"Rolnik szuka żony"cz. III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-28, 20:28   #1381
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Aj, rzeczywiście Magdalena. Nie wiem skąd mi się ta Monika przyplątała. I fakt, może właśnie chce się wyrwać ze wsi i to ona się przeprowadzi do kandydata, co będzie tą zapowiadaną przez TVP nowością.
Nie ma co wróżyć z kart, równie dobrze może im wyjść tak samo dobrze, jak Małgosi i Pawłowi. Już mają chyba dwójkę dzieci, a tyle było gadania, że młodszy od niej o dużo lat, naiwny, zaraz zwieje ze wsi. I co? Jajco.

Dziecko Marty mi w niczym nie przeszkadza, jak widać Pawłowi również. To tylko dziecko, a nie jakiś syfilis czy trzecia noga. Dorośnie i wyfrunie, a oni mają całe życie przed sobą.
Dokładnie, jeśli jemu to dziecko nie przeszkadza, tonie ma problemu. A kobietka naprawdę jest super, taka naturalna, szczera i pełna uroku. Chyba ze wszystkich postaci tego programu, ona zrobiła na mnie najlepsze wrażenie.
Najgorsze natomiast nauczycielka. Swoim zarozumialstwem mogłaby obdzielić wszystkich uczestników i gości i jeszcze by się z niej wylewało. A patrząc po jej wypowiedziach, to rozumem zbytnio nie grzeszy, a i uroda zupełnie przeciętna. Nie rozumiem, co Maćka tak w niej urzekło. Obie pozostałe kandydatki są 100 razy fajniejsze.
U Józka żenada... Stary erotoman. Chociaż te kandydatki, a zwłaszcza jedna(nie pamiętam imienia) patrzyły an siebie z nieukrywaną zazdrością, czekam, kiedy będzie walka w kisielu... Też są zdrowo napalone. W tym wieku ludzie chyba nie mają już hamulców.
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 20:31   #1382
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Marta rzeczywiście fajna dziewczyna Paweł pozytywnie mnie zaskoczył, że zrezygnował ze swojej wcześniejszej faworytki - pretensjonalnej Sandry.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-28, 20:50   #1383
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Może i dorośnie. W sumie masz rację, bo Paweł też bredzi, że jeszcze co najmniej dwójkę dzieciaków chce. W jego wieku to nie jest najlepszy pomysł.

Maćka urzekł jej wygląd i to chyba oczywiste.

Dziwi mnie, że was tak dziwi sytuacja ludzi starszych i ich brak hamulców. Na co oni mają niby czekać? Niech czerpią radość z seksu dopóki jeszcze mają na to siłę i ochotę. Długo to może nie potrwać.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 05:47   #1384
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Może i dorośnie. W sumie masz rację, bo Paweł też bredzi, że jeszcze co najmniej dwójkę dzieciaków chce. W jego wieku to nie jest najlepszy pomysł.

Maćka urzekł jej wygląd i to chyba oczywiste.

Dziwi mnie, że was tak dziwi sytuacja ludzi starszych i ich brak hamulców. Na co oni mają niby czekać? Niech czerpią radość z seksu dopóki jeszcze mają na to siłę i ochotę. Długo to może nie potrwać.
Nikt im nie broni czerpać radości z seksu. Chodzi o ich zachowanie przed kamerami przecież. Józef jak dla mnie zachował się obleśnie i wyszedł z niego typowy erotoman. Mnie nie interesuje co robiłby by w łóżku, ale przed całą Polską mogłyby się powstrzymać od takich zachowań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 09:07   #1385
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Nikt im nie broni czerpać radości z seksu. Chodzi o ich zachowanie przed kamerami przecież. Józef jak dla mnie zachował się obleśnie i wyszedł z niego typowy erotoman. Mnie nie interesuje co robiłby by w łóżku, ale przed całą Polską mogłyby się powstrzymać od takich zachowań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem seks zaczyna się przed pójściem do łóżka, a takie zachowania są pewnego rodzaju grą wstępną.
Z jednej strony potępianie sztucznego zachowania, a z drugiej powinni udawać przed kamerami, że ich coś gorszy.
Józek nie udaje kogoś innego i może dlatego rodzina tak nie chciała żeby brał udział w programie. Jak dla mnie lepsze to, niż święty Sewerynek, biedaczek, który rok temu robił teatrzyk dla gawiedzi.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 09:09   #1386
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Moim zdaniem seks zaczyna się przed pójściem do łóżka, a takie zachowania są pewnego rodzaju grą wstępną.
Z jednej strony potępianie sztucznego zachowania, a z drugiej powinni udawać przed kamerami, że ich coś gorszy.
Józek nie udaje kogoś innego i może dlatego rodzina tak nie chciała żeby brał udział w programie. Jak dla mnie lepsze to, niż święty Sewerynek, biedaczek, który rok temu robił teatrzyk dla gawiedzi.
Jak dla mnie mogli na osobności to pokazywać, a nie przed kamerami. Takie zachowanie to dla mnie zboczone są,a nie jakaś gra wstępna mogli się od razu tam zacząć pukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 10:54   #1387
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie mogli na osobności to pokazywać, a nie przed kamerami. Takie zachowanie to dla mnie zboczone są,a nie jakaś gra wstępna mogli się od razu tam zacząć pukać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co kto lubi. Każdy jest trochę zboczony.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 10:57   #1388
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Co kto lubi. Każdy jest trochę zboczony.
Spoko, ja nie mówię o tym. Chodzi mi o to żeby nie pokazywać tego przed kamerami, bo to nie do końca jest smaczne w domu niech każdy robi sobie co chce. Można być zboczonym, ale w zdrowy sposób, tzn żeby właśnie tak jak Józef przed kamerami nie odwalać takich rzeczy, bo dla większości to jest obrzydliwe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 11:14   #1389
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Niektórzy ludzie nie potrafią flirtować lub zapomnieli jakie powinny być granice. Tym bardziej taki starszy facet, który poznał żonę pewnie jak był nastolatkiem. Zauważ, że inaczej to wygląda w różnym wieku. Chłopaki w podstawówce np. ciągną dziewczyny za warkocze.
Dla mnie jego zachowanie też było obleśne, ale jestem w stanie pewne rzeczy zrozumieć. Szukając miłości nie powinno się tego nagrywać, bo dużo rzeczy jest intymnych, z boku dziwnych lub "zboczonych". Jedni będą pamiętać o kamerach i się blokować, a inni po kilku minutach zapomną zupełnie i dostaną hejt jak Józek. Co gorsze? Według mnie zależy co jest priorytetem. Dla prawdziwego związku zdecydowanie gorsze jest udawanie kogoś innego przed kamerami. Pokazało to już wiele edycji tego programu. Też ta poprzednia.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-29, 11:28   #1390
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Dlatego Józek to Józek, może jest za stary i już nie pamięta, może jest debilem z natury, może ma początki demencji lub Zespół Aspergera eliminujący empatię - ale, na miłość boską, tam była cała ekipa, łącznie z hiperwrażliwą Martą i to oni powinni zareagować, przerwać macanki, postawić dziada do pionu, a paniom wyjaśnić, że nie muszą się na wszystko zgadzać. I absolutnie nie pokazywać w tv, jak obcy chłop trzyma piłkę w łapie i 10 razy się tą ręką ociera o cycki obcej baby udając, że bierze zamach. No ludzie.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 13:29   #1391
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja tak sobie myślę, to są dorośli ludzie i jeśli te babki (mega głupie) mu na to pozwoliły to on się nie opierał i sobie pomagał a one jeszcze się z tego cieszyły.
One są tak samo napalone i spragnione, bez hamulców. Reżyser też nie będzie gadał, bo oni to robią dla oglądalności, jeśli te babki pozwalają no to super, będziemy mieli więcej widzow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Pomacał, nie pomagał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-02, 16:32   #1392
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Widziałyście nowy zwiastun? jest na Fb, Józek na dzien dobry za cycka łapie
Specjalnie pozwalają na takie zachowania potem nawet w zwiastunie to dają a jak ludzie się oburzają na takie zachowanie na FB to usuwają komentarze i blokują jak po ostatnim odcinku.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 18:34   #1393
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Widziałyście nowy zwiastun? jest na Fb, Józek na dzien dobry za cycka łapie
Specjalnie pozwalają na takie zachowania potem nawet w zwiastunie to dają a jak ludzie się oburzają na takie zachowanie na FB to usuwają komentarze i blokują jak po ostatnim odcinku.
Przed chwilą widziałam ten filmik
No i już chyba jasne dlaczego rodzina nie pochwalała jego udziału w programie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 18:43   #1394
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cudowny komentarz na FB: Pan z zespołem niespokojnych rąk w natarciu
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 19:13   #1395
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Cudowny komentarz na FB: Pan z zespołem niespokojnych rąk w natarciu
Hhhaaaahaaaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 09:18   #1396
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Swoją drogą ta Sandra od Pawła farmera co podczas czytania listów tak się nią zachwycił ale jednak nie zaprosil na gospodarstwo, była w jakimś modowym programie na TVN Style. Miał nosa, laska ewidentnie nie śpieszy sie do zalozenia rodziny tylko pokazać się chciała.

W zapowiedzi Maciej czeka najbardziej na Monikę, chociaż by tak nie mówił skoro zaprosił trzy dziewczyny. I jestem zdania ze powinien tylko zaprosic nauczycielkę i nie zawracać głowy innym.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-10-03 o 09:21
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 09:29   #1397
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Swoją drogą ta Sandra od Pawła farmera co podczas czytania listów tak się nią zachwycił ale jednak nie zaprosil na gospodarstwo, była w jakimś modowym programie na TVN Style. Miał nosa, laska ewidentnie nie śpieszy sie do zalozenia rodziny tylko pokazać się chciała.

W zapowiedzi Maciej czeka najbardziej na Monikę, chociaż by tak nie mówił skoro zaprosił trzy dziewczyny. I jestem zdania ze powinien tylko zaprosic nauczycielkę i nie zawracać głowy innym.
Na mnie ta nauczycielka nie zrobiła dobrego wrażenia, w sumie to nie wiem czym go tak urzekła. No ale to nie ja szukam żony
Nie mogę się doczekać jutrzejszego odcinka boję się Józka
Rolniczka tyle listów miała a kandydaci kiepscy moim zdaniem. Spośród niemal 400 facetów spodziewałam się wyboru naprawdę super gości. Jestem rozczarowana, myślałam, że będzie na co u niej popatrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 13:02   #1398
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Na mnie ta nauczycielka nie zrobiła dobrego wrażenia, w sumie to nie wiem czym go tak urzekła. No ale to nie ja szukam żony
Nie mogę się doczekać jutrzejszego odcinka boję się Józka
Rolniczka tyle listów miała a kandydaci kiepscy moim zdaniem. Spośród niemal 400 facetów spodziewałam się wyboru naprawdę super gości. Jestem rozczarowana, myślałam, że będzie na co u niej popatrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mnie też nie. Jak dla mnie ona jest taka przeciętna, uroda też nie grzeszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 13:20   #1399
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Swoją drogą ta Sandra od Pawła farmera co podczas czytania listów tak się nią zachwycił ale jednak nie zaprosil na gospodarstwo, była w jakimś modowym programie na TVN Style. Miał nosa, laska ewidentnie nie śpieszy sie do zalozenia rodziny tylko pokazać się chciała.

W zapowiedzi Maciej czeka najbardziej na Monikę, chociaż by tak nie mówił skoro zaprosił trzy dziewczyny. I jestem zdania ze powinien tylko zaprosic nauczycielkę i nie zawracać głowy innym.
No wiedziałam, ze skadś znam tę twarz. Chyba że w tym odcinku który oglądalam, byla po prostu podobna osoba
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-03, 17:01   #1400
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Na mnie też nie. Jak dla mnie ona jest taka przeciętna, uroda też nie grzeszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzydal! https://youtu.be/8dx3l-PttM0
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 19:23   #1401
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Przed chwilą widziałam ten filmik
No i już chyba jasne dlaczego rodzina nie pochwalała jego udziału w programie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
TVP chyba po fali krytyki Józka edytowalo ten zwiastun i już wycięli jak macał cycka tej babce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Swoją drogą ta Sandra od Pawła farmera co podczas czytania listów tak się nią zachwycił ale jednak nie zaprosil na gospodarstwo, była w jakimś modowym programie na TVN Style. Miał nosa, laska ewidentnie nie śpieszy sie do zalozenia rodziny tylko pokazać się chciała.

W zapowiedzi Maciej czeka najbardziej na Monikę, chociaż by tak nie mówił skoro zaprosił trzy dziewczyny. I jestem zdania ze powinien tylko zaprosic nauczycielkę i nie zawracać głowy innym.
W jakim programie?
Zaciekawilas mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 21:09   #1402
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Wiecie może skąd jest różowy sweterek Agnieszki od Dawida (mam nadzieję, że nie przekręciłam imion)?
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 22:03   #1403
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
TVP chyba po fali krytyki Józka edytowalo ten zwiastun i już wycięli jak macał cycka tej babce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

W jakim programie?
Zaciekawilas mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, wrzucili nowy zwiastun bez macanek Ten pierwszy mam na czacie w messengerze, bo wysyłałam koleżankom, żeby wspólnie obśmiać i rzeczywiście jest wycięta scena jak Józek wyciąga łapę dotyka cyca tej blondynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 06:59   #1404
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:28
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 09:12   #1405
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

STOP CENZURZE!
Oddajcie nam Józka!
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 10:45   #1406
maburekk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 566
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Na mnie też nie. Jak dla mnie ona jest taka przeciętna, uroda też nie grzeszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że ona sama byłaby mocno obrażona takim stwierdzeniem, bo ma o sobie mniemanie, jakby co najmniej jakąś miss była, a nie przeciętnej urody okularnicą. A patrząc na jaj wypowiedzi naprawdę szkoda mi tych dzieci, które uczy. Mądrzejsze raczej ze szkoły nie wyjdą...
maburekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 10:46   #1407
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pewnie siedzą nocami i wycinają co już dawno zostało zmontowane
Moim zdaniem powinni zostawić. No trudno, takiego kandydata wybrali do programu. To jest po prostu jego styl bycia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 20:02   #1408
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Zaraz Rolnik, wchodzimy moim zdaniem w najfajniejszy etap programu czyli wizyty na gospodarkach.
Czekam
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 20:14   #1409
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja już umyta, zęby wyszorowane leżę, pachnę i czekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 20:21   #1410
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz. III

Ja nadrobię jutro, dziś jednak chłopaki

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 12:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.