało to mało żeby kogoś zainteresować, tu już trzeba mieć coś w osobowości, w postrzeganiu rzeczywistości i wyrażaniu się o niej. Ciało ostatecznie ma każdy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2019-09-13 o 10:37
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:37   #4758
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Chyba Ci chodzi o "przerysowanego katolika". To był dopiero niezły ananas. Szymon mu na imię. Podobno miał czekać z seksem do ślubu bo znalazł narzeczoną.
Ooo no ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 10:54   #4759
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Mnie w tej edycji ciekawi ilu rolników zostanie na koniec samych. Nie wybiorą żadnej, kandydatki dadzą sobie z nimi spokój itp.
Widać, że większość patrzy na pierwszym miejscu na wygląd i to pewnie ich zgubi. Nie każdy potrafi się odnaleźć na wsi. Tym bardziej z takimi wymaganiami jak mają ci rolnicy, że od razu chcą narobić dzieci, a żeby żona się nimi zajmowała. Tak przynajmniej mi się wydaje, że oni to sobie wyobrażają.
Do tego (może ja tak ich odbieram) żaden z nich nie jest atrakcyjny fizycznie. Ich "styl" ubierania się... Nawet Adrian, który uchodzi za jakiegoś lovelasa na zdjęciu ze strony serialu wygląda jak 45 letni, palący dwie paki dziennie rolnik z biednej wsi. Który z rolników jest według was co najmniej przeciętny?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 11:02   #4760
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odchodzimy od tematu. Skończcie już, plizz
A ja mam pytanie, czy coś wiadomo, co u rolnika, który był bardzo bogobojny i szukał też takiej dziewczyny.? Jedna z jego kandydatek wyszła za mąż i urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm pamiętam chyba, tylko jak on miał na imię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Chyba Ci chodzi o "przerysowanego katolika". To był dopiero niezły ananas. Szymon mu na imię. Podobno miał czekać z seksem do ślubu bo znalazł narzeczoną.
Aaa Szymon jego kandydatka wzięła ślub z innym kandydatem jednej z uczestniczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 11:05   #4761
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Slawomir jest najprzystojniejszy z rolników tej edycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 11:07   #4762
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Slawomir jest najprzystojniejszy z rolników tej edycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się najbardziej Adrian podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 11:33   #4763
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mi się najbardziej Adrian podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzydki nie jest ale jakis taki zniszczony, w zyciu bym mu nie dała 29 lat.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 11:35   #4764
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Brzydki nie jest ale jakis taki zniszczony, w zyciu bym mu nie dała 29 lat.
Fakt, wygląda na jakieś 35 tak w ogóle to w wizytówce wyglądał zupełnie inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 11:56   #4765
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Brzydki nie jest ale jakis taki zniszczony, w zyciu bym mu nie dała 29 lat.
Moim zdaniem papierochy. Możliwe też, że krem z filtrem to dla niego coś zupełnie obcego.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:38   #4766
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odchodzimy od tematu. Skończcie już, plizz
A ja mam pytanie, czy coś wiadomo, co u rolnika, który był bardzo bogobojny i szukał też takiej dziewczyny.? Jedna z jego kandydatek wyszła za mąż i urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a czy on nie był zaręczony z jedną z kandydatek innego rolnika, taką co przez teleskop gwiazdy oglądała?
byli razem w programie jako para narzeczonych

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mi się najbardziej Adrian podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wyczytałam ostatnio, że znaleziono jego konto na aplikacji Tinder - czyli nadal szuka
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:46   #4767
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Callianna Pokaż wiadomość
a czy on nie był zaręczony z jedną z kandydatek innego rolnika, taką co przez teleskop gwiazdy oglądała?
byli razem w programie jako para narzeczonych

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



wyczytałam ostatnio, że znaleziono jego konto na aplikacji Tinder - czyli nadal szuka
Uuuu
Ten Szymon był chyba z kandydatka jednego z rolników, tylko nie pamiętam jej imienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 17:15   #4768
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Uuuu
Ten Szymon był chyba z kandydatka jednego z rolników, tylko nie pamiętam jej imienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agnieszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:03   #4769
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Jakoś przy zeszłej edycji na Fb ktoś pytał co własnie z Szymonem i Agnieszka i jakaś dziewczyna napisała ze nie sa razem, a wie bo pracuje z Agnieszką
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:49   #4770
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jakoś przy zeszłej edycji na Fb ktoś pytał co własnie z Szymonem i Agnieszka i jakaś dziewczyna napisała ze nie sa razem, a wie bo pracuje z Agnieszką
Szymuś to księdzem albo zakonnikiem powinien zostać.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.