"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-11, 09:32   #391
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ilona dobrze wykorzystała moment i pokierowała Adrianem w odpowiednim momencie. Mnie tez się wydaje, że ona chciała wygrać program, a nie zdobyć miłość. Taka chęć wygrywania i postawienia na swoim. Adrian moim zdaniem lepiej się prezentował w programie niż w odcinku zerowym. Naprawdę miałam wrażenie na początku że to będzie taki lovelas, a tu proszę . Ale wczoraj dopiero pierwszy raz widziałam jego rodziców i jestem w szoku, bo bardzo młodo wyglądają w porównaniu do niego.
Marlena jest ładna, ale czy to naturalne piękno czy makijaż to nie wiem. Jej chęć rodzenia dzieci trochę mnie przeraża. Mam wrażenie ze czymś takim chce zagłuszyć jakiś swój głód, demona.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 09:32   #392
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Vanilla Pokaż wiadomość
Przecież Marta od Sławka żartowała z tym, że napisała do niego bo chciała być celebrytką... W ogóle dużo żartów było w jej wypowiedzi i fajnego poczucia humoru, dystansu do siebie i świata...

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
a myślisz że ja to na serio wziełam?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 11:31   #393
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Marlena taka ładna? Gdzie? Nie wiem czym się zachwycacie
może nie być w czyimś guście, ale urody na pewno nie można jej odmówić. W tej edycji wg mnie ładna była też Diana (chociaż nigdy chyba nie pokazała się bez mocnego makijażu) i Natalia, ale wydaje się taka "zahukana", co odbiera jej atrakcyjności.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 11:38   #394
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
może nie być w czyimś guście, ale urody na pewno nie można jej odmówić. W tej edycji wg mnie ładna była też Diana (chociaż nigdy chyba nie pokazała się bez mocnego makijażu) i Natalia, ale wydaje się taka "zahukana", co odbiera jej atrakcyjności.
Marlena jest ładna, dla kogoś bardzo, dla kogoś przeciętnie, ale urodę zdecydowanie ma. Zgadzam się też co do Diany (traci tym, że nakłada za dużo makijażu) i Natalii (minusem jest brak osobowości i pomysłu na siebie, ale potencjał jest).

Wybory bardzo przewidywalne. Adrian naiwny jak dziecko, że Ilonka taka bezinteresowna Też uważam, że nic nie wyjdzie, ona nie jest zainteresowana nim. Sławek z Martą na plus, pasują do siebie, zobaczymy co dalej. Kuba z Anią tradycyjnie OK, Seweryn z Marleną - pomińmy milczeniem
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 11:53   #395
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Bezinteresowność Ilony odebrała mi mowę Adrian poczciwe chłopisko, ładnie mówił i nieźle wyglądał, ale chyba nie domyśla się, że to nie on wybrał, tylko został wybrany (i to nie z miłości, ale chyba potrzeby wygrania programu). Mimo wszystko sukcesu związkowi nie wróżę, o ile w ogóle będzie tu jakiś związek.

Dokładnie takie samo mam wrażenie, że Iloną bardziej kierowała ambicja i chęć udowodnienia sobie lub komuś, że jest najlepszą z rywalek niż rzeczywista nadzieja na związek z Adrianem.
Ich nocna rozmowa była wyrachowanym ruchem, bardzo nie w porządku wobec Agaty, która realnie się starała o Adriana przez cały pobyt w jego domu.



Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Sławek chyba rzucił kością i stanęło do Marcie. Między nimi nic nie ma i to już na pewno nie tylko kwestia montażu. Najlepiej zdradziła to jej reakcja na jego próbę pocałunku w usta. Unik spontaniczny, tego nie mogła zagrać. Nie wyjdzie im niestety.

Tak, gdyby cokolwiek było z jej strony, to w najgorszym razie wysterowałaby ten unik tak, żeby wyszedł pocałunek w policzek. A chyba nie jest aż tak do przesady cnotliwa, sądząc po jej żarciku w polu kukurydzy.


Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Ania - bardzo pozytywne emocje we mnie budzi. Może to jest zdroworosadkowe z jej strony, ale jeżeli będzie dla niego dobra to co w tym złego tak naprawdę? Jest ostrożna, ma syna, poza tym ja tez bym się nigdy nie wysypała przed kamera z jakimiś wyznaniami .

No właśnie, może to kwestia kamer, nie chce zostać odebrana jako zdesperowana samotna matka i przy okazji zrobić tym krzywdę synowi.


Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Najciekawsza z tego odcinka była zajawka następnego ciekawe czemu Marlena płakała... może Seweryn nie przyjechał ?

Nie robię sobie "nadziei" na wielką dramę, zajawka to zajawka, może się okazać, że płakała np. po rozmowie z chorą mamą.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 12:01   #396
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość

Nie robię sobie "nadziei" na wielką dramę, zajawka to zajawka, może się okazać, że płakała np. po rozmowie z chorą mamą.
Na fejsie mnóstwo osób linkuje artykuł w SE na temat Seweryna. Podobno już w czasie kręcenia programu miał nową dziewczynę z sąsiedniej wsi, obecnie już mieszkają razem. Myślę, że a tydzień jednak będzie u Marleny ale tylko po to, żeby zakończyć ich relację i stąd te łzy. Bo pojechać chyba musi? Nie wiem jak ma się do takich akcji regulamin RSŻ.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 12:20   #397
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Na fejsie mnóstwo osób linkuje artykuł w SE na temat Seweryna. Podobno już w czasie kręcenia programu miał nową dziewczynę z sąsiedniej wsi, obecnie już mieszkają razem. Myślę, że a tydzień jednak będzie u Marleny ale tylko po to, żeby zakończyć ich relację i stąd te łzy. Bo pojechać chyba musi? Nie wiem jak ma się do takich akcji regulamin RSŻ.
grubo. Dzięki za plotę. Możliwe, że coś w tym jest, po ostatnich odcinkach nie mam o nim dobrego zdania, a cała jego "iskierka" do Marlenki opierała się na tym, że podobała mu się fizycznie. Może trafiła się ładniejsza.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 12:24   #398
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Moim zdaniem Seweryn jest bardzo przeciętny ,a wymaganią ma wygorowane , jesli chodzi o urodę. Reszta chyba sie nie liczy .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 12:26   #399
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak potoczą się losy Sławka i Marty, Adrian i Ilona nie rokują
Adriana nadal podejrzewam o inną orientację. Ilona chce kogoś, kto ją zdominuje, będzie potrafił obudzić w niej większe emocje. Adrian tego nie ma. Jest zbyt wycofany, jakiś taki bez ikry. Niby młody, a zachowanie ma dziadka, który już życiem jest zmęczony.
Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Adriana dziwne odbierałam, ale dzisiaj zaskoczył mnie i to mega pozytywnie jak mowił o tej bezinteresownosci. Podbił moje serducho ❤️
Ależ jesteś naiwna. Jak ten podbijający Twoje serducho. Przecież Ilona zachowała się nie fair...
Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Taaaaa... bardzo bezinteresowanie rozmawiała i go pocieszała Faceci
Co mają do tego faceci? Tutaj kobiety też nie są w stanie wyczuć oczywistej intrygi. Adrian ma mega niską inteligencję emocjonalną. Nie wiem skąd mu się to wzięło.
Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Według mnie ona szczerze była zaskoczona jego wyborem, no sama chyba nawet powiedziała, że on żadnej nie wybierze i serio jak on poszedł do nich 2 to ona nie wiedziała do której, a jak już została sama to myślała, że jej też podziękował.
Myślę, że ona nie wiedziała, czy on ją wybrał, bo cos poczuł, czy wybrał bo kogoś musiał wybrać.
A ja mam przed oczami jej minę kiedy zaczynał swoją przemowę przed wyborem. Może nie była pewna, ale wiedziała o swojej akcji na dzień przed i mogła się spodziewać jego decyzji.

Z tego odcinka przede wszystkim zapamiętam nogi Ilony. Naprawdę fajne. Podoba mi się też to jak się ubiera.
Nie rozumiem czemu nikogo nie dziwi, że Adrian unika kontaktu fizycznego. Jak było ich trzy, to się tłumaczył, że nie chce faworyzować, dawać jakichś sygnałów, ale... po wyborze też nie było u niego chęci. Mnie by takie Ilony nóżki bardzo kusiły żeby miziać. On jakby nie za bardzo miał na nią ochotę, takiej naturalnej chemii i przyciągania nie widać zupełnie. Ani na przytulenie, ani na pocałunki, na nic. Jak dla mnie może być cieplutki.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 13:01   #400
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ilona podczas wyboru wyglądała na bardzo pewną i chyba nawet się lekko uśmiechała, tak jakby wiedziała, że Adrian ja wybierze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 13:05   #401
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Na fejsie mnóstwo osób linkuje artykuł w SE na temat Seweryna. Podobno już w czasie kręcenia programu miał nową dziewczynę z sąsiedniej wsi, obecnie już mieszkają razem. Myślę, że a tydzień jednak będzie u Marleny ale tylko po to, żeby zakończyć ich relację i stąd te łzy. Bo pojechać chyba musi? Nie wiem jak ma się do takich akcji regulamin RSŻ.
Nie musi, Mikołaj z 4 (ten stary co miał winnice) nie pojechał. Regulamin mówi że w kazdej chwili mozna zrezygnowac.
Zwykle od wyborów do rewizyt jest ok miesiaca czasu-w sumie mogło sie więc dużo bez kamer wydarzyć.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 13:06   #402
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ja to się wzruszyłam, jak Kuba tak ładnie mówił. Z tego coś będzie
U Sławka widać rozsądek, ale chyba żadna nie chciała tam być na 100%, Marta też raczej tam miejsca nie zagrzeje.
Adriana i Ilony wciąż nie mogę rozgryżć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mi sie wydaje, że Marcie się Sławek nie spodobał za bardzo albo jest tak mocno skrępowana nim, kamerami (?) za to Sławek wydawał się szczerze "napalony" tylko on mi się jakoś - zwłaszcza po tych rozmowach z rodziną, znajomymi- wydał rubaszny i prosty chłopak.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Według mnie ona szczerze była zaskoczona jego wyborem, no sama chyba nawet powiedziała, że on żadnej nie wybierze i serio jak on poszedł do nich 2 to ona nie wiedziała do której, a jak już została sama to myślała, że jej też podziękował.
Myślę, że ona nie wiedziała, czy on ją wybrał, bo cos poczuł, czy wybrał bo kogoś musiał wybrać.
też tak uważam i jakoś w przeciwieństwie do tutejszej większości nie podejrzewam Ilony o manipulacje. Może go jakos uświadomiła, że te jego wybory to nie są aż takie wpływające na zycie i humor kobiet, żeby podszedł do tego bardziej na luzie, a nie jakby dawał kosza narzeczonej

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wg mnie ładna jest tez Marta, z twarzy bardzo i Ilona - bardziej z figury, rysy ma ładne, tylko chyba cerę niekoniecznie - albo za dużo pudru. Obydwie mi się bardziej podobają od Natalii... przygarbionej.

a Adrian to nie wiem, może i faktycznie inna orientacja, ale wygląda mi na to, że żadna mu serca nie skradła. Moze Ilona byla wlasnie takim wyborem, że potencjalnie lepiej zniesie odrzucenie?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 13:12   #403
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87322848]mi sie wydaje, że Marcie się Sławek nie spodobał za bardzo albo jest tak mocno skrępowana nim, kamerami (?) za to Sławek wydawał się szczerze "napalony" tylko on mi się jakoś - zwłaszcza po tych rozmowach z rodziną, znajomymi- wydał rubaszny i prosty chłopak.

Wg mnie ładna jest tez Marta, z twarzy bardzo i Ilona - bardziej z figury, rysy ma ładne, tylko chyba cerę niekoniecznie - albo za dużo pudru. Obydwie mi się bardziej podobają od Natalii... przygarbionej.

a Adrian to nie wiem, może i faktycznie inna orientacja, ale wygląda mi na to, że żadna mu serca nie skradła. Moze Ilona byla wlasnie takim wyborem, że potencjalnie lepiej zniesie odrzucenie?[/QUOTE]
Sławek wyglądał jakby już chciał skonsumować.

Marta niebrzydka, ale trochę zbyt pulchna. Słabo zarysowana szczęka (ja to by powiedzieli forumowi znawcy).
Ilona świetne nogi. Twarz mocno przeciętna.
I tak żadna nie przebije Marleny z twarzy i Diany z buźki i figury.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 14:47   #404
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Sławek wyglądał jakby już chciał skonsumować.

Marta niebrzydka, ale trochę zbyt pulchna. Słabo zarysowana szczęka (ja to by powiedzieli forumowi znawcy).
Ilona świetne nogi. Twarz mocno przeciętna.
I tak żadna nie przebije Marleny z twarzy i Diany z buźki i figury.
Szczęka może też, ale u Marty przede wszystkim dominują chomiczki, które żadnej twarzy nie dodają klasy. Wszystko ma ładne na tej buzi, oczy, nos, usta, ale poliki psują efekt. Pytanie, czy odchudzanie cokolwiek by pomogło, niektórzy mają taką twarz genetycznie. Np. Anna Guzik wciąż ma ogromną buzię mimo że bardzo schudła i wylaszczyła się.
Dla mnie w tej edycji najpiękniejsza zdecydowanie Marlena, potem Diana, Ania, Ilona. Reszta nie moje typy zupełnie. Z chłopaków akceptowalny tylko Adrian, bo ma chyba dobre ciało, porządne ręce i męską twarz (gdyby nad nim popracować, to widzę go w sesji w zbożu i przy jakimś pick-upie a'la James Dean ;P). Reszta niestety typowe okrąglaczki, bez wyrazistych rysów i z bebechem.
Natomiast sympatię wzbudził we mnie wyłącznie Kuba i tylko on wydaje mi się mężczyzną inteligentnym i wykształconym, z którym można usiąść i przegadać noc.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 15:19   #405
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Szczęka może też, ale u Marty przede wszystkim dominują chomiczki, które żadnej twarzy nie dodają klasy. Wszystko ma ładne na tej buzi, oczy, nos, usta, ale poliki psują efekt. Pytanie, czy odchudzanie cokolwiek by pomogło, niektórzy mają taką twarz genetycznie. Np. Anna Guzik wciąż ma ogromną buzię mimo że bardzo schudła i wylaszczyła się.
Dla mnie w tej edycji najpiękniejsza zdecydowanie Marlena, potem Diana, Ania, Ilona. Reszta nie moje typy zupełnie. Z chłopaków akceptowalny tylko Adrian, bo ma chyba dobre ciało, porządne ręce i męską twarz (gdyby nad nim popracować, to widzę go w sesji w zbożu i przy jakimś pick-upie a'la James Dean ;P). Reszta niestety typowe okrąglaczki, bez wyrazistych rysów i z bebechem.
Natomiast sympatię wzbudził we mnie wyłącznie Kuba i tylko on wydaje mi się mężczyzną inteligentnym i wykształconym, z którym można usiąść i przegadać noc.
To dla mnie Marlena, potem Agata, Ania, Diana. Ilona kompletnie nie.

Marty te policzki nie upiększają, ale dodają oryginalności. Od razu ją zapamiętałam i zaczęłam rozpoznawać. I to nie są krągłości twarzy, które chudną razem z resztą ciała.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 15:46   #406
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Marlena ma ładne oczy i figurę rewelacyjną dla fanów filigranowych kobiet. Ale większość uroku dają jej te bujne loki, gdyby jej mocno skrócić i rozprostować włosy, to rzucałby się w oczy długi nos i policzki nieproporcjonalnie duże w stosunku do czoła. Oczywiście mocno się teraz czepiam, trochę w kontrze do jej przekonania o własnym pięknie.


Diana mi się najbardziej podoba z wyglądu, śliczna buzia, świetna figura i emanowanie kobiecością. Niestety czar prysł w odcinku, w którym opuściła program, przez wygarnianie Sewerynowi kłamstwa zorganizowane w stylu na miarę zagorzałej fanki "bezlitosnych kobiet".
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 16:47   #407
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Jeśli już rozprawiamy o urodzie.... Marlena jest faktycznie najładniejsza, choć nie ma za pięknego nosa, ale on ginie w całym jej uroku; ma ładny uśmiech, oczy, włosy przepiękne... Inne dziewczyny są przeciętne; Marta ma dużo uroku przez te właśnie policzki, a raczej dołeczki w nich, choć same policzki wyjątkowej urody jej nie dodają, sprawiają wrażenie ciężkawej buzi.
Natalia i Diana mają takie twarze, że przy dobrym ucharakteryzowaniu mogłyby zagrać w horrorze zwłaszcza już Diana, niestety przez jej przesadzony makijaż, dzięki któremu miała złowrogo zwężone oczy, sama zaczynałam się bać je wyglądu
Nie podobała mi się zupełnie Gosia i jej sposób bycia.
Z facetów wszyscy oprócz Jakuba wyglądają ok, przeciętnie, ale ok. Jakub bije niestety, wszystkich na głowę, swoją "wyjątkową" aparycją..
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 17:16   #408
skarbek2012
Raczkowanie
 
Avatar skarbek2012
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 402
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

W kwestii urody to według mnie najładniejsza była Diana - uroda, figura, włosy, emanowała kobiecością. Marlena z buźki bardzo ładna, włosy śliczne ale dla mnie to jeszcze taka dziecinna uroda. Na 3 miejscu jak dla mnie to Ania - bardzo charakterystyczna, też ładna buzia, super figura i tatuaże nadające charakteru. Żadna inna kobieta jakoś mnie nie urzekła. Z mężczyzn to już w ogóle. Gdybym już musiala wybrać to Adrian - choć jestem jego rówieśniczką to trochę dziwnie mi się na niego patrzy bo moi rowieśnicy wyglądają duzo młodziej i dla mnie wygląda jak facet pod 40 ale jednak taki chyba najbardziej męski z wyglądu.
skarbek2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 17:52   #409
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Szczęka może też, ale u Marty przede wszystkim dominują chomiczki, które żadnej twarzy nie dodają klasy. Wszystko ma ładne na tej buzi, oczy, nos, usta, ale poliki psują efekt. Pytanie, czy odchudzanie cokolwiek by pomogło, niektórzy mają taką twarz genetycznie. Np. Anna Guzik wciąż ma ogromną buzię mimo że bardzo schudła i wylaszczyła się.
Dla mnie w tej edycji najpiękniejsza zdecydowanie Marlena, potem Diana, Ania, Ilona. Reszta nie moje typy zupełnie. Z chłopaków akceptowalny tylko Adrian, bo ma chyba dobre ciało, porządne ręce i męską twarz (gdyby nad nim popracować, to widzę go w sesji w zbożu i przy jakimś pick-upie a'la James Dean ;P). Reszta niestety typowe okrąglaczki, bez wyrazistych rysów i z bebechem.
Natomiast sympatię wzbudził we mnie wyłącznie Kuba i tylko on wydaje mi się mężczyzną inteligentnym i wykształconym, z którym można usiąść i przegadać noc.
Mi się takie słowiańskie okrągłe buzie jak u dziewczyn z zespolu Mazowsze ( np. Ani Marii Jopek) zawsze bardzo podobały, kojarzą mi się z urodą Miss Polonii (tych sprzed 10-20 lat i Dołeczki w policzkach też takie urocze. Adrianowi to by się krem BB po tym lecie przydał 😉 przejrzałam się w tym odcinku twarzy Jakuba no i faktycznie mało przystojny wg mnie. "Leonardo do Caprio to on nie jest" faktycznie. Ciekawa jestem czy on ma w ogóle doświadczenie z kobietami, bo chyba nic na ten temat nie mówili? Mi się wydaję taki nieporadny...

z kobiet mi sie tec calkiem podobała Wioletta od Adriana, szkoda, ze tak mało jej pokazali. Jak już się z rzadka odezwał a to z sensem.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-11, 17:56   #410
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
To dla mnie Marlena, potem Agata, Ania, Diana. Ilona kompletnie nie.

Marty te policzki nie upiększają, ale dodają oryginalności. Od razu ją zapamiętałam i zaczęłam rozpoznawać. I to nie są krągłości twarzy, które chudną razem z resztą ciała.
O właśnie. Najbardziej zapamiętałam Martę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Dokładnie, Marlena to wygląda jak dziewczynka jeszcze, a nie kobieta. Dodatkowo ten jej śmiech, doprowadzała mnie do szału

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 18:10   #411
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Szczęka może też, ale u Marty przede wszystkim dominują chomiczki, które żadnej twarzy nie dodają klasy. Wszystko ma ładne na tej buzi, oczy, nos, usta, ale poliki psują efekt. Pytanie, czy odchudzanie cokolwiek by pomogło, niektórzy mają taką twarz genetycznie. Np. Anna Guzik wciąż ma ogromną buzię mimo że bardzo schudła i wylaszczyła się.
Chyba już dawno Anny Guzik nie widziałaś. Twarz jej, w ostatnim czasie, zrobiła się naprawdę bardzo drobna - nie do poznania. Chciałam wkleić fotki, ale coś nie moge.

Już bardziej bym powiedziała, że Manowska ma dużą buzie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 18:14   #412
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Załącznik 7697544Załącznik 7697543


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 21:07   #413
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dokładnie, Marlena to wygląda jak dziewczynka jeszcze, a nie kobieta. Dodatkowo ten jej śmiech, doprowadzała mnie do szału
Co w tym złego? Ja tam lubię taką urodę dziewczęcą. Diana przecież ma podobnie.
Za to nie rozumiem tych zachwytów co do wyglądu Ani. Ciało ok, ale twarz już poniżej przeciętnej raczej. Ja bym jej dał więcej lat niż ma, a tatuaży nie uważam za jakoś upiększające.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 22:19   #414
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Tu się chyba odbyło coś więcej niż tylko schudnięcie 🤔 Efekt bardzo dobry.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 22:28   #415
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Rozumiem że Marlena może być w kogoś typie lub nie, ale obiektywnie patrzeć jest atrakcyjna dziewczyna, według mnie jest dużo ładniejsza niż połowa dziewczyn na ulicy co czyni ją już wyróżniającą się z tłumu plus ona na tych nagraniach miała może pomalowane rzęsy tylko ? Z włosami też nie wiele robiła a i tak ładnie wyglądała, piękną ma cere, myślę że w pełnym makeupie i w odpowiednim stroju zrobiłaby dużo większe wrazenie. Z Dianą mam coś takiego że uważam ją za ładną kobietę ale nie widziałam ją ani razu bez makijażu więc nie wiem jak prezentuje się w wersji naturalnej .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-11, 23:35   #416
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Manowska słuchając wypocin Adriana, sama się spociła Ilona szalenie antypatyczna, nie wróżę im szczęścia niestety. Jaka by Marlena nie była ( też za nią nie przepadam ) to jednak urody odmówić jej nie można, jedna z piękniejszych dziewczyn w "Rolnik szuka żony".
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 05:40   #417
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Co w tym złego? Ja tam lubię taką urodę dziewczęcą. Diana przecież ma podobnie.
Za to nie rozumiem tych zachwytów co do wyglądu Ani. Ciało ok, ale twarz już poniżej przeciętnej raczej. Ja bym jej dał więcej lat niż ma, a tatuaży nie uważam za jakoś upiększające.
Nic po prostu nie wiem czym się tu zachwycać, ale każdy ma swój gust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 06:39   #418
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Mi się Ania bardzo podoba. Tatuaże u mnie zawsze na minus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Mi się Ania bardzo podoba. Tatuaże u mnie zawsze na minus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
... Ale twarz ma ładną. Ja za to nie rozumiem co jest ładnego czy ciekawego w Ilonie. Brzydka nie jest, ale nie określiłabym jej jako ładna, oryginalna, ciekawa itp. I na tyle na ile dała się poznać w programie, to jej osobowość nie podnosi jej atrakcyjności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 06:47   #419
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ania mi też się bardzo podoba, ona chyba ma tylko brwi lekko pomalowane i rzęsy, a i tak ładnie się prezentuje. No i figurę ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 10:32   #420
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Co w tym złego? Ja tam lubię taką urodę dziewczęcą. Diana przecież ma podobnie.
Za to nie rozumiem tych zachwytów co do wyglądu Ani. Ciało ok, ale twarz już poniżej przeciętnej raczej. Ja bym jej dał więcej lat niż ma, a tatuaży nie uważam za jakoś upiększające.
Uważam Anię za ładną kobietę, ale co do tatuaży mam takie samo zdanie. I co do wieku również - dałabym jej z 38 lat, a mój TŻ powiedział, że myślał, że ma ze 40 i oboje w sumie byliśmy zdziwieni, że jest taka młoda. W ogóle w tej edycji oni wszyscy wyglądają starzej niż jest w rzeczywistości...
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.